Ode mě je to vše. Díky za pozornost a příjemné vstávání. U NHL zase někdy na počtěnou.
Roman Polák (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:34
Radek Faksa (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:13
Tři hvězdy utkání:
1. Craig Smith (NSH) 1+0
2. Ben Bishop (DAL) 40 zák., 2 góly, 95,2%
3. Pekka Rinne (NSH) 22 zák., 1 gól, 95,7%
Je dobojováno. Bojovné, agresivní a prostě klasické play-off utkání je u konce. Nashville v důležitém duelu srovnává stav série, v prvním prodloužení rozhodl Craig Smith. Predators svého soka neskutečně přestříleli, ale i tak to bylo napínavé do poslední minuty. Ben Bishop je dnes smutným hrdinou, hlavně díky němu Dallas tak dlouho bojoval o vítězství.

Střely na branku: 42:23
Diváci: 17 611
65:06'
Nashville právě vstřelil branku!
Je dobojováno, Nashville zaslouženě vítězí a srovnává stav série na 1:1! CRAIG SMITH stál ve správný čas na správném místě a rozhoduje. Nahozený kotouč od modré se od obličeje Romana Poláka odrazil k Smithovi, jenž se zorientoval nejrychleji a dezorientovaného Bishopa prostřelil. Asistence: Mattias Ekholm a Calle Järnkrok.
64:25'
Nick Bonino dostal přihrávku na levé křídlo a nadvakrát se dostal ke střeleckému pokusu. Na první tyčce ale slabší střelou Bishopa v brance nepřekvapil.
63:40'
Na druhé straně zakončoval z pravého kruhu Roman Polák. Jeho rána ale šla jen do středu branky a Rinne schovává projektil na svých prsou. Pokračuje se po jeho levici.
63:00'
Roman Josi se po pravé straně nacpal až před branku a bekhendově zakončoval na vzdálenější tyčku. Hostující jednička ale zasáhla skvěle betonem!
62:40'
Po vhazování Dallas nic nevymyslel a podél mantinelu vyhodil jen na icing. Hra se tak vrací před Bishopa, který útočí na čtyřicátý zákrok v duelu. Skvělý výkon.
62:28'
Žlutí se dostali do útoku a Mikael Granlund držel kotouč za brankou. Následně přihrával do brankoviště a Bishop musel dávat pozor. Nakonec puk skryl v lapačce.
61:53'
První střela Dallasu v prodloužení. Alexandr Radulov si najel zpoza branky a po otočce na pravém kruhu zakončoval po ledě. Rinne byl ovšem pozorný a kotouč schoval v betonech.
61:28'
Predators pokračovali v aktivní hře a Dallas opět jen vyhodil na zakázané uvolnění. Pokračuje se tak po pravici hostující jedničky.
61:00'
Viktor Arvidsson nyní od levého mantinelu nahazoval do brankoviště, kde se ale ani jeden z hráčů ve žlutém neprosadil. Následně se ke kotouči dostali hosté.
60:09'
Hned na startu prodloužení vyhodili hosté na icing a hra se tak dostává před Bishopa. Vhazovat se bude po jeho levici, dnes je mužem zápasu.
60:01'
Je za námi třetí třetina, která nabídla vyrovnaný boj. Jednalo se nejspíše o nejopatrnější třetinu, ani jeden celek nechtěl inkasovat a počet šancí se také snížil. Utkání jde tak do své čtvrté části, přihlásíme se za nějakých patnáct minutek.

Střely na branku: 37:21
60:00'
59:17'
Taylor Fedun se dostal mezi kruhy ke střele a Rinne naprosto nic neviděl. Hostující bek ale netrefil branku a puk skončil jej na zadním mantinelu. Jde se do prodloužení.
58:20'
Žádná taktická bitva v posledních sekundách. Rocco Grimaldi rychle dojel kotouč a resetoval icing. Ryan Ellis pak dostal přihrávku na pravý kruh, ale puk jej přejel.
57:24'
Dallas se pokoušel dostat do útoku, ale přihrávka ze středního pásma šla do ofsajdu. Před koncem třetí třetiny se tak píská ještě jedna komerční pauza.
56:10'
Nyní se zase hrálo v útočné třetině Predators, ale ani ti nevymysleli nic nebezpečného. Utkání se pomalu a jistě dostává do prodloužení.
55:15'
V posledních minutách jsou ovšem aktivnější hosté, kteří jsou častěji před brankou soupeře. Pekka Rinne ale moc zasahovat nemusí, střelecké pokusy na branku nelétají.
54:17'
Po komerční přestávce se vhazuje před Rinnem a celá Bridgestone Arena skanduje jako jeden muž. Žluté peklo žene domácí celek za důležitým vyrovnáním série.
54:05'
Hosté šli ve třech hráčích do útoku, ale Andrew Cogliano nezachytil přihrávku k pravému hrazení. Slibná akce tak skončila a do protiakce jde domácí Nashville.
52:50'
Delší dobu se nepřerušovalo a do konce základní hrací doby zbývá sedm minut. Jason Dickinson ve střední třetině napřáhl, ale nakonec puk jen nahodil.
52:00'
P. K. Subban dostal přihrávku na pravý kruh a nakonec zakončoval bekhendově po otočce. Bishop jeho ránu vyrazil hokejkou nad branku, o kotouč se bojuje za brankou.
50:42'
Utkání se dostává do své poslední desetiminutovky. Respektive třetí třetina. Další branka nejspíše rozhodne, hraje se z jedné strany na druhou a oko diváka se nenudí.
50:02'
Roope Hintz se pokoušel podél levého mantinelu projít do útoku, ale zastavil jej rozhodčí, který je ovšem součástí hry. Do útoku tak jde Nashville.
48:26'
48:17'
Poslední vteřinky přesilovky. John Klingberg zakončoval a kotouč se u levé tyčky dostal k Lindellovi. Ten ale nepřekonal přesouvajícího se Rinneho, Preds jsou v plném počtu!
47:18'
Tyler Seguin se u pravé tyčky dostal ke střele, ale trefil jen připraveného Rinneho! Poté Nashville vyhodil a Dallas se nedostal do útoku, navíc jim je odpískán icing.
46:40'
John Klingberg svižně nahazoval od modré čáry, ale k teči se nikdo nedostal a puk skončil na zadním mantinelu. Aktivita Dallasu pokračuje.
46:25'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Craig Smith – 2 min., hrubost).
46:25'
Craig Smith se nyní naprosto zbláznil. Nejdříve dostal přihrávku mezi kruhy, ale tam nezakončil ideálně. Následně krosčekoval do obličeje Blakea Comeaua a byla z toho velká mela. Uvidíme, jak sudí rozdají tresty.
45:55'
Následně se ale hostujícímu celku opět nepovedlo projít do útoku. Rozehrávka končí na icingu a vhazovat se bude opět po levici hostující jedničky.
45:24'
Bridgestone Arenou to nyní pořádně zahučelo! Hosté ve střední třetině vybojovali kotouč a šli do přečíslení. Jason Dickinson to vše vzal na sebe a z pravého kruhu zakončoval do bližší šibenice, ale puk nakonec skončil na spojnici břevna a tyčky!
45:03'
Ryan Ellis si po pravé straně najel do útočné třetiny a z menšího úhlu nahazoval kotouč k první tyčce. Před Bishopem stál Austin Watson, ale ten se k dorážce ani teči nedostal.
44:17'
Třetí icing během patnácti sekund ze strany hostujícího celku. Potřetí v řadě se tak vhazuje po pravici Bishopa, Predators se pomalu a jistě začínají dostávat k aktivnější hře.
44:09'
Stars vyhráli vhazování a pokoušeli se dostat do útočné třetiny. Přihrávka ovšem nevyšla podle představ a kotouč skončil až na zakázaném uvolnění. Stejná situace se zopakovala sedm sekund na to.
43:50'
Opět se přerušuje. Nyní tomu tak je po vyhození Romana Poláka, puk se odrazil mimo ledovou plochu a hrát se bude ve středu ledové plochy.
43:37'
Před kruhy se ke kotouči dostal Mikael Granlund, jenž následně zakončoval. Jeho svižná rána ale nebyla pro hostujícího Bishopa něčím zvláště nebezpečným.
43:06'
Poté se do útoku dostali opět Predátoři a vypadalo to na jasný faul, sudí ale netrestali. Stars pak vyhodili na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Bishopem.
42:27'
Obrovská šance Dallasu na změnu skóre! Alexandr Radulov šel po levé straně do útoku a u pravé tyčky našel Seguina, jenž zakončoval po ledě. Přesouvající se Rinne ale skvěle zakročil!
42:04'
Následně se domácí celek dostal do další kombinační hry a hostující brankář musel být pozorný proti pokusu od levého mantinelu. Bishop ovšem pohotově přidal devětadvacátý zákrok večera.
41:38'
Dlouho se ani jeden celek nikam nehnal. Rocco Grimaldi z ničeho nic ovšem dostal přihrávku na pravou stranu, ale zblízka se mu Bishopa prostřelit nepovedlo!
40:08'
Dallas se pokoušel hned po vhazování dostat do útoku, ale přihrávka za obranu nebyla zachycena a puk skončil na icingu. Vhazuje se tak před Bishopem.
40:01'
Druhá třetina je u konce a konečně napadla také branky! Nejdříve se po chybě domácí obrany prosadil zblízka Jamie Benn, ale hodně brzy odpověděl Rocco Grimaldi. Následně se oba celky snažily, ale žádný z brankářů již podruhé neinkasoval.

Střely na branku: 29:15
40:00'
39:57'
V posledních sekundách se ještě do jedné akce dostal Viktor Arvidsson. Ten od pravého mantinelu zakončoval na první tyčku, ale Bishop v brance opět skvělý a pozorný.
38:51'
Po vhazování zakončoval P. K. Subban, ale Radek Faksa jeho pokus dobře zablokoval. Hned poté přišlo další zakončení, ale ani nyní se Bishop nenechal překvapit.
38:38'
Rocco Grimaldi mohl být domácím hrdinou! Po střele z vrcholku kruhů se puk odrazil u levé tyčky k domácí třiadvacítce, ale ta se neprosadila ani jednou ze snad pěti pokusů!
37:59'
Hosté se hnali po levé straně do útoku, ale zastavil je ofsajd. Předtím byl opět dohrán Miro Heiskanen, který to po posledním výkonu nebude mít na ledě nejlehčí.
37:25'
Alexandr Radulov našel na modré čáře připraveného Poláka, který hned z první zakončoval. Jeho rána byla ovšem sražená do ochranné sítě. Pokračovat se tak bude po komerční pauze.
37:02'
Přerušuje se až nyní, hosté totiž vyhodili jen na icing. Pokračovat se tak bude po pravici Bena Bishopa, který dnes chytá velký zápas.
36:27'
Hraje se hodně bojovně a oba celky se pokouší něco vymyslet. Delší dobu se navíc nepřerušovalo. Jde vidět, že se hraje na plný plyn a nic se nevypouští.
35:11'
34:29'
Radulov poté hrál bez helmy a pokoušel se něco vymyslet. Na pravém kruhu hledal Zuccarella, ale k tomu se puk nakonec nedostal a Nashville vyhazuje.
33:32'
Alexandr Radulov zavezl kotouč do třetiny a dal jej na pravý kruh. Jamie Benn se poté pokoušel ruského útočníka najít před branku, ale ten na nabídku nedosáhl.
33:10'
A další přesilovka, nyní se to opět přelévá a zahrají si v přesile hosté. Roman Josi si za brankou pomohl krosčekem a nyní bude zpytovat svědomí na lavici hanby.
32:44'
32:32'
Na konci přesilovky přišly dva zajímavé pokusy. Filip Forsberg nejdříve zakončoval na levém kruhu těsně vedle, Bishop následný pokus od modré schoval v rukavici.
31:59'
Poté v oslabení ujel železný muž NHL, Andrew Cogliano. Ten se na levém kruhu dostal ke střeleckému pokusu, ale branku Rinneho se mu nakonec trefit nepovedlo.
31:33'
Až nyní přišla první střela. P. K. Subban dostal přihrávku na modrou čáru, kde si kotouč zpracoval. Následně tvrdě pálil, ale Blake Comeau kotouč parádně přizvednul do ochranné sítě.
30:50'
Hned na startu oslabení skvěle zahrál Jason Dickinson. Ten na modré zachytil přihrávku, s kotoučem pak najel do útočné třetiny a nahodil jej až za branku Rinneho.
30:43'
Následně se do akce dostali hosté, ale ta byla před Rinnem zastavena. Tyler Seguin si totiž počínal nedovoleně a za nedovolené bránění dostává dvě minuty.
30:36'
Poprvé v utkání se nám mohl ukázat Filip Forsberg, jenž se podél levého mantinelu dostal až před branku. John Klingberg ovšem dobře zahrál tělem a domácí hvězdu zakončit nenechal.
30:00'
Taylor Fedun se dostal ke střele a bránící hráč před ním dokonce zlomil holejku. Bek Stars se dostal do lepší pozice, ale jeho rána dobrá nebyla.
29:14'
Tvrdá rána následně přišla z hokejky Bena Lovejoye, jenž zakončoval z první. Jeho rána ale šla jen vedle branky a do protiakce jde domácí mužstvo.
28:36'
Nejdříve to od modré čáry zkoušel Dante Fabbro, ale Bishop pohodově zakročil. Na druhé straně si najel ke střele Radek Faksa, ale jeho střela se svezla po hokejce bránícího hráče a skončila v ochranné síti.
28:14'
Dlouhé nahození až z obranné třetiny Predators se dostalo do brankoviště Bishopa, který puk raději schoval v lapačce. Pokračuje se tak po levici hostující jedničky.
27:49'
Pokračovalo se aktivitou hostů a Pekka Rinne hru přerušil přikrytím kotouče. Následuje tedy komerční přestávka a po ní se bude vhazovat po levici finského brankáře.
27:21'
27:00'
Predators ale zbytek oslabení zvládají na jedničku a opět se jim daří vyhodit až k Bishopovi. Domácí tribuny to navíc ocení obrovským a hlasitým nadšením.
26:05'
Po nahození od modré čáry se v brankovém prostoru dostal ke kotouči Esa Lindell, ale jeho bekhend po ledě nakonec brankou nekončí!
25:40'
Úvodní aktivita hostujícímu Dallasu nevyšla a Nashvillu se povedlo vyhodit až k brance Bishopa. Ten hraje hokejkou a hned rozehrává.
25:20'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., vražení na hrazení).
25:04'
Skvělý duel pokračuje. Craig Smith se dostal s kotoučem až na pravý kruh, odkud zakončoval. Ben Bishop ovšem kotouč vyráží a do útoku jde Radek Faksa.
23:56'
Je hodně rychle srovnáno! Austin Watson za brankou odvedl skvělou práci, protože si odmítl obránce. Poté našel před brankou ROCCA GRIMALDIHO, kterému se zblízka povedlo zakončit do pravé šibenice a Bridgestone Arena je ve varu! Asistence: Austin Watson a Calle Järnkrok.
23:10'
Mattias Janmark kulhá na jednu nohu a s pomocí lékařů mizí v tunelu. To nevypadá moc dobře pro útočníka čtvrté lajny Dallasu, pokračuje se vhazováním ve střední třetině.
23:10'
Mattias Janmark byl u mantinelu hodně tvrdě poslán na hrazení a je kvůli němu přerušena hra. V silovém souboji jej na zadní mantinel naremploval Dan Hamhuis a v Nashvillu ztichla aréna.
21:59'
Dallas právě vstřelil branku!
Mattias Ekholm udělal v obraně obrovskou chybu a Dallas jde do jednobrankového vedení! Rozehrávku švédského beka zachytil Tyler Seguin, jenž si najel do lepší pozice a v brankovišti našel JAMIEHO BENNA. Ten zblízka skóruje a dává důležitou branku! Asistence: Tyler Seguin.
21:22'
Nashville se sice poté dostal do útoku, ale tam pořádně nezakončil. Následně se domácím nepovedlo rozehrávka a po icingu se bude vhazovat před Rinnem.
20:29'
Blake Comeau hned na startu třetiny nahazoval od modré čáry do brankoviště, kde přišla menší teč Radka Faksy. Pekka Rinne ale kotouč kryje na betonech!
20:01'
Úžasná první třetina klasického play-off hokeje je u konce! Hraje se hodně aktivně a oko fanouška se nenudí ani jednu vteřinu. Oba celky si navíc vypracovaly velké šance, ale Pekka Rinne s Benem Bishopem v brankách zatím excelují. K vidění bylo i několik vyloučení a strkanic, navíc se hraje v parádní atmosféře. Jediné, co utkání chybí, jsou branky.

Střely na branku: 15:9
20:00'
19:27'
V posledních sekundách dostal přihrávku mezi kruhy Ryan Johansen, jenž vylepšil pozici pro Ekholma za sebou. Švédský bek ale střílel jen do bránících hráčů Stars.
18:35'
Přihrávku před pravý kruh dostal Dan Hamhuis, jenž si puk lehce popotáhl a hned zakončoval. Jeho pokus byl ale zablokován a skončil za brankou, Bishop tak nemusel ani zasahovat.
17:50'
17:40'
Následně se domácí celek opět dostal do útoku a přišel střelecký pokus z pravé strany. Esa Lindell ovšem pokus zablokoval a následně kotouč poslal ven ze třetiny.
17:10'
Pokračuje se ve hře pět na čtyři, ale Nashville se nyní nemůže do ničeho dostat. Dallasu se povedlo vyhodit a bude doufat v přežití této nevýhody.
16:36'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mikael Granlund – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., hrubost).
16:36'
Z pravého kruhu zakončoval Ryan Johansen a Bishop chytá. Následně se strhla velká strkanice a vzduchem létaly hokejky, hostující jednička zaletěla do branky. Vylučovat se bude na obou stranách.
15:55'
Hned po vhazování odvedl skvělou práci Radek Faksa a kotouč se dostal až za branku Rinneho. Úvodní tlak tak bránící čtyřka Dallasu otupila.
15:49'
Roman Polák dostane dvě minuty po komerční přestávce. V brankovišti poslal krosčekoval Järnkroka. Potrestán je český bek za nedovolené bránění a šanci na skórování má tentokráte Nashville.
15:33'
Domácí celek hraje výhodu a aréna je na nohou! P. K. Subban přihrával před branku, kam dával hokejku Ryan Johansen. Jeho teč se ale do branky nedostala!
14:56'
14:28'
Alexandr Radulov si zpoza branky dojel do brankoviště, kde bekhendově zakončoval ke vzdálenější tyčce. Rinne přežil tuto akci i dorážku z pravé strany, Nashville následně vyhodilo!
14:00'
A další strkanice! Miro Heiskanen nahazoval od modré čáry a u pravé tyčky se pokoušel tečovat Esa Lindell. Hostující hráč vlastně ani nic neudělal a již preventivně jej k zemi poslal Dan Hamhuis.
13:33'
Celku z Texasu se poté již nepovedlo vybojovat pásmo a píská se ofsajd. Hra se přesouvá do střední třetiny, kde se bude nyní vhazovat.
12:52'
Následně poslal střílenou přihrávku do brankoviště Tyler Seguin, ale kotouč se nakonec možná i po teči spoluhráče dostal nad branku a skončil na zadním mantinelu. Domácí poté vyhodili.
12:27'
Až nyní přišla dobrá šance pro hosty! Hintz poslal puk před branku, ale Esa Lindell nezakončil u pravé tyčky ideálně. Akce pokračovala a Heiskanen střílel mezi kruhy do lapačky Rinneho!
11:40'
Téměř minuta ze čtyřminutové přesilovky je pryč a Dallas se po té střele Klingberga již k ničemu nedostal. Preds se dobře brání a minimálně třikrát se jim již povedlo vyhodit.
11:00'
John Klingberg se hned po vhazování dostal ke kotouči a od modré čáry zakončoval. Po jeho dělovce se rozezvučela branková konstrukce!
10:55'
Mattias Ekholm sice nadává, ale naprosto zbytečným faulem se provinil a jde na lavici hanby. Tyler Pitlick nahodil kotouč za branku a dojížděl jej, domácí bek ale místo kotouče šel do Pitlicka a bez kotouče jej srazil k zemi – nedovolené bránění!

Ekholm inkasuje dvě minuty i za nesportovní chování!
10:08'
Tři na jednoho také na opačné straně! Přihrávku k levé tyčce dostával Andrew Cogliano, ale puk nebyl přesný a skončil jen na jeho bruslích. Vzápětí se píská k nevoli domácích fanoušků icing.
09:55'
Domácí se dostali do protiakce a v přečíslení nakonec individuálně zakončoval Austin Watson. Ten to zkoušel na první tyčku, ale Ben Bishop v brance Stars opět pozorný.
09:34'
08:57'
Hvězda prvního duelu, obránce Miro Heiskanen, střílel po ledě od modré čáry. Jeho svižná rána byla ztečována a puk skončil nakonec vedle branky. Nashville následně vyhodil a oslabení nejspíše přežije.
08:27'
Viktor Arvidsson si počkal na kotouč ve střední třetině a v oslabení se dostal ke střeleckému pokusu proti přesile. Bishopovi kotouč vypadl a dlouho nevěděl, kde jej má. Dorážka ale nepřišla a u kotouče byli jako první hosté!
08:01'
Následně se Dallasu nepovedlo udržet pásmo a při zpětném získání si najeli do ofsajdové pozice. Hra tak bude pokračovat ve střední třetině.
07:32'
Nebezpečný pokus vyslal hned po vhazování Tyler Seguin. Kanadský forvard pálil pod víko, ale Rinne střelu viděl a ramenem pokus vyráží.
07:29'
Velký tlak hostujícího celku a první přesilovka také pro hosty. Austin Watson inkasuje dvouminutový trest za hrubost, kdy si pomohl v době, když byl Pekka Rinne mimo branku.
06:36'
Z ničeho nic mohli zahrozit a otevřít skóre hosté. Mats Zuccarello našel před brankou odražený kotouč, ale před Rinnem se mu nakonec zakončit nepovedlo.
06:04'
05:40'
Po kombinační hře se kotouč dostal na pravý kruh, kde stál Roman Josi. Švýcarský kapitán Predators střílel z voleje, ale vyjetý Bishop kotouč viděl a vyráží.
04:55'
Ben Bishop opět na svém místě. Nejdříve dostal puk na levý kruh Forsberg, ale ten minul. Pár chvilek na to Ryan Johansen zakončoval z pravého kruhu do Bishopa.
04:10'
Hned po vhazování dostal kotouč na levý kruh Ryan Ellis, jenž zakončoval z první. Rána domácího beka se ale do branky nedostala a Dallas následně vyhodil.
04:03'
Domácí jsou v obrovském tlaku a zahrají si přesilovku! Roman Josi si z obrany najel až před branku, kde před Bishopem zakončoval. Mats Zuccarello jej ovšem sekl a jde na trestnou lavici.
03:42'
Pokračovalo se i po vhazování. Hned přišla rána, která ale šla vedle branky. P. K. Subban ale kotouč vracel do ohně a Ben Bishop si raději připsal další zákrok.
03:30'
Následně pokračoval domácí celek v aktivní hře a zkoušel to od modré například Subban. Ani jeden pokus ale v brance neskončil a Stars vyhodili na icing.
02:55'
Dan Hamhuis míchal za brankou a rovnou se rozjela zaplněná domácí aréna. Ryan Johansen se hned dostal do útoku, ale jeho bekhendová rána z levé strany úspěch neslavila.
02:25'
Následně útok vedli Predators po levé straně. Jeden z hráčů ale přejel dříve a píská se ofsajd. Hra tak bude pokračovat ve střední třetině.
01:40'
Roman Josi následně dostal před levým kruhem přihrávku a dostal se ke střeleckému pokusu. Jeho svižná rána ale skončila na betonech pozorného Bishopa.
01:00'
Zatím se hraje hodně opatrně a oba celky čekají, co se stane. Střelecké pokusy zatím nepřišly a kombinace přicházejí ze zabezpečené obrany.
00:27'
Na led jako první naskočila třetí lajna Dallasu, která je specialistou na takovou tu černou práci. Formace i s Radkem Faksou aktivně napadala a vybojovala vhazování.
00:01'
Arénou v Nashvillu již zní americká hymna, po níž bude zahájeno utkání mezi Predators a Stars. Kdo uzme druhou a velice důležitou výhru v sérii?
Krásné večer či ráno všem fanouškům NHL! Utkání číslo dvě mezi Nashvillem a Dallasem brzy začne. Zaplněná Bridgestone Arena se nemůže dočkat akce, v Tennessee panuje úžasná atmosféra a my se máme na co těšit!

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Fabbro – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Grimaldi, Järnkrok, Simmonds.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Fedun, Lovejoy – Dickinson, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hintz, Zuccarello – Cogliano, Faksa, Comeau – Janmark, Dowling, Pitlick..
PRVNÍ ZÁPAS SÉRIE

Jako favorit do série vstupoval Nashville, ale v play-off takové předpovědi moc neplatí. Jak už jsme se mohli přesvědčit několikrát a platí to například i letos. Nashville vedl díky brance Romana Josiho, ale ve druhé třetině srovnal taktéž evropský bek – Miro Heiskanen. Stejný hráč dal poté i druhou branku svého celku, na kterou navázal opět evropský borec, nyní Nor Zuccarello. Subban už jen snižoval a Stars si připsali veledůležitý bod.

Nashville Predators 2:3 Dallas Stars (1:0, 0:1, 1:2)
13. Josi (Ellis, Bonino), 54. Subban (Boyle, Ekholm) – 33. Heiskanen, 47. Heiskanen (Klingberg), 51. Zuccarello (Lovejoy, Benn)

Predators: Rinne – Ellis, Josi, Subban, Ekholm, Fabbro, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Smith, Turris, Granlund – Watson, Bonino, Sissons – Simmonds, Järnkrok, Boyle.

Stars: Bishop – Klingberg, Lindell, Polák, Heiskanen, Lovejoy, Fedun – Radulov, Seguin, Dickinson – Zuccarello, Hintz, Benn – Comeau, Faksa, Cogliano – Pitlick, Dowling, Janmark.
Krásný den všem fanouškům NHL! Nejlepší část roku, play-off již odstartovalo a v Bridgestone Areně se dnes odehraje druhé pokračování série. Nashville zatím v sérii prohrává, Dallas by rád přidal druhý bod. Začínáme pár minutek po půlnoci!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:01.