NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Dallas - 5. února 2020   01:00

Islanders
Islanders
01:30' Beauvillier (Eberle, Pulock) • 33:38' Brassard (Dal Colle) • 56:01' Barzal (D. Toews, Eberle) • 62:52' Beauvillier (B. Nelson)
4:3
(1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Dallas
Dallas
14:08' Gurjanov  (Perry, Hintz) • 32:12' Dickinson  (Cogliano, Comeau) • 46:56' J. Klingberg  (Radulov, Pavelski)
Islanders
Marc Joannette, TJ Luxmore – Travis Gawryletz, Ryan Gibbons
Barclays Center, New York
10 128 diváků
Dallas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
3. Jason Dickinson (DAL) 1+0
Je konec. New York Islanders nakonec porazil Dallas Stars 4:3 po prodloužení. Do utkání vstoupili domácí velice aktivně a už ve 2. minutě se dostali do vedení, když se trefil Beauvillier. Posléze byli Islanders ve velkém tlaku, ale v 15. minutě Dallas získal přesilovku, kterou využil Gurjanov. Ve druhé dvacetiminutovce možná i měli hosté více ze hry a také se dočkali jako první gólu, když se ve 33. minutě trefil Dickinson. Odpověď domácího mužstva ale na sebe nenechala dlouho čekat a o minutu později se po chybě brankáře prosadil Brassard. Ve třetí periodě to byli opět hosté, kteří šli do vedení, když se ve 47. minutě trefil Klingberg. V 55. minutě sice domácí snížili, ale gól Nelsona nakonec nebyl uznán po zhlédnuté videa. O dvě minuty později se ale fanoušci Dallasu přece jen dočkali srovnání a to, když se trefil Barzal. No a nakonec v prodloužení rozhodl v 63. minutě Beauvillier.
62:52'
Islanders právě vstřelili branku!
Domácí dávají rozhodující gól na 4:3 a je konec! Joe Pavelski se ve středním pásmu dopustil velké chyby, když jej o puk obral Nelson, který vyslal do samostatného úniku ANTHONYNO BEAUVILLIERA a ten si se zakončením do levé šibenice poradil senzačně. Asistence: Brock Nelson.
62:19'
Poté se na druhé straně dostali ke střele hosté, ale Varlamov dokázal zasáhnout a prodloužení tak půjde do své druhé poloviny.
61:54'
Mathew Barzal dostal přihrávku do mezikruží, ale jeho zakončení nic velkého nepřineslo.
61:19'
Nepřesná přihrávka domácích skončila na holích soupeře a Dallas tak může něco vymyslet.
60:55'
Islanders se sice dostali do útočného pásma, ale tam nedokázali něco vymyslet a tak se raději vrátili.
60:18'
Jamie Benn se dostal do zakončení středem hrací plochy, ale ve finální fázi byl nakonec zblokován.
60:01'
Všechny třetiny skončily smírně 1:1 a následuje tak prodloužení! Ve třetí periodě to byli opět hosté, kteří šli do vedení, když se ve 47. minutě trefil Klingberg. V 55. minutě sice domácí snížili, ale gól Nelsona nakonec nebyl uznán po zhlédnuté videa. O dvě minuty později se ale fanoušci Dallasu přece jen dočkali srovnání a to, když se trefil Barzal.
60:00'
59:42'
Roope Hintz se procpal dopředu po pravé straně a vystřelil, ale Varlamov předvedl jistý zákrok.
59:24'
Islanders se sice snažili z pravé strany něco vymyslet, ale vypadá to na prodloužení.
58:49'
Hosté ale dokázali dostat puk ze svého pásma i tentokrát bez nějakých problémů.
57:48'
Nakonec se ale domácí přece jenom vysvobodili ze svého pásma a nyní se tak bojuje za bránou Stars.
57:19'
Hosté dostali svého soupeře pod tlak a zásobují jej velkým počtem střel.
56:50'
Dallas mohl jít opět do vedení, ale střela Joe Pavelského z levé strany skončila na vyrážečce Varlamova!
56:01'
Tak přece jenom se domácím podařilo srovnat v přesilové hře na 3:3! Střela Devona Toewse se odrazila od zadního mantinelu a u levé tyče číhal MATHEW BARZAL, jenž parádně mezi nohama dokázal zakončit do prázdné svatyně. Asistence: Devon Toews a Jordan Eberle.
55:33'
Tvrdý pokus z levé strany nakonec skončil jen vedle levé tyče hostující brány.
55:00'
Pokračuje tak přesilová hra Islanders, kteří už opět sevřeli svého soupeře.
54:33'
Brock Nelson sice vstřelil srovnávací branku na 3:3, ale ta nakonec neplatí, jelikož Anders Lee atakoval brankáře Bishopa, který tak byl vyveden z koncentrace a nemohl proti střele zasáhnout!
54:11'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roope Hintz – 2 min., držení).
53:54'
Nyní se ovšem hosté dopustili faulu a Islanders to ještě zkoušejí bez brankáře.
53:29'
Až po minuty hry se k puku dostali Islanders a vydali se dopředu, ale zatím je to ve třetí periodě velká slabota ze strany New Yorku.
52:36'
Radek Faksa zachytil přihrávku soupeře ve svém pásmu a dostal puk do bezpečí.
51:42'
Noah Dobson na modré naznačil střelu, ale nakonec si kotouč ponechal a posléze přišla střela Mayfielda, ale Bishop si opět poradil.
51:03'
Při další útočné akci New Yorku Derick Brassard nahodil kotouč do útočné třetiny, ale posléze se Stars opět vysvobodili.
50:43'
Hostům se podařilo dostat k puku za svou bránou, ale následně jej pouze vyhodili.
50:00'
Je před námi posledních deset minut základní hrací doby a Dallas drží těsně vedení 3:2.
49:26'
Domácí celek už je opět u kotouče, ale nemůže se ve třetí třetině dostat do nějaké větší šance.
48:52'
Islanders se snažili něco vymyslet směrem dopředu, ale nakonec je z toho úmyslný ofsajd a následuje tak vhazování před Varlamovovi.
46:56'
Dallas právě vstřelil branku!
Hosté jdou opět do vedení a nyní je to tak 3:2 pro Stars! JOHN KLINGBERG dostal přihrávku a zpoza modré vypálil z první tvrdou přízemní ránu, která nakonec prošla Varlamovovi mezi betony. Asistence: Alexandr Radulov a Joe Pavelski.
45:56'
Tentokrát se Stars dopustili zakázaného uvolnění a hra se tak přesune před svatyni Bishopa.
45:33'
Ovšem nyní oba brankáři nemají příliš práce, neboť plno střel končí jen vedle branek.
44:42'
Hra je stále velice vyrovnaná, ale Dallas je směrem dopředu o něco aktivnějším týmem.
43:31'
Nyní už musel Semjon Varlamov zasahovat a to když se na pravé straně uvolnil Andrej Sekera, ale ten svou střelu poslal přímo do výstroje domácího brankáře.
42:56'
Nyní se po skvělé přihrávce brankáře Bishopa dostal ke střele z levé strany Tyler Seguin, ale jeho pokus byl zblokován.
42:44'
42:19'
Islanders opět pozdrželi rozehrávku soupeře za bránou Bishopa a přesilovka Stars tak zatím nepřinesla nic.
41:39'
Hosté se sice dostali dvakrát do útočného pásma v přesilové hře, ale New Yorku se dvakrát podařilo dostat puk do bezpečí.
40:44'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Matt Martin – 2 min., držení).
40:01'
Další třetina začne přibližně v 02:54.
Druhá perioda je u svého konce a stav mezi New York Islanders a Dallasem Stars je stále nerozhodný, ovšem nyní už 1:1. Ve druhé dvacetiminutovce možná i měli hosté více ze hry a také se dočkali jako první gólu, když se ve 33. minutě trefil Dickinson. Odpověď domácího mužstva ale na sebe nenechala dlouho čekat a o minutu později se po chybě brankáře prosadil Brassard. Třetí třetina tak bude ještě velice zajímavá.
40:00'
39:36'
Opět musel být připraven Ben Bishop na pokus domácího hráče, se kterým si poradil bez problémů.
39:21'
Přihrávka rukou opět o něco oddálila sirénu na konec druhé dvacetiminutovky a navíc nyní následuje komerční přestávka.
38:52'
Hra se ke konci třetiny dost kouskuje a nyní jí přerušil ofsajd ze strany New Yorku.
38:22'
Ben Bishop tentokrát předvedl jistý zákrok proti střele Johnnyho Boychuka.
38:05'
Tentokrát to byl Roope Hintz, jenž se snažil dostat ke střele, ale nyní už puk skryl pod lapačkou Varlamov a po dlouhých velice atraktivních minutách je hra přerušená.
37:49'
V protiútoku Islanders se snažil Anthony Beauvillier najít svou přihrávkou z levé strany spoluhráče, ale to se mu nepodařilo.
37:03'
Hosté ale pořádně zatopili v útočném pásmu a další ránu vypálil ze své hole Jamie Oleksiak, ale ani jeho pokus neskončil v brance, nýbrž na zákroku Varlamova.
36:26'
Alexandr Radulov dělal velké nepříjemnosti před bránou Varlamova a posléze se ještě další dva hráči Dallasu dostali do zakončení, ale ani nyní z toho není branka!
36:06'
Na ledové ploše se hraje hodně nadoraz a momentálně má hra bez přerušení velice dobré tempo.
35:09'
Opět velice nejistý gólman Ben Bishop, který špatnou přihrávkou připravil svému týmu horké chvilky, ale rána Leo Komarova skončila na zákroku hostujícího brankáře.
34:23'
Nyní se ovšem hraje nahoru dolů a Radek Faksa se snažil dostat ke kotouči, ale to se mu nepovedlo.
33:38'
Tak tohle je velice nešťastný gól, který jde rozhodně na účet brankáře Bena Bishopa a New York srovnává na 2:2! Už se zdálo, že Dallas dokáže vyhodit puk ze své třetiny, ale po menší chybě se k němu dostal DERICK BRASSARD, jenž z nulového úhlu našel skulinku mezi brankářem a tyčí a pravděpodobně od gólmana Bishopa se puk odrazil do brány. Asistence: Michael Dal Colle.
32:12'
Hosté dokázali otočit vývoj tohoto utkání a jdou do vedení 2:1! Blake Comeau se štěstím uchránil kotouč ve středním pásmu a Stars se tak dostali do přečíslení 3 na 2, kdy Comeau posunul kotouč na levou stranu, kde jej vrátil zpět Cogliano a JASON DICKINSON posléze skvěle zakončil do levé šibenice. Asistence: Andrew Cogliano a Blake Comeau.
31:40'
Chybná přihrávka hráče Stars zavinila protiútok Islanders, ale ti se po pravé straně nedostali k nějaké střele.
31:08'
30:48'
Nakonec se Islanders podařilo vyhodit puk ze své třetiny a vypadá to, že toto oslabení přežije bez úhony.
30:08'
Hosté sice drží kotouč v útočném pásmu a mohou otočit vývoj zápasu v přesilovce, ale ta zatím nepřináší nic.
29:36'
29:20'
Ve hře 4 na 4 získali kotouč domácí, kteří začínají svou akci zpoza brány.
29:08'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Josh Bailey – 2 min., vysoká hůl).
28:49'
Velké štěstí nyní měli hosté! Sražená střela skončila za bránou, kde vrátil puk před svatyni Eberle a Lee mohl zakončovat do poloprázdné brány, ale minul a následná střela Nelsona byla zblokována do ochranné sítě.
28:22'
Domácí mužstvo drží puk ve třetině soupeře a posléze přišla střela z pravého kruhu, ale ta nakonec byla zblokována.
27:52'
Už čtvrtou přesilovou hru má na holích New York Islanders, ale ty tři předešlé přišly vniveč.
27:36'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Radek Faksa – 2 min., podrážení).
27:20'
Domácím se podařilo vyhodit puk přesně na bránu soupeře a Bishop raději přikryl kotouč lapačkou před dotírajícím útočníkem.
26:38'
Opět to byli Stars, kteří se dostali dopředu z levé strany a Varlamov musel zasahovat betonem.
25:52'
Nyní bylo k vidění spousta nepřesností ve středu hrací plochy, ale nakonec se ke střele dostal Dallas, ale pokus Miro Heiskanena byla vyražen holí Varlamova do ochranné sítě.
24:51'
24:47'
Poté zkoušel vystřelit od modré Noah Dobson, ale jeho rána byla zblokována a kotouč se dostat do středního pásma.
24:26'
Islanders bojoval o puk v rohu kluziště a nakonec jej vybojoval a drží tak útočné pásmo.
23:47'
Posléze už přišla střela domácího hráče, ale ta druhou brankou neskončila.
23:13'
Hosté hrají třetí oslabení tohoto zápasu, ale zatím se jim daří, jelikož opět vyhodili kotouč do bezpečí.
22:51'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., sekání).
22:34'
Nick Leddy poslal z levé strany nebezpečný kotouč na bránu, ale ten byl nakonec zblokován.
21:09'
Po ofsajdu domácího celku bude následovat vhazování ve středním pásmu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:00.
První dvacetiminutovka je u svého konce a New York Islanders hraje na domácím ledě s Dallasem Stars 1:1. Do utkání vstoupili domácí velice aktivně a už ve 2. minutě se dostali do vedení, když se trefil Beauvillier. Posléze byli Islanders ve velkém tlaku, ale v 15. minutě Dallas získal přesilovku, kterou využil Gurjanov. Ke konci třetiny se už hra vyrovnala a můžeme se tak těšit na další dvě skvělé periody.
20:00'
19:52'
Michael Dal Colle sice získal puk ve středním pásmu, ale nikam se s nim nakonec nedostal a raději jej podržel.
19:17'
Kdyby Dallas tuto třetinu vyhrál, to by byl obrovský šok a nebyl daleko od druhé branky! Střela od modré se odrazila od Varlamova a před bránou se snažil dorazit kotouč Roope Hintz, ale obrana Islanders si nakonec dokázala poradit.
18:46'
Semjon Varlamov si poradil s pokusem od modré čáry a Dallas se tak pomalu, ale jistě rozehrává.
18:15'
Posléze přišel ofsajd New Yorku a následuje vhazování ve středním pásmu.
17:42'
Další střelecký pokus z hokejky domácího hráče, ale ten skončil opět jen vedle brány.
16:16'
Stars se dostali k puku ve svém pásmu a následně přišla střela od modré, ale ta letěla jen nad bránu.
15:49'
Mathew Barzal se sice dostal z pravé strany ke střele, ale ta skončila v moci Bishopa.
15:24'
Hosté vstřelená branka hodně nabudila a Islanders už nejsou v takovém tlaku.
14:08'
Hosté opravdu svou první přesilovou hru proměňují a srovnávají tak na 1:1! Roope Hintz posunul kotouč před bránu, kde jej skvělým bekhendem přihrál za sebe Corey Perry a DENIS GURJANOV tak zakončoval z pravé strany do poloprázdné svatyně. Asistence: Corey Perry a Roope Hintz.
13:56'
Ovšem hosté nyní získali přesilovou hru, která je může dostat zpět do hry.
13:19'
Vyloučení v týmu New York Islanders (Casey Cizikas – 2 min., nedovolené bránění).
13:19'
Jednu z mála střel nyní vyslal hostující hráč z pravé strany, ale ta skončila zblokována.
12:40'
Krátce po vhazování musel hostující gólman Ben Bishop čelit další střele, ale opět chytil puk.
12:36'
Posléze pálil také Jordan Eberle, ale Ben Bishop už tentokrát chytil kotouč do lapačky, nicméně Dallas je stále v problémech a pod velkým tlakem.
11:46'
Matt Martin si sklepl kotouč se spoluhráčem a následně vypálil z první, ale opět jen vedle.
11:15'
Joe Pavelski se dostal do pásma domácích, ale jeho nához skončil jen u brankáře Varlamova.
10:56'
Střely na branku 13:3.
10:30'
Posléze přišlo zakázané uvolnění ze strany Dallasu, který tak je pod velkým tlakem od začátku utkání.
10:09'
Další pokus domácího hráče od modré letěl opět jen vedle svatyně Bishopa.
09:47'
09:04'
Brock Nelson měl před sebou otevřený prostor na levé straně, ale svou střelu nakonec poslal pouze vedle brány.
08:20'
Stars se podařilo vyhodit puk ze své třetiny s Islanders tak musí akci založit znovu.
07:47'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Denis Gurjanov – 2 min., podrážení).
07:36'
Hosté ale opět budou hrát v oslabení, ale Islanders to ještě zkouší v šesti.
07:15'
Kieffer Bellows se tentokrát dostal z protiútoku ke střele, ale ta nepřinesla nic nebezpečného.
06:10'
06:02'
Ben Bishop už byl ven z brány na lopatkách, ale ve velkém zmatku před bránou se domácím opět nepodařilo dostat puk za brankovou čáru!
05:48'
Jordan Eberle se chtěl kličkou na levé straně uvolnil a vystřelit, což se mu podařilo, ale nakonec puk neskončil v brance.
05:12'
Posléze hostující celek vyhodil kotouč ze svého pásma a může tak vystřídat svou formaci.
04:56'
Po sražené střele se snažil zakončit do prázdného místa Anthony Beauvillier, ale hostující obránce skvěle zasáhl a znemožnil mu to.
04:36'
Další problémy pro Stars, kteří hrají v oslabení a New York už drží kotouč v útočném pásmu.
04:10'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roope Hintz – 2 min., nedovolené bránění).
03:55'
Dallas je momentálně pod velkým tlakem, ale zatím se mu daří držet jednobrankové manko.
02:34'
Ben Bishop musel znovu zasahovat proti střele z levé strany, se kterou si poradil a následuje buly.
02:09'
Islanders jsou na začátku zápasu velice aktivní a opět se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
01:30'
Máme tady úvodní branku už ve druhé minutě! Jordan Eberle skvělou přihrávkou vyslal do velké šance ANTHONYHO BEAUVILLIERA, jenž si poradil skvěle a bekhendem zakončil k levé tyči nahoru. Asistence: Jordan Eberle a Ryan Pulock.
00:42'
Domácí celek se dostal dopředu a posléze pálil od modré Noah Dobson, ale jeho pokus skončil vedle brány.
00:01'

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – Pulock, Leddy, Mayfield, D. Toews, Boychuk (A), Dobson – Eberle, Barzal, Lee (C) – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Dal Colle, Brassard, Bellows – Komarov, Cizikas, M. Martin.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, R. Polák, Sekera – Seguin, Hintz, Ja. Benn (C) – Radulov, Pavelski, Janmark – Comeau (A), Faksa, Cogliano – Perry, Dickinson, Gurjanov.

Rozhodčí: Marc Joannette, TJ Luxmore – Travis Gawryletz, Ryan Gibbons.
New York Islanders se aktuálně nachází ve Východní konferenci na 7. místě s 64 body a skóre 146:136. V posledním utkání Islanders přivítali na svém ledě Vancouver Canucks, ovšem hosté nakonec po prodloužení zvítězili 4:3.
Dallas Stars má skvělou formu a v Západní konferenci je momentálně na 3. pozici s 64 body a skóre 139:132. Naposled dokázal zvítězit na ledě New Yorku Rangers 5:3.
V dalším zápase se proti sobě utkají týmy New York Islanders a Dallas Stars. Naposled se tato mužstva spolu utkala v prosinci na ledě Dallasu, který zvítězil 3:1. Dnes se ale bude bojovat Barclays Center, New York. Tato hala nabídne kapacitu pro 19 000 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 01:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.