Je konec! Hosté dokázali zvrátit nepříznivé skóre a radují se z výhry 2:3. Já se Vám omlouvám za výpadek, bohužel nás na kadaňském stadionu zradil internet. Děkuji za pochopení a budu se těšit u dalších přenosů z Kadaně.
60:00
59:10
Trefný nahodil na Sáblíka, ten ještě stačil rozehrát.
58:47
Ránu Kalába Strmeň vyrazil betonem.
58:02
Necelé dvě minuty před koncem na trestnou lavici míří domácí Hammerbauer (podražení). To je velká komplikace pro kadaňský tým.
56:57
Dukla právě vstřelila branku!
Tři minuty před koncem dělá Dukla důležitý krok v vítězství. Malcovu střelu od modré čáry před Strmeněm šikovně tečoval MATĚJ ZADRAŽIL a puk skončil za zády kadaňského gólmana. Asistence: Ondřej Malec.
55:02
Šidlík pálil od modré, Strmeň pohotvo nastavil svou lapačku. Vhazuje se po jeho prtavici.
51:03
Jihlava vyrovnává. Na konci akce byl JAKUB MATAI, jenž zblízka skóruje. Asistence: David Březina, Tomáš Harkabus.
49:18
Pavlas pálil od modré, Sáblík vyrazil.
47:52
Omluvte prosím technické problémy.
42:38
Z levého kruhu vystřelil Šidlík, Strmeň zasahuje vyrážečkou.
42:25
Mazanec (KAD) potrestán za podražení.
42:18
Po Semanově nahizení Strmeň drží puk. Vhazuje se o jeho levici.
42:00
Semanovu střelu bravurně zachytil Černý.
41:23
Račuk obkroužil branku, mezi tři tyče však zamířit nedokázal.
41:15
40:42
Tečovaná střela Prokše o kousek minula pravou tyč Strmeňovy branky.
40:01
Druhou třetinu vyhráli domácí, kteří byli aktivnějším týmem. Ve 32. minutě vyslal Šagát do samostatného úniku Račuka, jenž nezaváhal. V závěru měl velkou šanci Lukáš Novák, nastřelil však jen boční síť Sáblíkovy klece. Závěrečná perioda začne za nějakých 16 minut.
40:00
39:50
Lukáš Novák měl v pravém kruhu dost času na zakončení, trefil jen připravenou lapačku strážce jihlavské svatyně.
39:15
Po souboji u mantinelu se jeden z kadaňských hráčů poroučel k ledu. za což si Čáp (JIH) odsedí 2 minuty za hákování.
38:27
38:11
Z otočky pálil Šagát, Sáblík se štěstím puk vytěsnil ramenem.
37:42
Nikým neatakovaný Lukáš Novák se zjevil před Sáblíkem, napálil jen boční síť!
37:15
Pokus o rychlou akci Kadaně končí zakázaným uvolněním.
37:07
Semorád vyhazuje puk a Dukla střídá.
36:27
Přesilovku si nyní zahraje Kadaň, Kuřítko si posedí za držení.
36:05
Šagát měl dost prostoru na levém křídle, pokoušel se ale ještě najít lépe postaveného spoluhráče, ovšem kotouče se ujal Mocek.
35:12
Domácí v plném počtu. Jihlavší byli v přesilovce bezzubí.
34:25
Po závaru před kadaňskou brankou Strmeň přikryl puk. Vhazuje se po jeho pravici.
33:56
Čáp dostal trochu prostoru v levém kruhu, nicméně střela mu vůbec nesedla.
33:12
Na trestnou lavici opět míří Tejnor (KAD), jenž se tentokrát provinil hákováním.
32:59
32:18
Přízemní rána Kalába prosvištěla kolem pravé tyče Strmeňovy branky.
31:30
Kadaň právě vstřelila branku!
Domácí jsou za svou aktivitu odměněni druhým gólem. Šagát našel bezchybnou přihrávkou rozjetého MARKA RAČUKA, jenž v tváří tvář Sáblíkovi chladnokrevně zakončil k pravé tyči. Asistence: Martin Šagát, Jaroslav Mrázek.
30:59
Tejnor (KAD) fasuje menší trest za podražení.
30:59
Dukle se podařilo vyvézt puk, zasahovat musel i Strmeň.
30:13
Tejnor se opřel do puku, jihlavskou klec o kousek minul.
29:57
Seman se vrací do hry, hraje se 5 na 4.
29:42
Další vyloučení na straně hostí! Dobrovolný pyká za podražení.
29:42
V dobré pozici se tentokrát zjevil Mrázek, napálil jen připraveného Sáblíka.
28:46
Kuřítko zpátky na ledě.
28:40
Trefný minul z bezprostřední blízkosti branky!
27:57
Seman zahákoval Jíru a hosté bude 50 sekund ve třech!
27:07
Od modré pálil Pavlas, nastřelil pouze bránícího Čápa.
26:46
Jihlavský Kuřítko potrestán za sekání.
24:48
Zadražil se pokusil překvapit Strmeně prudkým výpadem zpoza branky, zakončení mu ale nesedlo.
23:17
23:13
Kuřítko pláchl s Malcem, druhý jmenovaný však před odkrytou brankou nedokázal trefit poskakující puk!
22:20
Čáp "uklidil" Šagáta, k nelibosti publika se vylučovat nebude.
21:23
Pavlas nastřelil jen hruď dobře postaveného Sáblíka.
21:17
Melenovský (JIH) potrestán dvěma minutami za hákování.
20:28
Ton hledal přihrávkou od pravého mantinelu rozjetého Mrázka, tomu však kotouč přeskočil čepel jeho hole.
20:01
Máme za sebou úvodní třetinu, hráči jdou do kabin za nerozhodného stavu 1:1. V úvodu zápasu byla aktivnější Jihlava, ve 3. minutě otevřel skóre Malec. Domácím se podařilo odpovědět o 5 minut později, kdy se prosadil Hammerbauer. Druhé dějství bude pokračovat přibližně v 18:22.
20:00
19:38
Zakázané uvolnění domácích, vhazování se bude konat po levé ruce gólmana Strmeně.
18:34
Havlovu střelu Sáblík likviduje levým betonem.
17:52
Šagát přenechával puk Račukovi, jeho záměr ovšem přečetl Schejbal a zmocnil se kotouče.
16:09
Icing Dukly, vhazuje se po Sáblíkově pravici.
15:37
Hosté v plném počtu. Kadaň nesehrála špatnou přesilovku, Dukla se ovšem důsledně bránila.
15:13
Přízemní ránu Sikory hostující gólman vyrazil do rohu hřiště.
14:13
Jíra od modré trefil pouze Čachotského, jenž vyváží puk.
13:37
Až nyní jsme se dočkali prvního trestu. Hostující Kaláb pyká za krosček.
13:33
Ostrou ránu Mrázka vyrazil Sáblík holí za branku.
12:51
Račuk přistižen v ofsajdu.
12:27
Ihned po buly pálil Pavlas, Sáblík přerušil hru.
11:54
Ton hledal přihrávkou zpoza branky Kůse, puk se však stal kořistí Čachotského.
10:56
Tempo hry se nyní zklidnilo, hraje se ve převážně ve středním pásmu.
09:13
Černého pokus neprošel přes hráz těl před brankou Dukly.
08:19
Domácí jsou nadále aktivnější, další zakázané uvolnění Jihlavy,
07:30
Po zmatcích před Sáblíkem se puk dostal na hokejku JANA HAMMERBAUERA, jenž zblízka nezaváhal a srovnal skóre. Asistence: Lukáš Novák, Jakub Novák.
07:16
Havel nastřelil jen svého spoluhráče před brankou, Kadaň dostala Duklu pod tlak.
06:50
Mazanec pálil od modré, branku netrefil.
06:35
Pokus o rychlou rozehrávku Dukle nevyšel – icing.
06:14
Zblokovyný pokus Tona končí nad brankou, vhazuje se po pravé ruce Sáblíka.
05:54
Prudká střela Pavlase trefila hruď Sáblíka, jenž si poradil i s následnou dorážkou Jíry.
05:07
Do zakončení se tlačil Malec, stopku mu vystavil Černý.
04:22
Trefný nahazoval puk, ještě ve středním pásmu ho sebral Schejbal.
02:14
Navrátilci do kadańské branky Strmeňovi se čisté konto dlouho držet nepodařilo. Od levého mantinelu vypálil ONDŘEJ MALEC a střela zapadla přesně k pravé tyči Strmeňovy klece. Asistence: Petr Mocek, Martin Kuřítko.
01:15
Čermákův pokus zachytil Tejnor a vydal se do protiútoku, se kterým si ovšem Dukla poradila.
00:59
Dobrovolný vyslal dělovku od modré čáry, Strmeň puk vyrazil ramenem do sítě nad brankou.
00:35
Icing Kadaně. Vhazuje se po Strmeňově levici.
00:26
Před domácí branku se dral Čachotský, Mrázek mu kotouč odebral.
00:01

Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Černý, Mrázek, Trefný, Mazanec, Havel – Ton, Kůs, Jíra – Šagát, Sikora, Račuk – J. Novák, L. Novák, Hammerbauer – Müller, Ringler, Hammerbauer

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Kaláb, Schejbal, Dobrovolný, Čáp, Čermák, Šidlík, Mocek – Čachotský, Melenovský, Seman – Matula, Semerád, Matai – Prokš, Zadražil, Harkabus – Březina, Malec, Kuřítko

Rozhodčí: Škrobák, Jílek, Špergl.
Hezký den všem příznivcům prvoligového hokeje! Dnes na kadaňském zimním stadionu uvidíme souboj domácího SK s Jihlavou.
Domácí Kadaň v minulém kole zvládla důležitý duel v Litoměřicích, na ledě svého souseda v tabulce vyhrála 3:4. Díky této výhře stále živí naděje na přímý postup do play-off. O vstupenku mezi TOP 6 se ovšem pere více týmů. Mezi nimi je také Jihlava, která má na 5. pozici velice nadějný osmibodový náskok na sedmé Litoměřice
Dukla v minulém kole předvedla výborný výkon v Kladně, odkud si odvezla plný bodový zisk za výhru 2:4. Celek z Vysočiny naposledy prohrál 3. ledna, od té doby se veze na osmizápasové vítězné vlně!
Rozhodně se máme na co těšit, zápas šestého s pátým startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.