To je ode mne pro tuto chvíli vše, s přáním hezkého zbytku večera se s Vámi loučím, na shledanou.
O jediný proměněný nájezd se postaral Radoslav Tybor, který si počkal, až si Čiliak lehne na led a poté zakončil. Pardubice tak vítězí nad svým protivníkem Brna a připisují si do tabulky o bod více než Kometa.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.
Autorem vítězné branky je RADOSLAV TYBOR.
Trestné minuty: 8 – 12
Ani prodloužení nerozhodlo o vítězi utkání, budou tak následovat trestná střílení která rozhodnou o vítězi.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:54
Šest vteřin před koncem prodloužení se ještě bude vhazovat po pravici hostujícího gólmana.
64:35
Sýkorův střelecký pokus z první končí pouze na Čiliakových betonech.
64:31
Pardubičtí budou mít ještě možnost k rozhodnutí zápasu v prodloužení.
64:31
Oddechový čas pro domácí.
64:31
Leoš Čermák vyloučen na dvě minuty za hrubost.
64:26
Michael Špaček vypálil přes clonícího obránce pouze do Čiliakovi výstroje.
64:09
Útočící hráč stál v pardubickém brankovišti, hra je přerušena.
64:00
Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:15
Dlapovu dělovku obětavě zastavil Lukáš Radil, u puku ale zůstávají stále hosté.
62:42
Šance jsou k vidění na obou stranách, ale ani jeden z týmu je nedokáže využít.
62:02
Petr Sýkora obral Ostřížka o kotouč, ale ke střele se nedokázal propracovat.
61:27
Pardubičtí se snaží zamotat hlavu svému soupeři v útočné třetině.
61:13
Hra je přerušena kvůli hře vysokou holí.
61:02
Rozehrávkou od vlastní brány začíná další útočná akce Východočechů.
60:17
Zohornův pas byl nepřesný, jeho celek tak přišel o kotouč.
60:07
Vhazování vyhráli hosté, ale pardubičtí svěřenci je ihned napadají.
60:01
Statistiky po třetí třetině:
Střely: 27 – 24
Hity: 15 – 15
Trestné minuty: 8 – 10
Jelikož ve třetí třetině napadla ani jedna branka, tak po pětiminutové přestávce bude následovat prodloužení.
60:00
59:39
Duel zřejmě dospěje do prodloužení, kotouč je ve středním pásmu.
59:07
Hraje se v obranném pásmu Pardubic, hosté se ale nemohou dostat ke střele.
58:21
Lukáš Radil zavezl kotouč do útočné třetiny, poté byl natlačen na Čiliaka a domácí o černou gumu přišli.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:51
Zakázané uvolnění Východočechů, kotouč přes všechny čáry vyhodil Václav Kočí.
57:26
Střelecký pokus Jakuba Svobody končí nad horní tyčkou domácí brány.
56:47
Lukáš Radil se dostával do slibné šance, byl však sražen na zem, rozhodčí nechávají hru pokračovat dál.
56:12
Hanzlíkovo nahození končí pouze u pardubických obránců.
55:53
Domácí jsou v plném počtu.
55:22
Dobrá šance Pardubic, Petr Sýkora vyhrál vhazování, ujal se kotouče, ale když se chystal na střelu, kotouč mu uskočil.
55:15
Odpískaný ofsajd zastavil útočné snažení Brna.
54:44
Hanzlíkův střelecký pokus zlikvidoval připravený Kristan.
54:08
Čáslava nejdříve vybojoval kotouč a poté ho vyhodil přes všechny čáry až za Čiliaka.
53:53
Dvě minuty za hru vysokou holí si odsedí na trestné lavici Michael Špaček (PCE).
53:36
Perníkáři se urputně snaží vstřelit branku, ale nedaří se jim v zakončení.
53:19
Další úspěšný zákrok si do svých statistik připisuje Robert Kristan pro ráně Káni.
52:43
Radil trestuhodně ztratil kotouč v obranném pásmu, ale soupeř toho nedokázal využít, Kristan včas zakročil.
52:15
Benákovi se příliš nevyvedlo vyhození, u puku tak zůstane Kometa.
52:02
Po ofsajdu Pojišťováků následuje komerční přestávka.
51:31
Pardubičtí jsou aktivnější, ale nedokáží to proměnit ve střelenou branku.
50:56
Ani Tyborův pokus se neujal, gólman Brna drží svůj celek nad vodou.
50:15
Ostřížek dokázal vyhodit černou gumu z obranného pásma, Pardubice se ale rychle vrací do útoku.
49:26
Tečovaná dělovka Benáka končí pouze vedle Čiliakovy svatyně.
48:55
Kometa vyhrála buly ve svém obranném pásmu, ale za malou chvíli o puk zase přišla.
Dnešní utkání sleduje 8673 diváků.
48:41
Radil byl na poslední chvíli odstaven od kotouče, ale v jeho držení zůstavají domácí.
48:35
Brněnští fanoušci zapálili ve svém sektoru světlice!
48:35
Vojtěch Němec (KOM) si odpyká dvě minuty za podražení Zohorny.
48:24
Zohorna byl při svém úniku podražen, je signalizován trest pro hosty,
48:11
Po přerušení hry se bude vhazovat po levici Kristana.
47:56
Čáslavovo nahození proletělo přes celé hřiště, je z toho zakázané uvolnění.
47:21
Hraje se ve velkém tempu, Kometa dobře odráží Pardubické útoky.
46:50
Pardubice střídají, Mojžíš čeká s kotoučem za vlastní brankou.
46:08
Špaček je důrazně atakován hostujícími obránci, rozhodčí však zůstávají v klidu.
46:03
Jeden z brněnských hokejistů leží na ledě, nevypadá to s ním moc dobře, ale po malé chvíli odjíždí na střídačku.
45:52
Ani tentokrát se nepovedlo Východočechům překonat Čiliaka! Brněnský gólman famózně vychytal svého protivníka.
45:18
Špatná přihrávka Zohorny na Cetkovského zmařila celou šanci domácích.
44:52
Ofsajd zastavil útok Pardubic.
44:38
Ptáček vyčkává s rozehrávkou za vlastní brankou.
44:12
Perníkáři kombinují v útočné třetině a čekají na vhodnou chvíli ke střele.
43:15
Čáslavovo nahození zachytil jeden z hostujících obránců a zakládá rychlý protiútok.
42:50
Diváci ženou svůj tým dopředu, hra se přelévá ze strany na stranu.
42:20
Ani na několikrát nedokázali domácí propasírovat černou gumu za gólmana Brna.
41:49
Starý poslal Kotouč na volného Koláře, který prodlužuje puk do útočného pásma.
41:03
Východočechům vstřelená branka evidentně pomohla, Čiliak má co dělat, aby zlikvidoval další střely.
40:27
Pardubice právě vstřelily branku!
A je vyrovnáno! RADOSLAV TYBOR si počkal na reakci Čiliaka, a poté už jen zasunul kotouč za bezmocného gólmana. Asistence: Nahodil, Radil.
40:17
Úvodní vhazování vyhráli pardubičtí a ihned se ženou do útoku.
40:01
Statistiky po druhé třetině:
Střely: 13 -19
Hity: 6 – 6
Trestné minuty: 6 – 8
Druhá třetina je již za námi, jako jediný se v ní dokázal prosadit König, který otočil vývoj utkání a poslal svůj celek do vedení. Pardubičtí se ale jistě nevzdají a budou se snažit srovnat. Nechme se překvapit, co nám přinese třetí třetina, která začne za sedmnáct minut.
40:00
39:46
Skákavý kotouč přeskočil Ščotkovi hokejku, druhá třetina se tak dohraje za stávajícího stavu.
39:30
Pardubicím se přesilová hra nedaří, nedokáží se dostat do zakončení.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:39
Ondřej Dlapa (KOM) vyloučen na dvě minuty za držení.
38:15
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před hostujícím brankářem.
37:28
Obrovskou šanci Pardubic likviduje rychlým zákrokem Čiliak.
35:43
Špačkův střelecký pokus s přehledem zlikvidoval Čiliak.
34:42
Kometa kombinovala před bránou Pardubic, Kristan přišel o hokejku, ale domácí obránci si celou akci pohlídali.
Omlouváme se za technické problémy.
30:38
Kometa právě vstřelila branku!
Brňané otáčí vývoj zápasu a dostávají se do vedení, na dvakrát dokázal dostat za Kristanova záda kotouč PETER KÖNIG. Asistence: Ptáček.
29:46
Němec poslal přesnou přihrávku na Königa, který vypálil pouze do Kristanových betonů.
29:29
Ofsajd zastavil útočné snažení Brna.
29:22
Pardubičtí se osvobozují, vyhazují kotouč přes všechny čáry.
29:06
Václav Benák (PCE) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
28:55
Hostující hráči motají svému soupeři hlavy v útočné třetině.
28:07
Slibnou akci pardubických hráčů zmařil Ptáček, který srazil střelu Špačka mimo Čiliakovu klec.
27:37
Ptáček vyhazuje kotouč pouze na zakázané uvolnění.
27:09
Pardubicím se přesilovka nevydařila podle jejich představ, i když šance ke skórování měly.
26:51
Hosté hrají v plném počtu.
24:51
Za držení si odpyká dvě minuty na trestné lavici Tomáš Svoboda (KOM).
24:44
Ofsajdové postavení zastavilo akci Pardubic.
24:14
Kautova přihrávka nenašla žádného spoluhráče, ale Kometa soupeři kotouč ihned vrací.
23:51
Vhazování v útočném pásmu sice Sýkora vyhrál, ale následná Čáslavova dělovka končí mimo tři tyče.
23:43
Brněnský gólman si připisuje první zákrok v druhé části hry proti Špačkovi.
23:16
Kometa aktivně napadá, i přes to se domácí dokázali dostat před Čiliaka.
22:32
Protiakci založil Kolář, ale ve středním pásmu jeho šance zkrachovala.
21:48
V držení černé gumy jsou aktivnější hosté, ale nemohou se dostat ke střele.
21:10
Lukáš Radil pouze prodloužil puk do středního pásma, kde ale nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.
20:59
Robert Kristan musel předvést další výborný zákrok proti zakončení Němce.
20:23
U kotouče jsou hráči Pardubic, ale v útočném pásmu o něj ihned přišli.
20:01
Ještě před začátkem předává Josef Paleček Tomáši Kautovi symbolický puk za vstřelení první ligové branky v minulém zápase.
Hráči obou celků nastupují na ledovou plochu, druhá třetina za pár okamžiků vypukne.
Statistiky po první třetině:
Střely: 8 – 13
Hity: 6 – 5
Trestné minuty: 2 – 2
První dějství je u konce, hrálo se ze stany na stranu. Nejprve se po dorážce dokázal prosadit Jan Starý, dvě minuty po této brance se povedlo hostům vyrovnat stav utkání zásluhou přesilovkové trefy Petra Tona. Další část utkání začne zhruba za sedmnáct minut.
20:00
19:56
Kristan náporu soupeře dlouho odolával, ale čtyři sekundy se PETRU TONOVI povedlo ho překonat. I Kometa tak využívá svou přesilovou hru. Asistence: Hruška.
19:00
Probíhá poslední minuty první třetiny.
18:48
Pardubickým svěřencům se podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry.
18:35
Kometa vyhrála vhazování a kombinuje v útočném pásmu.
18:32
Petr Čáslava (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení.
17:53
Pardubičtí jsou vstřelenou brankou posilněni a tlačí se do dalšího zakončení.
17:08
Východočeši využívají přesilovou hru a ujímají se vedení, Kolářova střela se ještě neujala, ale JAN STARÝ už dokázal Čiliaka překonat. Asistence: Starý, Mojžíš.
16:35
Buly sice vyhrála Kometa, ale nepodařilo se jí vyhodit kotouč ze třetiny.
16:29
Za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí dvě minuty na trestné lavici Jan Káňa (KOM).
15:38
Brňané kombinují v útočném pásmu, Hruškův pas naštěstí pro domácí obránci zlikvidovali.
14:51
Hráči obou celků bojují o kotouč v obranném pásmu hostů, nakonec z tohoto souboje vyšly vítězně Pardubice.
14:02
Ke střele od modré čáry se dostal obránce König, Kristan jeho střelu viděl a neměl problém zakročit.
13:48
Kolářovo prodloužení Špaček nedokázal zpracovat.
13:28
Kristan se musí hodně ohánět, aby dokázal zlikvidovat všechny pokusy protihráčů, nakonec to zvládl bravurně.
12:54
Havlík zmařil pardubickou rozehrávku, ale soupeř jim kotouč hned vrátil zpět.
12:45
Brňanům je odpískán ofsajd, poté následuje reklamní pauza.
11:53
Čáslavovi se nepodařilo vyhodit kotouč z obranné třetiny, Kometa může pokračovat ve své akci.
11:50
Další ofsajdové postavení zastavilo útok pardubických svěřenců.
11:21
Perníkáři jsou aktivnější, ale zatím nedokáží své příležitosti proměnit.
10:52
Cetkovský vjel do pásma dříve než by měl, je odpískán ofsajd.
10:39
Špačkovu nahrávku vystihl jeden z obránců Komety, jeho celek musí začít svou akci od znovu.
08:44
Tyborovi se nepovedlo zasunout černou gumu za Čiliaka, domácí zůstávájí u puku.
09:21
Pardubičtí napadají v útočném pásmu, což přináší ovoce.
08:50
Ani Sýkorův pokus si nenašel cestu mezi tři tyče hostů.
08:12
Benák šikovně vyhodil kotouč z obranného pásma, jeho celek může založit protiakci.
08:02
Voženílek byl na poslední chvíli zastaven, zakončení mu tak nevyšlo podle jeho představ.
07:35
Zakázané uvolnění Komety, vhazovat se bude po pravé ruce jejich gólmana.
07:17
Kolář obkroužil Čiliakovu svatyni, ale jeho přihrávku před branku nezachytil ani jeden ze spoluhráčů.
06:48
Němcovi se bekhendový blafák moc nevyvedl, zakončil pouze nad horní tyčku branky domácích.
06:39
Ostřížkův střelecký pokus srazil Kristan do ochranné sítě, následovat bude komerční přestávka.
05:53
Čáslava nahodil puk obloučkem do útočné třetiny na Semoráda, ten o něj ale za malou chvíli přišel.
05:24
Další závar před bránou hostujícího gólmana, ten je zatím bezchybný.
05:11
Špaček poslal černou gumu na Gregorce, který prověřil pozornost Čiliaka, ten byl v připraven a přerušuje hru.
04:47
Kometa vyhazuje kotouč pouze na zakázané uvolnění.
04:40
Východočeši sevřeli svého soupeře v obranném pásmu, ale ke střele se zatím nedostali.
03:52
Další úspěšný zákrok si do statistik připisuje domácí brankář.
03:39
Po odražené střele Tona se k puku dostal Ptáček, ale i s jeho pokusem si Kristan poradi.
03:11
Semorád srazil Hruškovu přihrávku mimo hrací plochu, bude se vhazovat před Kristanem.
02:45
Brňané se osvobozují a vyhazují kotouč z vlastního pásma.
02:14
Na dvakrát musel zasahovat hostující gólman, nejprve proti ráně Starého a poté zlikvidoval pokud Špačka.
01:42
Zakázané uvolnění Brna, vhazovat se bude po levici Čiliaka.
01:36
Začátek vyšel lépe hráčům z města perníku, jsou značně aktivnější.
00:58
Kometa si ještě ani nesáhla na kotouč, pořád ho mají v držení domácí svěřenci.
00:30
Pardubičtí se ihned usadili v útočném pásmu a tlačí soupeře.
00:05
Úvodní vhazování vyhráli domácí a zakládají svou první útočnou akci.
00:01
Hráči obou celků jsou již na ledové ploše, utkání za malou chvíli vypukne.

HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Kristan (Halász) – Čáslava, Ščotka, Havlík, Benák, Mojžíš, Gregorc, Kočí – Semorád, Zohorna, Sýkora – Tybor, Nahodil, Radil – Starý, Špaček, Kolář – Cetkovský, Kaut, Voženílek – Moučka.

HC Kometa Brno: Čiliak (Falter) – Hanzlík, Kuboš, König, Dlapa, Malec, Ptáček – Hruška, Ostřížek, Ton – Káňa, Němec, Svoboda T., – Dočekal, Čermák, Svoboda J., – Vondráček, Raška, Mrázek.

Rozhodčí: Hribik, Pešina – Frodl, Lučan.
HC Kometa Brno

Ani vyprodané Rondo nepomohlo Kometě v zápase proti Spartě, ve kterém Brno podlehlo v televizním duelu svému soupeři nevídaně velkým rozdílem 1:8. Hned o čtyři z osmi sparťanských tref se postaral Lukáš Klimek, což se nepoštěstí v každém klání. Brňané budou muset ve své hře něco změnit k lepšímu, aby se dokázali odlepit ode dne tabulky, nyní jsou totiž až předposlední. Zda se jim to povede, můžete sledovat zde v online přenosu.
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

V extralize mají pardubičtí zatím velice dobrou formu, díky které se dokázali dostat až na třetí místo tabulky. Pojišťováci dokázali ovládnou čtyři z šesti duelů, mají na svém kontě dvanáct bodů. Dnes budou mít domácí domácí svěřenci podporování velkým počtem fanoušků, což by jim mohlo pomoct v cestě za dalšími body.
Třetí domácí zápas v této sezoně čeká na hokejisty HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, perníkáři přivítají v ČEZ Areně tým brněnské Komety. Východočeši jdou do 161. vzájemného utkání posíleni výhrou 3:1 na zlínském ledě, naopak Kometa v pátek utrpěla debakl proti Spartě Praha, které podlehla svou nejvyšší domácí prohrou 1:8 od svého posledního vstupu do nejvyšší hokejové soutěže.
Příjemný hokejový podvečer, dnes je na programu již sedmé kolo Tipsport extraligy ledního hokeje, ve kterém se mimo jiné střetne HC ČSOB Pojišťovna Pardubice s hostujícím celkem HC Kometa Brno, tento duel si blíže přiblížíme v tomto onlajnu. Úvodní buly bude vhozeno v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.