KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Spartak Moskva - 19. listopadu 2018   10:30

Vladivostok
Vladivostok
35:24' Mereskin (K. Voronin, Glazačev) • 40:26' Ugolnikov (Koňkov, Vicharev)
2:4
(0:1, 1:1, 1:2)
Spartak Moskva
17:56' Nikoncev  (Karsums, Zubov) • 22:56' Karsums  (Zubov) • 46:34' Daugavinš  (Zubov) • 53:04' Fjodorov  (Chochlačov, R. Hanzl)
Vladivostok
Krasotkin (23. Serebrjakov) – Ugolnikov, Miščenko, Taratunin, Kubát, Kozlovskij, Tatalin, Karmaškov – V. Polák, V. Butuzov, Koňkov – Vicharev, Černikov, J. Jakovlev – A. Strelcov, V. Strelcov, Feoktistov – Glazačev, Mereskin, K. Voronin – Zajcev.
Bělov, Oskirko – Sysujev, Gorděnko
Fetisov Arena
3944 diváků

To je z mé strany již vše, příště na počtenou!
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Karel Kubát (VLD): 0+0, 2 střely, čas na ledě 22:19
Vojtěch Polák (VLD): 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:04
Robin Hanzl (SPM): 0+1, 2 střely, čas na ledě 16:21
Je dobojováno. Hokejistům Admiralu se sice díky trefám Mereskina a Ugolnikova podařilo vyrovnat z 0:2 na 2:2, pak se ale v rozmezí sedmi minut prosadili Daugavinš a Fjodorov, čerstvá posila Spartaku z Ufy. Moskevský celek tak ve Vladivostoku splnil roli favorita a získal povinné dva body, naopak domácí i po dnešku zůstanou přikováni na dně Východní konference.
59:43'
Aktivní Martinš Karsums se tlačil do další šance, na levém kruhu ale nakonec o kotouč přišel.
58:45'
Anatolij Nikoncev byl u vyhozeného puku jako první, zakázané uvolnění se tak nepíská a hráči Spartaku mohou pokračovat v kombinaci.
57:58'
Miščenko už je zpět na ledě, hosté ale i nadále drží kotouč v útočném pásmu a nepřipouštějí žádné drama.
56:59'
Celá situace se ale udála zcela mimo dění, sudí si tak Karsumsova zákroku nevšimli a vylučovat se nebude. Konstantin Glazačev už sedí na střídačce a hra pokračuje.
56:38'
Právě Konstantin Glazačev nyní zůstal po souboji s Karsumsem ležet na ledě a už za ním míří kluboví lékaři. S třiatřicetiletým rodákem z Archandělsku to nevypadá dobře...
56:23'
Konstantin Glazačev nasbíral několik cenných vteřinek v útočném pásmu, nakonec ale o kotouč přišel a Zubov už zakládá další protiakci Spartaku.
55:57'
Spartak si zahraje další přesilovku, Ivan Miščenko (VLD) půjde pykat na dvě minuty za hrubost.
53:58'
Domácím se lepí smůla na paty, Vasilij Strelcov teď znovu uvízl v ofsajdu a následovat bude komerční přestávka.
53:04'
Spartak právě vstřelil branku!
Další rychlý protiútok Spartaku navíc končí gólem, teď už to bude mít Vladivostok hodně těžké! Alexandr Chochlačov ve středním pásmu poslepu našel rozjetého ARŤOMA FJODOROVA a hráč, jehož Spartak minulý týden získal z Ufy výměnou za Nikitu Filatova, svůj únik zakončil nechytatelnou ranou pod břevno. Asistence: Alexandr Chochlačov a Robin Hanzl.
51:58'
Domácím se čas na vyrovnání začíná krátit, hráči v bílo-červených dresech se navíc brání skvěle a Hudáček je prakticky bez práce.
51:02'
Střelu Vasilije Strelcova z vrcholu pravého kruhu si Hudáček pohlídal, hosté už zakládají další protiútok.
50:03'
Hosté navíc zničehonic opět zahrozili. Anatolij Nikoncev se prokousal až do mezikruží, jeho následné bekhendové zakončení ale postrádalo větší razanci.
49:15'
Moskevští hokejisté se velmi urputně brání, Artur Karmaškov teď musí zakládat další akci Admiralu z hloubi vlastní třetiny.
48:22'
Ofsajd a v něm Vasilij Strelcov, následovat bude další vhazování ve středním pásmu.
47:31'
Nikita Serebrjakov pro jistotu přerušil hru, následovat bude komerční přestávka.
46:34'
Hokejisté moskevského celku si ale nyní berou ztracený náskok zpět! Zubov z mezikruží posunul kotouč na levou stranu, kde číhal volný KASPARS DAUGAVINŠ, který si krásnou kličkou položil Serebrjakova a poté mazácky zakončil. Asistence: Ilja Zubov.
45:52'
Dmitrij Kalinin vyčkává za vlastní svatyní na dostřídávající spoluhráče, po vyrovnávací trefě Ugolnikova se na ledě nic převratného neděje.
44:55'
Jurij Kozlovskij vyslal na zteč Koňkova, jeho střela z ostrého úhlu ale byla sražena mimo Hudáčkův dosah.
44:06'
Sergej Koňkov dostal puk alespoň za červenou čáru, tam o něj ale přišel a hosté ho poté nahodili zpět k Serebrjakovovi.
43:08'
Anatolij Nikoncev jednoduchým nahozením vybojoval buly v útočném pásmu, hra byla přerušena poprvé po dobrých dvou minutách.
42:10'
Dnešní utkání sleduje 3944 diváků.
41:18'
Hokejisté Spartaku po druhém inkasovaném gólu opět převzali iniciativu, se střelou Daugavinše z pravého kruhu si však Nikita Serebrjakov poradil.
40:26'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno, domácím na to stačilo pouhých 26 sekund po začátku třetí třetiny! Sergej Koňkov nabil na střelu ALEXANDRU UGOLNIKOVOVI a domácí zadák propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Sergej Koňkov a Denis Vicharev.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 12:12.
Na začátku druhé třetiny zvýšil náskok Spartaku Martinš Karsums, načež hosté poněkud polevili, dění na ledě ale měli stále pod kontrolou. Admiral si však vytvořil dvě šance a jednu z nich zásluhou Mereskina proměnil, a ve třetí třetině nás tak ještě čeká drama.
40:00'
39:06'
Ránu Jurije Kozlovského z pravého kruhu schytal jeden z rozhodčích, sudí ale nechávají ve hře pokračovat. To už ve Fetisov Areně běží poslední minuta druhé třetiny.
38:14'
Bývalý talent Bostonu Bruins už je zpět na ledové ploše, tato početní výhoda Admiralu vůbec nevyšla.
37:38'
Spartak se znovu osvobozuje, Chochlačovův trest už se chýlí ke svému konci.
36:57'
Konstantin Glazačev z mezikruží mířil nepřesně, hosté posléze díky Arťomu Voroninovi vyhodili kotouč do bezpečí.
36:04'
Alexandr Chochlačov (SPM) se znovu nechal vyloučit, příští dvě minuty stráví za katrem za podrážení.
35:24'
Tak jsem to zakřikl, Admiral se dočkává snížení! Voroninův prudký pas si v mezikruží dokázal zpracovat ALEXANDR MERESKIN a střelou z otočky následně propálil Hudáčka. Asistence: Kirill Voronin a Konstantin Glazačev.
35:11'
Pokus Alexandra Černikova z levého kruhu Hudáček ukryl ve své lapačce, v závěru druhé třetiny domácí stále nenašli na slovenského brankáře recept.
34:27'
Nahození Artura Karmaškova od modré bylo zblokováno, hosté poté postupně dostali kotouč až k Nikitovi Serebrjakovovi.
33:34'
Lotyšský šikula Kaspars Daugavinš z levého kruhu pálil nepřesně, následnou protiakci Admiralu ovšem včas zastavil Zubov.
32:53'
Hanzl za vlastní brankou přenechal puk Kalininovi a odjel střídat, zkušený zadák Spartaku ale poté rozehrál nepřesně.
32:09'
Alexandr Chochlačov už se vrátil na led a okamžitě poté zamířil na střídačku, hokejisté moskevského celku nyní v poklidu rozehrávají další protiakci.
31:18'
Alexandr Ugolnikov nabil na vrchol kruhů Kubátovi, pokus českého obránce byl ale zblokován.
30:30'
Alexandr Strelcov si na pravém kruhu rovnal kotouč ke střele, nakonec se ale k zakončení vůbec nedostal a hosté se následně osvobodili.
29:35'
Alexandr Chochlačov (SPM) v útočném pásmu zbytečně podrazil Romana Tatalina, Vladivostok si tak znovu zahraje v početní převaze.
28:56'
Hudáček riskantně odehrál puk před napadajícím protihráčem, risk mu ale vyšel a hokejisté Spartaku už míří kupředu.
28:13'
Ivan Miščenko se zmocnil puku po nepovedené rozehrávce Spartaku, ani jemu se ale následně nepodařilo rozehrát podle představ.
27:16'
V poslední době je hra velmi rozkouskovaná. Kotouč nyní vyletěl ze hřiště a vhazovat se bude ve středovém kruhu.
26:24'
Jeden z hráčů moskevského celku ale posunul vladivostockou svatyni, vhazovat se tak bude opět ve středním pásmu.
25:29'
Butuzovův pokus z ostrého úhlu se neujal, hokejisté Spartaku už zakládají další rychlý protiútok.
24:37'
Voroninův pas na rozjetého Mereskina byl příliš prudký a kotouč skončil až na zakázaném uvolnění, vhazovat se bude po Serebrjakově levici.
23:49'
Rozehrávka Vladislava Provolněva nikoho v bílo-červeném dresu nenašla, domácí tak mají spoustu času na založení protiútoku.
22:56'
Anton Krasotkin překvapivě už po dvou inkasovaných gólech střídá, zápas tak dochytá Nikita Serebrjakov!
22:56'
Admiral v uplynulé přesilovce nevyužil obrovskou šanci na vyrovnání a krátce po Karsumsově návratu na led sám inkasoval. Právě MARTINŠ KARSUMS stál na konci rychlé protiakce Spartaku a po přihrávce Zubova propasíroval kotouč za Krasotkinova záda! Asistence: Ilja Zubov.
21:31'
Vasilij Strelcov měl na hokejce vyrovnání, tváří v tvář Hudáčkovi ale nasměroval svou dorážku do tyče!
20:38'
Domácí si zahrají přesilovou hru, Martinš Karsums (SPM) si půjdě odsedět dvouminutový trest za vysokou hůl.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 11:20.
Úvodní dvacetiminutovka je minulostí a do kabin se jde za stavu 1:0 pro Spartak. Nesledovali jsme kdovíjak atraktivní hokej, šancí bylo jako šafránu a Krasotkin ani Hudáček moc práce neměli. Hosté vedou díky přesilovkové trefě Nikonceva pár sekund poté, co byl vyloučen Karel Kubát.
20:00'
18:50'
Nikita Feoktistov se nedostal přes Grigorjeva, moskevští hokejisté poté vyhodili puk až ke Krasotkinovi a mohou v klidu vystřídat.
17:56'
Hosté přesilovou hru bleskově využívají a ujímají se vedení. Martinš Karsums už mohl z levého kruhu pálit, místo toho ale chytře přenesl hru na volného ANATOLIJE NIKONCEVA, jehož střela prošla za Krasotkinova záda. Asistence: Martinš Karsums a Ilja Zubov.
17:44'
Spartak si zahraje přesilovku, Karel Kubát (VLD) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
17:11'
Do konce první třetiny už zbývají jen necelé tři minuty a stále jsme neviděli žádnou gólovou šanci, oba týmy se soustředí především na defenzívu.
16:16'
Po dalším závaru před Krasotkinem dotírající Vjačeslav Leščenko posunul domácí svatyni, hra se tak vrátí zpět do středního pásma.
15:22'
Kirill Voronin uvízl v ofsajdu, následovat bude vhazování ve středním pásmu.
14:24'
Alexandr Ugolnikov se vydal do rychlé protiakce, ta ale ztroskotala na jeho nepřesné přihrávce. U kotouče je Vladislav Provolněv a oba týmy střídají.
13:36'
Už se hraje dlouho bez přerušení, další akci Spartaku už rozjíždí Arťom Voronin.
12:48'
Jegor Jakovlev zavezl kotouč do útočné třetiny, domácí si tam ale zatím vyměňují puk po mantinelech.
11:54'
Ilja Zubov vybojoval kotouč proti přesile tří hráčů v modrém, vzápětí o něj zase přišel a obránci Vladivostoku ho vyhodili až k Hudáčkovi.
11:03'
Spartak je zatím nebezpečnějším týmem. Z pravého kruhu to teď zkusil Robin Hanzl, se střelou českého centra si ale Krasotkin poradil.
10:08'
Průnik Vjačeslava Leščenka podél pravého hrazení neměl dlouhého trvání, domácí ale po zisku puku kotouč pouze vyhodili do útočného pásma.
09:15'
Ivan Miščenko dostal nabito na modrou, jeho střelu si ale Július Hudáček pohlídal a přerušil hru.
08:27'
Paradoxně až po návratu Andreje Kutějkina na led se domácí usadili v útočném pásmu, zatím z toho ale pramenila jen nepřesná Taratuninova střela od modré.
07:35'
Ben Maxwell se ve vlastním oslabení dostal ke střele, na Krasotkina si ale nepřišel.
06:55'
Hosté se dvakrát v krátkém časovém sledu osvobodili, Admiralu tato přesilovka zatím vůbec nevychází.
06:13'
Andrej Kutějkin (SPM) vyfasoval dvě minuty za krosček, Vladivostočtí si tak zahrají v početní převaze.
04:46'
Na konci další akce Spartaku stál Martinš Karsums, jeho projektil z mezikruží si ale Krasotkin pohlídal a Daugavinše k dorážce nepustil.
03:50'
Střelu od pravého hrazení Anton Krasotkin vyrazil jen před sebe, Anatolij Nikoncev už se ale k dorážce nedostal.
02:54'
Dmitrij Kalinin byl u vyhozeného kotouče jako první, Admiralu se píská další icing.
02:09'
Nepovedená rozehrávka na Nikitu Feoktistova skončila na zakázaném uvolnění, vhazovat se tak bude po Krasotkinově pravici.
01:24'
V úvodu se hra neustále stěhuje ze strany na stranu, Alexandr Ugolnikov teď za svou svatyní vyčkává na dostřídávající spoluhráče.
00:01'

Admiral Vladivostok: Krasotkin (Serebrjakov) – Ugolnikov, Miščenko, Taratunin, Kubát, Kozlovskij, Tatalin, Karmaškov – V. Polák, V. Butuzov, Koňkov – Vicharev, Černikov, J. Jakovlev – A. Strelcov, V. Strelcov, Feoktistov – Glazačev, Mereskin, K. Voronin – Zajcev.

Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Dyblenko, Kutějkin, Grigorev, Kalinin, Gončarov, Provolněv – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Leščenko, Nikoncev, Maxwell – Daugavinš, Karsums, Zubov – A. Voronin, Cyplakov, Kravčenko – Truňov.

Rozhodčí: Bělov, Oskirko – Sysujev, Gorděnko.
SPARTAK MOSKVA

Spartak do dalekého Vladivostoku odletěl se solidní formou v zádech, z posledních pěti zápasů dokázal moskevský celek bodovat ve čtyřech utkáních – s prázdnou odcházel jen po minulém duelu se silnou Jaroslavlí. Spartaku momentálně patří pátá příčka v Západní konferenci a na nepostupové pozice má komfortní sedmibodový náskok.

Československá stopa:
Robin Hanzl, 13 bodů (6+7)
ADMIRAL VLADIVOSTOK

Vladivostocký hokejový klub si v létě prošel bankrotem a momentálně působí v KHL jen díky tomu, že oficiálně působí jako nově založená společnost. Admiral ale ve Východní konferenci okupuje poslední příčku, když z devětadvaceti odehraných utkání vyhrál jen čtyřikrát. Dnes Admiral čeká první domácí zápas po více než dvou týdnech, podaří se mu zaskočit favorita?

Karel Kubát, 4 body (2+2)
Vojtěch Polák, 3 body (2+1)
Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Kontinentální hokejové ligy, v němž Admiral Vladivostok změří síly se Spartakem Moskva. Tak si to od 10:30 nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.