KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Magnitogorsk : Chabarovsk - 4. listopadu 2018   13:00

Magnitogorsk
04:58' Ljubimov (Matuškin) • 28:12' Bulíř (Rasmussen, J. Birjukov) • 36:27' N. Kuljomin (Antipin, Rasmussen)
Chabarovsk

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost.
Československá stopa v utkání

Magnitogorsk:
Michal Buliř – 1 branka, 1 střela na branku, čas na ledě: 13:05.
Josef Jandač (Trenér)

Amur:
Tomáš Zohorna – 3 střely na branku, čas na ledě 14:33.
Michal Jordán – 1 střela na branku, čas na ledě: 22:28.
Tomáš Fillipi – 3 střely na branku, čas na ledě: 17:30.
Jan Kolář – 1 střela na branku, čas na ledě: 21:12.
Statistiky zápasu:
Střely na branku: 21 – 30.
Zablokované střely: 10 – 11.
Vyloučení: 3 – 1.
Využití: 1 – 0.
Hity: 5 – 8.
Metallurg Magnitogorsk – Amur Chabarovsk 3:0!

Magnitka si dnes celkem v pohodě dokráčela k vítězství o tři branky. Amur nekladl větší odpor a Vasilij Košečkin si připsal čisté konto.
Za domácí vstřelil svou třetí branku ve svém novém působišti Michal Bulíř. Přidali se k němu ještě Nikolaj Kuljomin a Roman Ljubimov.
59:34'
Ještě si udělal malý útočný výlet Michal Jordán, ale skončil s kotoučem v rohu kluziště a dva protihráče na zádech.
59:18'
Magnitka přežila i toto oslabení a hraje v plném počtu.
58:32'
V této přesilovce jsme viděli velkou touhu Amuru alespoň na čestnou branku. Nejprve kotouč přeskočil před odkrytou brankou hokejku Vjačeslava Ušenina, poté na dvakrát dorážel Tomáš Zohorna. Vasilij Košečkin svou mohutnou postavou kotouč do sítě nepustil.
58:04'
Teď už to Košečkin možná trochu přehnal, vyrazil kotouč za branku a sám si jej chtěl rozehrávat. Měl velké štěstí, že hosté jeho chybu nepotrestali.
57:38'
Vjačeslav Ušenin z dobré pozice ranou golfem trefil pouze obránce Magnitky. Amur u kotouče však zůstává.
57:18'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Birjukov – 2 min., podrážení).
56:25'
Michalu Bulířovi nyní nevyšla klička na modré čáře, mrzet jej to nemusí, český útočník si své dnes odehrál a branka na 2:0 byla více než důležitá.
55:13'
Hraje se de facto už jen na branku Magnitky, která na útok už absolutně rezignovala. Vasilij Košečkin teď pouze zkontroloval ránu od modré z hole Gleba Korjagina, která se zastavil o zadní plexisklo.
53:25'
Ani Alexandr Gorškov nenašel recept na domácího brankáře. Krásně se hostující útočník prohnal po pravé straně a mířil do horního růžku, tam však vytrčil rameno právě domácí strážce branky.
52:40'
Vasilij Košečkin už se vidí někde jinde než na zápase. Těžkou ránu od modré lapil do své lapačky, a ač před ní byli protihráči tak chtěl nutně rozehrát a tak puk vysypal překvapenému obránci domácích, který chtě nechtě musel hrát.
52:00'
Kirill Rasskazov dorážel vyražený kotouč od Vasilije Košečkina, tady byli hosté blízko alespoň čestné brance! Domácí brankář si přeci jen sáhl i na dorážku a z toho důvodu kotouč zamířil vedle pravé tyče.
51:28'
Zakázané uvolnění Magnitky přesune hru před Košečkina.
50:38'
Roman Ljubimov si s pukem nabruslil do třetiny a od levého mantinelu střílel švihem pouze do postoje Jevgenije Alikina, ten již hru přerušil.
49:22'
Vasilij Košečkin teď kryl střelu Alexandra Gorškova a domácí brankář okamžitě vytřepal puk z lapačky a nedopustil vhazování před svou brankou. Hra má teď rychlý spád, na druhou stranu to vypadá že je o výsledku rozhodnuto.
48:01'
A brankář Amuru si poradil i rychlý výpadem Archipa Několenka, jenž se snažil najít skulinu mezi betony, úspěšný však nebyl.
47:23'
Jevgenij Alikin dobře viděl ránu od modré a vyrážečkou poslal kotouč do rohu kluziště.
46:43'
Tomáš Zohorna bojoval v rohu o kotouč s Maximem Matuškinem, no ze souboje vyšel český útočník jako poražený.
46:00'
Dennis Rasmussen našel svou ranou ihned po vhazování lapačku Alikina.
45:34'
Alexandr Gorškov dostal pěknou přihrávku na útočnou modro, zkusil poté vystřelit, nicméně jeho střele pomohl nad branku Jakov Rylov.
44:23'
Jevgenij Alikin vyrazil ránu od modré svým pravým betonem, ke smůle Michala Bulíře jen kousek od jeho hole.
43:40'
Dennis Rasmussen zastavil akci Amuru ve středním pásmu a otočil ji hned směr branka Amuru.
43:01'
Po zakázaném uvolnění Amuru se hra přesouvá před Alikina.
42:28'
Alexandr Gorškov ranou od levého mantinelu trefil pouze Košečkina, jenž byl natlačen u své pravé tyče.
41:25'
Vladislav Ušenin chtěl střílet z otočky, v rozhodující okamžik mu však kotouč sklouzl z hole.
40:36'
Michal Bulíř se dostal ke kotouč přes Pavla Turbina, přihrávku však nenačasoval dobře a domácí přišli o kotouč.
40:01'
Úvodní bule třetí části patřila Valentini Pjanovi.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 14:34 .
Magnitka navýšila své vedení ve druhé třetině již na tři branky. Radost nám všem českým fanouškům udělal Michal Bulíř, který navýšil vedení na 2:0. O třetí branku se poté v přesilovce postaral Nikolaj Kuljomin.
40:00'
39:32'
Vasilij Košečkin dokončil práci svých obránců, kteří nepustil hráče přes sebe a domácí brankář poté kotouč hokejkou poslal ze třetiny Magnitky.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:34'
Nikolaj Kuljomin výborně napadal rozehrávku Amuru, dostal se ke kotouči, ale před branku kotouč svou přihrávkou nedostal.
37:45'
Viktor Antipin nepustil přes sebe Valentina Pjanova a odvezl jej do rohu, kde jej poslal na čistým způsobem na hrazení.
36:27'
Metallurg právě vstřelil branku!
Magnitka využívá svojí přesilovou hru a je to o tři branky. Viktor Antipin našel přesnou střílenou přihrávkou před brankou NIKOLAJE KULJOMINA, jenž kotouč tečoval za záda Alikina – 3:0! Asistence: Viktor Antipin a Dennis Rasmussen.
36:08'
Viktor Antipin nenašel svou nabídku žádnou z domácích holí, tlak domácích však pokračuje.
35:24'
Dennis Rasmussen netrefil z první dobře kotouč, a ten minul svůj cíl. Magnitka je však stále v útočné třetině.
34:50'
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Filippi – 2 min., podrážení).
34:25'
Vasilij Košečkin teď moc neviděl po střele od modré, kotouč navíc ještě změnil směr, ke štěstí Magnitky zamířil vedle pravé tyče.
33:56'
Vasilij Košečkin si pochutnal na pokusu od pravého mantinelu a kotouč schoval do své lapačky. Reklamní pauza.
32:21'
Jevgenij Birjukov je zpět na ledě, Magnitka s trochou štěstí oslabení zvládla.
31:37'
Teď však krásnou diagonálou našel Alexandr Gorškov na pravém kruhu Vladislava Ušenina, který propálil Košečkina, kotouč však před brankou čarou odpálil Viktor Antipin!
31:00'
Amuru se nemůže dostat při své přesilové hře do třetiny a zakládá již po třetí útok ze své vlastní třetiny.
30:21'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Jevgenij Birjukov – 2 min., faul loktem).
29:58'
Mohlo být ještě hůře pro hosty. Archip Několenko si nabruslil k pravé tyči, dostal krásnou přihrávku, ale střela z první mu nesedla a minula branku Alikina.
28:12'
Tak to byla paráda! Jevgenij Birjukov byl sám mezi kruhy, místo střely však dokonale našel u levé tyče MICHALA BULÍŘE, jenž pokračuje ve své dobré formě a při svém prvním zahraničním angažmá dává již svou třetí branku v dresu Magnitky – 2:0! Asistence: Dennis Rasmussen a Jevgenij Birjukov.
28:05'
Dvakrát po sobě zahrál nyní Amur na zakázané uvolnění. Hra bude tedy pokračovat před Alikinem.
27:34'
Alexandr Gorškov srazil pokus z hole Maxima Matuškina k zadnímu mantinelu.
27:00'
Zákrok Vasilije Košečkina pouští do hry reklamní pauzu.
26:41'
Nikita Bobrjašov si svůj trest odseděl a je zpět na ledové ploše.
26:22'
Dennis Rasmussen bojoval u modré čáry o další vyhození, nakonec byl kotouč sražen na střídačku Amuru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:35'
Hodně krkolomná byla kombinace hostů v útočné třetině, a jinak než vyhozením z hole Maxima Matuškina to ani dopadnout nemohlo.
24:55'
Alexandr Gorškov nepřesnou přihrávkou vyhnal sám Amur z útočné třetině.
24:41'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Nikita Bobrjašov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
24:10'
Vladislav Ušenin srazil pokus domácího obránce do ochranné sítě.
23:35'
Nikolaj Kuljomin kombinoval s Mattem Ellisonem ve třetině Amuru, ke střele jej však obrana hostů nepustila.
23:00'
Alexandr Gorškov zůstal zapomenutý za obranou, dostal se do situace dvou proti jednomu, zvolil střelu kterou dokázal výborně vytěsnit brankář Vasilij Košečkin!
22:01'
Roman Ljubimov měl na hokejce druhou branku, jeho rána z pravého kruhu se však odrazila od hrany vyrážečky brankáře hostů do rohu kluziště.
21:10'
Igor Ruděnkov kličkoval za brankou, obhodil si kotouč o brankovou konstrukci, nic platné, domácí obrana jej vytlačila do rohu kluziště.
20:42'
Sergej Mozjakin opět ukázal své zkušenosti, krásně zpomalil hru, počkal na najetého Nikitu Bobrjašova, jemuž adresoval milimetrovou přihrávku, nicméně ránu domácího obránce kryl výtečně Jevgenij Alikin.
20:01'
I druhou třetinu zahájil vítěznou buly domácí Matt Ellison.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 13:45 .
První třetina byla možná až trošku překvapivě vyrovnanější než se dalo očekávat. Branku však vstřelil pouze favorit dnešní utkání, když se trefil v páté minutě Roman Ljubimov! Stav je tak po 1. částí 1:0!
20:00'
19:48'
Jevgenij Timkin svou přihrávku našel pouze protihráče a Amur kotouč vyvezl ze své obranné třetiny.
19:12'
Jakov Rylov si počkal na vrcholu kruhu na přihrávku a jeho bomba z první se odrazila od horní tyče do ochranné sítě!
18:25'
Andrej Čibisov ranou přes Michala Jordána našel pouze náruč Alikina, který bez větších problému kotouč podržel.
17:43'
Pavel Varfolomejev mířil svou ranou nad rameno Alikina, ale střílel z velkého úhlu, a tak tam příliš prostoru na to dostat kotouč pod horní tyč nebylo.
16:32'
Pavel Turbin nahodil kotouč pouze do útočné třetiny Amuru a okamžitě většina formace zaměřila kurz střídačka.
15:21'
Po akci Matta Ellisona vznikl před Alikinem zmatek, obrana Amuru kotouč však dokázal odehrát do rohu kluziště včas.
14:22'
Matt Ellison hrál nemohl, jelikož byl v ofsajdové pozice, Amur získal kotouč zadarmo.
13:38'
Roman Ljubimov z otočky netrefil protor mezi třemi tyčemi, Amur poté kotouč raději vyhodil na icing.
12:43'
Vysokou holí zahrál Michal Jordán, další vhazování před brankou Amuru.
11:35'
Po dalším zákroku Jevgenije Alikina se bude vhazovat po jeho pravé ruce.
10:37'
Michal Bulíř teď reagoval velmi dobře a z jedničky kotouč posunul na Iiro Pakarinena, který však sám před brankou trefil pouze střed branky a Jevgenij Alikin kotouč podržel na své hrudi!
09:28'
Andrej Čibisov svou ránu švihem nedostal přes obránce na branku Amuru.
08:32'
Pavel Varfolomejev byl hodně důrazný při svém průniku, no ke smůle domácí Magnitky se před branku Alikina natlačit nedokázal.
07:43'
Vasilij Košečkin v pohodě schoval v lapačce nahození od modré čáry, přerušil tak hru a pustil ke slovu reklamní pauzu.
06:12'
Alexandr Gorškov se proháčkoval sám před brankáře Vasilije Košečkina, ale ani na dvakrát kotouč za záda domácího brankáře nedostal. To byla první vyložená šance Amuru v zápase!
05:34'
Andrej Čibisov se snažil tečovat nahození před branku, ale nebyl úspěšný, kotouč tak skončil vedle branky Amuru.
04:58'
Magnitka se ujímá vedení! ROMAN LJUBIMOV si převzal kotouč ve středním pásmu a situaci dvou proti jednomu vyřešil nejjednodušeji, jak jen to šlo, když svou ránu poslal přesně k zadní tyči – 1:0! Asistence: Maxim Matuškin.
04:38'
Michal Jordán zastavil akci Magnitky a v klidu si s koučem odbruslil za svou branku a počká na vystřídání spoluhráčů.
03:24'
Gleb Korjagin si počkal u levého mantinelu na Andreej Čibisova hitem jej poslal k ledu. Jinak vidíme velmi defensivě laděný úvod zápasu.
02:34'
Tomáš Filippi dnes poprvé na ledě, dobruslil kotouč v rohu útočné třetiny, přihrávku poté adresoval nepřesnou.
01:45'
Tomáš Zohorna našel na modré čáče Pavla Turbina, který však poté poslal kotouč místo po modré čáře do střední třetiny.
00:45'
První útočnou akci Maxima Matuškina zastavil čárový sudí, píská se ofsajd.
00:01'
Úvodní buly zvládl lépe domácí Matt Ellison.
00:01'

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Rylov, Antipin, Matuškin, Bobrjašov, Zajcev, J. Birjukov (A) – Ellison, Mozjakin (C), N. Kuljomin – Bulíř, Rasmussen, Pakarinen – Ljubimov, N. Shore, Varfolomejev – Čibisov, Timkin (A), Jazkov – Několenko. Trenér: Jandač.

Amur Chabarovsk: Alikin (Kiselev) – J. Kolář (C), Kondratěv, D. Vorobjov, Korjagin, Turbin, Jordán – Fajzullin, Gorškov, Pjanov – Ruděnkov, Dědunov, Rasskazov (A) – T. Zohorna, Vj. Ušenin (A), Vl. Ušenin – A. Kuzněcov, Potěchin, Filippi – Popugajev.Trenér: Borševskij.

Rozhodčí: Oskirko, Bukin – Strelcov, Majtak.

Bilance: 7 – 0 – 2 – 15.
Poslední utkání: Petrohrad – Chabarovsk 3:2 (0:0, 0:2, 3:0). Branky Amuru: Zohorna, Jordán.
Nejlepší střelec: Pavel Dědunov 8 branek,
Metallurg Magnitogorsk

Umístění: 5. místo.
Počet bodů: 33.
Bilance: 13 – 3 – 1 – 9.
Poslední utkání: Magnitogorsk – Jokerit 3:2 (1:1, 1:0, 1:1). Branky Magnitogorsku: Kulemin, Rasmusen, Antipin.
Nejlepší střelec: Sergej Mozjakin 10 branek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.