60:00
59:23
Vítkovice právě vstřelily branku!

Hostům se vrací naděje a půl minuty před koncem zápasu střílí branku a snižují tak domácí náskok na 4:3. Branku vstřelil VLADIMÍR SVAČINA!
Asistence: Roman Polák, Michal Barinka
59:05
Vyloučen domácí Kousalík na dvě minuty za podražení.
58:20
Domácí vystrčili Vítkovice až do jejich útočného pásma. Stále se ale drží u puku hosté.
57:57
Hosté budou hrát bez brankáře. Vhazování před Francouzem.
57:57
Hosté si vyžádali oddechový čas.
57:46
57:07
Domácí v útočném pásmu a kombinují.
55:46
Vyloučen hostující Barinka na dvě minuty za hákování.
53:54
Barinka střílí z dálky a Francouz raději pokryl puk, protože se k němu sjížděli další hráči.
53:24
Střela Baláže letěla mimo.
52:43
Vhazuje se před Francouzem, u puku hosté.
52:43
Domácí si vyžádali oddechový čas.
51:20
Jareš nahodil za branku, k puku se dostali hosté a nakonec je z toho zakázané uvolnění domácích.
50:40
Vhazuje se po Francouzovo levici, u puku Litvínov.
49:30
Slobodovu střelu vyrazil Francouz před sebe a u puku jsou domácí.
48:06
Shrumáž před brankou Málka, s velkým štěstím úspěšnější hostující.
Dnešní utkání sleduje 2925 diváků.
46:10
Hostující nahodili na branku a Francouz raději pokryl puk svou lapačkou.
46:02
Polákovi se nepovedla přihrávka a je z toho zakázané uvolnění. Hra se přesouvá před Málka.
44:33
44:22
43:40
Klimek nahodil za domácí branku, hosté se ale dlouho v útočném pásmu neohřáli.
42:33
Hosté si přesilovou hru moc dlouho nezahráli, přichází faul hostujícího Burgra, který si odsedí dvě minuty za podražení.
42:22
Vyloučen domácí Frolík na dvě minuty za podražení.
40:32
Na trestné střílení byl vyslán Juraj Majdan, ten ale nad Málkem nevyzrál.
40:32
Bylo nařízeno trestné střílení vinou Slobody a jeho podražení.
40:01
Poslední dvacetiminutovka začne přibližně ve 20:09.
40:00
39:05
Oba týmy v plném počtu.
38:13
Litvínov právě vstřelil branku!

Litvínov využívá přesilovku a po Posmykově přihrávce před bránu, poslal kotouč za Málkovo záda VIKTOR HÜBL!
Asistence: Marek Posmyk, František Lukeš
37:40
Lukeš nahrával před branku Jarešovi, velké štěstí měl ale hostující gólman Málek a branka z toho nebude.
37:27
Hosté budou hrát ve třech, vyloučen Malík na dvě minuty za hákování. Hraje se 4 na 3.
37:05
Vznikla potyčka před litvínovskou brankou a bude se vylučovat! Vyloučen hostující Ujčík a Rapáč, oba na dvě minuty za hrubost.
36:37
Hned po vhazování se k puku dostal Barinka, který poslal tvrdou střelu od modré, Francouz vyrazil před sebe a hra dále pokračovala nebezpečnou hrou před domácí brankou.
35:51

Vítkovice využívají brzy přesilové hry. Kontaktní branku vstřelil PETR STRAPÁČ!
Asistence: Marek Malík, Viktor Ujčík
35:38
Vyloučen domácí Černý na dvě minuty za hru vysokou holí.
34:29

Máme tu další branku v podání domácích. Postřele Stříteského kotouč vyrazil Málek betonem. Vedle branky už ovšem čekal připravený ROSTISLAV MARTYNEK, ten kotouč poslal za Málkova záda.
Asistence: Matěj Stříteský
33:39
Barinka střílí od modré, s touto střelou neměl Francouz sebemenší problémy.
32:58
Vhazuje se před hostujícím golmanem, u puku hosté.
29:39
Domácí jsou kompletní.
30:55
Vhazuje se před Málkem, u puku hosté.
30:11
Barinkovu střelu vyrzail Francouuz betonem. A poté se domácí na chvíli osvobodili vyhozením.
29:42
Hosté u puku v útočném pásmu.
29:39
Vyloučen domácí Stříteský na dvě minuty za nedovolené bránění.
29:05
Hosté v plném počtu. Domácí sehráli tuto přesiloovku velmi dobře, branka ale nepadla.
28:59
Litvínov je celou přesilovou hru v útoku a gólman Málek se musí pěkně potit!
28:40
Další Posmykova střela! Ale tentokrát mimo.
28:09
Posmykova střela od modré čáry se dostala přes všechny bránící hráče až k Málkovi, který má kotouč ve své výstroji.
27:05
A máme tu další vyloučení na straně hostí, vyloučen hráč Polák na dvě minuty za podražení. Domácí jsou při chuti z poslední vstřelené branky, tak uvidíme jestli tato chyba bude potrestána brankou.
26:12

A domácí jdou do vedení zásluhou FRANTIŠKA LUKEŠE!
Asistence: Viktor Hübl
25:39
Hosté v plném počtu. Domácí sehráli přesilovku velmi dobře, ale potřebné štěstí jim chybělo.
25:04
Jarešovu střelu z modré tečoval Roman a kotouč tak letěl tam kam neměl, úplně mimo bránu.
23:39
Vyloučen hostující Hruška na dvě minuty za sekání. Stav je stále nerozhodný a právě v následujících dvou minutách mají domácí šanci navýšit počet branek.
22:50
Vhazování před Málkem, u puku litvínovští.
22:27
Domácí v plném počtu. Hosté tak svou přesilovou hru nevyužili.
21:15
Teď se k puku dostal kapitán Vervy Trávníček a vyvezl puk do svého útočného pásma.
20:44
Hosté v útočné třetině a kombinují.
20:27
Hned na začátku druhé třetiny vyloučen domácí Kubát na dvě minuty za podražení. A Litvínov se bude dvě minuty bránit.
20:01
Druhá třetina začne přibližně v 19:07.
20:00
18:44

A hosté vyrovnávají! Po rychlé kombinaci stav utkání srovnal ONDREJ ŠEDIVÝ!
Asistence: Petr Strapáč
16:49
Hosté útočí, Kucsera teď poslal tvrdou střelu z úhlu na Francouze, který vyráží a puku jsou stále hosté.
15:55
Lukeš poslal přihrávku Majdanovi na modrou, který ovšem neměl prostor na pořádnou střelu.
13:33
Hned po vhazování se rozjel do útočného pásma Lukeš, toho ale zastavila důrazná vítkovická obrana.
13:09
Teď ale pozor na hostující tým, který pozlobil domácí obranu před Francouzem. Nápor skočil až odpískáním útočícího hráče v brankovišti.
12:52
Litvínov je víc u puku a je viditelně aktivnější.
12:45
Zakázané uvolnění hostí. Hra se přesouvá zpět před Málka.
12:19
Martynek ve velké šanci z dálky střílí, Málek chytá a hráči odjíždějí na střídačku.
10:50
Litvínov v útočném pásmu, ale ne na dlouho, protože hráči potřebovali vystřídat. Puku se tedy chopili hosté a opět jsou v útočném pásmu.
10:06
Hosté se teď usadili v pásmu a jejich tlak skončil až střelou do ochrané sítě.
09:32
Vhazuje se v obranném pásmu Vervy, u puku hostující mužstvo.
09:07
Káňa střílí, Francouz je pozorný a vyráží do rohu.
08:15
07:30
Vítkovice se chvilku udrželi v pásmu, ale žádná nebezpečnější akce nepřišla. Domácí se opět osvobodili vyhozením.
06:42
Teď se domácí na chvilku osvobodili vyhozením do středního pásma a nakonec je stejně pískán ofsajd a vhazuje ve středním pásmu.
06:14
Tlak hostí tak bude pokračovat, Litvínov se bude muset dvě minuty bránit.
06:15
Vyloučen domácí hráč Karel Kubát na dvě minuty za vražení na hrazení.
05:57
Litvínovská branka ve velkém ohrožení. S obrovským štěstím si teď Francouz poradil s hostujícím útokem. Puk málem skončil v síti.
05:17
Vhazuje se před Francouzem, u puku domácí.
04:24
02:24
Vyloučen hostující Roman Polák na dvě minuty za podražení.
01:36

Hned z kraje zápasu jsme se dočkali branky v podání domácích. Po pěkné přihrávce Kubinčáka si branku připisuje ROMAN PŠURNÝ!
Asistence: Vojtěch Kubinčák, Richard Rapáč
00:53
Hostující gólman Málek si poprvé osahal puk, vhazuje se po jeho levici. U puku Litvínov.

HC Verva Litvínov: Francouz (Nechvátal) - Černý K., Havelka, Stříteský, Kousalík, Kubát, Posmyk, Jareš, Trávníček, Pšurný, Lukeš, Gerhát, Černý J., Hübl, Martynek, Kubinčák, Majdan, Frolík, Hanzl, Rapáč, Baláž

HC Vítkovice Steel: Málek (Šindelář) - Voráček, Sloboda, Malík, Barinka, Rehák, Sedlák, Polák, Ujčík, Burger, Klimek, Šedivý, Szturc, Walker, Hruška, Roman, Huna, Svačina, Strapáč, Káňa, Kucsera

Rozhodčí: Hrubý, Hodek - Barvíř, Blumel.