Radek Faksa (DAL) – 0+0, +1, 2 střely, čas na ledě 18:51

2. Jason Spezza (DAL) – 1+0, +1, 2 střely, čas na ledě 16:21
3. Adam Cracknell (DAL) – 1+0, +1, 5 střel, čas na ledě 8:38

Hity: 22:18
Vhazování: 33:31
Vyloučení: 3:4
Využití: 1:0
V poslední třetině jsme mohli vidět jedinou branku, kterou vstřelil hostující Spezza, jenž dostal před bránou Nashvillu příliš prostoru. Lehtonen už následně neinkasoval ani jednu ze střel domácích, a Dallas tak nakonec porazil Nashville 2:1.
59:53
Nashville se navíc sám vyhání sám mimo své útočné pásmo.
59:35
Až nyní střílel Ekholm, ale jeho střela šla mimo bránu Dallasu.
59:15
Stars nyní pouze posílají puk po mantinelu na zakázané uvolnění.
58:46
Dallasu se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
58:24
Nashville kombinuje ve svém útočném pásmu.
58:10
Nashville si bere svůj oddechový čas.
58:10
Jeden z hráčů Dallasu to ihned zkusil trefit přes celé kluziště, ale minul jen o pár centimetrů. Icing Stars.
58:00
Rinne míří na svou střídačku!
57:35
Jamie Benn se dostal do zakončení, které však letělo mimo bránu Dallasu.
57:09
Od modré to nyní zkusil Ellis, avšak jeho střela letěla přímo do středu brány a navíc zde nebyl žádný blokující hráč, takže lehký zákrok pro Lehtonena.
56:45
Arvidsson vyslal svou střelu od modré a Lehtonen jeho pokus jen vyrazil před sebe.
56:17
Smith se nyní špatným zpracováním puku sám vystavil do ofsajdového postavení.
55:42
Johansen dostal přihrávku na střed útočného pásma, odkud ihned vystřelil, ale trefil pouze blokujícího Oduyu.
55:34
Subban vystřelil od modré mimo bránu, ale puk se odrazil k Nealovi, který se ihned zpoza klece pokoušel zasunout puk za Lehtonena, ale ten byl u své tyče připravený.
55:07
Dallas nyní pouze poslal puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
54:50
Neal dostal nabito na útočnou modrou a jeho rána končí až v lapačce Lehtonena.
54:35
Sharp vystřelil z pravé strany a Rinne jeho pokus vyrazil svou vyrážečkou.
54:19
Dallasu se následně podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.
53:57
Nashville se dostal do dvou zakončení, avšak ani jednoho z nich se nedostalo až na Lehtonena.
53:23
Ribeiro vypálil z levého kruhu a Lehtonen jeho pokus vyrazil svým betonem.
52:44
Klingberg poslal puk na Jamieho Benna, který nechal touš za sebou na najíždějícího Seguina, ale před ním byl rychlejší jeden z domácích.
52:17
Ellis chtěl poslat puk po mantinelu z obranné třetiny, jenže ten se odrazil mimo kluziště, a tak se bude vhazovat před Rinnem.
52:08
Ekholm vypálil od modré čáry, avšak jeho střelu zblokoval hned první hráč Dallasu.
51:27
Nyní hosté jen protečovali puk až za bránu Nashvillu, odkud domácí rozjedou svůj útok.
50:58
Dallas držel puk v útočném pásmu, ale čtvrtá formace hostů se nedostala do žádného zakončení.
50:26
Hamhuis vystřelil od modré čáry a jeho pokus končí až v lapačce Rinneho.
49:44
Nashville mohl jet ve dvou na jednoho, jenže Ribeiro byl v pásmu dříve než puk, a tak se místo šance dostali domácí do ofsajdu.
49:15
Dallas právě vstřelil branku!
Spezza zachytil rozehrávku domácích, a tak se Dallas dostal k puku, když nakonec Roussel nahrával z rohu kluziště před bránu, kde byl právě zcela volný JASON SPEZZA, jenž poslal touš mezi betony Rinneho. Asistence: Antoine Roussel.
48:44
Korpikoski chtěl nahrát na střed pásma Cracknellovi, avšak jeho pas zastavil jeden z hráčů v žlutém.
48:09
A to samé se opakovalo na druhé straně, když do útoku vletěl Jamie Benn, jenže i jeho střela byla přizvednuta až do ochranné sítě.
47:56
Predators se vydali do rychlého protiútoku, který zakončoval Weber, ale do jeho střely vložil svou hůl Sharp.
47:36
Faksa se dostal hned ke dvěma střelám z levé strany, když druhá skončila v lapačce Rinneho, který raději přerušuje hru.
46:58
Od modré čáry poté střílel Josi a Lehtonen jeho pokus udržel ve své výstroji.
46:53
Wilson nahrával před bránu Dallasu, kde byl zcela volný Järnkrok, který však nedokázal usměrnit touš do brány hostí.
46:25
Následně se do útoku drali domácí, ale jejich snaha končí na útočné modré, kde se Preds dostali do ofsajdu.
46:19
Hamhuis ještě střílel na závěr přesilové hry, ale jeho pokus zastavila už obrana Nashvillu.
45:42
Po střele Shora se k dorážce dral Faksa, ale domácí obrana puk odklidila.
45:12
Klingberg poslal střílenou přihrávku na Seguina, kterému však jeho teč příliš nevyšla a Nashville navíc následně vyhodil puk.
44:44
Střelu Seguina z levého kruhu dokázal Rinne vyrazit za svou bránu.
44:22
Spezza vyslal z pravé strany svou dělovku, jenže jeho pokus šel hodně mimo.
44:15
Roman Josi (NSH) před bránou přidržel hokejku Eavese, a dostává tak dvě minuty na trestné lavici.
44:14
Hamhuis vystřelil od modré čáry a Seguin jeho pokus tečoval jen těsně vedle brány Nashvillu.
44:01
Hostujícím hokejistům se nevydařil přechod přes útočnou modrou, a tak se po ofsajdu Dallasu bude vhazovat ve středním pásmu.
43:42
Sharp se dostal do zakončení z levé strany, avšak jeho střela letěla mimo bránu Nashvillu.
43:08
Arvidsson vletěl hned do čtveřice hráčů v bílém, kteří mu odpálili puk z hole.
42:39
Subban se ještě dostal do zakončení po konci přesilové hry a jeho střela zřejmě letěla těsně mimo bránu.
42:17
Po dalším zákroku Lehtonena se Dallasu podařilo vyhodit puk z obranné třetiny.
41:59
Ellis vystřelil od modré čáry a jeho pokus proletěl kolem brány Dallasu.
41:35
Dallas následně poslal puk přes celé kluziště.
41:13
Forsberg vystřelil z pravé strany a Lehtonen jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
40:53
Dallas vystihl rozehrávku Nashvillu, a hosté tak vyhazují puk z obranného pásma.
40:34
Johny Oduya (DAL) zahákoval Fialu, a tak dostává dvě minuty.
40:20
Dallas se ihned nacpal do svého útočného pásma, ale hosté zde jen naháněli puk za bránou.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 18:26
Zblokované střely: 14:11
Hity: 18:15
Vhazování: 14:24
Ve druhé třetině jsme tedy již branek dočkali, když každý z týmů vstřelil po jedné. Nejdříve se do vedení dostali hosté, když se střelu Oduyi nejdříve tečoval McKenzie a následně Cracknell. Vedení však Dallasu příliš dlouho nevydrželo, protože Nashville hrál následně přesilovou hru, ve které se trefil Fisher. Další branka už nespadla, a tak se do šaten opět odchází za nerozhodného stavu.
40:00
39:49
Další střela Neala už však na bránu šla a Lehtonen raději udržel puk ve své výstroji.
39:26
Po chybné rozehrávce Dallasu se k puku dostal Neal, který i vystřelil ze středu útočného pásma, a jeho střela letěla mimo bránu Stars.
38:42
Jenže ani následná snaha Dallasu příliš dlouho netrvala, a tak je puk ve středním pásmu.
38:22
Domácí poslali puk za bránu Dallasu, kde si jej přebírají hostující obránci.
37:20
Eaves parádně přihrál Jamiemu Bennovi, který ihned vystřelil, jenže Rinne si připsal další úspěšný zákrok.
36:56
Ritchie je zpět ve hře, a Dallas tak své druhé oslabení přežil bez inkasované branky.
36:09
Korpikoski se ve vlastním oslabení protlačil až před Rinneho, který však jeho zakončení vystihl.
35:48
Dallasu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.
35:34
Hned dvě dělovky za sebou nyní vyslal Subban.
35:05
Ribeiro zcela totožně nahrál do jízdy Smithovi, který tentokrát orazítkoval pravou tyč hostující klece.
34:41
Brett Richtie (DAL) dostává dvě minuty za vysokou hůl, a tak uvidíme další přesilovku Nashvillu.
34:31
Johansen se protlačil k zakončení z bezprostřední blízkosti a Lehtonen jeho pokus vyrazil mimo svou klec.
34:17
Nealovo zakončení z levého kruhu zblokoval Hamhuis, od kterého se puk odrazil do hlediště.
33:51
Domácí poslali puk za klec Lehtonena, kde Fisher předvedl parádní hit, kterým poslal k ledu Hamhuise.
33:17
Teď je zase trochu rušno před bránou Nashvillu, kde menší vítr udělala první formace Dallasu.
32:48
Arvidsson poslal na Lehtonena hodně neškodnou střelu a hostující brankář raději udržel puk v lapačce.
32:11
Ribeiro přihrál do jízdy Smithovi, který byl zcela sám před Lehtonenem, ale hostující brankář jeho rychlé zakončení vyrazil za sovu klec.
31:43
Dallas má ve svém obranném pásmu velké problémy, když na bránu Lehtonena letí jedna střela za druhou.
31:12
Domácí parádně napadli rozehrávku hostí, díky čemuž se puk dostal k Johansenovi, který ihned přihrál mezi kruhy Nealovi, jehož pohotovou střelu Lehtonen chytá.
30:43
Johns vypálil od modré čáry a jeho dělovka jen proletěla kolem brány Nashvillu.
30:23
Eaves byl nyní zcela sám na střed útočného pásma, odkud přihrával na levé křídlo Seguinovi, jenže ten nemohl ihned vystřeli, a tak přihrál kolmici na Jamieho Benna, kterému pro změnu nesedla jeho střela, a tak puk skončil na boční síti.
29:59
Eaves se pokoušel nahrát před bránu Jamie Bennovi, jenže jeho pas zastavil jeden z obránců Nashvilu.
29:39
Klingberg pouze poslal puk přes celé kluziště, a tak se hra vrátí před bránu Lehtonena.
29:04
Dallas jen poslal puk za bránu Nashivllu, jenže zde si nenajel ani jeden z hráčů v bílém, a tak se k puku dostávají domácí.
28:40
Predators už neudrželi puk ve svém útočném pásmu, a tak je domácím odpískán ofsajd.
27:41
Ribeiro nahrával před bránu Dallasu, kde si najížděl jeden z jeho spoluhráčů, avšak do pasu domácího hráče se položil Roussel, který puk srazil do rohu kluziště.
27:12
Další útok Dallasu končí na modré čáře, kde se hosté dostali do ofsajdového postavení.
27:00
Jamie Benn nahrával před bránu Nashvillu, ale Rinne puk odpálil baseballovým způsobem pryč.
26:35
Po zblokované střele Oduyi se do zakončení zpoza brány protlačil Faksa, ale jeho pokus byl Rinnem vyražen a domácí brankář si navíc při svém zákroku vyhodil bránu ze základní pozice.
26:04
Shore se dostal do zakončení z levé strany, avšak jeho pokus byl zblokován hostující obranou.
25:33
Subban vyslal hodně slabou střelu, která navíc ani nemířila mezi tři tyče hostující klece.
24:48
Vzájemně jsou na dvě minuty vyloučení domácí Ryan Ellis (NSH), který dostává trest za hrubost a hostující Lauri Korpikoski (DAL), jenž jej naopak nedovoleně bránil.
24:48
24:27
Nashville právě vstřelil branku!
Preds využívají přesilovou hru! Domácí se dostali do útočného pásma, kde chtěl Forsberg z rohu přihrát na modrou, jenže jeho pas nešťasně tečoval Roussel přímo na hokejku MIKEA FISHERA, který si už před Lehtonenem věděl rady a poslal puk mezi jeho betony. Asistence: Filip Forsberg, Ryan Johansen.
24:15
Oduya zachytil domácí rozehrávku, a tak rychle odpaluje puk.
23:55
Přichází však velmi silná zbraň Predátorů. Patrick Sharp (NSH) zcela zbytečně hákoval za bránou Nashvillu, a dostává tak dvě minuty.
23:46
Další dělovka od modré, kterou tentokrát vyslal Ellis a Lehtonen jeho pokus jen vyrazil před sebe.
23:34
Subban dostal puk na modrou, kde se do toho opřel a puk končí někde ve výstroji Lehtonena.
23:13
Na druhé straně se do zakončení dostal Järnkrok, ale lapačka Lehtonena byl na svém místě.
22:55
Stars se konečně dočkávají své první branky! Cracknell nahrál na modrou Oduyovi, jenž ihned vystřelil a touš byl ještě navíc hned dvakrát tečován, když jej McKenzie trefil svou holí a od brusle ADAMA CRACKNELLA se dostal za záda Rinneho. Asistence: Curtis McKenzie, Johny Oduya.
22:34
Korpikoski vyslal další střelu směrem na bránu Nashvillu a Rinne jeho pokus vyrazil za svou klec.
22:02
Sharp nahrál do druhé vlny Lindellovi, který nebezpečně vystřelil a jeho pokus šel těsně vedle brány Nashvillu.
21:25
Fisher nahrál zpoza brány najíždějícímu Nealovi, který se dostal do bezprostředního zakončení a Lehtonen udržel puk ve své výstroji.
21:09
Dallas se nacpal do útočného pásma, kde střelu Jamieho Benna zblokoval Fisher mimo kluziště.
20:28
Ekholm se skoro dostal až před Lehtonena, který před ním raději vypíchl puk svou holí.
20:01
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 4:16
Zblokované střely: 9:5
Hity: 12:10
Vhazování: 8:9
Je za námi první třetina mezi Nashvillem a Dallasem, po které mohou být domácí hodně rádi, že mají v bráně Rinneho, který drží jejich šance v tomto utkání. Dallas totiž přestřílel a přehrál svého soka, ale všechny útoky hostů se zatím rozbíjí o finskou zeď v bráně Preds.
20:00
19:30
Dallas jen poslal puk za bránu Nashvillu, kde si jej přebírají domácí obránci.
18:48
Predators se hnali ve čtyřech proti dvěma, ale skvěla agresivní hra Jamieho Benna nakonec celou akci domácích zastavila.
18:22
Oduya vypálil od modré čáry, ale Rinne celou cestu puku viděl, takže touš končí v jeho lapačce.
17:59
Cracknell poslal puk až do hlediště. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
17:39
Dallas se následně dostal do útoku, jenže hostům se nevydařila jejich kombinace, a tak mají puk domácí.
17:13
Fiala zavezl puk do útočné třetiny, ale zde jej hosté velmi rychle o touš připravili.
16:42
Roussel nahrával zpoza brány najíždějícímu Faksovi, ale jeho pas zastavila domácí obrana.
16:24
Forsbergovu střelu srazili hosté mimo hrací plochu, a tak se bude vhazovat před bránou Lehtonena.
15:57
Jamie Benn vystřelil směrem na Rinneho a trefil projíždějícího Eavese, který následně málem dorážel do prázdné brány.
15:12
Smith se pokusil ohrozit Lehtonena z pravé strany, jenže jeho střela skončila na bránícím hráči Dallasu.
14:44
Jenže Dallas zatím Predators příliš prostoru nenechává a hosté drží puk na svých hokejkách.
14:25
Nashville tedy přežil své první oslabení a domácí se ihned snaží něco vymyslet ve svém útočném pásmu.
13:54
Josi obral Benna o kotouč a domácí obránce rychle posílá puk přes všechny čáry.
13:14
Nashville získal puk a domácí jej ihned posílají co nejdál od své brány.
12:42
Další střelu Sharpa Rinne vyrazil před sebe a Ritchie ještě i dorážel, ale i to finský brankář chytil.
12:18
Sharp vypálil od modré a se svou střelou přeštípl hokejku Jarnkroka.
12:04
Ryan Johansen (NSH) za bránou Dallasu trefil Seguina svou holí do obličeje, a dostává tak dvě minuty.
11:42
Shore nahrál na pravé křídlo Ritchiemu, který si však nezpracoval puk, a tak s ním musel bojovat, čímž tak dal čas Rinnemu na přesun, a ten už jeho následnou střelu bez větších potíží chytil.
11:20
Dallas velice rychle zastavil snažení domácích a host už se znova valí na RInneho.
11:03
Domácí drží puk ve své obranné třetině a uvidíme co nyní vymyslí.
10:35
Nashville znova jen odevzdal puk do své útočné třetiny a domácí celek následně odchází střídat.
09:59
Cracknell se protlačil do bekhendového zakončení, které Rinne vyrazil za svou bránu.
09:45
Predators se až nyní dostávají ze svého obranného pásma, když domácí jen odevzdali puk do střední třetiny.
09:08
Jamie Benn vyslal na Rinneho další střelu a finský brankář má na svém kontě další úspěšný zákrok.
08:44
Shore jen poslal puk do rohu kluziště, kde si pro něj dojel Ritchie, ale jeho pas už končí u obránců Nashvillu.
08:19
Puk však skončil na modré čáře u Johnse, jenž ihned nahrával směrem na Faksu, který touš parádně tečoval, ale Rinne předvedl skvělý zákrok.
08:03
Roussel nahrával zpoza brány na Spezzu, jenže ten jeho pas nezachytil.
07:28
Puk se opět z čista jasna objevil před Rinnem, kde byl McKenzie, jenž ihned zakončil, ale Rinne zakročil svým betonem.
07:05
Wilson nahrál na modrou, kde střílel Carle, jenže jeho pokus končí hned na prvním hráči Dallasu.
06:32
Subban dostal nabito na modrou čáru a jeho pumelice proletěla kolem brány Dallasu.
06:10
Odyua nahrával Ritchiemu na střed pásma, jenže útočníkovi Dallasu přeskočil puk přes hokejku.
05:40
Forsberg se snažil protlačit před Lehtonena, jenže parádní obranný zákrok předvedl Klingberg.
04:55
McKenzie to nyní zkusil z hodně velkého úhlu, ale jeho střela šla hodně mimo bránu Nashvillu.
04:00
Jamie Benn se nyní ocitl zcela sám před Rinnem, kterého chtěl překonat kličkou do bekhendu, ale domácí brankář podržel svůj tým.
02:48
Na druhé straně se do zakočení dostal Spezza, jehož první rána byla zblokována, ale útočník Dallasu se dostal i k dorážce, který letěla vedle brány Nashvillu.
02:22
Ribeiro nahrával zpoza brány Smithovi, jenže jeho pas zastavili hostující obránci.
01:58
Predators nyní pouze vyhodili puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
01:20
Po dalším vyhraném vhazování vyslal štiplavou střelu Seguin a Rinne jeho pokus vyrazil svou lapačkou.
01:14
Po vyhraném vhazování se z pravé strany dostal do zakončení Klingberg a Rinne jeho střelu dokázal vyrazit svým betonem.
01:06
Nashvillu se nyní nevydařila útočná rozehrávka a puk končí až na zakázaném uvolnění.
00:49
Pred se dostali do dalšího zakončení, když Johansen nahrál na modrou, kde byl Josi a jeho pokus končí na Lehtonenovi.
00:19
Bass zkusil ohrozit Lehtonena zpoza brány, ale hostující brankář si dával pozor a má puk pod svou lapačkou.
00:01
Oba týmy jsou již připravené na ledové ploše, a tak nám utkání za malou chvíli začne.
Zajímavost utkání:

Dallas si bude muset dávat hodně velký pozor především na přesilové hry Predátorům, které patří k jejich největší zbrani. Ze šesti vstřelených gólů totiž Nashville dal hned čtyři v početní převaze, a po dvou kolech tak má velmi pěknou 50% úspěšnost.
Nashville Predators

Bilance: 1-1-0

Také Nashville už má za sebou první dvě utkání a dá se říct, že si v nich vedl zcela stejně, jako jeho následující soupeř, protože Preds dokázali zvítězit ve svém prvním domácím utkání, ale v následné odvetě už nikoliv. Proč odvetě? No, odpověď je velmi jednoduchá. Tým z města Country totiž zahájil nový ročník NHL dvojzápasem s Chicagem Blackhawks.

Jak sem již zmínil Predators nejdříve porazili Blackhawks na svém ledě 3:2, když po vyrovnané první třetině, jenž skončila 2:2, rozhodl ve druhé periodě Fisher o výhře domácích. Jenže v odvetě, ve které od začátku nastoupil v bráně Preds Mazanec, měl zápas zcela jiný průběh. Chicago se dostalo velmi rychle do tříbrankového vedení, které hosté pouze snížili, ale domácí si své vedené hlídali a nakonec si po výhře 5:3 připsali svou první výhru v letošní sezóně.

Poslední zápasy:

Nashville – Chicago 3:2
Chicago – Nashville 5:3
Dallas Stars

Hvězdy vstoupili do ročníku úspěšně, když na svém ledě přivítali Anaheim Ducks, který nakonec přehráli 4:2. Nutno však dodat, že výhra Dallasu se nerodila zrovna jednoduše, protože po první třetině měli domácí na svém kontě jedinou střelu. Stars však poté výrazně přidali a svého soka nakonec předčili.

Druhé utkání už však nedopadlo dle představ Dallasu, když je čekal zápas v Denveru, kde vyzvali Colorado Avalanche, proti kterému se už dlouhodobě trápí. Na začátku se sice Hvězdy dokázaly rychle dostat do dvoubrankového vedení, jenže Colorado ještě do třetiny srovnalo a první desetiminutovce dokonce nastřílelo další tři branky. Dallas poté už jen doháněl, ale marně, protože po šedesáti minutách nakonec prohrál s Avalanche 5:6.

Dallas – Anaheim 4:2
Colorado – Dallas 6:5
Vítám vás u dalšího onlajnu z utkání kanadskoamerické NHL, ve kterém nás čeká divizní střet, protože domácí Nashville Predators přivítá v Bridgestone aréně Dallas Stars. Jedná se tedy o souboj dvou ambiciózních celků, a tak se dá očekávat hodně vypjatá bitva. Utkání startuje ve 02:00, ale jak už NHL známe, tak samotné úvodní vhazování bude vhozeno s přibližně desetiminutovým zpožděním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.