NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Colorado - 22. listopadu 2018   04:30

Kings
Kings
15:26' Clifford (Toffoli, Martinez) • 53:14' Luff (Wagner, Doughty) • 55:21' Wagner (Luff, Forbort)
3:7
(1:2, 0:2, 2:3)
Colorado
Colorado
11:25' Kameněv  (Söderberg, Kerfoot) • 16:16' MacKinnon  (Rantanen, Landeskog) • 31:33' Nemeth  (Kerfoot, Jost) • 37:49' C. Wilson  (Rantanen, MacKinnon) • 41:10' Barrie  (Kerfoot, Jost) • 42:47' Zadorov  (Nieto, Kameněv) • 48:24' Calvert  (Barrie, Söderberg)
Kings
Petersen (43. Budaj) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Kovalčuk, J. Carter, Toffoli – Hagelin, Kempe, Luff – Clifford, N. Thompson, Wagner.

Peter Budaj (LAK) 18 minut, 2 zákroky, 1 gól, 66,7%
Hostující celek vyhrává tento zápas 7:3. Diváci se ve Staples Center nenudili. Velmi dobrý zápas odehrála hostující formace Gabriel Landeskog, Mikko Rantanen a Nathan MacKinnon. Colorado v závěru zápasu polevilo, čehož využili domácí a dvakrát skórovali.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině, domácí mají kotouč pod kontrolou. Snaží se ještě dostat do útočného pásma.
58:03'
35:34, střelecky jsou aktivnější domácí hokejisté, jenže se hraje na góly.
57:40'
Třetí třetina se v poklidném tempu dohrává. Colorado míří k výhře.
57:15'
Píská se zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Colorada.
56:51'
Patrik Nemeth dostal kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
56:14'
Ačkoliv hostující celek v závěru zápasu polevil, tak má tak vysoký náskok, že domácí už šance na vyrovnání prakticky nemají.
55:21'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Kings dávají další branku, tentokrát se díky dobrému pohybu dostal do předbrankového prostoru AUSTIN WAGNER. Jeho projektil zapadl přesně do brány, trefil se nad beton a pod ruku brankáře. Asistence: Matt Luff a Derek Forbort.
55:05'
Další zajímavá rána domácího celku. Oscar Fantenberg pálil od modré, Semjon Varlamov přerušuje hru. Komerční přestávka.
53:14'
Nyní se prosazuje domácí celek, který kosmeticky upravuje výsledek. Rychle po buly zůstal zcela volný MATT LUFF, jehož rána na vzdálenější tyč zapadla přesně k tyčce. Asistence: Austin Wagner a Drew Doughty.
53:08'
Hostující celek nyní přerušuje hru, vhazovat se bude před brankou Varlamova.
52:51'
Výraznější šanci si hosté nevypracovali v přesilové hře.
52:00'
Jake Muzzin zblokoval ránu soupeře od modré čáry.
51:30'
Početní výhodu hraje hostující celek, který ještě může navýšit své vedení.
50:46'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
49:42'
Austin Wagner nedokázal udržet útočné pásmo, a tak mohou hrát hostující hokejisté.
48:50'
Nate Thompson rozehrává od své branky, následně rychlou akci zakončoval Jake Muzzin. Jeho rána končí nad.
48:24'
Colorado právě vstřelilo branku!
Hostující celek navyšuje své vedení. Ránu od modré čáry výborně tečoval MATT CALVERT. Puk úplně změnil směr, a tak gólman nedokázal zasáhnout. Asistence: Tyson Barrie a Carl Söderberg.
48:18'
Vhazovat se bude před brankou Kings. Hosté vybojovali puk.
47:40'
Hraje se spíše ve středním pásmu, domácí hráči se nemohou dostat do tempa.
47:06'
Austin Wagner pálil z jízdy, jeho projektil kryje Semjon Varlamov. Komerční přestávka.
46:33'
Mikko Rantanen se sice dostal do útočného pásma, jeho zakončení však nebylo přesné.
46:00'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hru, hosté dominují, domácí si výraznější šance nemohou vypracovat.
45:23'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu. Následně Colorado rozehrálo špatně, je z toho icing.
44:36'
Ian Cole dostal hru do útočného pásma, Tyson Jost zakončoval. Domácí Peter Budaj byl připravený.
44:00'
Čtyři minuty třetí třetiny jsou pryč, hosté přidali další dvě branky.
43:34'
Colin Wilson se dostal do zakončení, jeho ránu kryje Peter Budaj.
42:47'
Střídání v týmu Los Angeles Kings: ze hřiště odchází Cal Petersen, přichází Peter Budaj.
42:47'
Po pěkné akci se prosazuje Colorado znovu. Tentokrát dostal hodně prostoru NIKITA ZADOROV. Vybruslil si mezi kruhy, a pak zakončoval do horního růžku. Asistence: Matt Nieto a Vladislav Kameněv.
42:18'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Avalanche.
41:10'
Z kraje třetiny hosté navyšují své vedení. Alexander Kerfoot vypálil, jeho projektil vyrazil Cal Petersen před sebe. Tam byl zcela volný TYSON BARRIE, který kotouč poslal do horní části branky. Gólman Kings se natahoval, ale nedosáhl. Asistence: Alexander Kerfoot a Tyson Jost.
40:28'
Gabriel Landeskog pálil z dobré pozice, jeho bekhendová rána z předbrankového prostoru končí malý kousek nad.
40:19'
Cal Petersen přerušuje hru krátce po začátku třetí třetiny, vhazovat se tak bude před brankou Kings.
40:01'
Dvě branky přidal hostující celek ve druhé třetině. Trefili se Patrik Nemeth a Colin Wilson. Colorado má převahu, střelecky je mírně aktivnější – 22:20. Na góly však jednoznačně vede Colorado.
40:00'
39:37'
Tyson Jost hledal ve středním pásmu spoluhráče, přihrávka byla nepřesná.
39:20'
Colorado rozehrává od své branky, hosté se nikam neženou.
39:00'
Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
37:49'
Třetí proměněná přesilovka. Hosté navyšují vedení. Mikko Rantanen našel před brankou zcela volného COLINA WILSONA. Jeho rána zapadla přesně do branky. Asistence: Mikko Rantanen a Nathan MacKinnon.
37:30'
Tyson Barrie pálil od modré čáry, Anže Kopitar zblokoval jeho projektil.
37:10'
Mikko Rantanen hledal spoluhráče před brankou, obrana si dokázala poradit.
36:47'
Početní výhoda nyní pro hostující celek, který vede své branky a náskok může navýšit.
36:43'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jake Muzzin – 2 min., podrážení).
36:03'
35:40'
Kings se nedaří vybudovat si tlak v útočném pásmu. Ilja Kovalčuk ani Alex Iafallo ne do šance nedostali.
35:03'
První minutu oslabení zvládl tým Colorada velmi dobře.
34:40'
Velké problémy mají Kings s přechodem do útočného pásma. Hostující celek se velmi dobře brání.
34:20'
Pokračuje domácí přesilovka.
34:20'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ian Cole – 2 min., hrubost).
34:18'
Domácí hokejisté mají k dispozici přesilovku, ale zatím se nemohou propracovat do útočného pásma.
34:03'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nathan MacKinnon – 2 min., hrubost).
33:27'
Ian Cole hledal spoluhráče v útočném pásmu, byl tam Sven Andrighetto. Kotouč ale zpracovat nedokázal.
33:04'
Colorado dál pokračuje v aktivní hře. Vladislav Kameněv to zkoušel z velké dálky, ale neuspěl.
31:33'
Hostující celek dává svou třetí branku. Alexander Kerfoot pálil od modré čáry a jeho projektil před brankou nechytatelně tečoval PATRIK NEMETH. Asistence: Alexander Kerfoot a Tyson Jost.
30:34'
Hostující celek se po delší době dostal do střelecké pozice, ale zatím nevypálil.
30:20'
Vhazovat se bude před brankou Colorada, Semjon Varlamov raději přikryl kotouč. Komerční přestávka.
29:37'
Jeff Carter pálil z předbrankového prostoru, jeho rána z první byla snadnou prací pro brankáře.
29:12'
Anže Kopitar zakončoval z dobré pozice, jeho ránu kryje brankář Semjon Varlamov.
28:50'
Drew Doughty se dostal na kruh, odkud mohl zakončovat. Jeho projektil byl zblokovaný.
28:24'
Dustin Brown byl hodně blízko, ale jeho zakončení končí mimo branku. Nechybělo mnoho.
28:17'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., podrážení).
28:15'
Hra je přerušena, bude se vylučovat.
27:38'
Semjon Varlamov si nadvakrát dokázal poradit se střelou domácího hráče i s následnou dorážkou.
27:20'
Carl Hagelin vypálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář Semjon Varlamov. Komerční přestávka.
Tyler Toffoli vypálil, jeho ránu jemně tečoval jeden z hostujících beků.
26:30'
Tyler Toffoli se pokoušel dostat do střelecké pozice, přihrávka na něj však neprošla.
26:14'
Hraje se rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.
25:30'
Nathan MacKinnon rozehrává od své branky, domácí se pokouší hrát aktivně. Anže Kopitar se dostal do šance, ale brankáře neprostřelil.
25:10'
Nathan MacKinnon pálil od modré čáry, puk byl před brankou sice tečovaný, ale rána končí mimo.
25:00'
7:15, tak vypadá statistika střel na branku.
24:22'
Nikita Zadorov se dostal z trestné lavice do útočného pásma, jeho rána byla obráncem Los Angeles zblokovaná.
23:46'
Drew Doughty kombinuje v útočném pásmu se spoluhráči. Dlouho jsou hráči na ledě, ale domácí nemohou vypálit.
22:48'
Colorado vyhazuje přes všechny čáry, Drew Doughty musí rozehrávat od své branky. Domácím se tato přesilovka nedaří.
22:20'
Početní výhodu hraje domácí tým, následné vhazování ale vyhrálo Colorado, které rychle vyhazuje.
22:14'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., vysoká hůl).
21:54'
Matt Calvert se propracoval do další zajímavé střelecké pozice, tentokrát však kotouč netrefil.
21:30'
Jeff Carter a Tyson Barrie se střetli za brankou Kings, hra pokračuje dál. Sudí nechávají hru plynout.
20:45'
Nyní se do útočného pásma dostal domácí celek, Carl Hagelin vedl akci, Nate Thompson zakončoval.
20:31'
Cal Petersen musel zasahovat. Hosté to sehráli výborně, a tak bekhendovou stranou hole zakončoval Nathan MacKinnon.
20:13'
Zápas pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Po první třetině vede hostující celek o jednu branku, dokázal proměnit dvě přesilové hry. Za domácí se prosadil Kyle Clifford.
20:00'
19:51'
Semjon Varlamov kryje kotouč, a tak přerušuje hru. Tyler Toffoli trefil vyrážečku brankáře.
19:20'
Alex Iafallo se dostal do útočného pásma, kde jeho spoluhráči kombinovali.
19:00'
Probíhá poslední minuta této třetiny.
18:54'
Špatná rozehrávka Kings znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácích.
18:10'
Drew Doughty hraje za svou brankou, pokouší se rychle přenést hru na druhou stranu kluziště.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, hosté vedou, proměnili dvě přesilovky.
16:43'
4:9, tak vypadá statistika střel na branku. Dustin Brown hledal před brankou spoluhráče, ale v souboji upadl. Hra pokračuje dál.
16:16'
Bleskově po vhazování dokázal hostující celek proměnit přesilovku a dostává se do vedení. Po krásné akci byl před brankou zcela volný NATHAN MACKINNON. Jeho rána zapadla pod horní tyčku. Asistence: Mikko Rantanen a Gabriel Landeskog.
16:08'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ilja Kovalčuk – 2 min., držení).
15:26'
Je vyrovnáno. Domácí nahodili kotouč do útočného pásma ze středního. Semjon Varlamov neměl kotouč pod kontrolou, minul ho rukavicí, a tak mohl snadno zakončovat KYLE CLIFFORD, který šťouchl puk do branky. Asistence: Tyler Toffoli a Alec Martinez.
15:11'
Jeff Carter se dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude po komerční přestávce ve středním pásmu.
14:05'
Patrik Nemeth prodloužil kotouč do útočného pásma, Sven Andrighetto zakončoval z hodně ostré pozice. Jeho rána byla nepřesná.
13:42'
Hostující celek hraje lépe, vede na střely 7:2 a dokázal se také prosadit. Domácí tým na svou výraznější šanci čeká.
12:30'
Matt Calvert zakončoval. Jeho tvrdá rána byla zblokovaná nad branku.
12:05'
Semjon Varlamov vyjel za svou branku, odkud rozehrává, puk mají hosté, kteří se pokouší co nejrychleji získat útočné pásmo.
11:25'
Tentokrát to hostům už vyšlo a dostávají se do vedení. Carl Söderberg našel dobrou přihrávkou zcela volného spoluhráče, tím byl VLADISLAV KAMENĚV. Ten už měl snadnou práci, zakončoval do odkryté branky. Asistence: Carl Söderberg a Alexander Kerfoot.
11:04'
Gabriel Landeskog čekal na přihrávku, ale pas byl nepřesný. Pak už kotouč ukryl domácí gólman do své výstroje.
10:30'
Cal Petersen měl nyní štěstí. Kotouč dokázal se štěstím po střele Rantanena udržet před brankovou čárou.
10:17'
Tyson Barrie pálil z první, jeho rána byla domácí obranou zblokovaná.
09:57'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kyle Clifford – 2 min., nedovolené bránění).
09:36'
Bude se vylučovat, hosté mají ponechanou výhodu, a tak hrají bez brankáře.
09:00'
Avalanche se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
08:32'
Cal Petersen kryje puk po střele Calverta. Komerční přestávka.
08:10'
Hostující brankář rozehrává od své branky, v akci pokračuje Colin Wilson. Jeho zakončení bylo nepřesné.
07:00'
Sedm minut hry je pryč, na výraznější šanci zatím čekáme.
06:12'
Vladislav Kameněv byl v předbrankovém prostoru, jeho bekhendová střílená přihrávka postrádala přesnost.
06:00'
1:2, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
05:12'
Zakázané uvolnění znamená, že se bude vhazovat před brankou Colorada.
04:40'
Ilja Kovalčuk našel před brankou Hagelina, který však nedokázal dostatečně přesně tečovat kotouč.
03:52'
Kotouč vypadl z hrací plochy. Hra je nyní přerušena, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
03:16'
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale nepodařilo se jim vystřelit. Alex Iafallo byl pod tlakem, ale situaci zvládl.
02:50'
Dion Phaneuf rozehrává od modré čáry za branku, následně Colorado špatně rozehrálo, a tak je z toho icing.
02:11'
Na úvodní střelu tohoto zápasu čekáme. Nyní se píská zakázané uvolnění Colorada. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:30'
Dustin Brown rozehrává od své branky, počkal na dostřídání spoluhráčů, a tak mohl rozjet akci, kterou zastavila ve středním pásmu obrana hostujícího celku.
00:50'
Tyson Barrie rozehrává od své branky, následně byla hra přerušená. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:10'
Alex Iafallo se jako první dostal do útočného pásma, jeho zakončení však postrádalo přesnost.
00:01'
Stříbrná hokejka už má svého majitele. Dion Phaneuf ji převzal od vedení Kings.
Nyní už probíhá slavnostní ceremoniál. Dion Phaneuf odehrál 100. zápas.

Los Angeles Kings: Petersen (Budaj) – Forbort, Doughty, Muzzin, Martinez, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Kovalčuk, J. Carter, Toffoli – Hagelin, Kempe, Luff – Clifford, N. Thompson, Wagner.

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Zadorov, Nemeth – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Jost, Kerfoot, C. Wilson – Dries, Söderberg, Calvert – Nieto, Kameněv, Andrighetto..
Tento zápas bude mít slavnostní úvod. Domácí Dion Phaneuf oslaví svůj tisící zápas v NHL. Dá se očekávat, že zápas začne později. Colorado pokračuje ve třízápasovém pacifickém tripu. Jde o první ze tří vzájemných zápasů. V brance Colorada by měl nastoupit Semjon Varlamov, kterému zbývá jedna výhra k milníku 200 vyhraných zápasů v NHL. Mezi klíčové postavy tohoto zápasu patří Langeskog a Kovalčuk.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.