KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Red Star Kunlun - 3. září 2017   14:00

Čeljabinsk
Čeljabinsk
02:45' Jakuceňa (Kolcov) • 13:38' Szczechura  • 17:00' J. Petrov (Rybakov) • 39:30' I. Višněvskij (Szczechura, Kolcov)
4:5
(3:0, 1:3, 0:1 - 0:0)

1:3 (SN)

Red Star Kunlun
21:00' Ponikarovskij  (Thuresson, Vorobej) • 23:00' Kane  (Wolski, A. Kosticyn) • 26:07' Kane  (Wolski) • 52:01' DeFazio  (Kinrade, Wolski) • ' Blacker
Čeljabinsk
Děmčenko (27. Francouz) – Borodkin, Kolcov, Bailen, I. Višněvskij, Šinin, Isajev, Mamajev, A. Petrov – Kručinin, Jakuceňa, Polygalov – Szczechura, Brulé, Videll – Peňkovskij, Rybakov, J. Petrov – Šarov, Šolochov, Bezrukov.
Oskirko, Sojn – Sysujev, Zacharov
Traktor Arena
6900 diváků
Hellberg (14. Karhunen) – A. Kulda, Kinrade, Järvinen, Blacker, Ďaloga, Vorobej, Ibragimov – A. Kosticyn, Wolski, Kane – DeFazio, Thuresson, Myttynen – Ponikarovskij, Yip, Chipchura – Jaw, Lockhart, Jüe.

Traktor po první třetině vedl 3:0 a nikdo nepochoval o jeho výhře. Naopak druhá třetina vyšla Kunlunu výborně, vstřelil tři góly po chybách obránců domácího celku. Ve třetí třetině se pak k velké radosti publika dostal Čejalbinsk do vedení. V přesilovce ale Brandon DeFazio vyrovnal na 4:4. V nájezdech pak vyhráli hosté, zápas rozhodl Jesse Blacker.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Red Star Kunlun.
Autorem vítězné branky je JESSE BLACKER.
Jesse BLACKER proměňuje.
Alexej KRUČININ neproměňuje.
Andrej KOSTICYN neproměňuje.
Maxim JAKUCEŇA neproměňuje.
Cory KANE proměňuje.
Arťom PEŇKOVSKIJ neproměňuje.
Geoffrey KINRADE proměňuje. Uspěl střelou mezi betony Francouze.
Jurij PETROV proměňuje. Krásný bekhendový blafák
Wojtek WOLSKI neproměňuje. Zkoušel zajímavou kličku, ale nepřekonal brankáře.
Samostatné nájezdy začínají.
O vítězi nerozhodlo ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo, uvidíme tak nájezdy. Nově pojede pět hráčů na každé straně.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:30'
Už se nic v prodloužení nestane, uvidíme nájezdy.
63:30'
Arťom Peňkovskij vypálil od modré čáry, ale minul branku.
62:59'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, pravděpodobně uvidíme nájezdy. Ani jeden celek se do útočení příliš nežene.
62:00'
Pavel Francouz kryje výborně střelecký pokus, který vyslal hostující Andreas Thuresson. Vhazovat se bude před brankou domácího celku.
61:40'
Alexej Kručinin se probojoval do útočného pásma a málem se dostal také k dorážce, ale potřeboval by hůl o nějakých dvacet centimetrů delší.
61:02'
Sledujeme hru čtyři na čtyři. Wojtek Wolski byl blízko překonání českého brankáře, ale neuspěl ani z dorážky.
60:24'
Marcel Šolochov minul branku z dobré střelecké pozice, následně se Kunlun osvobodil.
60:01'
60:00'
59:50'
A už se nic nestane.
59:21'
Traktor se nastěhoval do útočného pásma, jeden z domácí beků trefil obránce soupeře.
59:00'
Domácí hokejisté se nepřesnou přihrávkou připravili o útočné pásmo.
58:46'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Wojtek Wolski – 2 min., podražení).
58:00'
Hlasatel právě oznámil poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, více ze hry mají domácí, kteří už vedli 3:0.
57:40'
Tomi Karhunen na druhé straně kryje nevýrazný střelecký pokus Petrova.
57:39'
Cory Kane vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje český brankář. Snadná práce pro Francouze.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:36'
Od domácího brankáře se kotouč odrazil do ochranné sítě nad brankou, vhazovat se bude před svatyní Francouze.
56:15'
Brandon Yip se marně natahoval na přihrávku spoluhráče, kotouč za domácí brankou má Francouz.
55:45'
Hostující celek může utkání rozhodnout v přesilové hře, ale zatím se Kunlun nemůže probojovat do zakončení.
54:19'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Jurij Petrov – 2 min., vysoká hůl).
54:00'
Šest minut hry zbývá do konce třetí třetiny, stav zápasu je vyrovnaný, zdá se, že uvidíme prodloužení.
53:17'
Pavel Francouz měl nyní obrovské štěstí, Wojtek Wolski obkroužil branku a chtěl kotouč zasunout za bližší tyč. Jeho pokus ale senzačně zablokoval Kirill Kolcov.
52:01'
Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Hostující celek proměnil přesilovou hru. Poskakující kotouč dokázal mezi kruhy zkrotit BRANDON DEFAZIO. Jeho rána propadla až za brankovou čáru. Francouz se snažil, ale na kotouč nedosáhl. Asistence: Geoffrey Kinrade a Wojtek Wolski.
51:52'
Wojtek Wolski byl připravený před brankou na dorážku, puk se k němu ale po složité kombinaci nedostal.
51:25'
Alexej Ponikarovskij jemně tečoval kotouč před brankou, ten ale minul bránu. Francouz zasahovat nemusel.
51:00'
Domácí hokejisté s vypětím všech sil dostali kotouč přes všechny čáry, Traktor tak může vystřídat.
50:50'
Pavel Francouz kryje další střelecký pokus hostujícího celku. Z dobré pozice vypálil Jesse Blacker, jehož ránu zastavil český brankář.
50:24'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Danil Mamajev – 2 min., držení protihráče).
50:10'
Brandon Yip vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje Pavel Francouz v domácí brance.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek stále vede o jednu branku.
49:33'
49:30'
Kirill Kolcov mohl vystřelit, ale dlouho držel puk na modré čáře, následně o něj přišel.
48:40'
Linus Videll hledal zcela volného spoluhráče, ten ale minul kotouč před prázdnou branku. Nechybělo mnoho a domácí skórovali.
48:25'
Paul Szczechura bez přípravy vyslal na branku tvrdou střelu, s níž si gólman Kunlunu tak tak poradit.
48:01'
Igor Polygalov měl puk na modré čáře, před branku posílal střílenou přihrávku, která nebyla přesná.
47:33'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Geoffrey Kinrade – 2 min., držení protihráče).
46:15'
46:01'
Kirill Kolcov nedokázal na útočné modré zpracovat kotouč, a tak se domácí celek sám připravil o útočné pásmo.
45:42'
Ivan Višněvskij čekal na modré čáře na přihrávku, byl připravený pro střelu. Kotouč se k němu ale nedostal.
45:14'
Ivan Višněvskij vyslal na hostující branku tvrdou ránu, gólman Magnus Hellberg si dokázal poradit. Sledujeme nepříliš povedenou přesilovku.
45:00'
Ve středním pásmu měl domácí celek početní převahu, a tak se snadno dostal do útočného pásma.
44:50'
Traktor ale zajel do brankoviště, a tak je hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti.
44:30'
Domácí přesilovku hrají aktivně, dostali se rychlé do útočného pásma a Tomi Karhunen musí být pozorný.
44:15'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., držení protihráče).
43:41'
Alexej Kručinin to zkoušel individuálně, do pozice, ze které by mohl zakončit, se nedostal.
43:15'
Andrej Kosticyn vybojoval v osobním souboji kotouč, následně o něj ale rychle přišel, a tak hrají domácí.
42:54'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí k vidění momentálně není. Více ze hry mají domácí hokejisté.
42:21'
Danil Mamajev efektivně rozehrál útočnou akci. Igor Polygalov pokračoval v jeho akci, ale do střelecké pozice se domácí celek nedostal.
42:01'
Jesse Blacker rychle dostal hru do svého útočného pásma, domácí brankář zasahovat nemusel.
41:37'
Nick Bailen výborně od modré čáry poslal puk do předbrankového prostoru, jeho spoluhráči byli ale obsazení.
41:04'
Linus Videll zakončoval z dobré střelecké pozice, ale kotouč přesně netrefil. Následně nuespěl ani Paul Szczechura.
40:45'
Geoffrey Kinrade zahajuje útočnou akci od své branky, následně Kunlun ale o kotouč přišel.
40:21'
Hned z kraje třetí třetiny se pokouší hostující celek vyrovnat, proti je ale domácí obrana v čele se svým brankářem.
40:01'
Kunlunu výborně vyšel vstup do druhé třetiny, rychle dal dvě branky a snížil na rozdíl jediného gólu. Po další domácí hrubce dokázal Kunlun vyrovnat, a to se už Děmčenko pakoval z brány a smutně zmizel v útrobách stadionu, na jeho místo šel Pavel Francouz. V samotném závěru se domácí celek prosadit v přesilovce, a tak Traktor vede díky gólu z poslední minuty.
40:00'
39:30'
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení, gól v přesilové hře. K tvrdé ráně od modré čáry se dostal obránce IVAN VIŠNĚVSKIJ. Prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Paul Szczechura a Kirill Kolcov.
39:00'
Hlasatel právě ohlásil poslední minutu hry v první třetině.
38:39'
Domácí celek hraje v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet během přesilové hry, ale ke střele se nemůže propracovat. Hosté hrají výborně.
37:45'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Zach Jüe – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Brayden Jaw.
37:37'
Andreas Thuresson byl volný před bránou, dostal přihrávku a tvrdě vypálil. Jeho pokus kryje český brankář.
37:22'
Obrana čínského celku hraje zodpovědně, mnoho střeleckých pokusů momentálně k vidění není.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:36'
Brayden Jaw nahodil kotouč do útočného pásma a šel střídat. Následně se rychle domácí pokoušeli dostat před branku soupeře, ale finální pas byl nepřesný.
36:09'
Igor Isajev to zkoušel od modré čáry, ale trefil prvního stojícího hráče před ním.
35:35'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji propracovat do útočného pásma.
34:44'
Domácí brankář musí být znovu pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí hráč vybojoval kotouč, a tak se směr hry otáčí.
34:01'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet před domácí brankou. Pavel Francouz výborně přečetl situaci a zůstal u tyčky, ke které se Cory Kane pokoušel poslat kotouč.
33:16'
Danil Mamajev to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl přes brankou možná ještě tečovaný, ale ani tak puk cestu do branky nenašel.
32:40'
Hosté vyhráli buly před vlastní brankou, rychle se dostali do útočného pásma, Brayden Jaw nepřesně zakončoval výpad po levé straně.
32:15'
Igor Isajev střílel od modré čáry, kotouč končí v ochranné síti nad brankou hostů.
31:53'
Res Star se nyní musí bránit tlaku soupeře, domácí Linus Videll mohl vypálit, ale přihrávka na něj byla na poslední chvíli zablokovaná.
31:10'
Pavel Francouz kryje střelecký pokus soupeře. Kyle Chipchura vypáll z kruhu, jeho pokus do střelu branky českému brankáři příliš mnoho starostí neudělal.
30:26'
Jurij Petrov se dostal do útočného pásma, hledal obránce Šinina, který ale nedokázal zpracovat.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase. Úvodních deset minut druhé třetiny vyšlo výborně hostům. Kunlun vymazal tříbrankový náskok domácích.
29:13'
Alexej Petrov tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střelecký pokus končí mimo branku. Gólman ani zasahovat nemusel.
28:40'
Alexej Ponikarovskij vypálil z předbrankového prostoru, a tak Pavel Francouz raději neriskoval a schoval kotouč do rukavice.
28:21'
Hostující celek vyhrál buly v obranném pásmu, následně ale špatně rozehrál, a tak se bude vhazovat před brankou Kunlunu.
27:50'
27:43'
Pavel Francouz kryje další střelecký pokus hostujícího celku, tentokrát vypálil Geoffrey Kinrade.
27:20'
Andrej Kosticyn dobře vypálil, Pavel Francouz byl pozorný.
27:04'
26:44'
Kanlun se probojoval do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Zatím se ale hosté ke střele nedostali.
26:07'
Střídání v brance týmu Traktor Čeljabinsk: odchází Vasilij Děmčenko, na jeho místo přichází Pavel Francouz.
26:07'
Oddechový čas pro domácí.
26:07'
Další obrovská chyba domácího týmu znamená další inkasovanou branku. Wolski přesně přihrál do míst, kde byl CORY KANE. Ten přijal kotouč, dostal se do předbrankového prostoru a vypálil mezi betony. Asistence: Wojtek Wolski.
25:55'
Maxim Jakuceňa velmi dobře vypálil, ale minul branku.
25:50'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Linus Videll – 2 min., sekání).
25:28'
Domácí hokejisté mají kotouč za svou brankou, pokouší se co nejrychleji rozehrát zajímavě vypadající akci. Zatím ale marně.
25:04'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Jesse Blacker – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
24:41'
Igor Isajev se pokoušel v útočném pásmu vybojovat puk, ale na obránce Blackera si nepřišel. Kotouč tak mají hosté.
24:13'
Vstup do druhé třetiny si čínskému týmu vydařil na výbornou, vstřelil dva góly, a tak je zpět v zápase. Traktoru nevyšla obranná hra.
23:59'
Paul Szczechura vybojoval kotouč, následně byl pokus o dlouhou jeho přihrávku zablokovaný. Vhazovat se bude před domácím brankářem. Vasilij Děmčenko musí být pozorný.
23:00'
Hostující celek bleskově přidává další branku a domácí vedou už jen o gól. Wolski výborně přihrál do jízdy CORYMU KANEOVI, který byl stíhán obráncem, ale dokázal byť tísněn vystřelit a uspěl. Vasilij Děmčenko momentálně své spoluhráče nepodržel, tuto střelu pravděpodobně mohl zastavit. Asistence: Wojtek Wolski a Andrej Kosticyn.
21:56'
Čínský celek dokázal snížit, vstřelit první branku v zápase. Nyní musí domácí celek zlepšit defenzivu, neboť první nedůslednost zadních řad odkázal Kunlun proměnit.
21:00'
Domácí celek propadl v útočném pásmu a do brejku se dostal ALEXEJ PONIKAROVSKIJ, jeho přesná a technicky velmi dobře provedená střela končí v brance. Vasilij Děmčenko nedokázal zasáhnout. Asistence: Andreas Thuresson a Pavel Vorobej.
20:43'
V poklidném tempu se rozehrává druhá třetina, domácí celek má výrazně nakročeno k výhře v tomto duelu. Naopak Kunlun musí značně zlepšit hru, pokud chce pomýšlet na zdramatizování.
20:14'
Zápas pokračuje druhou třetinou, Igor Polygalov vypálil od modré čáry, jeho pokus kryje Tomi Karhunen.
20:01'
Domácí hokejisté byli v první třetině aktivnější, dokázali vstřelit dvě pěkné branky, a tak vedou. Traktor dokázal využít přesilovou hru, prosadil se Paul Szczechura. Kunlun po druhé inkasované brance vystřídal gólmany. Příchod Tomiho Karhunena mužstvo ale příliš nenakopl, naopak přišla další inkasovaná branka.
20:00'
19:45'
Nyní se hosté dostali do útočného pásma, Alexej Ponikarovskij vypálil nepřesně.
19:25'
Domácí hokejisté kontrolují hru, mají převahu a navíc vedou o tři branky. Kunlunu se dnes zatím nedaří vůbec nic.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v první třetině.
18:47'
Vasilij Děmčenko musel hodně vyjet ze své branky, aby mohl rozehrát kotouč.
18:27'
V poklidném tempu se první třetina dohrává, na hrací ploše není k vidění příliš pěkný hokej.
17:51'
Kunlun odehrál jen na zakázané uvolnění, dvě minuty před koncem první třetiny se bude vhazovat před bránou hostů.
17:00'
Domácí celek přidávají třetí branku. Před vlastní brankou se o kotouč nechal obrat zkušený Cory Kane. Rybakov jej rychle poslal na modrou, kde byl JURIJ PETROV. Jeho tvrdá rána propadla brankáři kolem tyčky až za čáru. Asistence: Alexandr Rybakov.
16:47'
Hraje se spíše ve středním pásmu, do střeleckých pozic se ani jeden celek nedostává.
15:29'
Kunkun odehrál jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Karhunenem.
15:01'
Hostující nový brankář se hned musel vytáhnout proti dobré střele, kterou vyslal Arťom Peňkovskij. Tomi Karhunen byl pozorný a ramenem vyrazil.
13:38'
Střídání v brance týmu Red Star Kunlun: odchází Magnus Hellberg, na jeho místo přichází Tomi Karhunen.
13:38'
Domácí hokejisté využívají přesilovou hru a navyšují své vedení. PAUL SZCZECHURA přihrával na svého spoluhráče, který byl u druhé tyče čekající Igor Polygalov. K němu se ale kotouč nedostal, neboť se dostal za brankovou čáru odrazem od brusle hostujícího Geoffreye Kinradea. Bez asistence.
13:30'
Až teď Čeljabinsk dobře vypálil a Magnus Hellberg musel předvést své schopnosti. Kotouč podržel, a tak se bude vhazovat před jeho bránou.
13:05'
Takřka polovina přesilovky Traktoru je minulostí, zatím se domácí k zakončení nedostali.
12:44'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale nemůže se probojovat do příhodné střelecké pozice.
12:26'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Alexej Ponikarovskij – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
11:58'
Ivan Višněvskij dlouho držel kotouč, dostal se do dolní části kruhu a vystřelil. Jeho pokus nebyl přesný.
11:33'
Magnus Hellberg se zapojil do rozehrávky svého celku, ale nemohl příliš výrazně, neboť se rychle ke kotouči dostali domácí, a tak se musí hosté bránit.
11:26'
Vasilij Děmčenko kryje kotouč po střele hostujícího hráče. Wojtek Wolski mohl ještě přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, se kterým domácí maskovaný muž neměl problém.
10:30'
Marek Ďaloga má kotouč za svou brankou, kde čeká na dostřídání spoluhráčů.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Brandon Yip dobře vypálil, jeho projektil zamířil jen o malý kousek momo branku.
09:22'
Alexej Ponikarovskij vedl útočnou akci svého týmu, ale neměl dostatek sil na zakončení, a tak jen nahodil do útočného pásma a šel střídat.
09:03'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, optickou převahu mají domácí.
08:14'
08:01'
Red Star se osvobozuje až nyní.
07:37'
Ivan Višněvskij vypálil od modré čáry, jeho ránu vyrazil Magnus Hellberg před sebe, kde byl pozorný obránce. Vyhodit se mu ale nepodařilo.
07:05'
Stále nemá elitní domácí přesilovková formace převahu v útočném pásmu, Kunlun forčekuje poměrně vysoko.
06:43'
Vasilij Děmčenko má kotouč u své branky, domácí se nemohou probojovat do útočného pásma, čínský celek hraje výborně.
06:17'
Kunlun vyhrál buly v obranném pásmu, a tak mohl celkem snadno vyhodit kotouč přes všechny čáry. Hosté začínají oslabení dobře.
06:14'
Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Matias Myttynen – 2 min., podražení).
05:43'
Čeljabinsk hraje aktivně, vykoledoval si faul, domácí mají ponechanou výhodu.
05:30'
Alexej Petrov vypálil od modré čáry, jeho střelecký pokus snadno kryje hostující brankář. Magnus Hellberg na ránu viděl, a tak neměl problém zasáhnout.
05:03'
Marcel Šolochov vybojoval kotouč za brankou soupeře, rychlou přihrávkou hledal spoluhráče v mezikruží, který byl připraven pro střelu. Do pasu vložil hůl domácí bek, a tak je po šanci.
04:31'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek vede o jeden gól a nikam se nežene.
04:10'
Vasilij Děmčenko kryje puk po střele soupeře, vhazovat se tak bude před domácí brankou.
03:50'
Čínský celek se pokouší rychle odpovědět, ale zatím se Red Star nedostal do vyložené střelecké pozice.
02:45'
Domácí hokejisté se dostávají z kraje první třetiny do vedení. Kolcov na sebe navázal hráče, přihrál na druhou stranu útočného pásma, kde byl zcela volný MAXIM JAKUCEŇA. Ten poslal kotouč pod horní tyčku a překonal tak brankáře Kunlunu. Asistence: Kirill Kolcov.
02:15'
Marcel Šolochov vypálil z horní hranice pravého kruhu. Jeho střelecký pokus celkem snadno kryje Magnus Hellberg. Vhazovat se bude před brankou Kunlunu.
01:58'
Alexej Petrov má kotouč za vlastní brankou, čeká na dostřídání spoluhráčů.
01:35'
Domácí celek se nyní dostal před branku soupeře, ale Traktor se nemůže usadit stabilněji v útočném pásmu.
00:30'
Vasilij Děmčenko kryje střelecký pokus soupeře. K zakončení se dostal hostující Cory Kane.
00:01'
Poslední dva vzájemné zápasy vyhrál Kunlun. Uvidíme, zda bude čínský celek úspěšný i nyní.
Traktor Čeljabinsk také odehrál pět zápasů. Úvodní ligová zápas vyhrál, pak dvakrát prohrál, další zápas vyhrál a v posledním duelu nestačil na Vladivostok 2:3. Traktor nezačal podle svých představ, a tak by domácí celek potřeboval momentálně každý bod, protože pokud se nepovede start, tak pak se to těžko dohání.
Red Star Kunlun Odehrál v soutěži pět zápasů. Úvodní duel vyhrál, pak dvakrát prohrál. Čínský celek poslední dva zápasy vyhrál. V tom posledním vyhrál nad Jekatěrinburgem 2:1, zápas to byl velmi dramatický. Red Star zatím vychází úvod soutěže podle představ. Kunlun by rád navázal na poslední dva vyhrané zápasy.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Traktor Čeljabinsk a Red Star Kunlun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00