NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Dallas - 20. listopadu 2018   01:00

Rangers
Rangers
29:38' Vesey (M. Staal, B. Howden) • 44:32' Chytil (Br. Smith)
2:1
(0:0, 1:1, 1:0)
Dallas
Dallas
22:17' Seguin  (Lindell, Spezza)
Rangers
H. Lundqvist (Georgijev) – Pionk, M. Staal (A), Shattenkirk, Claesson, DeAngelo, Br. Smith – Chytil, K. Hayes, Kreider – Fast (A), Zibanejad (A), Naměstnikov – R. Strome, B. Howden, Vesey – L. Andersson, C. McLeod.
Peel, StLaurent – Driscoll, Berg
Madison Square Garden, New York
17 071 diváků
Dallas
Bishop (41. Chudobin) – Honka, Lindell, Hanley, Heiskanen, R. Polák, Bayreuther – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Ničuškin, Spezza (A), Janmark – Comeau, Faksa, Pitlick – Dickinson, G. Smith, Hintz.

Z tohoto utkání je to vše, mějte se fajn.
Československá stopa v utkání:
Filip Chytil (NYR)
1+0, 3 střely, čas na ledě 14:33
Roman Polák (DAL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:47
Radek Faksa (DAL 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:42.
Tři hvězdy utkání:
1. Filip Chytil (NYR) 1+0
2. Jimmy Vesey (NYR) 1+0
3. Tyler Seguin (DAL) 1+0.
Statistiky utkání:
Střely na branku: 23 – 17 (4:7, 9:5, 10:5)
Zablokované střely soupeře: 18 – 11
Trestné minuty: 8 – 4
Využité přesilové hry: 0/2 – 1/4
Vyhraná vhazování: 52% – 48%
Bodyčky: 25 – 21.
Je dobojováno! Z hodně nezáživného začátku zápasu se postupem času vyklubalo velké drama, které se rozlousklo až ve třetí třetině. Hlavní hvězdou večera se ve slavné Madison Square Garden stal český talent Filip Chytil, jenž v čase 44:32 předčil Antona Chudobina a čtvrtým gólem v sezóně rozhodl o výhře svých Rangers 2:1. Dallas měl v závěru velký tlak, využít ho ale nedokázal a kromě bodů dnes přišel i o gólmana Bena Bishopa, jenž během druhé pauzy odstoupil kvůli zranění v dolní polovině těla. Rangers naopak odehráli vynikající utkání směrem do defenzivy a můžou slavit už šestou domácí výhru v řadě.
59:46'
Radulov dostal nabito na střelu z první. Do té nebojácně vletěl Claesson a vůbec tak nepustil kotouč k brankovišti.
59:36'
Další dvě střely finského obránce Heiskanena. Napoprvé výrazně minul, Benn mu kotouč vrátil, ale tentokrát zasáhl Lundqvist.
59:15'
Heiskanen pálil z levého mantinelu. Kotouč byl v letu tečovaný a nakonec proletěl těsně vedle levé tyče domácí branky!
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:55'
Radek Faksa vyhrál důležité buly nad Zibanejadem. Hostům to k ničemu nebylo a měli co dělat, aby zamezili gólu do prázdné branky. Fastovo zakončení jeden z hráčů obětavě zablokoval!
58:32'
Domácí hokejisty vysvobodil až Lundqvist, který přes Spezzu moc neviděl na střelu Radulova z levého křídla, ale i tak ji chytil do lapačky.
58:12'
Filip Chytil už byl hodně dlouho na ledě a teď asi lituje neúspěšného pokusu o trefení prázdné branky. Opět se píská icing a unavená pětka Rangers musí zůstat v kolbišti.
57:46'
Další vyhození Jezdců už končí icingem, po kterém se Anton Chudobin vydal na střídačku. Stars to zkusí v šesti proti pěti!
57:29'
Pionkovo vyhození směřovalo před rozjetého Fasta. Ten se do hry ale vůbec nedostal, protože puk se ještě ve středním pásmu zastavil o čárového rozhodčího.
57:04'
Henrik Lundqvist měl ideální výhled na Tylera Pitlicka a jeho golfák od modré čáry, prostřednictvím kterého se puk dostal do moci švédského veterána.
56:16'
Nepřesná nahrávka zavinila icing Dallasu, jenž se po buly zase stěhoval do ofenzivy, ale narazil na pravidlo o ofsajdu.
56:08'
Radek Faksa dělal co mohl, ale puk před Lundqvistem neudržel. Strome jej poslal alespoň k červené čáře.
55:24'
Spezza zavezl puk do útočné třetiny texaského klubu. Dlouho v něm ale nepobyl, neboť dobře fungující obrana ihned zareagovala.
54:36'
Roman Polák trestuhodně přihrával naslepo přes obranné pásmo a namazal Hayesovi, který jeho chybu nepotrestal a z první vypálil hodně mimo.
54:24'
Anton Chudobin si na poslední chvíli rozmyslel vyjetí ke krátkému mantinelu, kam se řítil i Zibanejad. Ruský gólman jeho přihrávku před branku zachytil a přerušil hru.
54:00'
Šest minut před koncem třetí části vyslal prudkou jedovku také Neal Pionk. Chudobin zasahovat nemusel, kotouč proletěl vedle jeho klece.
53:32'
Howden vyhrál buly a puk se díky tomu dostal k modré čáře, odkud nepřesně pálil zkušený obránce Marc Staal.
53:24'
Brendan Smith to vzal na sebe, po levé straně projel až do palebné pozice a trochu postrašil Chudobina, který měl se zákrokem menší problémy.
52:26'
Heiskanen sebral před Fastem nepřesnou přihrávku a co nejrychleji vrátil puk k útočné třetině osmělujícího se Dallasu.
51:42'
Další střelu od modré čáry přidal Joel Hanley. Ani ta gólem neskončila a Rangers vzápětí vyhodili na zakázané uvolnění.
51:29'
Kde se vzal, tu se vzal Roman Polák v hloubi útočného pásma Stars a po obkroužení branky se neúspěšně snažil protlačit kotouč za Lundqvista, který si pohlídal prostor u pravé tyče.
50:53'
Hayes roztáhl hru doleva na Kreidera, který si počkal s centrem před brankoviště. Hayes ani dojíždějící Strome ho za Chudobina ale nedokázali uklidit.
50:08'
Lundqvist měl o poznání jednodušší práci, když před blížícím se Comeauem raději pokryl nikým nekontrolovaný puk.
49:58'
Filip Chytil sebral Heiskanenovi puk v hodně nebezpečném prostoru a rychle si připravil střelu z levé strany. Chudobin si proti ni nebyl vůbec jistý, ale nějakým způsobem si přeci jen poradil.
49:26'
Ihned po ofsajdu Dallasu se hra zase přesunula na útočnou polovinu Rangers, kteří jsou ve třetí třetině jednoznačně lepším týmem.
48:22'
Po komerční přestávce se Rangers aktivním forčekingem dostali k puku v útočné třetině. Vesey pálil zápěstím z pravého kruhu a trefil hokejku Stromea, což výrazně zkomplikovalo život zasahujícímu Chudobinovi.
47:22'
Polák zamezil hrozbě rychlého kontru Jezdců a ztečoval puk mimo hrací plochu. Předcházela tomu sražená střela Benna a menší propadnutí mladíčka Heiskanena.
47:15'
Kreiderova přihrávka přes polovinu hřiště přeletěla přes hokejku Hayese až na zakázané uvolnění.
46:42'
Fast udělal čest svému jménu a rychle dobruslil nahození od Naměstnikova. Spoluhráči mu ale nepomohli a Stars nečelili žádnému nebezpečí.
45:57'
Čtvrtá formace Rangers sice pobyla nějaký čas před Chudobinem, ale povolenku k zakončení od obrany Dallasu nedostala.
45:19'
Julius Honka byl tvrdě naražen na mantinel tvrďákem McLeodem. Domácí jsou při chuti a neúnavně bojují o puk v útočném pásmu.
44:32'
Rangers právě vstřelili branku!
No to jsou věci, FILIP CHYTIL skóruje ve čtvrtém utkání za sebou a posílá Jezdce do vedení! Teprve devatenáctiletý útočník si přijel pro sražený puk do středního pásma a obratem se vrátil před Chudobina, kterého pokořil nechytatelnou střelou zápěstím. Asistence: Brendan Smith.
43:54'
Zibanejad vydoloval puk z boje u zadního mantinelu a razantní přihrávkou našel před brankovištěm Naměstnikova. Ten z první pálil, jenže Benn srazil kotouč do ochranné sítě.
43:21'
Nevynucený icing Rangers, který vyplynul z nepřesné rozehrávky zpoza červené čáry. Hra se stěhuje před Lundqvista.
42:29'
Jimmy Vesey se natlačil do pozice pro centr, jenže žádný z jeho dvou útočných kolegů na letící kotouč nedosáhl.
41:51'
Ale ne na dlouho. Na útočné modré o sobě dal vědět i český obránce Roman Polák, proti jehož ráně musel Lundqvist vytáhnout svůj pravý beton.
41:21'
Pitlick při blokování střely zlomil hokejku a jen kvůli tomu nemohl vyrazit do protiútoku. Aktivita Rangers pokračuje.
40:42'
Jesper Fast hned mohl ruského brankáře rozchytat. Z mezikruží však vypálil mimo tři tyče.
40:01'
Hned na úvod třetí třetiny je tu překvapení v hostujícím brankovišti. Dvoumetrového dlouhána Bena Bishopa kvůli zdravotním problémům nahradil Anton Chudobin!
40:01'
Statistiky po 2. třetině:
Střely na branku: 13 – 12 (4:7, 9:5)
Zablokované střely soupeře: 12 – 6
Vyhraná vhazování: 44% – 56%
Bodyčky: 17 – 13.
Druhá třetina už nabídla o poznání záživnější hokej, i když na nízkém počtu střel se toho moc nezměnilo. Dallas otevřel skóre ve třiadvacáté zásluhou ostrostřelce Tylera Seguina, který v početní výhodě potrestal vyloučení Miky Zibanejada. V polovině základní hrací doby se však radovali také domácí, když se pěknou bekhendovou střelou prosadil Jimmy Vesey. Vyrovnávající trefa hru konečně trochu otevřela, žádný z týmů další šance ale nevyužil a o všem podstatném se tak bude muset rozhodnout až po druhé změně stran.
40:00'
39:46'
Seguin naznačil střelu a vypálil do připraveného Lundqvista až z obtížného úhlu. Hra se rychle otočila a DeAngelo od modré protáhl i Bishopa.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:55'
Jednoznačně nejhezčí zákrok zápasu vytasil z rukávu Henrik Lundvqvist, jenž bleskově nastavil lapačku proti Heiskanenově ráně z osy hřiště!
38:09'
Pionk přihrál podél modré čáry na Claessona. Jeho okamžitá střela se od zadního hrazení odrazila před prázdnou branku. Před tou číhal Howden, jenže ho trochu zradila stabilita a navíc mu překážela hokejka Radka Faksy.
37:46'
Honka uklidnil hru po boji u červené čáry. Dallas u puku přesto dlouho nevydržel, Faksův útok se znovu neprosadil.
36:59'
DeAngelo v pravý čas načasoval přihrávku do ohně, kde Bishop během mžiku zlikvidoval pohotovou teč Chytila i dorážku Hayese!
36:46'
Chytil nevymýšlel nic složitého a z pravého mantinelu nahodil kotouč do brankoviště, ve kterém si hostující gólman poradil.
35:46'
S Radulovem a Bennem se ocitl na ledě Dickinson. V útočné třetině společně nic nevymysleli a po chvilce se stáhli do obrany.
35:14'
Steven Fogarty nabral rychlost na levé straně a ve svém druhém utkání v kariéře solidní střelou prověřil Bishopovu pozornost.
34:46'
Faksova třetí formace se zatím moc nepředvedla. Nic se na tom nezměnilo ani v tomto střídání, obrana Rangers hostující hráče rychle zastavila.
34:13'
Chytil ve středním pásmu přenesl puk doleva na Zibanejada, který jenom nahodil puk dopředu a odjel na střídačku.
33:25'
Hayes vybrusloval k modré čáře, u které ztratil stabilitu a nechybělo moc, aby se Stars dostali k nějakému protiútoku.
32:21'
Gavin Bayreuther hodně rád ukazuje světu svou tvrdou střelu. Teď ji vyslal z poslední vlny a pořádně vyprášil Lundqvistovu výstroj.
31:38'
Lias Andersson nezpracoval přihrávku na dlouhou hokejku a Rangers se museli na pár vteřin pověnovat také defenzivní činnosti.
31:10'
Ofsajd Dallasu dává prostor reklamní přestávce.
30:28'
Konečně se probudili také diváci, kteří během tradičního skandování vkládali naděje do Hayesovy střely z mezikruží. Ben Bishop další změnu stavu ale odmítl.
29:38'
Domácí vyrovnávají na 1:1! Staal dostal od Howdena puk na levou stranu, odkud přihrál před brankoviště. JIMMY VESEY se před Polákem otáčel a zády brance překvapil všechny přítomné bekhendovou střelou, která prošla mezi betony Bena Bishopa až do sítě. Asistence: Marc Staal, Brett Howden.
29:19'
28:47'
Tečované vyhození Stars zapříčinilo odlet puku ven ze hřiště. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
28:42'
Jimmy Vesey nohou protečoval do brankoviště Shattenkirkovu přihrávku z levého mantinelu. Bishop odolal a přerušil hru.
28:11'
Zibanejad převzal přihrávku přes osu kluziště a zpoza levého kruhu napřáhl ke střele, kterou zablokoval Roman Polák.
27:39'
Hosté bleskově vyhazují puk do Lundqvistova brankoviště, odkud začíná nová akce Rangers.
27:19'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Dickinson – 2 min., vysoká hůl).
27:16'
Dickinson ukončil rychlou akci Dallasu nepřesnou střelu z mezikruží. Z větší dálky to pak zkoušel i Lindell, ale trefil jen jednoho ze soupeřů.
26:54'
Mattias Janmark stál před střílejícím Hayesem a srazil jeho pokus mimo hrací plochu. Následuje komerční přestávka.
26:05'
25:39'
Smith vyhodil přes úplně celé hřiště a puk se tak dostal až za Bishopa, jehož týmu pomalu končí přesilová hra.
25:22'
Rozjetý Heiskanen byl u mantinelu rychle dostoupen a v časové tísni nahodil kotouč jenom do ochranné sítě za Lundqvistovou brankou.
24:56'
Radulov měl proti sobě až příliš překážel a Stars se opět vrátili s pukem o několik desítek metrů dozadu.
24:31'
Jason Spezza zavřel mantinelu a zabránil vyhození. Po několika dalších vteřinách se domácí přesto osvobodili.
24:05'
Smith poslal puk na zadní mantinel, kde ho dojížděl Roope Hintz. Toho podrazil Fredrik Claesson a je z toho další přesilovka pro Dallas.
23:24'
Úvodní gól může zápasu jenom pomoct. Doteď to bylo utkání hodně podprůměrné kvality.
22:17'
Dallas právě vstřelil branku!
Domácí svou velkou šanci neproměnili a z nenápadné akce Dallasu sami inkasovali první gól zápasu! Spezza vrátil puk na modrou, ze které Lindell přihrál doprava na TYLERA SEGUINA. Ten neměl ideální pozici ke střele, ale díky vynikající cloně od Benna zaskočil Lundqvista, který vůbec nic neviděl. Asistence: Esa Lindell, Jason Spezza.
21:32'
Benn propadl při vjezdu do útočného pásma. Vesey pádil do protiútoku dvou na jednoho, jenomže hosty po střele Howdena zachránil Ben Bishop!
21:12'
Ani začátek třetí přesilovky hostům nevyšel podle představ, po dvou vyhozeních přišli o čtyřicet vteřin.
20:31'
Zbytečný faul Miky Zibanejada, který byl druhý v závodě o nahozený puk a nešikovně trefil holí do obličeje Jamieho Benna.
Bodyčky: 8 – 6.
Už je to v této sezóně skoro tradice, že první třetina zápasu New Yorku Rangers končí remízou. Dnešek nebyl výjimkou, v úvodních dvaceti minutách se toho na ledě Madison Square Garen příliš zajímavého neudálo. Hra postrádá tempo, obě obrany pracují takřka bezchybně a odebírají puky hned v zárodcích útočných akcí. Do šaten se tak odchází za trvajícího stavu 0:0.
20:00'
19:43'
Vladislav Naměstnikov lehce tečoval prudkou střelu Smithe. Bishop neměl čas na reakci a byl víceméně trefen.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:24'
Comeau zezadu srazil Howdena, který už napřahoval ke střele z první. O faul se nejednalo a Dallas dostal puk do bezpečí.
17:49'
Rangers se zmohli jen na vyhození, po kterém se hosté chtěli dlouhým pasem vrátit do útoku, jenomže Faksa byl v ofsajdu.
17:13'
Janmark napadal Chytila a nenechal ho rozehrát. Český útočník chybku napravil, když opět zablokoval pokus Bayreuthera.
16:36'
O pár vteřin později se ruský forvard ke střele dostal. Lundqvista ale neprověřil, protože mu před brankovištěm pomohl blok Staala.
16:22'
Seguin zastavil puk na Radulova. Ten byl na ose hřiště rychle dostoupený a nedostal ani vteřinku na případnou střelu.
15:47'
Claessonova přihrávka byla nadzvednutá až do ochranné sítě a hra je přerušena. Vhazovat se bude po pravici Bena Bishopa.
14:49'
Filip Chytil lehce tečoval další střelu Gavina Bayreuthera a poslal puk do zadního mantinelu, odkud se odrazil až mezi modré čáry.
14:12'
Naměstnikov vyrušil Seguina během přechodu do útočné třetiny a Jamie Benn mezitím vjel do ofsajdu.
13:56'
Seguin se dostal k puku v pravém kruhu a hned střílel. Benn dorážel přímo ze vzduchu a trefil boční síť. Poté mu nevyšel rychlý obrat kolem branky, neboť se mu do cesty postavil Zibajenad.
13:19'
Po menší odmlce jsou domácí v útočném pásmu, jenže bránící Dallas je dlouhou dobu drží jen u krátkého mantinelu.
12:40'
Po ofsajdu Stars přichází na řadu krátký oddech při reklamní přestávce.
12:15'
Kreiderova zadovka odstartovala akci Dallasu. Na jejím konci byl střílející Blake Comeau, nicméně na bezbrankovém skóre se nic nezměnilo.
11:36'
Stars měli v přesilovce solidní tlak, ale přesto nevyprodukovali žádnou střelu na branku. Muži v modrém několik ran zablokovali.
11:20'
10:29'
Po více než minutě se Newyorčané konečně osvobodili a z posledních sil odjeli na střídačku.
10:07'
Benn se netrefil po přihrávce Spezzy. O chvíli později Seguin dvakrát centroval z pravé strany, ale ani jednou nikoho nenašel.
09:46'
Rangers už jsou ve čtyřech, ale musí čelit nepříjemnému tlaku Hvězd. Lindellova rána nicméně letěla mimo a ta od Seguina neprošla.
09:20'
Hodně přísné dvě minuty pro Brandana Smithe, který údajně podrazil Raulova. Ruský útočník šel k ledu hodně ochotně a není se co divit, že se divákům vyloučení nepozdává.
09:20'
08:53'
Dallas chvíli slibně rotoval v útočném pásmu, jenže si nepomohl žádnou přihrávkou, kterou by mohla začít smysluplnější kombinace.
08:16'
Právě Kreider na druhé straně přihrál před levý kruh, odkud natáhl ke střele Shattenkirk, ovšem Bishop zasahovat nemusel.
07:56'
Bayreuther dvakrát pálil zpoza pravého kruhu. Nejprve minul a ve druhém případě napálil Chrise Kreidera.
07:34'
Tak tahle přesilovka se Rangers rozhodně nepovedla. Po krátké chvíli musela skončit, neboť Vladislav Naměstnikov při návratu do obrany sekl Dickinsona.
07:32'
Pionkova rána byla sražená příhodně pro hosty. Dickinson vyrazil do protiútoku a zprava přihrál Comeauovi, který si vylámal zuby až na brankáři Lundqvistovi.
07:20'
Rozhodčí viděli v jeden moment na ledě příliš mnoho hráčů v bílozelených dresech a dali Newyorčanům k dispozici úvodní přesilovou hru. Trest odpyká Ničuškin.
07:18'
Blake Comeau měl trochu prostoru na pravém křídle, kde přenechal kotouč Pitlickovi a ten ho tvrdou ranou poslal do Lundqvistova betonu.
06:59'
Polák rychle přispěchal k červené čáře a nahodil puk na zadní mantinel, kde ho po menší pranici ukořistili domácí.
06:26'
Elitní formace Dallasu další zakončení nevymyslela a po vyhození zamířila na hráčskou lavici.
05:59'
Zatímco se zpod mantinelu sbíral Naměstnikov, tak Miro Heiskanen pálil z osy hřiště a poprvé vážněji zaměstnal pozorného Lundqvista.
05:24'
Dickinson narazil do čárového sudího, který se z rány rychle oklepal. Hodně opatrný úvod může pokračovat.
04:19'
Poprvé se kotouče dotkl také král Henrik, ke kterému doletělo nahození ze středního pásma. Žádné starosti pro Rangers z toho nepramenily.
03:56'
Těžit z toho mohl Tony DeAngelo, jehož střelu zápěstím Bishop svou výstrojí přesměroval mimo tři tyče.
03:41'
Vynikající forčeking českého útočníka Chytila ještě udržel puk v útočném pásmu domácích Rangers.
02:57'
Až na konci třetí minuty nastalo menší vzrušení po Zibanejadově střele zpoza pravého kruhu. Bishop puk jenom vyrazil, ale dorážky se nekonaly.
02:15'
Icing také od hostujících hokejistů. První minuty moc atraktivní pro spoře zaplněné ochozy rozhodně nejsou.
01:59'
Fredrik Claesson pod tlakem napadajícího soupeře nezvládl rozehrávku z vlastní třetiny a puk doklouzal až na zakázané uvolnění.
01:19'
Začátek zápasu je hodně rozkouskovaný, další prodleva nastává kvůli výletu kotouče na jednu ze střídaček.
00:56'
Filip Chytil se neprosadil v boji v rohu útočného pásma a muži v tradičních modrých dresech se museli vrátit do středu hřiště.
00:09'
Pár vteřinek po úvodním buly mezi Tylerem Seguinem a Mikou Zibanejadem vjeli domácí hokejisté do postavení mimo hru.
00:01'

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – Pionk, M. Staal (A), Shattenkirk, Claesson, DeAngelo, Br. Smith – Chytil, K. Hayes, Kreider – Fast (A), Zibanejad (A), Naměstnikov – R. Strome, B. Howden, Vesey – Fogarty, L. Andersson, C. McLeod.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Honka, Lindell, Hanley, Heiskanen, R. Polák, Bayreuther – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Ničuškin, Spezza (A), Janmark – Comeau, Faksa, Pitlick – Dickinson, G. Smith, Hintz.

Rozhodčí: Peel, StLaurent – Driscoll, Berg.
Československá stopa v utkání

Útočník, 19 let, 20 zápasů, 6 bodů (3+3)

Roman Polák (DAL)
Obránce, 32 let, 17 zápasů, 1 bod (1+0)

Radek Faksa (DAL)
Útočník, 24 let, 20 zápasů, 6 bodů (3+3).

New York Rangers

Od tradiční klubu z Manhattanu se toho po tragické předchozí sezóně moc nečekalo a ani nebylo velkým překvapením, že se mu začátek základní části vůbec nepovedl. Z úvodních jedenácti zápasů jen jednou zvítězil v základní hrací době a usadil se na chvostu Východní konference. S koncem října však přišel až nečekaně strmý vzestup, Rangers během čtrnácti dnů získali třináct ze čtrnácti možných bodů a zastavit je dokázali až městští rivalové Islanders, kteří v přestřelce vyhráli 7:5. I díky střelecké formě Filipa Chytila svěřenci Davida Quinna porážku ihned odčinili, když před dvěma dny porazili Floridu 4:2.

Nejproduktivnější hráči:
• C. Kreider – 18 bodů (11+7)
• M. Zibanejad – 17 bodů (7+10)
• K. Hayes – 13 bodů (4+9).
Dallas Stars

Svěřenci Jima Montgomeryho jdou do zápasu ze solidního pátého místa Západní konference. Po jedenácti výhrách a devíti porážkách mají na kontě čtyřiadvacet bodů a od druhé Minnesoty je dělí pouze jedno vítězství. V posledních dnech se Dallas potýká s absencí stěžejního beka Johna Klingberga, k němuž se na marodce přidal i další obránci Carrick, Methot a Johns. Z předchozích pěti zápasů Dallas přesto jen jednou nebodoval, po prohře 1:2 s Columbusem navíc udolal 1:0 Boston a o den později také NY Islanders v poměru 6:2.

• T. Seguin – 20 bodů (6+14)
• J. Benn – 17 bodů (7+10)
• A. Radulov – 15 bodů (8+7).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od jedné hodiny se můžeme těšit na utkání mezi New Yorkem Rangers a Dallasem Stars!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.