NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Devils - 17. listopadu 2019   01:18

Montreal
Montreal
18:41' Gallagher (Petry, Tatar) • 27:43' C. Fleury (Danault) • 38:42' Suzuki (Domi, S. Weber)
3:4
(1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)
Devils
Devils
19:41' N. Gusev  (Coleman, Zajac) • 39:58' Hischier  (Zacha) • 55:11' Simmonds  (J. Hughes, Hall) • 61:30' Palmieri  (Hall, Hischier)
Montreal
Kinkaid (Price) – Chiarot, S. Weber, Mete, Petry, Kulak, C. Fleury – Tatar, Danault, Gallagher – Suzuki, Domi, Lehkonen – Armia, Kotkaniemi, Cousins – Weal, N. Thompson, Hudon.
Devils
Blackwood (Schneider) – A. Greene, Severson, Butcher, P. K. Subban, Müller, Tennyson – Hall, Hischier, Bratt – Palmieri, J. Hughes, Wood – N. Gusev, Zajac, Coleman – Simmonds, Zacha, Hayden.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. Keith Kinkaid (MTL) odchytal 61:17, 39 zák., 90,7 %
Montreal vedl ještě pár vteřin před koncem druhé třetiny 3:1 a směřoval za výhrou. Pak se ovšem v oslabení prosadilo New Jersey, jemuž se povedlo následně v divoké třetí třetině srovnat na 3:3 přesilovkovou trefou Simmondse.

Montreal sice v poslední minutě základní hrací doby dal gól, ale Danault ho docílil kopnutím kolenem do puku a rozhodčí po dlouhé konzultaci u videa branku neuznal. Rozhodnout muselo prodloužení, v němž byl právě Danault vyloučen a Palmieri tuto přesilovku využil, díky čemuž zařídil pro New Jersey druhou výhru v řadě.
61:30'
Devils právě vstřelili branku!
Křižná přihrávka do levého kruhu našla KYLA PALMIERIHO, jenž ránou z voleje propálil přesouvajícího se Kinkaida, využívá přesilovku a zařizuje vítězství New Jersey! Asistence: Taylor Hall, Nico Hischier.
60:57'
Weber vyhazuje puk z pásma domácích.
60:44'
Oddechový čas pro hosty.
60:44'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Phillip Danault – 2 min., hákování).
60:17'
Bude se vylučovat na straně domácích, Devils mají výhodu.
60:01'
O osudu tohoto střetnutí bude muset rozhodnout prodloužení.
60:00'
59:12'
Tak vše je nakonec jinak, rozhodčí z videa odhalil, že Danault do puku kopl kolenem a gól neuznává.
Devils argumentují tím, že Blackwood se přes ležícího Danaulta nemohl vrátit do branky a zastavit puk před brankovou čárou.
Rozhodčí sice ukázal do středového kruhu, ale Devils si berou challenge a tak putuje sudí k videu.
59:12'
Zlomená hokejka Webera poslala puk ke Gallagherovi, jehož střelu Blackwood vyrazil vedle sebe. Puk trefil Philippa Danaulta, který v pádu doklouzal do klece i s pukem, jenž dostrčil stehnem do branky. Rozhodčí však branku neuznal!
59:12'
Weber od modré zlomil hokejku, puk pomalu dojel až k brankovišti soupeře a podle všeho se domácí dokázali prosadit!
58:44'
Souhra Tatara s Danaultem vedla jen k nepřesné střele od levého mantinelu.
58:28'
Zakázané uvolnění Montrealu.
58:10'
Hosté se dostali do postavení mimo hru.
58:02'
Výpad Domiho byl zastaven blokujícím Butcherem.
57:10'
Alespoň prozatím se Canadiens ubránili. Butcherovu střelu zpoza levého kruhu Kinkaid vyrazil.
56:40'
Devils vytváří tlak na své soupeře a snaží se otočit vývoj skóre. Spoustu práce odvádí Subban, který se snaží rozdávat puky.
55:43'
Domácí se dopustili zakázaného uvolnění.
55:11'
Hosté využívají své početní převahy! Hughes přesnou přihrávkou z pravého kruhu našel WAYNA SIMMONDSE na levé strany brankoviště. Hostující útočník rychle sklepl puk do odkryté branky. Asistence: Jack Hughes, Taylor Hall.
54:38'
Začíná zkrácená přesilovka Devils.
54:37'
Subban srazil střelu Meteho do ochranné sítě. Komerční pauza.
53:07'
Wood je zpět na ledě, hraje se ve čtyřech.
53:05'
Po zblokované střele Tatara hosté vyhazují.
52:50'
Petry se dostal ke střele z levého kruhu, Blackwood sráží puk na zadní mantinel.
52:37'
Devils se v útoku dopouští faulu, Palmieri dokonce svým krosčekem přelomil hokejku soupeře. Domácí budou hrát půl minuty ve čtyřech proti třem.
51:47'
Hall měl před sebou zcela odkrytou branku, v rychlosti však z prostoru mezi kruhy minul!
51:18'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Domi – 2 min., nedovolené bránění + 2 min., nesportovní chování).
51:18'
Ani tato přesilovka ovšem neměla dlouhého trvání. Na modré čáře se dopustil domácí hráč faulu a bude se hrát ve čtyřech.
51:07'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., vysoká hůl).
51:07'
Avšak útočný faul Devils znamená další vyloučení... Komerční přestávka.
51:01'
Bratt stihl nahozený puk a vybojoval útočné pásmo.
50:02'
49:29'
Začíná zkrácená přesilovka Montrealu, který ovšem není v útočném pásmu.
49:12'
Gallagher minul z pravé strany branku Devils, puk se od zadního mantinelu odrazil vedle levé strany brankoviště, odkud ovšem nepřišla přesná dorážka.
48:02'
Je po přesilovce, dvě minuty za hákování dostává Simmonds.
47:29'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brett Kulak – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
47:09'
Armia před brankou soupeře dotíral na Blackwooda, který však zachytil nejen první střelu, ale poté i dorážku a přerušil hru. Komerční pauza.
46:21'
46:09'
Devils mají ještě 13 vteřin klasické přesilovky. Jsou ale mimo útočné pásmo.
46:02'
Hall číhal na přihrávku na pravé straně brankoviště, Kinkaid jeho zakončení chytá paží přitisknutou k tělu.
45:34'
Zatímco Mete vyhazuje, začíná dvojnásobná přesilovka New Jersey!
45:05'
Další vyhození, při kterém Thompson přišel o hůl, kterou zalehl jeden ze soupeřů. Tentokrát se vylučovat nebude.
44:47'
Danault vyhodil přes všechny čáry.
44:21'
Devils budou hrát 73 vteřin přesilovku 4 na 3. Poté se vrátí do hry Hayden a bude pokračovat dvojnásobná přesilovka.
44:21'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Max Domi – 2 min., hákování).
44:21'
Domácí budou hrát ve třech!
43:54'
Suzuki pronikl k brance Devils po levém křídle, bekhendové zakončení srazil Blackwood na zadní mantinel.
43:34'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (John Hayden – 2 min., příliš mnoho hráčů).
43:34'
Chyba Devils v rozehrávce, Montreal se dostal ke střele a ještě hosté hrubě chybovali při střídání, jelikož měli na ledě příliš mnoho hráčů.
42:36'
Hall z levého kruhu vypálil puk do horní tyče! Domácí poté vyhazují.
42:14'
Domácí rychle vyhodili puk do středního pásma.
42:09'
V obličeji zasaženého hráče je krev, proto Weal obdržel dvojnásobný trest.
42:09'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jordan Weal – 2+2 min, vysoká hůl).
41:41'
Do útoku se po pravé straně vydali i hosté, obranným zákrokem se blýskl Chiarot, jenž zblokoval střelu soupeře.
40:40'
Gallagher chtěl střílet okamžitě po přebruslení útočné modré čáry, puk však poslal mimo branku.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 03:15.
Montrealu se povedlo ve druhé třetině dostat do vedení ve 28. minutě a poté ve 39. minutě zvýšili na 3:1 využitím dvojnásobné přesilovky. Radost jim však dlouho nevydržela, jelikož v pokračující klasické přesilovce pustili Devils dvakrát do útoku a pouhé dvě vteřiny před koncem třetiny inkasovali gól z hokejky Hischiera.
40:00'
39:58'
Další útok Devils v oslabení, Zacha rozjel akci po pravé straně, přihrál doleva NICO HISCHIEROVI, který z levého kruhu poslal střelu mezi betony Kinkaida. Canadiens si hrubkami v poslední minutě o inkasovaný gól doslova říkali. Asistence: Pavel Zacha.
39:26'
Hosté vyrazili do útoku v oslabení, Kinkaid nadvakrát velkou šanci Thompsona zlikvidoval.
38:42'
Montreal právě vstřelil branku!
Domácí využívají dvojnásobnou početní převahu! Puk se velmi dobře pohyboval po útočném pásmu, Domi si sjel na modrou čáru, jeho pas před brankoviště prošel k NICKU SUZUKIMU, který doklepl kotouč za záda Blackwooda. Asistence: Max Domi, Shea Weber.
38:31'
Weberova střela zpoza kruhů byla Blackwoodem vytěsněna na zadní mantinel.
38:18'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., hákování).
38:18'
Hra je přerušena, Montreal bude hrát proti třem!
38:05'
Bude se znovu vylučovat na straně Devils, domácí hrají bez brankáře.
37:54'
Zajac při vyhození puku přehodil plexisklo, ale puk byl tečován jedním z hráčů domácího týmu.
37:47'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (P. K. Subban – 2 min., sekání).
37:47'
Domi se už dostával za obranu Devils, na poslední chvíli mu Subban vysekl hokejku a bude se vylučovat.
37:34'
Hra se přesunula zase do pásma Canadiens. Bratt byl vytlačen k zadnímu mantinelu a Kinkaid si sáhl pro odražený puk.
36:58'
Přechod domácích do útoku, na modré čáře byl puk posunut na pravou stranu rozjetému Weberovi, který po přejetí k pravému kruhu vypálil těsně vedle.
36:37'
Kinkaid bez větších obtíží vyrazil Subbanovu střelu od modré. Jeho branka je poté posunuta a hra musí být přerušena.
36:16'
Zakázané uvolnění domácích, kteří se snažili rychle vrátit do útočného pásma.
35:57'
Domiho rána od modré byla brankářem Blackwoodem vyražena až do ochranné sítě.
34:08'
Weberovo nahození od modré Blackwood chytá do lapačky. Komerční pauza.
33:38'
Canadiens se dostali do postavení mimo hru.
32:47'
Výlet domácích do útoku přinesl jen přihrávky po obvodu, nikoliv střelu.
32:09'
Devils byli vytlačeni do neutrální zóny a při snaze o návrat se dopustili postavení mimo hru. Komerční pauza.
31:55'
Ještě jednou Gusev, Kinkaid už byl v poloze na břiše, ale Rusovi se nepovedlo brankáře přehodit!
31:42'
Hra se zase přesunula na druhou stranu ledu a Gusev napálil puk do tyče Kinkaidovy klece!
31:25'
Rychlý kontr Meteho, jenž trefil jen beton Blackwooda.
31:10'
Bratt po pravém křídle skvěle obešel Meteho, přihrávka před brankoviště však adresáta nenašla.
30:20'
Postupný útok vedl až k Suzukimu, který v mezikruží ohrozil brankáře Blackwooda.
29:45'
Domácí mají puk ve svém pásmu a snaží se trochu uklidnit tempo hry, které bylo v posledních minutách hodně divoké.
28:32'
Obrovská šance hostů, kterou vlastním tělem zastavil před Kinkaidem právě Fleury, jenž padl do střely Halla.
27:43'
CARE FLEURY střílí svou premiérovou branku v NHL! Přihrávku dostal na hranici kruhů, odkud si sjel blíž k brankovišti, několikrát zamíchal pukem a kolem clony prostřelil Blackwooda. Asistence: Phillip Danault.
27:02'
Kinkaid vyráží střelu New Jersey do ochranné sítě. Komerční pauza.
26:35'
Zacha rozehrál na modrou čáru, kde se ke střele napřáhl Thompson. Jeho zakončení brankář New Jersey srazil do strany.
25:57'
Fleuryho rána zpoza kruhů zaduněla o Blackwoodův beton.
25:20'
Domácí se dostali do postavení mimo hru a hra musela být přerušena. Stalo se tak krátce po jejich ztrátě útočného pásma, o nějž přišli po střele Lehkonena, kterou Blackwood vyrazil.
24:06'
Palmieri při průjezdu kolem brankoviště zavadil o beton Kinkaida a srazil brankáře domácích, přičemž sám padl. Vylučovat se nebude.
24:02'
Weber nebyl před svou brankou důrazný při odehrávání puku, a pustil do zakončení Hughese, který klepl do puku, ale trefil jen Kinkaida.
22:58'
Kinkaid musel znovu na led a tentokrát proti ráně Bratta od modré přerušuje hru.
22:14'
Domácí se vydali do útočného pásma, Petry byl na hranici kruhů zblokován Haydenem.
21:32'
Další zásah Kinkaida, tentokrát proti střele Zajaca.
21:25'
Gusev vyslal na Kinkaida už svou šestou střelu. Kinkaid ji chytá, zatím kapituloval z hokejky tohoto hráče jednou.
20:31'
Kinkaid na druhé straně naopak musel zasahovat a přerušit hru.
20:10'
Rychlá šance domácích po buly, Tatar po levé straně nedotáhl svůj útok a poslal puk na zadní mantinel.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:13.
Divokou první třetinu opanovali ze střeleckého hlediska Devils, kteří vyslali na Kinkaida hned 20 střel! Skóre však otevřel v 1. minutě Gallagher. S tím se hosté nesmířili a v samém závěru se jim povedlo vyrovnat zásluhou dorážky Guseva.
20:00'
19:41'
A je vyrovnáno! Devils se prosadili po krátkém náporu do branky, který využil ke gólové dorážce z levé strany NIKITA GUSEV. Asistence: Blake Coleman, Travis Zajac.
18:59'
Montreal se znovu tlačí do útoku, Hudon byl před brankovištěm zblokován.
18:41'
Domácí otevírají skóre zápasu! Petry si sjel do levého kruhu, odkud střílenou přihrávkou vyzval BRENDANA GALLAGHERA k protečování puku, který propadl až za záda Blackwooda. Asistence: Jeff Petry, Tomáš Tatar.
17:14'
Hra je přerušena, komerční pauza.
16:55'
Krásné přenesení hry Kotkaniemim z pravé strany na rozjetého Meteho, jehož zakončení z levé strany Blackwood vyrazil!
15:35'
Subban po pádu posunul branku svého týmu, vhazuje se tak znovu před Blackwooem.
15:19'
Meteho zakončení bylo před brankovištěm zblokováno Greenem.
15:01'
Hosté se dopouští zakázaného uvolnění.
14:08'
Delší úsek bez přerušení. Kotkaniemi probruslil až do pravého kruhu v útočném pásmu, střelu však srazil Butcher na zadní mantinel.
12:52'
Domi hledal na středu rozjetého Armiu, přihrávka však nebyla přesná. Navíc Blackwoodova klec je poté posunuta.
12:41'
11:58'
Gallagher nadvakrát neprocpal puk až k Blackwoodovi, puk se dostal zpět na modrou čáru a i tato střela byla zblokována.
11:20'
Hall se tlačil do brankoviště Kinkaida, dorazil puk za jeho záda však nedokázal a domácí brankář přerušil hru.
11:07'
Po vhazování ve středním pásmu se hra rychle přesunula do obranné třetiny domácích.
11:00'
Kotkaniemi se dostal do postavení mimo hru. Komerční pauza.
10:27'
Souhra domácím vůbec nevychází, přechod středního pásma končí ztrátou puku.
09:35'
Tato herní pasáž trochu patří New Jersey, které skvěle napadá rozehrávku soupeře a dostává se do zajímavých šancí před Kinkaidem.
08:21'
Domácí chybují při rozehrávce, puk získal na hranici modré čáry Simmonds, který pohotově vyrazil k brance. Jeho střelu Kinkaid stejně pohotově zlikvidoval vyrážečkou.
07:43'
Coleman předvedl rychlý přechod středního pásma, Kinkaid zastavuje puk. Komerční pauza.
07:12'
Lehkonen se po zákroku Blackwooda tlačil k dorážce, ale byl odstaven bekem hostů.
07:03'
Devils se pokusili rozehrát na protečování, jenže se jim to nepovedlo a dopustili se zakázaného uvolnění.
05:32'
Blackwood kryje střelu Hudona od levého mantinelu a připisuje si zákrok.
04:57'
Canadiens se dostali do postavení mimo hru a jejich rodící se akce je u konce.
03:45'
Hraje se delší úsek bez přerušení, což zatím v první třetině není pravidlem.
02:45'
Kinkaid likviduje rychlou střelu Seversona z pravého kruhu, kam hostující útočník projel ze středního pásma.
02:23'
Premiéru v této sezoně absolvuje domácí útočník Hudon, který byl povolán z farmy.
02:06'
Útočný výpad Palmieriho, bankář Kinkaid ukrývá odraží puk do lapačky.
01:27'
Hra je znovu přerušena, tentokrát se bude vhazovat přes Schneiderem.
00:57'
Canadiens se dopustili postavení mimo hru.
00:45'
Rychlý nástup Devils do utkání, brankář Kinkaid čelil střelám Guseva a Colemana.
00:01'
Pravděpodobné sestavy:

Montreal Canadiens: Kinkaid (Price) – Chiarot, S. Weber, Mete, Petry, Kulak, C. Fleury – Tatar, Danault, Gallagher – Byron, Domi, Armia – Hudon, Suzuki, Lehkonen – Cousins, N. Thompson, Weal.

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – A. Greene, Severson, Butcher, P. K. Subban, Müller, Tennyson – Hall, J. Hughes, Palmieri – J. Boqvist, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac, N. Gusev – Wood, Zacha, Simmonds..
Těm se sice podařilo v posledním duelu vyhrát na ledě Pittsburghu a odpoutat se od chvostu Východní konference, ale s 16 body jsou na tom lépe jen o skóre před Detroitem. Domácím na Východě patří 4. místo.
Montreal na svém ledě přivítá New Jersey, proti kterému bude chtít potvrdit roli výrazného favorita, a to nejen kvůli vlastní sérii tří výher v řadě, ale především kvůli tristní bilanci, kterou zatím v této sezoně zapisují Ďáblové.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.