NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Carolina - 16. prosince 2017   01:00

Buffalo
Buffalo
30:46' Eichel (McCabe, Antipin) • 41:20' McCabe (E. Kane, Eichel) • 49:24' Eichel (McCabe, Okposo) • 49:34' Eichel (E. Kane)
4:5
(0:0, 1:1, 3:3 - 0:1)
Carolina
Carolina
30:16' Williams  (J. Staal, Hanifin) • 43:00' J. Staal  (Slavin, Williams) • 44:03' D. Ryan  (Pesce) • 46:57' E. Lindholm  (D. Ryan, Aho) • 62:15' Slavin  (E. Lindholm, Aho)
Buffalo
Ch. Johnson (Lehner) – Scandella, Ristolainen, Beaulieu, Bogosian, McCabe, Antipin – B. Pouliot, Eichel, Pominville – Girgensons, R. O'Reilly, Okposo – E. Kane, Rodrigues, S. Reinhart – S. Wilson, Jo. Larsson, Fasching.
Skilliter, Furlatt – Brisebois, Driscoll
KeyBank Center, Buffalo
17 610 diváků
Carolina
C. Ward (Darling) – Slavin, Pesce, H. Fleury, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal, T. Teräväinen – Skinner, D. Ryan, Williams – B. McGinn, V. Rask, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Di Giuseppe.

Československá stopa v utkání:
Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil.
Tři hvězdy utkání:
1. Jack Eichel (BUF) 3+1
2. Jake McCabe (BUF) 1+2
3. Jaccob Slavin (CAR) 1+1
Carolina vyhrává tento dramatický zápas v prodloužení, o výhře hostujícího celku rozhodl Jaccob Slavin.
62:15'
Carolina právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto, na nájezdy nedojde, pohotovou střelou se v prodloužení prosazuje hostující JACCOB SLAVIN. Asistence: Elias Lindholm a Sebastian Aho.
61:55'
Ránou z první minul Jordan Staal branku, následně se do brejku dostal Evander Kane, jehož pokus vykopl gólman betonem.
61:36'
Evander Kane obkroužil branku a pokoušel se zakončit. Jeho pokus kryje brankář Caroliny.
60:59'
Jeff Skinner minul branku z dobré střelecké pozice.
60:27'
Chad Johnson si poradil s pokusem hostujícího hráče.
60:01'
Po základní hrací době je stav zápasu nerozhodný, a tak uvidíme prodloužení.
60:00'
59:37'
Už se pravděpodobně nic nestane.
58:56'
Chad Johnson kryje kotouč po střele od modré čáry, kterou vyslal hostující Jeff Skinner.
58:39'
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se nikam nežene.
58:03'
Brett Pesce od modré čáry nedokázal prostřelit brankáře Sabres, vůbec netrefil branku.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:21'
Od modré čáry to zkoušel domácí Zach Bogosian. Jeho rána se dotkla ochranné sítě. Následovat bude komerční přestávka.
56:49'
Rasmus Ristolainen od modré čáry minul branku.
56:03'
Hosté mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet před brankou domácích, ale obrana Buffala hraje zodpovědně.
55:11'
Chad Johnson kryje kotouč po střele, kterou vyslal z kruhu Jeff Skinner.
54:45'
Chad Johnson kryje kotouč po střele hostujícího hráče od modré čáry. Bude se vhazovat.
54:38'
Brock McGinn se pokoušel prostřelit domácího brankáře, ale branku netrefil.
53:48'
Ryan O'Reilly vypálil a jeho pokus zablokoval jeden z beků Caroliny.
53:01'
Hurricanes se pokouší vstřelit rozhodující branku, zatím ale nedostávají od domácí obrany dostatek prostoru.
52:30'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek se nikam nežene.
51:57'
Z mezikruží nedokázal branku trefit Marcus Krüger.
51:43'
Evan Rodrigues se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval Phillip Di Giuseppe.
51:26'
Carolina rozehrává od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.
51:00'
Hostující celek se pokouší získat vedení zpět, domácí hráči se musí bránit tlaku soupeře.
50:29'
Kyle Okposo zablokoval střelecký pokus, kterým se zkoušel prosadil Noah Hanifin.
49:34'
Sabres právě vstřelili branku!
Hattrick pro JACKA EICHELA. Kane vyhrál buly, puk získal Jack Eichel, který si vybruslil do dobré pozici, položil si brankáře, a pak poslal kotouč pod horní tyčku. Asistence: Evander Kane.
49:24'
Je sníženo na rozdíl jediné branky, od modré čáry se prosazuje krásnou ránou JACK EICHEL. Asistence: Jake McCabe a Kyle Okposo.
48:50'
Joakim Nordström zablokoval střelecký pokus, kterým se prezentoval Marco Scandella.
48:10'
Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí hokejisté prohrávají o dva góly, nemohou se stabilněji dostat do útočného pásma.
46:57'
Po krásné akci navyšují hostující hokejisté své vedení. Ryan mohl zakončovat, ale přenechal puk pro ELIASE LINDHOLMA, který naprosto snadno poslal puk do odkryté branky.. Asistence: Derek Ryan a Sebastian Aho.
46:41'
Cam Ward si dokázal poradit s pokusem, který vyslal z horní hranice kruhu Jack Eichel.
46:04'
Rasmus Ristolainen se dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Nejprve ale komerční přestávka.
45:37'
Ryan O'Reilly byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale puk nedokázal poslat přesně.
45:00'
Sam Reinhart se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si výborně dokázal poradit brankář Caroliny.
44:43'
Vhazovat se bude před brankou Buffala.
44:03'
Hostující celek se dostává do vedení. Ze střední vzdálenosti vypálil Brett Pesce a jeho pokus před brankou mimo dosah gólmana tečoval DEREK RYAN. Asistence: Brett Pesce.
43:00'
Rychle je vyrovnáno. Od modré čáry vypálil Jaccob Slavin. Jeho ránu brankář vyrazil a následně kotouč dokázal dorazit poměrně snadno JORDAN STAAL. Asistence: Jaccob Slavin a Justin Williams.
42:50'
Chad Johnson kryje puk po střele Jacoba Slavina.
42:23'
Vhazovat se bude před brankou Buffala. Hostující celek s výzvou neuspěl, a tak přišel o oddechový čas.
41:20'
Hostující celek využil možnost výzvy – nedovolené bránění brankáři.
41:20'
Domácí celek se dostává do jednobrankového vedení. Akci začal Evander Kane a zakončoval z druhé vlny JAKE MCCABE. Puk propadl brankáři Caroliny až za brankovou čáru. Asistence: Evander Kane a Jack Eichel.
40:58'
Evander Kane bekhendovou střelou neuspěl z dobré pozice.
40:01'
Zápas pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Po čtyřiceti minutách hry platí nerozhodný stav 1:1. Nejprve se prosadil Justin Williams, a pak dorazil kotouč do branky Jack Eichel.
40:00'
39:52'
Ještě jedno vhazování.
39:22'
Justin Williams se probojoval ke střele od modré čáry, jeho ránu kryje Chad Johnson. Bude se vhazovat.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:31'
Jack Eichel se hned dvakrát dostal do střelecké pozice, ale ani jedna ze střel nepřekonala brankáře soupeře.
37:32'
Chad Johnson si dokázal poradit se střelou od modré čáry, kterou se prezentoval Teuvo Teräväinen.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:49'
Domácí brankář Chad Johnson nyní musel zasahovat, protože se do střelecké pozice dostal Jordan Staal.
35:57'
Cam Ward přerušuje hru po střele Kyle Okposoa.
35:33'
Domácí brankář si dokázal poradit s pokusem, který vyslal z velké dálky Joakim Nordström.
35:05'
Komerční přestávka.
34:49'
Sledujeme rychlou pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene. Platí vyrovnaný stav a dostáváme se do finální fáze druhé třetiny.
34:13'
Chad Johnson si dokázal poradit se střelou, kterou vyslal Brock McGinn.
33:52'
Cam Ward vyrazil puk po střele, kterou vyslal z dobré pozice Evan Rodrigues.
33:18'
Kyle Okposo od modré čáry minul branku. Puk končí za brankou Hurricanes.
33:13'
Johan Larsson se dostal do výborné střelecké pozice, s jeho pokusem si snadno poradil brankáře Caroliny.
33:01'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
32:53'
Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
32:30'
Nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Caroliny.
30:46'
Velmi rychle je vyrovnáno. Jake McCabe vystřelil od modré čáry, brankář Caroliny kotouč vyrazil jen před branku, kde byl zcela volný JACK EICHEL. Ten i s trochou štěstí překonal brankáře soupeře. Asistence: Jake McCabe a Viktor Antipin.
30:28'
Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.
30:16'
Krátce po polovině zápasu se hostující celek dostává do vedení, odražený kotouč poslal do odkryté branky JUSTIN WILLIAMS. Asistence: Jordan Staal a Noah Hanifin.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině.
29:28'
Sebastian Aho se probojoval do střelecké pozice, s jeho spíše nahozením si domácí gólman snadno poradil.
29:14'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou hostujícího celku. Následně puk před brankou tečoval Zemgus Girgensons. Jeho teč kryje gólman.
28:35'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej bez velkých šancí.
28:19'
Hra je nyní přerušena, po rychlé akci Hurricanes se do zakončení dostal Justin Faulk, s jehož pokusem si poradil brankář Chad Johnson.
28:06'
Vhazovat se bude před brankou Caroliny, do střelecké pozice se dostal domácí Viktor Antipin.
27:07'
Kotouč končí mezi střídačkami, bude se vhazovat před brankou Buffala.
26:59'
Ze středního pásma zkoušel pozornost brankáře Brett Pesce. Jeho rána ale postrádala přesnost i důraz.
26:19'
Zemgus Girgensons z mezikruží nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Bude se vhazovat.
25:14'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý hokej. Nyní má puk hostující celek za brankou.
24:39'
Hra je přerušena, od modré čáry vypálil Scott Wilson. S jeho střelou neměl brankář mnoho práce. Vhazovat se bude před brankou Caroliny.
23:36'
Sam Reinhart zakončoval a jeho pokus drží brankář Caroliny v rukavici. Bude se vhazovat.
23:15'
Kyle Okposo výborně před brankou tečoval kotouč, ale jeho zakončení končí mimo branku.
22:57'
Domácí celek špatně rozehrál, píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Sabres.
22:30'
Jack Eichel se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho pokus ale končí mimo branku.
22:00'
21:33'
Justin Faulk se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si poměrně snadno poradil brankář domácího celku.
20:50'
Teuvo Teräväinen zakončoval a jeho pokus vyrazil brankář Sabres.
20:28'
Johan Larsson zablokoval střelecký pokus, který vyslal Justin Faulk.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav, mnoho šancí jsme v úvodních dvaceti minutách neviděli.
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Nathan Beaulieu – 2 min., sekání).
19:30'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, ani jeden celek se nikam nežene.
19:15'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Zemgus Girgensons – 2 min., hákování).
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Jeff Skinner – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:47'
Cam Ward kryje střelecký pokus, který vyslal Zemgus Girgensons.
18:20'
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:45'
Brett Pesce zablokoval střelecký pokus Marca Scandelly.
17:09'
Domácí hokejisté se nemohou stabilněji dostat do útoku.
16:54'
Domácí celek hraje přesilovku a nyní se dostal do zakončení. Z levého kruhu vypálil Sam Reinhart. S jeho pokusem si se štěstím poradil brankář.
16:20'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Brock McGinn – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
15:43'
Rasmus Ristolainen vypálil a puk drží ve výstroji.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny.
14:42'
Od modré čáry to zkoušel Evan Rodrigues, jehož pokus kryje brankář Cam Ward.
14:01'
Scott Wilson chtěl tečovat kotouč před brankou, ale chyběl muk tomu tak metr možná metr a půl.
13:41'
Sledujeme rychlý hokej, nyní se do útočného pásma dostali hosté, ale přesněji vypálit nedokázali.
13:06'
Jason Pominville vypálil a jeho projektil zablokoval Slavin.
12:50'
Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat před brankou Hurricanes.
12:49'
Z horní hranice kruhu zakončoval Jack Eichel. Tentokrát však branku soupeře nedokázal trefit.
12:12'
Jack Eichel vypálil z první, jeho střelecký pokus poměrně snadno kryje gólman Caroliny.
11:45'
Přesilovku mají nyní k dispozici domácí, kteří se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu.
11:24'
Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Elias Lindholm – 2 min., hákování).
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, kotouč mají domácí hokejisté pod kontrolou a pokouší se něco vymyslet.
09:30'
Brock McGinn zakončoval z pravého kruhu, jeho rána ale končí mimo branku, gólman Sabres zasahovat nemusel.
08:53'
Sledujeme rychlý hokej, který ale mnoho šancí nenabízí.
08:03'
Od modré čáry zakončoval jeden z hráčů Caroliny, kotouč ale končí jen v hledišti. Bude se vhazovat.
07:58'
Justin Faulk zakončoval rychlou akci Caroliny a puk končí u domácího brankáře. Komerční přestávka.
07:50'
07:24'
Jeff Skinner se probojoval ke střele od modré čáry, jeho pokus zablokoval domácí obětavě hrající Jack Eichel.
06:15'
Tak dlouho váhal hostující celek s přechodem do útočného pásma, až se dostal do postavení mimo hru.
05:50'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., hákování).
05:18'
Hostující celek se při pokusu dostat se do útočného pásma dostal do postavení mimo hru.
05:09'
Rasmus Ristolainen se dostal do střelecké pozice, jeho ránu ale dokázal zablokoval obránce Brett Pesce.
04:52'
Chad Johnson vychytal v dobré střelecké pozici Dereka Ryana.
04:16'
Na druhé straně po střele z levého kruhu musel zasahovat Cam Ward.
04:03'
Sebastian Aho z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit brankáře Sabres.
03:22'
Nyní se hraje zejména ve středním pásmu, ani jeden tým se stabilněji nemůže dostat do útoku.
02:41'
Do dobré střelecké pozice se dostal Marcus Krüger. Před brankou tečoval kotouč a trefil brankovou konstrukci, následně vypálil Joakim Nordström a domácí brankář kryje puk.
01:30'
Oba týmy střídají, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí v úvodu k vidění není.
00:30'
V poklidném tempu se rozehrál zápas, ani jeden celek se nikam nežene.
00:01'

Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Lehner) – Scandella, Ristolainen, Beaulieu, Bogosian, McCabe, Falk – B. Pouliot, Eichel, Pominville – Girgensons, R. O'Reilly, Okposo – E. Kane, Rodrigues, S. Reinhart – S. Wilson, Jo. Larsson, Nolan.

Carolina Hurricanes: C. Ward (Darling) – Slavin, Pesce, H. Fleury, Faulk, Hanifin, T. van Riemsdyk – Aho, J. Staal, T. Teräväinen – Skinner, D. Ryan, Williams – B. McGinn, V. Rask, E. Lindholm – Nordström, Krüger, Jooris..
Krásný večer z Buffala, kde chvíli sněží a chvíli prší. Za malý moment zápas začne.
Zápas začne o něco později, což je u NHL zcela běžné.
Buffalo Sabres odehrálo 32 zápasů s bilancí 7-1-6-18 a vybojovalo 22 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jen dva. Porazilo Colorado Avalanche 4:2 a Ottawu Senators 3:2. Nestačilo na Chicago Blackhawks 2:3 v prodloužení, St. Louis Blues 2:3 v prodloužení a Philadelphii Flyers 1:2.
Carolina Hurricanes odehrála 30 zápasů s bilancí 8-4-7-11 a získala 31 bodů. V tabulce Východní konference je na dvanácté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. V nájezdech porazila Vegas Golden Knights. Nestačila na Vancouver Canucks 0:3, San Jose Sharks 4:65 v prodloužení, Los Angeles Kings 2:3 v prodloužení a na Anaheim Ducks 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Buffalo Sabres a Carolina Hurricanes.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.