NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Kings - 23. října 2021   02:30

Dallas
Dallas
19:21' Seguin (R. Suter, M. Heiskanen) • 50:58' M. Heiskanen (Pavelski, Seguin) • 64:15' Gurjanov (M. Heiskanen, Hintz)
3:2
(1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)
Kings
Kings
17:11' Kopitar  (Arvidsson, D. Brown) • 37:32' Vilardi  (Kaliyev, S. Walker)
Dallas
Pochmara, Meier – Gawryletz, Deschamps
American Airlines Center, Dallas
18 532 diváků
Kings

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.

V oslabení: 0:0
Čtyřicet minut byl Dallas v utkání mnohem horším týmem, ale díky znovu skvělému Holtbymu domácí celek prohrával před poslední dvacetiminutovkou pouze o jednu branku. Tuto ztrátu se následně Stars podařilo smazat a poslat zápas do prodloužení.

V něm jsme mohli vidět mnoho zajímavých momentů na obou stranách, ale ten rozhodující přišel jen 45 vteřin před koncem, kdy svým bekhendovým zakončením dokonal obrat domácích Gurjanov.

Dallas Stars tedy nakonec slaví hodně šťastné vítězství 3:2 nad Los Angeles Kings, jenž si však za svůj velmi dobrý výkon porážku vůbec nezasloužilo.

Svěřenci Ricka Bownesse tedy i svou třetí výhru v této sezóně slaví až nastaveném čase.
64:15'
Dallas právě vstřelil branku!
Stars otáčejí stav tohoto utkání, když se přeci jen dočkáváme branky v tomto nesmírně napínavém prodloužení. DENIS GURJANOV vzal vše na sebe. Najel s pukem po pravé straně k bráně Los Angeles, kde jej bekhendem poslal do vzdálenějšího růžku hostující klece, a rozhodl tak o výhře domácího týmu. Asistence: Miro Heiskanen, Roope Hintz.
64:01'
Holtby musel nyní během krátké chvíle předvést hned dva zákroky, když na něj nejdříve vystřelil Walker a poté ještě Arvidsson.
63:35'
Hra se nám nyní trochu uklidnila.
62:52'
Radulov nahrál křižně Bennovi, jehož okamžitou střelu však Quick parádně vychytal. Benn poté i dorážel, jenže přestřelil bránu Los Angeles.
62:00'
Brown byl zcela sám před Holtbym, kam i dostal přihrávku, ale příliš před domácím brankářem míchal s pukem a Holtby zasáhl svou hokejkou a vypíchl puk.
61:44'
Kings jeli ve dvou na jednoho, kde Roy vše řešil přímou střelou, která skončila přesně v lapačce Holtbyho, jenž chtěl rychle rozehrát, ale píšťalka rozhodčího byla rychlejší.
60:58'
Heiskanen se vydal s pukem do útočného pásma, kde vyslal hodně nepříjemnou střelou, kterou Quick vyrazil.
60:37'
Kopitar parádním pasem vyslal Walkera, který poté v útoku dvou na jednoho hledal Arvidssona, ale skvělý obranný zákrok předvedl Benn.
60:04'
Úvodní vhazování patřilo domácím hokejistům.
60:01'
Pro Los Angeles je to jejich první prodloužení v sezóně. Dallas už musel do prodloužení dvakrát a v obou případech Stars i zvítězili, když to v jednom případě bylo až po nájezdech.
Dallasu se ve třetí třetině podařilo vyrovnat stav utkání, když v přesilovce vyrovnal Heiskanen a zápas nám jde za stavu 2:2 do prodloužení.
60:00'
59:26'
Kupari se málem prodral do samostatného úniku, ale na poslední chvíli jej zastavil Lindell.
59:08'
Vstupujeme do poslední minuty závěrečné dvacetiminutovky tohoto zápasu.
58:18'
Arvidsson měl vedení Los Angeles na své hokejce, když obdržel přihrávku na hranici levého kruhu, kde byl zcela sám a následně si ještě snažil Holtbyho vytáhnout z brány, jenže domácí brankář útočníka Kings skvěle vychytal.
57:44'
Lizotte vletěl s pukem do útočného pásma, kde následně od mantinelu i vystřelil a kotouč skončil přesně v lapačce domácího brankáře.
56:43'
Danault jen nahodil puk směrem na domácího brankáře, který si kotouč nechal pro sebe.
56:22'
Gurjanov se pokusil zakončit z hodně velkého úhlu a následně jen trefil boční konstrukci hostující klece.
55:45'
Po delší době se musel předvést i Holtby, který likviduje střelu Arvidssona z pravého kruhu.
55:18'
Peterson se pokusil o zakončení zpoza hostující klece, ale Quick se zde stihl přesunout.
54:45'
Seguin nahrával na střed útočného pásma Bennovi, jehož přízemní střela skončila na betonech Quicka.
54:30'
Radulov se snažil překvapit Quicka střelou od mantinelu, ale hostující brankář kotouč vyrazil za svou bránu.
54:02'
Po delším souboji u mantinelu se puk odrazil k hostujícímu brankáři, který jej raději schoval pod svou lapačku.
53:38'
V závěru přesilové hry Lindell nahrával na levou stranu Radulovovi, jenž poté ještě před bránou hledal Pavelského, ale kotouč si sebral Quick.
53:08'
Lindellovo nahození od modré čáry zastavil Edler, který poté i puk vyhodil.
52:52'
Kotouč je opět u domácího brankáře.
52:32'
Po další zblokované střele Seguina se Los Angeles podařilo vyhodit puk z obranného pásma.
52:04'
Seguin vyslal svou střelu z pravé strany a jeho pokus Quick lehce tečoval mimo svou bránu.
51:35'
Jenže hra v plném počtu Los Angeles příliš dlouho nevydržela, když se Matt Roy (LAK) dopustil dalšího zbytečného faulu. Na útočné modré nedovolené bránil jednoho z domácích a ti si zahrají další přesilovku.
50:58'
Stars využívají přesilovou hru! Seguin přihrál kotouč na levou stranu Pavelskému, který ihned adresoval svůj pas na MIRA HEISKANENA a finský obránce se trefil přesně ke vzdálenější tyči. Domácí se prosadili chvíli po konci prvního trestu. Asistence: Joe Pavelski, Tyler Seguin.
50:29'
Hostům se však podařilo dostat puk do středního pásma.
50:18'
Tak domácím hokejistům se naskýtá velká příležitost vyrovnat stav utkání, když Matt Roy (LAK) z obranného pásma poslal puk do ochranné sítě a dostává dvě minuty. Stars budou hrát 36 vteřin proti třem.
50:18'
Stars si berou svůj oddechový čas.
49:56'
Suterovo nahození od modré čáry bylo zblokováno hostující obranou do ochranné sítě.
49:40'
Seguin dostal nabito do levého kruhu, ale tentokrát jeho střelu Quick vyrazil.
49:11'
Los Angeles se podařilo vytlačit domácí celek do středního pásma.
48:54'
Sean Walker (LAK) v útočném pásmu hodně zbytečně podrazil Raffla, a tak za své počínání dostává dvě minuty.
48:14'
Pavelski se dostal k zakončení od modré čáry a jeho střela skončila na bránícím hráči Los Angeles.
47:58'
Kings nyní jen posílají puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění. Vhazovat se tedy bude před Quickem.
47:16'
Stars se snaží dostat do svého útočného pásma, ale zatím je jejich snaha hodně neúspěšná.
46:45'
Hosté jeli ve třech na jednoho, kde nakonec Arvidsson příliš otálel svou přihrávkou a jeho zakončení se navíc od ležícího hráče Dallasu odrazilo mimo hrací plochu.
46:13'
Petersen hledal svým křižným pasem Pavelského, ale toho si skvěle pohlídali hostující obránci.
45:37'
Kings opět vytlačili domácí celek ze svého obranného pásma.
44:24'
Los Angeles drží puk ve svém útočném pásmu, kde hostující hokejisté sbírají cenné vteřiny ze třetí třetiny.
43:28'
Hintz měl opět namířeno za bránu Los Angeles, ale nakonec nahrával mezi kruhy, ale zde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
42:28'
Iafallo zahrozil na druhé straně, když se snažil zakončit z pravé strany, ale Holtby byl u své tyče připraven.
41:58'
Po následném vhazování se k zakončení dostal Heiskanen, které Quick ani nevěděl, jak chytnul, protože jej kotouč trefil do jeho vyrážečky.
41:48'
Stars jen nahodili puk na hostujícího brankáře, který si jej raději ponechal ve své lapačce.
41:08'
Hintz objel s pukem hostující klec a chtěl puk zasunout za Quicka, který se zde stihl přesunou, ale kotouč se poté odrazil před Gurjanova, jenž nedokázal trefit puk do odkryté brány Los Angeles.
40:37'
Na druhé straně poté přihrával Kopitar Brownovi, jehož rychlou střelu Holtby vyrazil mimo svou klec.
40:20'
Nicméně Stars zavezli puk do svého útočného pásma, kde jej chvíli drželi v rohu kluziště.
40:01'
Los Angeles ještě bude hrát necelou minutu v početní výhodě.
40:01'
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 10:30
Zblokované střely: 14:9
Hity: 18:10
Vyhraná vhazování: 14:15
Los Angeles i ve druhé třetině pokračovalo ve své velmi dobré hře a velká většina této části se spíš jen hrála v obranném pásmu Dallasu. V závěru druhé dvacetiminutovky se na Doughtyho hodně likvidačního zákroku dopustil Hakanpää a v dlouhé pětiminutové přesilovce se Kings konečně podařilo vstřelit druhou branku. O tu se postaral Vilardi, jenž poté měl ještě jednu velkou šanci.

Dallas je zatím ve svém prvním domácím utkání hodně neškodný a pro domácí fanoušky musí být výkon jejich oblíbenců velkým zklamáním.
40:00'
39:39'
Glendening drží puk v útočné třetině Dallasu, kde sbírá cenné vteřiny z dlouhého oslabení.
39:18'
Vilardi vyslal další nebezpečnou střelu z pravého kruhu, kterou se tentokrát Holtbymu podařilo vyrazit mimo svou klec.
38:46'
Po zblokované střele Kopitara se k puku dostal Hintz, který jej vypíchl do středního pásma.
38:18'
Stars však dokázali zaútočit i ve svém oslabení, když Raffl tečoval nahození Heiskanena těsně vedle brány LA.
37:32'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Kings využívají přesilovou hru! Kaliyev vyslal parádní křižný pas do pravého kruhu na GABRIELA VILARDIHO, jehož střela sice trefila Holtbyho do ramene, ale od něj se kotouč odrazil za záda domácího brankáře. Asistence: Arthur Kaliyev, Sean Walker.
37:10'
Dallasu se podařilo získat puk a následně jej ihned poslali přes všechny čáry.
36:41'
Royovo nahození od modré čáry bylo zblokováno domácí obranou do rohu kluziště.
35:59'
Los Angeles tedy budou do konce druhé třetiny hrát početní výhodu, ale přišli o jednoho ze svých nejdůležitějších hráčů.
35:59'
Tak tady se není ani o čem bavit. Doughty je ze hry, když mu na střídačku pomáhají spoluhráči a zápas končí i pro finského obránce Janiho Hakanpu (DAL), jenž dostává pět minut a trest do konce utkání.
35:59'
Tak to byl hodně ošklivý zákrok na hostujícího obránce Doughtyho, když jej zřejmě Hakanpää trefil kolenem do kolena a tohle není nikdy příjemné.
35:20'
Po chybě Kera se k puku dostal Arvidsson, který ihned přihrával na střed útočného pásma Kopitarovi, ale do jeho zakončení se položil obránce Hanley.
34:44'
O převaze Los Angeles hovoří jasně i počet střel na bránu, kde Kings vedou jasně 27:9.
34:15'
Druhá třetina je jasně v režii hostujících hokejistů, kteří v ní skoro Dallas ani pořádně nepustili do svého obranného pásma.
33:48'
Edler se dostal k odraženému puku na levé straně útočného pásma, jenže jeho následná rána letěla hodně mimo.
33:18'
Po delší době můžeme opět sledovat hru v plném počtu hráčů.
32:52'
Stars nyní z obranného pásma poslali puk na hostující střídačku, a tak se dvě vteřiny před koncem jejich dalšího oslabení bude vhazovat před Holtbym.
32:28'
Heiskanen získal za bránou Dallasu kotouč a společně s Rafflem se jim poté podařilo poslat jej co nejdále od své klece.
31:56'
Holtby musel vyrazit další ránu od modré z hole Walkera a odražený kotouč poté odpálil Faksa.
31:25'
Glendening vyvezl puk do útočného pásma, kde i nakonec vystřelil, ale jeho pokus letěl mimo bránu Los Angeles.
31:14'
Suter je zpět na ledové ploše.
30:54'
Los Angeles tedy bude hrát ještě 16 vteřin ve čtyřech proti třem.
30:54'
Jani Hakanpää (DAL) je dalším vyloučeným hráčem na domácí straně, když domácí obránce dostává dvě minuty za držení.
30:06'
Holtby má na svém kontě další dva rychlé zákroky, když jej Kings zkusili nejdříve ohrozit z pravého kruhu a následně i od modré, avšak neúspěšně.
29:36'
Přesilovka Los Angeles končí předčasně, protože Victor Arvidsson (LAK) za bránou Dallasu podrazil Raffla.
29:33'
Brown obdržel přihrávku na pravou stranu, kde si proti němu rychle vyjel Holtby, jenž mu tak zcela zmenšil volný prostor na střelu.
29:10'
Ryan Suter (DAL) krosčekoval Lizotta, a tak putuje na dvě minuty na trestnou lavici.
28:40'
Lizotte po pravé straně vjel do útoku, kde i z kruhu vystřelil bekhendem a Holtby musel jeho pokus vyrazit mimo svou klec.
28:00'
Seguin se snažil zavézt puk do útočného pásma, ale snaha domácího hráče skončila hned na útočné modré, kde jej zastavil Danault.
27:21'
Skvělé napadání Faksy dovedlo Doughtyho k vyhození kotouče přes celé kluziště, a tak je Los Angeles odpískáno zakázané uvolnění.
26:53'
Royovo zakončení je domácím hráčem zblokováno do ochranné sítě. Hra bude pokračovat až po reklamní pauze.
26:28'
Hokejisté Dallasu přežili i své druhé oslabení v utkání.
26:10'
Walker vyslal hodně svižnou ránu od modré čáry, která skončila na vyrážečce domácího brankáře.
25:43'
Los Angeles má nyní velké problémy dostat puk do svého útočného pásma.
25:16'
Ve vlastním oslabení se vydal do útoku Hintz, který se snažil natlačit před Quicka, ale to se finskému útočníkovi nevydařilo.
24:51'
Po zblokované střele Arvidssona se k puku prodral Glendening, který jej vyhodil z obranného pásma Stars.
24:25'
Jejich oblíbenci však oslabení začali vyhraným vhazováním a vyhozeným kotoučem přes celé kluziště.
24:14'
Joe Pavelski (DAL) je druhým vyloučeným domácím hráčem v tomto utkání, když dostává dvě minuty za držení. Nicméně domácím fanouškům se tohle rozhodnutí příliš nelíbí.
23:54'
Danault vyslal svou střelu na Holtbyho, který jen kotouč vyrazil před sebe a zde se od bruslí Sekery odrazil jen těsně vedle domácí klece.
23:36'
Proti střele Raffla z levého kruhu už však Quick zasáhnout musel, když byla v akci lapačka amerického brankáře.
23:24'
Kiviranta vyslal hodně schovanou střelu, kterou Quick ani vidět nemohl, ale to jej nemuselo mrzet, protože kotouč zblokoval Edler.
22:50'
Moore hledal svou zadovkou některého ze spoluhráčů, avšak tuhle přihrávku si domácí pohlídali.
22:09'
Kotouč se zpoza hostující klece odrazil před Quicka, který jej musel rychle přikrýt svou lapačkou, protože už u něj byl domácí Benn.
21:28'
Petersen se snažil nahrát pod sebe Suterovi, jenže tento pas byl zastaven hostující obranou.
20:51'
A tak se do útoku přesunuli Kings, kde dostal Arvidsson hodně prostoru na levé straně, odkud i vystřelil přesně do lapačky Holtbyho.
20:34'
Jako první se do útoku ve druhé třetině pustili domácí, ale Faksova útočná formace jen naháněla kotouč kolem mantinelu.
20:01'
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 4:14
Zblokované střely: 6:7
Hity: 12:7
Vyhraná vhazování: 8:7
Úvod první třetiny patřil domácím hokejistům, ale iniciativu posledně přebrali hosté z Los Angeles, kteří v první třetině přestříleli svého soka. Jejich aktivita jim nakonec v 18. minutě přinesla první branku z hole Kopitara, ale Stars dokázali odpovědět v následné přesilovce, ve které se prosadil Seguin.
20:00'
19:48'
Hostům se podařilo vytlačit svého soupeře z obranného pásma a v první třetině se nic dalšího už zřejmě nestane.
19:36'
Los Angeles nyní jen poslalo kotouč na zakázané uvolnění.
19:21'
Stars využívají přesilovou hru, když Heiskanen nahrál kotouč na modrou čáru Suterovi, jenž jej poté ihned poslal do levého kruhu TYLERU SEGUINOVI, jehož střela z první skončila u vzdálenější tyče hostující klece. Asistence: Ryan Suter, Miro Heiskanen.
18:33'
Kings vyhráli následné vhazování a kotouč ihned letí přes celé kluziště.
18:30'
Až nyní je hra zastavena, když je tedy na trestnou lavici poslán Drew Doughty (LAK) na dvě minuty za krosček.
18:14'
Radulov obkroužil s pukem celé útočné pásmo a na konci byl faulován, takže si Stars zahrají svou první přesilovou hru.
17:11'
Hostující hokejisté jdou zaslouženě do vedení, když Brown nahrál křižně Arvidssonovi, který ihned poslal kotouč před zcela prázdnou klec ANŽEMU KOPITAROVI, jenž už měl před sebou hodně lehkou úlohu. Asistence: Victor Arvidsson, Dustin Brown.
16:39'
Kempe ze středního pásma jen nahodil puk do útočného pásma, ale hosté šli ihned střídat, a tak si kotouč přebírají domácí.
16:02'
Raffl zpoza hostující klece hledal nějakého ze svých spoluhráčů před bránou, ale zde se k puku žádný z hokejistů v zeleném nedostal.
15:09'
Po vyhraném vhazování se kotouč dostal na modrou k Walkerovi a jeho střela byla Bennem přizvednuta do ochranné sítě.
15:04'
A tak se na druhé straně dostal do dalšího střeleckého zakončení Kaliyev, jenž tentokrát zkusil své štěstí z pravé strany, ale Holtby byl u své tyče připravený.
14:43'
Po ubráněném oslabení se do útoku opět pustili domácí hokejisté, ale Hintzova formace se do žádného zakončení nedostala.
13:56'
V závěru přesilovky ještě Kopitar nahrával križným pasem Doughtymu, jehož ránu z první se domácím podařilo zblokovat.
13:31'
Z levé strany kluziště vystřelil Kaliyev a jeho střelu Holtby jen vyrazil do vzduchu. Padající kotouč poté dokázal trefit Danault, ale domácí brankář byl pozorný a chytil i jeho dorážku.
13:17'
O kotouč se dlouho bojovalo v rohu obranného pásma Dallasu, odkud ho nakonec vydolovali hosté.
12:50'
Brownovi se nyní podařilo dostat puk na Holtbyho, který si jej raději udržel ve své výstroji.
12:32'
Dallas znova získal puk pod svou kontrolu a kotouč letí do středního pásma.
12:08'
Stars začali své oslabení nejlepším možným způsobem, když vyhodili puk ze svého obranného pásma.
11:56'
Je tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty za podrážení poslán na trestnou lavici Radek Faksa (DAL).
11:19'
Kiviranta poslal puk na modrou Suterovi, který si s ním popojel podél mantinelu a jeho následná střela zřejmě skončila na břevně hostující klece!
10:07'
Radulov jen obloukem poslal puk před bránu Los Angeles, kde se jej snažil ještě dorážet Kero, ale kotouč skončil v rohu kluziště.
09:52'
Dallas nyní jen poslal puk po mantinelu na zakázané uvolnění.
09:21'
Walker si vyjel s pukem zpoza domácí klece a jeho střela zřejmě skončila ještě na některém z bránících hráčů.
08:44'
Stars nyní nemohou napadat rozehrávku Los Angeles, protože je čárový rozhodčí vyhání z pásmu kvůli ofsajdu.
08:12'
Suter chtěl nahodit puk do útočného pásma, jenže trefil hned prvního hráče hostů, od kterého se kotouč odrazil na hůl Heiskanena.
07:22'
Na druhé straně se do zakončení dostal Kupari, ale jeho pokus letěl přímo na hruď Holtbyho. Následuje komerční přestávka.
06:39'
Z čista jasna se kotouč od mantinelu dostal před bránu Los Angeles, kde byl úplně volný Benn, jenž se snažil ukličkovat ležícího Quicka, ale domácí kapitán proti němu neuspěl.
06:08'
Stars jeli ve dvou na jednoho, kde Peterson nahrával Hintzovi, jenž však vůbec netrefil bránu!
05:36'
Doughty nahrával za svou bránu Andersonovi, který však upadl a málem z toho byla katastrofa pro Los Angeles, ale obránce hostů nakonec vše vyřešil.
04:00'
Sekera nabil na střelu z první Gurjanovi, jenže jeho pokus letěl hodně mimo bránu Los Angeles.
02:55'
Doughty zavezl puk do útočné třetiny, kde jej přihrál na pravou stranu Brownovi, jenž střílel z hodně velkého úhlu a Holtby má na svém kontě další úspěšná zákrok.
02:16'
Stars sice následné vhazování vyhráli, jenže jim nevyšla jejich rozehrávka puk letěl až na zakázané uvolnění.
02:10'
Na druhé straně se do zakončení od modré čáry dostal Roy, jehož střelu Holtby vyrazil za svou klec a kotouč se poté odrazil zpět od zadního mantinelu přímo pod lapačku domácího brankáře.
01:39'
Seguin si nahodil puk do útočné třetiny, jenže zde jel hned proti třem hráčům v bílém, a tak se už poté k puku nedostal.
01:04'
Quick se musel mít znova na pozoru, když Gurjanov na něj vystřelil z hodně velkého úhlu a Kero se poté snažil ještě na hostujícího brankáře dorážet, ale ten nakonec kotouč udržel.
00:28'
Jako první se do útoku pořádně dostali domácí, kde Heiskanen nahrával Lindellovi, který hned vystřelil a Quick jeho pokus vyrazil za svou bránu.
00:01'

Dallas Stars: Holtby (Chudobin) – R. Suter, Sekera, Lindell, M. Heiskanen, Hakanpää, Hanley – Kiviranta, Seguin, Glendening – Peterson, Hintz, A. Radulov – M. Raffl, Faksa, Pavelski – Kero, Jamie Benn, Gurjanov.

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Anderson, Doughty, Edler, S. Walker, Björnfot, M. Roy – Arvidsson, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Danault, Iafallo – Grundström, Lizotte, Kupari – T. Moore, Vilardi, Kaliyev.

Rozhodčí: Pochmara, Meier – Gawryletz, Deschamps.
Československá stopa v utkání

Jediné reprezentanty z Česka či Slovenska najdeme pouze na domácí straně. Jak už bylo zmíněno, tak v útoku Stars nyní řádí Radek Faksa a v obraně poté najdeme ještě slovenského hráče Andreje Sekeru.
Dallas Stars
(2-2-0)

To texaský tým má už svůj první čtyřzápasový trip za sebou, když na něm byl z 50% úspěšný. Hokejisté z Dallasu nejdříve začali výhrou nad New Yorkem Rangers, ale následně nestačili na Boston Bruins a Ottawu Senators.

Vše však nakonec zakončili vítězně na ledě Pittsburghu, odkud si po dlouhých šesti letech odvezli oba dva body. Stars zatím své vítězství vždy slavil až po šedesáti minutách. Věc, která svěřencům Ricka Bownesse v předchozí sezóně absolutně nešla, je zatím letos jediným způsobem, jak sbírají své výhry, když jednou uspěli už v prodloužení a ve druhém případě na samostatné nájezdy.

Skvělý vstup do ročníku zažívá Radek Faksa, který je se čtyřmi body trochu překvapivě nejproduktivnějším hráčem svého týmu. Za očekáváním zatím zůstávají výkony velkých ofenzivních es, jako jsou Seguin, Hintz a Benn.

Poslední zápasy:

Pittsburgh Penguins – Dallas Stars 1:2 sn.
Ottawa Senators – Dallas Stars 3:2
Boston Bruins – Dallas Stars 3:1
Los Angeles Kings
(1-2-0)

Hokejisté z Kalifornie mají za sebou tři odehraná utkání. Nejprve jim parádně vyšel vstup, když ve své aréně vysoko zdolali jednoho z adeptů na Stanley Cup Vegas Golden Knights. Nicméně další zápas ve Staples Center už nevyšel dle představ domácích fanoušků, protože Kings padnuli v těsné bitvě Minnesotě Wild.

Další těsný výsledek je poté čekal i na začátku jejich čtyřzápasového tripu, kde se na jeho startu vydali do Nashvillu a ani další měření sil s týmem z Centrální divize neskončilo výhrou, protože si naopak Predators připsali svou první výhru v sezóně.

Ofenzíva LA se stále může opřít o slovinského útočníka Anžeho Kopitara, který ve třech zápasech zaznamenal osm bodů za pět branek a tři asistence. Nicméně se sedmi body mu na záda dýchá obránce Drew Doughty.

Nashville Predators – Los Angeles Kings 2:1
Los Angeles Kings – Minnesota Wild 2:3
Los Angeles Kings – Vegas Golden Knights 6:2
Vítám vás u dalšího utkání nejlepší hokejové ligy světa, ve které nás konkrétně čeká utkání z Texasu, kde domácí Dallas Stars při své premiéře v American Airlanes Center přivítají Los Angeles Kings.

Zápas startuje něco málo po půl třetí ráno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.