Michael Frolík (CGY) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:10
Tři hvězdy utkání:
1. Chad Johnson (CGY) 27 zák., 0 gólů, 100%
2. Devan Dubnyk (MNS) 26 zák., 1 gól, 96,3%
3. Johnny Gaudreau (CGY) 1+0
Nepodařilo se to! Calgary si z Xcel Energy Center odveze dva body za to nejmenší možné vítězství. Díky brance Johnnyho Gaudreaua v sedmé minutě utkání porazilo domácí Minnesotu Wild 1:0.

Střely: 27:27 (10:7, 9:13, 8:7)
59:00
Poslední minuta utkání, podaří se Minnesotě konečně překonat Chada Johnsona?
47:55
45:55
Do křížku se nyní dostali Matt Dumba (MNS) s Garnettem Hathawayem (CGY). Výsledkem je dvouminutový trest pro hostujícího borce za hrubost a rovnou čtyřminutový pro toho domácího. Wild se tedy budou muset znovu bránit v oslabení.
45:55
42:19
Domácí celek se ubránil a hraje znovu v plném počtu. Může tak pokračovat ve snaze o překonání Johnsona.
Dnešní utkání sleduje 19 048 diváků.
40:19
Oba týmy dnes trápí disciplína a zejména Minnesotu stojí tresty spoustu sil. Další z nich si v úvodu třetí třetiny připsal Eric Staal (MNS), jenž dostal menší trest za hru vysokou holí.

Hity: 5 – 11
Gólová hitparáda to dneska rozhodně není. Druhá třetina branku nenabídla, ačkoliv jsme viděli přesilové hry na obou stranách a dokonce zkrácenou početní výhodu Calgary v pěti proti třem. Všechny možnosti ke gólu ovšem zůstaly nevyužity a po dvou třetinách stále vedou hosté 1:0.
40:00
33:26
Početní převaha hostů zůstala nevyužita a domácí to mohou potrestat. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Matt Stajan (CGY) a Flames musí hrát ve čtyřech.
30:53
Další přesilová hra pro Calgary je na cestě. Ryan Suter (MNS) si odpyká menší trest za nedovolené bránění. Dočkáme se další branky?
29:37
Příliš dlouho mu nevydržela, protože už po osmi vteřinách krosčekoval Sean Monahan (CGY) a také on zamíří na trestnou lavici.
29:29
Aby toho nebylo málo, Parise dostane společnost. Jonas Brodin (MNS) vyhodil kotouč do hlediště a dostane menší trest. Calgary bude hrát přesilovku 5 proti 3.
28:18
Domácí půjdou opět do čtyř hráčů. Navrátilec Zach Parise (MNS) sekl Micheala Ferlanda a obdržel menší trest za sekání.

Hity: 3 – 8
V úvodních dvaceti minutách měli střelecky navrch domácí hráči, jenže gólově se prosadili pouze hosté. Po šesti minutách a čtyřech vteřinách zužitkoval přesilovou hru Johnny Gaudreau a poslal svůj tým do vedení, které si Calgary přenese i do prostřední části.
20:00
20:00
Domácí půjdou do prostřední části v početní převaze. Dougie Hamilton (CGY) v závěru první třetiny dopustil nedovoleného zákroku na Mikaela Granlunda a dostal menší trest za krosček.
15:28
Na ledě se přiostřilo. Do křížku se dostali Chris Stewart (MIN) a Deryk Engelland (CGY), jejich bitka nemohla skončit jinak – pětiminutový trest pro oba borce.
15:28
06:05
Calgary právě vstřelilo branku!
Kanadský celek přesilovou hru využívá. Od Marka Giordana (5) dostal přihrávku JOHNNY GAUDREAU (5) a samostatným únikem se mezi obránci prosmýkl až před domácího brankáře a kličkou do backhandu poslal svůj tým do vedení – 0:1! Asistence: Mark Giordano.
5:24
Domácí Mark Reilly (CGY) si pomohl hákováním a dostává dvouminutový trest – první přesilovka pro Flames.
00:01

Minnesota Wild: Dubnyk – Dumba, Suter, Folin, Brodin, Spurgeon, Reilly – Coyle, E. Staal, Niederreiter – Zucker, M. Koivu (C), Mikael Granlund – Pominville, Haula, Parise – Z. Mitchell, Graovac, Stewart.

Calgary Flames: Ch. Johnson – D. Hamilton, Giordano, D. Wideman, Brodie, Engelland, Kulak – Brouwer, Monahan, J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Chiasson, Stajan, S. Bennett – Hathaway, F. Hamilton, Ferland.

Rozhodčí: G. Dwyer, E. Romasko – L. Cameron, R. Galloway.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.