NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Flyers - 9. prosince 2018   21:00

Winnipeg
Winnipeg
11:38' Connor  • 14:36' Morrissey (Ehlers, Perreault) • 27:31' B. Tanev (Morrissey, Scheifele) • 34:31' Byfuglien (Laine, Scheifele) • 35:59' Wheeler (Scheifele) • 41:41' Little (T. Myers, Ehlers) • 48:03' T. Myers (Laine)
7:1
(2:1, 3:0, 2:0)
Flyers
Flyers
17:34' Voráček  (Sanheim, Patrick)
Winnipeg
Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien, Chiarot (A), T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little, Connor – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Roslovic, Lemieux.
Dean Morton, Dan O'Halloran – Brandon Gawryletz, Brian Mach
Bell MTS Place, Winnipeg
Flyers
Neuvirth (28. Stolarz) – Gostisbehere, Provorov, MacDonald (A), Hägg, Gudas, Sanheim – Konecny, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Simmonds (A), Patrick, Voráček – Weise, Laughton, M. Raffl – Weal, Lehterä, Lindblom.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Bodyčeky: 17:18
Je konec. Winnipeg dnes debaklem 7:1 smázl Philadelphii.
Začátek zápasu patřil jasně Philadelphii, ale do vedení šli ve 12. minutě domácí, když se prosadil Kyle Connor. V 15. minutě Winnipeg získal přesilovou hru, kterou využil, ale tentokrát se trefil Josh Morrissey. V 18. minutě ale rozveselil hostující diváky svou skvělou tečí Jakub Voráček.
Ve 28. minutě zvýšil náskok zpátky na dvě branky Brandon Tanev a brankář Michal Neuvirth po této třetí obdržené brance byl vystřídán. V 15. minutě Jets získali druhou přesilovku a i tentokrát jí využili, když se trefil Dustin Byfuglien. O minutu později se prosadil dokonce v oslabení Blake Wheeler a Winnipeg tak vede už 5:1. Ke konci třetiny ještě došlo k šarvátce.
Ve 42. minutě domácí využili další přesilovku, tentokrát se trefil Bryan Little. Ve 49. minutě ještě upevnil výsledek na 7:1 Tyler Myers.

59:22'
Nolan Patrick se snažil vybojovat puk v pásmu soupeře, ale k němu se nakonec nedostal.
58:10'
Tvrdá rána Ivana Provorova skončila opět jen na zákroku Hellebuycka.
57:40'
Winnipeg bezpečně drží kotouč na svých holích.
56:10'
Wayne Simmonds to zkusil z levé strany, ale Connor Hellebuyck s jeho pokusem neměl žádný problém.
55:45'
Poté přišla střela ze strany hostů, ale Connor Hellebuyck si připsal jen další úspěšný zákrok.
55:32'
Andrew MacDonald nebezpečně nahodil kotouč před bránu z pravé strany, ale tam nebyl nikdo v dresu Flyers, který by zakončoval.
55:12'
Dnešní zápas se už spíše jenom dohrává a nevidíme tak momentálně příliš atraktivní hru.
54:49'
Kotouč nyní skončil jen na zakázaném uvolnění z pohledu domácích.
54:32'
Domácí se nedostali ke střele, jelikož přišla pouze nepřesná přihrávka.
53:49'
53:18'
Jets se sice snaží něco vymyslet v útočném pásmu, ale Philadelphia se po chvíli opět vysvobodila.
52:49'
V této přesilovce účinkují spíše hráči Winnipegu ze třetí a čtvrté formace, kteří by jí normálně nehráli.
52:15'
Mathieu Perreault tak zamířil rovnou do šaten, ovšem to Winnipegu v dnešním zápase nijak vadit nemusí, jelikož o fantastický náskok už nepřijdou.
52:15'
Nyní se hra přerušila, jelikož na ledě zůstal ležet Mathieu Perreault, který byl tvrdě atakován Dale Weisem, o kterém absolutně vůbec nevěděl.
51:49'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (2 min. – vysoká hůl).
51:37'
Provorov prověřil Hellebuycka střelou z levé strany, ale domácí brankář si s ní poradil.
51:16'
Flyers pouze nahodili puk do útočné třetiny a pokud by mohli, tak by raději ukončili dnešní zápas, ovšem budou muset ještě vstřebat něco málo přes osm minut tohoto utrpení na ledě Winnipegu.
50:25'
Anthony Stolarz raději schoval kotouč pod svojí lapačkou a následuje komerční přestávka.
49:29'
Nyní byly k vidění šance na obou stranách. Nejprve hodně zaváhal hostující obránce, ovšem to domácí hráč nepotrestal a posléze se Philadelphia dostala dopředu, ale ani tentokrát z toho nebylo nic vážnějšího.
48:03'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Tak tohle už je pořádný debakl, jelikož Jets vedou už 7:1! Patrik Laine si připisuje už druhou asistenci v dnešním utkání a celkově tak teprve pátou v letošní sezóně. Tentokrát tenhle finský borec skvěle posunul kotouč na TYLERA MYERSE a ten před bránou Stolarze zachoval chladnou hlavu a mazácky vystřelil k levé tyči. Asistence: Patrik Laine.
47:36'
Fanoušci se v Bell MTS Place ve Winnipegu skvěle baví a probíhá tady mexická vlna.
46:52'
Philadelphia se sice snaží něco vymyslet, ale až na začátek dnešního zápasu zatím tahá za kratší konec a o vítězi je s velkou pravděpodobností rozhodnuto.
45:29'
Nyní vypálil zatím jediný úspěšný střelec Flyers v dnešním zápase Jakub Voráček, ale Connor Hellebuyck si s jeho pokusem poradil.
45:05'
Simmondsova střela z pravé strany byla nepřesná a posléze skončil kotouč ve středním pásmu.
44:12'
43:58'
Gudas zablokoval střelu Laineho, ale domácí stále drží puk v útočném pásmu.
43:45'
Nyní se hra přerušila, jelikož kotouč skončil mimo hrací plochu a následuje vhazování před bránou Stolarze.
43:12'
Jets bez problémů drží kotouč v útočné třetině.
42:37'
Domácí mužstvo navíc pokračuje v přesilovce, jelikož ve druhé třetině dostal Robert Hägg pětiminutový trest.
41:41'
Fantastická akce domácích, kteří tak využívají i tuto přesilovou hru! Ehlers poslal kotouč na pravou stranu, kde puk vrátil před bránu Myers a následně zakončoval do odkryté svatyně BRYAN LITTLE. Asistence: Tyler Myers a Nikolaj Ehlers.
41:21'
Nyní skončil kotouč mimo hrací plochu a Winnipeg tak bude pokračovat skoro tři minuty v přesilovce 5 na 4.
41:12'
41:08'
Následně musel být připraven Anthony Stolarz, ale ten si se střelou Mathieu Perreaulta z pravé strany poradil.
40:50'
Už ve hře 4 na 4 se chtěl dostat dopředu Ivan Provorov, ale to se mu nepodařilo.

Bodyčeky: 7:9
Druhá perioda je u konce Winnipeg si vytvořil naprosto parádní zákrok, jelikož vede už 5:1. Ve 28. minutě zvýšil náskok zpátky na dvě branky Brandon Tanev a brankář Michal Neuvirth po této třetí obdržené brance byl vystřídán. V 15. minutě Jets získali druhou přesilovku a i tentokrát jí využili, když se trefil Dustin Byfuglien. O minutu později se prosadil dokonce v oslabení Blake Wheeler a Winnipeg tak vede už 5:1. Ke konci třetiny ještě došlo k šarvátce a ve třetí dvacetiminutovce se bude pokračovat ve hře 4 na 3.
40:00'
39:43'
Laineho rána ve hře 4 na 3 skončila pouze vedle hostující svatyně.
39:12'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Robert Hägg – 5 min., naražení zezadu + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, hrubost). Trest odpyká Mark Scheifele.
39:12'
Velice tvrdý hit předvedl hostující hráč a bude se tak opět vylučovat, ovšem následně ještě došlo k šarvátkám a Gudas si vybral to největší co mohl, čímž je Dustin Byfuglien, ale rozhodčí nakonec nenechali tyto dva bitkaře se dostat ke rvačce!
39:05'
Nyní skončila střela domácích zblokována v ochranné síti a posléze se samozřejmě Radko Gudas dostal do požduchování, ale nic vážnějšího z toho nakonec není.
38:43'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ivan Provorov – 2 min., hákování).
38:22'
Laine byl zfaulován, ale Winnipeg to ještě zkouší v šesti a drží soupeře pod tlakem.
37:50'
Kyle Connor si skvěle najel před bránu a zakončoval po přihrávce z levé strany, ovšem Stolarz předvedl skvělý zákrok!
37:00'
35:59'
Domácím dnešní zápas vychází naprosto skvěle, jelikož se prosazují také v oslabení! Scheifele ze svého pásma vyhodil kotouč, který si hostující hráč nedokázal zpracovat a BLAKE WHEELER se tak dostal do úniku, který zakončil bekhendovým blafákem pod víko. Asistence: Mark Scheifele.
35:36'
A opět vystřelil Jakub Voráček tvrdou střelu, ale domácí gólman si i tentokrát připsal úspěšný zákrok.
35:20'
Voráčkova střela skončila na zákroku Hellebuycka a posléze letěl kotouč do ochranné sítě.
35:00'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., podrážení).
34:31'
I druhou přesilovou hru Jets využívají a tentokrát už po pěti vteřinách! DUSTIN BYFUGLIEN to zkusil od modré a čistým průstřelem překonal Stolarze. Asistence: Patrik Laine a Mark Scheifele.
34:26'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., nedovolené bránění).
33:38'
A opět je puk jen mimo hrací plochu a hra je tak opět přerušena.
33:16'
Adam Lowry vypálil jen vedle levé tyče a Anthony Stolarz tak zasahovat nemusel.
33:00'
Nyní kotouč skončil mimo hrací plochu a následuje tak buly ve středním pásmu.
32:29'
Posléze si Anthony Stolarz poradil se střelou domácího hráče a následně se hra přerušila, jelikož právě hostující brankář měl problémy s maskou.
31:56'
Flyers se snažili něco vymyslet, ale Wayne Simmonds se nedostal přes domácího obránce.
30:48'
Tentokrát se Jets provinili ofsajdem a následuje vhazování ve středním pásmu.
30:36'
Anthony Stolarz nadvakrát dokázal přikrýt kotouč svou lapačkou.
30:24'
Josh Morrissey vyprodukoval tvrdou střelou od modré, ale ta skončila jen v moci brankáře Stolarze.
30:00'
Polovina základní hrací doby je u konce. Philadelphia sice vede v počtu střel, ovšem hlavní je brankové skóre a to zatím lépe vypadá pro domácí Winnipeg.
29:41'
Radko Gudas nyní vyhodil puk přes celé kluziště a jedná se tak o zakázané uvolnění.
29:00'
Anthony Stolarz si nyní poradil se střelou domácího hráče.
27:31'
Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Michal Neuvirth, přichází Anthony Stolarz.
27:31'
Domácí jdou zpátky do dvoubrankového vedení! Celá akce začala v obranném pásmu domácích, kde hostující hráč přišel o kotouč a Tanev se vydal dopředu, kde následně předal puk Morriseyovi, který to zkusil, ovšem s jeho střelou si ještě Michal Neuvirth poradil, ale na dorážku BRANDONA TANEVA už nestačil. Asistence: Josh Morrissey a Mark Scheifele.
26:36'
Wayne Simmonds byl připraven u levé tyče na zakončení, ale byl příliš blízko domácího brankáře a následně do něj pouze napálil kotouč.
25:47'
A najednou tady byla obrovská šance Flyers, když se naprosto sám ocitl před bránou soupeře Scott Laughton, ale ten Hellebuycka nepřekonal!
25:32'
Ve druhé třetině jsme se zatím nedočkali nějaké větší šance a bruslí se převážně z jedné strany na druhou.
25:02'
Mark Scheifele se neprocpal mezi obránci soupeře a Philadelphia tak získala kotouč na své hole.
24:17'
Poté se hosté dostali do zakončení, ovšem Connor Hellebuyck si poradili bez problémů.
23:43'
Jets posléze zatlačili soupeře, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
23:26'
Posléze si Michal Neuvirth připsal úspěšný zákrok proti střele domácího hráče.
22:55'
Winnipeg nic vážnějšího v útočném pásmu nevymyslel a Flyers tak dostali kotouč do bezpečí.
21:56'
Patrik Laine si udělal místo, ale už čtyři zápasy se neprosadil a i tentokrát šla jen rána vedle brány.
21:18'
Gudasova střela z pravé strany se odrazila od mantinelu na druhou stranu, kde se dostal do zakončení hostující hráč, ale Connor Hellebuyck se včas přesunul.
20:33'
Philadelphia hned na začátku druhé periody obsadila pásmo soupeře, ale střela Ivana Provorova z levé strany skončila v moci Hellebuycka.

Bodyčeky: 8:6
První třetina je u konce a dočkali jsme se hned tří branek. Začátek zápasu patřil jasně Philadelphii, ale do vedení šli ve 12. minutě domácí, když se prosadil Kyle Connor. V 15. minutě Winnipeg získal přesilovou hru, kterou využil, ale tentokrát se trefil Josh Morrissey. V 18. minutě ale rozveselil hostující diváky svou skvělou tečí Jakub Voráček a Winnipeg tak vede 2:1.
20:00'
19:45'
Michael Raffl čekal před bránu na dorážku, ale Connor Hellebuyck si pohlídal kotouč po střele zpoza modré čáry.
19:12'
Následně se k puku sice dostali Jets, ale ti nedokázali nic velkého vymyslet.
18:36'
Philadelphii vstřelená branka hodně nakopla a opět se snaží něco vymyslet v útočné třetině.
17:34'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Flyers snižují na konci první třetiny! Sanheimovou ránu od modré skvěle tečoval český útočník JAKUB VORÁČEK a kotouč zapadl za záda Hellebuycka! Asistence: Travis Sanheim a Nolan Patrick.
16:49'
Nyní si zákrok připsal domácí brankář.
16:07'
Mark Scheifele mohl zvýšit náskok domácích, ale jeho rána pouze orazítkovala tyč hostů!
15:52'
A opět se Winnipeg dostal dopředu, ale zatím se to obešlo beze střely.
14:36'
Jets využívají první přesilovou hru a jdou tak do dvoubrankového vedení! Ehlers nabil JOSHU MORRISSEYOVI, který se střelou neváhal a z první tvrdě vypálil pod horní tyč. Asistence: Nikolaj Ehlers a Mathieu Perreault.
14:06'
Následně sice Jets drželi kotouč v útočném pásmu, ale posléze hosté vyhodili kotouč.
13:04'
Laine ztratil puk a Flyers se tak dostali do rychlého útoku, ovšem ten Philadelphia překombinovala a nebylo z toho tak nic nebezpečného.
12:48'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., hrubost).
11:38'
Domácí dávají gól a jdou tak do vedení! KYLE CONNOR se dostal ke střele z mezikruží a jeho ránu pravděpodobně ještě zdvihl jeden z hostujících hráčů a Michal Neuvirth tak inkasuje. Bez asistence.
10:50'
Winnipeg se dopustil zakázaného uvolnění a následuje tak buly před bránou Connora Hellebuycka.
09:48'
Poslední minuty se hra dost uklidnila a vidíme jen takovou nahazovanou z jedné strany na druhou.
08:50'
Jets se dostali s pukem do útočné třetiny, ovšem tam za bránou nic nevymysleli a Flyers vyhodili kotouč.
08:02'
Dustin Byfuglien vyzkoušel Neuvirtha střelou z pravé strany, ale ta nic velkého nepřinesla, jelikož český brankář byl připraven.
07:40'
Nyní se Philadelphia dopustila jen ofsajdu a následuje tak buly ve středním pásmu. Hra se tak poslední minuty hodně kouskuje.
07:13'
Tentokrát se už sice Jets dostali do zakončení na druhé straně, ale Michal Neuvirth si s teprve druhou střelou poradil.
06:59'
A opět musel být připraven Hellebuyck, který si tak připsal další úspěšný zákrok.
06:33'
Hosté jsou zatím jasně lepším týmem a připsali si již třináctou střelu na bránu!
06:01'
05:10'
Rozhodčí se ještě šli podívat k videu, aby následně potvrdili, že kotouč neskončil za brankovou čárou.
05:10'
Philadelphia držela soupeře pod tlakem a Connor Hellebuyck měl hodně práce, ale domácí brankář podržel svůj tým!
04:28'
Hosté se sice dostali do zakončení, ale to letělo jen vedle domácí svatyně.
04:01'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., podrážení).
03:09'
Jori Lehterä zkoušel zakončit z pravé strany, ale Connor Hellebuyck ukryl kotouč ve své lapačce.
02:12'
Opět Philadelphia pouze nahodila kotouč do pásma soupeře a jela vystřídat své formace.
01:15'
Flyers sice nahodili puk do útočné třetiny ze své poloviny, ale následně byl u kotouče jako první hostující útočník a nejednalo se o zakázané uvolnění.
00:36'
Winnipeg se dostal po pravé straně dopředu, ale tam následně Andrew MacDonald masíroval Nikolaje Ehlerse zezadu a už to vypadalo na bitku, ovšem k té nakonec nedošlo.
00:01'

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Niku, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little, Connor – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Roslovic, Lemieux.

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Stolarz) – Gostisbehere, Provorov, MacDonald (A), Hägg, Gudas, Sanheim – Konecny, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Simmonds (A), Patrick, Voráček – Weise, Laughton, M. Raffl – Weal, Lehterä, Lindblom.

Rozhodčí: Dean Morton, Dan O'Halloran – Brandon Gawryletz, Brian Mach.
Philadelphia Flyers:

Philadelphia je momentálně ve Východní konferenci na třinácté příčce s dvaceti sedmi body a skóre 85:94. V posledním utkání zavítala na led Buffala. Tam se ale před 18 283 diváky dostali do vedení v první třetině Sabres, kteří jí vyhráli 2:1. Ve druhé periodě ovšem Flyers srovnali a v poslední dvacetiminutovce nasázela Philadelphia do soupeřovy brány hned čtyři trefy a vyhrála tak 6:2. Nejproduktivnějším hráčem je s třiceti šesti body Giroux, který je s jedenácti góly také nejlepším střelcem.
Winnipeg Jets:

Winnipeg je momentálně v Západní konferenci na čtvrtém místě s třiceti šesti body a skóre 94:79. Po čtyřech výhrách přivítali na svém ledě St. Louis Blues. Na toto utkání dorazilo 15 321 diváků, kteří ovšem moc gólů neviděli, konkrétně pouze jeden jediný, který vstřelil ve 35. minutě v přesilové hře Parayko. Winnipeg v tomto zápase nedokázal využít ani jednu z šesti přesilovek, zatímco St. Louis se to povedlo z jedné jediné. Nejproduktivnějším hráčem je s šestatřiceti body Wheeler, ale nejlepším střelcem je s dvaceti jedna body Laine.
V dalším zápase NHL se proti sobě utkají týmy Winnipeg Jets a Philadelphia Flyers. Naposled se spolu tato mužstva utkala před devíti měsíci na ledě Flyers, kteří vyhráli 2:1. Dnes se ovšem bude bojovat v Bell MTS Place ve Winnipegu. Tato hala nabídne kapacitu pro 16 345 diváků. Úvodní buly je naplánováno na 21:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.