Vladimír Sobotka (STL) 0+2, 1 střela, čas na ledě 15:04
Roman Polák (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:16
Tři hvězdy utkání:
1. Mike Richards (LAK) 0+2
2. Dustin Brown (LAK) 0+1
3. Vladimír Sobotka (STL) 0+2
Domácí ve třetí třetině otočili skóre z 2:3 na 4:3 a srovnávají tak stav série na 2:2! Hrdinou domácího týmu se stal Williams, který dal čtvrtý a rozhodující gól. Zápas byl vyrovnaný, štěstí se přiklonilo na domácí stranu.
58:41
L. A. má puk v útočném pásmu, je blízko vítězství...
57:38
Zápas se blíží do samotného finiše, domácí obrana v čele s Quickem brání jednobrankový náskok.
56:20
Elliott drží puk, vhazuje se po jeho levici.
55:41
L. A. zvládá závěr utkání na výbornou, soupeře do tlaku vůbec nepouští.
53:44
St. Louis se nedaří v útočném pásmu, hosté se nedostávají do nebezpečných pozic. Domácí si hlídají vedení.
52:15
Sobotka teď natlačil domácího obránce na Quickovu branku, ta se poté posunula
50:45
Domácí se rvou o další branku, hraje se v domácím útočném pásmu.
49:50
Domácí teď mají navrch, L. A. je blízko srovnání série na 2:2...
48:30
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Domácí otáčí skóre! JUSTIN WILLIAMS tečuje nahození z levého kruhu, puk propadl za záda Elliotta! Asistence: Mike Richards.
48:07
Branka domácích posunuta, hra přerušena.
47:14
To už ale neplatí, je srovnáno. ANŽE KOPITAR dostal ideální pas mezi kruhy, odkud trefil z forhendu přesně k tyči. Asistence: Dustin Brown, Jake Muzzin.
46:47
Hraje se v obranném pásmu hostů, L. A. se ale nedokáží více prosadit – zatím.
44:52
Hraje se téměř bez přerušení, že čas ubýhá, vyhovuje především hostům...
43:30
St. Louis si hlídají náskok, možná až příliš pasivně. Buly před Elliottem.
41:43
Quick rozehrává za brankou...
40:42
První zákrok v závěrečné třetině připisuje Eliott.
40:01
Zápas je stále vyrovnaný, hosté drží nejtěsnější možné vedení. Třetí třetina začne cca v 6:16.
40:00
38:49
13:6 vede L. A. na střely ve druhé třetině, i závěr této periody patří spíše domácím.
35:00
Kings ubránili útok soupeře a přechází v protiútok.
33:24
Pietrangelo a Carter vyloučeni za hrubost, druhý za sekání.
33:12
Domácí sice kombinují v útočném pásmu, do dobrých pozic se ale nedostávají. Střelu Doughtyho kryje pozorný Elliot.
31:32
Jackman vyloučen za krosček, domácí mají přesilovku.
31:32
Potyčka před brankou Elliota, hra přerušena.
30:29
Buly před Elliotem.
29:55
Střela Pennera z levého kruhu končí na Elliotovi.
28:49
Sobotkův pokus nepřesný, do útoku míří L. A.
26:55
Hosté pod tlakem, domácí se tlačí za vyrovnáním.
25:46
St. Louis právě vstřelilo branku!
Quick střelu z pravého kruhu dokázal vyrazit, na dorážku už ale byl krátký. Autorem třetí branky Blues je T. J. OSHIE! Asistence: Vladimír Sobotka, Patrik Berglund.
25:29
Williams pálí z mezikruží nad.
24:30
Hraje se hodně silový hokej, do šancí se nedostává ani jeden tým.
23:31
Kings mají zatím lepší pohyb, šance ale zatím nepřicházejí.
22:25
Bluesmani úvod druhé třetiny zatím příliš nezvládají, domácí mají navrch.
20:55
Domácí vlétli do třetiny aktivně, Kings se snaží dostat do tlaku.
20:01
Divoká první třetina, stav je 2:2. Trefili se Backes s Oshiem, za odmácí srovnávali Penner a Carter. Druhá třetina začne cca v 5:14.
20:00
19:12
Vhazuje se ve středním pásmu, třetina se blíží ke konci.
18:38
Závěr třetiny je spíše opatrný, šance k vidění nejsou. Puk mají domácí a připravují si útok...
17:09
Buly před Quickem, hosté se snaží vrátit se do vedení.
15:49
Quick vyráží nastřelení z úhlu, kupředu vyráží domácí.
14:30
Domácí ujeli do přečíslení tři na jednoho, dokonalá kombinace končí gólem do odkryté sítě, střelcem je DUSTIN PENNER! Asistence: Jarret Stoll, Alec Martinez.
13:23
Puk mají Kings a připravují útok přes pravé křídlo, Elliot nahozený puk raději podrží.
12:04
Quick kryje nahozený puk, hra přerušena.
10:56
Oba soupeři jsou při hře 4 na 4 spíše opatrní, šance nyní nejsou.
09:33
JEFF CARTER dostal přesnou přihrávku před branku, zakončení mezi betony už nebylo problémem. Domácí opět žijí. Asistence: Mike Richards, Robin Regehr.
09:07
Steen vyloučen za krosček, King jde také ven. Bude se hrát ve čtyřech.
07:38
Puk mají domácí obránci, jejich rozehrávka je ale hodně nejistá.
06:08
Domácí se snaží o rychlou odpověď, hosté mají ale nyní velmi navrch.
04:32
Blues využívají přesilovou hru a do zápasu tak vstupují snově. Střela T. J. OSHIEHO od modré byla zřejmě ztečovaná, puk končí za Quickem! Asistence: Kevin Shattenkirk, David Perron.
03:49
Buly před Quickem.
02:36
Je z toho vyloučení Frasera za vysokou hůl.
02:34
Blues opět vyráží do útoku...
01:12
Špatný začátek pro Kings. Kapitán hostů, DAVID BACKES, využil špatného zorientování se Quicka a trefuje odkrytou část branky! Situace to nebyla nijak složitá, domácí gólman ji ale nevyřešil ideálně a domácí tak rychle prohrávají. Asistence: Jay Bouwmeester, Vladimír Sobotka.
00:55
Branka za Elliotem je posunuta, hra přerušena.
00:01
Vše se rozhodne na ledové ploše, dnešní boj o vyrovnání série, či o zisk prvního mečbolu vypukne ve 4:00, pokud chcete znát podrobný průběh utkání, je tu pro Vás připravena onlajn reportáž...
St. Louis vyhrálo oba domácí duely a v sérii se tak dostalo do vedení 2:0. Úřadující mistr, L. A., ale dokázal na domácím hřišti stav série snížit, to když jedinou brankou v utkání rozhodl Voynov. Domácí Los Angeles tak bude chtít na úspěch navázat a stav série vyrovnat. Pokud by se tak stalo, série by se přestěhovala zpět do St. Louis, kde by se hrálo o první mečbol.

St. Louis dnes bude v o něco výhodnější situaci. Nebude pod takovým tlakem, naopak se může dostat do vedení 3:1 a mít tak první mečbol, který by navíc mohlo proměnit na domácím kluzišti.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.