Já se s Vámi loučím a někdy u dalšího on-linu na shledanou.
Jaroslavl se v play off utká s Dynamem Minsk.
Jaroslavl nakonec v tabulce končí na čtvrtém místě Západní konference. V souběžně hraném utkání porazilo Dynamo Moskva 2:1 Kunlun a tím se dostává v tabulce před celek z Jaroslavle.
V dnešním zápase se dařilo Tomáši Zohornovy (AMR), který si připsal dvě asistence a jeden gól. Jeho ice time je 17:31

Kolář Jan (AMR) se zdržel na ledě celkem 18:22.

Jakub Nakládal (LOK) měl čas na ledě 18:58.
Hosté nakonec vítězí 5:3 a v posledním kole základní skupiny tohoto ročníku se hráči radují z vítězství.
59:49
Závěr zápasu dohrává Chabarovsk v útočné třetině, ale nedokázal vystřelit na bránu.
59:23
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Emil Galimov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladimir Malevič – 2 min., hrubost).
59:23
59:23
Jaroslavl vybojovala vhazování a Metsola musel zasahovat. Poté se za brankou do sebe pustili Galimov s Malevičem.
59:00
Poslední minuta zápasu.
57:45
V tomto zápase již prakticky o nic nejde, Jaroslavl má jistý postup do vyřazovacích bojů, kdežto hosté se již do play off dostat nemohou. Podle toho vypadá aktivita domácích, kteří sice hrají s pukem, ale nikam se nehrnou.
54:58
53:40
Chabarovsk ve čtyřech.
53:23
Jaroslavl uzamkla svého soupeře a hráči vyslali na bránu několik střel, vážná byla střela Talbota, avšak ten nesnižuje stav utkání.
52:58
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Maxim Kondratěv – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
52:46
Nyní se dostali hráči ke dvěma střelám, které mířily mimo bránu.
52:19
Jaroslavl se nemůže usadit v útočném polovině.
51:40
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Anton Krysanov – 2 min., podražení).
51:17
Jaroslavl má nyní více ze hry, hráči se snažili vybojovat puk za bránou Chabarovsku, avšak nakonec puk ztrácí.
49:09
Chabarovsk právě vstřelil branku!
Hosté nakonec využívají přesilovou hru. Tomáš Zohorna míchal s pukem na pravé straně. Nakonec poslal puk na brankáře, kde se jako první zorientoval VJAČESLAV LITOVČENKO, který navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Tomáš Zohorna.
48:31
Domácí hrají ve čtyřech.
47:48
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Michail Pašnin – 2 min., vysoká hůl).
46:31
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Gavrikov – 2 min., vysoká hůl).
44:48
Gorochov vyslal střelu od modré čáry a před bránou šikovně tečoval puk ALEXEJ BYVALCEV. Asistence: Ilja Gorochov.
44:16
PAVEL DĚDUNOV nádherně vybojoval puk na modré čáře a pěknou střelou prostřeluje Sudnicina. Velká chyba hráčů Jaroslavle na modré čáře. Bez Asistence.
42:09
Jaroslavl právě vstřelila branku!
ALEXANDR KADĚJKIN si v rohu kluziště vyměnil puk s Galimovem a pěkně si vybruslil na střed hřiště a vrací svému týmu vedení. Asistence: Emil Galimov a Vladislav Kartajev.
41:36
Chabarovsk napadal soupeře v jeho obranné třetině, nakonec to vzdal a oba týmy střídají.
40:01
Ve druhé periodě jsme viděli ihned tři branky. V první polovině třetiny dokázali domácí otočit stav zápasu. Avšak v poslední minutě dokázal pěknou střelou vyrovnat stav Tomáš Zohorna.
40:00
39:19
TOMÁŠ ZOHORNA to zkusil střelou ze střední vzdálenosti a v pokleku pěknou trefou prostřeluje brankáře Sudnicina a srovnává stav utkání. Asistence: Vjačeslav Litovčenko a Maxim Kondratěv.
39:04
Dva hráči Jaroslavle ujížděli na jednoho obránce. Talbot přihrával na Kozuna, ten však nedává gól.
39:09
38:20
Chabarovsk se osvobozuje vyhozením puku.
37:45
Apalkov se dostal ke střele, která však mířila mimo bránu.
37:09
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Ilja Gorochov – 2 min., krosček).
36:21
35:00
Kozun postupoval sám s pukem proti jednomu obránci, jeho střela mu nesedla a puk míří mimo bránu.
34:21
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vitalij Popov – 2 min., hákování).
34:06
Až nyní se Chabarovsk dostal do útočné třetiny, avšak prozatím veškeré střely míří mimo bránu Sudnicina.
33:17
Hosté se nyní brání útočným nájezdům hráčů Jaroslavle.
31:50
Jaroslav otočila vývoj utkání a stále se drží na puku.
30:39
ALEXANDR POLUNIN skvěle využil nabídku z levé strany od Krasovskeho a u pravé tyče posílá svým gólem tým do vedení. Asistence: Pavel Kraskovskij a Jegor Korškov.
29:26
28:26
Jaroslavl se dostala k několika střelám, avšak všechny mířily mimo bránu.
27:26
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vladislav Ušenin – 2 min., hrubost).
27:17
Jaroslav je při chuti a operuje v útočné třetině. Avšak nedokázali výrazně ohrozit Metsolu.
25:23
Celá akce započala střelou Kontioly od modré čáry. Následně před bránou vznikl závar, kde se puku dotkl Kozun a jako poslední MAXIME TALBOT, který srovnává stav utkání. Asistence: Brandon Kozun a Petri Kontiola.
24:17
Lapačkou likviduje šanci Maleviče Sudnicin.
23:40
Střelu od modré čáry kryje Metsola.
22:26
Brankář Sudnicin špatně rozehrál za brankou, puk se dostal na hůl hráče Chabarovsku, který danou situaci nedokázal využít.
21:34
Jaroslavl měla další šanci ohrozit brankáře, ale skóre se nemění.
20:40
Nebezpečná přihrávka před bránu, avšak hráč Jaroslavle tísněn obráncem nedokázal zakončit.
20:01
Sledovali jsme vyrovnanou třetinu, ve které si připsal bod za asistenci Tomáš Zohorna, který připravil gólovou šanci pro Byvalceva.
20:00
19:46
Chabarovsk se dostal ke střele a Sudnicin chytá před dotírajícím Liem.
18:14
Jeden hráč Jaroslavle se již chystal vystřelit na brankáře, ale výborným obranným zákrokem obránce Chabarovsku se nakonec ke střele nedostal.
17:29
Tomáš Zohorna si vybruslil s pukem před bránu z pravého roku kluziště a vystřelil. Puk se od brankáře dostal k volnému ALEXEJI BYVALCEVOVY, který neměl problém puk dorazit do brány. Asistence: Tomáš Zohorna.
16:31
Chabarovsk se nyní nějakou dobu držel v útočné třetině, ale hra se odehrávala převážně po rozích a hosté nevyprodukovali žádnou střelu na Sudnicina.
15:31
Kapustin nyní dostal přihrávku, avšak stál již v ofsajdu a rozhodčí přerušuje hru.
15:16
Střelu od modré čáry kryje jistým zákrokem Sudnicin.
14:15
Galimov dostal dlouhou přihrávku z obrany na modrou čáru, ale nedokázal se prosadit přes obránce Chabarovsku.
13:09
Hraje se rychlý hokej bez přerušení, ale ani jeden z týmů se nedostává k vážnější šanci.
11:40
Kontiola chtěl přihrát na svého spoluhráče na střed hřiště, avšak jeho přihrávku blokoval obránce.
09:37
Hráči Jaroslavle si dobře vedou v útočné třetině, nebezpečně se před brankářem objevil jeden z hráčů Jaroslavle, avšak skóre se nemění.
08:12
07:47
Hostům se podařilo uzamknout soupeře v jeho pásmu. Dobře vystřelil Malevič.
06:12
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Rušan Rafikov – 2 min., hákování).
05:47
05:00
Domácím se nedaří vážněji ohrozit brankáře Metsolu.
03:47
Korškov se prosmýkl před bránu soupeře a je při tomto manévru faulován.
02:50
Kontiola se dostal ke střele, chybělo kousek, aby jeho střelu tečoval Kozun.
01:12
Na druhé straně ihned po vhazovaní prověřil pozornost brankáře Romantsev.
01:00
Jaroslavl se ihned vrhl do útočného pásma, Metsola nemusel zasahovat.
00:01

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), Ljubuškin, Gavrikov, Pašnin (A), Rafikov, Koledov, D. Osipov – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Kraskovskij, Korškov, Polunin – Kadějkin, E. Galimov, Kartajev – Lugin, Apalkov, Averin.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Gorochov, Kondratěv (A), Aťušov (C), Malevič, J. Kolář (A), Jelesin, Ljutov – T. Zohorna, Byvalcev, Litovčenko – O. Li, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Kapustin, Ruděnkov, Krysanov – Romancev, V. Popov, Dědunov..

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Nakládal (C), Kronwall, Ljubuškin, Gavrikov (A), Pašnin, Rafikov, Koledov, D. Osipov – Kozun, Kontiola (A), Talbot – Kraskovskij, Korškov, Polunin – Kadějkin, E. Galimov, Kartajev – Lugin, Apalkov, Averin.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Gorochov (A), Kondratěv, Aťušov, Malevič, J. Kolář (C), Jelesin, Ljutov – T. Zohorna, Byvalcev, Litovčenko (A) – O. Li, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin – Kapustin, Ruděnkov, Krysanov – Romancev, V. Popov, Dědunov..
Česká stopa

Jaroslavl: v první formaci obránce Jakub Nakládal.
Chabarovsk: v první formaci útočník Tomáš Zohorna a ve třetí formaci obránce Jan Kolář.
V rámci KHL se dnes odehrávají poslední kola základních skupin před vyřazovacími boji o Gagarinův pohár.

Lokomotiv Jaroslavl má již postup do vyřazovacích bojů jistý. V případě vítězství v dnešním zápase si může zajistit postup ze třetího místa. Na čtvrtém místě v tabulce je pouze o jeden bod celek z Dynama Moskva. Jaroslav v posledních třech zápasech neprohrál a také jim to v posledních kolech střílí. V posledních třech kolech dokázal nastřílet úctyhodných 17 branek.

Amur Chabarovsk již nemůže postoupit do vyřazovacích bojů. Bez ohledu na další vývoj ostatních zápasů skončí Chabarovsk základní skupinu na dvanáctém místě v tabulce. Chabarovsk má ke konci základní skupiny poměrně slušnou formu, kdy v posledních pěti zápasech jednou prohrál, jednou zvítězil po nájezdech a třikrát zvítězil v normální hrací době.

Favoritem utkání je tým z Jaroslavle, nicméně oběma týmům již skoro o nic nejde a dá se předpokládat, že se zejména hráči Jaroslavle, budou šetřit na vyřazovací fázi v boji o Gagarinův pohár.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.