Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Nový Jičín - 22. srpna 2017   18:00

Nový Jičín

Z mé strany je to už ze Zimního stadionu v Kopřivnici všechno, příjemný zbytek dne přeje Petr Sumbal.
Zápas skončil, Novému Jičínu se podařilo vrátit Kopřivnici porážku z předchozího vzájemného přípravného zápasu před sezonou. Hosté byli po celý zápas o něco lepším týmem a výhru si zasloužili. O góly Nového Jičína se postarali Gebauer, Hruška a Mrowiec, za Kopřivnici se trefil pouze Poruba.
59:53'
Kopřivnice to zkouší v šesti proti čtyřem.
59:49'
Ještě jednou se bude vylučovat. Pavel Zedník musí na trestnou lavici za podražení.
58:40'
Nový Jičín právě vstřelil branku!
Hosté už si definitivně pojišťují své vítězství, podařilo se jim proměnit přesilovou hru. JAROSLAV MROWIEC dostal přihrávku před bránu a dokázal prostřelit Fendricha.
57:50'
Situace tři na dva hostům nevyšla, ani nezakončili.
57:10'
Střela Jaroslava Tomečka byla ztečována mimo Fendrichovu klec.
56:43'
Za sekání těsně před vhazováním dostává dvě minuty Jan Poruba.
56:26'
Gebauer střelou přes beka jen těsně netrefil bránu domácích.
55:57'
Na druhé straně měl šanci Suchý, ale nedokázal Slováka překonat.
55:40'
Fendrich si poradil se střelou doprostřed brány.
54:56'
Vyhození Nového Jičína mířilo přesně na Fendricha, ten puk zase ihned rozehrál.
54:29'
Obě mužstva jsou momentálně ve čtyřech.
53:47'
Dlouho to ale nevydrželo, nyní je vyloučen kopřivnický Marek za podražení.
53:29'
Za nedovolené bránění je vyloučen hostující Kafka. 55 sekund bude hrát Kopřivnice pět na tři.
53:06'
Fendrich skvěle vychytal Motlocha, který proti němu sám najížděl.
52:39'
Stříž pálil z levého kruhu vedle.
52:24'
Kopřivnice bude hrát necelou minutu přesilovku čtyři na tři. Vyloučen je Kocián.
52:18'
Kopřivnice má výhodu, Fendrich opouští bránu.
51:27'
Vylučuje se na obou stranách. Domácí Zuzaník za naražení na mantinel, hostující Zedník za vysokou hůl.
51:24'
A Kopřivnice už je mezitím opět v pěti.
51:24'
Hostům přeskočil puk přes hokejku a ztrácí útočné pásmo.
50:16'
Kopřivnici se podařilo vyhodit puk.
49:20'
Dalším vyloučeným týmem domácích je Jiří Pargáč, takže hosté znovu budou hrát přesilovku.
48:49'
Další úspěšný Fendrichův zákrok stále drží Kopřivnici ve hře.
47:52'
Fendrich drží puk bezpečně ve své výstroji, vhazovat se bude po jeho levici.
47:09'
Petr Merenda je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí.
46:00'
Slovák se zorientoval v hrabě těl před sebou a dokázal chytit střelu Kofroně.
44:23'
Hosté se ubránili útoku Kopřivnice a nyní mohou sami založit útočnou akci.
42:35'
Kocián se pokusil vystřelit přes obránce, to mu ale nevyšlo.
41:54'
Obě mužstva už jsou kompletní.
40:01'
Druhá třetina skončila, náskok hostů je stále jednobrankový. Ve druhé dvacetiminutovce se prosadila obě mužstva. Nejprve zdvojnásobil náskok Nového Jičína Hruška, o šest minut později pak využil přesilovkou pět na tři Poruba.
40:00'
39:59'
Na střelu Tomečka Fendrich dobře viděl a tak mu nedělalo žádný problém ji chytit.
39:55'
Za faul vysokou holí je vyloučen domácí Miroslav Marek.
39:47'
Slovák podržel puk pod svou vyrážečkou a hra je tak přerušena.
38:56'
Fojtíkova střela proletěla těsně vedle.
38:47'
Nový Jičín je po dlouhé době zase kompletní.
38:38'
Nový Jičín se osvobodil a nyní se bude dokonce po icingu domácích vhazovat před Fendrichem.
38:09'
Kopřivnické střely jsou nepřesné, Slovák nemusí zasahovat.
36:47'
Jelikož byl vyloučen Tomeček a Kopřivnice skórovala, když měla výhodu, pokračuje dvojnásobná početní výhoda domácích,
36:47'
Kopřivnice právě vstřelila branku!
Kopřivnice měla signalizovanou výhodu a při té se prosadila. Přesnou přihrávku před prázdnou bránu dostal JAN PORUBA a už nemohl minout.
36:26'
A znovu se vylučuje. Za hákovaní je vyloučen na dvě minuty Gebauer. Kopřivnice bude hrát minutu a 49 sekund přesilovku pět na tři.
36:15'
Za nedovolené bránění musí nuceně na trestnou lavici hostující útočník Pavel zedník.
35:18'
Bezprostředně po vhazování kryje puk pod lapačku brankář Slovák.
34:58'
Pargač a Kofroň byli sami před Slovákem, ale zbytečně si přihrávali a ani nezakončili.
34:01'
Po rychlé akci hostů chtěl střílet Pecha, ale kotouč mu sjel z hole.
33:28'
Puk byl sražen na střídačku Nového Jičína, vhazovat se bude ve středovém kruhu,
32:37'
Na druhé straně pálil z pravého kruhu Kofroň, ale ani o se neprosadil.
32:13'
Střelou z levé strany nenachytal Fendricha hostující Slovák.
31:06'
Na druhé straně drží kotouč v rukavici Fendrich a bude se vhazovat po jeho pravici.
30:50'
Pargáč ani nadvakrát nepřekonal pozorného Sováka v bráně hostů.
30:07'
JAKUB HRUŠKA byl před brankou Kopřivnice zcela sám, obrana domácích na něj zapomněla. Obránce Nového Jičína dostal přesnou přihrávku a následně překonal Fendricha střelou mezi betony.
29:26'
Střelu Kafky z levého kruhu domácí obrana zablokovala.
28:52'
Poruba oslovil přihrávkou Pargáče, ten byl ale vytlačen s pukem za bránu hostů.
27:56'
Nahození Kofroně od modré bylo hodně nepřesné.
26:40'
Tvrdá střela Henzla trefila Fendricha do masky, následně puk putoval do ochranné sítě.
25:36'
Neuvěřitelný zákrok Slováka. Červenka už měl před sebou jen prázdnou bránu, ale trefil jen lapačku, kterou ještě dokázal vymrštit brankář Nového Jičína.
24:34'
24:20'
Střela Adamíka proletěla jen těsně vedla brány Fendricha.
23:22'
Kopřivnice vyhodila puk a stihne vystřídat.
22:34'
Za podražení musí na trestnou lavici domácí David Stříž.
22:20'
Jednoduché nahození Kopřivnice srazil za vlastní bránu Slovák.
20:43'
Střelu Zuzaníka od modré škrtl Slovák výstrojí a tím ji vyrazil.
20:01'
První třetina přípravného utkání mezi Kopřivnicí a Novým Jičínem skončila, lépe jsou na tom hosté, kteří vedou 1:0. O jediný gól se postaral Petr Gebauer. Hosté si zahráli také dvojnásobnou přesilovku, ale tu nedokázali proměnit. Kopřivnice zase měla k dispozici trestné střílení, ale Tomášek jej neproměnil.
20:00'
19:24'
Situaci dva na jednoho zakončili kopřivničtí střelou, ale Slovák si znovu poradil.
18:49'
Rychlou střelu Pargáče z pravé strany jistým zákrokem pokryl Slovák.
18:49'
Vyloučení v týmu HC Kopřivnice (Pargač – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Metelka – 2 min., hrubost).
18:17'
Čárový rozhodčí si všiml ofsajdu hostujícího mužstva.
17:54'
Jistý zákrok lapačkou předvedl Fendrich proti střele Lukáše Motlocha.
17:23'
Po střele Heinzla se už hosté málem radovali, ale Fendrich puk chytil.
16:52'
V dobré pozici za obranou se ocitl René Bartošák, ale v rozhodujícím okamžiku mu puk sjel z čepele hokejky.
16:18'
Betonem následně Jiří Slovák vychytal střelu Zuzaníka z levé strany.
15:51'
Slovák si poradil s Pěnčíkovým pokusem z pravého kruhu.
15:17'
Z pravého kruhu se opřel do střely Dominik Kafka, puk byl ale sražen do ochranné sítě za brankou Reného Fendricha.
14:48'
Kopřivnici se nepovedl přechod do útočného pásma, píská se jí ofsajd.
14:24'
Jakub Metelka je vyloučen za podražení, Kopřivnice bude hrát přesilovou hru.
13:59'
Martin Tomášek však selhal v zakončení, netrefil branku Nového Jičína.
13:59'
Samostatný nájezd pro Kopřivnici!
13:13'
Gebauer dvakrát po sobě vystřelil, ani jednou ale netrefil bránu.
12:18'
Sám na Slováka najížděl Pěnčík, ale zakončení bekhendem mu nevyšlo, netrefil bránu.
11:02'
11:00'
Další zákrok Slováka, tentokrát proti Střížovu pokusu od modré čáry.
10:36'
Slovák zasáhl i proti tvrdé střele z pravé strany.
10:06'
Střelu Štědrého od modré vyrazil Slovák a následně hosté vyhodili puk.
09:46'
Matěj Málek oslabí svůj tým, je vyloučen za podražení.
09:22'
Máme tu první gól zápasu, prosadili se hosté z Nového Jičína. Do prostoru mezi kruhy si najel PETR GEBAUER a překonal Fendricha.
08:43'
Nejprve střílel od modré Kropka, pak ještě dorážel Vyčesaný. Oba dva vychytal Slovák v brance.
08:00'
Slovák Fendricha střelou z pravé strany nepřekvapil.
07:25'
Kopřivnice už je ve čtyřech.
06:12'
Hosté hrají dvojnásobnou přesilovku, vyloučeni byli Pargáč a Červenka.
05:29'
Fendrich předvedl úspěšný zákrok proti střele Adama Heinze z pravého kruhu. Vhazuje se v útočném pásmu hostů.
03:39'
Vyčesaný spěchal za pukem, dřív byl ale u něj brankář Nového Jičína Slovák.
02:39'
Kopřivnice vyhodila puk, zakázané uvolnění to ale nebude.
01:55'
Střela Suchého byla zablokována.
01:14'
Bartošák si najížděl za obranu, ale přihrávku nedostal.
00:18'
Ofsajd Nového Jičína. Vhazuje se ve středním pásmu.
00:01'

HC Kopřivnice: Fendrich (Hromada) – Kropka, Gola, Zuzaník, Štědrý, Stříž, Marek, Merenda – Kofroň, Pěnčík, Poruba, Pargáč, Vyčesaný, Gola, Bartošák, Tomášek, Červenka

HK Nový Jičín: Slovák J. (Kohn) – Adamík, Hruška, Metelka, Heinzl, Mrowiec, Tomeček – Gebauer, Pecha, Motloch, Málek, Kafka, Kocián, Krupa, Palacký, Slovák J., Zedník.
Vzájemné zápasy

Kopřivnice s Novým Jičínem jsou velcí rivalové a jejich vzájemné zápasy jsou vždycky hodně vyhrocené. Tuto přípravu se utkají už poprvé, 15. srpna na ledě Nového Jičína vyhrála Kopřivnice 4:2. V minulé sezoně ve všech pěti vzájemných zápasech vyhrál domácí tým, třikrát Nový Jičín, dvakrát Kopřivnice.
HK Nový Jičín

Nový Jičín skončil v minulé sezoně o jednu příčku nad Kopřivnicí, tedy na sedmém místě. Ve čtvrtfinále narazil na Porubu, se kterou prohrál 1:4 na zápasy. V prvním přípravném zápase před novou sezonou Nový Jičín prohrál pravě s Kopřivnicí 2:4, následně nestačil ani na Valašské Meziříčí (4:5 na nájezdy).
HC Kopřivnice

Kopřivnice v minulé sezoně obsadila osmé místo v základní části a kvalifikovala se tak do play-off. V něm narazila ve čtvrtfinále na Vsetín a v něm neměla šanci, prohrála sérii jasně 0:4 na zápasy. Před novou sezonou klub posílil právě ze Vsetína brankář Petr Hromada a David Stříž, který předtím hrál ve Francii za Štrasburk.
Zdravím a vítám všechny hokejové příznivce u sledování přípravného utkání dvou účastníků druhé ligy – východ, Kopřivnice a Nového Jičína. Utkáním vás provede Petr Sumbal.