Poslední vhazování dnešního zápasu proběhne před Berrou.
Hosté se dostali ke kotouči a drží ho ve středním pásmu, už se nikam nespěchá!
59:00
Poslední minuta do konce utkání! Domácí to zkouší opět bez brankaře!
58:36
Colorado právě vstřelilo branku!
A je tady definitivně rozhodnuto! Zisk tří bodů si dnes odnese tým hostů. Do prázdně branky se trefuje DENNIS EVERBERG!
Asistence: Stuart
58:08
Domácí to zkouší bez brankaře!
58:07
Zakázané uvolnění hostů. Vhazování před Berrou.
57:49
Hosté si znovu sjeli před branku Berri, kde získali kotouč domácí a snaží se ho vyvést.
57:10
Hosté bojují o kotouč za brankou Andersena. Ze souboje vycházejí domácí jako úspěšní.
56:42
Domácí se z útočného pásma sami vyloučili po chybné přihrávce.
55:58
Hosté na několikrát zkoušeli kotouč dostat za záda Andersena, ale ten svému týmu dává ještě naději!
54:50
V předchozí přesilovce jsme viděli pouze jednu střelu! Hosté se skvěle bránili a stále drží nadějný skóre pro zisk tří bodů!
54:25
Hosté se znovu osvobozují vyhozením a jsou v plném počtu!
54:06
Střelu od modré kryje svojí lapačkou Berra.
54:00
Domácím se tato přesilovka vůbec nedaří, přichází další vyhození hostí.
53:29
Hostující hráči se osvobozují dalším vyhozením až za branku domácích.
53:00
Domácí jsou ve středním pásmu a dostávají se do útočného pásma.
52:26
Na 2 minuty vyloučen hostující Stuart, za úder kolenem.
52:08
Po vhazování získali kotouč domácí, kteří se snaží o vyrovnání před Berrovou brankou.
51:25
Střelu Iginlei vykryl Andersen svojí lapačkou, vhazování po jeho pravici.
Komerční přestávka.
50:56
Nyní domácí se dostali do útoku a snaží se zavařit před brankou Berry.
50:28
Hostující hráči mají opět kotouč pod kontrolou.
49:08
Do samostatného úniku se dostal MATT DUCHENE, který se krásně trefil mezi Andersenovi betony a dostává svůj tým opět do vedení!
Asistence: Everberg
48:18
Hraje se také na druhé straně ledové plochy. Ale domácí mají kotouč opět pod kontrolou a míří do útoku.
47:24
Domácí se zmocnili kotouče ve středním pásmu. Střela Etema šla těsně mimo levé tyčky!
46:20
Hosté se po ukrutném boji ve vlastním obraném pásmu osvobozují a mohou jít také do útoku.
45:40
Domácí po vyhraném vhazování opět obsadili útočnou třetinu. Tady by se brzy něco mohlo stát!
45:31
Domácí jsou stále v útočné třetině. Pokus Cogliana kryje do své lapačky Berra.
45:10
44:45
Domácí drží útočné pásmo, ale zatím bez střely.
43:59
Sotva domácí přešli modrou útočnou čáru, kotouče se zmocnili hosté a znovu vyhazují.
43:39
Domácí mají kotouč ve svém obraném pásmu.
43:10
Za podražení vyloučen hostující Iginla.
42:48
Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se bude před Berrou.
40:13
Hosté mají kotouč ve svém obraném pásmu a mohou rozehrávat útok.

39:41
Domácí stále v útočné třetině. snaží se jít opět do vedení!
39:26
Domácí jsou ve svém obraném pásmu a mohou rozehrávat útok.
39:10
Střelu z ostrého úhlu chytil do své lapačky hostující brankář!
39:00
Poslední minuta do konce 2. třetiny.
36:52
Krásnou kombinaci předvedli hráči hostí, kdy měl naposled kotouč na své čepeli GABRIAL LANDESKOG, který bezchybně trefuje branku a vyrovnává!
Asistence: Barrie, Tanguay
36:24
Domácí mohou vyvést kotouč až za záda Berri.
35:58
Hosté si drží útočné pásmo a domácí nechtějí k ničemu pustit.
34:10
Hosté kombinují v útočném pásmu, a snaží se proměnit své šance.
33:59
Střelu Thompsona kryje vynikající Berra.
33:19
Hostující mají kotouč ve své moci ve vlastním obraném pásmu a budou moct zakládat další jejich útok.
33:04
Nyní došlo na pěstní souboj, hostující MCLeod s domácím Perrym si vyříkávali menší potyčku na buly a oba dostávají 2 minuty za hrubost. Bude se hrát ve 4 na obou stranách.
32:43
Hosté v posledních minutách strhli aktivitu na svou stranu.
32:36
32:23
Další osvobození z domácí strany.
31:49
Hosté si teď drží útočné pásmo.
31:10
Hosté se dostali do útočného pásma, ale domácí se skvěle brání, a opět vyhazují.
30:40
Domácí vyhráli vhazování a okamžitě vyhazují až za branku hostí,
30:36
Za krosček vyloučen na 2 minut domácí Vatanen. Hosté si zahrají přesilovku.
30:29
29:57
Hosté vyhráli vhazování a mají kotouč ve své moci v útočné třetině. Střelu od modré chytá do své lapačky Andersen.
29:45
Hosté mají kotouč za svou brankou kam ho vyhodili hráči domácích na zakázané uvolnění.
29:15
Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude před Berrou.
29:03
Postavení mimo hru domácích.
28:22
Nakonec se kotouče zmocnili hráči domácích, a jsou ve své útočné třetině.
27:40
Hostující hráči se usadili před Andersenem a zasypávají ho svými střelami.
26:45
Domácí se po nepřesné hostující přihrávce zmocnili puku, do útočného pásma s ním ale projít nedokázali.
26:21
Hostující Stuart má kotouč pod kontrolou za vlastní brankou a čeká až jeho spoluhráči vystřídají.
25:41
Hraje se dlouho bez přerušení. Domácí musí po vyhození domácích hráčů, zakládat nový útok.
24:47
Hosté se za svou brankou po souboji zmocnili kotouče a šli do útoku. Sotva přejeli do středního pásma, tak o kotouč přišli.
24:08
Domácí se opět dostávají do útočného pásma.
23:38
Hostujícím útok nevyšel, jejich snahy zachytili domácí ve středním pásmu.
23:02
Hostující hráči mají kotouč pod kontrolou na svých holích a můžou s ním mířit do útoku.
22:28
Při střele si Palmieri zlomil hůl, kotouč se doklouzal k Berrovi.
21:45
Domácí si stále drží útočné pásmo. Kde se snaží něco vymyslet, proti brance Berry.
21:28
20:58
Hostující hráči vyhazují až za branku soupeře, domácí budou muset zakládat nový útok.

Vyhrané vhazování: 8:10
Měli jsme možnost sledovat velmi vyrovnanou první třetinu. Oba týmy se dostávali do zajímavých šancí. Svojí aktivitou se dostali do vedení domácí hráči. Kdy v 7. minutě prohrávali 1:0, ale zásluhou Sekáče a Rakkela otočili nepříznivý stav a tak vedou 2:1.
Další třetina začne přibližně v 05:00 .
20:00
19:28
Za příliš mnoho hráčů na ledě, dostávají hosté trest na 2 minuty.
17:58
Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí v útočném pásmu si z hostujícími hráči doslova pohráli. Kdy po krásné kombinaci Jan Sekáč, Corey Perry, RICKARD RAKKEL, zvyšují domácí náskok svého týmu na 2:1!
Asistence: Perry, Sekáč!
17:45
Domácí se dostali do útoku.
17:17
Střela od modré Jana Hejdy sražena domácím útočníkem.
16:55
Hosté se také dostali do útočné třetiny, kde si snaží vytvořit tlak na Andersenovu branku.
15:40
Střelu Wisniewskiho nedokázal Berra zadržet, a pouze vyráží do rohu kluziště, kde jsou u kotouče znovu domácí.
14:46
Teď vypadl kotouč Andersenovi z lapačky, a nevěděl kde kotouč má, nakonec se zjevil po jeho pravém boku.
14:28
14:15
Hosté stále v útočném pásmu bez střely.
13:45
Hosté delší dobu kombinují v útočné třetině, ale střela ještě nebyla k vidění.
13:05
Domácí se osvobozují vyhozením do obraného pásma hostů, hosté tak budou muset zakládat útok od začátku.
12:35
Hosté vyhráli vhazování a usazují se v útočném pásmu.
12:28
Na 2 minuty za krosček si půjde odsedět domácí Lindholm
Komerční přestávka
11:55
Po souboji o kotouč v rohu kluziště za zády Berry, vycházejí lépe hráči hostí. Ti mají kotouč pod kontrolou.
11:38
Domácí stále v útočném pásmu.
10:58
Na útočné modré čáře hostů, se zmocnili kotouče domácí a mohou vyrazit do útoku.
10:28
Hosté nahodili kotouč za záda Andersena, a mohou vystřídat.
09:45
Nyní se přelévá hra ze strany na stranu, žádný z týmů se nemůže dostat do útoku, hraje se převážně ve středním pásmu.
08:47
Domácím útočná modrá vystavila stopku. Postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
07:31
A máme tu zase nerozhodný výsledek! O vyrovnání se zasloužil JAN SEKÁČ!
Bez asistence
06:33
Po rychlém protiútoku, jeli hostující 2 na 1. Hostující JOHN MITCHELL dokázal dostat kotouč za záda brankaře.
Asistence: Iginla, Duchene
06:12
Po vhazování v útočné třetině hostů, vyhráli kotouč domácí, kteří mohou jít do protiútoku.
05:37
Hostující Duchene se dostal do zakončení z levého kruhu, ale nedokázal najít skulinku mezi Andersenovou výstrojí.
05:25
Kotouč se dostal za záda Andersena, chvíli to vypadalo že jsou hostující ve vedení, ale jejich radost jim překazil rozhodčí, kdy odpískal postavení útočícího hráče v brankovišti. Gól tak uznán nebyl!
04:05
Po nepřehledné situaci před brankou hostí, se lépe zorientoval hostující útočník McLeod, který okamžitě vyjel sám do útoku a jel sám na Andersena! Ten jeho pokus zmařil!
03:34
Domácí mají kotouč ve své moci před svojí brankou a mohou zakládat útok.
02:54
Domácí vyhráli vhazování, ale po nepřesné přihrávce se vyloučili z útočného pásma, musí tak zakládat útok od znova.
02:35
Na druhou stranu se hnali do útoku také domácí hráči, kdy po jejich střele má kotouč ve své lapačce Berra.
02:04
Nyní zachytil přihrávku jeden z obránců, a svou dlouhou přihrávkou posílá Carona do útoku.
01:47
01:30
Domácí jsou v útočném pásmu, snaží se něčím překvapit Berru.
00:32
Domácí vyhráli úvodní vhazování, a poté mohli jít do útoku, na útočné modré je ale zastavili hostující obránci.
00:01

Anaheim Ducks: Andersen, (Gibson)- Beauchenin, Lindholm, Vatanen, Fowler, Wisniewski, Despres- Perry, Getzlaf, Sekáč- Palmieri, Rakell, Fleischmann- Silfverberg, Thompson, Cogliano- Etem, Wagner, Noesen

Colorado Avalanche: Berra, (Varlamov)- Barrie, Guenin, Redmond, Hejda, Holden, Stuart- Iginla, Duchene, Mitchell- Tanguay, O'Reilly- Everberg, Cliche, McLeod- Hishon, Hamilton, Caron.
Vítejte u dnešního utkání National Hockey League. Utkají se dva celky Západní konference, ale oba v úplně jiném herním i výsledkovém rozpoložení. Anaheim Ducks už se o postup do play-off strachovat nemusí, zatímco Colorado Avlanche jen těžko zkoušejí zlepšovat výsledky.
Československá stopa v utkání

Tomáš Fleischmann (ANA) (1 + 4)
Jiří Sekáč (ANA) (1 + 4)
Jan Hejda (COL) (1 + 12)
Předchozí vzájemné utkání

Týmy se spolu utkaly poměrně nedávno, minulý měsíc. Konkrétně 20. března 2015 zavítali Coloradští na led Anaheimu. Anaheim Ducks si ohládali domácí prostředí a zvítězili 3:2 v prodloužení.
ANAHEIM DUCKS

V Anaheimu mají na konci základní části aktuálního ročníku docela příjemné starosti. Nejen, že už Kačeři mají nějaký den dopředu pojištěný postup mezi nejlepší osmičku v konferenci, dokonce panují pořadí celého západu. A nejen to, ani nikdo na východě zatím nenasbíral více bodů, takže Ducks vévodí celé soutěži! Mohou dnes své vedoucí postavení potvrdit, pokud nezaváhají proti poněkud v poslední době váhajícím Colorado Avalanche. Anaheim ovládl všechny poslední čtyři duely, minule přetlačil na domácím kluzišti jasným poměrem 5:1 Edmonton Oilers. Na rozjeté Kačery ale nestačili ani New Jersey Devils nebo New York Islanders. Přenesou si Ducks formu i do play-off? To uvidíme, ale teď je čeká ještě zbytek dlouhodobé sezóny.
COLORADO AVALANCHE

Dokáže se ještě družina Patricka Roye nějakým způsobem odpoutat od poslední příčky Centrální divize? Aktuálně ztrácejí Laviny dva body na předposlední Dallas Stars, play-off je ovšem pro překvapení minulého ročníku na míle vzdáleno. A tak touží Colorado alespoň trošku napravit náladu svým fanouškům. To se tak úplně nepovedlo v předchozím kole, kdy muži z Denveru zavítali na kluziště San Jose Sharks. Žraloci ještě drží alespoň nějaké naděje na vyřazovací boje, i proto se soustředili a Avalanche přehráli celkově 5:1. Z posledních tří duelů Colorado vyhrálo jen jednou, Laviny nestačily ani na kanadské Edmonton Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.