10:23' Brada   • 25:29' Ivan   • 29:43' Rajčan   • 59:27' Kocián
Synek (Šarman) – Burian, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Tomeček, Hrazdira, Bachánek, Macík.
99 diváků
Vítkovice
Dolíška (Josifidis) – Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí – Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Krška, Přibyl, Melovský, Rajčan, Brada, Veselý.

Pro dnešek je to ode mne vše, těším se příště na počtenou.
Máme tu konec zápasu. Ve třetí třetině zlínští zabrali, a dokázali zápas ještě zdramatizovat. Necelý 30 vteřin před poslední sirénou se ale JAKUB KOCIÁN nemýlil, a rozhodl o konečném výsledku v poměru 2:4.
59:51'
Zlín to zkouší v šesti.
59:27'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Po asistenci Gebauera neměl JAKUB KOCIÁN problém trefit prázdnou klec.
58:45'
Dluhoš bekhendem mohl vyrovnat, ale Dolíška věděl co má dělat.
57:46'
56:17'
Kocián osvobozuje svůj tým.
55:46'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Matyáš Melovský – 2 min., vysoká hůl).
55:19'
Forma střílel od modré čáry, ale připravený Dolíška zasáhl.
53:15'
Zlín právě vstřelil branku!
Talafa od modré posunul puk na DANA HANDLA, ten se rychlím pohybem dostal mezi kruhy a střelou zápěstím se nemýlil.
53:07'
Handlovi se střela z úhlu nepovedla, a tak puk skončil v rohu.
52:13'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Fabien Kočí – 2 min., hákování).
50:44'
Tak přeci jenom se to zlínským povedlo. Handl nastřelil Dolíškův beton a od něj se puk odrazil před osamoceného MICHALA DLUHOŠE, který se nemýlil.
48:40'
Talafa se prokličkoval až ped Dolíšku, který si jeho pokus pohlídal.
46:58'
Krejsa s Bradou jeli dva na jednoho, ale jejich pokus Synek vytěsnil holí.
46:08'
Kotáskovo nahození si Synek radši pokryje.
45:26'
Gebauerova střela přes Prokeše skončila Synkovi na hrudi.
44:39'
Hrazdira přihrával Mikulíkovi, který stál v ofsajdu.
43:26'
Talafova střela udělala jen čáru na zlínském mantinelu.
41:47'
Mikulíkovu střelu zblokoval Krejsa.
40:19'
Formanovu špatnou rozehrávku zachytil Krška, který vzápětí trefil jen chránič Talafy.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 13:25.
Druhá třetina navýšila skore hned o dvě branky, kdy se v čase 14:31 trefil IVAN IVAN a vzápětí se stav opět změnil zásluhou SAMUELA RAJČANA. V této třetině byly lepší hráči z Ostravy. Domácí se budou muset hodně snažit, aby se zápasem ještě něco udělali.
40:00'
39:49'
39:42'
Ivan z mezikruží střílel, avšak Synkova lapačka byla na pravém místě.
38:30'
Vítkovický útočník se dostal až do útočného pásma, ale stahovačka před Synkem mu nevyšla.
37:49'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Marek Brada – 2 min., držení hole).
37:32'
Rajčan mohl pálit s první, avšak puk mu podjel mezi nohama.
36:07'
34:38'
Do Dluhošovi příhry směrem na Riedela dal vítkovický útočník hůl, a tak se mohli hosté osvobodit.
34:07'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Marek Brada – 2 min., hákování).
31:12'
Domácímu Macíkovi podjely brusle a odevzdal kotouč vítkovickému útočníku, který se prokličkoval hřištěm, ale jeho nedočkaví spoluhráč mu vjel do ofsajdu.
29:43'
Bradovu střelu Synek vyrazil přímo na hokejku SAMUELA RAJČANA, který neměl problém trefit odkrytou klec.
28:54'
Veřmiřovského pokus o střelu Dluhoš zblokoval.
28:23'
Kočího střela končí mimo branku.
25:29'
Příhra na Mikulíka se nepovedla, a tak se puk od razil od mantinelu přímo na hokejku IVANA IVANA, který se řítil na osamoceného Synka, kterého si potáhl a zasunul do prázdné.
25:17'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Marek Brada – 2 min., sekání).
25:00'
Krejsova střela končí mimo branku Synka.
24:36'
Rajčanovi nedovolil Prokeš pracovat s pukem za brankou.
23:24'
Zlínský útok zastavuje ofsajd.
22:25'
22:20'
Zlínské nahození končí až hostujícího golmana.
21:49'
Ivanovu střelu zblokoval Bednařík.
21:10'
Zlínským se podařilo osvobodit.
20:25'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Lukáš Chludil – 2 min., podražení).
20:07'
Dluhoš nohou posílá puk do obranného pásma vítkovických.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 12:40 .
Z první třetiny se zdáli býti lepší zlínští, ale v čase 9.37 otevřel skore MAREK BRADA, který za asistence Kočího propálil Synka. V druhé časti první periody hosté šlápli na plyn a začali chodit více do branky.
20:00'
19:32'
Formanovu střelu Dolíška radši podrží na svém těle.
17:39'
17:34'
Tomečkova dorážka šla mimo branku Dolíšky.
15:58'
Mikulík od modré nastřelil prvního hráče, a tak mohli hosté v klidu vyhodit. Zlínští budou muset začít od branky Synka.
15:39'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Fabien Kočí – 2 min., vražení na hrazení).
13:48'
S tlakem před zlínskou brankou si Synek poradil.
13:10'
Zlínští pomalu svírají hosty.
12:23'
Vítkovičtí vyhazují na zakázané uvolnění.
11:30'
Kopčil z poza branky přihrával Dluhošovi, který byl osamocený před brankou, avšak příhra šla jen na brusle.
10:23'
Autorem branky je MAREK BRADA. Asistence: Filip Plánka.
10:20'
Bystroň pálil od modré, avšak Synek lapačkou zasáhl.
09:04'
Kopčilova příhra směrem na Kráčalíka končí v rohu.
08:13'
Hrazdira byl sám před brankou, avšak puk mu sjel z čepele hole.
07:20'
Krškova zblokovaná střela končí v ochranné síti.
06:16'
Hrazdirovu příhru na Bednaříka překazil Rajčan.
05:17'
Riedelovu střelu od modré Dolíška kryje.
04:04'
S Melovského střelou si Synek poradil hokejkou.
03:31'
Hrazdira pálil z kruhu, avšak jen do masky Dolíšky.
02:46'
Nyní se v obraném pásmu zlínských usadili hosté.
01:18'
Bachánkova střela skončila v náruči bránícího hráče.
00:04'
Zlínští se hned po buly dostali do utočného pásma.
00:01'
AUKRO BERANI ZLÍN

Zlínští nezačali nový kalendářní rok uplně nejlépe. Z prvního letošního utkání v Havířově vyšli zlínští s porážkou 0:5. Ve druhém duelu zajížděli na led Hradce, kde těsně podlehli 3:4. Berani se v tabulce nachází na 5. místě, avšak to nic neznamená, protože od třetího Havířova je dělí jen pouhý bod.
HC VÍTKOVICE RIDERA

Ostravští si v průběžné tabulce ligy drží druhé místo. Jejich vzájemné zápasy proti Zlínu jsou velmi dobré. V prvních dvou duelech dokázali zlínským nasázet hned 14 branek. Avšak poslední střetnutí těchto dvou mužstev skončilo jen 2:1 pro Vítkovice. Vítkovičtí v posledním zápase udolali soupeře z Mladé Boleslavi vysoko 8:2.
Krásný sobotní večer, na zítřejším programu ELIOD extraligy mladšího dorostu skupiny B je utkání mezi týmy Aukro Berani Zlín a Vítkovice Ridera. Buďte u tohoto hokejového klání s námi!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.