NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Nashville - 13. prosince 2019   01:00

Buffalo
Buffalo
14:33' Vesey (Ristolainen) • 24:55' Eichel (S. Reinhart, C. Miller) • 34:21' Eichel (Jokiharju, Dahlin) • 48:29' Olofsson (Montour, S. Reinhart)
4:3
(1:2, 2:1, 1:0)
Nashville
Nashville
00:57' Duchene  (Turris) • 15:32' Sissons  (Ellis) • 36:17' Johansen  (F. Forsberg, Järnkrok)
Buffalo
Ullmark (C. Hutton) – C. Miller, Dahlin, Ristolainen, Montour, Jokiharju, McCabe (A), Scandella – S. Reinhart, Eichel, Olofsson – Asplund, Ma. Johansson (C), Vesey – Skinner, Okposo, Jo. Larsson – Girgensons, Rodrigues.
L'Ecuyer, St. Laurent – Knorr, Murray
KeyBank Center, Buffalo
17 211 diváků
Nashville

To už je z mé strany vše. Přeji Vám nerušený zbytek noci!
Tři hvězdy utkání:
1. Jack Eichel (BUF) 2+0
2.Victor Olofsson (BUF) 1+0
3. Sam Reinhart (BUF) 0+2
Statistiky zápasu:
Střely na branku – 32:39 (15:12, 9:12, 8:15)
Zblokované střely – 13:8
Vyhraná vhazování – 28:31
Trestné minuty – 4:2
Hity – 16:12
Hokejisté Buffala poráží Nashville 4:3 a připisují si třetí vítězství v řadě! V závěrečné třetině už padl jediný gól, který rozhodl o triumfu Šavlí. Ve 49. minutě se o něj postaral Victor Olofsson, jenž sice po přihrávce Montoura nejprve minul odkrytou klec, ale poté dostal za brankovou čáru kotouč, který se odrazil od zadního mantinelu. Sledovali jsme rozhodně zábavný zápas, který se musel fanouškům líbit.
59:56'
Od pravého mantinelu ještě pálil Filip Forsberg, jehož pokus prolétl vedle vzdálenější tyčky.
59:20'
Po buly vypálil Roman Josi, kotouč zaduněl o zadní mantinel.
59:16'
Další střelu hostí vyrazil Ullmark do ochranné sítě za brankou. Střídačka Predators si vyžádala oddechový čas.
59:03'
Poslední minuta třetí třetiny. Ekholmovu ránu od modré Ullmark vyrazil.
58:25'
Hosté to zkoušejí bez brankáře, tedy s šesti hráči!
58:10'
Zemgus Girgensonsna pravé straně ujel hostujícím obráncům. V rychlosti už ale nezasunul puk za Sarose!
57:20'
Pro střelu Girgensonse si Saros sáhl lapačkou. Rozehrát si nakonec netroufl a domácí tak získali buly ve své útočné třetině. K tomu ale dojde až po reklamní pauze. Ta bude dnes poslední.
56:11'
Granlund nabil na modrou Fabbrovi, ten trefil jen bránícího hráče Buffala.
55:42'
Další icing. Hosté tak opět získali vhazování v útočném pásmu.
55:28'
Zakázané uvolnění domácích.
55:08'
Poslední pětiminutovka třetí třetiny. Preds se pomalu nadechují k závěrečnému náporu.
54:32'
Grimaldi poslal kotouč do domácího brankoviště a byla z toho docela nepřehledná situace. Ullmark v kleče sledoval, co se bude dít, nakonec si další zákrok připsat nemusel.
53:19'
Hosté sice hráli v útočném pásmu, ale drželi puk po rozích. Teď už se Sabres osvobodili.
52:34'
Zakázané uvolnění Buffala. Hra se tedy stěhuje do obranného pásma domácího celku.
51:33'
Konečně nějaká snaha hostí. Craig Smith si vybruslil na pravý kruh, odkud minul branku. Poté střílel Roman Josi a Linus Ullmark přerušil hru. Následuje další reklamní přestávka.
50:57'
Predátoři budou muset zvýšit aktivitu, pokud chtějí bodovat. Zatím působí trochu zaraženě.
50:38'
Hosté zahráli na icing.
49:19'
Domácí jsou při chuti. Tentokrát to zkoušel Kyle Okposo, ovšem Saros byl na místě.
48:29'
Sabres právě vstřelili branku!
Šavle strhávají vedení na svou stranu! Sam Reinhart nahrál z modré čáry puk doprava Brandonovi Montourovi. Ten poslal krásný pas na vzdálenější tyčku, kde VICTOR OLOFSSON minul odkrytou branku. Svou chybu ale napravil, našel si totiž od zadního mantinelu odražený kotouč a tentokrát ho už poslal za záda Sarose. Asistence: Brandon Montour a Sam Reinhart.
47:10'
Dobré střídání domácích. Johan Larsson dlouho držel puk u mantinelu. Po následné rotaci se dostal k zakončení Zemgus Girgensons a Saros schoval puk pod lapačkou.
46:46'
Hned dva pokusy Kylea Okposa musel řešit Juuse Saros. Oba dokázal vyrazit.
46:30'
Domácím byl signalizován ofsajd, čehož si Jack Eichel asi nevšiml, jelikož se v útočném pásmu zapojil do hry. Ta je tedy přerušena.
46:06'
Hra byla konečně opět zahájena.
46:01'
Technická četa mění část tvrzeného skla v rohu za domácí brankou. Pauza se tak trochu protáhne.
46:01'
Propagační pokus Järnkroka přidržel Ullmark v lapačce. Následuje reklamní přestávka.
45:04'
Mezi kruhy se dostal k bekhendové střele Craig Smith. Ullmark kotouč vyrazil svými betony.
44:34'
Po zakázaném uvolnění Preds se hra stěhuje před Sarose.
44:15'
Matt Duchene si hledal prostor ke střele. Obránce Sabres mu ale v rozhodující chvíli přizvedl hokejku.
43:32'
Miller se snažil najít křížným pasem najíždějícího Evana Rodriguese. Do této přihrávky však vložil hokejku jeden z hostujících hráčů a puk skončil až v hledišti.
42:14'
Eichel nabil na modrou Marcovi Scandellovi. Ten první ranou sestřelil bránícího Johansena a druhou pak netrefil branku.
41:57'
Po dalším náporu Preds se puk odrazil ke Craigovi Smithovi, který z vrcholu pravého kruhu z voleje vypálil. Ullmark si připsal důležitý zákrok, když kotouč zůstal v jeho výstroji.
40:22'
Hosté vlétli do třetí části náporem! Před Ullmarkovou brankou to pořádně vřelo, brankář Sabres vše se štěstím zvládl!
Hity – 8:8
Hokej v KeyBank Centeru i nadále musí bavit. Rozhodně je na co se dívat. Do druhé třetiny se vstupovalo za stavu 1:2 z pohledu Buffala, které ale dokázalo skóre otočit díky trefám Jacka Eichela. Domácí kapitán se nejprve parádně trefil z levého kruhu a ve 35. minutě tečoval nahození spoluhráče Jokiharjua. Preds však dokázali rychle vyrovnat, Forsbergovu vyraženou střelu uklidil do odkryté klece Ryan Johansen.
40:00'
39:57'
Hostující kapitán Roman Josi se prokličkoval až na pravý kruh, odkud mířil na vzdálenější tyčku. Ullmark kotouč přizvedl vyrážečkou až do ochranné sítě.
39:00'
Domácí drží puk za vlastní brankou a nikam s ním nepospíchají.
37:40'
Po Eichelově střele puk přikryl Saros. Následuje reklamní přestávka.
36:17'
Nashville právě vstřelil branku!
A hosté vyrovnávají na 3:3! Za brankou výborně zapracoval Johansen, který u mantinelu odstavil od puku Girgensonse. Hracího předmětu se vzápětí ujal Calle Järnkrok, který ho z rohu kluziště nahrál Filipovi Forsbrgovi. Ten z levého kruhu vystřelil a Ullmark kotouč vyrazil k RYANOVI JOHANSENOVI, jenž dorážkou do poloodkryté branky srovnává. Ullmark se sice natahoval, ovšem hostující útočník zamířil do horní části jeho klece. Asistence: Filip Forsberg a Calle Järnkrok.
35:56'
Dobré střídání hostí. Ti se snaží odpovědět na vedení soupeře zvýšenou aktivitou.
34:21'
Domácí otáčejí skóre zápasu! Eichel vyhrál buly v útočném pásmu. Puk se vzápětí dostal na modrou čáru, odkud ho Henri Jokiharju nahodil na branku a právě JACK EICHEL dokázal kotouč ze vzduchu tečovat za záda gólmana Sarose – 3:2. Asistence: Henri Jokiharju.
34:01'
Šavle mají více ze hry! Saros vyrážel nepříjemnou střelu ze střední vzdálenosti. Poté se před něj natlačil Johan Larsson, který ale zamířil vedle vzdálenější tyčky!
32:54'
Nahození Colina Millera neudržel Saros ve své výstroji. Následně se snažil puk přikrýt, ale ani to pod tlakem nedokázal. Naštěstí pro hosty mu pomohli obránci.
31:55'
Zakázané uvolnění Predátorů.
31:48'
Krásnou individuální akci předvedl Marcus Johansson! Ten projel mezi obránci Nashvillu a ocitl se sám před Sarosem. Po forhendové kličce už ale nezvedl puk nad jeho pravý beton! Následuje reklamní přestávka.
30:29'
Victor Olofsson míchal s pukem v útočné třetině. Ocitl se ale v obležení přesily protihráčů a nakonec o hrací předmět přišel.
29:33'
Zemgus Girgensons prověřil Sarose poměrně zajímavou střelou. Puk ale uvízl ve výstroji brankáře Predátorů.
29:16'
Duchene naskočil zpět na led, Buffalo neodehrálo povedenou přesilovku.
28:56'
Hosté zase vyhazují.
28:43'
Victor Olofsson to zkusil z pravého kruhu pro vhazování. Saros měl dobrý výhled a schoval puk do lapačky.
28:06'
Hosté opět vyhazují.
27:33'
Reinhart hledal před brankou Eichela. Ten se k puku nedostal a hosté následně vyhodili.
27:15'
Matt Duchene zahákoval Jacka Eichela. Po reklamní přestávce začne domácí přesilovka.
27:01'
Od modré čáry tvrdě střílel Brandon Montour. Puk byl tečován mimo branku Preds.
26:37'
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění. Hra se stěhuje před Sarose.
25:44'
Od modré čáry vypálil hostující obránce Dan Hamhuis. Ullmark svým zákrokem přerušil hru.
24:55'
Šavle vyrovnávají! Celou akci založil dlouhou přihrávkou na Sama Reinharta obránce Colin Miller. Reinhart následně z pravé strany přenesl hru na kapitána JACKA EICHELA, který puk zpracoval u levého mantinelu a přes bránícího Grimaldiho se dostal až na levý kruh, odkud překonal Sarose střelou k bližší tyčce. Asistence. Sam Reinhart a Colin Miller.
24:44'
Nahozený puk zastavil za brankou Ullmark. Domácí mohou přejít dopředu.
24:14'
Filip Forsberg se v rohu hřiště otočil s pukem a našel přesně Ryana Johansena. Ten z osy hřiště zamířil do pozorného Ullmarka.
24:03'
Nyní se hraje bez dalších zajímavějších momentů.
22:42'
Jake McCabe napřahoval k tvrdé střele, se kterou se však nakonec Saros potýkat nemusel. Hokejka zadáka Sabres totiž nevydržela a praskla.
22:05'
Střelu Calleho Järnkroka z levé strany vytěsnil Ullmark do tyčky! Za zády gólmana Buffala to zazvonilo.
21:08'
Nyní už jsou domácí kompletní.
20:03'
Hosté ještě dohrávají již klasickou přesilovku 5 na 4.
Další třetina začne přibližně ve 2:03.
První třetina nabídla zajímavý hokej. Vše načal už v 57. sekundě duelu hostující Matt Duchene, který vykoupal brankáře Ullmarka a poslal svůj tým do vedení. Buffalo reagovalo náporem a v 15. minutě se dočkalo vyrovnání, když Jimmy Vesey usměrnil puk za brankovou čáru po nabídce Ristolainena. Predátorům však hned o minutu později zase vrátil vedení tečí Ellisovy střely Colton Sissons. Po první třetině tak Buffalo prohrává s Nashvillem 1:2.
20:00'
19:51'
Domácí jsou ve čtyřech!
19:40'
Výborně zabojoval Larsson, který puk vyhazuje až za branku Nashvillu.
19:08'
Marco Scandella odehrál puk až do hlediště a dostává trest za zdržování hry. Hosté budou hrát přesilovku 5 na 3!
19:01'
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:26'
Johansen poslal puk před branku, kde se ho snažil dostat za Ullmarka nejprve Filip Forsberg a po něm ještě Matt Duchene. Kotouč nakonec propadl vedle tyčky!
17:50'
Bonino s Grimaldim rozpoutali před brankou Buffala závar a donutili domácí k faulu. Brandon Montour je potrestán za podrážení.
17:14'
Nahození Veseyho tečoval Marcus Johansson. Juuse Saros ale stačil zareagovat a puk je pod ním. Následuje reklamní přestávka.
17:02'
Matt Duchene vybojoval ve středním pásmu puk a na levé straně se vydal dopředu. Prostor pro přihrávku mu defenziva Buffala uzavřela a Duchene se tak rozhodl pro objetí branky. Jeho pas mezi kruhy byl obranou pokrytý a hra se otáčí na druhou stranu.
15:32'
O 59 sekund později si hosté berou vedení zpět! Roman Josi se individuálním průnikem dostal do dobré příležitosti, kterou ještě zlikvidoval Ullmark. Následně však kotouč doputoval na modrou čáru, odkud ho Ryan Ellis nahodil na branku a COLTON SISSONS ho jemnou tečí vychýlil mimo dosah brankáře Buffala – 1:2. Asistence: Ryan Ellis.
14:33'
Domácí zatlačili svého soupeře do defenzivy a srovnávají! Rasmus Ristolainen z pravé strany nastřelil puk do brankoviště a ten po teči JIMMYHO VESEYHO zamířil za bezmocného Sarose. Asistence: Rasmus Ristolainen.
12:46'
Ranou příklepem se prezentoval Evan Rodrigues. Juuse Saros si připisuje další úspěšný zákrok.
12:13'
Hosté zahráli na zakázané uvolnění.
11:46'
Hosté přestáli nápor Sabres, který následoval po úvodním gólu a srovnali obraz hry. Nyní ale domácí zahrozili, když si s tečí Girgensonse musel poradit Saros.
08:40'
Na druhé straně našel Saros ve výstroji puk po střele Jakea McCabea.
08:16'
Rocco Grimaldi neprostřelil brankáře Ullmarka. Ten přerušil hru.
07:06'
Od modré čáry to zkoušel Colin Miller. Saros vyráží.
06:43'
Po delší době vystřelili i hosté. S ranou Romana Josiho si Linus Ullmark poradil.
05:14'
Domácí jsou zatím jasně aktivnější. Evan Rodrigues se dostal k dorážce své vlastní střely, puk je pod Sarosem.
04:49'
Tentokrát to zkoušel Kyle Okposo. Saros nyní přerušil hru.
04:31'
Dalekonosnou střelou prověřil Sarose Sam Reinhart. Gólman Nashvillu byl na místě.
04:10'
Sledujeme nápor Buffala. Rány Olofsona i Jokiharjua však netrefily prostor mezi tyčemi.
01:28'
Odpovědět se snažil Kyle Okposo. Jeho střelu zneškodnil brankář Saros.
00:57'
Hosté začali výborně! Už po 57 sekundách zápasu jdou do vedení. Kyle Turris poslal v pádu do šance MATTA DUCHENEA, který udělal brankáři Ullmarkovi kličku a za jeho levým betonem zasunul puk za brankovou čáru. Asistence: Kyle Turris.
00:01'

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – C. Miller, Dahlin, Ristolainen, Montour, Jokiharju, McCabe (A), Scandella – S. Reinhart, Eichel (C), Olofsson – Asplund, Ma. Johansson, Vesey – Skinner, Okposo, Jo. Larsson – Girgensons, Rodrigues.

Nashville Predators: Saros (Rinne) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm (A), Hamhuis, Y. Weber – Järnkrok, Johansen, F. Forsberg – Duchene, Turris, Mikael Granlund – C. Smith, Bonino, Grimaldi – Watson, Sissons, Carr.

Rozhodčí: L'Ecuyer, St. Laurent – Knorr, Murray.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.