To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 8:12
Je konec a hosté si odváží oba body. Ve třetí třetině se mohli opřít o vynikajícího Andersena a dobře pracující obranu. V 54. minutě navíc Connor Carrick využil přesilovku a hosté vedli o tři branky. Na výhře už nic nezměnila ani snižující trefa J. T. Millera z předposlední minuty, jednalo se pouze o kosmetickou úpravu skóre. Konečný výsledek tak je 4:2 pro Toronto.
59:41
Puk je ve středním pásmu, tohle už pro hosty vypadá velice dobře.
59:15
Lundqvist spěchá na střídačku, začíná power-play New Yorku.
58:35
Rangers právě vstřelili branku!
Domácí ještě dramatizují závěr. Po průniku do pásma z levé strany dostal J. T,. MILLER přihrávku do jízdy a střelou těsně nad ledem prostřelil Andersena. Asistence: Pavel Bučněvič, Adam Clendening.
58:17
Zničehonic se hosté dostali do brejku dvou na jednoho, Komarov přihrál na Kadriho, jeho švih přizvedl Lundqvist, puk skončil na zadním mantinelu.
57:53
Gardiner se vrací z trestné lavice, Toronto je v plném počtu.
57:14
Tihle je docela povedená přesilovka, domácí se snaží o zakončení, vymýšlí rychlé kombinace, vše ale naráží na Andersena.
56:06
Dobře rozehranou kombinaci zakončil Pirri, jeho tvrdý pokus se zastavil o Andersenovu tyčku!
55:53
Domácí si zahrají ještě jednu přesilovku, za Nashovo držení je na dvě minuty vyloučen Jake Gardiner.
55:14
Kombinace mezi Zuccarellem a Girardim nevyšla, hosté dostali puk ze svého pásma.
54:33
Andersen se rozhodl, že už za svá záda nepustí žádný puk a zatím mu to vychází. Nyní si doslova vychutnal Millerův švih a střelu schoval ve své bleskové lapačce.
53:20
Toronto právě vstřelilo branku!
Přesilovka je bleskově využitá! U tyčky stál zcela nebráněný CONNOR CARRICK a zblízka dorazil Bozakův pokus z mezikruží. Zaznamenal tak svůj druhý gól v letošním ročníku NHL. Asistence: Tyler Bozak, Mitchell Marner.
53:08
Při střele hostujícího útočníka se ale faulu dopustil Kevin Klein a už míří na trestnou lavici s dvouminutovým trestem za sekání.
53:08
Další vynikající zákrok v podání Lundqvista, nyní proti rychlému van Riemsdykovi.
52:12
Na druhé straně nenápadně vystřelil Komarov, i Lundqvist ale zvládl ukázat úspěšný zákrok.
51:17
Z kruhu přilétla Bučněvičova překvapivá střela na Andersena, tu ještě tečoval Miller, Andersen ale zasáhl na brankové čáře.
50:14
Před brankou stál van Riemsdyk, musel ale volit krkolomné zakončení s holí mezi vlastními bruslemi a tohle prostě nevyšlo.
49:40
Hra se rychle přemístila na druhou stranu, Nylander zadovkou přihrál do druhé vlny Komarovovi, jeho švih ale Lundqvist zastavil rychlou lapačkou!
49:19
Pirri nezpracoval přihrávku na pravé straně, puk mu odskočil od hokejky.
48:34
Tohle je zakázané uvolnění domácího týmu, hra míří před Lundqvista. Vhazovat se bude po jeho pravici.
47:44
Hosté už dopředu moc nepospíchají, pokud mohou, pouze posunou puk z vlastního pásma a rychle střídají.
46:59
Na pravém křídle si vybojoval puk Zuccarello a byl i u zakončení. Andersen je stále k nepřekonání.
45:48
Proti Hayesovi zasáhl dnes výtečný Andersen a i nadále drží dvoubrankový náskok Toronta.
44:59
Miller dostal od Zuccarella přihrávku do jízdy, musel ale za branku, neboť Zajcev jej k zakončení nepustil. Po objetí branky přihrával najíždějícímu Kreiderovi, tomu puk sjel z hole...
43:37
Domácí se snaží získat pásmo nahozením puku, Toronto ale dnes předvádí skvělou práci v obraně a podobné akce se hráčům kanadského týmu daří zastavovat.
42:56
Z pravého kruhu pro vhazování vystřelil Kadri, Lundqvist ale ucpal všechny mezírky a srazil puk do rohu.
41:50
Hosté se ubránili i tomuto oslabení, už zase hrají v plném počtu.
41:24
Hosté se osvobozují, puk letí přes všechny čáry.
40:34
Pirri se nenápadně prosmýkl z rohu až do zakončení, zblízka ale neprotlačil puk za Andersena.

Trestné minuty: 6:10
Čtyřicet minut hry je za námi a Toronto stále vede o dvě branky. I ve druhé třetině se hrál zajímavý a rychlý hokej a branky se v ní dočkali i domácí. Po zmatcích před brankovištěm se k puku dostal Chris Kreider a snížil na 1:2. Další snaha o vstřelení branky už ale přišla vniveč a naopak udeřilo na druhé straně. Z nenápadné střely od levého mantinelu se prosadil Connor Brown a po jeho gólu panuje současný stav 1:3.
40:00
39:50
Ještě jedno vyloučení. Pirri se už prodíral k puku, když jej hákoval Jake Gardiner. Přesilovka pro New York.
39:20
Až teď se to podařilo McDonaghovi, jeho pokus ztlumil a poté i vyhodil z pásma Nikita Zajcev.
38:54
Už se zase hraje v pásmu Toronta, jenže domácí honí puky po rozích a ke střelám se teď nedostávají.
37:57
Gauthier dvakrát ohrozil Lundqvista, brankář New Yorku si dokázal poradit.
36:58
Za Lundqvistem to silně zazvonilo, švédský gólman byl na bombu od modré krátký, zastoupila jej ale branková konstrukce.
36:53
Kreider se snažil dojet vyhozený puk, neuspěl a je z toho zakázané uvolnění domácích.
35:56
Před Andersenem poskakoval puk, který se tam dostal zpoza branky, nikdo z domácích jej ale neusměrnil tím správným směrem.
34:27
Oj, tohle je pro domácí velice smolný gól. Toronto se sice dostalo do útočného pásma, ale nic nenasvědčovalo, že z toho bude gól. Jenže od levého mantinelu nahodil CONNOR BROWN a k překvapení všech prošel puk mezi Lundqvistovými betony. Asistence: Auston Matthews, Jake Gardiner.
33:43
Hra je přerušená, neboť Brian Murphy, čárový rozhodčí, dostal od Hunwicka pukem do ucha. Ošetření však nebylo potřeba, budeme ihned pokračovat.
32:57
Hra se teď přelévá ze strany na stranu, hraje se v obrovském tempu.
32:19
Lundqvist si musel dát velký pozor na poskakující puk, dokázal jej však zkrotit a skrýt před dojíždějícím Marnerem.
31:23
Přesilovka je u konce, Toronto hraje v plném počtu.
31:00
Sledujeme teď velmi akční pasáž utkání, tohle se musí divákům líbit.
29:40
Hned z protiakce se do sóla dostal Hyman, jeho obrovskou šanci na gól v oslabení ale vychytal vynikající Lundqvist.
29:30
Hned na začátku přesilovky pálil Stepan a jeho bomba rozezvonila Andersenovu tyčku.
29:23
Navíc je tu přesilovka pro domácí tým. James van Riemsdyk se snažil vyhodit puk z pásma, jenže jej poslal přes plexi mezi diváky. Jsou z toho dvě minuty za zdržování hry.
29:05
Před Andersenem vznikl pořádný zmatek, puk se najednou objevil zcela nekrytý, i přes Zajcevovu snahu se k zakončení dostal CHRIS KREIDER a zblízka poslal puk do sítě. Asistence: Ryan McDonagh, Mats Zuccarello.
28:31
No a domácí jsou už v plném počtu, Clendening přečkal trest bez úhony.
28:31
Holden vystihl rozehrávku Toronta a dokázal dostat puk do středního pásma.
27:59
Matthews dostal puk na střed, rychle si zpracoval a vystřelil. Domácí jeho ránu srazili mimo hrací plochu.
27:08
Rychlá kombinace hostů skončila u Kadriho, ten střílel z levé strany. Lundqvist se stačil včas přemístit a pokus zneutralizoval.
26:31
Domácí jdou do čtyř, v rohu kluziště se faulu dopustil Adam Clendening a odjel s dvěma minutami za hákování.
26:02
Pirriho střelu z pravého kruhu vyrazil Andersen do rohu kluziště, New York pokračuje v akci.
25:20
McDonagh předvedl podařený bodyček, Hyman se hezky prolétl vzduchem.
24:12
Grabner si hokejkou efektně zpracoval přihrávku vzduchem, vzápětí mu ale byla odpískána hra vysokou holí.
23:03
Hosté nebyli daleko od třetího gólu. Rána van Riensdyka byla sražená, k dorážce se pak dostával Bozak a Lundqvist musel zasahovat svým betonem.
22:52
Toronto se ubránilo Rielly naskočil zpět na led.
22:50
Navíc přichází ofsajd hráčů v modrých dresech.
22:34
Puk je znovu až u Lundqvista, tahle přesilovka není zrovna povedená...
22:06
Na pravém křídle měl vteřinku času Bučněvič, jeho střelu zkrotil Andersen pohotovým zákrokem lapačkou.
21:30
Polák vyhodil přes všechny čáry, New York musí zakládat novou akci.
20:52
Přesilovka pro New York, dvě minuty za držení obdržel Morgan Rielly.

Trestné minuty: 4:4
Je za námi první třetina a ta o mnoho lépe vyšla hostům z Toronta. Ti se do vedení dostali už v páté minutě, kdy se po náporu trefil k tyčce William Nylander. K vidění pak bylo několik nevyužitých přesilovek a také výtečných zákroků obou brankářů. Přesto padla ještě jedna branka a dokonce v přesilové hře. V 18. minutě využil krátký závar James van Riensdyk a poslal svůj tým do dvoubrankového náskoku, který platí i teď.
20:00
19:50
Kreider poslal puk na modrou čáru, odkud přišla tvrdá střela a Andersen musel ještě jednou zasahovat.
18:57
Lindberg pouze nahodil do pásma Toronta, za brankou pak proběhl souboj o puk.
17:28
Tato zkrácená přesilovka je nakonec využitá, když se při krátkém závaru zjevil před brankářem na okamžik volný JAMES VAN RIEMSDYK, zpracoval si, chvíli počkal a pak poslal puk mezi betony povyjetého Lundqvista. Toronto už vede o dva góly! Asistence: Mitchell Marner, Tyler Bozak.
16:44
Začala zkrácená přesilovka Toronta.
16:37
Hayes kroužil s pukem na holi, hledal si pozici na střelu, kterou i vyslal. Brankáři stínil Grabner, Andersen ale nakonec nemusel zasahovat, Matthews srazil puk do ochranné sítě.
16:02
Holdenovu střelu z ostrého úhlu vytlačil Andersen do protějšího rohu.
15:39
Je po přesilovce. Rodící se protiútok přerušil faulem Brandon Pirri a od rozhodčích dostal dvě minuty za hákování.
15:30
Stepanovu rozehrávku vystihl Komarov a ihned vyjel do protiútoku.
14:47
Ihned po buly letí puk přes všechny čáry až k Lundqvistovi.
14:44
Už se ale zase vylučuje a na trestnou lavici míří opět hráč Toronta. Dvě minuty za držení si jde odsedět Jake Gardiner.
14:17
Ani přesilovka domácích nepřinesla gól, Toronto hraje v plném počtu.
13:47
Nepřesná rozehrávka New Yorku končí zakázaným uvolněním, hra se stěhuje před Lundqvista.
13:09
Po úvodním tlaku, kdy nebezpečně střílel Zuccarello, se nyní hosté osvobodili vyhozením do středního pásma.
12:17
Nyní si přesilovku zahraje domácí tým, za Zuccarellovo držení dostal dvě minuty gólman Toronta, Frederik Andersen.
11:40
Zleva si do střelecké pozice najel Kreider, Andersen vyrazil.
11:12
Skjei už je na ledové ploše, New York své první oslabení přečkal bez úhony.
11:07
Matthews vyslal tvrdý pokus, puk skončil těsně vedle Lundqvistovy brány.
10:44
Stepan vyhodil přes všechny čáry, Toronto pospíchá do další útočné akce.
09:39
Dva pokusy nyní vyslal Marner. První byl zblokován, druhý, už trochu z úhlu vyrazil připravený Lundqvist.
09:12
Už je pískáno a na trestnou lavici míří s dvouminutovým trestem Brady Skjei. Provinil se nedovoleným bráněním.
08:56
Bude se vylučovat, Toronto má zatím ponechanou výhodu a hraje tak v šesti.
07:56
Rielly vyslal dlouhý pas až na útočnou modrou, Martin i přes těsnou obranu zvládl vystřelit a Lundqvist musel řešit dobře myšlený a hlavně prudký bekhendový pokus.
07:08
Nyní nahodil od modré Holden a u tyčky se o teč snažil Nash. Puk ležel chvíli v brankovišti, Andersen jaj nakonec zvládl přikrýt. Tohle byla zatím největší šance New Yorku.
06:57
Nash se snažil obejít Kadriho a přihrát před Andersena, celá akce zatím skončila v rohu.
06:05
Už se zase hraje na druhé straně, Sošnikov se natlačil před Lundqvista, švédský démon si ale na svém pracovišti dokázal poradit a povedeným zákrokem přerušil hru.
05:43
O vyrovnání se snažil Clendening, od modré vyslal nepříjemnou ránu a Andersen se na brankové čáře měl co ohánět.
04:49
Hosté jdou do vedení. Poměrně dlouhý závar před svým brankovištěm dokázal Lundqvist ještě pořešit, ale Toronto pokračovalo v náporu, po dalším náporu přišla přihrávka na pravou stranu a WILLIAM NYLANDER svou střelou těsně nad ledem zamířil přesně k zadní tyčce. Asistence: Nazem Kadri, Matt Hunwick.
04:03
Prudká přihrávka na Nashe, ten puk nezastihl, jinak by už jel sám na gólmana. Andersen už rozehrává.
03:59
Toronto je stále usazeno v útočném pásmu, nyní ale bez střeleckého vyjádření.
02:05
Dobrou teč předvedl předvedl Komarov a Lundqvist měl co dělat, aby mu puk neproklouzl za záda. Úvod utkání je tedy aktivně vedený.
01:29
Střela i na druhé straně, zprava si do pásma najel Nylander, nemířil ovšem přesně, puk skončil za zadním mantinelu.
00:54
Andersen má za sebou první zákrok, zleva na něj nepříjemně vystřelil Zuccarello.
00:01

New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Skjei, McDonagh (C), Girardi, Holden, Klein, Clendening – Zuccarello, Stepan (A), Kreider – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Rick Nash (A), Lindberg, Vesey – Fast, Pirri, Bučněvič.

Toronto Maple Leafs: Andersen (McElhinney) – N. Zajcev, Rielly (A), C. Carrick, Gardiner, R. Polák, Hunwick (A) – Co. Brown, Matthews, Hyman – W. Nylander, Kadri, Komarov (A) – Marner, Bozak, J. van Riemsdyk – Sošnikov, F. Gauthier, M. Martin.

Rozhodčí: Charron, Morton – MacPherson, Murphy.
Zápas začne s mírným zpožděním, nikam ale neodcházejte.
Zápas v Madison Square Garden začne v 1:00, takže si nastavte budíky a nenechte si ujít náš přenos. Jste k němu všichni zváni.

Toronto Maple Leafs

Hosté jsou na tom tabulkově hůře, v Atlantické divizi jim patří šesté místo s 44 body z 39 odehraných zápasů. Na vedoucí Montreal už tým ztrácí docela propastných 14 bodů. Do New Yorku přijíždí Toronto po domácím utkání právě s Montrealem a zápas to nebyl vítězný, Montreal si odvezl body za výhru 5:3, za domácí se trefili Bozak, Kadri a van Riemsdyk. Toronto dnes nebude favoritem, ovšem rozhodně nejede do New Yorku odevzdaně, pokusí se překvapit a něco si odvézt.

New York Rangers

Domácí tým je momentálně na třetím místě Metropolitní divize, když nasbíral 57 bodů ve 42 utkáních. Na vedoucí Columbus ztrácí pouhé tři body. A právě na ledě Columbusu hrál New York svůj poslední zápas. Byl to úspěšný výlet, zápas skončil výhrou hostů v poměru 5:4, když se trefili dvakrát trefili Clendening, Grabner a jednou Lindberg. New York v posledních dvou utkáních vyhrál a navíc nastřílel deset branek, jak vidno, forma v týmu je.

Arizona – NY Rangers 3:6
Colorado – NY Rangers 2:6
NY Rangers – Buffalo 1:4
Philadelphia – NY Rangers 2:5
Columbus – NY Rangers 4:5
Dobré ráno u NHL. Dnes se společně podíváme na duel mezi týmy New York Rangers a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.