Pro dnešek je to z přenosu NHL opravdu všechno. Doufám, že jste se dobře bavili a u dalších textových přenosů se opět budu těšit! Dobrou noc!
Hvězdy utkání:
1. Sebastian Aho (CAR) 2+1
2. Jordan Staal (CAR) 1+3
3. Teuvo Teräväinen (CAR) 1+3
Washington dnes nepodal vůbec dobrý výkon a zcela po zásluze prohrál na ledě Caroliny 1:5. Hostům se nepovedlo takřka vůbec nic vyjma povedené střely Kuzněcova ze třinácté minuty. Ukázalo se, že první trefa Aha v NHL byla pro vývoj zápasu velice důležitá. Capitals dnes nešlo vůbec nic, Ovečkin byl víceméně nulový, nedostal se vůbec k ničemu. Domácí jej výborně pokryli.

Ward dnes neudělal snad jedinou chybu. Je z toho třetí vítězství Hurricanes v této sezoně. A může za to především výborný výkon Teräväinena, Staala a Aha.

Takhle lajna dnes hrála výborně a kdykoliv byla na ledě, tak bylo o zábavu postaráno. Hlavně Staal předvedl, proč třeba v roce 2009 získal Stanley Cup s Pittsburghem a o rok dříve hrál s Tučňáky finále NHL.
59:45
Carolina tohle utkání dohraje v okolí branky Cama Warda.
59:05
Ward vypomohl domácím hokejistům v rozehrávce. Ale Carolina se nedostala ke střele na branku Grubauera.
58:48
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Jevgenij Kuzněcov – 2 min., podražení).
58:21
Ovečkin neprošel přes jednoho z domácích hokejistů. Zdá se, že stejně jako v zápase proti Chicagu, tak ani dnes ruský hokejista neskóruje.
57:51
Ovečkin zlomil hůl a i to přispělo k tomu, že domácí hokejisté se osvobodili. Co vymyslí Grubauer?
57:10
Utkání už se pouze dohrává, Washington si je vědom toho, že tohle utkání nedovede ani do prodloužení.
56:28
Tohle do hokeje nepatří. Za rozhodnutého stavu nastavil na útočné modré čáře Klas Dahlbeck (CAR) koleno Connolymu. Dvě minuty pro obránce Caroliny!
56:10
Carolina právě vstřelila branku!
Je to jasné! Carolina tenhle zápas nepustí! Jordan Staal našel Teuva Teräväinena, jenže to zkusil na odkrytou branku Capitals, puk usměrnil tyči do svatyně hostů SEBASTIAN AHO! Je to druhá branka pro hráče s číslem dvacet v dresu Hurricanes! 5:1! Asistence: Teuvo Teräväinen, Jordan Staal.
55:53
Washington to zkouší v šesti, jenže Aho nedal branku!
55:18
Ani jeden z celků se nemůže dostat do útočného pásma, pokusí se o to hostující Ovečkin.
54:30
Na druhé straně se střelou z pravého křídla prezentoval švédský útočník Viktor Stalberg, Phillip Grubauer nezasahoval. Je tady komerční přestávka.
54:00
Conolly nezpracoval puk podle svých představ, jinak by šel asi sám na Warda, ale Slavin k němu dokázal včas přistoupit a znemožnil mu jakoukoliv střelu.
53:19
Lindholm si chtěl obhodit Niskanena, vtom se do toho pustil Grubauer a nebyl zrovna dvakrát jistý v době, kdy opustil své brankoviště.
52:38
Ward si zahrál po špatné rozehrávce Orlova, ale Skinner snad držel puk dvě vteřiny, než o něj přišel.
51:47
Velice dobrý výkon Caroliny pokračuje. I ve třetí třetině je domácí celek lepší, před pár sekundami střílel od modré čáry obránce Slavin, ale branku Grubauera netrefil.
51:17
50:36
To je skvělý přehled jednoho z domácích hokejistů, který trošku zničehonic chtěl přetáhnout hru na druhou stranu, kde, pokud by dobře hráč Caroliny zpracoval puk, tak to klidně mohlo být 5:1.
49:50
Dirigentem akce Caroliny se stal obránce Hanifin, velice dobře k tomu přispěl útočník Skinner. Hurricanes se nikam neženou. Mají utkání pod kontrolou.
49:17
Těch vyloučení Capitals je dnes hodně. Matt Niskanen (WSH) dostává po souboji s Teravainenem dvě minuty za nedovolené bránění!
48:46
48:42
Po přihrávce Orpika vyhazuje jeden z hokejistů Washingtonu až k Wardovi.
48:18
Oshie s Beaglem získali puk, ale bývalý hráč St. Louis to nevyřešil v situaci dva na dva vůbec dobře. Tohle oslabení hraje velice dobře hostující celek.
47:22
Slavin rozehrál akci Caroliny. Washington sice dobře brání modrou čáru, ale tohle asi zatím nevadí domácím hokejistům.
47:06
Staal s Teravainenem ukázali lehkost ve své akci, ukázali, jak si dnes rozumí, následovala přihrávka na modrou čáru, střela a zákrok lapačkou německého brankáře Grubauera.
46:46
Vězte, nebo ne. Columbus, tedy tým, který nedávno porazil Montreal 10:0, vede doma nad St. Louis 8:3. Běží 46. minuta!
46:46
Sebastian Aho si svým aktivním forčekinkem proti rozehrávce Capitals vynutil faul z kategorie dobrých v podání Nicklase Backströma. Hostujícímu hráči už asi nic jiného nezbývalo, než si podržet domácího hokejistu. Dvě minuty pro švédského centra.
45:56
Skinner nabral ve středním pásmu dobrou rychlost, ale posléze si neobhodil hostujícího obránce Schmidta.
45:13
Následuje zakázané uvolnění Caroliny, takže vhazovat se bude před Wardem.
44:50
A tak mohl nakonec zahrozit střelou přes obránce z pravého kruhu domácí útočník Nordstrom.
44:10
Kuzněcov s Orlovem sice tvořili hru hostujícího celku, nicméně ruští hokejisté to hodně přehráli a Orlov se musí vrátit až za branku Grubauera.
43:29
Ale přesilová hra to pro hostující hokejisty nebude, myslím si, že poprvé uvidíme hru ve čtyřech na obou stranách v dnešním střetnutí.
42:56
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Elias Lindholm – 2 min., držení protihráče).
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Tom Wilson – 2 min., krosček).
42:56
42:40
Schmidt centroval před branku Caroliny, kde byl zřejmě hákovaný Wilson. Sudí mají pravou ruku nahoře.
41:54
To nebylo špatné. Sanford měl na sobě protihráče, ale i tak dokázal přihrát Orlovovi, který si jedním pohybem odstavil soupeře a posléze pálil z hranice pravého kruhu!
40:55
Carolina střídá. Aho odvedl dobrou práci. Pro puk si sjíždí Skinner a zřejmě to zkusí středem hřiště.
40:22
Nepřesná rozehrávka hostujícího obránce znamená, že domácí mužstvo se velice snadno dostává ke kotouči.
40:01
Druhá třetina je za námi. Carolina má dobře nakročeno ke skalpu Washingtonu. Může za to především druhá lajna Hurricanes, tedy Teräväinen – Staal – Aho. Kanadský centr má dvou periodách 1+2, to samé platí o bývalém útočníkovi Chicaga Blackhaws, tedy Teräväinenovi. Capitals ztrácejí hlavně, co se týče střelby (14:32). Za čtyřicet minut hry těch šancí hostujícího celku bylo pramálo, ale vše se může ještě ve třetí třetině změnit!
40:00
39:28
Tohle mohlo skončit brankou, Rus Kuzněcov chtěl otřít puk o záda Kanaďana Warda, ale hrací předmět se nakonec nedostal do sítě.
38:53
Niskanen poslal do útoku Ovečkina, domácí obrana s ním měla velké problémy, ale ruský hokejista nakonec střelou přes obránce neskóroval.
38:36
Skinner tak dlouho míchal, až domíchal s pukem na modré čáře, protože jeho spoluhráči již přejeli do útočného pásma Caroliny.
38:05
Tohle se asi má dávat, Burakovsky přichystal tutovku pro svého spoluhráče Schmidta, jenže ale nedokázal z jedničky vstřelit branku, ba dokonce ani netrefil svatyni Caroliny.
37:15
Tohle nevypadalo vůbec zle pro Capitals, nicméně jeden z domácích hokejistů předvedl výborný obranný zákrok proti stahovačce Rusa Kuzněcova.
36:37
A je to dané hlavně pohybem, bruslením hokejistů Caroliny. Zatímco Němec Grubauer zasahuje proti střele z levého kruhu, jejímž autorem se stal Švéd Rask.
35:41
V ofenzivě zkrátka dnes hostující celek neexistuje, vyjma trefy Kuzněcova snad neměl ani větší šanci, Carolina má více ze hry.
34:47
V době, kdy se jeden z hokejistů Caroliny snažil z levého křídla natlačit před Grubaura, je washingtonský obránce Orlov na ledě. Capitals jsou kompletní.
34:20
Stempniakovi se nepovedl ideálním způsobem přechod přes modrou čáru, Carolina to musí zkusit znovu.
33:33
Rask vyhrál buly, Hanifin si udělal výlet do útočného pásma Capitals, obránce Caroliny procházel strašně snadno po křídle, ale ke střele na branku Washingtonu se nedostal.
33:15
Následně je finský talent ledního hokeje v ofsajdu, takže vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:55
Teravainen nezískal puk v rohu kluziště, takže Capitals mohli vyhodit až k Wardovi.
32:47
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Dmitrij Orlov – 2 min., podražení).
32:24
Washington předvádí hodně špatný výkon, vůbec nestíhá, Carolina zkrátka a dobře dominuje a zcela po právu má nakročeno k výhře nad týmem z hlavního města USA!
30:37
4:1! Stempniak si udělal po vhazování před Grubaurem dobrý den z hokejisty Capitals, Dahlbeck poslal puk z jedničky na brankáře Washingtonu, jenž puk vyrazil před dorážejícího VICTORA RASKA, který umístil svojí trefu vedle pravé ruky německého gólmana týmu okolo Alexandra Ovečkina! Asistence: Klas Dahlbeck, Lee Stempniak.
30:17
Je po přesilovce Capitals. Hosté si v početní převaze nevytvořili žádnou větší šanci a naopak moc nechybělo, aby si čtvrtý bod večera připsal Staal.
29:55
Carolina si především hlídá Ovečkina na levém kruhu, ví, že z tohoto místa může přijít zřejmě největší nebezpečí pro domácí branku.
29:11
A mohlo být daleko hůře pro Caps, protože Nordstrom střílel v situaci dva na jednoho, odražený puk nedostal do sítě Staal.
28:24
Přesilová hra Capitals začíná vyhozením Slavina až ke Grubauerovi. Washington výrazně ztrácí, Ovečkin se zatím nedostal k ničemu.
28:17
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Klas Dahlbeck – 2 min., držení protihráče).
28:08
Dán Eller vyhrál buly na modrou čáru, následně jeden z hostujících hokejistů střílel, ale opět bez kýženého úspěchu pro svěřence Baryho Trotze.
28:01
V naprostém klidu pro Warda! Ovečkin přihrával na modrou čáru na Orpika, obránce Washingtonu střílel pouze do lapačky brankáře Canes!
27:29
Na druhé straně kluziště ovšem musel zasahovat Němec Grubauer proti pokusu Kanaďana Skinnera.
26:53
Hostující hráči se dobře pohybovali v útočném pásmu, své si odvedl aktivní Kuzněcov, jenž tvořil hru Washingtonu, nicméně Ward nemusel zasahovat.
25:59
Obrovská pochvala pro JORDANA STAALA, který zabojoval z posledních sil a stihl puk ještě odehrát v útočném pásmu Caroliny. Výsledkem toho byl rychlý ťukec domácích hokejistů, kdy Pesce přihrál na pravý kruh Teravainenovi, který střílel z jedničky. Grubauer vyrazil puk pouze před bývalého útočníka Pittsburghu, jenž měl velice snadnou práci! Je to třetí bod pro STAALA v dnešním zápase (zatím 1+2). Celkově pátá trefa v letošní sezoně pro forvarda Canes! 3:1! Asistence: Teuvo Teravainen, Brett Pesce.
24:55
Washington sice na úvod oslabení dostal puk ze svého pásma, ale o zábavu před Grubauerem se posléze staral aktivní obránce Hanifin.
24:36
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin – 2 min., sekání).
23:56
Dvakrát to pokazil Rus Ovečkin, podruhé to byla docela velká chyba při přihrávce, ale domácí hokejisté toho vůbec nevyužili.
23:49
Obránce Alzner nahazoval za branku Caroliny, brankář Ward pro jistotu přerušuje hru a vhazovat se bude po jeho pravici.
23:00
Washington za svým soupeřem zatím zaostává. Carolina je střelecky aktivnější, hraje daleko lépe ve svém útočném pásmu. Avšak nyní byl důrazný Conolly před Wardem.
22:14
Ani obránce Orpik, ani útočník Wilson se nedostal ke střele od modré čáry směrem na branku brankáře Warda. Na druhé straně kontroval forward Lindholm.
21:45
Rus Kuzněcov byl sice aktivní v napadání rozehrávky Caroliny, jenže hrací předmět zvaný puk nezískal na Švédovi Dahlbeckovi. Následně se bude vhazovat ve středním pásmu.
21:05
Stempniak byl tísněný Carlsonem, ale nakonec přece jen vystřelil americký hokejista, Grubauer zasáhl pravým betonem.
20:36
Jenže ruský útočník nic nevymyslel, a tak mohl na druhou stranu uhánět Fin Teravainen, jenže forward domácích hokejistů trefil pouze nohy obránce hostujících hráčů.
20:20
Rask sice vyhrál buly nad Backstromem, ale Carolina ztratila puk na útočné modré čáře, hru otáčí Ovečkin.
20:01
Je to tak! Carolina měla v první třetině více ze hry, měla více brankových příležitostí a asi po zásluze vede v duelu, ve kterém je outsiderem. Za zmínku stojí, že Teuvo Teravainen má po úvodní periodě na svém kontě 1+1. Jeho finský spoluhráč Sebastian Aho zaznamenal ve třinácté minutě svojí první branku ve své kariéře v National Hockey League. Capitals sice dobře sehráli oslabení, ale třeba takový Jordan Staal šel sám na Phillipa Grubauera a mohla za to hlavně nedůslednost v pokrytí soupeře v podání domácí obrany.
20:00
19:48
Dvakrát tečovaný puk nakonec skončil u obránce Capitals Niskanena, zdá se, že první třetina dopadne lépe pro Hurricanes.
19:10
Kuzněcov dobře pracoval v rohu útočného pásma Capitals, jenže Orpik s tím už nic nezmohl na modré čáře, tím pádem se do zajímavé šance dostal Skinner.
18:18
Grubaeuer sbírá nahození za branku Caps. Ale jeho spoluhráči se sice dostali do útočného pásma, nicméně nikoliv ke střele na branku Canes.
18:08
Carolina je zatím výrazně střelecky aktivnější (14:5). Čeká nás vhazování ve středním pásmu.
17:01
Nádhera, jak zabojovali domácí o puk na útočné modré čáře, následně Jordan Staal přihrávkou mezi nohama našel Sebastiana Aha, který ještě přihrál do výhodnější pozice na TEUVA TERAVAINENA, jenž měl před sebou hodně odkrytou branku Phillipa Grubauera! 2:1! Asistence: Sebastian Aho, Jordan Staal!
16:10
Zatím hodně atraktivní hokej, tento zápas se podobá první třetině, kterou včera sehráli Capitals na ledě Blackhawks, tedy Chicaga.
15:32
McClement ztratil puk ve středu hřiště a čtvrtá lajna Caps byla hodně aktivní, vše vyřešila střela mimo tři tyče branky Canes v podání Carlsona.
14:16
Hraje se pěkný hokej. Lindholm to provedl výborně, ale zvolil přihrávku do mezikruží odkud se jeden z domácích hokejistů neprosadil.
13:35
Tohle známe – Backstrom zvolil přihrávku křížem na Ovečkina, jenž pálil z jedničky na lapačku Warda, jenže branku Caroliny netrefil.
12:37
První branka Fina SEBASTIANA AHA v NHL je tady! Krajan Saka Koiva přihrával zpoza branky, první střelu ještě Grubauer chytil, to samé platilo o dorážce Staala, avšak odražený puk si našel zmiňovaný střelec branky a tam už německý brankář Washingtonu nemohl být! 1:1! Asistence: Jordan Staal, Teuvo Teräväinen!
12:02
Washington právě vstřelil branku!
Ruští hokejisté zajistili Washingtonu vedení na ledě Caroliny. Dmitrij Orlov zavezl puk do pásma a vtom si ukázal dobré periferní vidění, v mezikruží našel JEVGENIJE KUZNĚCOVA, jenž se s tím moc nepáral, zvolil střelu zápěstím nad pravý beton Cama Warda! 0:1. Asistence: Dmitrij Orlov, Matt Niskanen!
11:31
Skinner si vyměnil puk s obráncem Hanifinem, jenže posléze zvolil prvně jmenovaný hokejista zbytečnou kličku mezi dva beky Capitals.
10:51
Domácí to sehráli rychle, na jeden dotek, až Hainsey střílel od modré čáry, puk přistál ovšem vedle pravé tyče branky hostů.
10:34
Hodně rušno bylo před Grubarerem, své si tam řekl jednoznačně Teravaninen, následně dorážel Staal, předtím se jako kdyby bál vystřelit Slavin.
09:38
Slavin dostal puk na Staala, ten přihrával Teravainenovi, jenž nenašel nikoho ze spoluhráčů křižnou přihrávkou. Ale Canes zůstávají v pásmu.
09:30
Vyloučení v týmu Washington Capitals (Matt Niskanen – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
09:25
Phillip Grubauer zasahuje proti střele Viktora Stalberga. Hra je přerušena. Čeká nás komerční přestávka!
09:03
Vypadalo to, že Kuzněcov bude střílet z levého kruhu zápěstím na vzdálenější tyč branky Warda, ale Rus musel počkat na své spoluhráče.
08:04
Jordan Staal mohl klidně otevřít skóre, protože dostal puk za obranu Capitals. Beci hostů k němu pozdě přistoupili, bývalý útočník Pittsburghu se snažil bekhendovým blafákem překonat Phillipa Grubauera, ale nepovedlo se mu to!
07:25
Williams nezpracoval přihrávku Burakovskyho na útočné modré čáře Capitals. Akci Washingtonu začíná obránce Carlson.
06:48
Alzner střílel od modré čáry, posléze se Williams otočil kolem spoluhráče a chtěl střílet k levé tyči z kruhu, nicméně Ward si žádný zákrok nepřipsal.
06:07
Stalberg byl aktivní, ale veškeré šance švédského hokejisty Caroliny vzaly za své v době, kdy si na něj počkali dva obránci Washingtonu.
05:27
Johansson připravil dobrou pozici pro spoluhráče Wilsona, ten ještě situaci přehrál přihrávkou na modrou čáru, odkud přišel jedovatý projektil.
05:00
Skinner musel na buly místo vyhozeného Raska, Kanaďan vyhrál buly na modrou čáru, posléze Stempniak nenašel před brankou Capitals nikoho v černém.
04:50
Šikovný Fin Teravainen dostal hodně místa na pravém kruhu a střílel zápěstím, Němec Grubauer ale zasáhl proti střele útočníka Canes lapačkou.
04:18
Domácí hokejisté se nakonec neusadili v pásmu, Ovečkin napadá rozehrávku Caroliny.
04:10
Tak tohle byla velká šance! Canes vytvořili tlak v pásmu, Staal dostal puk na volného Ryana, ale ten nedal ve velké šanci před Grubauerem.
03:52
A další zákrok brankáře Warda po střele od modré čáry, nikdo z hostujících hokejistů tento pokus beka Capitals netečoval.
03:28
První důležitý moment zápasu, kdy Backstrom dobře pracoval v pásmu Caps, dostal puk na Orlova, ale ten trefil z dobré pozice pouze lapačku Warda!
02:54
Orlov získal puk poté, co Rask prohrál buly v útočném pásmu Caroliny. Avšak domácí hokejisté dobře pokryli ve středu hřiště Ovečkina.
02:51
První rozmíška zápasu v rohu útočného pásma domácích, což zavinil zákrok Dahlbecka, hodně aktivní byl Orlov.
02:21
Grubauer rozehraje akci Caps, avšak hosté pouze nahodili za Warda a odešli střídat.
01:34
Švéd Johansson si našel prostor na pravém kruhu, dokázal se uvolnit, nicméně Ward nemusel zasahovat proti střele, která by asi skončila u vzdálenější tyče branky Caroliny.
01:27
Velice dobrý a aktivita jednoho z hostujících hokejistů znamená buly před Wardem.
00:43
Orlov je u kotouče dříve než Skinner, ale nemá klid na rozehrávku. Následně si ale domácí pokryli přihrávku bekhendem v podání Burakovskyho.
00:01
Rask úspěšný na buly proti Backstromovi v ryze švédském souboji. Nicméně hosté získali puk a domácí trápí svojí aktivitou Oshie.
00:01
Washington se včera představil na ledě Chicaga. V poslední minutě normální hrací doby vyrovnal Hossa, prodloužení ukončil bombou z mezikruží Johansson, takže 3:2 po prodloužení pro Capitals.
Podle dostupných informací již Carolina nepočítá se službami českého obránce Jakuba Nakládala.
Domácí hokejisté dnes nastoupí v černém, hosté v bílém.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Slavin, Pesce, Hanifin, Hainsey, Dahlbeck, R. Murphy – Skinner, V. Rask, Stempniak – Teräväinen, J. Staal, Aho – B. McGinn, D. Ryan, E. Lindholm – Nordström, McClement, Stålberg.

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Alzner, Niskanen, Orlov, Carlson, Orpik, Chorney – Ovečkin (C), Bäckström, Oshie – Johansson, Kuzněcov, T. Wilson – Burakovsky, Eller, Williams – Sanford, Beagle, Winnik.

Rozhodčí: Pochmara, Kozari – Alphonso, Nowak.
WASHINGTON
Hostující hráči jsou pasováni do role favoritů před dnešním zápasem, a to zcela po právu. O tom nemůžeme moc dlouho debatovat.

Velká pozornost je v hlavním městě Spojených států amerických věnovaná samozřejmě Alexandru Ovečkinovi, hokejistovi, který má Capitals dovést až ke Stanley Cupu, jenže to se mu zatím nepodařilo. I letos zřejmě patří Washington k favoritům na zisk poháru lorda Stanleyho a určitě je v jeho silách, aby získal asi nejcennější hokejovou kolektivní trofej na světě.

Na jaře vypadli Caps 2:4 na zápasy ve druhém kole vyřazovacích bojů proti pozdějšímu vítězi celého play-off Pittsburghu Penguins. Před rokem z toho bylo obrovské zklamání pro Capitals, protože Washington vypadl v prodloužení sedmého zápasu, taktéž druhého kola, na ledě New Yorku Rangers, když sérii ukončil americký útočník Jezdců Derek Stepan!
CAROLINA
Naprosto po zásluze jsou domácí hokejisté outsidery dnešního střetnutí. Mužstvu bude chybět bývalý útočník Chicaga Blackhawks Brian Bickell, jemuž byla diagnostikovaná roztroušená skleróza a také americký obránce Justin Faulk.

Carolina se v úvodu nového ročníku National Hockey League trápí, když ze třinácti zápasů vyhrála pouze třikrát. Naposledy z toho byla domácí prohra proti Anaheimu Ducks v poměru 2:4, když se v dresu červenobílých prosadili Fin Teuvo Teravainen a Švéd Victor Rask.

Zatím tedy deset bodů na kontě Hurricanes, což nemusí znamenat konec nadějí pro play-off, ale rozhodně to je důležité pro sebevědomí týmu.

Nejproduktivnějším hokejistou týmu je kanadský forward Jeff Skinner se třinácti body na svém účtu (šest branek – sedm přihrávek). Útočník Caroliny je na devatenácté pozici v kanadském bodování NHL. První čtyřicítku bodování ligy uzavírá již zmiňovaný švédský hráč Victor Rask s jedenácti body (šest branek – pěti přihrávek).
Hezký den, je před námi utkání NHL mezi Carolinou Hurricanes a Washingtonem Capitals. Zápas začíná v 1:00 a textovým přenosem vás provede Vít Muzikář!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.