To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 6:4
Utkání je u konce a domácí tým se ze základní částí NHL loučí výhrou. Ve třetí třetině padl jediný gól a dali jej právě hráči San Jose. V 52. minutě nahodil od mantinelu Vlasic a lehká teč v podání Daniela O'Regana skončila za českým gólmanem Davidem Rittichem, který ve třetí třetině poprvé ochutnal NHL. Byl to jediný puk, který za svá záda propustil a může tak být se svou premiérou spokojený.
59:15
F. Hamilton si objížděl branku soupeře a snažil se zasunout puk za Della. Ten se zvládl rychle přemístit a puk vyrazit.
58:41
Domácím se podařilo dostat puk z vlastní třetiny, Calgary zatím nezačalo hru bez brankáře. Možná na ni ani nedojde.
57:44
Rittich opět v práci, nyní si u své levé tyčky pohlídal rychlý výpad domácích hokejistů.
56:42
A platí to i po dalším výpadu hostů, nyní z pravé strany. Polovysoká střela skončila u Della, ten přerušil hru.
55:37
Dvě střely předvedl Gaudreau, Dell odolává.
54:59
Opět se hraje dlouho bez přerušení, tohle je opravdu rychle vedené utkání.
53:33
O'Regan vystřelil od modré, Rittich vyrazil do rohu.
52:57
Opět se hraje v pásmu Calgary, domácí si tuto pasáž začínají zkušeně hlídat.
51:25
San Jose právě vstřelilo branku!
Už ale inkasoval i on, s tímhle ale moc dělat nemohl. Od levého mantinelu nahodil Vlasic a hostující Dennis Wideman a po něm i domácí DANIEL O'REGAN tečovali puk takovým způsobem, že Rittich neměl šanci zasáhnout. Asistence: Marc-Edouard Vlasic, Brent Burns
50:56
Rittich si poradil i s ranou Burnse, zatím mu to v brance jde na jedničku.
50:26
Po rychlé kombinaci se do bekhendového zakončení probil Donskoi, mířil nahoru, Rittich svým postavením pokryl i tuto akci.
50:04
Vyloučení na straně Calgary, dvě minuty za hákování dostal Michael Stone.
49:59
Tvrdou ránu předvedl domácí Bødker, jeho bomba byla sražena mimo ledovou plochu. Rittich zasahovat nemusel.
48:31
Zprava si do pásma najel Sörensen, zvolil golfák a za Rittichem zacinkala tyč. Takže český gólman si při svém debutu nemůže stěžovat ani na štěstí.
47:54
Zleva vystřelil Chiasson, Dellova lapačka se ale bleskově mihla prostorem a skryla puk.
47:38
Už je puk ve středním pásmu, domácí se mohou na chvíli uklidnit a vystřídat.
46:54
Monahan se zblízka snažil dostrkat puk za brankovou čáru, Dell si vsedě dokázal poradit. Hosté ale pokračují v tlaku.
46:40
Už se pískalo, před tím ještě zvládl nebezpečně vystřelil Frolík, puk šel těsně vedle Dellovy branky.
45:55
Hraje se dlouho bez přerušení, skoro jako na nějaké exhibici. Na úrovni utkání jde poznat, že oba týmy mají své jisté.
44:51
I vleže se Meier snažil o zakončení, chtěl jen tak zasunout puk za Ritticha. Český gólman si prostor u tyčky pokryl a gól nedopustil.
43:37
Od modré pálil Burns, tohle byla nebezpečná střela, Rittich si poradil.
42:52
Od modré vystřelil DeMelo, jeho tvrdá rána doslova sestřelila Boumu. Ten ihned odjel s bolestivým výrazem v obličeji na střídačku.
41:59
Rittich má za sebou první dva kontakty s pukem, zatím vypadá opravdu jistě.
40:48
Po rychlém průniku se do pásma dostal domácí Donskoi, s pukem však skončil pouze za brankou.
40:01
Do branky Calgary se postavil David Rittich, NHL tak přivítala dalšího českého zástupce.

Trestné minuty: 6:2
Máme za sebou čtyřicet minut hry a musíme říci, že druhá třetina přinesla rozhodně zajímavější hokej a hlavně branky. Jako první se ve 25. minutě trefil zblízka Chris Tierney a otevřel gólový účet. Když dal na začátku 39. minuty Mikkel Bødker gól na 2:0, vypadalo to, že San Jose si tuto část hry bez problémů pohlídá a odnese si do šatny slibný náskok. Jenže hosté v závěru zabrali a šest vteřin před koncem snížili po dorážce zblízka v podání Curtise Lazara. Zápas je tak zcela otevřený.
40:00
39:54
Calgary právě vstřelilo branku!
No vida, tak hosté ještě zvládli do přestávky snížit. Po nahození od modré se puk odrazil před brankoviště, kde byl chvilinku volný CURTIS LAZAR a pohotovou střelou mezi Dellovy betony snížil na 2:1. Asistence: Matthew Tkachuk, Dougie Hamilton.
39:15
Okamžitě mohl snížit Frolík, zleva ale netrefil Dellovu branku.
38:07
Domácí už vedou o dvě branky. Z pravé strany přihrál před branku Tierney, puku se chopil MIKKEL BØDKER, počkal si, až Elliott půjde k ledu, potáhl si puk do ještě lepší pozice a poté hravě trefil odkrytou část branky. Asistence: Chris Tierney, Barclay Goodrow.
37:49
Schlemko hledal dlouhým pasem Donskoie, tomu puk uskočil od hole.
36:53
Povedlo se to až teď, od modré střílel Bartkowski, branku San Jose ale netrefil.
35:58
Hosté v posledních minutách pouze vyhazují puky ze svého pásma, před Della se nemohou vůbec dostat.
34:45
Další střela na Elliotta, ten se v této třetině rozhodně nenudí.
33:57
Domácí se ve druhé třetině hodně zlepšili, soupeře v této části zvládli přestřílet. A to dosti výrazně.
32:37
Elliott neudržel Meierovu střelu, před dojíždějícími hráči ale nakonec zvládl puk přikrýt a přerušit hru.
31:15
Hosté jsou v plném počtu, D. Hamilton se vrátil do hry.
30:27
Brian Elliott nyní sbírá jeden zákrok za druhým, nerozhodil jej ani clonící Labanc.
29:54
Střela Donskoie byla sražena a Elliott už pouze ze vzduchu sebral vysoký oblouček.
29:32
Po buly rozjeli domácí rychlou akci, puk se dostal na levou stranu ke Schlemkovi a ten zblízka mířil nad lapačku. Elliott svým postavením zvládl nebezpečí eliminovat.
29:15
Domácí si zahrají přesilovku, dvě minuty za podražení dostal Dougie Hamilton.
28:35
Hraje se teď ze strany na stranu, hra plyne ve velmi rychlém tempu.
27:44
Z levého kruhu vystřelil hostující Monahan, Dell vyrazil. O dorážku se pak neúspěšně pokusil jeden z jeho spoluhráčů.
26:48
Domácí přidávají další střelu od modré čáry, ale ani Dillon si na Elliotta nepřišel.
26:20
Nepříjemnou ránu od modré poslal Vlasic, Elliott neměl zrovna nejlepší výhled, přesto si puk dokázal najít a zabránit nejhoršímu.
25:38
Stejně to dopadlo i po střele Widemana od modré čáry.
25:01
Hosté mohli odpovědět záhy, dostali se do trháku tři na dva. Vše na sebe vzal Monahan, střelu z mezikruží ale Dell bez větších problémů skryl ve svých chráničích.
24:38
No a je tu konečně první gól utkání! Hansen na levé straně nahodil větší rychlost, přebruslil obránce a pak u branky poslal zpětnou přihrávku před brankoviště. Tam si najel CHRIS TIERNEY a zblízka propasíroval puk za Elliotta. Asistence: Jannik Hansen.
23:54
Nevyšla ani kombinace domácích mezi Sörensenem a Meierem.
23:33
Přechod hostů do útoku byl trochu krkolomný, skončilo to postavením mimo hru.
22:55
Elliott si poradil i s nepříjemným nahozením v podání Martina, zasáhl u své pravé tyčky.
21:57
Na druhé straně nahazoval od modré Burns, Elliott pro jistotu přikryl puk a přerušil hru.
20:59
Calgary bylo v menším náporu, vše ale skončilo za brankou Aarona Della.

Trestné minuty: 6:0
Skončila první třetina, která mnoho vzruchu nepřinesla. Více příležitostí otevřít skóre měli hosté, hráli totiž tři přesilové hry, jenže ani v jedné kýžený úspěch nepřišel. Na druhé straně měl Elliott hodně volno, domácí jej prakticky vůbec neohrozili.
20:00
19:37
Ještě jedno střídání, Burns čeká a poté založí pokus o přechod do útoku.
18:52
Domácí tým je už v plném počtu, hosté v této přesilovce vůbec nevystřelili.
18:22
Arénou se nese potlesk, takovéto zvládnutí oslabení se divákům líbí.
17:43
Ne ne, hostům to zatím v přesilovce nejde. U puku je Martin a čeká, až jeho spoluhráči dostřídají.
17:00
Začátek oslabení domácím vyšel, puk letí z obranného pásma.
16:52
Hosté si zahrají třetí přesilovou hru v tomto utkání, dvě minuty za krosček dostal Micheal Haley.
16:30
Tyč. Zleva vystřelil Lazar a Dell tak měl i trochu štěstí.
15:33
Jako nekompromisní útočník se teď projevil obránce Burns, když se natlačil před soka do zakončení, zblízka už ale nedokázal zvednout puk a překonat Elliotta.
14:28
Za vlastní brankou vybojoval puk Dillon a domácí tým se může po delší době vydat do útoku.
13:04
Přechod se nepovedl ani Frolíkovi, ten svou střelou trefil clonícího protihráče.
12:09
Calgary se dostalo do protiútoku, do zakončení se mezi kruhy dostával Monahan, jeho střela ale byla zblokována a vysoký oblouček skryl Dell ve své lapačce.
11:33
DeMelo rozjížděl akci San Jose, vše ale skončilo hned ve středním pásmu, neboť při kličce mu puk sjel z hole.
10:25
A nyní gólman Calgary skryl i Goodrowovo nahození od modré.
09:35
Elliott se rychle přemístil od jedné své tyčky k té druhé, zabránil tak zasunutí puku po objetí branky v podání Timo Meiera.
08:42
Burns se objevil v rohu kluziště, kde ale pouze krotil poněkud divokou přihrávku od modré.
07:49
Zatím sledujeme poměrné opatrné vedené utkání, zejména ze strany domácích jsme toho moc neviděli.
06:09
San Jose je již v plném počtu, Meier se okamžitě zapojil do hry.
06:08
Zápěstím pálil zleva Chiasson, Dell zvládl vyrazit před sebe.
05:31
A znovu. Hra ve čtyřech zatím domácímu celku vychází na jedničku.
05:01
Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry.
04:09
Při samotné akci se ale Timo Meier dopustil faulu, trefil Anderssona do obličeje a dostal dvě minuty za vysokou hůl.
03:46
Meier dobře podržel puk za brankou Calgary, pomáhal mu i Goodrow.
02:49
Hosté rozjeli rychlou kombinaci, po několika přihrávkách vystřelil zleva Stone, Dell prudkou ránu zvládl vyrazit.
01:57
Hned se startu je tu vyloučení, hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Micheal Haley.
01:26
Hansen si našel prostor na pravém křídle, najel si do pásma, tvrdou ranou ale branku Calgary minul.
19:26
Domácí hokejisté se ihned od úvodního buly snaží usadit v útočném pásmu a ohrozit Elliotta.
00:01

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns (A), P. Martin, Schlemko, Vlasic (A), DeMelo, Dillon – Labanc, O'Regan, M. Karlsson – Goodrow, Marleau (A), Donskoi – Bødker, Haley, Hansen – Sörensen, Tierney, Meier.

Calgary Flames: Elliott (Rittich) – D. Hamilton, Bartkowski, Stone, Brodie, D. Wideman, R. Andersson – Ferland, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Lazar, Tkachuk – Chiasson, S. Bennett, F. Hamilton – Brouwer (A), Stajan (A), Bouma.

Rozhodčí: Watson, St. Pierre – Cameron, Knorr.
Máme za sebou hymny, můžeme začít!
Zápas začne s menším zpožděním, nikam ale neodcházejte.
Zápas v SAP Center začne ve čtyři hodiny ráno, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu přenosu srdečné zváni.
Lídři kanadského bodování

Johnny Gaudreau 61 (18+43)
Sean Monahan 59 (28+31)
Mikael Backlund 53 (22+31)
Calgary Flames

Hosté už mají také klid, do play-off půjdou z pozice divoké karty. Zatím mají 94 bodů a do dnešního posledního utkání základní části půjdou s výhrou v zádech. Na ledě Los Angeles vyhráli 4:1, když o své výhře rozhodli třemi góly ve druhé třetině. Gólově se na výhře podíleli Bennett, Wideman, Hamilton a Chiasson.

San Jose Sharks

Domácí už mají zajištěn postup mezi postupovou osmu, zatím nasbírali 97 bodů a jsou na třetím místě Pacifické divize za Anaheimem a Edmontonem. V posledním odehraném utkání se San Jose střetlo právě s Edmontonem a na domácím ledě podlehlo 2:4. O branky domácích se postarali Ward a Burns. Dnes San Jose uzavírá základní část a bude tak chtít učinit nejlepší možností – výhrou.

Edmonton – San Jose 3:2
Calgary – San Jose 5:2
Vancouver – San Jose 1:3
San Jose – Vancouver 3:1
San Jose – Edmonton 2:4
Dobré ráno u NHL. Dnes se společně podíváme na utkání mezi týmy San Jose Sharks a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.