1. česká hokejová liga - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n. Labem : Frýdek-M. - 7. listopadu 2021   16:00

Ústí n. Labem
02:16' M. Simon (Vrdlovec, D. Soukup) • 36:07' T. Čermák (Ouřada) • 42:19'  (Ouřada, Vladimír Brož) • 46:23' D. Tůma (Vrdlovec)
4:5
(1:2, 1:3, 2:0)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
17:19' Peterek  (Šlahař, Zbořil) • 18:12' Komorski  (Lyszczarczyk) • 21:30' Teper  (Lyszczarczyk) • 22:24' Tadeáš Král  (Peterek, Krzak) • 39:48'   (Lyszczarczyk)
L. Cikánek (Hamalčík) – Šidlík, Š. Havránek, Trefný, Vacík, Vladimír Brož (A), E. Mareš, Záruba – D. Tůma (C), Vrdlovec (A), Štěpán Bláha – M. Tůma, Milfait, Ondřej Bláha – M. Simon, D. Soukup, Ouřada – T. Čermák, Martin Bláha.
Zavřel, Jaroš – Coubal, Kokrment
Zimní stadion Ústí nad Labem
606 diváků
Frýdek-M.
Šimboch (Nešpůrek) – Ciura, Teper (A), Zbořil, Matyáš, J. Adámek, Z. Malík, Krzak – Tadeáš Král, Peterek, Šlahař – Klimša, Matiaško, Lyszczarczyk – Komorski, Christov (C), Goiš – Křivohlávek, Ján Blaško.

Ústečtí hokejisté ve třetí třetině dokázali zápas zdramatizovat a snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat se jim nepodařilo ani při závěrečné hře bez brankáře. V souboji o důležité tři body uspěl Frýdek-Místek.
59:17'
Juraj Šimboch kryje ránu z bezprostřední blízkosti. Slovan se tlačí se vyrovnáním.
59:03'
Slovan hraje v šesti, buly v jeho útočném pásmu.
59:03'
Oddechový čas pro domácí.
59:03'
Buly v útočném pásmu Slovanu.
58:00'
Jan Křivohlávek vybojoval puk v útočném pásmu, hosté velmi dobře ví, kolik času zbývá.
57:28'
Ústí se usadilo v útočném pásmu. Jakub Trefný trefil jen hráče před sebou.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:33'
Domácí nyní rozehrávají od své branky, Michal Simon rychle dostal hru do útoku.
56:20'
Erik Mareš znovu pálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář. Následně se bude vhazovat v útočném pásmu Slovanu.
55:53'
Erik Mareš minul od modré čáry branku.
55:50'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál. Domácí trenéři dali hráčům pokyny.
55:34'
Vrdlovcova střela byla ukrytá, puk končí mimo branku. Následně kryje hostující brankář puk. Komerční přestávka.
54:54'
Zakázané uvolnění znamená buly před domácí brankou.
54:05'
Jakub Adámek měl dost prostoru v útočném pásmu, ale k puku se nedostal. Sledujeme hodně dramatickou pasáž hry.
53:30'
Zakázané uvolnění proti Frýdku. Slovan diktuje hru, drží se v útočném pásmu.
53:23'
52:22'
Špatná domácí přihrávka na modrou vrací hru za branku Slovanu. Oba týmy střídají.
51:46'
Štěpán Havránek pálil dobře, jeho rána končí vedle.
51:20'
Frýdek vyhrál buly, a tak rychle vyhodil přes všechny čáry.
51:16'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Michal Matiaško – 2 min., podrážení).
51:03'
Domácí hrají v šesti, mají ponechanou výhodu.
50:41'
Bartosz Ciura zůstal volný, a tak vypálit. Jeho ránu tak tak vykopl brankář.
50:26'
Špatná domácí rozehrávka znamená zakázané uvolnění proti Slovanu.
50:01'
Slovan rozehrává od své branky, následná rána byla zblokovaná. Komerční přestávka.
49:33'
Jonáš Peterek zůstal volný před domácí brankou, ale jeho rána končí vedle. Gólman zasahovat nemusel.
48:26'
Sledujeme vyhrocené utkání, Slovan se žene za vyrovnáním. Hosté jsou pasivní.
47:35'
Jakub Adámek pálil z kruhu, jeho rána skončila na mantinelu za domácí brankou.
47:06'
Další zajímavá příležitost, ránou domácích však končí vedle branky.
46:23'
Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Tentokrát do domácím vyšlo a krásnou ránou snižuje na rozdíl jediné branky ránou z mezikruží DAVID TŮMA. Asistence: Daniel Vrdlovec.
46:09'
Slovan hraje aktivně, usadil se v útočném pásmu.
45:15'
Jiří Goiš pálil z dobré pozice před brankou, jeho pokus tak tak kryje brankář.
44:47'
Jakub Trefný se dostal do velké šance. Sám mířil na brankáře. Střela se mu nepovedla podle představ. Juraj Šimboch kryje puk.
44:00'
Erik Mareš se pokoušel dostat do útočného pásma, ale v rozhodující chvíli mu puk uskočil.
43:30'
Slovan snížil, ale nyní se musí bránit aktivní hře soupeře. Lukáš Cikánek si dokázal poradit se střelou soupeře.
42:19'
Svou první branku v dresu Slovanu dává JURIJ ŽOLOBOV, Z křídla vyslal dobrou střelu, kterou brankář nezastavil a puk skončil v síti. Asistence: Kryštof Ouřada a Vladimír Brož.
41:50'
Erik Mareš dostal těžkou přihrávku na modrou čáru, puk nezpracoval, a tak musel do střední třetiny.
41:04'
Skvěle to sehráli hosté, Jonáš Peterek mohl zakončovat, ale netrefil kotouč.
40:30'
Slovan se dostal do útočného pásma, ale jeho rána končí vedle branky.
40:01'
Střídání v týmu HC Slovan Ústí nad Labem: ze hřiště odchází Petr Hamalčík, přichází Lukáš Cikánek.
40:01'
Čtyři branky jsme viděli ve druhé třetině, na jejím konci platí stav 2:5. Blíže k důležitým třem bodům mají hosté.
40:00'
39:48'
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
ROSTISLAV MARTYNEK se dostal do střelecké pozice a dokázal prostřelit domácího brankáře. Frýdek znovu vede o tři branky. Asistence: Alan Lyszczarczyk.
39:17'
Vhazování před brankou Slovanu, domácí vybojovali puk. Mohou v poklidu rozehrávat.
39:02'
Kryštof Ouřada to vzal na sebe a tísněn obráncem vypálil. Trefila rameno brankáře.
38:32'
Slovan se snaží hrát aktivně, ale hostující obrana mu toho mnoho neumožňuje.
37:34'
Ani jeden z týmů nejevil snahu hrát, a tak sudí přerušil hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:13'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu.
36:48'
Petr Hamalčík si dokázal poradit s nepříjemnou střelou z velké dálky. Následně jeho spoluhráči rychle otočili hru.
36:07'
Slovan snižuje. Po šikovné akci Ouřady se prosazuje střelou mezi betony brankáře Frýdku-Místku TOMÁŠ ČERMÁK. Asistence: Kryštof Ouřada.
35:43'
Brož bojoval o puk v útočném pásmu, vypálit sice nedokázal, ale vybojoval vhazování pro své spoluhráče.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Hostující celek kontroluje hru a má tříbrankový náskok.
34:52'
Hostující brankář přerušuje hru, komerční přestávka.
34:24'
33:53'
Rychle se Frýdek dostal do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit.
33:35'
Slovan, který se brání, vyhazuje přes všechny čáry.
32:43'
Martynek se vrací do hry, hosté mají možnost přesilovky.
32:23'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Štěpán Bláha – 2 min., sekání).
31:46'
Domácí hrají aktivně, Daniel Vrdlovec pálil jen o malý kousek vedle branky.
31:24'
Hostující brankář ránu od modré čáry viděl a puk v pohodě ukryl do rukavice.
31:06'
Slovan se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
30:41'
Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Rostislav Martynek 2 min. – nedovolené bránění).
30:36'
Mikuláš Zbořil mohl zakončovat od modré, ale pokračoval v kombinaci.
30:01'
Vladimír Brož se vrací za svou branku, čeká na přeskupení sil, a pak rychle dostal hru do útočného pásma.
29:31'
Juraj Šimboch si poradil se střelou od modré čáry. Následně se strhal šarvátka před brankou Frýdku.
29:03'
Zajímavou šanci měli domácí v situaci tři na dva, ale domácí hráč se k puku nedostal.
27:55'
Dominik Vacík bojoval o puk, získal ho. Následně rozehrávali jeho spoluhráči pěknou kombinaci, kterou však zakončit nedokázali.
27:15'
Domácí se usadili v útočném pásmu, rána byla zblokovaná. Pálil Brož.
26:44'
Jakub Teper ujel domácí obraně, dostal se do brejku. Jeho tvrdou ránu Petr Hamalčík vyrážečkou vyrazil mimo branku. Další zajímavá šance hostů.
26:22'
Ofsajd Slovanu, komerční přestávka.
25:37'
Erik Mareš čekal na modré čáře na přihrávku, ale spoluhráči mu nedokázali přesněji poslat puk. Následně jeden z jeho kolegů minul branku.
25:10'
Dominik Vacík pálil od modré čáry, jeho pokus zblokoval jeden z bránících hráčů.
25:05'
Ústí vybojovalo buly v útočném pásmu, vhazování ovšem prohrálo, a tak musí o puk bojovat.
24:53'
Jiří Goiš pálil z mezikruží, jeho rána končí zblokovaná v ochranné síti nad brankou.
23:20'
Slovan se nyní dostal do útočného pásma, ale nedaří se mu vypracovat si střelecké pozice.
22:24'
Velmi rychle přidává hostující celek další branku. Z hranice brankoviště se dokázal prosadit nedostatečně pokrytý TADEÁŠ KRÁL. Asistence: Jonáš Peterek a Filip Krzak.
21:30'
Hostující celek proměnil přesilovku a navyšuje své vedení, tvrdou ránou poslal puk do horní části branky JAKUB TEPER. Asistence: Alan Lyszczarczyk.
21:06'
David Klimša vypálil, ale trefil jen Brože.
20:34'
Frýdek rozehrává od své branky, následně se dostal do útočného pásma, Jakub Teper to zkoušel od modré čáry, Neuspěl.
20:26'
Vhazuje se ve středním pásmu, Slovan hraje v oslabení.
20:01'
V tomto zápase se domácí hokejisté dokázali prosadit jako první, ale pak velmi rychle Frýdek dokázal stav zápasu otočit. Po první třetině vedou hosté 2:1.
20:00'
19:59'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (David Tůma – 2 min., hákování).
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:12'
Blesková akce a hosté jdou do vedení. Alan Lyszczarczyk vyslal do brejku FILIPA KOMORSKIHO, který přesnou střelou našel mezeru mezi betony brankáře. Asistence: Alan Lyszczarczyk.
18:02'
Zajímavou šanci měli domácí, ale brankář Juraj Šimboch své spoluhráče podržel.
17:19'
Hostující celek proměnil přesilovou hru a srovnává stav zápasu. S první střelou si ústecký brankář poradil, ale puk se dostal do míst, kde byl JONÁŠ PETEREK. Jeho rychlé zakončení už bylo přesné. Asistence: Jakub Šlahař a Mikuláš Zbořil.
16:54'
Jeden z hráčů hostů byl před brankou volný, puk na něho mířil, ale promáchl.
16:22'
Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Michal Simon – 2 min., podrážení).
15:50'
Kryštof Ouřada to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do výraznější střelecké pozice. Dobře zapracovala obrana soupeře.
15:30'
Po krátké pauze znovu pokračuje hra.
15:10'
David Klimša dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, jeho pokus kryje Petr Hamalčík. Hra je přerušená, komerční přestávka.
14:16'
Jonáš Peterek se rychle dostal do útočného pásma, zkoušel poslat puk na první tyč, ale trefil jen boční síť.
13:20'
Po zakázaném uvolnění se hra znovu vrací před branku Frýdku.
12:42'
David Klimša dvakrát pálil, oba jeho pokusy dokázala zblokovat domácí obrana.
11:30'
Martin Tůma pálil bez přípravy, ale trefil prvního hráče, který stál před ním.
10:51'
Kryštof Ouřada sváděl souboj o puk za brankou, puk sice vybojoval, ale jeho následná přihrávka nebyla dostatečně přesná.
10:26'
Slovan vybojoval buly v útočném pásmu, k výraznější šanci se přes dobrou hru Frýdku nedostal.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek vede o jednu branku, trefil se Michal Simon, který zaznamenal svou první branku jako Slovan.
09:58'
Hra je nyní hodně rozkouskovaná, mnoho šancí k vidění není.
09:07'
Jakub Trefný pálil z dobré pozice mezi kruhy jeho ránu vyrazil hostující brankář.
08:39'
Špatná rozehrávka Frýdku znamená zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude v domácím útočném pásmu.
08:11'
Puk vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry.
07:21'
Komerční přestávka.
07:05'
Jakub Teper se musel vrátit za sovu branku, odkud rozehrává. Následně se hosté usadili v útočném pásmu, ale střela byla zblokovaná do ochranné sítě.
06:20'
Jonáš Peterek kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale obrana Slovanu si dokázala poradit. Soupeře nenechala vypálit.
06:07'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Slovanu. Frýdek má možnost vhazování v útočném pásmu.
05:30'
Štěpán Havránek pálil od modré čáry, jeho rána byla před brankou zblokovaná.
05:00'
Jakub Trefný využil dobré akce spoluhráčů, sjel si před branku do volného prostotu, jeden z obránců Frýdku vložil do přihrávky hokejku.
04:27'
Erik Mareš čekal na modré čáře na přihrávku, ale kotouč se k němu přes maximální snahu spoluhráčů nedostal.
03:39'
Vhazovat se nyní bude před brankou Frýdku. Bránící se celek vybojoval kotouč, a tak se pokouší otočit směr hry.
03:36'
Slovan i po vstřelené brance pokračuje v aktivní hře, vypracoval si další šanci, ale obrana v čele s brankářem si dokázali poradit.
02:16'
Slovan se dostává do vedení v ponechané výhodě. Vrdlovec už mohl zakončovat, ale ještě předložil přihrávku na druhou stranu brankoviště, kde byl volný MICHAL SIMON. Asistence: Daniel Vrdlovec a Dominik Soukup.
02:00'
Domácí mají ponechanou výhodu, budou hrát přesilovku.
01:22'
Martin Tůma šikovně prodloužil puk do útočného pásma, aby z toho nebyl icing. Následně pokračoval v akci, ale obrana ho nenechala vypálit.
00:48'
Zasahovat musel také domácí brankář, který si celkem snadno poradil se střelou od modré čáry.
00:20'
Domácí hokejisté vstoupili do zápasu aktivně, usadili se v útočném pásmu, oba pokusy kryl hostující brankář.
00:01'
Zápas za malý moment začne

HC Slovan Ústí nad Labem: L. Cikánek (Hamalčík) – Šidlík, Š. Havránek, Trefný, Vacík, Vladimír Brož, E. Mareš, Záruba – D. Tůma, Vrdlovec, Štěpán Bláha – M. Tůma, Milfait, Ondřej Bláha – M. Simon, D. Soukup, Ouřada – T. Čermák, Martin Bláha.

HC Frýdek-Místek: Šimboch (Nešpůrek) – Ciura, Teper, Zbořil, Matyáš, J. Adámek, Z. Malík, Krzak – Tadeáš Král, Peterek, Šlahař – Klimša, Matiaško, Lyszczarczyk – Komorski, Christov, Goiš – Křivohlávek, Ján Blaško..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 015. září a hostující Sokolov vyhrál v Ústí nad Labem 4:3.
Vzhledem k tabulkovému postavení obou klubů a vyrovnanosti tabulky jsou body z tohoto zápasu pro oba týmy velmi důležité.
Slovan v sobotním zápase neuspěl na ledě Baníku Sokolov. Vinou špatné druhé třetiny, v níž inkasoval pět branek, prohrál celkově 2:8. Za Ústí se trefili Daniel Vrdlovec a Vladimír Brož.
Oba kluby své poslední zápasy prohrály. Frýdek-Místek vyrazil na dlouhý výlet. Nejprve v sobotu v Edenu prohrál se Slavii 1:2 po samostatných nájezdech, a nyní ho čeká na severu Čech souboj s Ústím.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Chance Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Slovan Ústí nad Labema HC Frýdek-Místek.