Messi v dresu Realu? Takový hráč může hrát všude, říká Ancelotti | iSport.cz
21. listopadu 2014 • 18:41

Messi v dresu Realu? Takový hráč může hrát všude, říká Ancelotti

Autor: pod
Hvězda Barcelony Lionel Messi do Realu Madrid? Podle španělského deníku El Mundo Deportivo je to možné
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4 Sparta - Litvínov: Na začátku třetí třetiny vrací hostům vedení Hübl, 3:4
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nepředstavitelné, nemožné. Že by největší hvězda a ikona Barcelony Lionel Messi přestoupila do týmu nenáviděného rivala Realu Madrid? To by byla ne událost roku, ale rovnou celého století. Přestože toto spojení nevypadá příliš reálně, španělská média o něm živě spekulují. Svým vyjádřením ho nijak nevyloučil ani trenér Realu Carlo Ancelotti.Lionel Messi je v posledních dnech pro španělská média tématem číslo jedna. Za všechno může Argentincovo vyjádření o tom, že z Barcelony možná jednou odejde. A přestože se vedení klubu snažilo fanoušky ubezpečit, že jejich ikona nemá žádné problémy, lavinu spekulací už zastavit nedokázalo.

Tu zatím nejbláznivější přinesl katalánský deník El Mundo Deportivo. Ten tvrdí, že šanci na získání jednoho z nejlepších fotbalistů planety vycítil Florentino Pérez. Prezident Realu Madrid, jenž je známý tím, že co si zamane, to také dokáže.

Španělé tvrdí, že Pérez obdivuje Messiho schopnosti už dlouhou dobu. Do Realu by ho kromě jiného chtěl nalákat na pořádný balík peněz. S obří transakcí by mohl pomoci klíčový sponzor madridského klubu Adidas, jehož je Argentinec hlavní tváří.

Otázce k možnému příchodu Messiho se tak nemohl vyhnout na dnešní tiskové konferenci kouč Realu Madrid Carlo Ancelotti. „Každý top hráč světa jako Messi by hrál v jakémkoliv klubu,“ odpověděl italský stratég na otázku, zda by hvězdu Barcelony přivítal.

 
8. kolo
Články odjinud


Články odjinud