Dnes máme dobojováno. Pohledný hokej od první minuty vygradoval až k samostatným nájezdům, které dopadly úspěšně pro hokejisty Třince. Přitom hokejisté Třince mohli utkání rozhodnout několikrát už v prodloužení. Třinec si tak odváží dvoubodový zisk a konečně se mu podařilo po dvou neúspěších bodovat. Budu se na vás těšit u dalšího online přenosu, napočtenou.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
Druhý bod pro Třinec získává vítěznou trefu v nájezdech JAN PETEREK.
Honejsek to zkusil mezi betony a Hrubec ho vychytal.
Antonín Honejsek celý zápas nehrál, ale staví se na samostatný nájezd.
Jan Peterek si zamíchal s kotoučem a bekhendem posílá Třinec do vedení – 0:1
Holík si rozhýbal Hrubce, ale nedokázal zasunout puk do branky. Zlínský útočník trefil pouze beton třineckého brankáře – 0:0.
A co na to Petr Holík?
Kašík si poradil i s Martinem Růžičkou stále 0:0.
Jako další pojede Martin Růžička.
Čajánek zkusil bekhend, ale kotouč mu uskočil – 0:0.
Za domácí Petr Čajánek.
Polanský to zkusil na zadní tyč a neuspěl, Kašík ho vychytal.
Začnou hosté, konkrétně Jiří Polanský.
Samostatné nájezdy začínají.
Do branky se na samostatné nájezdy za domácí postaví Libor Kašík.
Ani v nastaveném čase branka nepadla a na řadu tak příjdou po krátké úpravě ledu samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:45
Poslední vteřinky prodloužení a Třinec je na puku.
64:32
Po Růžičkově přihrávce střílel těsně vedle levé tyčky Radek Bonk. Vhazuje se ve středním pásmu.
64:17
Hra je přerušena, protože zlínská klec byla vychýlena ze svého postavení, probíhá poslední minuta prodloužení.
64:10
Už mohlo být rozhodnuto, Melenovský namazal na pravý kruh osamocenému Zagrapanovi, ten odmítl druhý bod pro Třinec.
63:50
Petr Čajánek střílel v dobré pozici mezi kruhy. Hrubec si povyjel a jeho střelu dokázal vytěsnit do bezpečí.
63:43
Pokus Zagrapana se otřel o levou konstrukci zlínské branky.
63:35
Z levého křídla si vybruslil do šance Balaštík, jeho střelu dokázal Hrubec vytěsnit ramenem.
62:29
Marušák otestoval tvrdou střelou pevnost Hrubcovy vesty, ta ztlumila střelu domácího obránce do rohu kluziště.
61:44
Galvasovo nahození dorážel z ostrého úhlu Martin Růžička, Horčička byl na místě.
61:22
Melenovský rychle obkroužil třineckou branku a předložil puk Tesaříkovi. Střela domácího obránce byla sražena vysoko nad.
60:50
Ani jeden z týmů teď nedokázal udržet kotouč na svých hokejkách a na pořádnou šanci v prodloužení zatím čekáme.
60:24
Hrubec si okamžitě po začátku prodloužení připisuje úspěšný zákrok. Buly v blízkosti třinecké branky.
60:01
Zlínu se podařilo ve třetí části srovnat a utkání tak putuje do prodloužení. Oba celky si rozdělí po bodu a o ten další bonusový se poperou v prodloužení a nebo v případných samostatných nájezdech.
60:00
59:53
Třinec vyhrál buly a vypadá to na prodloužení.
59:51
Ondráček ještě zahrozil po přihrávce Čajánka. Hrubec následně muse likvidovat Tesaříkův pokus od modré čáry. Poslední vteřinky třetí třetiny, buly před Hrubcem.
59:20
Martin Růžička mohl rozhodnout o třech bodech pro Třinec. Třinecký útočník ale nedokázal překonat ležícího Horčičku, který fantasticky zasahuje lapačkou.
59:13
Horčička musel likvidovat nebezpečné nahození Martina Růžičky.
59:04
Čajánkova slabší střela zápěstím končí na hrudi třineckého brankáře. Další buly v blízkosti třinecké branky.
58:44
Hra je přerušena, vhazuje se ve středním pásmu.
58:39
Ondráčkův pokus byl sražen Hrabalem těsně vedle levé tyče, Hrubec se marně natahoval po kotouči.
58:13
Třinecký brankář likviduje tečovanou Tesaříkovu střelu od modré čáry. Třinec to bude mít v závěru hodně těžké, protože Zlín s nechce spokojit s remízou.
58:00
Poslední dvě minuty, buly před Hrubcem.
57:32
Berani se usídlili před Hrubcem, následnou střelu Tesaříka tečoval někdo z beků do ochranné sítě.
56:39
Žlutomodří jsou v závěru často před brankou Třince a hosté se musejí bránit.
56:19
Dnešní napínavé utkání Zlína a Třince sleduje 4750 diváků.
55:33
Leška mohl zakončit, ale zlínský centr se rozhodl pouze naznačit střelu a následně o kotouč přišel.
55:10
Zlín právě vstřelil branku!
Tohle byla pouze otázka času, kdy se domácí dostanou k vyrovnávací trefě. PAVEL KUBIŠ drze pronikl do útočného pásma a kotouč nekompromisně zavěsil do protějsího růžku Hrubcovy branky. Asistence: Petr Čajánek.
53:35
Domácí se usadili před Hrubcem a třinecká defenzíva se dobrou půlminutku pěkne potila.
53:01
Holík si šikovně obešel tři protihráče a vybídl ke střele přichystaného Petra Zámorského. Jeho tvrdá střela míříla těsně vedle branky, kterou hájí Šimon Hrubec.
52:44
Tvrdá Zámorského střela z voleje si to namířila jen těsně vedle levé tyče třinecké klece.
52:16
Hrabalovo nahození nedokázal nikdo z jeho spoluhráčů tečovat a píská se zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před branku Hrubce.
51:48
Kombinaci Rufera s Varaďou překazil ofsajd. Vhazuje se ve středním pásmu.
51:13
Linhartovo nahození prošlo přímo na hůl Petra Lešky a domácí mohou založit protiútok.
50:47
Kotouč se po nahození Kubiše odrazil od hole Horáka, který stál na střídačce. Buly před Horčičkou.
50:10
Petr Čajánek přejel útočnou modrou a hbitým pokusem otestoval lapačku Šimona Hrubce.
49:40
Po Řezníčkově dorážce se kotouč odrazil na hůl Martina Růzičky, který společně se Zagrapanem uháněl na Horčičku. Nadějnou akci třineckých překazil výborným vypíchnutím holí Marušák.
49:19
Hrubec byl venku z branky a zlínští toho mohli využít. Leška ale puk podržel příliš dlouho a třinecký brankář stačil zacouvat do branky.
48:50
Povedenou pasáž zlínských hokejistů odměnili diváci bouřlivým potleskem. Berani chtějí vyrovnat, Hrubec je však zatím proti.
48:28
Zdeněk Okál si stahovačkou poradil s bránícím Kaniou a následně zaměstnal Hrubce svižnou střelou na lapačku.
47:45
Čajánek pěknou kličkou obešel Květoně a domácí mohou dopředu.
47:13
Leška opustl vrátka trestné lavice a domácí jsou kompletní.
47:10
Vhazování ve středním pásmu. Poslední tři vteřiny třinecké přesilovky.
46:49
Bonk tvrdě nastřelil blokujícího Kubiše a hra je přerušena.
46:30
Třinec je v pěti a zahraje si zkrácenou přesilovku.
45:34
Roth hledal v pohledné kombinaci hostí ještě za sebou jedoucího Linharta. Přihrávku na posledně jmenovaného vystihl bránící Tesařík.
45:13
Buly před Horčičkou, hraje se čtyři na čtyři.
45:13
Leška přišel v souboji o kotouč o hokejku a mezitím mu přes záda přepadl jeden ze třineckých hráčů. Rozhodčí okamžitě trestá zlínského útočníka dvěma minutami.
44:43
Ruferovi se povedlo v oslabení vyhodit kotouč a naspořit tak nějaké vteřinky.
44:27
Melenovský byl v prostoru za třineckou brankou tvrdě sražen k ledu, Zlín si zahraje přesilovou hru. Jakub Kania (TŘI) 2 minuty za nedovolené bránění.
43:58
Horčička se vydal na výlet ven z branky a rozehrál puk na spoluhráče. Zlínský brankář měl štěstí, že se kotouč po jeho přihrávce zastavil na plexiskle, protože jinak by to byly dvě minuty, kdyby se kotouč ocitl v hledišti.
43:29
Čajánek se prokličkoval až před Hrubce, kde střílel jen těsně vedle levé tyče.
43:15
Marušákovi střela od modré vůbec nesedla.
42:39
Leškovo nahození z rohu kluziště skončilo v nastavené lapačce třineckého brankáře. Domácí se tlačí za vyrovnáním a snaží se pálit z každé pozice.
42:13
Leška pálil po Tesaříkově dlouhém pasu a Hrubec jeho ránu vytěsnil vyrážečkou do ochranné sítě.
41:28
Na ledě už je i Hrabal a Třinec je kompletní.
41:00
Třinci se povedlo poprvé ve vlastním oslabení puk vyhodit do bezpečí, Zlínu se přesilová hra pomalu krátí.
40:38
Zlínští obstřelují branku Třince v přesilovce.
40:20
Zíb je na ledě, Třinec už je ve čtyřech.
40:10
Zámorský se opřel do kotouče po příhře Balaštíka, střela domácího obránce byla Hrubcem vyražena za branku, Zlín stále drží kotouč v útočném pásmu.
40:01
Kdo dnes dorazil na ZS Luďka Čajky určitě nemůže litovat. Dnes vidíme hokej ve svižném tempu a je se opravdu na co dívat. Domácí nastoupili do druhé části aktivně, jenže to jim nebylo nic platné. Do dvougólového vedení poslal hosty přesným zásahem k tyči Martin Růžička. Ševci se stále tlačili za snižující brankou, ale né a né to přijít. Domácí fanoušci se přecijenom gólu dočkali. Jaroslav Balaštík si odseděl čtyřiminutové vyloučení a v úniku překonal Hrubce mezi betony. V závěru domácí v početní výhodě obstřelovali třineckou klec a v poslední části budou hrát ještě 19 vteřin pět proti třem. Poslení třetina, která bude jistě zajímavá začne v 17:13.
40:00
39:50
Čajánkova nahrávka na Melenovského byla příliš prudká a domácí ztrácejí útočné pásmo.
39:31
Josef Hrabal (TŘI) 2 minuty za napadení. Zlín bude hrát 47 vteřin přesilovou hru pět na tři.
39:02
Poslední minuta prostřední části.
38:42
V obranné třetině domácích se dlouho a tvrdě bojovalo o kotouč, nakonec puk získali domácí.
38:18
Zbytečné vyloučení na straně Třince. Lukáš Zíb po vhazování sekl Holíka a bude za to pykat. Minutu a 7 vteřin se bude hrát 4na4, poté začne zkrácená přesilovka Zlína pěti proti čtyřem.
38:13
Domácí čtveřice tak aktivně napadala, že hosté museli vyhodit na icing.
37:54
Další zlínské vyhození, tentokrát z hole Čajánka.
37:43
Horčička vyrazil pokus Zíba a Řezníček okamžitě puk posílá do útočné třetiny.
37:25
Třinečtí budou hrát přesilovou hru. Marek Melenovský (ZLN) 2 minuty za faul loktem. Třinec je v přesilovkách hodně nebezpečný, uvidíme jestli hosté využijí zrovna tuhle.
36:54
Holíkova přihrávka na rozjetého Okála byla bohužel pro domácí hokejisty ofsajdová. Vhazuje se ve středním pásmu.
36:24
Zlínští se tlačí za vyrovnáním, ale k vyrovnávací trefě jim zatím schází potřebné štěstíčko.
35:59
Čajánek tečoval těsně vedle levé tyče Holíkovu střílenou přihrávku. V publiku to jenom zahučelo.
35:42
Balaštík si sjel kousek za útočnou modrou a svojí střelou orazítkoval plexisklo za třineckou brankou.
35:25
Rozjetého Veselého dokázal čistě odstavit za brankou Vladimír Roth.
34:48
Rákos ještě bekhendem hledal Polanského, ten se opět tvrdě tlačil do brankoviště Horčičky a následně byl tvrdě potrestán zlínskými obránci.
34:32
Kubiš pouze nahodil puk do útočného pásma, aby domácí unavená pětice mohla vystřídat.
33:47
Máme tu komerční přestávku. Po jejímž konci se bude vhazovat po pravé ruce Horčičky.
33:19
Střelec první zlínské branky je při chuti, další pokus domácího útočníka tentokrát jen těsně minul levý horní růžek.
32:40
JAROSLAV BALAŠTÍK sotva seskočil z trestné lavice a dostal se do samostatného úniku. Domácí útočník si šikovně obešel třineckého obránce a střelou mezi betony překonává třineckého brankáře. Asistence: Jiří Ondráček, Patrik Urbanec.
32:28
Balaštík si odpykal svůj trest a domácí jsou kompletní.
31:28
Domácí dobře v oslabení napadají třinecké, kteří ztrácejí kotouč ve vlastní třetině.
30:37
Bonk zkusil vystřelit, ale branku se mu trefit nepodařilo.
30:19
Čajánek obloučkem vyhodil pouze na modrou čáru k Zíbovi, hosté tak mohou pokračovat v přesilovkové kombinaci.
29:42
Oceláři se nebezpečně tlačí do zakončení, Kubiš stačil na poslední chvíli odpálit puk do středního pásma.
29:18
Čajánek výborně naspořil vteřinky v oslabení, když si otočkou obehrál dva třinecké a poté puk poslal dopředu na Veselého.
28:52
Peterek z levého kruhu nastřelil spojnici zlínské branky.
28:37
Zlínu se povedlo v oslabení dostat před branku Hrubce, bude se vhazovat po jeho levé ruce.
28:28
Výhoda přesilové hry pro hokejisty Třince. Jaroslav Balaštík (ZLN) 2+2 minuty za vyskou hůl. Faulovaný Polanský ale svému pádu trošku přidal.
28:10
Melenovský prosvištěl kolem třineckých obránců jako sršeň, na konci průniku mu však dokázal kotouč vypíchnout bránící Roth.
27:42
Třinec právě vstřelil branku!
Zlínští doplácejí na své neproměnování šancí. MARTIN RŮŽIČKA si vybruslil do útočné třetiny, kde se rozhodl pro střelu zápěstím, která zapadla přesně k levé tyči zlínské branky. Asistence: Radek Bonk, Josef Hrabal.
27:31
Balaštík vybojoval ztracený kotouč a nabil do jízdy Řezníčkovi. Jeho tvrdá rána se odrazila od Hrubce a málem trefila dojíždějícího Lešku, teď měli hosté štěstíčko, že puk nezasáhl zlínského centra.
27:05
Buly ve středním pásmu.
26:38
Horčička musel řešit ošemetnou situaci ve svém brankovišti, hokejisté Třince se tvrdě tlačili do branky a obránci společně s Horčičkou měli plné ruce práce.
25:37
Peterek hledal přihrávkou na opačném křídle Rákose. Jeho úmysl dokázal vystihnout včasným vypíchnutím Petr Zámorský.
25:15
Domácí sehráli pěknou pasáž před brankou Šimona Hrubce. Třinecký brankář ale dokázal odolat všem domácím pokusům.
24:39
Domácí se natlačili před branku Třince, hosté se musejí pevně bránit obstřelování Zlína.
24:14
Ondráček se obtočil kolem branky a kotouč se po jeho střele odrazil mezi brusle Okála. Druhý jmenovaný ale nevěděl, že se puk nachází mezi jeho bruslemi a Zlín možná přišel o vyrovnávací branku. Zlínský útočník by totiž střílel do prázdné branky.
23:35
Třinci se delší dobu nedařilo dostat z vlastního pásma. Učinit tak muselo až vyhození Martina Růžičky do středního pásma.
22:49
Hrubec si připisuje další úspěšný zásah, buly v obranné třetině Třince.
22:21
Zlínští byli jednu chvíli v přečíslení tři na jednoho. Leška ale tak dlouho váhal s rozehrávkou, až jeho přihrávku v kleče Hrabal zblokoval.
22:01
Nadějný průnik Gorskhova zastavil čistým zákrokem Ondřej Veselý.
21:38
Ondráček nedokázal ani na dva pokusy přelstít výborného Hrubce. K dorážce se nakonec dostal ještě Melenovský, ale Hrubec byl i tentokrát úspěšný.
21:19
Urbanec žabičkou našel volného Čajánka, jeho tvrdou střelu chytá Hrubec do lapačky. Brankář Třince se pořádně zapotil při pokusu domácího útočníka.
20:49
Zámorský přebírá kotouč za vlastní brankou a zároveň zakládá akci domácích.
20:22
Roth si odpykal svůj trest a může zpátky na led.
20:10
Třinečtí vyhráli vhazování a Hrabal bleskově vyhazuje kotouč do bezpečí.
20:01
Prvních dvacet minut dnešního duelo se neslo v solidním tempu. Zlínští měli aktivní nástup do zápasu, ale tím kdo se dostal do vedení byli hokejisté Třince. Vladmír Roth svoji střelu šikovně schoval k levé tyči a hosté byli rázem ve vedení. Zlínští se ale v průběhu často dostávali před branku hostí, ovšem Hrubec svými zákroky drží Třinec. Největí šanci ke srovnání měl z trestného střílení Leška, toho ale Hrubec parádně lapačkou vychytal. Berani budou na začátku prostřední třetiny dohrávat ještě 22 vteřin přesilovku pět na čtyři. Druhá perioda začne zhruba v 16:21.
20:00
19:48
Galvas se zmocnil puku a okamžitě ho posílá k Horčičkovi.
19:24
Marušák zachytil kotouč už v ofsajdu, buly ve středním pásmu.
19:17
Třineckým se v oslabení podařilo podruhé za sebou vyhodit puk ven z obranného pásma.
18:41
Kubiš s Polanským jsou na ledě, Zlín hraje přesilovou hru pět na čtyři.
18:21
Zlín bude hrát přesilovou hru 4na3. Vladimír Roth (TŘI) 2 minuty za hákování.
18:10
Zlín bude hrát přesilovku, Hrubec neudržel v signalizované výhodě pokus Horáka. Nikdo z jeho spoluhráčů ale nedokázal dopravit puk do sítě.
17:57
Pokus jednoho ze zlínských obránců skončil zblokován v ochranné síti.
17:36
Třinecký protiútok překazila píšťalka sudího, která signalizovala ofsajd.
16:54
Zlínští se dostali při hře 4na4 do zakončení, ránu Balaštíka dokázal Hrubec lapačkou vytěsnit do bezpečí.
16:39
Jiří Polanský (TŘI) 2 minuty za hrubost.
16:39
Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za hrubost.
16:39
Už to vypadalo, že se do sebe pustí Kubiš s Polanským. Třinecký útočník ale odmítal výzvu zlínského útočníka na pěstní souboj. Polanský tvrdě dotíral před zlínskou brankou a to se domácím hráčům vůbec nelíbilo.
16:37
Ševci zvládli tohle oslabení bez inkasované branky a jsou kompletní.
16:29
Polanský nedokázal přesně přihrát svému spoluhráči a Čajánek může vyhodit puk před Šimona Hrubce.
16:02
Třinečtí mají značný tlak v přesilovce, ale kombinaci neustále zakončuje Martin Růžička, a to mají zlínští obránci přečtené. Horčička má puk ve své moci, buly po jeho pravé ruce.
15:43
Horčička výborně konečkem betonu vytěsnil tvrdou Růžičkovu ránu z první.
15:19
Třinec má tlak v početní převaze, Horčička zatím odolává.
14:54
Zíb z první orazítkoval zadní hrazení za brankou domácích. Třinec stále kombinuje před Horčičkou.
14:37
Hostům se nabízí první přesilová hra, za nedovolené bránění si odsedí dvouminutový trest obránce Jiří Marušák (ZLN)
13:53
Leška podržel kotouč a poté vybídl ke střele Čajánka. Střelu zlínského kapitána dokázala zblokovat třinecká defenzíva.
13:27
Zagrapan mohl využít podklouznutí Horáka a naservírovat puk volnému Polanskému. To se ale útočníkovi třince nepovedlo, kotouč dobře a včas zblokoval bránící Zámorský.
12:49
Ondráček obelstil dva třinecké hráče, ale na bránícího Zagrapana už nevyzrál. Na puku tak jsou po delší odmlce třinečtí.
12:29
Zlínští jsou momentálně častějí na kotouči, ale překonat třineckého brankáře se jim zatím nedaří.
11:59
Lehčí nahození domácího Balaštíka si Šimon Hrubec s poklidem uhlídal ve své lapačce.
11:49
Blesková a tvrdá střela okamžitě po vhazování z hokejky Rotha jen přelétla přes zlínskou branku.
11:34
Balaštíkovi se povedlo zblokovat ostrý pokus z hole Lukáše Zíba.
11:19
Zdlouhavý souboj za zlínskou brankou o kotouč museli přerušit až rozhodčí.
10:43
Rufer to přehnal s kličkováním na útočné modré, a následně přichází o kotouč. Dopředu mohou domácí barvy.
10:24
V první třetině sledujeme opravdu pohledný hokej. Více ze hry mají momentálně domácí, ale stav je příznivější pro hosty.
9:59
Hrubec si poradil v přečíslení se střelou zlínského Čajánka. Obrana Třinec už podruhé za sebou zaspala.
9:30
Hrubec si počkal na první pohyb zlínského centra a výborným zákrokem lapačkou vyráží Leškovu střelu. Třinec tak nadále drží těsné vedení.
9:30
Leška se po přihrávce Marušáka šikovně uvolnil a byl zastaven třineckým hráčem nedovoleně. Rozhodčí nařizuje trestné střílení.
9:00
Hrubec si pohlídal zajímavý Ondráčkův pokus z velikého úhlu. Zlínský dravec se šikovně protlačil do zakončení.
8:48
Domácí vyhazují kotouč na icing, buly před Horčičkou.
8:34
Martin Růžička vjel do útočné třetiny a jeho rána orazítkovala pouze plexisklo za zlínskou brankou.
8:16
Čajánkovi nestačily ani dva pokusy k překonání třineckého brankáře. Třinečtí první oslabení zvládli a jsou kompletní.
7:38
Zlín se tlačí do zakončení, obrana hostí v čele s Hrubcem zatím odolává.
7:19
Třineckým se podařilo poslat puk do bezpečí.
6:55
Dělovka Veselého měla dobrou sílu, ale mířila mimo branku hostí.
6:41
Horák střelou zápěstím nastřelil pouze padajícího Rákose.
6:25
Bonkovi se povedlo vyhrát vhazování tak, že kotouč přešel modrou čáru a zlínští musejí znovu zakládat akci.
6:14
Vhazuje se po levici Šimona Hrubce.
6:14
Marek Zagrapan (TŘI) si v obranné třetině Ocelářů počíhal tvrdě na Zdeňka Okála, a domácí si zahrají dvě minuty přesilovou hru.
5:28
Horčička měl problémy s pokusem jednoho ze třineckých hráčů. Třinec je po vedoucí trefě dostatečně nabuzen.
4:58
Oceláři se dostali k první pořádné příležitosti, a rázem jdou do vedení. VLADIMÍR ROTH zasadil svoji přesnou střelu zápěstím k levé tyči zlínské klece. Asistence: Jiří Polanský.
4:14
Pokus Melenovského dokázal srazit někdo ze třineckých beků do bezpečí.
3:39
Diváci se zatím opravdu nenudí, hraje se pohledný hokej ve slušném tempu.
3:17
Holík parádně zabojoval a stačil ještě kotouč udržet v útočné třetině. Následně předložil Čajánkovi, který z první provětral Hrubcovu lapačku.
2:39
Balaštík se ocitl ve střelecké pozici po příhře Lešky, Hrubec jeho pokus dokázal vytěsnit mimo tyče.
2:19
Hrubec neudržel pokus Lešky, a před brankou Třince bylo chvíli pořádno rušno.
1:56
Marek Růžička otestoval Horčičkovu pozornost a zlínský brankář si připisuje první zákrok.
1:44
Třinečtí se natlačili před branku domácích a dlouho před ní operovali. Horčička však na první zásah stále čeká.
1:27
Rákosovu přihrávku na Květoně výborně vystihl pozorný Zámorský.
0:38
Třinec se dostal do útočného pásma, ale Horčičku se mu ohrozit nepodařilo.
0:18
Leška okamžitě hledal přihrávkou zpoza branky Balaštíka, ale ke druhému jmenovanému kotouč nedošel.
00:01

PSG Zlín: Horčička (Kašík) – Řezníček, Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Tesařík, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Holík, Čajánek, Kubiš – Ondráček, Melenovský, Okál – Honejsek, Sedláček.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Trenčan) – Galvas, Hrabal, Linhart, Roth, Zíb, Kania, Foltýn – Zagrapan, Bonk, Mar. Růžička – Rákos, Polanský, Květoň – Varaďa, Peterek, Matuš – Rufer, Mare. Růžička, Gorshkov.

Rozhodčí: Husička, Minář – Jindra, Skopal.
PSG Zlín: Ševci chtěli v pátek na Kladně navázat na dvě domácí výhry, ale nakonec se jim to nepodařilo. Nepříznivý stav se podařilo zvrátit a už to vypadalo, že utkání půjde do prodloužení. Pouhou sekundu před třetí sirénou překonal Horčičku objetím branky navrátilec do sestavy Kladna Jan Hlaváč. Nutno poznamenat, že Zlínské před utkáním provázela marodka a trenérovi Vlachovi chybělo hned několik hráčů. Do zápasu nezasáhli Filip Čech, Antonín Honejsek a Bedřich Köhler. Až těsně před utkáním se uvidí, zda někdo ze jmenovaných zasáhne do duelu s Třincem. Pozitivem pro hlavní kouče Valachů je návrat Dalibora Řezníčka do sestavy. Místo mezi tyčemi by měl zaujmout Luboš Horčička, který se po zranění dostává do slušné formy.

Opory mužstva: Petr Čajánek, Antonín Honejsek, Jaroslav Balaštík, Petr Leška

Poslední zápas: Kladno – Zlín 3:2p

Nejlepší střelec: Jaroslav Balaštík (6)

Nejlepší nahrávač: Petr Leška (8)

Nejtrestanější hráč: Petr Zámorský (38. min)

Aktuální umístění: 8.

Úspěšnost brankářů: Luboš Horčička 90,26 %
Libor Kašík 90,7 %
Tomáš Štůrala 93,46 %
HC Oceláři Třinec:Třinečtí se aktuálně nenachází v ideálním rozpoložení a dnes budou mít za úkol si odvést ze Zlína nějaké body. Hokejisté Třince nedokázali ve dvou posledních utkáních bodovat, a dnes budou chtít své zaváhání napravit. Svěřenci Jiřího Kalouse měli duel s Hradcem Králové slibně rozjetý, ovšem své vedení udržet nedokázali a nakonec padli vysoko 3:6. Hostům dnes bude scházet dlouhodobě zraněný brankář Hamerlík, kterého v posledním kole doplnil zraněný Martin Adamský. Nad jeho startem dnes ale visí otazník. O jeho startu se rozhodne až těsně před utkáním. Na marodce Ocelářů je nadále zapsán útočník Jakub Orsava. Do branky Třince by se měl podle předpokladů postavit Šimon Hrubec.

Opory mužstva: Jiří Polanský, Martin Adamský, Martin Růžička, Jan Peterek

Poslední zápas: Třinec – H.Králové 3:6

Nejlepší střelec: Martin Adamský (10)

Nejlepší nahrávač: Jiří Polanský (12)

Nejtrestanější hráč: Jiří Polanský (14. min)

Aktuální umístění: 6.

Úspěšnost brankářů: Šimon Hrubec 90,86 %
Branislav Konrád 89,47 %
Přesně po týdnu se zlínští hokejisté opět představí na domácím ledě. Svěřenci Rostislava Vlacha se naposledy představili ve dvou domácích duelech za sebou v nichž se jim povedlo získat celkem šest bodů, tedy plný bodový zisk. Dnes je na ZS Luďka Čajky na programu pikantní souboj Zlína s Třincem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.