NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ottawa : Flyers - 27. října 2017   01:40

Ottawa
Ottawa
01:31' Phaneuf (Chlapík, DiDomenico) • 09:50' Borowiecki (Hoffman, Pageau) • 13:28' Pageau (E. Karlsson) • 37:37' Mark Stone (Dzingel, E. Karlsson) • 50:33' Pyatt (N. Thompson, Pageau)
5:4
(3:0, 1:2, 1:2)
Flyers
Flyers
34:30' Voráček  (Couturier, Provorov) • 35:23' Konecny  (Gudas) • 55:18' Provorov  (Konecny, Couturier) • 58:14' Couturier  (Gostisbehere, Voráček)
Ottawa
Francois St.Laurent, Steve Kozari – Mark Shewchyk, Brian Murphy
Canadian Tire Centre, Ottawa
14 926 diváků
Flyers

S konstatováním, že dnešní utkání v Canadian Tire Centre v Ottawě sledovalo 14 926 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou.

PHI – 40 (14; 11; 15)
Dnešní utkání je tedy u konce a i přes strhující finiš Philadelphie se dnes radují domácí. Ti se do vedení dostali již ve 2. minutě, kdy si první kanadský bod v NHL připsal Filip Chlapík, který asistoval u gólu Diona Phaneufa. Do konce třetiny se navíc prosadil ještě Mark Borowiecki i Jean-Gabrel Pageau a po dvaceti minutách tak Ottawa vedla 3:0.

Jenže ve druhé třetině přišly první komplikace. Jakub Voráček totiž ve 35. minutě snížil, načež jen 53 vteřin po něm skóroval také Travis Konecny. Flyers se tudíž dostali na rozdíl jediné branky, ale to nevydrželo dlouho, protože ve 38. minutě Ottawě trochu klidu vrátil Mark Stone.

Také ve třetí části se jako první prosadili hosté, nicméně Mannngův gól z 50. minuty byl po kontrole u videa odvolán a v čase 50:33 se naopak prosadil domácí Tom Pyatt. Zdálo se, že je rozhodnuto, nicméně Letci se nevzdali a Ivan Provorov snížil. Necelé dvě minuty před koncem dokonce skóroval ještě Sean Couturier, avšak na vyrovnání už se hosté nezmohli.

Ottawa tedy boduje v devátém z prvních deseti utkání a aktuálně se posouvá na čtvrtou příčku Východní konference. Naopak Philadelphia pokračuje v poněkud uvadajících výsledcích.
59:57'
Shayne Gostisbehere měl zřejmě poslední šanci na skórování, ale z pravého kruhu trefil Andersona. Kotouč je v moci domácích.
59:43'
Erik Karlsson to udělal velmi dobře, když se nespokojil s nahozením kotouče a pokračoval v napadání. Našetřil tak několik cenných vteřin.
59:15'
Pyatt kotouč dostal do středního pásma a Jakub Voráček svým nahozením zapříčinil ofsajd Philadelphie. Brána Flyers je pochopitelně stále prázdná.
59:04'
Zpoza brány se jeden z hostů snažil překvapit, když bleskově udělal kličku a zakončoval na bližší tyči. Anderson však beton přikoval ke konstrukci brány a nedovolil vyrovnání.
58:44'
Sám před Andersonem byl Filppula. Finský útočník dostal přihrávku, ale nadvakrát domácího brankáře zblízka nepřekonal. To byla obrovská šance.
58:19'
Ceci okamžitě po buly napálil kotouč na bránu a překvapivě trefil tyč! To mohla být ledová sprcha pro Flyers.
58:14'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Je tady velké drama! Hosté dostali kotouč z rohu kluziště a Gostisbegere ho okamžitě nahodil na bránu. Mezi kruhy skvěle postavený SEAN COUTURIER puk jemně tečoval, na což Anderson nestihl reagovat. Zničehonic je Philadelphia na dostřel. Asistence: Shayne Gostisbehere, Jakub Voráček.
57:50'
Zakázané uvolnění Ottawy a Michal Neuvirth jde před vhazování na střídačku. Philadelphia to zkouší se šesti hráči v útočném pásmu.
57:30'
Trestuhodně nyní obrana hostů nechal projít Dzingela, který se protáhl mezi dvěma hráči a záhy byl sám před Neuvirthem. Český gólman se ale vytáhl se skvělým zákrokem.
57:02'
Nepovedená rozehrávka Flyers vrací hru před Michala Neuvirtha. Ten již pomalu pokukuje po střídačce, neboť se dá očekávat powerplay hostů.
56:45'
56:11'
Philadelphia se teď snaží útočit i v oslabení. Naopak domácím se vůbec nedaří přechod do útočného pásma.
55:36'
55:18'
Potvrzeno, že hra ve čtyřech na obou stranách více sedí hostům. Do útoku se znovu zapojil IVAN PROVOROV, který sice prvním pokusem minul, ale poté dostal přihrávku od mantinelu a další tvrdou střelu poslal přesně mezi ruku a tělo Craiga Andersona. Asistence: Travis Konecny, Sean Couturier.
54:40'
Hra 4 na 4 zatím více vyhovuje hostům. Provorov to zkusil tvrdou střelou od modré čáry, avšak Anderson kotouč vykopl do ochranné sítě.
54:18'
Philadelphia hraje ve čtyřech.
54:17'
Naprosto totožná situace. Tentokrát však střílel Brassard a kotouč vylétl vysoko nad bránu.
54:10'
Brassard od modré čáry dobře našel volného Mikea Hofmanna. Kanonýr Ottawy okamžitě vypálil, ale Neuvirth se proti střele z pravého kruhu dokázal přesunout.
53:45'
Vyloučený Mark Borowiecki je zpět na ledě. Začíná zhruba půlminutová přesilovka Ottawy.
53:36'
Erik Karlsson (OTT) se nechal znervóznit Laughtonem a po chybě dostává dvě trestné minuty za sekání. Devět vteřin se bude hrát ve třech na obou stranách.
52:56'
Začátek přesilové hry 4 na 3 se domácím vůbec nedaří. Podruhé se hostům podařilo posunout kotouč aspoň do středního pásma.
52:18'
Podrážděný Jakub Voráček (PHI) je penalizován za hrubost. Přesilová hra pro Ottawu.
52:18'
Jean-Gabriel Pageau šel od středního pásma sám na Neuvirtha, ale ten si jeho zakončení mezi nohy pohlídal. Následně se Voráček přiřítil k bráně a důrazně atakoval zakončujícího Pagauea. Znovu se bude trestat.
51:45'
Radko Gudas (PHI) dostává pětiminutový trest za vražení na hrazení a k tomu trest do konce utkání. Za hrubost je za domácí vyloučen Mark Borowiecki (OTT).
51:45'
Radko Gudas se vydal do útočného pásma a v rohu kluziště na mantinel přišpendlil Widemana. Bude se vylučovat!
50:33'
Ottawa právě vstřelila branku!
Místo snížení je tady po komerční přestávce pátá trefa domácího celku. Bleskové přečíslení založil Thompson, který puk ve středním pásmu posunul k TOMU PYATTOVI. Obvykle defenzivně laděný útočník se odhodlal k zakončení z pravého kruhu a trefil se naprosto dokonale, když kotouč otřel o vzdálenější tyč. Asistence: Nate Thompson, Jean-Gabriel Pageau.
49:38'
GÓL NEPLATÍ! Brandon Manning sice krásnou střelou od modré čáry propálil vše co mu stálo v cestě a skóroval, ale po kontrole u videa je branka odvolána. Jordan Weal se totiž při průjezdu brankovištěm opravdu dostal do kontaktu s Andersonem, což sudí shledali jako nepovolené.
49:38'
Jenže pozor. Guy Boucher si vyžádal Challenge a reklamuje postavení Jordana Weala, který se v jeden moment dokonce dostal do kontaktu s Andersonem.
48:52'
Philadelphii se v posledních desítkách vteřin příliš nedaří. Většina kombinací končí nepřesnou přihrávkou, po které jde puk jen k obráncům Sens.
48:04'
Poměrně dlouho se hraje bez přerušení. To se pokusil změnit Wideman, ale jeho svižné nahození od červené čáry Neuvirth rychle vyklepal z lapačky.
46:43'
Ofenzíva Ottawy sice skončila bez jakékoliv střely na bránu, ale ani hosté si poté nepočínali podle představ. Kotouč jde znovu jen za Andersona.
46:18'
Konečně trocha uklidnění. Karlsson zaváží puk za vlastního brankáře a oba týmy mezitím střídají.
45:39'
Téměř vůbec se Ottawa ve třetí třetině nedostává do útočného pásma. Také Brassard kotouč pouze obloučkem posouvá mimo prostor v těsné blízkosti Andersona.
44:47'
Laughton z otočky dobře vypálil a domácí gólman jeho zakončení vyrazil pouze k Rafflovi. Ten ale trestuhodně netrefil odkrytou polovinu brány.
44:10'
Teď už to lépe udělal Max McCormick, který puk poslal dostatečně pomalu na to, aby domácí stihli vystřídat a navíc se nejednalo o icing.
43:47'
Thompson nyní nezahrál ideálně, když kotouč posunul na zakázané uvolnění. Na led musí zpátky již poněkud unavená pětice domácích.
43:11'
Na chvíli už se sice Senátoři dostali aspoň do neutrální zóny, ale nyní již znovu odolávají ofenzívě soupeře. Ta však není nikterak nebezpečná.
41:52'
Stále se však Ottawa nemůže vymanit z vlastního pásma. Tohle není začátek třetiny, jaký by si domácí představovali.
41:26'
Znovu hosté kombinují před Craigem Andersonem. Nedá se však říct, že by se dostávali do střeleckých pozic.
40:43'
Úvod třetí třetiny nenabízí nic moc zajímavého. Dopředu se tlačí Philadelphia, nicméně zatím naráží na defenzívu soupeře.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:31.
Také druhá třetina je minulostí a i po ní mají navrch domácí hokejisté. Jenže byla to hostující Philadelphia, která začala výrazně kousat. Ve 35. minutě se totiž se štěstím prosadil Jakub Voráček, jenž tak po dvanácti asistencích zaznamenal svou první branku v sezóně. Na něj navíc bleskově navázal Travis Konecny a záhy byl rozdíl pouze jednobrankový. Jenže v čase 37:37 to zval na sebe Mark Stone a jeho prudký bekhend z mezikruží znamenal opět navýšení vedení Senátorů. Nicméně před třetí třetinou je utkání nadále otevřené.

Střely na bránu po 2. třetině

OTT – 21
PHI – 25
40:00'
39:43'
Read si po dobrém manévru na střed útočného pásma chystal střelu, avšak okamžitě byl odzbrojen jedním z bránících protihráčů.
39:13'
Philadelphia se ještě v závěru snaží dostat zpět na rozdíl jediné branky. Jenže tvrdou střelu od modré čáry teď Anderson naprosto v pohodě zneškodnil.
37:37'
Důležitá branka pro domácí. Erik Karlsson přihrávkou přes celé hřiště našel Dzingla, který puk převzal na modré čáře a poté oslovil MARKA STONEA. Domácí forvard byl zády k bráně, ale dokázal vytáhnout dostatečně rychlý bekhend a z mezikruží překonal Michala Neuvirtha. Asistence: Ryan Dzingel, Erik Karlsson.
37:25'
Jeden z hosté to ještě zkoušel z mezikruží, avšak sražený pokus vylétl vysoko do ochranné sítě. Komerční přestávka!
36:58'
V závěru 37. minuty se Flyers znovu dostávají do útočného pásma. Ani hosté však tentokrát nevyprodukovali nebezpečné zakončení.
36:29'
Domácí se snaží srovnat a ideálně také bleskově odpovědět. Jenže kromě tvrdé střely do Neuvirtha zatím nic nevymysleli.
35:23'
A nyní už je to pouze o jednu branku. Domácí špatně střídali a nechali dost prostoru TRAVISI KONECNEMU. Mladý útočník Philadelphie obdržel výbornou přihrávku od Gudase, zprava šel sám na Andersona a toho překonal svižnou střelou ke vzdálenější tyči. Asistence: Radko Gudas.
34:30'
Hosté se konečně dočkali snížení. Rychlé přečíslení čtyř na dva sice nepřineslo kýžený úspěch, ale puk se poté zjevil u zadního mantinelu, kde jej získal JAKUB VORÁČEK. Český útočník na nic nečekal, okamžitě touš vrátil před Andersona a odrazem od Phaneufovy brusle překvapivě skóroval. Asistence: Sean Couturier, Ivan Provorov.
34:03'
Nyní již se zase hraje. Giroux to zkoušel z poměrně dobré pozice, avšak střela od levého kruhu šla přesně do Andersonovy náruče.
33:53'
Nikdo teď příliš nejevil zájem vydolovat kotouč od mantinelu. Sudí tedy přerušil hru a přichází chvíle na komerční přestávku.
33:18'
Simmonds dobře zapracoval v rohu kluziště. Jenže chyběla nabídka jeho spoluhráčů a z odvedené práce Flyers vůbec nic nevytěžili.
32:34'
Díky právi Pageaua se kotouč v útočném pásmu zjevil na hokejce Codyho Ceciho. Ten si puk elegantně stáhl na bekhend, ale pak nechal vyniknout Neuvirtha.
32:02'
Hra se poměrně rychle přelévá přes střední pásmo. Jako poslední teď zakončoval Voráček, nicméně jeho svižná střela letěla několik centimetrů vedle Andersonovy brány.
30:52'
Daleká střela od modré čáry nyní prověřila Neuvirtha. Zakončení Erika Karlssona však hostující gólman docela v pohodě pokryl, čímž si ve druhé třetině drží stoprocentní úspěšnost.
30:08'
Zakázané uvolnění Ottawy. Vhazovat se bude vedle pravé ruky Craiga Andersona.
29:43'
V procentuálním vyjádření držení kotouč by hosté jistě vedli, nicméně k nějakým nebezpečnějším střelám se Letci téměř nedostávají.
29:03'
Velmi dobře nyní u modré čáry zapracoval Filip Chlapík, který nedal prostot kombinujícímu soupeři a vytlačil jej i s pukem do středního pásma.
27:58'
Burrowsem tečované nahození od mantinelu teď znovu prověřilo reakce Michala Neuvirtha. Také v tomto případě český brankář uspěl.
27:19'
Do útočného pásma se pro změnu vydali hokejisté Philadelphie. Jenže narazili na pozornou obranu domácího celku a vůbec nezaměstnali Craiga Andersona.
26:41'
Pyatt se záhy po komerční přestávce dobře protáhl kolem protihráče a bekhendem prověřil hostujícího brankář. Neuvirth puk zneškodnil pravým betonem.
26:28'
Trochu nepříjemnou situaci musel řešit Neuvrith, neboť zakončení Diona Phaneufa bylo těsně před bránou sraženo k ledu. Český gólman si kotouč pohlídal.
25:54'
Gostisbehere již po odpískání hokejkou zajel do Andersona, což se vůbec nelíbilo domácím. Mohlo se vylučovat, nicméně hlavní rozhodčí vše vyřešili pouze domluvou.
25:48'
Nyní už se důrazný Voráček přes Karlssona protlačil do útočného pásma. Jenže poté následovala jen další nepovedená střela od modré čáry.
25:13'
Ofsajd nyní zastavuje další pokus o přechod do útočného pásmy Philadelphie.
24:52'
Po dobré práci Raffla se z rohu kluziště vymanil Leier. Jenže svižné zakončení hostujícího útočníka šlo z kruhu mimo tři tyče.
24:12'
Moc lépe si ale nevedl ani rozehrávající McCormick, jenž na červené čáře daroval kotouč protihráči.
23:48'
Pouze nepřesné nahození od modré čáry teď vyprodukoval některý z hostujících obránců. Anderson se za pukem jen ohlédl.
23:09'
Velmi dobrý tlak Ottawy končí až nyní, když hosté od červené čáry posílají kotouč za bránu Craiga Andersona.
22:15'
Zničehonic se do šance dostala Ottawa. Brassard na druhý pokus dostal kotouč před bránu, kde Neuvirth čelil několika zakončením. To nejnebezpečnější obstaral Dzingel, avšak jeho střela se těsně nevlezla do odkryté poloviny brány.
21:51'
Hlavní rozhodčí ještě předchozí situaci zkontroloval s videorozhodčím, avšak bylo jasné, že kotouč neprošel přes brankovou čáru.
21:33'
Nepříjemná situace pro Andersona. Jemné nahození obránce se sneslo až k Voráčkovi, který puk jemně tečoval a Anderson mohl být rád, že se kotouč zastavil na jeho hokejce.
21:24'
Jedovatou střelu od modré čáry vyslal Gostisbehere. Anderson však nemusel zasahovat, neboť puk byl tečován pouze do rohu kluziště.
20:44'
Na chvíli se hosté usadili před Andersonem. Jenže bez pořádného zakončení se musejí rychle vrátit až za bránu Michala Neuvirtha.
20:14'
Výrazně zpomalená přihrávka podél mantinelu teď do ofsajdu vystavila jednoho z domácích. Pískáno ale není, neboť zmíněný hráč neměl zájem hrát.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:35.
Jenže nic víc už Philadelphia v útočném pásmu nevymyslela a týmy jdou do kabin. Spokojenější musí být domácí, kteří se dostali do vedení již ve 2. minutě a poté přidali ještě dvě branky. Tu první však za asistence debutanta Filipa Chlapíka skóroval Dion Phaneuf a český forvard si po pár vteřinách na ledě připsal první kanadský bod v NHL. Druhou trefu poté Ottawa přidala v čase 9:50, když se znovu prosadil obránce, tentokrát však Mark Borowiecki. No a povedenou první třetinu Sens pak ve 14. minutě uzavřel Jean-Gabriel Pageau, který skóroval v oslabení. Hosté měli mírnou střeleckou převahu, ale jedinou stoprocentní gólovku jim v závěru vychytal Craig Anderson.

Střely na bránu po 1. třetině

OTT – 12
PHI – 14
20:00'
19:53'
Ještě je pískáno zakázané uvolnění Ottawy. Následovat bude poslední buly před Andersonem.
19:27'
19:08'
Fantastický zákrok Andersona! Po zákroku proti střele z pravého kruhu se kotouč odrazil k osamocenému Couturierovi, ale Craig Anderson se bleskurychle přesunul a parádně zastavil puk mířící do odkryté brány.
18:58'
Ještě jednou se Flyers usazují v útočném pásmu. Z přesilovky už však moc času nezbývá.
18:29'
Po rychlém přechodu celého kluziště se puk zjevil na hokejce Weala. Hostující útočník zakončoval zprava, nicméně bránu vůbec netrefil.
17:53'
Voráček nejprve střelou z pravého kruhu prověřil Andersona, ale poté již nestřílel a nepřesnou přihrávkou puk poslal do neutrální zóny.
17:27'
Třetí vyloučení za sekání. Tentokrát je potrestán Mark Borowiecki (OTT), který měl potíže při bránění Simmondse.
17:08'
Na druhé straně se naopak činil Neuvirth, který čelil dvěma střelám, které pokaždé mířily ke vzdálenější tyči. V obou případech si hostující brankář poradil.
16:13'
Po předchozím icingu se Philadelphia chvíli držela před Andersonem, ale ani tentokrát Anderson nemusel vytáhnout žádný světoborný zákrok.
15:41'
Zakázané uvolnění Ottawy.
15:19'
Philadelphia se zatím marně snaží dostat do pořádné pozice. Navíc teď zaskřípala souhra u mantinelu, když Read kotouč posunul jen k domácímu obránci.
14:38'
Po komerční přestávce už se zase pokračuje ve hře. U soupeřovy brány se zjevili domácí, avšak Brassard přihrávkou od zadního mantinelu nenašel žádného spoluhráče.
13:56'
13:28'
A je to 3:0! Erik Karlsson v oslabení vystihl rozehrávku soupeře a rázem tím vytvořil situaci dva na dva. Domácí kapitán nezakončoval, ale vybídl k tomu JEANA-GABRIELA PAGEAUA, jehož rychlá střela přes obránce skončila přesně v horním rohu Neuvirthovy brány. Tady byl český gólman Flyers bez šance. Asistence: Erik Karlsson.
13:18'
Na ledě je druhá přesilovková formace Philadelphie. Provorov však nedokázal zastavit přihrávku na modrou čáru.
12:47'
Dvě solidní střely teď vyslal Gostisbehere. Nejprve hostující obránce trefil Andersonovo rameno, následně již nemířil mezi tři tyče, avšak Anderson musil zastavit kotouč vracející se před bránu.
12:27'
Giroux předvedl hodně nepřesnou přihrávku z levé strany, když nenašel Voráčkovou hokejku a navíc puk poslal až do středního pásma.
11:56'
Při napadání Gostisbehereovy rozehrávky se Derick Brassard (OTT) provinil sekáním.
11:56'
Simmonds rychlý bekhendem našel spoluhráče postaveného na hranici brankoviště. Anderson byl ale připraven.
11:36'
Neuvirth míří na střídačku a to znamená jediné, některý z domácích hráčů se dopustil faulu.
11:05'
Po dvou docela jednoduchých zákrocích Craiga Andersona je tady další komerční přestávka. Stále platí, že se Philadelphia jen velmi těžce dostává do lepších střeleckých pozic.
09:50'
Nyní to domácí udělali výborně. Pageau zadovkou dostal puk z rohu kluziště a poslal puk přesně na hokejku Mikea Hoffmana. Již ten byl v dobré pozici, ale ještě našel MARKA BOROWIECKÉHO. Řízný bek z levého kruhu přihrával, nicméně hostujícím obráncem tečovaný puk se došoural přímo do brány přesunujícího se Neuvirtha. Asistence: Mike Hoffman, Jean-Gabriel Pageau.
09:07'
Okamžitě po dalším vhazování v útočném pásmu Ottawa vyprodukovala tečované zakončení od modré čáry. Neuvirth však kotouč dobře viděl.
08:38'
Do obrovské šance se dostal Ryan Dzingel. Mladý útočník Ottawy šel po obrovské Gudasově chybě sám na Neuvirtha, avšak poté trefil jen brankářovo rameno.
07:57'
Fredrik Claesson si v útočném pásmu našel prostor a tvrdým pokusem z pravé strany prověřil Neuvirtha. Český gólman v pohodě zasáhl lapačkou.
07:12'
Flyers pokračují v aktivitě, když se v posledních minutách častěji dostávají do útočného pásma. Ani elitní formace hostů však nevyprodukovala nebezpečné zakončení.
06:36'
Nenápadné nahození Manninga bylo šikovně tečováno a způsobilo Andersonovi menší potíže. Přesto si ottawský gólman poradil, čímž zajistil první komerční přestávku.
05:57'
Na druhé straně zahrozil McCormick, který se do akce zapojil hned po naskočení ze střídačky. Z levého kruhu však domácí útočník trefil Neuvirtha.
05:12'
Nyní už sice Flyers několikrát zakončovali, avšak veškeré pokusy Anderson dobře viděl a navíc kvůli nepřesnostem nemusel zasahovat.
03:43'
Hosté se zatím vůbec nemohou dostat do nějakého pořádného tlaku, který by přinesl nebezpečnější střelecké pokusy. Senátoři kotouč v klidu dostávají do neutrální zóny.
03:12'
Zakázané uvolnění Ottawy. Vhazovat se bude po levici Craiga Andersona.
02:27'
Pro domácí mohlo být ještě lépe. Stone zleva skákavým kotoučem hledal osamoceného Brassarda, nicméně ten puk před Neuvirthem nezpracoval.
01:31'
Přeci jenom je ale přesilová hra využita. Filip Chlapík byl na ledě při svém prvním utkání NHL jen pár vteřin, ale poté, co byl vykázán z vhazování a DiDomenico buly vyhrál, přisunul Chlapík kotouč k DIONU PHANEUFOVI. Domácí obránce touš rychle nahodil na bránu a jeho pokus doplachtil až za záda Michala Neuvirtha, který toho zřejmě moc neviděl. Každopádně je tady první kanadský bod Filipa Chlapíka v NHL! Asisence: Filip Chlapík, Christopher DiDomenico.
01:26'
Až nyní se domácí dostali k zakončení. Erik Karlsson si našel prostor u vrcholu levého kruhu, nicméně střela šla přesně do Neuvirthovy náruče.
00:59'
Začátek přesilové hry Ottawy není povedený. Gudas kotouč dvakrát poslal až za Andersonovu bránu.
00:36'
Brandon Manning (PHI) je prvním vyloučeným hráčem zápasu. Před dohráním jednoho ze soupeřů se dopustil sekání.
00:19'
Philadelphia se rychle dostala do útočného pásma. Nic však před Andersonem nevymyslela a Thompson už teď operuje v blízkosti Neuvirtha.
00:01'

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Oduya, E. Karlsson (C), Phaneuf (A), Ceci, Claesson, Ch. Wideman, Borowiecki – Dzingel, Brassard (A), Mark Stone – Hoffman, Pageau, Pyatt – Burrows, N. Thompson, DiDomenico – M. McCormick, Chlapík.

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Elliott) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, Hägg, Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Voráček – Weal, Filppula (A), Simmonds (A) – Read, Lehterä, Konecny – Leier, Laughton, M. Raffl.

Rozhodčí: Francois St.Laurent, Steve Kozari – Mark Shewchyk, Brian Murphy.
ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Na soupisce týmu není ani jeden český či slovenský hokejista.

Michal Neuvirth
Radko Gudas
Jakub Voráček
POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ ZÁPASY

29.3.2017 Philadelphia – Ottawa 3:2
2.12.2016 Ottawa – Philadelphia 2:3 pp.
16.11.2016 Philadelphia – Ottawa 2:3 sn.
2.4.2016 Philadelphia – Ottawa 3:2
2.12.2015 Ottawa – Philadelphia 2:4
PHILADELPHIA FLYERS

Hosté mají oproti svému dnešnímu soupeři méně porážek, nicméně přesto jsou o dvě pozice zpátky.Osmý tým Východní konference totiž čtyřikrát z devíti zápasů prohrál po řádné hrací době a kvůli tomu má na kontě "jen" deset bodů. Navíc se Philadelphii v posledních dnech moc nedaří, když prohrála dva ze tří zápasů a vstřelila pouze čtyři branky.

OTTAWA SENATORS

Domácí celek si zatím nevede vůbec špatně. Z devíti utkání má totiž dvanáct bodů a nachází se na šestém místě Východní konference. Ottawa má sice zápornou bilanci vítězství a porážek, avšak bez bodu skončila pouze po utkání s Vancouverem. Naposledy měli domácí dobře nakročeno k vítězství, ale nakonec s LA prohráli po samostatných nájezdech.

25.10.2017 Ottawa – Los Angeles 2:3 sn.
22.10.2017 Ottawa – Toronto 6:3
20.10.2017 Ottawa – New Jersey 4:5 pp.
18.10.2017 Ottawa – Vancouver 0:3
15.10.2017 Edmonton – Ottawa 1:6