Je dobojováno! O vítězi musely rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých se nakonec raduje celek Florida Panthers.

3. Aaron Ekblad (FLA) 0+0
V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
Autorem vítězné branky je DAVE BOLLAND.
PHI: Sean COUTURIER neproměňuje – 1:2.
FLA: Dave BOLLAND proměňuje – 1:2.
PHI: Brayden SCHENN neproměňuje – 1:1.
FLA: Tomáš FLEISCHMANN neproměňuje – 1:1.
PHI: Matt READ neproměňuje – 1:1.
FLA: Jonathan HUBERDEAU neproměňuje – 1:1.
PHI: Jakub VORÁČEK proměňuje – 1:1.
FLA: Jussi JOKINEN neproměňuje – 0:1.
PHI: Claude GIROUX neproměňuje – 0:1.
FLA: Nick BJUGSTAD neproměňuje – 0:1.
PHI: Vincent LECAVALIER neproměňuje – 0:1.
FLA: Brandon PIRRI proměňuje – 0:1.
Samostatné nájezdy začínají.
Rozhodnout tedy budou muset nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:48
Letci se dostali do přečíslení 4 proti 2, MacDonald vystřelil od modré čáry, ale Luongo předvedl skvělý zákrok!
64:23
Domácí jsou stále jasně lepší a aktivnější, zatím jim to ale není moc platné. Podaří se jim ještě rozhodnout, než přijdou na řadu nájezdy?
63:27
Domácí svírají hosty v jejich obranném pásmu a rozjíždí kolotoč přihrávek.
62:09
Giroux hledal v mezikruží Simmondse, ten ale ne prudkou přihrávku nedosáhl.
61:26
Nyní si dvě střely vyslali hosté, avšak ani jednou netrefili branku.
60:42
Giroux se vystavil ofsakdu a všiml si toho čárový rozhodčí, jenž ačkoliv padal, dobře to odpískal.
60:34
Domácí se snaží dostat s pukem z obranného pásma, avšak hosté dobře napadají.
60:01
Máme po třetí třetině, ve které žádná branka nepadla, a my tam budeme svědky prodloužení.
60:00
59:49
Jokinen zajel s pukem k mantinelu a puk nebyl nikde k nalezení, musel se tedy vzít nový.
59:30
Oddechový čas pro hosty.
59:30
Domácím hokejistům se nepodařilo rozehrát, je z toho zakázané uvolnění.
59:09
Florida se před malou chvílí dostala přes hranici 30 střel.
58:59
U puku jsou momentálně hostí, snaží se strhnout zápas na svou stranu.
57:54
I přes řvoucí lidi mikrofony zachytily velmi, ale velmi rozčileného Wayna Simmondse. Vše se nakonec obešlo bez trestů.
57:54
MacDonald se prodral do zakončení, to ale není to důležité. Po zákroku na něj se strhla za bránou potyčka.
56:47
Domácí zasypávají Luonga jednou střelou za druhou, ten ale stále drží a žádné puky už za záda nepouští.
56:00
Před námi je poslední komerční přestávka, přesně 4 minuty před koncem.
55:37
Zápas se pomalu blíží do konce, oba celky se sice snaží, avšak brankáři jsou dnes velmi dobří.
53:54
Další útok Letců byl také zastaven, tentokráte ale pro ofsajd.
53:20
Domácí se snažili přejít super rychle do útoku, tak se asi nestihli domluvit, a tak vše skončilo dlouhou přihrávkou na zakázané uvolnění.
52:21
Na druhé straně předvedl perfektní zákrok Luongo.
51:15
Obrovská šance, ve které se objevil Pirri, když se sjel sám, nikým nehlídán k tyčce, ale nedokázal prostřelit Masona.
50:26
Puk se po tečovaném nahozené dostává na střídačku, vhazovat se bude ve středním pásmu.
48:35
Domácí se na malou chvíli dostali do útočného pásma, po chvíli se ale opět museli pakovat, jelikož je Panteři vyhnali z pásma.
48:15
Laughton se vytočil zpoza brány před, svižně vypálil a donutil Luaonga schovat puk v lapačce.
47:29
Jokinen s Bollandem ujížděli do přečíslení dva na jednoho, Jokinen to vzal na sebe a vypálil, Masona ale nepřekonal.
46:39
Domácí mají sice "územní převahu," střelecky jsou na tom ale o dost hůře než soupeř. Florida má 27 střel na bránu, o 9 více než Flyers.
46:01
Puk se dostává na střídačku Panterů, hra se přerušuje. Následuje komerční přestávka.
45:26
Kopecký hledal před bránou Upshall, k tomu se ale přihrávka nedostala, obránci ji zlikvidovali.
44:36
Ani jednomu z týmů nelze upřít snahu, oba chtějí podobat ještě vypršením základní hrací doby.
44:03
Hra se přelévala ze strany na stranu, až se zastavila u Luonga. Ten raději schoval kotouč v lapačce před dojíždějícím protihráčem.
43:19
Domácí nahodili kotouč do útočného pásma, avšak jeden z obránců ho ztečoval mimo kluziště. Vhazování po pravici Luonga.
42:51
Mason si připisuje třiadvacátý úspěšný zákrok proti střele od modré čáry.
42:39
Na druhé straně zahrozil Lecavalier, když se prodíral před bránu, avšak zakončit se mu nepodařilo.
42:13
Mitchell vypálil od modré, Masona však neprostřelil.
41:48
Postupu domácích do útočného pásma zabránil čárový sudí odpískání ofsajdu.
40:50
Od začátku třetí třetiny se hraje velmi aktivně, hráči jsou do všeho na sto procent.
40:01
Další třetina začne přibližně ve 2:57.
Máme za sebou již druhou třetinu, zápas ubíhá poměrně rychle. Ve druhé periodě jsme viděli také jednu branku, a to z hole českého útočníka Jakuba Voráčka, který zařídil vyrovnání na 1:1.
40:00
39:47
Bergenheim vypálil z první od modré čáry, Mason ale opět výborně zasahuje.
39:12
Voráček nyní nahrazuje Lecavaliera ve čtvrté lajně, na ledě tak stráví ještě více času, než obvykle. Větší šance probojovat se na čelo kanadského bodování.
38:10
Bjugstatd a Fleischmann mohli přehoupnout vedení na stranu Panterů, oba dva ale vychytal skvělý Mason.
37:45
Flyers to zvládli, Giroux je zpátky na ledě.
36:28
Domácí se zatím brání velmi dobře, osvobodit se jim ale nedaří.
35:44
Na domácí straně se vylučuje, za sekání si jde na dvě minutky odpočinout Claude Giroux (PHI).
35:11
Voráček mohl přidat druhou branku, avšak Luongu se vytáhl a skvěle zasáhl!
34:34
Další nahození končí v Masonově lapačce, čeká nás nyní poslední reklamní pauza v této třetině.
34:15
Naopak nyní musí být v pozoru Luongo, jelikož se domácí dostali do útočného pásma.
33:28
Mason se dnes ani moc nenudí, na kontě má už 18 zákroků. Je to ale rozdělené na fáze, kdy je chvíli zasypáván a poté si na puk dlouho nesáhne.
32:56
Kulikovo nahození bylo ztečováno, puk se odrazil až do ochranné sítě.
32:11
Špatná rozehrávka domácích vyústila v akci hostů, když Pirri zachytil kotouč na modré, sjel mezi kruhy a rychle vypálil, Mason ale kryje.
31:20
Hra se hodně kouskuje. To je ofsajd, zakázané uvolnění, pak také něco chytí brankáři. Toto asi nebaví ani diváky, v hale je komorní ticho.
30:30
Mason zachytil Jokinenovo nahození, kotouč raději chvíli drží. Bude se vhazovat po jeho levici, tedy ihned po komerční pauze.
29:37
Voráček a Giroux ujeli do přečíslení dvou proti jednomu, avšak nevyřešili to dobře, Voráčkova přihrávka byla nepřesná.
29:16
Domácí se dopustili zakázaného uvolnění, po komerční pauze se bude pokračovat vhazováním v obranném pásmu Letců.
28:52
Až nyní se hra trochu uklidňuje a Panteři mohou v klidu rozehrát zpoza brány.
28:06
Hosté se osvobozují jen na krátkou chvíli, se svým soupeřem si nyní neví moc rady.
27:20
Tvrdý souboj u mantinelu ve středním pásmu vyšel lépe domácím hokejistům, kteří se s pukem přesunuli do pásma útočného.
26:55
Ani jeden z celků se nyní není schopen udržet delší dobu na puku, hráči spíše jen přejíždějí z jedné strany na druhou a honí se za pukem.
25:46
Domácí jsou touto brankou povzbuzení a snaží se ihned o vstřelení další.
24:07
Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí zaútočili a rázem je z toho vyrovnání! Bellemare vybojoval kotouč za bránou, poslal ho před ní na najíždějícího JAKUBA VORÁČEK, který už se nemýlil a propálil Luonga. Asistence: Pierre-Edouard Bellemare, Nicklas Grossmann
23:57
Oba brankáři předvedli skvělé zákroky, díky nimž drží své týmy.
22:36
Oba týmy hrají v plném počtu.
20:36
Za podražení je vyloučen Coburn (PHI), současně s ním Huberdeau (FLA) za nafilmovaný pád.
20:01
Máme za sebou první třetině, ve které se zasloužené ujali vedení hosté. Domácí si souvislejší tlak vytvořili až ve druhé části třetiny, ke vstřelené brance to ale ještě nedotáhli. Druhá perioda začíná přibližně ve 2:04.
20:00
19:30
Nyní se navíc domácí dopustili ofsajdu, vhazování ve středním pásmu.
19:24
Horké okamžiky pro Floridu! Letci tlačí ze všech sil, Lungo a obrana ale odolávají, drží je snad jen síla vůle.
18:58
Kotouš se dostává mimo hrací plochu, následuje poslední komerční přestávka.
18:52
Hosté jsou pod silným tlakem, osvobozují se jen za cenu zakázaného uvolnění.
18:32
Voráček hledal před bránou své spoluhráče, ani k jednomu ale přihrávka nedoputovala.
17:45
Hraje se nyní velmi rychle, oba týmy do toho dávají opravdu vše, ani jeden si nechce nechat gól do šatny.
16:03
Fleischamnn bojoval o kotouč za bránou svého soupeře, proti trojnásobné přesile ale neměl žádnou šanci.
15:49
Hraje se opět v plném počtu.
15:13
A ihned si vytvořili Letci tlak! Luongo musel čelit hned několika střelám, i když většinu z nich zblokovali obránci.
14:36
Schultz je na ledě, domácím začíná krátká přesilová hra.
14:08
Panteři se snaží usadit v útočném pásmu, to se jim ale nedaří.
13:39
Síly na ledě se srovnají, jelikož je vyloučen Aaron Ekblad (FLA) na dvě minuty za hru vysokou holí.
13:29
Domácí se zatím brání dobře, dvakrát se jim podařilo kotouč vyhodit.
12:36
Přichází první vyloučení zápasu, Schultz (PHI) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
12:01
Panteři jsou jednoznačně aktivnější, svého soupeři zahlcující střelami, zatím je to 11 – 3.
11:26
Bolland dostal nabitou mezi kruhy, puk mu ale ve vhodný okamžik přeskočil přes čepel jeho hole.
11:06
Mason nyní svůj tým podržel, když zachytil dobře ukrytou střelu od modré čáry. Následuje další komerční brejk.
10:33
Toto je pro domácí tvrdá rána. Od začátku na svého soupeře ztráceli, nyní to budou mít ještě těžší.
09:37
Florida právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení a nutno podotknou, že zaslouženě. Od mantinelu poslal Kopecký puk před bránu na SCOTTIEHO UPSHALLA, který se z blízkosti prosadil i s pomocí odrazu od tyčky. Rozhdočí se ještě ujistil na videu, branku ale neměl důvod neuznat. Asistence: Tomáš Kopecký, Dylan Olsen
08:50
Dobrý zákrok vytáhl také Mason, dnes jeho šestý, když ukryl v lapačce svižnou střelu od modré čáry.
08:21
Dobrá akce domácích, kdy se střelu od modré snažil před bránou dorazit Schenn, avšak Luongo předvedl dobrý zákrok.
07:52
Po jedné z dalších akcí hostujícího celku Mason kryje puk, následuje první komerční přestávka.
07:30
Gudbranson se snažil dostat s kotoučem do útočného pásma, avšak zastavili ho obránci, kteří následně vyslali na druhou stranu Fleischmanna.
06:16
Simmonds je zatím jediným domácím hráčem, který vystřelil na bránu, od té doby nepřišla ani jedna střela. Oproti tomu hosté vystřelil již čtyřikrát.
05:42
A další přerušení přichází po zákroku Masona, jenž vyrazil kotouč až do ochranné sítě.
05:34
Jak se na začátku hrálo svižně, nyní se opět přerušení. Postavení mimo hru v podání Floridy.
05:12
Hostům se podařilo vstřelit branku, avšak není uznána. Olsenovo nahození srazil do brány totiž Bergenheim vysokou holí. A asi si toho byl vědom, jelikož se ani moc neradoval.
04:42
Panteři vyčkávají v obranném pásmu na dostřídání, mezitím se ale na ně vrhli domácí a napadají.
04:00
Útok domácích byl zastaven ofsajdem, teprve druhé přerušení v tomto zápase.
03:47
Bjugstad zavezl kotouč do útočného pásma a ihned za modrou čárou vypálil, Mason kotouč ale chytá bez problémů a rychle rozehrává.
03:08
Lecavalier hledal před bránou své spoluhráče, avšak ani jeden se k puku neprobojoval.
02:32
Giroux se prodíral ke střele, ta ale byla zblokována, následné dorážka na Luonga také neprošla.
01:47
Simmonds se protáhl do útočného pásma a velmi svižně vystřelil, Luongo kotouč vyráží do rohu hřiště!
01:16
Voráčkova formace se prodírala do útočného pásma, avšak byl jim odpískán ofsajd.
00:39
Směrem kupředu se vydali také hosté, avšak ani jim se nepodařilo ohrozit bránu.
00:13
Po úvodním vhazování se do útoku dostali jako první domácí, avšak příliš dlouho se tam neohřáli.
00:01

Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – Grossmann, Streit, Schultz, Coburn, MacDonald, Schenn – Raffl, Giroux, Voráček – Schenn, Laughton, Simmonds – Umberger, Couturier, Matt Read – Rinaldo, Bellemare, Lecavalier-

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Mitchell, Kulikov, Campbell, Ekblad, Olsen, Gudbranson – Huberdeau, Bjugstad, Fleischmann – Bergenheim, Bolland, Boyes – Jokinen, Barkov, Hayes – Upshall, MacKenzie, Kopecký..
Dobrý den, vítám vás u sledování online přenosu z nejlepší hokejové ligy světa, zámořské NHL. Dnešní noc má na programu hned několik utkání, jedním z nich bude také souboj celků Philadelphia Flyers a Florida Panthers. Utkání začíná v 1 hodinu ranní, sledujte ho s námi.

Ani jeden celek se nenachází na zrovna nejlepší pozici, podstatně lépe je na tom ale Florida. Té v současné chvíli patří 9. pozice v tabulce Západní konference, tudíž od play-off není ještě tak vzdálená. Na kontě má 34 bodů, což činí ztrátu na příčku o jednu vyšší jen jeden bod. Na sedmou pozici už ale ztrácí bodů šest, což už je o něco horší.

Philadelphia je na tom o dost hůře. V současné chvíli ji se 27 body patří až předposlední pozice, hůře je na tom jen Carolina. Jedinou dobrou zprávou pro české fanoušky tohoto celku je forma Jakuba Voráčka. Ten nyní okupuje třetí příčku kanadského bodování se 37 body (11+26).

Oba celky mají v posledních zápasech poměrně dobrou formu, není tedy znám úplně jasný favorit. Určitě to ale bude zajímavé utkání, nenechte si ho tedy ujít.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.