NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Ottawa : Tampa - 5. listopadu 2018   01:00

Ottawa
Ottawa
04:55' B. Ryan (Mark Stone, Chabot) • 14:49' Lajoie (Dzingel, Bødker) • 55:16' Ceci (Tierney, Mark Stone)
3:4
(2:0, 0:1, 1:2 - 0:1)
Tampa
Tampa
20:38' Paquette  (Callahan, McDonagh) • 43:04' Joseph  (Cirelli, Strålman) • 59:35' B. Point  (T. Johnson, McDonagh) • 60:14' Gourde  (B. Point, McDonagh)
Ottawa
St. Pierre, Furlatt – Cameron, Galloway
Canadian Tire Centre, Ottawa
11 364 diváků
Tampa
Domingue (Vasilevskij) – Girardi, Koekkoek, Strålman, McDonagh, Coburn, Sergačjov – Kučerov, Stamkos, J. T. Miller – T. Johnson, B. Point, Gourde – Joseph, Cirelli, Killorn – Callahan, Paquette, Erne.

Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 11 364 diváků!
Střely na branku: 25 – 43
Je rozhodnuto! Tampa Bay nakonec zvládla prodloužení mnohem lépe a rozhodla ihned po vhazování. Po průniku Braydena Pointa se prosadil Yanni Gourde! Sudí ještě celou situaci zkoumal u videa, ale nakonec k nedovolenému bránění na brankáře nedošlo a Tampa se může radovat.
60:14'
Tampa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Tampa vlétla do prodloužení jako velká voda a ihned rozhoduje o svém vítězství! YANNI GOURDE se po průniku Pointa dostal k odraženému kotouči a dopravil jej do odkryté branky! Asistence: Brayden Point, Ryan McDonagh.
60:01'
Třetí třetina přinesla parádní hokej! Hosté nejprve dokázali vyrovnat zásluhou Josepha! Ottawa si však pět minut před koncem vzala své vedení zpět, jelikož se prosadil Cody Ceci! Tampa však v závěru zkusila štěstí bez brankáře a Brayden Point dokázal vyrovnat! Po šedesáti minutách proto neznáme vítěze. O tom rozhodne pětiminutové prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:35'
Je vyrovnáno! Už to vypadalo, že se domácím podaří vyhodit puk, ale hráči Tampy udrželi útočné pásmo a najednou byli čtyři před brankářem. Přihrávku před branku dostal zcela volný BRAYDEN POINT, který se v jasné pozici nemýlil! Asistence: Tyler Johnson, Ryan McDonagh.
59:11'
Nikita Kučerov vypálil z ostrého úhlu, jenže Anderson se dokázal přemístit a schoval jeho dělovku do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
58:35'
Domingue už zůstává na střídačce a Tampa zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
58:20'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Mikkel Bødker – 2 min., sekání).
58:16'
Domácí si pomohli vysokým obloučkem do středního pásma. Ottawa se už nikam nežene a koncentruje se především na bránění těsného vedení.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:41'
Kučerov dojel přihrávku do útočného pásma, ale jeden z obránců jej natlačil na mantinel a připravil ruského hráče o kotouč.
57:06'
Stamkos ještě rybičkou udržel pro hostující celek útočné pásmo. Přihrávkou do rohu útočného pásma se ale jen zbavil kotouče.
56:34'
Domácí si nyní pomohli jen vyhozením kotouče přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí zpátky před Andersona.
56:10'
Ryan Callahan dostal přihrávku do útočného pásma, ale musel se s pukem otáčet a bekhendem nenašel nikoho ze spoluhráčů.
55:30'
Domingue tentokrát zastavil prudké nahození ze středního pásma. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce. Tampa to bude mít hodně těžké.
55:16'
Ottawa právě vstřelila branku!
Neskutečné! Ottawa se vrací do vedení! Hosté se zbytečně pustili do potyčky v útočném pásmu. Sudí signalizovali vyloučení, jenže hra pokračovala. CODY CECI si mezitím nabruslil mezi kruhy a procedil puk do sítě! Asistence: Chris Tierney, Mark Stone.
54:32'
Kučerov pro změnu pálil z prostoru pravého kruhu, jenže jeho ránu nemusel Anderson vůbec řešit. Kotouč prolétl daleko od branky Senators.
54:03'
Stamkos dostal krásnou přihrávku mezi kruhy, připravil si kotouč na forhend, ale jeho přízemní střelu dokázal Anderson vykopnout betonem.
53:24'
Anderson neudržel ve výstroji nahození od modré čáry. K dorážce se okamžitě probíjel Alex Killorn, ale jeden z obránců jej odstavil mimo puk.
53:00'
Domingue si hravě poradil s nahozením od modré čáry a ukryl kotouč do lapačky. Vhazovat se bude po pravé ruce hostujícího brankáře.
52:35'
Domingue vyjel za svou branku a zastavil prudké nahození po mantinelu. Hostující brankář je ve hře s kotoučem hodně sebejistý.
52:00'
Dylan DeMelo vypálil od modré čáry. Jeho pokus zápěstím se ještě nepříjemně odrazil před branku, ale zadáci Tampy puk odehráli do bezpečí.
51:35'
Anthony Cirelli spěchal za dlouhou přihrávkou podél mantinelu do útočného pásma. Osamocený útočník Tampy neměl proti přesile zadáků šanci.
51:03'
Kučerov spěchal za prudkou přihrávkou do útočného pásma. Ruský útočník v jeho rohu svedl tvrdý souboj a kotouč nakonec nezískal.
50:27'
Senátoři si tentokrát pomohli pouze vyhozením kotouče přes všechny čáry. Hra se proto přestěhuje zpátky před brankáře Andersona.
50:10'
Matt Duchene vyhrál šermovanou o odražený kotouč ve středním pásmu. Ottawa v posledních minutách dokázala otupit rostoucí tlak soupeře.
49:29'
Point skvěle pomohl spoluhráčům v obranném pásmu a odstavil rozjetého soupeře od kotouče. Tampa tak může rozjet další akci.
49:10'
Bobby Ryan vymyslel prudkou přihrávku na modrou čáru. Cody Ceci si však nepotykal se zpracováním a puk mu přes čepel přeskočil do středního pásma.
48:35'
Joseph nedokázal vyhodit puk z obranného pásma a po dlouhé době nabídl Senátorům šanci zakončit. Stone však přízemní střelou trefil brusli obránce.
48:10'
Braydon Coburn vybojoval kotouč skvělou prací ve středním pásmu. Tampa zcela dominuje dění na ledové ploše a podniká jeden útok za druhým.
47:32'
Na druhou stranu spěchal rychlonohý Duchene, který si kotouč natáhl mezi kruhy, jenže ani on nedokázal zamířit mezi tři tyče hostující branky.
47:19'
Ryan Callahan vypálil z mezikruží. Hostující hráč střílel bez přípravy, ale jeho dělovka prolétla kolem domácí klece.
46:41'
Point střílel z ostrého úhlu. Do jeho přízemní střely se obětavým způsobem položil domácí obránce, který srazil puk někam k mantinelu.
46:10'
Domingue vyjel ven z branky, aby svým spoluhráčům pomohl s rozehrávkou. Jeho pobídku dostal na hokejku Point.
45:24'
Domácí brankář se teď rozhodně nenudí. Anderson musel zasahovat proti další nepříjemné dorážce. Kotouč tentokrát přizvedl nad břevno.
45:08'
Steven Stamkos jel sám na domácího brankáře, přehodil si puk na forhend a zakončil zápěstím. Jeho ránu však Anderson vyrazil!
44:35'
Cody Ceci vybojoval odražený kotouč za Andersonovou brankou a vyvezl jej podél mantinelu do středního pásma. Nikdo v bílém jej neatakoval.
44:10'
Tampa je rázem mnohem aktivnější. Hosté si jsou vědomi toho, že jsou v tuto chvíli lepším týmem a nadále pokračují v útočení.
43:32'
Point se před brankou Ottawy natahoval po odraženém kotouči. Produktivní útočník se snažil dorážet, ale trefil beton domácího brankáře.
43:04'
Je vyrovnáno! Tampa Bay dokázala vsítit potřebnou branku! Před Andersonem se najednou zjevili dva hráči v bílém, kteří si vyměnili kotouč a MATHIEU JOSEPH vyrovnal! Asistence: Anthony Cirelli, Anton Strålman.
42:35'
Mathieu Joseph dostal krásnou přihrávku do jízdy na levé křídlo, prosmýkl se do útočného pásma, ale neoslovil nikoho v bílém dresu.
42:12'
Až nyní se poprvé ve třetí třetině přerušuje hra. Po zakázaném uvolnění se hra přestěhuje zpátky před Andersona.
41:45'
Kučerov se v mezikruží opřel do odraženého kotouče, ale rána zápěstím mu vůbec nesedla. Jeho projektil jen zaduněl o zadní mantinel.
41:10'
Bobby Ryan tečoval před brankou Tampy nebezpečné nahození od modré čáry. Od jeho hole se kotouč odrazil k tyči, kde zasáhl skvělý Domingue.
40:38'
Bobby Ryan poslal bekhendovou přihrávku na modrou čáru. Na jeho pobídku si ale nenabruslil nikdo v červeném dresu Senators.
40:10'
Ottawa uspěla na úvodním vhazování třetí třetiny a ihned se vydala do útoku. Prudké nahození však získali zadáci Tampy.
40:01'
Střely na branku: 21 – 22
Druhá třetina končí! Hostující Tampa Bay v ní předvedla hodně zlepšený výkon a dočkala se snížení. Hned v úvodu prostřední periody se totiž prosadil Cédric Paquette! Blesky nadále útočily s velkou vervou a dostávaly Ottawu pod tlak. Stralman pálil ze skvělé pozice, ale Anderson máchl lapačkou a ukryl do ní kotouč. V samotném závěru měl ještě slušnou možnost Stamkos, který pro změnu těsně minul branku. Po čtyřiceti minutách tak Ottawa vede 2:1.
40:00'
39:28'
Steven Stamkos nabral ve středním pásmu obrovskou rychlost, kličkou se zbavil obránce, jenže jeho rána zápěstím těsně minula domácí branku!
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:40'
Na druhé straně střílel po zpětné přihrávce Chabot, jenže při zakončení zlomil hokejku a jeho pokus prosvištěl jen do rohu útočného pásma.
38:10'
Point z otočky nahodil puk před branku Senators, kam spěchali hned dva hráči v bílém, ale ani jeden z nich jeho pobídku nedokázal tečovat.
37:28'
Právě Paquette nyní číhal před brankou Ottawy, kam přiletěla prudká přihrávka z rohu útočného pásma. Hostující střelec tentokrát netrefil branku.
37:10'
Domácí hráči se vydali střídat a nechali soupeři trošku více prostoru. Celou akci však pokazil Cédric Paquette, který nepřesně rozehrál.
36:35'
Alex Killorn dojel přihrávku do útočného pásma, jenže z těžké pozice nenašel nikoho ze svých spoluhráčů. Zadáci Senators brání opravdu skvěle.
36:10'
Cody Ceci dojel odražený puk v rohu obranného pásma a nikým neatakován rozehrál podél mantinelu. Ottawa se snaží uklidnit hru.
35:29'
J. T. Miller zkusil překvapit Andersona střelou z ostrého úhlu. Domácí brankář se ale přilepil k přední tyči a jeho pokus vyrazil do rohu obranného pásma.
35:09'
Mathieu Joseph uspěl díky svému důrazu v souboji v rohu útočného pásma. Tampa nakonec dovezla kotouč před branku, kde jej Anderson přikryl lapačkou.
34:35'
Dan Girardi nahodil puk od modré čáry na branku Ottawy. Na jeho pobídku se natahoval Stamkos, ale ten puk nedokázal tečovat.
34:06'
Adam Erne se prosmýkl do útočného pásma, ale ihned se u něj zjevili dva obránci v červených dresech, kteří mu znemožnili zakončení.
33:25'
Po další dobré rotaci se do zakončení probil Anton Strålman, jež zkusil své štěstí střelou zápěstím, ale netrefil horní roh Andersonovy klece.
33:06'
Anderson si skvěle poradil s dělovkou od modré čáry. Domácí brankář měl sice zakrytý výhled, ale kotouč letící ve výšce kolen dokázal vykopnout.
32:35'
Yanni Gourde dostal přihrávku za branku a pohotově rozehrál mezi kruhy. Obránci v červených dresech však vyhodili puk za modrou čáru.
32:10'
Steven Stamkos dostal krásnou přihrávku na pravou stranu útočného pásma, kde si zpracoval prudkou přihrávku, ale už neměl čas na zakončení.
31:19'
Rozhodčí si ve středním pásmu všiml hry vysokou holí a přerušil hru. Hosté ve druhé části působí mnohem žívějším dojmem a mají více ze hry.
31:01'
Anton Strålman dostal krásnou zpětnou přihrávku a vypálil příklepem. Domácí brankář Anderson proti jeho pokusu vytáhl parádní zásah lapačkou!
30:40'
Bobby Ryan vyhodil puk z obranného pásma přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Ottawa si ale nemůže odpočinout. Vhazuje se před Andersonem.
30:10'
Alex Killorn udržel pro hostující celek útočné pásmo. Tampa v posledních minutách stupňuje svůj tlak a žene se za vyrovnávací brankou.
29:35'
Braydon Coburn napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho dělovka sice byla hodně razantní, ale pro změnu postrádala potřebnou přesnost.
29:06'
J. T. Miller poslal prudkou přihrávku za branku Ottawy. Tampa se po přestávce mnohem více tlačí do útoku, jenže zatím tomu schází střelba.
28:35'
Mark Stone vybojoval kotouč u mantinelu a osvobodil Ottawu vyhozením kotouče do středního pásma. Hokejisté v červeném poté odjeli na střídačku.
28:03'
Brayden Point si prodloužil svůj pobyt na ledové ploše a zkusil překvapit domácího brankáře nahozením z ostrého úhlu. Anderson si mezírku u tyče pokryl.
27:26'
Brayden Point nahodil puk o mantinel do útočného pásma, jenže nikdo v bílém dresu jeho snažení nepodpořil a Tampa se nedostala do zakončení.
27:00'
26:28'
Další přesilovkovou akci domácího celku zastavuje postavení mimo hru. Ryan Dzingel byl příliš rychlý a projel do útočného pásma ještě před pukem.
26:03'
Domingue musel vytáhnout parádní zákrok! Mark Stone před jeho brankou tečoval nepříjemné nahození od mantinelu, ale hostující brankář zasáhl betonem!
25:28'
Thomas Chabot dostal prostor na modré čáře a bez dlouhého váhání nahodil puk na branku Tampy. Louis Domingue byl pozorný a ukryl puk do lapačky.
25:00'
Adam Erne dostává dvě minuty za nedovolené bránění a nabízí Ottawě třetí přesilovou hru.
24:35'
Po delší době se do útoku vydala domácí Ottawa. Bobby Ryan dostal přihrávku za branku soupeře, ale přihrávkou na modrou čáru vyhnal Ottawu ze třetiny.
24:10'
Kučerov získal puk za brankou domácího celku, předal jej Stamkosovi, jehož ránu zápěstím vytěsnil Anderson špičkou levého betonu.
23:48'
23:15'
Alex Killorn upadl před brankou Ottawy a dožadoval se vyloučení domácího hráče. Sudí měl souboj přímo před očima a nechal pokračovat ve hře.
22:35'
Znovu se domácí Senátoři dostali k puku v obranném pásmu a vyhodili jej přes všechny čáry. Brankář hostujícího celku svým spoluhráčům musel pomoci.
22:10'
Cody Ceci vybojoval odražený kotouč za vlastní brankou a bez váhání jej odrazem o mantinel vyhodil přes celé kluziště. Tampa musí začít od své branky.
21:48'
Tampa Bay si zahraje další přesilovku. Borowiecki dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
21:26'
Chris Tierney si dal v rohu obranného pásma pozor na dotírajícího soupeře. Mark Borowiecki se následně ujal rozehrávky, ale poslal puk na zakázané uvolnění.
21:09'
Steven Stamkos se s pukem na hokejce prosmýkl do útočného pásma, jenže jeho ránu zápěstím přizvedl Mark Stone do ochranné sítě.
20:38'
Parádní vstup Tampy do druhé třetiny! Hosté dokázali bleskově snížit! Puk se po velkém zmatku povaloval na brankovišti. CÉDRIC PAQUETTE se k němu rychle dostal a překonal ležícího brankáře! Asistence: Ryan Callahan, Ryan McDonagh.
20:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Kučerov ihned nahodil puk do útočného pásma, kde jej získali jen hráči Ottawy.
20:01'
Střely na branku: 13 – 8
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější domácí Senátoři, kteří vedou 2:0. Ottawa se dostala do vedení v přesilové hře, kterou v páté minutě využil Bobby Ryan! Tampa mohla rychle vyrovnat, nicméně Point svůj únik zakončil jen střelou do brankáře. Ottawa navíc hrála další přesilovku, kterou pro změnu využil Maxime Lajoie! Do kabin se proto odchází za stavu 2:0.
20:00'
19:26'
Dan Girardi projel středem ledové plochy až do útočného pásma, kde si klamavým pohybem udělal prostor, ale jeho rána zápěstím postrádala přesnost.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:37'
Cédric Paquette dostal přihrávku na levou stranu, jenže vinou špatného zpracování mu kotouč uskočil k dobře postaveným obráncům Senators.
18:10'
Cody Ceci nahodil puk od modré čáry na branku Tampy Bay. Nikdo v červeném dresu jeho pobídku netečoval. Odražený puk sebrali hosté.
17:17'
Mark Borowiecki dostal nabito na modrou čáru a bez váhání se opřel do volného kotouče. Jeho ránu však srazil obránce do ochranné sítě.
17:03'
J. T. Miller projel do útočného pásma ještě před kotoučem a nechal se lapit v postavení mimo hru. Hra se přestěhuje do středního pásma.
16:27'
Ottawa se opět usadila v útočném pásmu a motá hostujícím obráncům hlavy. Zadáci Tampy Bay zatím mají plné ruce i nohy práce.
16:03'
Stamkos se před brankou Senátorů natahoval po odraženém puku od zadního mantinelu. Hostující útočník však v pádu nezamířil do branky.
15:35'
Thomas Chabot projel s kotoučem středem ledové plochy do útočného pásma, jenže místo bekhendové zakončení ještě hledal spoluhráče.
14:49'
Ottawa využívá i svou druhou přesilovku a navyšuje své vedení na 2:0! Ryan Dzingel dostal přihrávku k levé tyči, vybruslil si před branku, našel MAXIMA LAJOIEHO, který doklepl puk do prázdné branky! Asistence: Ryan Dzingel, Mikkel Bødker.
14:15'
14:05'
Vylučovat se bude také na straně Tampy. Dvě minuty za hákování dostává Nikita Kučerov.
13:36'
Domácí se na chvíli dokonce usadili v útočném pásmu, kde si vyměnili několik přihrávek a nasbírali cenné vteřinky k dobru.
13:06'
Znovu se hokejisté Ottawy v oslabení dostali ke kotouči a bez problémů jej vyhodili do bezpečí. Tampa se trápí i v úvodu své první přesilovky.
12:36'
Domácí vybojovali odražený kotouč na modré čáře a bez váhání jej vyhodili přes všechny čáry. Tampa musí začít od své branky.
12:15'
Chris Tierney dostává dvě minuty za hákování. První přesilovku si tak zahrají i hosté.
11:38'
Tampa se zatím trápí při přechodu do útočného pásma. Další akci hostujícího celku zhatila příliš dlouhá přihrávka na levé křídlo.
11:08'
Point projel s pukem podél mantinelu do útočného pásma a z jeho rohu přihrál před branku Senators. Domácí zadáci však byli dostatečně důrazní.
10:38'
Ryan Dzingel projel s pukem na hokejce do útočného pásma, kde udělal dva malé obloučky a nakonec odevzdal puk obráncům hostujícího mužstva.
10:06'
J. T. Miller dostal přihrávku do rohu útočného pásma. Tampa Bay se po delší době udržela před brankou Ottawy, jenže nikdo v bílém nezakončil.
09:26'
Thomas Chabot vybojoval kotouč v rohu útočného pásma a bekhendem nahodil puk mezi kruhy. Následnou střelu srazil obránce Stralman do ochranné sítě.
09:03'
Hostům se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka po levém křídle byla příliš dlouhá a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
08:21'
Brayden Point dostal přihrávku do samostatného úniku, zkusil překvapit Andersona forhendovým blafákem, jenže domácí brankář jeho pokus vyrazil!
08:10'
Chris Tierney dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma a po pěkném zpracování pohotově zakončil. Jeho ránu vytěsnil brankář do rohu.
07:38'
Ryan McDonagh dostal krásnou přihrávku mezi kruhy, otočil se, připravil si kotouč na forhend, jenže jeho pokus zápěstím srazil obránce do ochranné sítě.
07:10'
Steven Stamkos vybojoval kotouč v rohu útočného pásma, našel Kučerova, který vypálil, nicméně pozorný Anderson jeho dělovku vyrazil.
06:35'
Thomas Chabot uklidňuje hru za vlastní brankou a vyčkává na dostřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly pouští na led také hostující kouč.
06:10'
Thomas Chabot si poradil s nahozením soupeře za domácí branku. Hráči Ottawy zatím působí aktivnějším dojmem a nenechávají soupeře útočit.
05:35'
Domácím po vstřelení branky narostla křídla. Ottawa se nadále tlačí do útoku a hledá si místo, odkud by ohrozila branku soupeře.
04:55'
Ottawa bleskově využívá přesilovou hru a dostává se do vedení! Domácí to sehráli opravdu parádně. Stone poslal krásnou přihrávku na levý kruh, kde číhal BOBBY RYAN, který trefil odkrytou klec! Asistence: Mark Stone, Thomas Chabot.
04:32'
Ottawa si zahraje první přesilovou hru. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Sergačjov.
04:07'
Stone vybojoval kotouč v rohu útočného pásma. Domácí útočník poté poslal zadovku na modrou čáru, jenže Cody Ceci nedostal prostor ke střele.
03:25'
Dylan DeMelo dojel prudké nahození za branku Ottawy, vzal odražený kotouč a vyhozením o mantinel jej poslal za modrou čáru.
03:00'
Louis Domingue vyjel ven z branky a vypomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Hostující brankář našel Stralmana, který může založit útok.
02:27'
Dylan DeMelo dostal parádní přihrávku do jízdy a pohotově se opřel do zakončení. V pádu sice vyslal tvrdou střelu, ale domácí brankář si věděl rady.
02:10'
Ryan Callahan dostal přihrávku na pravé křídlo, zavezl puk za branku domácího celku, ale ihned u něj byli dva hráči Ottawy, kteří jej obrali o puk.
01:35'
Kučerov vybojoval kotouč v obranném pásmu a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Tampa se poté vydala do útoku, ale obrana soupeře zasáhla.
01:10'
Ryan Dzingel objel branku hostujícího celku a bekhendem přihrál mezi kruhy. Zadáci Tampa však vyčistili nebezpečný prostor před brankou.
00:35'
Ryan Dzingel zastavil nepřesnou rozehrávku hostujícího celku ve středním pásmu, poslal přihrávku do útočného pásma, ale Tom Pyatt bekhendem brankáře neohrozil.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Tampa Bay se ihned vydala do útoku, jenže přihrávku na levou stranu zastavil obránce.
00:01'
Jak už je za oceánem tradicí, začne dnešní duel o několik minut později.

Ottawa Senators: C. Anderson (Condon) – Chabot, DeMelo, Ceci, Borowiecki, Jaroš, Lajoie, Ch. Wideman – Mark Stone, Duchene, Dzingel – B. Ryan, Tierney, Pyatt – Bødker, White, Pääjärvi – N. Paul, M. McCormick.

Tampa Bay Lightning: Domingue (Vasilevskij) – Girardi, Koekkoek, Strålman, McDonagh, Coburn – Kučerov, Stamkos, J. T. Miller – T. Johnson, B. Point, Gourde – Joseph, Cirelli, Killorn – Callahan, Paquette, Erne..
Ottawa Senators

Domácí Ottawa je na tom o něco hůře. Senátoři ve třinácti duelech vybojovali dvanáct bodů a patří jim dvanáctá pozice Východní konference. Ottawa inkasuje velké množství branek. Dosud jich dostala už padesát pět. V posledním duelu dokonce schytala debakl 9:2 na ledě Buffala Sabres. Nejproduktivnějším hráčem je Thomas Chabot, který nasbíral šestnáct kanadských bodů.
Tampa Bay Lightning

Hostující Tampa Bay zatím prožívá opravdu povedený úvod nového ročníku kanadskoamerické NHL. Tampa dosud odehrála třináct zápasů, ve kterých nasbírala devatenáct bodů a vévodí tabulce Východní konference. Nejproduktivnějším hráčem Tampy je patnáctibodový Point. Tampa je nyní na tripu po Kanadě. V minulém utkání dokázala vyhrát 4:1 na ledě Montrealu Canadiens.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Ottawou Senators a Tampa Bay Lightning. Duel startuje hodinu po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.