Tipsport Extraliga - Základní část - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Třinec - 3. října 2019   17:30

Vítkovice
31:16' Dej (Roberts Bukarts, O. Roman) • 37:08' Roberts Bukarts  • 44:58' Černý (O. Roman) • 52:11' O. Roman (Trška, Roberts Bukarts)
4:6
(0:2, 2:1, 2:3)
Třinec
06:14' M. Doudera  (A. Nestrašil, M. Stránský) • 16:08' Roth  (M. Doudera, A. Nestrašil) • 20:54' Dravecký  (D. Musil, Marcinko) • 42:15' Roth  (M. Doudera, A. Nestrašil) • 44:27' M. Kovařčík  (O. Kovařčík, Hrehorčák) • 58:42' Dravecký  (Galvinš)
Vítkovice
Mi. Svoboda (25. Dolejš) – Černý, Trška, Šidlík, D. Krenželok, Výtisk (C), Kvasnička, Bodák – Roberts Bukarts (A), O. Roman, Schleiss – Vopelka (A), Š. Stránský, Lakatoš – Dej, E. Němec, Mallet – Kurovský, Werbik, Guman.
Mrkva, Svoboda – Brejcha, Jelínek
Ostravar aréna
6 306 diváků
Třinec

SESTŘIH: Vítkovice - Třinec 4:6. Gólové hody, Nestrašil znovu zářil

Po první třetině se mohlo zdát, že zápas bude mít jednoznačný průběh. Vše tomu napovídalo, hlavně když necelou minutu po začátku druhé části přidali hosté třetí branku a o něco málo později byl z domácí branky odvolán Svoboda, kterého nahradil Dolejš. Vítkovice ale nesložily zbraně, dokázaly využít dvojnásobnou přesilovku a zpět do hry je poté dostal gól Bukartse z nařízeného trestného střílení. Po druhé třetině ztráceli domácí na svého rivala jen jednu branku. Třetí třetina byla na góly nejzajímavější, nejprve zvýšili náskok hosté díky Rothovi a Michalu Kovařčíkovi, domácí ale velmi rychle skórovali Černým. Když se díky gólu Romana dostali domácí jen na rozdíl jedné branky, začali si i více věřit a Kváča měl se svými spoluhráči přece jen více práce. Hosté navíc přenechali útočení svému soupeři a sami se soustředili hlavně na obranu. Vítkovice vsadily vše na jednu kartu a odvolali gólmana, samy však Kváču už nepřekonaly a necelé dvě minuty před třetí sirénou definitivně rozhodl o dělbě dnešních bodů Dravecký. Oceláři si tak připisují všechny tři body do tabulky za výhru 6:4. Vítkovičtí se ale nemusejí stydět, sehrály se silným soupeřem dobrý zápas.
Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera, budu se těšit někdy brzy znovu na počtenou.

Celkem – 30:24
59'
Vítkovice - Třinec: Dravecký střelou do prázdné stvrdil výhru Ocelářů, 4:6
59:52'
Vítkovičtí s pukem v pásmu, Kváča ale už zřejmě nebude muset zasahovat, kotouč je v rohu.
59:26'
Dolejš je už zpět ve své brance, domácí zakládají další útok.
58:42'
Třinec právě vstřelil branku!
Hosté se dostali k puku VLADIMÍR DRAVECKÝ se vydal do pásma, přestože s ním couvali tři domácí hráči, puk se do prázdné branky přesto dostal – 4:6. Asistence: Guntis Galvinš.
58:30'
Hned po vhazování se dostal puk k Šidlíkovi, ten posunul kotouč mo modré na Tršku, ale jeho ránu lapil Kváča do lapačky.
58:25'
Také hostující trenéři si vybírají oddechový čas.
58:25'
Oceláři vyhodili puk směrem k opuštěné brance, ale minuli ji. Je z toho zakázané uvolnění.
57:55'
Vítkovice musely zpět k brance, jel s nimi jen jeden hostující muž, který ale neměl příliš ambicí rvát se o kotouč.
57:37'
Vítkovice dle očekávání nechávají Dolejše na střídačce.
57:37'
Oddechový čas pro domácí celek.
57:35'
Nahození vítkovických hráčů raději Kváča zalehává.
56:57'
Domácí musejí rozehrát od Dolejše, jediným mužem, který krouží kolem útočné modré je Marcinko.
56:44'
Hosté se nyní soustředí hlavně na obranu své branky.
56:26'
Vítkovice u puku, kombinují do pásma.
56:00'
Domácí se dostávali do protiútoku, ale hra je zastavena, u mantinelu v rohu zůstal ležet vítkovický Šidlík.
55:52'
Třinečtí se po domácí hrubce v pásmu dostali k puku, Ondřej Kovařčík si objel vítkovickou branku, ale Dolejš byl na jeho střelu připraven.
55:41'
Vhazování u třinecké branky vyhrávají domácí.
55:27'
Matěj Stránský se řítil do pásma, ale Trška mu bez větších potíží kotouč v kruhu vypíchl.
55:04'
Nahozený puk Dolejš ztlumil holí a domácí mohou rozehrát do útoku.
54:51'
54:30'
Dolejš v domácí kleci zatím příliš práce nemá.
53:58'
Další vyhození z hokejek vítkovických hráčů, třinečtí zakládají útok zvolna.
53:25'
Puk za brankou třineckých, vítkovičtí se zatím brání na výbornou.
52:51'
Domácí jsou potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpykává Roman.
52:51'
V hale je velmi bouřlivá atmosféra, zřejmě se bude vylučovat, je nahlášena komerční přestávka.
52:11'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovičtí využívají přesilovku, Trškova střela se odrazila od Kváči, skákavý puk se dostal do branky zásluhou ONDŘEJE ROMANA – 4:5. Asistence: Peter Trška, Roberts Bukarts.
51:41'
Domácí začali zostra, nejprve pálili jen do Kváči, odražený puk okamžitě vyslal zpět na branku další hráč, ale nastřelil znovu jen hostujícího gólmana.
51:27'
Hostující Stránský nedovoleně bránil Schleisse, vítkovičtí mají přesilovku.
51:08'
Vhazování po pravici hostujícího gólmana.
50:45'
Bukarts si s Romanem u třinecké klece nerozuměl.
50:17'
Hrehorčák si sjížděl k vítkovické kleci pro puk, ale Trška mu jej odpálil rovnou před nosem.
49:48'
Výtisk má puk za svou brankou pod kontrolou, čeká na dostřídání spoluhráčů.
49:11'
Důraz Schleisse v následujících chvílích se znovu vyplatil, třineckého beka připravil o kotouč, přesunul se ke Kváčovi, ale ten si jej dokázal pohlídat.
48:55'
Oba týmy střídaly, Schleiss stačil kotouč jen nahodit za Kváčovu klec.
48:18'
Domácím se vyplácí důraz, nechtějí svého soupeře pustit k žádné větší akci.
47:00'
Vejmelka se protáhl kolem branky, ale k puku se nedostal.
46:04'
Hostům se nedaří přihrávky, vítkovičtí je napadají aktivně.
45'
Vítkovice - Třinec: Tomáš Černý propálil Kváču mezi betony, 3:5
45'
Vítkovice - Třinec: Kovařčík z protiútoku propálil Dolejše, 2:5
45:27'
Oceláři ztratili ve středním pásmu puk, domácí formují útočnou akci.
44:58'
Vítkovickým se snaha vyplatila, Roman našel TOMÁŠE ČERNÉHO, který zleva propálil Kváču mezi betony – 3:5. Asistence: Ondřej Roman.
44:27'
Třinečtí odskakují na rozdíl tří branek, z protiútoku propálil Dolejše po ledě MICHAL KOVAŘČÍK – 2:5. Asistence: Ondřej Kovařčík, Patrik Hrehorčák.
44:20'
Lakatoš mířil do branky, ale z otočky nahrál na spoluhráče, ten ale o kotouč rychle přišel.
44:12'
Vítkovičtí se drží u třinecké klece a ostřelují Kváču, v jednom z pokusů se jim podařilo nastřelit díky Schleissovi znovu tyč!!
43'
Vítkovice - Třinec: Roth poslal puk nad rameno Dolejše, 2:4
43:37'
Schleiss mohl snižovat, ale Kváča vytáhl výborný zákrok.
43:23'
Hrálo se na obě strany, hra je nakonec přerušena pro vítkovický ofsajd.
42:15'
Hosté přece jen trestají domácí vyloučení, po nahrávce Doudery poslal puk nad Dolejšovo rameno VLADIMÍR ROTH – 2:4. Asistence: Milan Doudera, Andrej Nestrašil.
42:02'
Těsně u branky číhal Nestrašil, ale k puku se nedostal.
41:35'
Hostující Hrňa poslal puk od kruhu, ale Dolejš byl připraven.
41:09'
Vítkovickým se podařilo po delší době dostat puk pod kontrolu a poslat ho rychle do bezpečí.
40:33'
Domácí Krenželok se i v této třetině objevuje na trestné lavici, tentokrát se provinil sekáním.
40:22'
Šimon Stránský se do pásma prosadil, ale byl v ofsajdu.
40:04'
I toto úvodní vhazování vyhrávají hosté.
40:01'
Druhou třetinu výsledkově i střelecky vyhráli domácí, kteří teď ztrácejí na svého soupeře jen jedinou branku. Se silným týme, jakým ale Oceláři jsou, se nedá vše vsadit jen na útok, proto se k nám po přestávce vraťte, zápas bude jistě ještě hodně zajímavý.
1/3 – 6:10
2/3 – 11:7
Další třetina začne přibližně v 19:22.
40:00'
39:53'
Puk je v obranném pásmu Třince, Oceláři už ale nikam spěchat nebudou.
37:34'
37:08'
Domácí snižují z trestného střílení, ROBERTS BUKARTS se rozjel zeširoka na třineckou klec, čekal na jeho pohyb a nakonec zkušeně poslal puk do horní části branky – 2:3. Bez asistence.
37:08'
Domácí Bukarts se dostal do dalšího úniku, tentokrát jej však hostující Doudera zastavil nedovoleně a ze jeho držení je nařízeno trestné střílení.
36:42'
Třinečtí se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale Marcinko s Vránou nastřelili jen Dolejše.
36:35'
Vítkovičtí se dostali k puku a vyrazili do útoku, Bukarts ale neměl komu by nahrál a nakonec o kotouč přichází.
36:18'
Vrána se protáhl až k levé tyči Dolejšovy branky, ale nevyzrál na něj.
36:02'
Třinečtí se usadili v pásmu a zvolna kombinují.
35:45'
Vítkovičtí vyhazují kotouč až do rohu ke Kváčovi.
35:34'
Hákováním si vypomohl domácí Krenželok a by potrestán dvěma minutami.
35:09'
Chmielewski se poměrně lehce dostal sám do pásma, ale u branky se ke střele díky domácím bekům nedostal.
34:48'
Domácí se usadili v pásmu a snaží se prostřelit Kváčů z jakéhokoliv úhlu.
34:09'
Boj o kotouč za domácí brankou vyhrál Nestrašil, ale poslal puk jen na hůl Gumana, který okamžitě přesouvá hru do útočného pásma svého týmu.
33:25'
Oceláři se díky nahození dostali do pásma, končí však i s pukem za vítkovickou brankou.
33:09'
Kváča schovává puk pod lapačkou, následuje komerční přestávka.
32'
Vítkovice - Třinec: Dej v těsné blízkosti Kváči dopravil puk do brány, 1:3
32:47'
32:22'
Vítkovice znovu v pásmu, ale hostující gólman má dobrý výhled a nemá s vítkovickými střelami příliš práce.
31:50'
Ocelářům se daří vyhazovat kotouče do bezpečí středního pásma.
31:16'
Domácí pokračují v klasické přesilovce 5 na 4.
31:16'
Vítkovičtí se tlačili do branky, Bukarts při své střele zlomil hůl, RASTISLAV DEJ ale v těsné blízkosti Kváči dopravil puk do branky a snižuje v přesilovce na 1:3. Asistence: Roberts Bukarts, Ondřej Roman.
31:03'
Rychlá dvojitá výměna Romana s Trškou za Kváčova záda neprošla.
30:47'
Domácí čeká dvojnásobná přesilovka, Gernát zahrál vysokou holí a bude pykat.
30:23'
Roman nahrál z kruhu Trškovi na modrou, ten pálil hned z první, ale klubko hráčů neprostřelil.
30:07'
Vítkovičtí se rychlými přihrávkami stahují těsně k brance Kváči, ten je ale v pohotovosti a kotouč ukrývá v lapačce.
29:39'
Prvním vyloučeným hráčem hostů je Hrehorčák, který se provinil nedovoleným bráněním. Po komerční přestávce se tak budou muset Oceláři bránit.
29:36'
Vítkovičtí rozjeli útočnou akci, nechybělo málo a mohli se radovat z první branky, ale puk letěl těsně kolem tyče.
29:04'
Střela Ondřeje Kovařčíka se odrazila od Dolejše, nikdo z třineckých ale nebyl nablízku pro případnou dorážku.
28:16'
Musil vybojoval na útočné modré kotouč, ale poslal jej jen lehce k Dolejšovi, který rozehrává na spoluhráče.
27:20'
Hráči v bílých dresech ostřelují hostující branku, ale třinecký gólman má výborný výhled.
26:40'
Hostující první útočná trojice se rychle protáhla do pásma, ale vítkovičtí si dokázali poradit.
26:17'
Oceláři se vymanili od své klece, zavážejí kotouč do útočného pásma a střídají.
25:53'
Domácí se stále drží v pásmu, Kváča je v pohotovosti.
25:15'
Vítkovičtí v pásmu, Schleiss číhal u branky, ale puk se k němu nedostal.
24:22'
Domácí trenéři sahají ke změně brankářů, Svoboda přenechává místo v brance svému kolegovi Dolejšovi.
23:05'
Část domácích fanoušků se začala radovat, ale puk končí na tyči Kváčovy klece!!!
23:00'
Bukarts s pukem ujížděl do pásma, nikdo ze spoluhráčů mu ale nenajížděl, a tak musel svou jízdu zpomalit.
20:54'
Hosté využili problémů domácích, Musil se přesouval s pukem k opačné tyči, Svoboda s ním, ale třinecký bek poslal puk na VLADIMÍRA DRAVECKÉHO, který poslal puk mezi gólmanovy betony – 0:3. Asistence: David Musil, Tomáš Marcinko.
20:49'
Domácí mají problémy s rozehrávkou.
20:27'
Svobodova branka je mimo svou pozici, bude se vhazovat před útočnou modrou Třince.
20:13'
Hosté se hned po vhazování rozjeli do pásma a derou se do branky.
20:01'
Po první třetině mohou být spokojenější fanoušci Ocelářů, kteří vyhrávají o dvě branky. Jednu z nich přitom vstřelili v početní převaze. Třinečtí si dokázali vytvořit u domácí branky prostor, Svoboda měl často plné ruce práce. Uvidíme, jakou taktiku nasadí domácí trenéři do dalšího průběhu.
1/3 – 6:10
Další třetina začne přibližně v 18:22
20:00'
19:36'
Hosté nepřešli přes střední pásmo, Vítkovice se snaží udržet hru co nejdál od své branky.
19:05'
Vítkovice mají puk pod kontrolou a míří do pásma.
18:40'
Lakatoš se vrací na led, vítkovičtí jsou v plném počtu.
18:19'
Třinečtí se znovu vracejí do pásma, dělovka Rotha od modré trefila jen Svobodův beton.
17'
Vítkovice - Třinec: Roth šikovně navýšil vedení hostů, 0:2
17:50'
Gernátova střela končí u Svobody, vítkovičtí mohou při krátkém přerušení vydechnout.
17:40'
Přímo před brankou stál Marcinko, ale puk do branky nedopravil.
17:16'
Oceláři si před domácí brankou otevřeli střelnici a pálí ze všech stran.
16:40'
Vítkovice se budou znovu bránit, Lakatoš je potrestán za pozdní dohrání.
16:08'
Hosté využívají přesilovku, Doudera poslal kotouč přímo na hůl VLADIMÍRA ROTHA, který z pozice klečícího střelce trefil miniaturní místo mezi tyčí a Svobodou – 0:2. Asistence: Milan Doudera a Andrej Nestrašil.
15:54'
Vítkovičtí poslali puk daleko do bezpečí a hájí střední pásmo.
15:30'
Za podrážení je vyloučen kapitán domácích Výtisk.
15:16'
Matěj Stránský se neprotáhl kolem Výtiska, bude se vylučovat, Kváča zatím sprintuje na střídačku.
14:44'
Puk míří ke Svobodovi, Kvasnička pro něj sprintuje, aby byl první.
14:22'
Vítkovice znovu zakládají útočnou akci od své klece.
13:52'
Domácí postupovali směrem k brance, Roman ale před Kváčou nikoho nenašel, a tak se puk dostává na třinecké hokejky.
13:29'
Kváča si připisuje další dobrý zásah proti pokusu Werbika zblízka.
13:25'
Vítkovičtí znovu posílají kotouč do ochranné sítě za třineckou klecí, je vyhlášena komerční přestávka.
12:59'
Na opačné straně to zkoušel Němec, ale nebyl přesný.
12:15'
Matěj Stránský je dnes při chuti, nejprve si rychle sjel před domácí branku, ale přihrávka ho nenašla, o pár chvil později se s pukem protáhl kolem branky, ale nemířil přesně.
11:47'
Hosté posílají kotouč za zakázané uvolnění.
11:34'
Tvrdá rána Výtiska od modré se odráží od hráčů před brankou Třince.
11:09'
Roman s Bukartsem operují u hostující klece, ale Kváča je v pohotovosti.
10:34'
Nahození ke Svobodově brance domácí gólman chytá a rychle kotouč rozehrává.
09:41'
Vítkovice tlak svého soupeře přestály, Krenželok se m§že zapojit do hry.
09:33'
Tvrdá rána Doudery od modré končí na Výtiskových bruslích před brankou.
09:15'
Hosté předvádějí rychlý přesilovkový kolotoč.
08:46'
Vítkovice vyhazují kotouč a rychle střídají.
08:17'
Oceláři se drží před Svobodou, zkoušejí jeho pozornost, Nestrašilův pokus končí v rychlé gólmanově lapačce.
7'
Vítkovice - Třinec: Střela Doudery zaplula k levé tyči, 0:1
07:41'
Za hákování je potrestán domácí Krenželok.
07:26'
Kváča musel být ve střehu, domácí se pokoušeli střílet i z větších vzdáleností, ale hosté se nakonec dostali ke kotouči a přesunují hru ke Svobodovi.
06:39'
Vítkovičtí se rychle protáhli do pásma, ale jejich pokus končí v ochranné síti, následuje komerční přestávka.
06:14'
Oceláři se radují jako první, dobře clonili Svobodovi výhled, střela MILANA DOUDERY zaplula do branky k levé tyči – 0:1. Asistence: Andrej Nestrašil, Matěj Stránský.
06:00'
Domácí zaútočili na Kváčovu klec, spolupráce Kurovského s Gumanem ale změnu skóre nepřinesla.
05:26'
Vítkovice si musely dojel za svou branku pro puk, Černý bude rozehrávat.
04:48'
Hraje se ve středním pásmu, oba týmy bojují o každý kousek ledu.
04:15'
Pěkná hokejová akce v podání Vítkovic, Šimon Stránský dostal rychlou přihrávku do kruhu, ale Kváču nepřekvapil.
03:56'
Další těžký zákrok pro domácího gólmana, první hostující pětka se natlačila do branky, ale po střele Matěje Stránského se Svoboda po puku doslova vrhnul a udržel jej pod lapačkou.
03:01'
Oceláři kombinovali v pásmu, zprava si do kruhu najel Dravecký, ale pálil jen do gólmana.
02:01'
Třinečtí se řítili do pásma, Hrehorčák poslal puk před branku, dojíždějící Musil chtěl kotouč doklepnout do branky, ale Svoboda byl připraven.
01:38'
Domácí zpět v pásmu, Dej si sjel až těsně před Kváču, ale puk mu vyklouznul.
01:13'
Vítkovičtí teď dobře kombinovali před brankou Kváči, ten byl ale na jejich pokusy připraven.
00:53'
Lakatoš dostal rychlou přihrávku do kruhu, ale nedokázal ji bleskově zpracovat, posílá puk na modrou.
00:27'
Schleiss se vydal s pukem do pásma, ale byl v těžké pozici, Oceláři nakonec posílají kotouč na zakázané uvolnění.
00:02'
Úvodní bully vyhrává hostující Vrána.
00:01'
Poté, jako už tradičně, zazní také česká státní hymna.
Také Vítkovice se připojí k uctění památky zesnulého zpěváka Karla Gotta úryvkem jeho písně C´EST LA VIE.

HC Vítkovice Ridera: Mi. Svoboda (Dolejš) – Trška, Šidlík, D. Krenželok, Výtisk (C), Kvasnička, Bodák – Roberts Bukarts, O. Roman (A), Schleiss – Vopelka, Š. Stránský (A), Lakatoš – Dej, E. Němec, Mallet – Kurovský, Werbik, Guman.

HC Oceláři Třinec: Kváča (Malík) – Gernát, Roth, Galvinš, D. Musil (C), Krajíček, M. Doudera, M. Adámek – M. Stránský, P. Vrána, A. Nestrašil – Dravecký (A), Marcinko, Hrňa – Hrehorčák, M. Kovařčík, O. Kovařčík (A) – Adamský, Polanský, Chmielewski.

Rozhodčí: Mrkva, Svoboda – Brejcha, Jelínek.
V posledním vzájemném utkání měli třinečtí problémy se sestavou, přesto je zřejmě domácí zaskočili, když během necelých posledních pěti minut otočili nepříznivý stav z 1:3 na 4:3 a společně s fanoušky si užívali výhru v derby. Ocelářům se ale marodka pomalu vyprazdňuje, a tak budou zase o něco silnější. Otazník může viset nad startem hostujícího Bartošáka, který nedělní domácí utkání proti Hradci Králové (4:0) nedochytal. Vítkovičtí by také rádi pokračovali ve svých výkonech, kdy i v posledním zápase vyhráli na ledě Pardubic (3:2). Nechme se překvapit, který tábor fanoušků se bude moci po utkání radovat.Užijte si toto derby s námi.
Kanadské bodování Třince vedou s devíti body útočník Petr Vrána (4+5) a obránce Martin Gernát (1+8). Nejlepším střelcem je se šesti góly útočník Tomáš Marcinko (6+2), který je zároveň s deseti trestnými minutami nejtrestanějším hráčem týmu. Dvaceti body se ve statistice Radegast indexu může chlubit bek David Musil. Průměrně 22:36 minut na zápas tráví na ledě obránce Martin Gernát. Z dvojice gólmanů má o něco lepší statistiky Petr Kváča s průměrem 2,11 a úspěšností 93,14 %.
Nejproduktivnějším hráčem Vítkovic je s devíti kanadskými body útočník Roberts Bukarts (3+6), stejný počet gólů vstřelil i útočník Šimon Stránský (3+3). Mezi obránci se nejvíce bodově daří Petru Šidlíkovi se čtyřmi body (1+3). Obránce Jan Výtisk je s dvanácti trestnými minutami nejtrestanějším hráčem týmu, zároveň ale vede tabulku Radegast indexu celé extraligy s osmatřiceti body. Nejvytíženějším hráčem je obránce Peter Trška s průměrným časem 21:09 stráveným na ledě na zápas. Více utkání zatím odchytal Miroslav Svoboda s průměrem 2,39 a úspěšností 93,65 %.
Vítkovičtí, od kterých se před sezónou nic moc nečekalo, překvapují jak svým stylem hokeje, tak dobrými výsledky. Ze sedmi odehraných zápasů vyšli svěřenci trenéra Petra bodově naprázdno jen jednou, když na svém ledě nestačili na Kometu a prohráli výsledkem 0:3. Domácím patří v neúplné tabulce 5. místo a s bilancí 3-1-2-1 a pasivním skóre 18:19 mají na svém kontě 13 bodů, stejně jako další tři týmy před nimi. Od týmu Ocelářů se před sezónou neočekávalo nic menšího, než další útok na titul. Několik hráčů odešlo, ale přišli adekvátní náhrady. Slezané mají o odehraný zápas více, bilance 4-0-1-3 a aktivní skóre 29:21 stačí na 13 bodů a k tomu 2. místo v tabulce.
Uběhlo teprve šestnáct dnů od prvního moravskoslezského derby v této sezóně a na ledě Ostravar arény znovu změří síly domácí Vítkovice a Oceláři z Třince. Tentokrát týmy předehrávají 7. kolo, ale jen o jeden den před ostatními celky.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.