Jakub Voráček (PHI) 0+1, 4 střely, čas na ledě 19:21
Radko Gudas (PHI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 19:21
Tři hvězdy utkání:

1. Claude Giroux (PHI) 1+0
2. Wayne Simmonds (PHI) 1+1
3. Thomas Greiss (NYI) 44 zák., 3 góly, 93,6%
Statistiky: Střely na bránu: 38-47; Zablokované střely: 15-18; Vhazování: 53%-47%; Hity: 23-12; Přesilové hry: 0/2-0/3; Trestné minuty: 6-4.
Thomas Greiss se mohl stát v zápase proti Flyers prvním brankářem New Yorku Islanders, který v jeho bráně vychytal tři čistá konta v řadě a společně se svými spoluhráči byl na dobré cestě, když na začátku druhé třetiny navázal na úvodní gól Nicka Leddyho z dorážky Alan Quine. Ještě před druhou přestávkou ale dokázal snížit Wayne Simmonds a bylo jasné, že německý brankář historii týmu z Brookleynu nepřepíše. Ve třetí části navíc poslal utkání do prodloužení Ivan Provorov a necelé dvě minuty před koncem pětiminutového nastavení dokonal obrat po skvělém objetí brány Claude Giroux. Konečný výsledek: New York Islanders 2 Philadelphia Flyers 3 po prodloužení.
63:20
Philadelphia právě vstřelila branku!
Kapitán CLAUDE GIROUX krásně objel bránu a v blízkosti pravé tyče puk zametl za záda Thomase Greisse, který nedokázal vleže lapačkou zasáhnout. Philadelphia dokonala obrat a po prodloužení vítězí v New Yorku 3:2! Asistence: Shayne Gostisbehere a Jakub Voráček.
63:07
Shayne Gostisbehere se v blízkosti levé tyče ocitl ve velké šanci, jenže neposedný puk nedokázal pracovat.
62:35
John Tavares se řítil do samostatného úniku a střelou po ledě míří k levé tyči mohl rozhodnout, jeho pokus z mezikruží ale skončil na pravém betonu Stevea Masona!
61:57
Travis Konecny na pravém křídle napřáhl k prudké střele, kterou Thomas Greiss levým ramenem vyrazil mimo.
61:27
Ivan Provorov si najel ze druhé vlny na krásnou přihrávku Braydena Schenna z pravého křídla, na vzdálenější levé tyči ale mířil pouze doprostřed brány a Thomas Greiss po bleskovém přesunu jeho pokus fantasticky zastavil!
60:36
John Tavares předvedl nádhernou individuální akci, po které zamotal hráčům Flyers hlavy a krásnou střelou zápěstím mířil do levého horního rohu brány, Steve Mason ale jeho pokus fantasticky vyrazil pravým ramenem!
60:01
V Barclays Center začalo prodloužení a jako první se mohou pokusit rozhodnout domácí Islanders.
60:01
Začalo prodloužení.
Islanders zásluhou Nicka Leddyho a Alana Quinea vedli o dvě branky, jenže v druhé polovině utkání se na opačné straně prosadili Wayne Simmonds s Ivanem Provorovem a utkání v Barclays Center bude muset rozhodnout prodloužení tři na tři nebo případné samostatné nájezdy. Skóre po třetí třetině: New York Islanders 2 Philadelphia Flyers 2.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:07
Cal Clutterbuck je zpět na ledě a Islanders v důležitý okamžik přečkali druhou přesilovou hru Flyers.
59:00
Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
58:43
Ivan Provorov vypálil od modré čáry vedle vzdálenější pravé tyče. Přesilová hra je téměř pryč.
58:14
Thomas Hickey odvedl na levé straně obranného pásma dobrou práci a o mantinel puk vyhodil do zóny Flyers.
57:11
Islanders vstupují do oslabení dobře, když se jim ihned po vhazování podařilo vyhodit.
57:07
Nick Cousins si ve středním pásmu naváděl puk doprava a Cal Clutterbuck ho bez debaty porazil.
56:23
Hra byla přerušena, protože puk poškodil ochranné sklo vedle střídačky Islanders a musí dojít k jeho výměně.
56:23
Sean Couturier chtěl nahodit puk do útočného pásma a místo toho zasáhl jednoho z hráčů Islanders na střídačce.
55:22
Thomas Greiss si snadno poradil s nahozením Flyers od modré čáry a podržel puk v náručí.
55:06
Jakub Voráček na levém křídle napřáhl k nebezpečné střele, která se od vnějšího oblouku brány odrazila mimo.
54:37
Dnešní utkání sleduje 13146 diváků.
54:17
Také Sean Couturier naskočil zpět na led a vypadá to vypadá, že se dočkáme prodloužení. Ale nepředbíhejme, protože šancí na obou stranách bylo hodně a zřejmě ještě hodně bude.
53:47
John Tavares si říkal v pravém kruhu pro vhazování, odkud by puk posílal do odkryté části brány, o přihrávku, jenže k němu z levého křídla nedoputovala.
52:51
Johnny Boychuk napřáhl na modré čáře ke tvrdé střele s příklepem, kterou Steve Mason dokázal pravým betonem vyrazil vedle vzdálenější levé tyče!
52:17
Sean Couturier na levé straně obranného pásma vyhodil puk přes ochranné sklo do hlediště a dostal dvě minuty za zdržování hry. Islanders mají další velkou šanci rozhodnout.
52:10
Ivan Provorov po obrovském zámku Islanders naskočil zpět na led a je neuvěřitelné, že Flyers oslabení přečkali!
51:39
Flyers už jsou hodně unavení a Steve Mason musel zachraňovat situaci po střele z pravého křídla skvělým zákrokem!
50:31
Islanders vytvořili před bránu Stevea Masona obrovský závar a gól už visel ve vzduchu, jeden z domácích hokejistů ale v blízkosti pravé tyče minul odkrytou bránu!
50:10
Anders Lee byl v úniku zahákován v blízkosti pravé tyče Ivanem Provorovem, který dostal dvě minuty za hákování a Islanders si dnes zahrají první přesilovou hru.
50:10
Steve Mason vyrazil střelu Islanders z levého křídla do ochranné sítě a nyní může dojít k avizovanému vyloučení.
50:00
Anders Lee se málem protáhl do samostatného úniku a v blízkosti pravé tyče byl faulován. Islanders mají poskytnutou výhodu, po které se bude vylučovat!
49:00
Roman Ljubimov se ocitl v blízkosti pravé tyče v obrovské šanci, Thomas Greiss ale jeho pokus zřejmě pravým betonem vyrazil mimo! Philadelphia touží po vítězství.
47:59
Jakub Voráček z mezikruží zamířil mimo a Islanders vzápětí vyhodili puk po pravé straně na zakázané uvolnění.
46:55
John Tavares vypálil z levého kruhu pro vhazování a Steve Mason jeho pokus po skvělém rozštěpu ukryl v lapačce!
46:43
Vzápětí přišla další střela z levé strany, Thomas Greiss ale tentokrát pokus Flyers bez potíží ukryl v náručí a po jeho zákroku následuje krátká reklamní přestávka.
46:27
Matt Read si z levého křídla krásně potáhl puk ke vzdálenější pravé tyči, kde krásně vypálil bekhendem a Thomas Greiss zřejmě jeho pokus skvělým zákrokem vyrazil nad!
46:09
Islanders se po pravém křídle nepodařilo rozehrát a puk zamířil na zakázané uvolnění.
45:35
Islanders na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhli k nádherné střele, která se svezla po pravém betonu Stevea Masona a od vzdálenější pravé tyče se odrazila pod něj!
45:16
Flyers znovu vypálili na pravém křídle od mantinelu a Steve Mason tentokrát musel zasahovat, puk ale zvládl v blízkosti levé tyče své brány hrudí vyrazit!
44:20
Shayne Gostisbehere na pravém křídle napřáhl od mantinelu k jedovaté střele s příklepem, která byla zablokována a jeden z hráčů Islanders schytal pořádnou ránu, po níž musel zamířit na střídačku.
43:41
Puk skončil po teči jednoho z hráčů Flyers na střídačce hostujícího týmu a hra byla přerušena.
43:15
Radko Gudas na vrcholu levého kruhu pro vhazování napřáhl k pěkné střele zápěstím, Steve Mason byl ale připraven a jeho pokus ukryl v náručí.
43:00
Flyers jsou za svou aktivitu podruhé v zápase odměněni gólem a zápas za stavu 2:2 začíná od "začátku".
41:47
IVAN PROVOROV si od modré čáry krásně sjel do levého kruhu pro vhazování a poté posílal puk před bránu, kde se od brusle Adama Pelecha odrazil k pravé tyči bezmocného brankáře Thomase Greisse. Philadelphia vstřelila dva góly v řadě a v úvodu třetí třetiny vyrovnala na 2:2! Asistence: Brayden Schenn a Wayne Simmonds.
40:45
Islanders před pár okamžiky před bránou Flyers vytvořili obrovský závar, nějakým zázrakem se jim ale nepodařilo puk dorazit do prázdné brány!
40:19
Cal Clutterbuck v úvodu třetí třetiny nebezpečně vypálil z pravého kruhu pro vhazování, Steve Mason ale dokázal jeho pokus vyrazit a následná střela Johna Tavarese z opačné strany pásma zamířila mimo.
40:01
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 21-34; Zablokované střely: 8-9; Vhazování: 56%-44%; Hity: 15-11; Přesilové hry: 0/0-0/2; Trestné min.: 4-0.
Druhá třetina začne přibližně v 2:02.
Philadelphia v Barclays Center po přestávce začala pořádně přitápět pod kotlem a Thomas Greiss byl po obrovském závaru překonán, Flyers se ale podařilo puk procedit do brány po odpískání a navíc se jednalo o nedovolené bránění brankáře, takže gól neplatil. Islanders v úvodu druhé třetiny přečkali přesilovou hru 5 na 3 a vzápětí avizovanou situaci, na kterou Islanders odpověděli nejlépe jako mohli, když se z dorážky prosadil Alan Quine. Hosté měli obrovské šance a to by bylo, kdyby se jim nepodařilo skórovat. Necelých šest minut před druhou přestávkou vrátil Flyers zpět do hry Alan Simmonds. Skóre po druhé třetině: New York Islanders 2 Philadelphia Flyers 1.
40:00
39:35
Flyers se řítili po zablokovaní střely Islanders do přečíslení dva na jednoho, Wayne Simmonds se ale po přihrávce z pravého křídla na vzdálenější tyči do zakončení nedostal.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:23
Brock Nelson na pravém křídle v prostoru mezi kruhem pro vhazování a modrou čárou napřáhl k nádherné střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího levého horního rohu brány a Steve Mason ji po fantastickém zákroku ukryl v lapačce!
37:09
Anders Lee skvěle vystihl ve středním pásmu přihrávku Flyers a po levém křídle se řítil do přečíslení dva na jednoho, které se rozhodl zakončit sám a těsně nad ledem dobře mířil k přední levé tyči, Steve Mason ale jeho pokus skvěle vyrazil pravým betonem!
36:19
Radko Gudas na pravém křídle z úhlu napřáhl k další střele, po které tentokrát Thomas Greiss zasahoval a vyrazil ji mimo! Český obránce hraje skvělý zápas.
36:08
Radko Gudas je dnes hodně střelecky aktivní a nyní pálil z pravého kruhu pro vhazování těsně vedle bližšího horního rohu brány! Thomas Greiss se pouze bezmocně ohlížel.
35:16
Před bránou Islanders vznikl obrovský závar, Thomas Greiss ale dokázal puk najít a poté přerušit hru.
34:10
Islanders se nedokázali osvobodit a WAYNE SIMMONDS po přihrávce Braydena Schenna zamířil v mezikruží z blízkostí nad pravým betonem stojícího Thomase Greisse k levé tyči. Thomas Greiss dnes historické tabulky určitě nepřepíše a Islanders vedou pouze o gól! Asistence: Brayden Schenn a Radko Gudas.
33:46
Brock Nelson na pravém křídle napřáhl ke střele, která mířila ke vzdálenější levé tyči a Steve Mason ji ukryl v lapačce.
33:22
Claude Giroux v levém kruhu pro vhazování zamíchal s pukem a krásnou střelou mířil těsně nad ledem ke vzdálenější pravé tyči, Thomas Greiss ale proti jeho střele bleskově vykopl svůj levý beton a skvělým zákrokem mu překazil gólovou radost!
33:01
Cal Clutterbuck na pravém křídle napřáhl od mantinelu k prudké střele, která zamířila vedle vzdálenějšího levého horního rohu brány.
32:47
Andrew MacDonald si srovnal puk na hůl a z vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, kterou Thomas Greiss s mírnými problémy zastavil v náručí!
32:38
Radko Gudas tentokrát napřáhl od modré čáry ke střele na pravém křídle a jeho pokus zablokoval v kruhu pro vhazování dobře postavený Calvin de Haan.
31:45
Matt Read v levém kruhu pro vhazování předem signalizoval střelu zápěstím a Thomas Greiss ji zastavil v lapačce.
31:10
Cal Clutterbuck se na levém křídle k ničemu nedostal a v rohu ledové plochy alespoň dohrál Brandona Manninga.
30:30
Ivan Provorov v pravém kruhu pro vhazování napřáhl bez přípravy ke tvrdé střele s příklepem a poté pohlédl za bránou směrem ke stropu, protože jeho pokus zamířil pouze doprostřed brány a náruče stále bezchybného německého brankáře Thomase Greisse.
30:08
Adam Pelech ihned po vhazování napřáhl od modré čáry ke tvrdé střele, která byla těsně před bránou zablokována.
30:04
Islanders to vzápětí na pravé straně útočného pásma zkusili znovu, ale i jejich druhá střela skončila v ochranné síti. Následuje krátká reklamní přestávka.
29:49
Cal Clutterbuck na pravém křídle napřáhl těsně za modrou čárou ke tvrdé střele, která byla přizvednuta a skončila v ochranné síti.
29:15
Radko Gudas na levém křídle napřáhl od modré čáry k prudké střele, která mířila do bližšího horního rohu brány, Thomas Greiss ji ale vyrážečkou vyrazil mimo a po odrazu puku od mantinelu za jeho bránou si poradil vleže i s dorážkou Seana Couturiera, kterou v blízkosti levé tyče zastavil pravým betonem! Neskutečný zákrok.
28:40
Sean Couturier se ocitl mezi kruhy ve skvělé střelecké pozici, jenže minul pravý horní roh brány.
28:30
Steve Mason zastavil nahození Islanders z pravého křídla a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
28:13
Josh Bailey se po pravém křídle po zisku kotouče řítil do slibné šance a krásně si sjížděl mezi kruhy, jeden z hráčů Flyers mu ale dokázal na poslední chvíli puk vypíchnout.
27:41
Islanders se chtěli dostat do další šance, jenže vyhodili puk nechtěně na zakázané uvolnění.
27:18
Thomas Hickey se ocitl v levém kruhu pro vhazování ve slibné šanci a zápěstím mířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Steve Mason ale skvěle zasáhl levým ramenem a jeho pokus vyrazil mimo!
26:56
Islanders na pravém křídle napřáhli od mantinelu ke tvrdé střele s příklepem a Steve Mason měl co dělat, aby puk hrudí vyrazil mimo, nakonec se mu to ale podařilo!
26:00
Philadelphia dnes vyslala na bránu Islanders hodně střel a dokonce dopravila puk do sítě, ovšem po odpískání.
24:47
Islanders právě vstřelili branku!
Steve Mason nedokázal udržet tvrdou ránu Dennise Seidenberga od modré čáry a ALAN QUINE v blízkosti levé tyče bekhendovou střelou dorazil puk, který se přenesl obloukem přes pravé rameno brankáře Flyers, do brány. Islanders přečkali přesilovou hru 5 na 3 a vedou v Barclays Center nad Philadelphií 2:0! Asistence: Shane Prince a Dennis Seidenberg.
24:41
Flyers se ocitli pod velkým tlakem a po pravé straně ledové plochy vyhodili puk na zakázané uvolnění.
24:10
Ryan Strome se ocitl mezi kruhy pro vhazování ve slibné střelecké pozici, jeho pokus byl ale zablokován.
23:46
Anders Lee na útočné modré čáře zpracovával puk zády k bráně a ocitl se v postavení mimo hru.
23:09
Roman Ljubimov krásnou střelou do modré čáry mířil přesně do pravého horního rohu brány, Thomas Greiss ale předvedl skvělý semafor a puk ukryl v lapačce!
22:35
Nikolaj Kuljomin naskočil zpět na ledovou plochu a Islanders zuby nehty přečkali obě přesilové hry Flyers.
22:15
Jason Chimera vyrazil v oslabení po pravém křídle do rychlého protiútoku a střelou do mantinelu prověřil pozornost Stevea Masona, který puk vyrazil za bránu.
21:04
Shayne Gostisbehere se v blízkosti levé tyče ocitl v obrovské šanci, jenže orazítkoval horní tyč a Thomas Greiss vzápětí dokázal ustát obrovský závar před bránou, když společně se svými spoluhráči zalehl puk na brankové čáře! Flyers sice dokázali nakonec kotouč do brány propasírovat, ovšem až po odpískání, což potvrdilo video.
21:03
Vyloučený Casey Cizikas naskočil zpět na led a Islanders už brání ve čtyřech. Flyers jsou ale v pásmu.
20:55
Český útočník Jakub Voráček se ocitl v blízkosti pravé tyče ve velké šanci, jenže ani nadvakrát Thomase Greisse překonat nedokázal!
20:35
Nikolaj Kuljomin dostal dvě minuty za hákování a Flyers mají k dispozici přesilovou hru 5 na 3!
20:28
Thomas Greiss pravým betonem vyrazil nebezpečnou střelu Flyers z pravého kruhu pro vhazování a na vzdálenější levé tyči se dostal k dorážce Brayden Schenn, který z ostrého úhlu trefil pouze boční síť!
20:01
Islanders vyhráli úvodní vhazování druhé třetiny, ve které Flyers dohrávají přesilovou hru, která potrvá minutu a sedm sekund.
20:01
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 8-15; Zablokované střely: 3-2; Vhazování: 59%-41%; Hity: 7-6; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 2-0.
Druhá třetina začne přibližně v 1:01.
Islanders od úvodních minut tahali za kratší konec lana, jenže Thomas Greiss předvedl několik skvělých zákroků a na opačné straně se po vypíchnutí puku Jakubovi Voráčkovi řítil do samostatného úniku John Tavares, kterého dokázal Steve Mason fantastickým zákrokem vychytat, proti následné ráně Nicka Leddyho z mezikruží už byl ale vleže bezmocný. Skóre po první třetině: New York Islanders 1 Philadelphia Flyers 0.
20:00
19:07
Casey Cizikas u střídaček dohrál ramenem Seana Couturiera a hodně přísně byl vyloučen za nedovolené bránění. Flyers mají k dispozici první přesilovou hru.
19:00
Do konce první třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
18:42
Casey Cizikas si na levém křídle krásně vyměnil puk s jedním ze svých spoluhráčů a chystal se vypálit, Flyers ale jeho úmysl přečetli a včas k němu dokázali přistoupit.
17:51
Roman Ljubimov dobře napadal dvojici rozehrávajících hráčů Islanders, z nichž jeden ho při rozehrávce trefil, puk se ale od jeho hole odrazil vysoko do vzduchu a skončil v neutrální zóně.
17:21
Flyers vypálili ihned po vhazování a Thomas Greiss na přední levé tyči své brány ukryl puk v náručí.
16:54
Radko Gudas byl zřejmě hráčem, který vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jeho následná střela ale zamířila vedle vzdálenější levé tyče.
16:00
Oba týmy se v rychlém sledu dostaly k jedné velmi nebezpečné střele, která shodně přišla z levého křídla, Steve Mason a vzápětí Thomas Greiss ale dokázali puk vyrazit!
14:56
Flyers na pravém křídle ihned po vhazování vypálili od modré čáry a jejich střela po ledě mířila ke vzdálenější levé tyči, Thomas Greiss měl ale dobrý výhled a pravým betonem puk vyrazil! Další skvělý zákrok Greisse.
14:50
Sean Couturier na pravém křídle vyrazil do přečíslení tři na dva, které zakončil sám prudkou střelou zápěstím, na přední tyči byl ale připravený opět Thomas Greiss.
14:22
Nick Leddy v letošní sezóně NHL vstřelil osmou branku, na kterou mu asistoval Josh Bailey a John Tavares.
13:25
John Tavares ukradl na levém křídle puk rozehrávajícímu Jakubovi Voráčkovi a řítil se do samostatného úniku. Steve Mason vzápětí kapitána Islanders sice fantasticky vychytal, proti dorážce NICKA LEDDYHO z mezikruží už byl ale bezmocný. Islanders se necelých sedm minut před koncem první třetiny ujímají vedení 1:0!
12:38
Radko Gudas podél modré čáry z pravého křídla přenesl hru doleva a Mark Streit okamžitě napřáhl ke střele, která byla v levém kruhu pro vhazování zablokována.
12:01
Thomas Greiss v dnešním zápase předvedl devět úspěšných zákroků, zatímco Steve Mason na opačné straně pouze dva.
11:18
Brayden Schenn vytvořil v blízkosti pravé tyče brány Thomase Greisse velký závar, ani nadvakrát ale puk nedokázal propasírovat za jeho záda.
10:38
Ivan Provorov zamíchal na vrcholu mezikruží s pukem a zamířil ke krásné střele zápěstím, která mířila do pravého horního rohu brány a Thomas Greiss toho příliš neviděl, přesto ale dokázal puk levým ramenem skvěle vyrazit!
10:08
Claude Giroux na levém křídle vypálil z ostrého úhlu na přední tyč, kde jeho pokus Thomas Greiss ukryl v náručí.
10:02
Flyers na vrcholu pravého kruhu pro vhazování napřáhli k nebezpečné střele s příklepem, která bez přípravy mířila po ledě ke vzdálenější levé tyči, Thomas Greiss ji ale senzačně zastavil pod koncem pravého betonu!
09:36
New York Islanders na pravém křídle nepřesně rozehrál a puk zamířil podél hrazení na zakázané uvolnění.
09:00
Islanders se snažili dostat na levém křídle do zakončení a jako první to zkoušel John Tavares, jeho pokus od mantinelu byl ale sražen do rohu útočného pásma a domácí hokejisté se vzápětí k ničemu nedostali.
08:04
Wayne Simmonds na pravém křídle napřáhl od modré čáry k prudké střele, kterou Adam Pelech přizvedl do ochranné sítě a na řadu přichází první reklamní přestávka.
07:19
Brock Nelson se mezi kruhy pro vhazování ocitl v obrovské šanci a dobře mířil do pravého horního rohu brány, Steve Mason ale předvedl úžasný zákrok, když levým ramenem jeho pokus senzačně vyrazil mimo! Islanders byli blízko otevření skóre.
06:45
Brock Nelson napřáhl v levém kruhu pro vhazování k jedovaté střele s příklepem, která zasvištěla vedle vzdálenější pravé tyče.
05:46
Casey Cizikas nedokázal na levém křídle nic vymyslet, stejně jako na opačné straně vzápětí v dresu Philadelphie útočník Jakub Voráček, jehož kolmá přihrávka mezi kruhy pro vhazování našla pouze jednoho z hráčů NY Islanders.
05:15
Cal Clutterbuck se dnes vrátil do sestavy a nyní se snažil puk podél střídaček zavést do útočného pásma, jenže v něm byl příliš rychle a pískalo se další postavení mimo hru.
05:08
Flyers nedokázali vyčistit útočné pásmo a jejich následnou akci v blízkosti střídaček zastavilo postavení mimo hru.
04:45
Radko Gudas na pravém křídle vypálil od modré čáry a Thomas Greiss jeho pokus nadvakrát dokázal zastavit.
04:21
Philadelphia vstoupila do utkání mnohem lépe a zatím je směrem vpřed nebezpečnější. New York Islanders se marně snaží dostat do hry.
03:58
Flyers se na pravém křídle ocitli v další slibné střelecké pozici, jejich následná střela zápěstím ale zamířila nad.
03:04
Jakub Voráček na pravém křídle po zpětném oblouku krásně vypálil od mantinelu na přední tyč, kde byl připravený Thomas Greiss a jeho pokus vyrazil za bránu.
02:30
Shane Prince na levém křídle vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování a Radko Gudas jeho pokus srazil mimo.
01:33
Flyers nebezpečně vypálili z levého kruhu pro vhazování, Thomas Greiss ale puk skvěle vykopl puk pravým betonem před sebe a následná bekhendová dorážka Braydena Schenna z otočky zamířila těsně vedle pravé tyče!
01:03
Islanders skvěle ubránili modrou čáru a útok Flyers na levém křídle zastavilo postavení mimo hru.
00:01
Utkání začalo a velkou pozornost poutá brankář Thomas Greiss, který jako první brankář v historii New Yorku Islanders dnes může udržet tři čistá konta v řadě!
00:01
Na straně Philadelphie dnes figurují tři čeští hokejisté, v útoku se představí Jakub Voráček, v obraně Radko Gudas a na střídačce je připraven Michal Neuvirth.

New York Islanders: Greiss (Bérubé) – Leddy, Pelech, Hickey, Boychuk, de Haan, Seidenberg – Lee, Tavares (C), Jo. Bailey (A) – Beauvillier, B. Nelson, R. Strome – Prince, Quine, Chimera – N. Kuljomin, Cizikas, Clutterbuck (A). Hlavní trenér: Doug Weight.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, Streit (A), Gudas, Manning, Gostisbehere – Raffl, Giroux (C), Read – Konecny, Couturier, Voráček – Cousins, B. Schenn, Simmonds (A) – VandeVelde, Bellemare, Ljubimov. Hlavní trenér: Dave Hakstol.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Frederick L'Ecuyer. Čároví: Scott Driscoll, Michel Cormier.

Jakub Voráček (PHI) 13+28, +/- -12
Radko Gudas (PHI) 2+9, +/- -3
Michal Neuvirth (PHI) 14 zápasů, 285 zákroků, 35 gólů, procentuální úspěšnost 87,7%
Vzájemné zápasy v letošní sezóně 2016/17:

04.11.16 New York Islanders – Philadelphia Flyers 2:3
Philadelphia Flyers:

Hokejisté Philadelphie Flyers si užili pět dní volna a po domácí porážce 4:1 s New Jersey Devils se vrací zpět do služby. Flyers vyhráli pouze tři z posledních patnácti zápasů poté, co předtím vyhráli 10 zápasů v řadě. Philadelphia byla během posledního utkání střelecky hodně aktivní, jenže se ji z celkového počtu 85 střel (36 střel na bránu) podařilo vstřelit pouze jeden gól.
New York Islanders:

Do sestavy New Yorku Islanders by se mohli proti Philadelhii Flyers vrátit útočník Cal Clutterbuck a obránce Johnny Boychuk. Clutterbuck vynechal poslední tři zápasy kvůli zranění v dolní části těla, zatímco Boycuk poslední dva kvůli horní části těla. Brankář Thomas Greiss bude proti Flyers usilovat o třetí čisté konto v řadě poté, co vychytal během venkovního tripu střelce Bostonu a poté Dallasu Stars.
New York Islanders se v pondělí o půlnoci opět představí v domácím Barclays Center, kde proti Philadelphii Flyers bude usilovat o čtvrté vítězství v řadě. Flyers prohráli tři zápasy v řadě a jeden jediný bod ve Východní konferenci ztrácí na osmé Toronto.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.