Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a těším se u dalšího onlajnu!
V příštím utkání (17. března) ukončí Canucks svou pětizápasovou sérii zápasů na domácím ledě – střetnou se s Dallsem Stars.
Boston čeká 16. března druhé utkání čtyřzápasového tripu. Bruins se objeví na hřišti dalšího kanadského týmu – Calgary Flames.

3. hvězda: Patrice Bergeron (BOS) 0+2
Utkání mezi Canucks a Bruins právě skončilo. Z vítězství 6:3 se mohou radovat svěřenci Bruce Cassidyho, když v třetí třetině čtyřmi brankami zcela otočili skóre zápasu. Hattrickem se blýskl Brad Marchand, který je také autorem vítězné branky.
59:52
Ještě jeden zákrok pro Ryana Millera po střele Stafforda.
59:34
Bruins právě vstřelili branku!
Je tu hattrick! BRAD MARCHAND trefuje prázdnou branku ze středního pásma. Asistence: Patrice Bergeron, David Backes.
59:19
Ofsajd Vancouveru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:10
Střela Bouchera končí na levém betonu Tuuky Raska.
59:05
Chára vyhazuje na zakázané uvolnění.
59:01
Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:30
Nahození Daniela Sedina tečoval Granlund mimo Raskovu branku.
58:19
Bärtschiho střela, Rask má kotouč pod kontrolou. Vhazování v obranném pásmu Bruins.
57:55
Miller na střídačce, Vancouver to ještě zkusí v šesti!
56:52
Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se tak bude v jejich obranném pásmu.
56:46
Třetí branka Bostonu ve třetí třetině! Česká spolupráce – Pastrňák našel před brankou DAVIDA KREJČÍHO a Ryan Miller je překonán popáté v zápase. Asistence: David Pastrňák, Frank Vatrano.
56:14
Daniel Sedin našel Sbisu, který vyzkoušel Raskovu pozornost. Finský brankář byl ale na svém místě.
55:14
Biegovo nahození, Rask má kotouč v rukavici. Vhazovat se bude po jeho levici.
54:50
Do konce třetí třetiny zbývá necelých 6 minut! Dokáží kosatky s tímto stavem ještě něco udělat?
54:50
Hra přerušena, na řadě je další reklamní přestávka.
54:41
Útočná akce Drew Shora byla zastavena obranou Bruins.
53:38
Vatranova střela končí na levém betonu brankáře Vancouveru.
52:27
Zakázané uvolnění domácích, vhazovat se bude po levici Ryana Millera.
52:03
Boston se dostává do vedení! Bergeron nejprve vystřelil nad Millerovu branku, ale k puku se u mantinelu ještě dostal BRAD MARCHAND, bekhendem překonal brankáře Canucks a připsal si druhou branku v utkání. Bez asistence.
51:41
Zakázané uvolnění Vancouveru, vhazovat se tak bude v jeho obranném pásmu.
50:57
Do konce třetí třetiny zbývá necelých 10 minut. Skóre zápasu vyrovnané 3:3, na střelecké pokusy aktivnější Boston (37:25).
50:57
Rozhodčí pískají přihrávku rukou, následuje reklamní přestávka.
50:52
Horvat se snažil před brankou najít svého spoluhráče, ale dobrý obranný zákrok předvedl Torey Krug.
50:10
Backes našel Cháru, ale jeho střela zamířila nad Millerovu branku.
49:16
Marchandova střela, Miller připraven.
48:58
Bärtschi vyváží kotouč z obranné třetiny svého týmu.
47:32
Na druhé straně střílel Backes, ale Ryan Miller byl připraven.
47:18
Pokus Markuse Granlunda vyráží Rask levým betonem.
46:35
Nahození Huttona končí mimo Raskovu branku.
45:58
Vatrano nahodil do útočného pásma, u puku byl ale první obránce Vancouveru Alexander Edler.
45:26
Nahození Toreyho Kruga, které tečoval ještě obránce Canucks Alexander Edler, končí v rukavici brankáře kosatek.
44:31
Prudká rána Colina Millera od modré zamířila nad branku Ryana Millera.
43:38
Moore nahodil do útočného pásma Bruins.
43:30
Rozhodčí pískají Bostonu zakázané uvolnění. Další vhazování po levé ruce Tuuky Raska.
43:16
Shore vyzkoušel Raskovu pozornost. Vhazovat se bude po levici finského brankáře.
43:05
Pastrňákova přihrávka nenašla adresáta a zaútočit tak mohou domácí.
41:48
Hutton zblokoval střelu Kevana Millera.
40:58
Nyní už to Marchand zvládl a je tak znovu srovnáno! Pastrňák nejprve neuspěl s bekhendovým blafákem, ale poté naservíroval kotouč před branku BRADU MARCHANDOVI, který se střílí svou třiatřicátou branku sezony. Asistence: David Pastrňák, Torey Krug.
40:37
Blízko srovnání byl Brad Marchand, ale nedokázal protlačit kotouč za záda Ryana Millera!
40:01
Třetí třetina mezi Canucks a Bruins začne za pár okamžiků! Jaký bude její průběh?
Nejvíce prostoru v zápase dostává obránce Canucks Troy Stecher. Po dvou třetinách má odehráno 15 minut a 34 vteřin.
Na straně Bruins má nejvyšší ice time obránce Torey Krug – 14 minut a 3 vteřiny.
Statistiky po druhé třetině:

Střely na branku: 22 – 29
Zblokované střely: 10 – 5
Hity: 23 – 11
Využití přesilové hry: 0/2 – 0/2
Také druhá dvacetiminutovka je již minulostí. Viděli jsme v ní po jedné brance na obou stranách. Skóre zápasu nejprve srovnal v 34. minutě Zdeno Chára, ale za 21 vteřin poslal Canucks zpět do vedení Alexander Edler. Hráči tak odchází do šaten za stavu 3:2 pro Vancouver.
40:00
39:58
V závěřečných vteřinách ještě střílel Krejčí, ale Miller si jeho pokus pohlídal.
39:41
Vyloučení v týmu Cancouver Canucks (Drew Shore – 2 min., držení protihráče).
39:17
Vhazování po pravici Ryana Millera.
39:01
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:58
Na druhé straně to zkusil Boucher, Rask jeho pokus vyrazil levým betonem.
38:43
Ryan Miller vyráží vyráží střelu Toreyho Kruga do rohu.
38:00
Kotouč skončil v ochranné síti, vhazovat se bude v obranné třetině Bostonu.
37:35
Na vhazování po levici Ryana Millera se staví Henrik Sedin a Patrice Bergeron.
37:16
Další rána beka Bruins, Ryan Miller si připisuje pětadvacátý zákrok v utkání.
37:08
Střela Colina Millera míjí branku Ryana Millera.
36:38
Biega zblokoval střelu Kevana Millera do ochranné sítě. Vhazovat se bude v obranném pásmu Canucks.
36:11
Kotouč skončil mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
35:31
Střela Zdena Cháry od modré, Miller vyráží vyrážečkou.
34:19
Vancouver právě vstřelil branku!
Canucks jdou znovu do vedení! ALEXANDER EDLER procedil z výrazného úhlu kotouč mezi betony Raska. Pro beka kosatek čtvrtá branka sezony. Asistence: Drew Shore, Brandon Sutter.
34:07
Backesova střela, Miller připraven. Na řadě reklamní přestávka.
33:58
Boston srovnává skóre zápasu na 2:2! Střela ZDENA CHÁRY od modré skončila až za zády Ryana Millera, který toho přes clonícího Hayese moc neviděl. Pro slovenského beka ve službách Bruins je to sedmá branka sezony. Asistence: Dominic Moore.
33:48
Bruins se drží v útočném pásmu.
32:20
Střelu Colina Millera zblokoval Luca Sbisa, Ryan Miller tak zasahovat nemusel.
31:42
Shore pouze vyhodil puk do středního pásma, kde se jej ujímají hráči Bruins.
31:10
Krugova střela mimo Millerovu branku.
30:39
Na střelecké pokusy aktivnější Bruins (22:19).
30:39
Kotouč skončil mimo hrací plochu. V Rogers Areně nyní probíhá další reklamní přestávka.
30:18
Na druhé straně vyzkoušel Raskovu pozornost Bärtschi.
29:15
Po vyhraném vhazování ihned pálil Colil Miller. Ryan Miller schoval pod do lapačky a znovu se bude vhazovat po jeho levé ruce.
29:12
Krejčího střela, Miller má puk pod kontrolou a vhazovat se bude po jeho levici.
28:30
Dobrý forčekink Cramarossi, po němž se ke střele dostal Brandon Sutter. Rask si připsal šestnáctý zákrok v utkání.
27:43
Rozhodčí pískají přihrávku rukou, vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:35
Zakázané uvolnění Bostonu.
27:30
Špatná rozehrávka Cháry a Bo Horvat vyzkoušel Raskovu pozornost. Finský brankář vyrazil betonem.
26:53
McQuaid nyní pomohl svému brankáři, když zblokoval pokus Jaysona Megny. Hra je nyní přerušena a na řadě je reklamní přestávka.
26:33
Krejčí zastaven hráči Canucks ve středním pásmu.
25:48
Přesilová hra se Vancouvera příliš nevyvedla. Rask si v ní připsal pouze jeden zákrok.
25:43
25:36
Sutterova střela, Rask má kotouč v náručí.
24:44
Začíná druhá minuta Carlova trestu, oba týmy střídají.
24:02
Granlund útočil na hattrick, ale jeho střela zamířila nad Raskovu branku.
23:43
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brandon Carlo – 2 min., hákování).
23:41
Na druhé straně se dostal do dobré příležitosti kapitán kosatek Henrik Sedin, Rask si ale jeho zakončení pohlídal.
23:24
Marchandova střela mimo.
23:08
Stecherova rozehrávka končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se tak bude znovu v obranné třetiny domácích.
23:00
Bergeronova střela, Miller má puk v rukavici.
22:50
Ofsajd Canucks, vhazovat se bude ve středním pásmu.
22:25
Cramarossa zastaven obránci Bruins.
21:29
Granlund obral Stafforda o kotouč, domácí tak budou moci zaútočit.
21:10
Další střela českého útočníka, Miller vyráží.
20:50
Pastrňákova střela z první končí v lapačce Ryana Millera. Vhazovat se bude v obranném pásmu Canucks.
20:13
Marchand nabil McQuadovi, ale jeho střela minula Millerovu branku.
20:01
Hráči se vrací zpět ze šaten na ledovou plochu Rogers Areny. Druhá perioda tak za malou chvíli začne!

Trestné minuty: 2 – 2
Je za námi první třetina utkání mezi Canucks a Bruins. Skóre otevřeli první hosté z Bostonu, konkrétně David Backes. V 16. minutě však srovnal finský útočník Vancouveru Markus Granlund. Za 1 minutu a 18 vteřin skóroval stejný hráč ještě jednou a kosatky tak po první dvacetiminutovce vedou 2:1.
20:00
19:47
Ofsajd Bostonu. Po přerušení se do menší rozmíšky dostali Backes a Trjamkin. Rozhodčí však vylučovat nebudou.
19:01
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:49
Huttonova střela Rask jen vyráží.
18:19
O kotouč za Raskovou brankou bojuje hned několik hráčů.
17:05
Tak to je obrat! Krásnou kombinaci Canucks zakončuje druhou brankou v zápase MARKUS GRANLUND. Asistence: Daniel Sedin, Henrik Sedin.
16:23
Bergeronův bekhend, Miller připraven. Vhazování po pravici Millera.
15:47
Je vyrovnáno! Daniel Sedin přihrál MARKUSU GRANLUNDOVI, jehož střela na vyrážečku nedala Raskovi šanci. Finský útočník se prosazuje po osmnácté v sezoně. Asistence: Daniel Sedin, Henrik Sedin.
15:37
Vatranova střela, Miller napodruhé zkrotil kotouč a přikryl ho pod lapačkou. Vhazovat se tak bude v obranné třetiny domácích.
15:00
Vancouver se dostal do postavení mimo hru. Po další z reklamních přestávek se bude vhazovat ve středním pásmu.
14:29
Boucherova střela, Rask vyráží vyrážečkou.
14:14
13:39
Edlerova rozehrávka končí zakázaným uvolněním. Ještě 35 vteřin přesilové hry Canucks.
12:51
Ofsajd Vancouveru, vhazování ve středním pásmu.
12:28
12:16
Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
12:14
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Drew Stafford – 2 min., sekání).
11:32
Do obrovské šance se dostal Marchand! Miller i za pomocí obránců dokázal odolat.
11:23
Další rána beka Bruins, Miller opět připraven.
11:17
Krugova střela jen do rukavice Ryana Millera. Vhazovat se bude po pravé ruce brankáře Canucks.
10:45
Krejčí se snažil zavést puk do útočného pásma, ale rozhodčí pískají postavení mimo hru.
10:28
Po reklamní přestávce si Boston zahraje první přesilovou hru v utkání.
10:28
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alexander Edler – 2 min., podražení).
10:26
Horvat se s kotoučem daleko nedostal a zaútočit tak budou moci hosté.
09:25
Ben Hutton čeká s pukem za vlastní brankou.
08:35
Po vyhraném vhazování Canucks pálil Biega mimo Raskovu branku.
08:28
Střelu Daniela Sedina Rask kryje. Vhazování po levé ruce brankáře medvědů.
08:02
Ofsajd Bostonu, vhazovat se tak znovu bude ve středním pásmu.
07:33
Útočnou akci Canucks zastavuje postavení mimo hru.
07:21
Vhazování po pravici brankáře kosatek.
07:12
Pastrňákova střela mimo Millerovu branku.
06:48
Je tu první branka zápasu! Střelu Bergerona sice Miller vyrazil, ale centr prvního útoku Bruins se k puku dostal ještě jednou a vrátil ho před branku, kde se odrazil od brusle DAVIDA BACKESA za záda brankáře Canucks. Pro Backese čtrnáctá branka sezony. Asistence: Patrice Bergeron, Brad Marchand.
06:15
Po špatné rozehrávce Canucks se ke střele dostal Bergeron. Jeho střelu vytěsnil Miller vyrážečkou do ochranné sítě. Po první reklamní přestávce se bude vhazovat v obranném pásmu Vancouveru.
05:54
Po střele Megny schovává Rask kotouč do rukavice. Na vhazování po levici brankáře medvědů se staví Horvat a Backes.
05:12
Boucherův pokus, Rask si připisuje šestý zákrok v utkání.
04:25
Střela Kevana Millera od modré, Miller vyráží.
04:06
Biegova střela od modré, Rask má puk v náručí. Další vhazování proběhne po levici brankáře Bruins.
03:11
Zakázané uvolnění domácího celku, vhazovat se bude v jeho obranném pásmu.
02:52
Na druhé straně zahrozil Backes, brankář Canucks byl připraven.
02:30
Rychlá akce Canucks. Po střele Megny vyrazil Rask jen před sebe a k dorážce se dostal ještě LaBate! Finský brankář ve službách Bruins však celou situaci zvládl.
01:41
První zákrok také pro Millera, který po pokusu Franka Vatrana schoval puk do lapačky.
01:29
V sestavě Canucks dnes debutuje Američan Drew Shore.
00:50
Rask má kotouč pod kontrolou, vhazovat se bude po jeho levé ruce.
00:42
A další zákrok brankáře Bruins. Od modré pálil Sbisa.
00:38
První zákrok pro Raska, kterého prověřil střelou od levého mantinelu Markus Granlund.
00:27
Kotouč skončil mimo hrací plochu, vhazovat se bude v obranné třetině Canucks.
00:05
Úvodní buly pro Vancouver.
00:01
V Rogers Areně je nyní již vše připraveno na úvodní vhazování, na které se staví Horvat a Bergeron. Utkání mezi Canucks a Bruins tak může začít!
Zahajovací formace jsou nastoupeny na ledové ploše a na řadu přichází americká a kanadská státní hymna.
Brankář Canucks Ryan Miller dnes odchytá zápas číslo 700 ve své kariéře!

Z:54 V:32 P:16 OG:115 PR:2,23 ÚS(%):91,5 SO:6

Vancouver Canucks: R. Miller (Bachman) – Edler (A), Stecher, Sbisa, Biega, B. Hutton, Trjamkin – D. Sedin (A), H. Sedin (C), M. Granlund – Bärtschi, Horvat, Boucher – Cramarossa, B. Sutter, Shore – LaBate, Chaput, Megna.

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Chára (C), Carlo, Krug, McQuaid, C. Miller, K. Miller – Marchand, Bergeron (A), Backes – Stafford, Krejčí (A), Pastrňák – Beleskey, Riley Nash, Vatrano – Cehlárik, D. Moore, J. Hayes.

Rozhodčí: Tom Kowal, Francois St. Laurent – Brian Mach, Trent Knorr.

7. místo ve východní konferenci, 78 bodů

Bruins se momentálně nachází na třetím místě v Atlantické divizi.
Forma svěřenců Bruce Cassidyho není vůbec špatná. Z posledních třinácti zápasů dokázal Boston zvítězit hned v deseti případech! V minulém utkání porazil na svém ledě Philadelphii Flyers 2:1. Vítěznou branku vstřelil pouhých 6 vteřin před koncem třetí třetiny Drew Stafford. Brankář Tuuka Rask kryl šestadvacet střel soupeře.
Boston dnes otevře na ledě Vancouveru svůj čtyřzápasový trip. Po zápase s Canucks se ještě objeví na hřišti Calgary Flames, Edmontonu Oilers a Toronta Maple Leafs.

11. místo v západní konferenci, 65 bodů

Ztráta Canucks na St. Louis Blues, které drží druhou divokou kartu na západě, činí 10 bodů. Je tak vysoce pravděpodobné, že se do vyřazovacích bojů nepodívají ani letos.
Z posledních dvanácti zápasů dokázaly kosatky zvítězit jen třikrát. V posledním odehraném utkání nestačily na Pittsburgh Penguins, kterému doma podlehly 0:3. Zápas odchytal Ryan Miller, který si připsal 45 zákroků!
Svěřenci Willieho Desjardinse dnes odehrají čtvrté utkání ze své pětizápasové série zápasů na domácím ledě.

Los Angeles Kings – Vancouver Canucks 3:4
Zdravím všechny příznivce National Hockey League! Na dnešním programu zámořské soutěže je celkem 8 zápasů. Zde budete moci sledovat souboj týmů z odlišných konferencí – Vancouver Canucks přivítá na svém ledě Boston Bruins. Úvodní vhazování v Rogers Areně proběhne krátce po třetí hodině ranní! Přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.