NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Devils - 28. února 2020   04:30

San Jose
San Jose
22:20' Ferraro (E. Kane, Gregor) • 35:58' Sörensen (Kellman) • 60:38' Couture (E. Kane, Burns)
3:2
(0:2, 2:0, 0:0 - 1:0)
Devils
Devils
11:09' Zajac  (Wood, J. Anderson) • 15:08' N. Gusev
San Jose
Dell (M. Jones) – R. Šimek, Burns, Vlasic, Ferraro, Middleton, Heed – E. Kane, Couture, Gregor – Meier, J. Thornton, Gambrell – Sörensen, True, Labanc – Bergmann, Kellman, Noesen.

Pavel Zacha (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:34
Travis Zajac a Nikita Gusev poslali hostující celek v první třetině do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině nejprve Mario Ferraro snížil, a pak vyrovnal Marcus Sörensen při vlastním oslabení. V prodloužení obrat pro domácí dokonal Logan Couture.
60:38'
San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí celek vyhrává v prodloužení, aktivní hra se vyplatila. Kotouč dostal za brankovou čáru po výborné přihrávce spoluhráče obranou Devils neobsazený LOGAN COUTURE. Asistence: Evander Kane a Brent Burns.
60:18'
Brent Burns (San Jose) si vybruslil do dobré pozice, jeho rána ale nebyla přesná.
60:01'
Úvodní buly v prodloužení pro domácí.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak tento zápas za stavu 2:2 půjde do prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:43'
Domácí hráči se usadili v útočném pásmu, kde kombinují a snaží se rozhodnout zápas.
58:24'
Marcus Sörensen (San Jose) po individuální akci nedokázal přesněji vypálit.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
56:48'
Timo Meier (San Jose) před brankou nedokázal trefit poskakující kotouč.
56:31'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se snaží hrát aktivně.
56:13'
Zakázané uvolnění způsobené špatnou domácí rozehrávkou vrací hru před branku Sharks.
56:06'
55:13'
Další práce pro domácího brankáře, Martin Jones (San Jose) si poradil s ránou od modré čáry.
54:42'
Damon Severson (New Jersey) pálil od modré čáry, jeho pokus celkem snadno zastavil domácí brankář.
54:20'
Damon Severson (New Jersey) rozehrával od své branky, dostal kotouč do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.
54:06'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Radim Šimek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
53:53'
Radim Šimek (San Jose) hodně důrazně v osobním souboji dohrál soupeře. Vylučovat se nebude.
52:56'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
52:41'
Domácí fanoušci ženou Sharks za výhrou v tomto zápase, stav je zatím stále vyrovnaný.
52:06'
Komerční přestávka.
52:00'
Dylan Gambrell (San Jose) to vzal na sebe, jeho akci chyběla ale přesnost, zejména pak lepší zakončení.
51:18'
Logan Couture (San Jose) pálil od modré čáry, rána byla zblokovaná.
50:50'
Cory Schneider (New Jersey) si výborně poradil s únikem domácího hráče, hostující brankář předvedl dobrý zákrok, dorážku nedopustil Nico Hischier.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále vyrovnaný.
49:18'
Buly v útočném pásmu Sharks. Domácí vyhráli buly, ránu od modré čáry kryje Cory Schneider.
47:37'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, Domácí sice hrají přesilovku, ale vhazuje se před jejich brankou.
47:05'
Sharks rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
46:45'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Dakota Mermis – 2 min., nedovolené bránění).
46:22'
Kyle Palmieri (New Jersey) byl volný před brankou, ale vypálit nedokázal.
45:14'
Pavel Zacha (New Jersey) rozehrává od své branky. Michael McLeod (New Jersey) dostal kotouč do útočné třetiny, ale vypálit nedokázal.
45:05'
45:00'
Sharks tuto přesilovku pravděpodobně nepromění.
44:37'
Timo Meier pálil od modré čáry, jeho ránu vykopl Cory Schneider (New Jersey), a pak vyhodili kotouč obránci.
44:11'
Hosté nedokázali vyhodit, Kevin Labanc pálil z dobré pozice, Cory Schneider byl připravený.
43:35'
Rána od modré čáry postrádala přesnost i důraz.
43:05'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Pavel Zacha – 2 min., hákování).
43:00'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, následně se bude vylučovat.
42:17'
Kevin Labanc (San Jose) pálil z dobré pozice, jeho pokus vyrazil brankář před sebe, následně situaci uklidnili obránci.
41:00'
Brent Burns pálil od modré čáry, jeho rána postrádala důraz i přesnost.
40:47'
Sharks rozehrávají od své branky.
40:01'
Vyrovnaný zápas pokračuje dál třetí třetinou.
40:01'
40:00'
39:30'
Už se pravděpodobně nic nestane, kotouč mají pod kontrolou domácí.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:40'
Devils se dostali do útočného pásma, ale jejich zakončení bylo nepřesné.
38:23'
Timo Meier (San Jose) to vzal na sebe, jeho individuální akce postrádala přesnost.
37:44'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do pásma.
35:58'
Je vyrovnáno, domácí se prosazují při vlastím oslabení. Kotouč poslal po dobré přihrávce spoluhráče poslal do odkryté části branky MARCUS SÖRENSEN. Asistence: Joel Kellman.
35:30'
Hostující obránce pálil od modré čáry, rána byla nepřesná.
34:51'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., hákování).
34:51'
34:33'
Hosté rozehrávali od své branky, dostali kotouč do bezpečí, a tak mohli hráči v bílém rozehrát.
33:50'
Oba týmy hrají v plném počtu.
33:36'
Cory Schneider (New Jersey) nyní kryje kotouč po střel Kanea.
33:17'
Jack Hughes vedl hostující akci, ke střele od modré čáry se nedostal.
33:03'
Sledujeme hru čtyři na čtyři a ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
31:50'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Stefan Noesen – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (P. K. Subban – 2 min., hrubost).
31:50'
31:13'
Tim Heed (San Jose) rozehrává od své branky, po individuální akci minul branku. Jeho rána mířila nad.
30:53'
Tim Heed (San Jose) vybojoval útočné pásmo,. Kevin Labanc pokračoval v akci, ale ohrozit branku se domácím nepodařilo.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu, domácí celek stále prohrává o jednu branku.
29:45'
Logan Couture byl u kotouče první, píská se icing.
29:25'
Hosté špatně rozehráli, puk získal Kevin Labanc. Jeho rána z první byla zblokovaná.
28:12'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou.
27:40'
Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu. Diváci sledují rychlý hokej.
26:33'
Martin Jones (San Jose) kryje kotouč po střele Bratta. Buly před brankou domácích.
26:11'
Timo Meier měl na hokejce vyrovnání, ale brankáře soupeře neprostřelil.
26:00'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene..
25:46'
25:26'
Přesilovka se hostujícímu celku nedaří podle představ, nemůže se dostat do útočného pásma stabilněji.
25:01'
Radim Šimek při vlastním oslabení se dostal do zakončení, jeho rána neměla gólové parametry. Spíše nahodil kotouč na branku.
24:43'
Damon Severson (New Jersey) rozehrává od své branky, následně se Nikita Gusev dostal na modré k puku, ale vypálit nedokázal.
23:46'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Lean Bergmann – 2 min., podrážení).
23:40'
Lean Bergmann (San Jose) vedl další zajímaovu akci svého celku, ale neprosadil se.
22:20'
Domácí snižují, v ponechané výhodě se ránou od modré čáry prosazuje MARIO FERRARO. Asistence: Evander Kane, Noah Gregor.
22:00'
Dvě minuty druhé třetiny jsou pryč, domácí celek ukázal, že bude bojovat o každý metr ledu.
21:40'
Sharks se nyní dostali do útočného pásma, ale k výraznější šanci to nevedlo.
20:37'
Cory Schneider (New Jersey) rozehrával od své branky, ale šanci pro spoluhráče založit nedokázal.
20:01'
Hostující celek po dobré první třetině vede na ledě San Jose o dvě branky, Travis Zajac a Nikita Gusev se dokázali prosadit.
20:00'
19:30'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:11'
Timo Meier pálil nepřesně, jeho rána končí nad brankou. Následně už Cory Schneider kryje puk a přerušuje hru.
17:40'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, Kyle Palmieri (New Jersey) pálil z mezikruží, jeho ránu vyrazil brankář. Na druhé straně neuspěl Radim Šimek.
17:30'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Evander Kane – 2 min., držení).
17:30'
Domácí mají k dispozici přesilovou hru.
17:22'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Miles Wood – 2 min., držení).
17:14'
Domácí mají ponechanou výhodu.
16:02'
Brent Burns (San Jose) rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči otočili směr hry.
15:08'
Devils právě vstřelili branku!
Aktivně hrající hostující celek navyšuje své vedení, po pěkné individuální akci překonal brankáře střelou mezi betony NIKITA GUSEV. Bez asistence.
13:33'
Hosté dál pokračují v aktivní hře, snaží se něco vymyslet v útočném pásmu, domácí se s obtížemi brání.
13:16'
Nico Hischier (New Jersey) pálil z dobré pozice, jeho projektil byl zblokovaný.
12:37'
12:27'
Devils pokračují po vstřelené brance v aktivní hře, Damon Severson pálil od modré čáry, domácí brankář kryje kotouč. Pak se před jeho brankou strhla potyčka.
11:09'
Hostující celek se díky důrazné hře dostává do vedení. Martin Jones (San Jose) neudržel kotouč, byl volný před brankovou čárou, a pak jej do brány dokázal dorazit TRAVIS ZAJAC. Asistence: Miles Wood a Joey Anderson.
10:54'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, ani jeden celek se nemůže dostat do šance.
10:17'
Damon Severson (New Jersey) zakončoval od modré čáry, jeden z hráčů Sharks dokázal kotouč zblokovat, brankář zasahovat proti této střele nemusel.
09:50'
Tim Heed pálil od modré čáry, jeho pokus dokázala zastavit obrana soupeře, puk byl zblokovaný.
09:24'
Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku Devils.
09:04'
Cory Schneider (New Jersey) musel zasahovat hned proti dvěma střelám soupeře. Hostující brankář si dokázal poradit s oběma pokusy.
08:04'
Pavel Zacha (New Jersey) dostal sice kotouč do útočného pásma, ale jeho spoluhráči nebyli na pokračování akce připravení. Šli střídat, a tak puk získali domácí bez boje.
07:24'
Alexander True (San Jose) to zkoušel individuálně, jeho akci zblokovala obrana soupeře. Devils se následně dostali do útočného pásma.
06:55'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Noah Gregor (San Jose) pálil z dobré pozice, ale jeho pokus brankář soupeře dokázal vyrazit.
06:18'
06:04'
Jeden z hráčů Devils se dostal do střelecké pozice, jeho rána z pravé strany postrádala přesnost. Aaron Dell zasahovat nemusel, kotouč mířil mimo.
05:42'
Connor Carrick se musel vrátit za svou branku, odkud rozehrával kotouč.
04:07'
Joey Anderson (New Jersey) to zkoušel individuálně, jeho střelu odrazil Aaron Dell do rohu hrací plochy.
03:30'
Aaron Dell (San Jose) vyjel za svou branku, odkud rozehrával, následně se jeho spoluhráči dostali do problémů. Connor Carrick (New Jersey) pálil od modré čáry, brankář si poradil s jeho pokusem.
02:30'
Obrana Devils se dokázala osvobodit. Hosté dostali kotouč do útočného pásma, zakončit ale nedokázali.
02:09'
Kevin Labanc (San Jose) pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje brankář soupeře. Akce Sharks pokračuje dál.
01:35'
Buly před brankou Devils, Cory Schneider (New Jersey) zasahovat nemusel, jeho spoluhráči vyhráli buly, a tak se směr hry otočil.
01:30'
Oba týmy střídají, sledujeme klidnější pasáž hry, na výraznější šanci čekáme.
00:46'
Domácí celek protečoval kotouč do útočného pásma, zakázané uvolnění se tak nepíská.