NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Minnesota - 12. listopadu 2017   01:00

Flyers
Elliott (Neuvirth) – Hägg, Provorov, Gostisbehere, Manning, Alt, Gudas – Voráček, Couturier (C), Giroux (A) – Simmonds, Filppula, Konecny – Weise, Lehterä, Weal – M. Raffl, Laughton, Leier.
Minnesota
Dubnyk (Stalock) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Reilly, Olofsson – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Ennis – Zucker, E. Staal, Niederreiter – Kunin, Eriksson Ek, Winnik – Stewart, Cullen, M. Foligno.

Toto je ode mne pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a na počtenou u dalších onlajnů.
Radko Gudas (PHI) 0+0, čas na ledě 15:00
Je konec! Minnesota to ubojovala a poráží letce tím nejtěsnějším rozdílem co jde! Tedy 1:0. Ve 42. minutě se prosadil Jason Zucker , který tak určil konečný výsledek zápasu. Domácí byli po většinu zápasu aktivnějš, ale nedokázali proměnit své šance.
59:03'
Domácí to zkusí v šesti! Brankář Elliott je odvolán na střídačku!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:18'
Minnesota je již usazena v útočném pásmu a snaží se vstřelit druhý gól. Neúspěšně.
56:11'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., držení protihráče).
55:04'
Domácí se znovu usazují v útočném pásmu a snaží se vstřelit vyrovnávací branku. Zatím neúspěšně.
53:46'
Ve třetí třetině jsou aktivnějším týmem letci. Zatím se jim však nedaří překonat dnes skvělého Dubnyka.
52:08'
Valtteri Filppula se dostal ke střele z kruhu. Trefil však pouze hruď připraveného Dubnyka.
50:48'
Hosté teď vyslali pár střel na Elliotta. Ten vše pochytal nebo to šlo vedle. Nyní se vhazuje ve středním pásmu.
50:33'
49:14'
Domácí se usazují v útočném pásmu a ostřelují Dubnyka. Ten zatím všem střelám odolává.
48:33'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Jonas Brodin – 2 min., držení protihráče).
48:00'
Před bránou letců vznikl zmatek, který dokázal zastavit Elliott, který schoval puk pod lapačku a raději přerušil hru.
46:10'
Minnesota se po dlouhé dobe dostala do protiútoku. Konkrétně to byl Reilly, který od modré střílel. Elliott jeho střelu schoval do klína. Vhazovat se bude po jeho pravici.
44:40'
Hráči Flyers se usazují v útočném pásmu a ostřelují Dubnyka, ten zatím všem střelám letců odolává a drží tak čisté konto.
43:20'
Letce zaskočil takhle rychlý gól ve třetí třetině. Nyní se snaží ze všech sil vyrovnat . Zatím se jim to však nedaří a čas na vyrovnání se jim pomalu, ale jistě krátí.
41:08'
Minnesota právě vstřelila branku!
Tak konečně! Matt Dumba střílel od modré čáry. Jeho střelu tečoval mimo branku někdo z obránců. Od zadního mantinelu se puk,ale odráží zpět před bránu na hokejku JASONA ZUCKERA, který s pomocí vyrážečky Elliotta otevírá skóre! Asistence: Matt Dumba a Nino Niederreiter.
40:34'
40:01'
Ve druhé třetině jsme také žádnou branku neviděli a tak do kabin se jde za stavu 0:0. Hráči Minnesoty zvýšili svou aktivitu. Oba týmy měli už nějaké přesilovky, které se jim nepodařilo využít.
40:00'
38:34'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., hákování).
37:45'
Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Mikko Koivu už si rovnal puk na střelu, když mu najednou sjel z hokejky. Z přečíslení tak nakonec nic nebylo.
35:01'
Stewart teď z kruhu vystřelil. Elliott jeho střelu viděl a schoval ji do lapačky.
33:16'
Velký zmatek vznikl teď před brankou Minnesoty. Naštěstí pro hostující hokejisty je puk ve středním pásmu, kam ho vyhodil jeden z bránících hráčů.
31:55'
Puk mají na svých hokejkách domácí, kteří kombinují ve svém obranném pásmu a snaží se vymyslet jak se dostat do útočného pásma a vstřelit branku.
30:31'
Ve druhé třetině se hraje velmi vyrovnaný hokej. Nyní je strkanice za bránou Elliotta.
29:47'
29:41'
Koivu znovu střílel z kruhu. Elliott se proti jeho střele stačil přesunout a puk schoval do klína. Rozhodčí přerušuje hru.
28:57'
Simmonds se teď dostal při vlastním oslabení ke střele. Jeho dělovka letěla nad bránu Dubnyka, který proti jeho střele nemusel zasahovat.
27:52'
Úvodní buly přesilové hry vítězí domácí, kteří vyhazují kotouč do bezpečí.
27:47'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., hákování).
26:41'
Na druhé straně se ke střele dostal Koivu. Ale i jeho střelu schoval Elliott do své výstroje.
25:57'
Claude Giroux se teď dostal ke střele na modré čáře. Jeho dělovku zastavil famózním semaforem Dubnyk, který teď podržel svůj tým!
25:33'
Hosté ujeli do přečíslení tři na jednoho. Zakončení vzal na sebe Nino Niederreiter, který trefil jen hruď připraveného Elliotta.
Střely 12:8.
24:28'
Ve druhé třetině je aktivnější hostující Minnesota, která se snaží ze všech sil vstřelit první branku dnešního zápasu.
23:44'
Suter nahodil puk na Elliotta. Ten jeho nahození viděl a bez problému schoval puk pod lapačku. Vhazovat se bude před brankářem v oranžovém dresu.
22:34'
Přesilovka se blíží ke konci a ani hosté zřejmě nevyužijí svojí početní výhodu. Následně domácí vyhazují na zakázané uvolnění.
21:09'
Letcům se nedaří vyhodit kotouč z obranného pásma a hráči Minnesoty vytvořili dokonalý zámek v útočném pásmu. Teď už to chce tu přesilovku využít.
20:47'
20:01'
V první třetině jsme žádnou branku neviděli a stav je tedy 0:0. Více ze hry má zatím domácí Philadelphia, která byla jasně aktivnějším týmem. Nepodařilo se jim však překonat brankáře Minnesoty Dubnyka.
20:00'
19:00'
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:18'
Scott Laughton přihrával na modrou čáru, kde však nikdo nestál a zbytečně tak ztratil pro svůj tým útočné pásmo.
16:27'
U puku jsou hosté, kteří se snaží ze všech sil dostat do útočného pásma. Obraně Philadelphie se daří tlak odvrátit.
14:34'
U puku jsou aktuálně domácí. Jenže jejich další akci zastavil ofsajd, kterým se provinil Voráček. Vhazuje se ve středním pásmu.
13:13'
Voráček to teď nemyslel vůbec špatně. Jenže jeho přihrávka před branku nikoho nenašla a do protiútoku šla Minnesota. Neúspěšně.
12:14'
Spurgeon střílel od modré čáry. Jeho střelu nikdo netečoval a puk tak končí za brankou domácích, kde ho vydoloval Voráček.
10:57'
Hraje se nádherný hokej nahoru dolu, který musí diváky v hale hodně bavit.
09:49'
Nadějnou akci Philadelphie zastavil ofsajd, kterým se provinil Konecny. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
08:27'
Domácí se snaží probojovat do útočného pásma. Obraně Minnesoty se daří nátlak potlačit. Následně se bude vhazovat ve středním pásu, jelikož puk vyletěl mimo hřiště.
07:41'
Konecny tečoval vyhození na zakázané uvolnění, které se tak nepíská a domácí mohou vystřídat.
06:47'
Hosté mají problém se dostat přes útočnou modrou čáru. Letci skvěle brání svojí modrou čáru a občas i zaútočí.
04:17'
Letci usazeni v útočném pásmu. Hosté však skvěle napadají a nedovolují letcům zakončit.
03:39'
03:03'
Hosté se až teď osvobozují a mohou konečně vystřídat.
02:13'
Domácí se usazují v útočném pásmu a kombinují. Zatím tomu však chybí střela, která by ohrozila Elliotta.
01:39'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Chris Stewart – 2 min., vražení na hrazení).
00:20'
Úvodní buly vítězí hostující družstvo z Minnesoty, které se dostalo ihned do první velké šance. Ennis, ujel obraně Letců a jel sám na Elliotta, ten svůj tým podržel a Ennise vychytal.
00:01'
Philadelphia Flyers
Domácí hokejisté se nachází na osmém místě východní konference se ziskem osmnácti bodů po šestnácti zápasech. Flyers nemají nijak oslnivou, ale dokáží pravidelně bodovat, V posledních pěti utkáních vyšli Letci bodově naprázdno pouze jednou a to po porážce 3:0 od Chicaga.
Minnesota Wild
Minnesota se taky pohybuje v tabulce níž, než by si sama přála. V tabulce Západní konference jí patří s patnácti body až čtrnáctá pozice. Její ztráta na play-off činí zatím čtyři body, to samozřejmě není nic, co by se ještě nedalo dohnat. To by ale Wild museli začít vyhrávat. Poslední utkání vyhráli 3:0 na ledě Montrealu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.