Ode mne to bude pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a někdy příště u onlajnu na počtenou!
Marek Židlický (NJD) 0+0, 4 střely, čas na ledě 23:37
Martin Havlát (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:10
Patrik Eliáš (NJD) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:24
Jaromír Jágr (NJD) 1+1, 2 střely, čas na ledě 18:58
2. Jaromír Jágr (NJD) 1+1
3. Rick Nash (NYR) 1+0
Střely na branku: 31:25 (11:6, 9:9, 10:9, 1:1)
Dnes jsme viděli pohledné utkání, v němž byli šťastnější hosté.

Ti také vstoupili do utkání lépe, když hned v osmé minutě se prosadil Kreider. Pro Rangers to byla první přesilovková trefa v této sezoně. Ve 14. minutě se ale svou první brankou v ročníku 2014/2015 o vyrovnání postaral Jágr. Na další branku čekali diváci přes dvacet minut. Vstřelil jí domácí Adam Henrique, taktéž z přesilovky. Na začátku třetího dějství využil další početní výhodu Jon Merrill a domácí vedli již 3:1. Rangers se ale vrátili do utkání a po trefách Muellera v 50. minutě a Nashe v 55. minutě dokázali vyrovnat. Utkání dospělo až do prodloužení, které v čase 62:42 rozhodl Kevin Klein.
62:42
Rangers právě vstřelili branku!
A je rozhodnuto! Bonusový bod získají z dnešního derby Rangers! Chris Kreider krásně předal puk KEVINOVI KLEINOVI, který tváří v tvář Schneiderovi rozhodl dnešní utkání! Asistence: Chris Kreider, Chris Mueller.
62:31
Severson nasadil jesle jednomu z hostujících obránců, ale branku posléze minul!
62:09
Nyní byla střela nejproduktivnějšího hráče Devils sražená do ochranné sítě nad brankou.
61:58
Cammalleriho bekhendový pokus zblokoval Hunwick.
61:30
St. Louis chtěl nahrát na Hunwicka, to ovšem přečetli obránci a přihrávce zamezili.
61:08
Odpískána hra vysokou holí, které se dopustil jeden z hráčů Devils v útočném pásmu.
60:53
Po střele Seversona chtěl dorážet Zajac, nedokázal si ovšem zpracovat puk!
60:39
Girardiho střela šla vedle branky.
60:24
Rangers nahodili dopředu, jako první u puku byl ale domácí obránce Greene.
60:01
Začalo prodloužení.
Střely na branku: 10:9 (celkem 30:24)
V napínavém utkání se dočkáme prodloužení!
Ve třetí třetině se nejprve po 36 sekundách, opět z přesilovky, prosadili domácí, konkrétně Jon Merrill. V 50. minutě ale využil početní výhodu Mueller a bylo sníženo. O vyrovnání se v 55. minutě postaral Rick Nash. Stav 3:3 vydržel i přes velké množství gólových příležitostí až do konce třetí třetiny a tak o vítězi bude muset rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:46
Staalovu dělovku na druhé straně vyrazil Schneider do rohu.
59:32
Ani Zajac, ani Jágr se nyní nedokázali prosadit dorážkami před Lundqvistem.
58:30
To je neuvěřitelné! Patrik Eliáš byl z bezprostřední blízkosti vychytán Lundqvistem! Zajímavé momenty na obou stranách, především tedy před hostující brankou. Branka nepadla ovšem ani z jedé šance.
58:16
Další dobrá šance domácích, Lundqvist opět vyrazil kotouč!
58:00
A nyní dopředu vyrazili domácí, střelu Clowea ale vyrazil Lundqvist!
57:52
Lee Stempniak z protiútoku trefil tyčku!
57:10
Po střele Salvadora se snažil dorážet Jágr, ale český forvard se taktéž nedokázal prosadit.
57:00
Židlického střela šla mimo.
56:42
Zuccarello nahrával na Hayese před branku, ale kotouč se k němu naštěstí pro domácí nedostal!
56:25
Cammalleri napadal Lundqvista při rozehrávce, švédský brankář ale bez problémů puk odehrál.
55:44
Devils se usadili v útočném pásmu, Henrique za brankou ale ztratil puk.
55:18
Henrique v útočném pásmu srazil Muellera, rozhodčí raději přerušil hru a následuje další komerční přestávka.
54:32
A máme vyrovnáno! Židlický špatně rozehrál a Hayes se dostal ke střele, kterou Schneider vyrazil před sebe. Tam ovšem stál RICK NASH, který bekhendovou kličkou dorazil puk do brány a vyrovnal tak na 3:3! Asistence: Kevin Hayes.
54:00
Havlát se dostal ke střele, McDonagh jí ale zblokoval.
53:43
Komerční přestávka.
53:43
Mike Cammalleri dostal přihrávku do obrovské příležitosti, ale tváří v tvář Lundqvistovi se neprosadil!
53:15
Hlasitá podpora domácích fanoušků – to přesně nyní Ďáblové potřebují. A také mají.
52:28
Střela Johna Moorea nadělala Schneiderovi větší problémy než se původně zdálo! Na brankovišti byl hodně aktivní Nash, ale domácí brankář nepropustil puk za svá záda.
52:00
Cammalleri ve středním pásmu dobře obral o puk Hayese, útočník Rangers ho ovšem zachvilku získal zpět.
51:14
Hunwick na modré čáře obrán o puk. Oba týmy nyní zodpovědně brání.
50:40
Havlátovi v útočném pásmu unikl kotouč.
49:58
McDonaghovu střelu tečoval jeden z hráčů Devils mimo branku.
49:06
Krásná branka dotahuje Jezdce na rozdíl jedné branky! Derick Brassard přesnou přihrávkou našel CHRISE MUELLERA, který střelou z první do odkryté branky snižuje na 2:3! Asistence: Derick Brassard, Ryan McDonagh.
48:44
A Mike Cammalleri (NJD) je za to vyloučen na dvě minuty.
48:44
Puk mimo hru, rozhodčí přerušil.
48:35
Larsson si ve vlastním pásmu až moc hrál s pukem a přišel o něj, naštěstí pro domácí celek z toho nic nebylo.
47:25
Zuccarello nahrál na St. Louise do střelecké pozice, Schneider byl připraven.
47:09
St. Louis vystřelil od mantinelu, puk zamířil vedle branky.
46:41
Ryder vjel do ofsajdu. Následuje komerční přestávka.
46:01
45:19
Seversonovu střelu Zuccarello tečoval mimo.
45:00
Tanner Glass vyhodil puk z pásma.
44:53
Židlický z první trefil pouze přesouvajícího se Lundqvista.
44:36
Zajímavě se rozvíjející kombinaci Ďáblů ukončil nepřesný pas Henriquea.
44:01
Rick Nash (NYR) potřetí! Nyní si vybruslil před Schneidera, ale tam se dopustil faulu, když do domácího brankáře narazil. Obdržel tak dvě trestné minuty.
43:49
A opět Rick Nash v akci, tentokráte měl Schneider s jeho střelou větší problémy, ale přesto jí vyrazil!
43:30
Nashův pokus Schneider dokázal vyrazit betonem.
43:23
Zakázané uvolnění domácího celku.
42:29
Dobrý pokus Clowea z první vyrazil Lundqvist!
42:23
Ryderův pokus na druhé straně šel mimo.
41:48
Střelu Johna Moorea od modré Schneider vyrazil do rohu kluziště.
41:13
Kreider se pokusil snížit, když se z levé strany dostal až před Schneidera, ten ho ale vychytal.
40:35
Devils právě vstřelili branku!
A je z toho gól! Ďáblové využívají třetí přesilovku v dnešním utkání! Brunner nahrál na JONA MERRILLA, který sjel blíže k Lundqvistovi, jehož propálil a upravil tak na 3:1! Hostující brankář měl zacloněný výhled, a tak to měl velmi těžké. Asistence: Damien Brunner, Adam Henrique.
40:28
Brunner dostal puk do útoku.
40:01
Střely na branku: 9:9 (celkem 20:15)
Po 40 minutách hry máme stav příznivější pro domácí mužstvo, které vede 2:1.
Zasloužil se o to ve 35. minutě v přesilové hře Adam Henrique, kterému z rohu kluziště nahrával Jágr. Žádnou další branku už jsme poté neviděli.
Ďábly čeká v úvodu třetí třetiny zbytek přesilové hry, konkrétně 72 sekund.

Třetí třetina začne přibližně ve 2:58.
40:00
39:56
Stempniak zahrozil v útočném pásmu, nic z toho ale nakonec nebylo.
39:44
A další vyhození Rangers až ke Schneiderovi.
39:23
Židlický nabil Brunnerovi, jehož pokus ale trefil bránícího Glasse, který následně vyhodil.
39:12
Chris Kreider (NYR) před brankou srazil Salvadora bez puku a je vyloučen za nedovolené bránění.
39:01
Nebezpečnou střelu kapitána McDonagha musel Schneider udržet v lapačce i před dorážejícím St. Louisem! Dobrý zákrok domácího brankáře.
38:45
Icing Rangers přesune hru před Lundqvista.
38:07
Dobrá Hunwickova střela! Schneider jí vyrazil a několik hráčů se puk snažilo dorazit do branky, domácí golman ale puk udržel.
37:19
Židlický si sjel pro puk a chtěl vystřelit, obránce mu ale lehl do střely. Poté mířil vedle Ryane Clowe!
36:48
A zakázané uvolnění Devils.
36:38
Ofsajd Rangers.
35:48
Brassardův pokus taktéž musel domácí golman likvidovat. Zvládl to.
35:32
McDonagh vystřelil od modré, Schneider vyrazil.
35:20
Merrill po vhazování mířil vedle.
35:18
Larssonův dobrý pokus chytá Lundqvist. Komerční přestávka.
34:55
Domácí se dostávají do vedení 2:1! Jágr z levého rohu v útočném pásmu nahrál na ADAMA HENRIQUEA, který z bodu pro vhazování propálil střelou z první Lundqvista! Asistence: Jaromír Jágr, Damon Severson.
34:17
Zajacův pokus vyrazil Lundqvist, následně Damon Severson mířil mimo!
34:00
Zajac ztratil puk a Rick Nash ho vyhodil až za branku Schneidera.
33:38
33:28
Deset vteřin před koncem přesilovky fauloval v útočném pásmu Ryan Malone (NYR). Ten tak obdrží dvě minuty za nedovolené bránění a Ďáblové si po vypršení Ryderova trestu zahrají 1 minutu a 50 vteřin dlouhou přesilovku.
33:12
Nyní vyhodil Cammalleri až k Lundqvistovi.
32:46
Brassardova přihrávka na Stempniaka neprošla, domácí vyhazují puk.
32:28
Střela Chrise Muellera zamířila vysoko nad branku.
31:48
Henrique hned po vhazování vyslal do samostatného úniku Patrika Eliáše a český útočník se pokusil překonat Lundqvista mezi betony, ten ho ale vychytal!
31:38
Michael Ryder (NJD) inkasuje dvě minuty za držení protihráče v útočném pásmu. Rangers tak čeká druhá přesilová hra.
31:19
Puk v hledišti a následuje komerční přestávka.
31:07
Hra se opět přesunula na druhou stranu, kde střelu Clowea zblokoval Hunwick.
30:52
Staal objel branku a vystřelil, trefil ovšem pouze hradbu těl před Schneiderem.
30:16
A do dobré šance si sjížděl Jaromír Jágr, obránce mu ale lehl do střely a tak Lundqvist nakonec ohrožen nebyl!
29:58
Zajacovo nahození odpálili hostující obránci, u puku jsou ovšem opět domácí.
29:19
Nyní se to pokusil zlomit Marc Staal, jeho střelu ale Cory Schneider bez problémů schoval ve výstroji.
29:06
Sledujeme nudnější pasáž hry, ani jeden z týmů se nemůže prosadit.
27:43
Další pokus Marka Židlického, tentokráte od modré čáry, vyrazil Lundqvist.
27:27
Cammalleri hledal před bránou Židlického, jeho střela byla ale zblokována!
26:39
Střelu Ryana McDonagha Schneider vyrazil.
26:34
Girardiho pokus vyrazil Schneider betonem na hůl St. Louise, ten už měl ale při dorážce těžkou pozici a domácí brankář tak lapil puk.
26:26
Po dlouhé době přerušení poté, co se Glass snažil překonat Schneidera. Ten se ovšem nenechal a puk podržel. Následuje komerční přestávka.
26:14
Jágr mohl jít do brejku, ale McDonagh ho zablokoval!
25:18
Girardi se činí i na druhé straně, nyní zblokoval pokus Clowea.
24:43
A ani ten následující hostujícímu obránci nevyšel.
24:16
Dobrý pokus Girardiho byl zblokován.
24:03
Tootooovu střelu ze strany vyrazil Lundqvist.
23:32
McDonagh při snaze vybruslit do střelecké pozice vyjel z pásma – ofsajd.
22:55
Nyní se pokoušel dorážet puk s Cammallerim za záda Lundqvista, ani jeden ovšem neuspěl.
22:37
Havlát si vybruslil do mezikruží, tam byl ale blokován protihráči a nedokázal tak zakončit.
22:25
A opět.
22:19
Hosté v ofsajdové pozici.
21:29
Kreider z těžkého úhlu trefil vnější tyč Schneiderovy branky!
20:34
Střelecký pokus Hunwicka Schneider bez problémů vyrazil.
20:26
St. Louis pálil z otočky mimo.
20:01
Hráči jsou již na ledě nachystáni na druhou třetinu.
Střely na branku: 11:6
Skončila nám první třetina atraktivního derby mezi Devils a Rangers.
Jako první se v dnešním utkání prosadili hosté, střelu McDonagha z mezikruží dorazil do branky Kreider. Pro Rangers to byl první gól v přesilové hře během této sezony. To vše se stalo v osmé minutě. Za domácí ve 14. minutě vyrovnal, rovněž v početní výhodě, Jaromír Jágr. Tentokráte to byla první branka v letošní sezoně pro samotného útočníka.
Devils – Rangers po prvních 20 minutách tedy hrají zatím smírně 1:1.

Druhá třetina začne přibližně ve 2:04.
20:00
19:30
Střelu McDonagha zblokoval jeden z bránících hráčů.
19:04
St. Louis se Zuccarellem ale následně uháněli dva na jednoho, střelu druhého jmenovaného dobře vyrazil Schneider nad bránu!
18:46
Do útočného pásma se dostali i Ďáblové.
18:18
Domácí vyhodili na zakázané uvolnění.
18:00
Hosté jsou stále u puku a momentálně jsou aktivnějším týmem.
17:43
Až nyní puk vyvezl Larsson.
17:26
Malone v útočném pásmu nestihl kotouč, Rangers se v něm přesto drží.
17:05
Zakázané uvolnění hostů.
16:59
Zuccarello nahrával na Muellera, puk přes celou šíři útočného pásma ale neprošel.
16:37
Další pokus českého obránce je zblokován St. Louisem.
16:18
Židlického dobrý pokus byl tečovaný, Lundqvist ho vyrazil.
15:54
Krásná kombinace hostů! St. Louis nahrál před branku na Zuccarella, Schneider byl ale na místě a jeho pokus zneškodnil!
15:36
Přesto Rangers svou akci nevzdali a dobrou akci nám předvedl obránce McDonagh, k zakončení se ale nedostal.
15:19
Hosté vyráželi do útoku, ve středním pásmu je ovšem zastavil Tootoo.
14:39
Ryderův pokus byl zblokován.
14:13
Protiútok zastaven ofsajdem. Následuje komerční přestávka.
14:09
Eliáše v útočném pásmu obral o puk Girardi.
13:40
Ďáblové využívají přesilovku a je vyrovnáno! Brunner si sjel na modré čáře do střelecké pozice a vystřelil vedle branky, puk se ovšem od zadního mantinelu odrazil na JAROMÍRA JÁGRA, který svým prvním gólem v sezoně srovnává na 1:1! Asistence: Damien Brunner, Travis Zajac.
13:16
Merrillův pokus byl sražený do rohu kluziště.
12:43
Chris Kreider (NYR) obdržel dvě minuty za hákování.
12:31
Zubrusovu střelu dorážel Jágr, ale byl faulován a tak nezakončil dobře!
12:15
Clowe nahrával do dobré pozice na Henriquea, jeho pokus byl ovšem zablokován. Následnou střelou Larssona od modré Lundqvist schoval v lapačce.
11:30
Hagelin trápil Ďábly při rozehrávce, nakonec ale domácí udrželi kotouč na svých holích.
10:56
Salvador se dobře uvolnil do zakončení, Lundqvist ale lapil kotouč. Následuje komerční přestávka.
10:47
Icingu se nyní dopustili taktéž hosté.
10:05
Ani John Moore neměl dobře seřízená mířidla.
09:54
Zuccarello nabil St. Louisovi, ten ale mířil vedle.
09:42
Zakázané uvolnění domácího týmu.
09:30
Nashovu střelu tečoval sjíždějící Kreider, Schneider ale dokázal puk vyrazit do ochranné sítě nad ledem.
09:03
Ďáblové v ofsajdu.
08:44
Židlického střelu tečoval Ryder jen těsně vedle brány!
07:33
Jezdcům se to opravdu podařilo! Střelecký pokus McDonagha z mezikruží dorazil za Schneiderova záda CHRIS KREIDER! Hosté jdou do vedení a poprvé v této sezoně využívají přesilovou hru. Asistence: Ryan McDonagh, Martin St. Louis.
07:09
Nash dostal dobrý pas před branku, ale zakončení mu zablokoval Salvador.
Rangers letos hráli již 17 přesilovek, ani jednou se ovšem neprosadili! Podaří se jim to nyní zlomit?
06:30
Je tomu skutečně tak. Za podražení si dvě minuty odsedí Jaromír Jágr (NJD).
06:30
Komerční přestávka. Po ní zřejmě následuje vyloučení jednoho z domácích hráčů.
06:26
06:13
Hagelin skvěle dovezl kotouč až k Schneiderovi, který ho musel podržet.
06:04
A další dobrá šance Ďáblů! Eliáš se z dorážky Cammalleriho střely ale neprosadil, dobrý zákrok hostujícího brankáře!
05:29
Henriqueův dobrý pokus po přihrávce od Brunnera skvěle vyrazil Lundqvist!
05:00
Dominic Moore vyhazuje až za Schneiderovu branku.
04:45
Napadající Hagelin udržel puk v bezpečné vzdálenosti od Lundqvista.
04:26
Kevin Hayes (NYR) vyloučen na dvě mintuy za držení Jágra, uvidíme první přesilovou hru.
03:59
V době, když se Zajac dotkl puku, byl Jaromír Jágr v útočném pásmu dříve než on a odpískán byl tak ofsajd.
03:08
Greeneovu střelu se pokusil dorážet Tootoo, v rozhodující chvíli ale podklouzl a zakončit tak nedokázal!
02:47
Muellerovo nahození nenašlo spoluhráče, Devils opět vyrazili dopředu.
02:10
Stempniak z prostoru kruhu pro vhazování pálil z první pouze do Schneidera.
01:17
Hayes vyrážel do protiútoku, ale neposlal přesnou přihrávku na Kreidera a tak puk mají opět domácí.
00:40
Brankář Rangers musel vyrazit další Seversonův pokus od modré.
00:37
Zajac obral Girardiho o puk a nabil Seversonovi, jeho pokus z první Lundqvist chytá.
00:04
St. Louis se hned snažil probíjet do brejku, Merrill ho ale dobře obral o puk.
00:01
Hráči obou týmů jsou již na ledě a utkání nám brzy začne!
Dnešní vzájemné utkání těchto dvou odvěkých rivalů je prvním ze čtyř. V prosinci se odehraje souboj na ledě Rangers, v dubnu se fanoušci dokonce dočkají "dvojduelu", když v noci ze 4. na 5. se nejdříve bude hrát opět na ledě Rangers a o tři dny později se bude hrát, stejně jako dnes, v Newarku.

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Merrill, Larsson – Zubrus, Zajac, Jágr – Cammalleri, Eliáš, Havlát – Clowe, Henrique, Ryder – Tootoo, Gionta, Brunner

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh, Girardi, Hunwick, Staal, Moore, Klein – Kreider, Hayes, Nash – Zuccarello, Brassard, St. Louis – Hagelin, Moore, Stempniak – Glass, Mueller, Malone

Rozhodčí: Pochmara, St. Laurent – Amell, Devorski.
Bitva o řeku Hudson, jak se také derby mezi Devils a Rangers přezdívá, nabídla vždy zajímavou podívanou.

Určitě se tak máme na co těšit, tak přeji příjemnou počtenou!
New York Rangers
Jezdci na svém kontě taktéž mají šest bodů, ale už po šesti zápasech. Třikrát zvítězili, třikrát prohráli. V tabulce se nachází právě za Ďábly.

Nejproduktivnějším hráčem týmu je útočník Rick Nash. Ten v šesti zápasech vstřelil už sedm gólů a na jeden přihrál.

Brankářskou jedničkou je Henrik Lundqvist, který zatím odchytal 280 minut. Ze 154 střel, které na něj mířily, propustil za svá záda celkem 15. 83 minut v tomto ročníku za Rangers odchytal i Cam Talbot, který ze 39 střel inkasoval čtyřikrát.
New Jersey Devils
Po třech úvodních výhrách Ďáblové dvakrát prohráli a na svém kontě tak mají šest bodů. Nachází se na devátém místě Východní konference.

Produktivitě klubu vévodí letní posila Mike Cammalleri, který v pěti odehraných utkáních dal stejný počet branek a na další dvě přihrál.

V týmu působí celkem čtyři češti hráči. Jedná se o Jaromíra Jágra (zatím 0+3), Patrika Eliáše (1+2), Martina Havláta (1+2) a Marka Židlického (0+3).

Jedničkou týmu je Cory Schneider, který zatím za 283 odchytaných minut inkasoval 14 branek, zatímco dalších 152 střel pokryl. 17 minut už si také zachytal jeho náhradník Scott Clemmensen, ten z osmi pokusů soupeře inkasoval jednou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.