Československá stopa v utkání
Pavel Zacha 0+0, čas na ledě 11:59
Tak a je konec utkání ve kterém vítězí tým New Jersey Devils nad Calgary Flames poměrem 2:1.
59:48
Oddechový čas pro hosty.
59:48
A další zakázané uvolnění hostů. To je ale drama.
59:22
Tak to je závěr! 38 sekund před koncem se bude vhazovat před Kinkaidem.
58:30
Domácí to zkouší v 6.
58:00
Běží poslední 2 minuty 3. třetiny.
57:25
57:00
Ihned po buly se domácí znovu osvobozují.
56:25
Domácí se osvobozují. New Jersey Devils musí začít od znova.
55:25
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Dougie Hamilton – 2 min., podražení). Ale tohle je komplikace pro domácí tým. Uvidíme jestli domácí ještě vyrovnají.
55:00
Miles Wood ujel domácí obraně, nic nenaznačil šel do blafáku a snažil se zasunout puk mezi betony. A Johnson je včas sklapnul.
53:23
Devante Smith-Pelly vystřelil z otočky. Jeho nadějný pokus Johnson vyrazil na hůl Pavla Zachy, který minul.
51:20
Jyrki Jokipakka vypálil jedovku od modré. S jeho střelou si poradil Kinkaid. Hosté poté vyhazují na icing. Matt Stajan vystřelil a Kinklaid vyrazil pouze před sebe kde vznikla motanice, naneštěstí pro domácí nikdo z nich nedostal puk do branky.
49:55
Beau Bennett se prohnal do útočného pásma. Nic neřešil a vystřelil. Jeho střelu Chad Johnson chytil. Po vhazování zase útočili domácí. Po Widemanovo nahození do útočného pásma jsou zase u puku hosté.
48:20
Ani jeden z týmů si nemůže vytvořit vážnější situaci. U puku jsou hosté, kteří se usazují ve své útočné třetině. Střelu Damona Seversona lapil do lapačky Johnson.
47:23
Lance Bouma se dostal do samostatného úniku. Keith Kinkaid se stačil přesunout. Poprvé v zápase se také ozývají diváci, kteří ženou svůj tým za vyrovnáním. Následuje komerční přestávka.
45:14
Domácí kombinovali v útočné třetině o kotouč byli obráni a Ďáblové jdou do akce. Střelu Zachy chytil Johnson.
44:07
Ďáblové kombinovali v útočné třetině. Chybí tomu však střelba. Následně se Calgary Flames provinili zakázaným uvolněním.
42:50
Blake Coleman nahrál před bránu na Smith-Pellyho, který vystřelil , jenže Johnson se stačil přesunout proti jeho střele. Vhazovat se bude po levici Johnsona.
41:45
Plameny se teď opět pokusili dostat do nějaké velké šance. Obrana hostů zatím velice přesně brání.
40:30
A domácí začali velice aktivně. Za bránou bojuje o puk Deryk Engelland a Jon Merrill. úspěšně vyšel Engelland, jenže nepřesně přihrál a domácí se sami vyhánějí z útočného pásma.
40:01
Ve druhé třetině jsme viděli jeden gól o který se postaral Sean Monahan . Ve třetí třetině se pokusí Plameny se zápasem něco udělat, zatímco hosté budou chtít rozhodnout.
40:00
39:00
Běží poslední minuta druhé třetiny.
38:40
Hosté kombinují v útočném pásmu. Domácí zatím velice dobře blokují střely. Následnou střelu Zachy chytil Johnson do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.
37:20
Boj o puk v rohu kluziště vyhráli hosté a téměř ihned se hnali do přečíslení. Jenže Mark Giordano se stačil vrátit a pomohl obráncům k přebrání kotouče.
36:15
Domácí se provinili zakázaným uvolněním. Ihned po vhazování vystřelil P.A. Parenteau. Jeho střela jen těsně minula branku.
34:04
Calgary právě vstřelilo branku!
A je sníženo! Hamilton vystřelil od modré čary. Jeho střelu vyrazil Kinkaid přímo na hokejku SEANA MONAHANA, který udělal Kinkaidovi kličku a zasunul puk do odkryté klece. Asistence: Dougie Hamilton, Kris Versteeg
33:54
Puk vlétl na střídačku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:40
Domácí nahodili puk na Keitha Kinkaida. Ten raději puk pokryl před dotírajícím Monahanem.
31:20
Jacob Josefson se dral do šance. Vystřelil z velkého úhlu, s jeho střelou neměl Johanson problémy. Na druhé straně pálil Dougie Hamilton z levého kruhu. Keith Kinkaid se výborně roztáhl a puk vyrazil betonem.
30:14
Mikael Backlund se chtěl prokličkovat před Kinkaida, ten mu puk vypíchl hokejkou. Hra se přerušuje z důvodu posunuté branky Kinkaida. Vhazovat se bude po pravici brankáře hostí. Následuje komerční přestávka.
28:50
Domácím nevyšla střela, do útoku se teda hnali hosté. Střela Zachy skončila v rohu kluziště.
28:30
Střelu Tkachuka chytil Keith Kinkaid. Vhazovat se bude po jeho pravici.
27:17
New Jersey si zahraje další přesilovku. Uvidíme zda jí dokáže proměnit v branku. Trest pro Calgary Flames za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Brouwer.
25:12
Miles Wood se dostal do samostatné akce, jeho únik zastavil Chad Johnson.
24:23
Vyhozený puk stíhá Ben Lovejoy a velice rychle rozehrává Zajace, kterého obral o puk jeden z bránících hráčů.
22:10
Hosté se hnali do přečíslení 3 na 2, Beau Bennett přihrál na Pavla Zachu , který vystřelil, Johnson se výborně přesunul a puk zůstal v brankovišti. Rozhodčí přerušuje hru.
20:25
Úvodní buly 2. třetiny vyhráli domácí. Téměř okamžitě se hnali do akce. Mark Giordano se pokusil prokličkovat do útočného pásma, to se mu nepodařilo, takže jsou u puku hosté.
20:01
První třetina, ve které jsme viděli dva góly Ďáblů konkrétně Taylor Hall a Kyle Palmieri . Hosté byli v této třetině velmi aktivní a zaslouženě vedou. Domácí budou určitě chtít skóre zvrátit na svou stranu.
20:00
18:31
Devils právě vstřelili branku!
Krásně to teď provedli Ďáblové. Stollery přihrál na Palmieriho, který nabil na hůl TAYLORA HALLA, jenž prostřelil brankáře Chada Johnsona. Asistence: Kyle Palmieri, Karl Stollery.
17:43
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Frolík – 2 min., hákování).
17:00
Domácí kombinují v útočném pásmu, Mark Giordano vypálil od modré, jen těsně minul svatyni Kinkaida.
15:43
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Jacob Josefson – 2 min., sekání).
15:15
Buly před Johnsonem vyhráli hosté a Damon Severson vypálil od modré, jeho střela šla do břevna! Na hostující straně posléze ale došlo i k faulu.
14:45
Domácí v plném počtu. Domácí ubránili přesilovku soupeře.
14:40
Domácí se opět osvobozují, Damon Severson musí přidat, protože ho dojíždí jeden z hráčů soupeře.
13:50
Plameny se osvobodily, Jyrki Jokipakka drží puk za svou bránou a čeká až mu vystřídají spoluhráči.
12:45
Dennis Wideman je vyloučen za držení protihráče, šance pro Ďábly na zvýšení.
12:10
Calgary Flames se dostali ke střele, nic z toho ale nebylo. Na druhou stranu se hnal Travis Zajac , ale jeho jeho akci zlikvidoval Chad Johnson.
09:34
Ďáblové jsou daleko aktivnější než jejich dnešní soupeř.
08:20
Deryk Engelland vystřelil z pravého kruhu. S jeho střelou neměl Keith Kinkaid žádný problém.
06:22
A je to 0:1! Jon Merrill poslal pas na KYLEA PALMIERIHO, který z levého kruhu prostřelil Johnsona. Asistence: Jon Merrill, Travis Zajac
04:58
Oba týmy v plném počtu!
02:58
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Quincey – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Quincey – 2 min., hrubost).
02:58
02:58
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Garnett Hathaway – 5 min., bitka).
02:58
Tak to je začátek! Je tu první bitka dnešního utkání! Hathaway přepral Quinceyho!
00:55
TJ Brodie kvrdlal za svou bránou a čekal až jeho tým vystřídá.
00:01
New Jersey Devils
U hostů je to přesně naopak. Jejich sezóna se nevyvíjí celkem dobře. Za 9 výher, 7 výher po prodloužení, 9 proher po prodloužení a 18 proher jim náleží 14. nepostupující místo. V dnešním utkání rozhodně nejsou favoriti.
Calgary Flames
Sezóna se z pohledu plamenů vyvíjí optimálně. Patří jim 6. místo v západní konferenci za 18 výher, 5 výher v prodloužení, 2 prohry v prodloužení a 19 proher. Náleží jim tedy místo, které zaručuje postup do finální fáze letošního ročníku NHL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.