NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ottawa : Winnipeg - 3. dubna 2018   01:30

Ottawa
Ottawa
18:26' Chabot (Duchene, E. Karlsson) • 21:28' Duchene (E. Karlsson, Hoffman) • 31:58' Chabot (White, Hoffman) • 44:47' Wolanin (Dzingel, Hoffman) • 58:55' Duchene (Chabot, E. Karlsson)
5:6
(1:3, 2:2, 2:1)
Winnipeg
Winnipeg
02:42' Copp  (Lowry, Trouba) • 11:36' Morrissey  (Lowry, Copp) • 11:57' Wheeler  (Scheifele, Connor) • 26:15' B. Tanev   • 32:46' Wheeler  (Scheifele) • 54:38' Perreault  (Ehlers, T. Myers)

3. Erik Karlsson (OTT) 0+3
Winnipeg měl zápas velmi dobře rozehraný, vedl o dva góly. Ve třetí třetině v závěru nehrál vůbec takticky, dostal se do tří. Domácí Ottawa odvolala brankáře a dokázala snížit na rozdíl jediné branky. Následně těžkou situaci Jets zvládli a vyhrávají tento dramatický duel 6:5.
59:50'
Winnipeg se ubrání.
59:37'
Winnipeg hraje v plném počtu.
58:55'
Ottawa právě vstřelila branku!
Na tohle už byl hostující brankář krátký. Předvedl dva skvělé zákroky, na další střelu už nedosáhl. Kotouč pod horní tyčku poslal osamocený MATT DUCHENE. Asistence: Thomas Chabot a Erik Karlsson.
58:40'
Domácí hrají v šesti proti třem.
58:10'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Bobby Ryan – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Jean-Gabriel Pageau – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
58:10'
Přes mnutu budou hrát hosté přesilovku o dva hráče, nyní se před brankou Jets strhla potyčka.
58:09'
Od modré čáry pálil Mike Hoffman, ale minul branku.
57:34'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
57:15'
Domácí brankář zůstává v brance, ale je pravděpodobné, že půjde na střídačku.
57:15'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Ben Chiarot – 2 min., hákování).
57:04'
Magnus Pääjärvi mířil hodně nepřesně.
56:20'
Od modré čáry vyslal střelu Nikolaj Ehlers, ale jeho pokus postrádal přesnost.
55:51'
Bobby Ryan pálil z horní hranice kruhu, jeho rána postrádala přesnost.
55:35'
Tucker Poolman vypálil, ale jeho projektil zblokoval obránce Ottawy.
54:38'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Domácí celek inkasuje branku v oslabení. K puku se na hranici brankoviště dostal MATHIEU PERREAULT, který dokázal prostřelit brankáře soupeře. Asistence: Nikolaj Ehlers a Tyler Myers.
54:10'
Hostující celek kombinuje v útočném pásmu, na ledě je druhá přesilovková formace.
53:55'
Jacob Trouba vypálil od modré čáry, jeho projektil v polovině oslabení kryje brankář Ottawy.
53:05'
Blake Wheeler pálil od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost.
52:58'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Max McCormick – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).
52:58'
Craig Anderson přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou, zakončoval Nikolaj Ehlers.
52:41'
Erik Karlsson dobře vypálil, jeho projektil zlbokoval Joel Armia.
51:51'
Znovu zakončoval hostující útočnou akci Paul Stastny, ale minul branku.
51:17'
Z mezikruží výborně vypálil Paul Stastny, jeho rána jen o malý kousek minula branku.
51:01'
Jean-Gabriel Pageau se propracoval ke střele, jeho tvrdá rána ze středního pásma nepřekvapila brankáře Jets.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, mnoho velkých šancí momentálně k vidění není.
49:46'
Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej.
49:14'
Od modré čáry vypálil Tucker Poolman, ale jeho projektil končí mimo branku
48:20'
Nyní se hned dvakrát ke střele dostal hostující celek. Ani jedna ze střel nebyla přesná.
47:53'
Connor Hellebuyck kryje kotouč po střele domácího hráče, vhazovat se tak bude před brankou Jets.
47:41'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
47:29'
Od modré čáry vypálil domácí Erik Karlsson, jeho rána ale končí mimo branku.
46:35'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek dokázal snížit na rozdíl jediné branky.
46:33'
Další práce pro brankáře Winnipegu, tentokrát si Connor Hellebuyck dokázal poradit s pokusem Hoffmana.
46:28'
Matt Duchene z dobré pozice vypálil, jeho projektil ale postrádal přesnost.
46:00'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Jets. Hostující celek ale souboj o kotouč zvládl.
45:38'
Bryan Little pálil z dobré pozice, jeho projektil tak tak kryje brankář Ottawy.
44:47'
A je sníženo na rozdíl jediné branky, po bleskové akci Senators se z druhé vlny dostal ke střele CHRISTIAN WOLANIN, jehož rána propadla až za brankovou čáru. Asistence: Ryan Dzingel a Mike Hoffman.
44:29'
Kyle Connor pálil z dobré pozice, minul branku.
43:50'
Senators se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, Winnipeg se dokázal ubránit.
43:30'
Sledujeme rychlý hokej, který ale mnoho velkých šancí zatím nenabízí.
42:16'
Domácí celek hraje dobře oslabení, další šanci si vypracoval Magnus Pääjärvi, jehož bekhendová střela postrádala přesnost.
42:08'
Craig Anderson byl pozorný a kryje ránu od modré čáry, kterou vyslal Jacob Trouba.
41:25'
Connor Hellebuyck musel zasahovat, při vlastním oslabení se do šance dostal aktivně hrající Alexandre Burrows.
41:17'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Tom Pyatt – 2 min., hákování).
40:58'
Zack Smith z dobré pozice minul branku.
40:01'
I druhá třetina přinesla čtyři branky. Po první třetině vedli hosté o dva góly, po té druhé také. Průběžný stav je 5:3 pro Winnipeg.
40:00'
39:44'
Puk vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:40'
Connor Hellebuyck kryje kotouč po střele z horní hranice kruhu, kterou vyslal Mike Hoffman.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:33'
Mike Hoffman se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ale postrádala přesnost.
38:24'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., příliš mnoho hráčů).
37:36'
Bryan Little výborně vypálil z druhé vlny, jeho projektil domácí brankář vytěsnil nad branku. Bude se vhazovat v útočném pásmu Jets. Ti mají převahu.
36:56'
Craig Anderson přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
36:40'
Domácí hráči rozehrávají od své branky, příliš daleko se ale nedostali.
36:07'
Jacob Trouba přihrával před branku, tam ale nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
35:50'
Ottawa se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma, hostující celek hraje velmi dobře defenzivně.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
34:56'
Adam Lowry se pokoušel propracovat do výraznější střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná.
34:27'
Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
34:14'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Senators. Nejprve ale komerční přestávka.
33:18'
Patrik Laine, Josh Morrissey ani Mark Scheifele nedokázali přesněji trefit branku, převahu nyní mají hráči hostujícího týmu.
32:52'
Gólové hody pokračují dál, nyní se po zakázaném uvolnění bude vhazovat před brankou Jets.
32:46'
Blesková odpověď, dva na jednoho jeli domácí. Scheifele přenechal kotouč spoluhráči, a tak mohl BLAKE WHEELER poslat puk pod horní tyčku braky. Gólman neměl nárok. Asistence: Mark Scheifele.
31:58'
Znovu je sníženo na rozdíl jediné branky, tentokrát se k dorážce dostal THOMAS CHABOT, na jehož střelu nedokázal hostující brankář reagovat. Asistence: Colin White, Mike Hoffman
31:16'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí momentálně nenabízí.
30:29'
Connor Hellebuyck byl pozorný a dokázal si poradit s pokusem Smitha.
30:06'
Craig Anderson drží své spoluhráče, nyní si poradil s pokusem Kyla Connora.
29:48'
Domácí hokejisté se zatím dobře brání, Winnipeg si nemůže vypracovat výraznější střeleckou pozici.
29:18'
Jacob Trouba pálil z první, jeho projektil byl však zblokovaný soupeřem. Do jeho střely se položil Tom Pyatt.
28:40'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Magnus Pääjärvi – 2 min., podražení).
28:39'
Blake Wheeler se propracoval do zakončení,jeho bekhendová rána končí v moci brankáře. Craig Anderson přerušuje hru.
27:11'
Domácí celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma, Jets hrají zodpovědně.
26:15'
Domácí celek chyboval na útočné modré čáře, do brejku se tak dostal BRANDON TANEV. Jeho tvrdá rána pod horní tyčku byla naprosto přesná. Gól v oslabení pro Winnipeg.
26:15'
Hra pokračuje dál, nyní mají hostě před sebou nesnadný úkol, ubránit oslabení.
26:15'
Komerční přestávka.
26:15'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., krosček).
25:52'
Mike Hoffman se propracoval do střelecké pozice, jeho projektil zblokoval Jacob Trouba.
25:06'
Hra je nyní přerušena,vhazovat se bude před brankou Winnipegu.
24:28'
Aktivní hra domácího celku pokračuje dál, Ryan Dzingel z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit brankáře Jets. Ten přerušuje hru.
23:56'
Connor Hellebuyck musel zasahovat, protože se do střelecké pozice dostal útočník Jean-Gabriel Pageau.
23:29'
Hra je nyní pro zakázané uvolnění přerušená, vhazovat se bude před brankou Senators. Domácí hokejisté získali puk.
22:34'
Mathieu Perreault vypálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
22:23'
Winnipeg musí zlepšit hru, pokud chce pomýšlet za udržení vedení. Po první inkasované brance se hra hostujícího celku položila.
21:28'
Gól v přesilové hře znamená, že je sníženo na rozdíl jediné branky. Vypálil MATT DUCHENE a jeho pokus si nešťastně před brankou srazil do vlastní sítě obránce Trouba. Asistence: Erik Karlsson a Mike Hoffman.
21:04'
Mike Hoffman tvrdě vypálil a jeho rána rozbila plexi za brankou Jets, hra je tak přerušená.
20:57'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
20:54'
Tom Pyatt jemně tečoval kotouč před brankou, gólman Jets ale zasáhl.
20:01'
Čtyři branky jsme viděli v první třetině a spokojenější mohou být hosté, ti vedou o dvě branky. Pravdou ale je, že vinou neschopnosti vyhodit kotouč z obranného pásma inkasovali krátce před koncem třetiny první branku.
20:00'
19:49'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Jets. Hosté ale vyhráli kotouč.
19:15'
Ryan Dzingel jemně před brankou tečoval kotouč, s jeho pokusem si hostující brankář poradil.
18:33'
Přišlo to, co podle obrazu hry přijít muselo. Domácí celek dokázal před koncem první třetiny snížit.
18:26'
Poslední dvě tři střídání nedokázal hostující celek vyhodit kotouč, což se nyní projevilo. Střela THOMASE CHABOTA do protipohybu brankáře byla nechytatelná. Asistence: Matt Duchene a Erik Karlsson.
18:02'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Jets. Domácí celek má v této fázi zápasu převahu.
17:54'
Erik Karlsson autorem další zblokované střely, nyní dobře zasáhl Kyle Connor.
17:43'
Mark Borowiecki nedokázal prostřelit obránce Wheelera, který jeho tvrdou ránu zblokoval.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, domácí hokejisté mají velké problémy s koncovkou.
16:44'
Connor Hellebuyck si dokázal poradit se střeleckým pokusem, který vyslal z dobré pozice Ryan Dzingel.
15:46'
Hostující brankář raději přerušuje hru, jeho spoluhráči se dostali pod tlak, nedokázali vystřídat. Vhazovat se bude v útočném pásmu Senators.
15:17'
Brankář Craig Anderson přerušuje hru, komerční přestávka.
15:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, dobře vypálil Kyle Connor i Joel Armia. Jejich pokusy ale dokázal zastavit brankář Senators.
14:33'
Andrew Copp rychle z otočky vypálil a jeho pokus kryje brankář Ottawy.
14:04'
Sledujeme rychlý hokej, Jets hrají aktivněji a zaslouženě vedou o tři branky.
12:39'
Hostující Tyler Myers odchází za pomocí klubového lékaře z hrací plochy, tato třetina pro něj končí. Uvidíme, zda se vrátí do zápasu.
11:57'
Domácí obrana chybovala, kotouč získal BLAKE WHEELER a rychle vypálil. Podle reakce gólmana bylo patrné, že se jednalo o gól, ale puk rychle vylétl z branky. Hrálo se dál, a tak se ozvala gólová znělka. Sudí situaci zkontrolovali na videu a hosté vedou již 3:0. Asistence: Mark Scheifele a Kyle Connor.
11:36'
Hostující celek navyšuje své vedení, tvrdou ránou od modré čáry prostřelil hradbu těl JOSH MORRISSEY. Winnipeg odskakuje do vedení o dva góly. Asistence: Adam Lowry, Andrew Copp.
11:03'
Bobby Ryan rozehrává útočnou akci svého týmu, přišel ale o puk, a tak se do šance dostal Andrew Copp, jehož ránu kryje brankář domácích.
10:38'
Joel Armia vypálil od modré čáry, jeho projektil zblokoval jeden z hráčů soupeře.
10:09'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí špatně rozehráli, píská se icing.
09:40'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
09:05'
Na druhé straně musel zasahovat Craig Anderson, do šance se dostal Kyle Connor, ale jeho bekhendová střela postrádala přesnost.
08:26'
Mark Borowiecki pálil z lepší střelecké pozice, jeho projektil kryje brankář Jets, hra je tak přerušená.
08:12'
Connor Hellebuyck si dokázal poradit se střelou Whita, následný pokud od modré čáry postrádal přesnost.
07:19'
Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
07:03'
07:03'
Joel Armia ještě jednou, ale ani tentokrát nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
06:30'
Hostující celek má převahu, další útočnou akci vedl Joel Armia, jehož projektil končí nad brankou.
06:01'
Patrik Laine se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu ale dokázal zastavit brankář.
04:32'
Craig Anderson musel znovu zasahovat, tentokrát to byl Mark Scheifele, kdo se dostal do zakončení. Brankáře Senators prostřelit nedokázal.
03:36'
Connor Hellebuyck snadno zastavil kotouč, který vyslal Erik Karlsson od modré čáry.
03:22'
Bobby Ryan pálil z dobré pozice, jeho projektil zblokoval hostující mladík Patrik Laine.
02:42'
Ottawský brankář vyrazil střelu Trouby jen před sebe, kde byl zcela volný ANDREW COPP, který snadno dorazil puk za brankovou čáru. Důrazná hra Jets slavila úspěch. Asistence: Adam Lowry, Jacob Trouba.
02:31'
Až nyní registrujeme první střelecký pokus, vyslal ho Jacob Trouba, domácí gólman byl pozorný.
01:23'
Sledujeme rychlý úvod zápasu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
00:20'
Zakázané uvolnění se nepíská, a tak musí hrát obrana Ottawy.
00:01'

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, E. Karlsson, Wolanin, Ceci, Harpur, Claesson, Borowiecki – Dzingel, Duchene, B. Ryan – Pyatt, Pageau, Hoffman – White, Z. Smith, Pääjärvi – M. McCormick, Burrows.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey, Trouba, Morrow, Poolman, Chiarot, T. Myers – Connor, Scheifele, Wheeler – Ehlers, Stastny, Laine – Perreault, Little, Armia – Copp, Lowry, B. Tanev..
Ottawa Senators odehrála 78 zápasů s bilancí 17-10-11-40 a získala 65 bodů. V tabulce Východní konference je na předposlední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála jediný. Poradila si s Floridou Panthers 3:2 v prodloužení. Nestačila na Carolinu Hurricanes 2:5 a 1:4, New York Islanders 3:4 a Detroit Red Wings 2:3.
Winnipeg Jets odehrál 78 zápasů s bilancí 40-8-10-20 a získal 106 bodů. V tabulce Západní konference je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Anaheimem Ducks 3:2 v prodloužení, Nashvillem Predators 5:4 v nájezdech, Bostonem Bruins 5:4 v nájezdech a Torontem Maple Leafs 3:1. Tým nestačil na Chicago Blackhawks 2:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Ottawa Senators a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.