Dnešní zápas je u konce! Favorit dnešního utkání, SM Caen, nezvládl domácí utkání s FC Nantes, a prohrál 0:2!

První poločas dnešního zápasu nabídl velmi dobrý fotbal! Hned ve druhé minutě se dostal do velké šance Bammou, který tvrdě vystřelil ze střední vzdálenosti. Jeho ránu však Vercoutre vyrazil. Na druhé straně neproměnil velkou šanci Bessat, jehož střelu vyrazil Sala! Ve 23. minutě se však Nantes prosadilo! Yacine Bammou dostal hodně prostoru na levé straně, a dokázal poslat svůj tým do vedení! Domácí se pokoušeli srovnat, avšak zatím marně!

Domácí celek vstoupil do druhého poločasu velmi aktivně, a hned na začátku měl dvě velké šance, proměnit je však nedokázal! V 61. minutě zaskočil domácí fanoušky Adrien Thomasson, který se prosadil po centru Moimbého, a zvýšil na 2:0! V samotném závěru mělo velkou šance ještě Nantes, nicméně střídající Iloki mířil těsně mimo!

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu brzy nashledanou!
90+4
90+3
Exekuce následného rohového kopu se ujal Delorte, jehož centr však branku Rioue neohrozil! Obrana Nantes centr odvrátila!
90+2
Z pravé strany poslal do vápna centr Dennis Appiah, který sice nikoho z domácích ve vápně nenašel, nicméně Vizcarrondo poslal míč raději na rohový kop!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby! Mezitím nebezpečně pálil ze střední vzdálenosti střídající N´Kololo, který však svou střelu namířil mimo!
90
Obrovskou šanci měl hostující celek, který mohl definitivně potvrdil své vítězství! Argentinský útočník Sala se dostal k míči na pravé straně, a poslal míč na Julese Ilokiho, jehož střela skončila těsně mimo!
89
Střídající Adéoti dostal přihrávku do vápna, obtočil se kolem Sabalyho, a svým nadýchaným centrem hledal volného N´Kolala. Další střídající hráč však promáchl!
88
Hostující trenér provádí své poslední střídání v tomto zápase! Ze hřiště odcházáí Andrien Thomasson, střelec druhé branky hostujícího celku. Na poslední minuty se na hřiště podívá Iloki!
87
Nantes mohlo v závěru definitivně rozhodnout! Skvěle to udělala hostující Bammou, který vypíchl míč dvěma obráncům, a poslal do úniku Salu. Argentinský útočník si navedl míč do středu, nicméně jeho následná přízemní střela nebyla přesná!
86
Hostující celek se opět dostal do kombinace na útočné polovině, a dokázal ušetřil cenné vteřiny. Následně však dobře napadající N´Kololo dokázal vybojovat míč, a Caen otáčí hru!
85
Caen se již pomalu krátí čas! Nantes navíc zvládá závěr zápasu skvěle hlavně po taktické stránce. Momentálně drží míč na útočné polovině, a kombinuje.
84
Střelec poslední branky Adrien Thomasson se pokoušel na pravé straně uvolnit útočníka Salu. Argetinský útočník však do náběhu vůbec nešel, a míč skončil v zámezí.
83
Hostující brankář Riou se pokoušel zdržovat svůj odkop, což se vůbec nelíbilo hlavnímu rozhodčímu, který francouzskému brankáři udělil žlutou kartu!
82
To samé tentokrát udělal s míčem i stoper Vizcarrondo, který se dostal k míči ve vlastním vápně. Caen se však dokázalo velmi rychle dostat zpět, a po centru Imoroua hlavičkoval Rodelin, ten však mířil mimo!
81
O další nebezpečnou standardní situaci domácího celku se postaral Féret, kterému se však centr příliš nevydařil. Míč ve vápně přelétl největší skupinku hráčů, a dopadl k Canovi, který jej odkopl za polovinu.
80
Dennis Appiah postupoval po pravé straně, a následně se pokusil o centr. Aktivně bránící Moimbé mu však v tom zabránil, a míč skončil v zámezí.
79
Po ztrátě hostujícího celku na útočné polovině se dostal k míči střídající N´Kololo, který vyrazil do protiútoku. Střídající hráč sice uvolnil na levé straně Delorta, nicméně ten se nacházel v ofsajdovém postavení!
78
Po dalším nedovoleném zákroku Moimbého zahrávalo Caen standardní situaci z pravé strany. Exekuce se ujal středopolař Féret, jehož centr však postrádal větší přenost, a obrana Nantes si věděla rady!
77
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Nicolas Seube, přichází Jordan Adéoti.
Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Johan Audel, přichází Ermir Lenjani.
77
76
Nantes se dokázalo po delší době udržet v kombinaci na útočné polovině. Hostujícím hráčům se však nedařilo posílat přesné přihrávky, a nakonec přišla ztráta míče, o kterou se postaral Audel!
74
Následnou nebezpečnou standardní situaci si vzal na starost Féret, který poslal svůj ostrý centr na zadní tyč, kam však nestihl nikdo z domácích naběhnout, a míč skončil v zámezí.
73
Hostující obránce Moimbé zastavil protiútoku Caen hodně tvrdým nedovoleným zákrokem v souboji s N´Kololem. Následně dostal francouzský obránce žlutou kartu!
72
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Jeff Louis, přichází Leborgne.
71
Nantes je však z protiútoků velmi nepříjemné! Střídající Deaux poslal do vápna centr pro Salu, který se k hlavičce nedostal, nicméně za vápnem se opřel do odraženého míče Bammou, jehož rána však letěla mimo.
70
Nantes se dostalo do kombinace na levém křídle. Spolupráce Bammoua s Thomassonem však k ničemu kloudnému nevedla, a Appiah po vypíchnutí míče míří vpřed!
68
Zajímavou standardní situaci mělo k dispozici domácí Caen! Exekuce se ujal středopolař Féret, kterému však střela vůbec nevyšla. Francouz trefil pouze postavenou zeď z hráčů Nantes!
67
Po krátké pauze způsobené ošetřením Rongiera rozehrál rohový kop domácí Féret, který svůj centr směřoval na zadní tyč pro Da Silvu. Domácí stoper se však k hlavičce nakonec neprodral!
66
Tak Valentin Rongier pro dnešek opravdu dohrál. Jeho zranění mu nedovolí pokračovat ve hře! Na jeho místo přichází Deaux!
66
Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Vincent Bessat, přichází Jordan N'Kololo.
64
Ve středu hřiště se nepříjemně střetl domácí Féret s Rongierem. Hostující středopolař zůstává ležet na trávníku, a nevypadá to s ním příliš dobře. Uvidíme, zda-li bude schopný pokračovat ve hře!
63
Caen se pokoušelo o okamžitou odpověd. Míč se dostal opět na pravou stranu pro Dennise Appiaha, jehož přetažený centr našel ve vápně Delorta, tomu však zakončení nesedlo, a jeho pokus zablokovala hostující obrana.
61
Nantes právě vstřelili branku!
Tak to je pro domácí tým pořádný šok! Nantes je po celý druhý poločas velmi pasivní, nicméně momentálně vede dvoubrankovým rozdílem! Na levém křídle dostal hodně prostoru obránce Moimbé, který poslal svůj centr na přední tým, kam si naběhl ADRIEN THOMASSON, který poslal míč do sítě!
60
Sabaly zakombinoval na pravém křídle s Tourém. K centru se nakonec dostal prvně jmenovaný, který však ve vápně nikoho nenašel!
59
Aktivní Dennis Appiah vybojoval na pravé straně rohový kop, toho se ujal Bessat, jehož centr však branku Rioue neohrozil, a Nantes otáčí hru!
58
Míč do ohně vrátil z opačné strany domácí Féret, který hledal důrazného Louise. Ten se však k hlavičce přes brankáře Rioua nedostal.
57
Caen zahrávalo standardní situaci z pravé straně. K míči se postavil Bessat, který poslal svůj centr však do části vápna, kde se nacházeli pouze hráči Nantes, který centr odvrátili!
55
Nantes si opravdu svým pasivním přístupem koleduje o vyrovnání! Tentokrát ve středu hřiště zcela zbytečně ztratil míč Bammou, a domácí vykombinovali pozici pro Bessata, jehož centr skončil v rukavicích hostujícího brankáře!
54
Domácí celek ve druhém poločasu hrozí hlavně z pravé strany. Odtud tentokrát odcentrovat Dennis Appiah, jehož centr opět hledal Louise. Tentokrát se však francouzský útočník k hlavičce nedostal.
52
Bessat se dokázal na pravém křídle uvolnit ze souboje s Moimbém, a mohl postupovat do vápna. Jeho postup však zastavil hlavní rozhodčí, který na radu asistenta přerušil hru. Bessat prý vyběhl s míčem za brankovou čáru, to však opakované závěry nepotvrdily!
51
To jsou věci! Caen neproměnilo ve druhém poločase již druhou tutovku! Na pravé straně se krásně uvolnil Rodelin, který přesným centrem našel ve vápně naběhlého Louise, jehož hlavička však skončila opravdu těsně mimo!
49
Následného rohového kopu se ujal domácí středopolař Bessat, kterému se však centr příliš nevydařil, a hostující obrana dokázala centr odvrátit.
48
Teď měli domácí velkou šanci na vyrovnaný! Dlouhý centr Da Silvy našel na hranici vápna Rodelina, který hlavičkou sklepl míč pro Delorta, jehož střelu však skvěle vyrazil Riou!
47
Do druhého poločasu pochopitelně vstoupilo aktivněji domácí Caen, které ztrácí jednu branku. Rodelin si nabíhal na pravé křídlo na centr od Yahia. U míče byl však dříve Moimbé, který ho poslal do autu!
46

Druhý poločas začne na Stade Michel d´Ornano přibližně v 19:32!
45+1
45+1
To se nakonec Nantes také povedlo! Na levé straně dostal od obránce hodně prostoru Bammou, který posílal centr do vápna. Pro míč di však došel domácí brankář!
45
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem jednu minutu nad rámec základní hrací doby! Mezitím Nantes kombinuje na vlastní polovině, a pokouší se dostat na polovinu útočnou!
44
Caen se ještě pokouší v závěru první poločasu srovnat krok se svým soupeřem. Nantes si však počíná v obranné práci skvěle, a svého soupeře nepouští na dostřel branky svého gólmana!
43
Tentokrát na levé straně nevyšla kombinace domácímu Rodelinovi s obránce Da Silvou. Míč nakonec skončil v zámezí, a hostující celek bude vhazovat!
42
Domácí Bessat dostal povedený centr od Yahia na pravou stranu. Francouzský křídelník se následnou přihrávkou pokoušel uvolnit Rodelina, ten však na míč nedosáhl!
40
Adrien Thomasson velmi rychle rozehrál rohový kop Nantes, a poslal před branku nebezpečný přízemní centr, který však nikoho z hostů nenašel! Caen následně zachránil Yahia, který míč odkopl!
39
Hostující Sabaly se pokoušel prodrat po pravé straně k centru, následně však souboje přilétl Féret, který poslal míč do zámezí, a bude z toho rohový kop!
38
Tentokrát si však počínal nedovoleně v souboji s domácím Da Silvou hostující záložník Bammou, a hlavní rozhodčí neváhal s odpískáním faulu. Tentokrát se však vše obešlo bez žluté karty!
37
První žlutý kartonek udělil hlavní rozhodčí Lannoy domácímu obránci Dennisu Appiahovi. Mladý Francouz na pravé straně nedovoleně zastavil pronikajícího Thomassona!
36
Následného rohového kopu se ujal Rodelin, jehož centr nejprve odvrátil stoper Yahia. Následně míč do ohně vrátil Cana, který našel Sabalyho. Jeho hlavička však nebyla přesná!
35
Nantes je v posledních minutách velmi pasivní, teď však mělo velkou šanci! Po levé straně pláchl Appiahovi Bammou, který poslal nebezpečný centr před branku, kde však míč odkopl na rohový kop Da Silva!
34
Dlouhý nákop stopera Yahia měl na útočné polovině najít útočníka Delorta. Ten však zaspal při náběhu, a Vizcarrondo to měl při hlavičce jednoduché!
33
Caen opět velmi dobře kombinovalo na útočné polovině. Bessat si pokoušel na pravé straně vytvořit střeleckou pozici, nicméně čistým způsobem ho o míč obral obránce Moimbé!
31
Obránce Moimbé vhodil autové vhazování na pravé straně pro Salu, který se zbavil Da Silvy, a našel ve středu hřiště Thomassona. Jeho střelu však zablokoval jeden z bránících hráčů.
29
Caen je pochopitelně po úvodní brance velmi aktivní, a pokouší se co nejrychleji srovnat na 1:1. Obrana Nantes však velmi dobře brání prostor před vlastním pokutovým územím!
28
K rozehrávce standardní situace se tentokrát postavil opět Féret, který svůj centr kroutil na zadní tyč. Do míče však vložil trochu více síly, a míč skončil nad brankou!
27
Exekuce standardní situace se ujal Féret, jehož centr hostující obrana odvrátila. Následně si však na levé straně počínal Rodelin, který byl faulovaný Moimbém, a je z toho další standardní situace!
26
Velmi ostrým nedovoleným zákrokem se prezentoval hostujcíí Audel, který poslal k zemi stopera Da Silvu. Následuje zajímavá standardní situace pro Caen!
23
Hostující celek se na hřišti Caen prezentuje velmi dobrým výkonem, a dostává se do vedení! U postranní čáry na levé straně svedla hned čtveřice hráčů tuhý boj o míč. Částečně se mohl radovat Sala, který míč vybojoval, a poslal jej do středu pro YACINE BAMMOUA, jehož přízemní střela zamířila přesně k tyči!
22
Caen pokračovalo v postupném útoku, následně však přišel o míč obránce Seube, který následně musel takticky faulovat unikajícího Bammoua! Hlavní rozhodčí však žlutou kartu zatím neudělil.
21
Dlouhý nákop domácího brankáře Vercoutreho našla na útočné polovině Delorta, který si míč velmi pěkně zpracoval. Následně k němu přistoupil aktivní stoper Cana, který poslal míč do zámezí.
19
Následného rohového kopu domácího celku se ujal Feret, jehož centr však příliš povedený nebyl, a obrana Nantes se dokázala ubránit!
18
Domácí celek zahrával standardní situaci, které se ujal Feret. Jeho centr odvrátil jeden z hostujících obránců, nicméně za vápnem se dostal k hlavičce Louis, který ve vápně po odrazu míče našel volného Bessata, jehož střelu zblokovat na rohový kop Sala!
17
Aktivní Nantes vybojovalo další rohový kop, kterého se ujal Valentin Rongier. Jeho centr našel ve vápně stoper Canu, kterého však velmi dobře bránil Da Silva, a hostující hráč se k hlavičce nedostal.
16
Caen se velmi rychle přesunulo na útočnou polovinu. Ve středu hřiště sympaticky spolupracoval Rodelni s Louisem. Ke střele se nakonec dostal druhý jmenovaný, jehož pokus byl však zablokován.
14
Velmi povedenou akci předvedlo na druhé straně i Nantes. Na levou stranu dostal parádní přihrávku obránce Moimbé, jehož centr hledal ve vápně Salu, ten však na míč těsně nedosáhl!
13
Domácí celek se postupně rozkoukal, a je již v posledních minutách velmi aktivní! Ze střední vzdálenosti tentokrát natáhl domácí Féret, jehož přízemní rána však minula branku Rioue.
12
Caen podniklo velmi rychlou akci po pravé straně. Obránce Denis Appiah skvěle načasoval centr pro Delorta, jehož hlavičce však chyběla větší razance, a Riou dokázal míč lapit!
11
Vercoutre následně poslal dlouhý nákop na útočnou polovinu, kde hledal Louise. Francouzský útočník si však pomohl nedovoleným zákrokem v souboji s Moimbém, a hra je přerušena.
10
Po pravé straně postupoval vpřed hostující Bammou, ke kterému velmi rychle přistoupil obránce Imorou. Ten šel velmi riskantně do skluzu, nicméně vybojoval odkop od branky!
8
Z levé strany vhazoval dlouhé autové vhazování Imourou, který svým dlouhým "centrem" našel na hranici vápna Delorta. Francouzský útočník byl však těsně bráněn Canou, a do zakončení se nedostal.
7
Tentokrát již domácí tým přistoupil k velmi důraznému napadání! Nantes se však i tak dokázalo dostat na útočnou polovinu. Následně se nedovoleným zákrokem provinil domácí Rodelin.
6
Hostující Nantes se dostalo do pohodové kombinace z vlastní poloviny. Ta zřejmě přestala bavit stopera Vizcarronda, který se pokoušel o dlouhý nákop pro Salu. Hrotový útočník se však přes Da Silvu k míči nedostal.
5
U postranní čáry na levé straně chyboval obránce Sabaly, který nabídl míč Bessatovi. Domácí středopolař se následně pokoušel najít ve vápně Delorta. Jeho centr však příliš přesný nebyl!
4
Avšak velmi aktivní nástup hostujícího Nantes pokračuje! Hosté vybojovali další rohový kop, kterého se tentokrát ujal Thomasson. Jeho centr však našel ve vápně pouze bránícího Da Silvu, který míč odkopl!
3
Exekuce prvního rohového kopu v tomto utkání se ujal Valentin Rongier, jehož centr však nebyl pro obranu Caen nikterak nebezpečný, a Yahia centr odvrátil.
2
Hostující celek vstoupil do dnešního utkání velmi aktivně! Hned ve druhé minutě se před vápnem dostal ke střele domácí Bammou, jehož střelu však dokázal vyrazit Vercoutre!

Nantes

Hostujícímu týmu patří až dvanáctá pozice s třináctibodovým ziskem za čtyři výhry a jednu remízu. Nutno ale říct, že Nantes má odehráno o zápas méně, jeho duel s Nice totiž 3. října přerušil déšť a bylo rozhodnuto, že se odehraje celý od začátku, termín se ale zatím neví. Hráči Nantes v této sezóně hráli mimo svůj stadion ve čtyřech případech a jen v jednom dokázali zvítězit, zrovna v tom posledním v Lille těsně 1:0, vstřelili pouze jeden gól a čtyři inkasovali (jejich celkové skóre činí 7:10). Maročan Y. Bammou zatím jako jediný dokázal vstřelit dva góly a vede tak tabulku střelců svého mančaftu.
Caen

Domácímu týmu v tuto chvíli patří třetí pozice s 21 body, stejným bodovým ziskem, jako má druhý Angers. Z dosud deseti odehraných klání vybojovali sedm výher a třikrát soupeři podlehli, vstřelili dvanáct branek a deset inkasovali. Na svém trávníku zatím podlehli pouze 0:4 Lyonu, skórovali na něm šestkrát a pětkrát skončil míč v jejich bráně. Nejlepším střelcem týmu je třígólový Francouz A. Delort.
Dobrý den, předehrávku 11. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy dnes obstarají dva zápasy, jako první se utkají soupeři z popředí a středu tabulky, a sice Caen a Nantes. První jmenovaný tým jde do zápasu jako favorit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.