NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Vancouver - 18. října 2019   02:10

St. Louis
St. Louis
14:25' Fabbri (Bozak, Steen) • 22:47' Pietrangelo (Sundqvist) • 23:34' Tarasenko (Schwartz, B. Schenn)
3:4
(1:0, 2:2, 0:1 - 0:0)

0:1 (SN)

Vancouver
Vancouver
22:04' Ferland  (B. Sutter, Edler) • 33:22' J. T. Miller  (Motte, T. Myers) • 52:05' Horvat  (E. Pettersson, Leivo) • ' Leivo
St. Louis
Hanson, Lambert – Fournier, Gibbs
Enterprise Center, St. Louis
18 096 diváků
Vancouver

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 10:8
Zápas je u konce a i když se pro hostující Vancouver nevyvíjel nejlépe, je to právě kanadský tým, který dnes zvítězil. Vše došlo až do samostatných nájezdů, ve kterých až v šesté sérii rozhodl Josh Leivo a po jeho trefě si Vancouver připsal čtvrtou výhru v řadě.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
Zápas rozhodl proměněným nájezdem JOSH LEIVO a po bekhendové kličce zařídil Vancouveru prémiový bod.
Je rozhodnuto! Josh Leivo si naznačením rozpohyboval gólmana, dostal se do forhendového zakončení a trefil prostor nad zasahujícím Binningtonem. Vancouver vítězí.
Steen zkusil bekhendovou stahovačku, Demko nechal u tyčky svůj beton.
Edlera vychytal připravený Binnington, zasáhl pravým betonem.
Perron ztratil puk, ten doklouzal k Demkovi. Tohle byl pro gólmana Vancouveru snadný zákrok.
J. T. MILLER neproměňuje.
Schenn narazil na Demkovu lapačku.
Pearson trefil Binningtonovu hůl, stále tak čekáme na gól.
O'Reilly byl blizoučko gólu, trefil ale pouze tyčku!
Pettersson zkusil forhendový blafák, poté ale zakončil mimo.
Tarasenko trefil Demkův beton.
Boeser také neuspěl, mezírku mezi Binningtonovými betony nenašel.
Bozak zkusil Demka prostřelit, ten zachoval chladnou hlavu a pokus pokryl.
Samostatné nájezdy začínají.
Pětiminutové nastavení bylo sice velice akční z obou stran, gól ale nepřineslo. Nás tak čeká poslední kapitola utkání – samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:49'
O'Reilly vyzval ke střele Tarasenka, ten Demkovu branku minul.
63:52'
Domácí v brejku dvou na jednoho, Pietrangelo přihrával na Perrona, ten ale puk netrefil podle svých představ.
63:16'
Domácí se sami zbavili útočného pásma, musí nyní bleskově zareagovat.
62:32'
Za domácí se nyní do akce hnal Tarasenko, na levém křídle našlápl k rychlému protiútoku, na poslední chvíli jej zablokoval Pettersson.
61:42'
Zleva na domácí branku pálil Edler, jeho pokusu ale scházelo více přesnosti.
60:45'
Vancouver je zatím v prodloužení tím aktivnějším celkem, Binnington se má co ohánět.
60:01'
Statistiky

Střely na branku: 35:30
Zásahy brankářů: 27:32
Vyhraná vhazování: 26:30
Hity: 11:14
Šedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, neboť hosté ve třetí třetině zabrali a dočkali se vyrovnání po obrovském závaru před Binningtonem. Autorem branky byl označen Bo Horvat. Vancouver mohl dokonce vyhrát, měl poté ještě několik slibných šancí, další gól už ale nepadl a my si tak dáme pětiminutové nastavení.
60:00'
59:27'
Tarasenko se chtěl prokličkovat do útočného pásma, scházela mu ale potřebná rychlost.
58:14'
Oba týmy se snaží rozhodnout ještě v základní hrací době. Blízko byl hostující Miller, jeho střelu zblízka zastavil Binnington svou lapačkou.
58:00'
Vancouver v útoku, švih předvedl Boeser, Binnington vytěsnil puk vyrážečkou.
57:29'
Faulkovo nahození šlo mimo, Schennovu bombu poté Demko zvládl vyrazit.
56:19'
Po bleskovém přesunutí se na opačnou stranu pálil z první Bozak, Demko zvládl jeho prudký pokus zastavit svým tělem.
56:10'
K volnému puku se dostal hostující Hughes, jeho střela ale branku minul.
55:49'
Thomas pouze posunul puk do pásma Vancouveru a odjel na střídačku.
55:02'
St. Louis si zahrává... Domácí opět pustili soupeře do akce, Motte objel branku a mířil k zadní tyčce. Binnington jen tak tak puk zastavil před brankovou čárou.
54:14'
Tarasenkovu střelu tečoval Schenn, Demko byl ale na místě a dokázal tělem puk zastavit.
53:32'
Vancouver je rázem v laufu a Horvat opět atakoval Binningtona. Ten si nyní u své pravé tyčky poradil a přerušil hru.
52:05'
Vancouver právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Před Binningtonem vznikl obrovský závar, gólmana St. Louis dokonce na brankové čáře zastoupil i Parayko, zastavil dva pokusy, nicméně dorážka BO HORVATA už skončila za brankovou čárou. Asistence: Elias Pettersson, Josh Leivo.
51:37'
Pietrangelo zablokoval Leivovu střelu, puk poté opět letěl ven z pásma St. Louis.
51:16'
Domácí vyhodili a měli alespoň krátkou chvíli na vystřídání.
50:45'
Na brankovišti číhal Miller, přihrávka na něj ale byla příliš prudká a skončila v rohu.
50:05'
Domácí lavička navíc dostala ještě dvouminutový trest, ten odpyká David Perron.
50:05'
Dvě minuty za nedovolené bránění brankáři dostal Robert Thomas.
49:58'
Zanedlouho se ale bude pískat, hosté totiž mají ponechanou výhodu.
49:30'
Hraje se dlouho bez přerušení, pískat se nebude ani po vyhození hostů, puk musel rozehrát vyjetý Binnington.
48:50'
Demko se teď má co ohánět, domácí na něj pálí ze všech úhlů a on tak musí bleskově pokrývat prostory u obou tyček.
48:12'
Pietrangelo napřáhl k ráně od modré čáry, zablokoval jej Motte.
47:25'
Fabbri naskočil zpátky do hry, domácí jsou v plném počtu.
46:33'
A opět se Vancouveru nedaří. Nyní akci hostů zastavil Pietrangelo a posunul hru do středního pásma.
45:52'
Puk letí přes všechny čáry až k Demkovi, Vancouver se nemůže udržet v útoku.
45:25'
Je tu přesilovka pro Vancouver, dvě minuty za hákování obdržel Robby Fabbri.
44:31'
Benn tečoval Perronovu střelu z pravé strany, puk skončil mimo ledovou plochu.
43:45'
Rozehra St. Louis teď postrádala více přesnosti, je z toho zakázané uvolnění.
42:31'
Zatím sledujeme akční zápas, oba celky produkují útočný hokej a dostávají se i do šancí. Nyní se před brankou Vancouveru ochomýtal Barbašev, neposedný puk ale neusměrnil.
42:07'
Od modré čáry nahazoval Hughes, jeho švih šel mimo domácí branku.
41:19'
Na druhé straně si do dobré pozice najel Horvat, jenže před Binningtonem pouze promáchl a branku St. Louis tak neohrozil.
40:42'
Hned v úvodu třetí třetiny se do brejku dostával domácí Schwartz, musel ale zakončovat bekhendem a to si Demko dokázal pokrýt.

Trestné minuty: 4:8
Čtyřicet minut hry je za námi a blíže k výhře mají domácí. Ti se mezi 23. a 24. minutou dostali do dvoubrankového vedení, když sice nejprve srovnal Micheal Ferland, ale poté bleskově zareagovali Alex Pietrangelo s Vladimirem Tarasenkem a vypadalo to, že St. Louis zlomí hostující odpor. Jenže Vancouver rozhodně nesložil zbraně, ve 34. minutě snížil J. T. Millerem a vrátil se do utkání. Stav je tedy 3:2 a před námi je dramatické rozuzlení zápasu.
40:00'
39:51'
Parayko je zpátky na ledě, domácí tým je v plném počtu.
39:39'
Binnington vyrazil bekhendovou střelu do rohu.
39:04'
O plexi poslal puk ven z pásma Bouwmeester, St. Louis toto oslabení zatím vychází na výbornou.
38:34'
Edlerovo nahození od modré čáry zablokoval Steen hosté zůstávají v útočném pásmu.
38:02'
Vysoký puk letí přes modrou čáru, hosté tak musí budovat novou útočnou akci.
37:51'
V obranném pásmu se nedovoleného zákroku dopustil domácí Colton Parayko a obdržel dvě minuty za podrážení.
37:37'
Miller si dojel dlouhou přihrávku, v rohu mu ale scházela podpora spoluhráčů a navíc neuspěl ani v souboji s Dunnem.
36:46'
Od modré čáry nahazoval Gunnarsson, nikdo jeho pokus netečoval a puk tak skončil za brankou Vancouveru.
36:02'
K individuální akci nasadil domácí Parayko, obešel jednoho ze soupeřů, v útočném pásmu už ale narazil a ke střele se nedostal.
35:45'
Změnit to chtěl Benn, když se zprava dostal do útočného pásma a neatakován i ke střele. Prudkým švihem trefil Binningtona a ten jeho ránu schytal to trochu hůře chráněného místa.
34:45'
Hra se nám teď trochu uklidnila, oba celky si dávají větší pozor při obranné práci.
33:22'
Hosté se po rychle provedeném brejku vrací do hry. Motteho střela se odrazila od brankové konstrukce mezi kruhy, kde stál zcela nepokrytý J. T. MILLER a ten dokázal na dorážku ne zcela připraveného Binningtona prostřelit. Asistence: Tyler Motte, Tyler Myers.
32:32'
Hosté oslabení přečkali a opět jsou v plném počtu. St. Louis ale pokračuje v nátlakové hře.
31:47'
Pietrangelo si z modré čáry sjel na přihrávku zpoza branky, Demko jeho dělovku dokázal zastavit.
31:05'
Domácí se snaží o využití výborné přesilovky, nejblíže byl Tarasenko, Demko ale jeho ránu z pravého kruhu zvládl pokrýt.
30:32'
No a pozor, hosté jdou do tří, protože držení se dopustil Tyler Motte.
29:52'
Další přesilovka pro St. Louis, dvě minuty za vysokou hůl dostal Jake Virtanen.
29:40'
Boeser zavezl puk do útočného pásma, následná přihrávka ale akci poslala pouze k mantinelu.
28:28'
Najednou tu byl rychlý kontr hostů a po přihrávce před branku se o sklepnutí pokoušel Horvat. Puk skončil těsně vedle.
27:53'
Zpoza branky se bleskově vysunul Faulk a snažil se zasunout za Demkovu pravou tyčku. Gólman Vancouveru tam byl právě včas na zákrok.
27:43'
Přes obránce pálil Dunn, trefil ale přesně prostor, kde číhal Demko.
27:28'
Demko měl teď obrovské štěstí, neboť nebyl daleko od dalšího inkasovaného gólu – Barbašev napálil jeho brankovou konstrukci.
26:58'
Z velice ostrého úhlu to zkoušel hostující Miller, jeho rána prolétla vedle Binningtonovy branky.
25:42'
Demko se má najednou co otáčet, nyní neudržel další puk, tentokrát ale proti dorážce zakročil u své pravé tyčky.
24:55'
Pokračuje rychlý hokej, tři branky v krátkém časovém úseku hráče obou celků nabudily k akční hře.
23:34'
St. Louis právě vstřelilo branku!
No a najednou tu máme doslova gólovou smršť. St. Louis předvedlo další výpad, ránu Schwartze Demko pouze vyrazil před sebe a dovolil tak, aby VLADIMIR TARASENKO bekhendem dorazil puk za jeho záda! Asistence: Jaden Schwartz, Brayden Schenn.
22:47'
Domácí tým ale bleskově zareagoval a opět vede. Po přechodu do útočného pásma přišla přihrávka na levou stranu, kde se do puku opřel ALEX PIETRANGELO a ranou z první propálil Demka. Asistence: Oskar Sundqvist.
22:04'
A je srovnáno. Hosté se nejprve nemohli radovat, když gólman Binnington vytáhl zákrok bruslí u své pravé tyčky, ale o chviličku později se k dorážce nahození dostal MICHEAL FERLAND a pohotově poslal puk za gólmana St. Louis. Asistence: Brandon Sutter, Alexander Edler.
21:30'
Dva pokusy z dálky předvedl hostující Benn, první z nich byl zablokován, ten druhý skončil vedle branky.
20:22'
Domácí se ihned nahrnuli do útočného pásma a Schenn se Schwartzem předvedli akci, kterou musel na svém brankovišti řešit připravený Demko.

Trestné minuty: 2:4
Je za námi první třetina, která nepřinesla zrovna strhující hokej. Sledovali jsme hodně nepřesností a pokud se jednalo o šance, byly to spíše náznaky. A tak se diváci dočkali pouze jednoho gólu, když se po střele z levé strany a trefené tyčce prosadil z dorážky domácí Robby Fabbri a zařídil tak St. Louis těsný náskok 1:0.
20:00'
19:42'
Parayko rozehrál o plexisklo z vlastního pásma, domácí se ale u puku dlouho neudrželi a ještě pustili do akce tým Vancouveru.
18:23'
Vancouver se ubránil a zase hraje v plném počtu.
18:14'
Teď prošla přihrávka skrz brankoviště na číhajícího Schwartze, ten ale zblízka nedokázal sklepnout puk za Demka!
17:43'
Po vyhraném buly v útočném pásmu předvedli domácí hráči kombinaci, tu ranou z pravého kruhu zakončil Schenn. Demko má další úspěšný zákrok.
17:25'
Demko pokryl nepříjemnou teč z mezikruží, puk se mu povedlo vytlačit pryč ze svého brankoviště.
16:23'
Je tu přesilovka pro St. Louis, na modré čáře se faulu dopustil Alexander Edler a dostal dvě minuty za podrážení.
16:07'
Pietrangelovou nahození zápěstím prošlo až k Demkovi, ten musel bleskově reagovat.
15:41'
Hosty nahozený puk končí za brankou St. Louis, Binnington pomáhá spoluhráčům s poklidnou rozehrávkou.
14:25'
No vida, a hned tu jeden je! Od levého mantinelu střílel Steen, jeho pokus byl zablokován, Bozakova dorážka se pak od tyčky odrazila k ROBBY FABBRIMU a ten už zblízka dokázal doklepnout za Demkova záda! Asistence: Tyler Bozak, Alexander Steen.
13:56'
Několik rychlých přesunů v útočných pásmech, střely předvedli Leivo a na druhé straně Thomas, na gól ale i nadále čekáme.
12:58'
Leivo se sice dostal do útočného pásma, bylo to ale proti přesile a on se tak mohl realizovat pouze přihrávkou před brankoviště, což si Binnington pohlídal.
11:46'
Přihrávku na levou stranu dostal Boeser, po jeho střele z první se musel Binnington bleskově přesunout a prudký pokus vyrazit.
10:57'
Hra se teď bleskově přelévá ze strany na stranu, sledujeme poměrně velké množství nepřesností v rozehrávkách.
10:08'
Zprava se do útočného pásma prosmýkl Pettersson a okamžitě prověřil Binningtona. Ten předvedl u své levé tyčky jistý zákrok.
09:35'
Thomasovo nahození od modré bylo sice tečováno, puk ale skončil o poměrně velký kus vedle Demkovy branky.
08:55'
Blýskl se i Binnington a to proti výpadu Vancouveru dvou na jednoho. Puk vytlačil do rohu.
08:10'
Slušná šance St. Louis. Mezi kruhy se k puku dostal Dabbri a zakončoval z první. Demko ale na brankovišti předvedl jistý zákrok a udržel čisté konto.
07:55'
Po delší době se domácí usadili v útočném pásmu a snaží se dostat hru před Demka.
06:54'
Křížná přihrávka měla mířit na Tarasenka, domácí útočník se však přes pohotový zákrok obrany k puku nedostal.
06:07'
A nyní už jsou oba celky v plném počtu.
05:59'
Hostům se nedaří udržet se v útočném pásmu, St. Louis se skvěle brání.
04:56'
Vancouver je v plném počtu, začíná zkrácená přesilovka hostů.
04:51'
Hughes se snažil sjet z modré čáry blíže brance, byl ale zablokován Bouwmeesterem.
04:07'
No a je po přesilovce, neboť v útočném pásmu se faulu dopustil faulu Ryan O'Reilly a dostal dvě minuty za podrážení.
03:19'
Začátek přesilovky domácím nevyšel, puk letí až k Binningtonovi, od něj rozehrává Dunn.
02:56'
Je tu první vyloučení, přesilovku si zahraje domácí tým. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Troy Stecher.
02:18'
McIntyre neudržel puk na modré čáře a do brejku se tak dostal domácí Blais. Natlačil se před branku, kde chtěl udělat Demkovi forhendovou kličku, ten jej ale pravým betonem zvládl vychytat!
01:34'
Faulk poslal dopředu dlouhou přihrávku vzduchem, spoluhráči ji nezachytili, dopředu tak jde Vancouver.
00:55'
Steen pouze nahodil do útočného pásma, puk skončil za Demkovou brankou, kde o něj probíhá úporný boj.
00:01'

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Gunnarsson, Parayko, Bouwmeester, Faulk, Dunn – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O'Reilly, Blais – Steen (A), Bozak, Fabbri – Thomas, Sundqvist, Barbašev.

Vancouver Canucks: Demko (McIntyre) – T. Myers, Edler (A), Ch. Tanev, Q. Hughes, Stecher, Jo. Benn – Boeser, E. Pettersson, J. T. Miller – Leivo, Horvat (C), Pearson – Virtanen, B. Sutter (A), Ferland – Motte, Beagle, Schaller.

Rozhodčí: Hanson, Lambert – Fournier, Gibbs.
Oba celky jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.
Utkání v Enterprise Center začne ve 2:00, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.
Lídři kanadského bodování

J. T. Miller 7 (3+4)
Brock Boeser 6 (1+5)
Alexander Edler 5 (3+2)
Vancouver Canucks

Hosté jsou v Pacifické divizi na šestém místě s šesti body. Mužstvo je teď v laufu, neboť všechny výhry přišly v posledních třech zápasech a tým se i slušně rozstřílel. Naposledy to poznal Detroit, který ve Vancouveru padl po výsledku 5:1 pro domácí. O góly se postarali Stecher, Edler, Pettersson a dvakrát Miller.

St. Louis Blues

Domácí tým je v tuto chvíli na třetím místě Centrální divize se ziskem osmi bodů z šest zápasů. St. Louis se vrací domů po čtyřzápasovém tripu, který začal skvěle dvěma výhrami, poté ale přišla prohra v Montrealu a naposledy i na ledě NY Islanders, a to 2:3 po prodloužení. Hosté sice po gólech Perrona a Tarasenka vedli o dva góly, náskok však neudrželi a v nastaveném čase o výhru přišli definitivně.

St. Louis – Dallas 3:2
Toronto – St. Louis 2:3
Ottawa – St. Louis 4:6
Montreal – St. Louis 6:3
NY Islanders – St. Louis 3:2 pp
Dobré rýno u NHL. Společně se podíváme na utkání mezi týmy St. Louis Blues a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.