To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dokonáno jest! Hosté dnes na Stade Vélodrome utržili velmi nepříjemný debakl! Od týmu, který se v úvodu ligy nesmírně trápí a musel měnit trenéra, inkasoval neskutečných šest gólů a po nadějném prvním poločase, kdy Olympique vedl "jen" 1:0, přišla v tom druhém krutá lekce. Domácí slaví první vítězství, a to po zásluze. Hlavně ve druhém poločase byli jasně lepší.
90+3
90+3
Nastavují se tři minuty, sledujeme možná poslední akci zápasu, útočí hosté.
90+2
Střelecké konto Olympique bylo až do dnešního zápasu prázdné, nyní je to šest branek v jednom utkání, neskutečné.
90
Marseille právě vstřelilo branku!
Neskutečné! MICHY BATSHUAYI si nabíhá za obranu Troyes, kam dostává z pravé strany parádní centr a kolenem dostává míč do branky.
90
Poslední minuta řádné hrací doby a hosté jsou zralí na ručník...
88
Totálně dezorientovaná obrana Troyes nyní ztratila míč, ten vybojoval ROMAIN ALESSANDRINI, pak ho převzal Michy Batshuayi, jenže ten ve vápně upadl, takže to zbylo na Romainovi, který doklepl míč do branky.
87
Jenže je tam domácím pískán útočný faul, odkop od branky Troyes.
86
Centr Alessandriniho končí mimo branku, ale domácí mají roh.
85
Domácí jdou do útoku po levém křídle.
83
Ne, hostům se vůbec nedaří, ani z této pozice skórovat či ohrozit branku nedokáží.
82
Troyes má volný kop z nějakých dvaadvaceti metrů od branky Marseille, to je šance na skórování.
80
Poslední desetiminutovka tohoto utkání, Troyes se drží na polovině Marseille.
78
Lamina odkopává míč od vlastní šestnáctky, hosté toho nejsou v této fázi schopni tolik vymyslet.
76
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Rémy Cabella, přichází Bouna Sarr.
75
Nicolas N'Koulou se ocitl na trávníku po zákroku jednoho z protihráčů.
74
Nivet se k míči nedostal, hrají domácí.
73
Hosté mají aut v blízkosti pokutového území soupeře.
72
Mandanda má míč ve své moci a bude rozehrávat.
70
Posledních dvacet minut tohoto utkání, které je již dávno rozhodnuté, domácí budou zřejmě kontrolovat jeho závěr.
69
Žlutou kartu dostává Brayan Perea (ESTAC Troyes).
68
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Thomas Ayasse, přichází Brayan Perea.
67
Premiéra Míchela na lavičce Olympique tak bude mít, s největší pravděpodobností, zdárný konec.
65
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Lassana Diarra, přichází Stéphane Sparagna.
63
To už zavání nepříjemným debaklem! LUCAS OCAMPOS se po svém příchodu na hřiště, přesněji po čtyřech minutách pobytu na hřišti, prosazuje ve vápně, po centru z pravé strany, kdy parádními nůžkami poslal míč do branky.
60
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Mory Koné, přichází Benjamin Nivet.
59
Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Abdelaziz Barrada, přichází Lucas Ocampos.
56
A dvojnásobně to bude platit po třetím inkasovaném gólu, který dává po krásné individuální akci MICHY BATSHUAYI.
55
Ne, Troyes se nyní trápí, časté ztráty míče sráží hosty do kolen.
54
Hosté něco zkouší vymyslet na polovině Olympique, ale nedaří se.
51
Další útočná akce Marseille, Cabella posílá pas do vápna, ale tam Batshuayi podklouzl.
49
Olympique tak vstupuje náramně do druhého poločasu, nad ambicemi hostů se již smráká.
47
Míč se dostal před pokutové území, kde z voleje pálil LASSANA DIARRA a francouzský reprezentant se trefil náramně, míč se zakroutil přesně k tyči, gólman Troyes byl naprosto bez šance, to byl nádherný gól.
47
Hned v úvodu druhé půle budeme sledovat rohový kop Marseille.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:05.
A těch nastavených šedesát sekund právě v tuto chvíli vypršely. Do kabin tak odchází s jednobrankovým vedení fotbalisté Olympique Marseille, kteří díky gólu Barrady z 19. minuty vedou nad Troyes 1:0 a pětačtyřicet minut je dělí od premiérové výhry v tomto ligovém ročníku.
45+1
45
Poslední minuta první půle, i když nyní sudí oznamuje, že nastaví ještě šedesát sekund.
44
Statistika držení míče: 58% : 42%.
43
Steve Mandanda vykopává od své branky, ve středu hřiště ale získávají míč hosté.
42
Jessy Pi zvládl těžkou úlohu na své polovině a dokázal přes dvojici útočících hráčů Marseille odkopnout míč.
40
Probíhá poslední pětiminutovka prvního poločasu, domácí hájí těsné vedení.
39
Sudí Chapron přerušil hru a zklidňuje tam hráče u levého rohového praporku.
39
Olympique je opět u pokutového území Troyes, Cabella bojuje na levém křídle.
37
Alessandrini poslal pas z levé strany před branku, kde na hranici malého vápna hlavičkuje Batshuayi a míč prolétl jen těsně nad brankovou konstrukcí!
35
V posledních minutách se více do hry dostávají i hosté, kteří i nyní kombinují na polovině Marseille.
34
Míč končí mimo hřiště a sudí Chapron nařizuje odkop od branky Olympique.
33
Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Yoann Court, přichází Quentin Othom.
33
Yoann Court si nepokryl míč a bránící Mendy ho odkopl do autu.
32
Nakonec Mandanda zklidňuje hru a chytá míč, bude vykopávat od své branky.
31
Rohový kop Troyes, hosté rozehrají z levé strany.
30
Je za námi první půl hodina hry, domácí vedou a zaslouženě, zatím jsou jasně lepší.
28
Žlutou kartu dostává Mario Lemina (Olympique Marseille).
27
Nepřesný centr Alessandriniho z pravé strany.
25
Aut pro Troyes, na pravé straně, na polovině soupeře.
23
Ale Olympique se bleskově dostává k míči a postupně až na polovinu soupeře.
21
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany, na polovině Olympique.
19
Po centru z levé strany se ve vápně dostává k hlavičce Batshuayi, ten ale poslal míč pouze do břevna, ovšem na malém vápně je nikým nehlídaný ABDELAZIZ BARRADA, který již poslal míč do branky.
17
Batshuayi zakončuje uvnitř vápna Troyes, ale míč končí pouze nad brankou hostů.
16
Statistika držení míče: 65% : 35%.
14
Olympique drží míč, ale pouze na své polovině.
13
Odkop od branky Troyes.
11
Olympique drží svého soupeře pod tlakem, hosté se urputně brání.
10
Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu po zákroku obránce Troyes, ale sudí jiného názoru.
9
Ale hosté míč odvrací, ten přesto zůstane na kopačkách domácích.
8
Domácí vybojovali první rohový kop v zápase, z pravé strany.
6
Odkop od branky Troyes, míč směřuje na polovinu Marseille.
4
Trojice obránců Troyes nyní zastavilo míč na cestě do branky, po povedené akci Marseille.
3
Hosté s míčem ve středu hřiště, domácí napadají rozehrávku Troyes.
2
První útočná akce domácích, Saunier ale získal míč.
1
Zřejmě nějaký problém, stále se čeká na příchod týmů na hrací plochu, začátek utkání se trochu posune.
Oba týmy připravené v útrobách Stade Vélodrome.

Olympique Marseille: Mandanda – Dja Djedjé, N'Koulou, Rekik, Mendy – Lemina, Diarra – Cabella, Barrada, Alessandrini – Batshuayi.
Náhradníci: Pelé – M. Dória, Manquillo, Ocampos, Nkoudou, Sparagna, B. Sarr.

ESTAC Troyes: Petrić – Martins Pereira, Koné, Saunier, Karaboué – Pi, Ayasse – Court, Darbion, Camus – Jean.
Náhradníci: Bernardoni – Perea, Nivet, Xavier, Azamoum, Cabot, Othom.

Rozhodčí: Chapron – Danos, Viala.
ESTAC Troyes

Troyes, stejně jako Olympique Marseille, v nové sezóně ještě nevyhrálo. Na úvod přišla remíza 0:0 s Ajacciem a i ve druhém kole, druhém domácím zápase, Troyes "pouze" remizovalo, tentokrát s Nice 3:3. Dnes se tak v Marseille poprvé představí na hřišti soupeře a rozhodně ne v roli favorita.
Olympique Marseille

Olympique se v úvodu sezóny trápí, ve dvou zápasech nezískal ani bod a navíc stále čeká na první gól! Špatný vstup do ligové sezóny stál také křeslo kouče Bielsy, místo něho přišel Španěl Míchel, který se bude snažit pozvednou Marseille tam, kam patří.
Vítejte u onlajn přenosu utkání třetího kola francouzské Ligue 1, v němž domácí OLYMPIQUE MARSEILLE přivítá na stadionu Stade Vélodrome v Marseille ES TROYES.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.