Díky za pozornost věnovanou tomuto výbornému mači a přeji pěkný večer. Na počtenou.
Nejlepší hráči zápasu:

Jan Hruška (Kometa)

Jiří Marušák (Zlín)
Hotovo, šmitec, dohráno. Kometa tento zápas dotáhla do vítězného konce a bere po zásluze tři body. Měla dnes více ze hry, nevyužila řadu přesilovek a trefila dvakrát břevno. Po pauze tak duel zvládla a pokračuje v prozatím velice dobré sezóně. Zlín ačkoliv dokázal vyrovnat, domácí na to zareagovali bleskově a otočili výsledek. Tak tedy Brno – Zlín 3:1.
60:00
59:36
Hra přerušena, brněnská brána opustila své stanovišti.
59:23
Koreis vyloučen na deset minut za nesportovní chování.
59:32
Ještě mohla přidat další gól Jan Káňa, který ale trefil připraveného Horčičku.
59:17
Už se hraje poslední minuta zápasu, v Brně se dnes bude hodně dlouho slavit. Těžký zápas s nebezpečným zlínským soupeřem po reprezentačni pauze Kometa zvládla.
58:55
Kometa právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. Brno tento zápas dotáhne do vítězného konce a získá tři body. LEOŠ ČERMÁK vybojoval kotouč na své obranné modré čáře a spolu s Burianem šel sám na opuštěnou zlínskou klec. Dopravit touš do sítě tak nebyl výraznější problém. Bez asistence.
58:45
Kotouč před Čiliakem, který pro jistotu přerušil hru.
58:20
Koreis vyhodil přes všechny čáry a Kometa se brání šestici protihráčů.
58:15
Zlín v šesti, Horčička zůstává na střídačce.
58:15
Hosté si berou zcela logicky oddechový čas. Vypadá to, že Luboš Horčička zůstane na střídačce.
58:07
Už běží poslední dvě minuty třetí části hry.
57:47
Puk je daleko od brněnské brány, Kometa za potlesku diváků drží kotouč.
57:28
Rodinný souboj mezi Káňou a Čajánkem. Oba hráči se dostali do souboje u mantinelu a nemohli se od sebe odlepit. Nakonec Káńův strýc Čajánek vše bral s úsměvem a oba jdou střídat.
56:00
Na tahu je teď Zlín, který však prozatím nenašel cestu k Čiliakově bráně.
55:39
Kotouč za zlínskou bránou, Kometa se už nikam logicky nebude hnát.
55:15
Holcova dobrá akce. Nyní si najel z pravého kruhu přímo před Horčičku a chtěl bekhendem zakončit pod horní tyč. Tu však dokázal brankář PSG ucpat.
54:26
Mohlo být hotovo, Tomáš Svoboda dostal prostor mezi kruhy a stačilo přesně trefil kotouč. Jenže se tak nestalo a pochvalu zaslouží i obránce Řezníček, za vložení hokejky.
54:00
Dnešní utkání sleduje 7200 – vyprodáno.
53:37
Něco přes šest minut do konce a stále Kometa vede hubeným rozdílem a především v obraně nyní zatáhla závoru, těžko se hosté dostávají přes jednu z nejlepších obran v lize.
52:39
Nosek ihned po buly napřáhl, ale kotouč mu vůbec nesedl na čepel.
52:36
Komerční pauza , po ní se bude vhazovat u Luboše Horčičky.
52:27
Jen to zahučelo po střele Dočekala, kterému se dnes také velice daří a tvoří si dobré příležitosti.
51:28
Čeká nás ještě hodně zajímavých osm minut. Zlín nyní v přesilovce hodně zlobil, ale Čiliak vše ustál.
50:46
První minuta z trestu je fuč, Kometa dobře brání svou modrou čáru. A sama následně zahrozila Kometa Dočekalem, jen do Horčičkových betonů.
49:38
Čermák potrestán za hákování, Zlín si zahraje přesilovku.
49:05
Na deset minut si jde odpočinou dnešní vytrvalec Petr Zámorský – nesportovní chování.
49:05
Stav se všal velice rychle mění. JAN HRUŠKA dnes hraje dobrý zápas a ukázal nyní svou šikovnost. Podobně jako ve druhé třetině zachytil špatnou rozehrávku hostů, kotouč si položil na led a tentokrát nestřílel. Netrefil břevno jako v prvním případě, ale najel si před Horčičku, kde ho parádní bekhendem prostřelil mezi betony. Kometa tak využívá svůj momentální tlak. Asistence: Jan Hanzlík, Vilém Burian.
48:49
Zatím vše končí u náznaků, Horčička může zůstat v klidu.
48:28
Další vítr v obraně udělal Kováčik, Kometa se rozhodně nechce spokojit s tímto výsledkem, otřepala se a tvoří si další slibné šance.
47:58
Kometa na to reagovala Kubošovou střelou, Horčička však chytá.
46:59
Zlín právě vstřelil branku!
A povedlo se. JIŘÍ MARUŠÁK napřáhl z vrcholku kruhů a málem protrhl brněnskou síť. To byla utěšená rána, která zapadla přesně do Čiliakovy brány. Brněnský brankář máchl na prázdno a Zlín vyrovnává. Je to tak trochu trest za nevyužité brněnské přesilovky. Hosté toho mnoho od druhé třetiny nepřevedli, přesto z mála dokázali něco vytěžit. Asistence: Antonín Honejsek, Filip Čech.
46:18
Obrana Komety nyní zaváhala a dala šanci Čajánkovi na vyrovnání. Ten ani nadvakrát nedokázal Marka Čiliaka překonat. Prvně zasáhl ramenem, podruhé betony. Zlín tato akce nakopla a nyní se tlačí před brněnskou bránu.
45:40
Horák navíc utrpěl u mantinelu nějaký šrám a dlouho trvalo, než se postavil na nohy a zamířil na střídačku.
45:20
Tak až teď přišla střela Hrušky, ale byla v poslední moment zablokována a na Horčičku tak neprošla.
45:18
Hraje se však ve středním pásmu.
45:05
Brno musí začít od vlastního brankáře.
44:26
Kubiš dostal kotouč z vlastní třetiny, hosté jsou dnes v oslabení velice dobří.
44:26
Puk opět mimo hřiště, tentokrát po teči a vhazovat se bude dokonce ve středním pásmu.
43:59
Zlín si však hru dlouho v pěti hráčích neužil. Marušák vyloučen za zdržování hry, těch přesilovek Komety už je mnoho a stále žádná využitá.
43:27
Už se hraje v plném počtu na obou stranách, utkání je to stále dramatické a souboje se začínájí pořádně přiostřovat.
42:39
Po dlouhé době šance Zlína. Holík se z ničeho nic dostal ke kotouči a těsně před Čiliakem přestřeluje bránu.
41:47
Oba týmy jsou v plném počtu, Žižka se s Kubošem na modré nedohodli a žádná střela proto nepřišla.
41:08
Koreis však záhy vyloučen za nedovolené bránění. Hraje 4/3.
41:05
Zámorský dnes potřetí vyloučen, tentokrát za zdržování hry. Kometa bude hrát více jak čtyřicet vteřin dvojnásobnou přesilovku.
40:58
Koreis to měl velice složité, mezi dvěma hráči nedostal ideální prostor na střelu.
40:37
Už se hraje, Kometa pokračuje v přesilovce.
40:01
Pokračujeme v 19:45.
Máme za sebou druhou část a naprosto zaslouženě vede Kometa 1:0. Výsledek mohl být daleko lepší pro tým Vladimíra Kýhose, protože se prakticky hrálo pouze před Horčičkou, jemuž pomohla dvakrát konstrukce brány. PSG trápí disciplína a může být rádo, že je stav po první třetině ještě přijatelný. Do další části si Brno přenese ještě téměř dvouminutovou přesilovku.
40:00
39:48
Zlín je stále pod tlakem, i v závěru třetiny. Kubiš zahákoval Hanzlíka a vidí za to dvě minuty.
39:26
Dlouho se nic nedělo, ale poté mohlo znovu udeřit. Dočekal přihrával zpoza brány na úplně volného Hynka Zohornu, jenže brněnský útočník trefuje podruhé během krátké chvíle další břevno. Byla před ním poloprázdná brána, ale ta koncovka.
37:32
Jan Hruška dostal kotouč na červenou čáru a sám se rozjel směrem Horčičkova klec. Přes obránce Marušáka udělal kličku a švihem vypálil. A rána to byla více než utěšená, skončila totiž na břevnu zlínské brány. To byla tutovka jako hrom, i kdy to na začátku akce vůbec nevypadalo, že by se druhý gól otřásal v zlínských základech.
36:45
Hanzlíkova střela šla velice dobře. Horčička toho přes několik hráčů nemohl mnoho vidět. Měl štěstí a projevil hlavně svůj reflex.
36:15
Kometa je stále velice útočně laděna. Zpoza brány centroval Hruška na Dočekala, ale ten z metru trefuje pouze betony Luboše Horčičky.
35:36
Ševci jsou v pěti, ještě to zkoušel nahozením Koreis, Horčička však vyrážečkou tlumí kotouč do rohu kluziště.
35:16
Přesilovky dnes Brňanům vůbec nejdou, nedaří se jim na delší dobu usadit v pásmu a na druhou stranu je potřeba říct, že PSG dobře brání.
34:25
Hra přerušena, Koreis zlomil hokejku a poté je Kometa poslána do středního pásma.
34:00
A budou se ještě dít věci, Kometa samozřejmě hraje přesilovku, ale utkání dostalo náboj a v hráčích se pořádně vaří.
33:31
Hosté potrestáni za zdržování hry. Pavel Sedláček je na trestné. Nicméně Petr Čajánek tak dlouho protestoval až si vyslech pár peprných výrazů. Sám to přijal s klidem a divákům se několikrát uklonil.
33:31
Emoce jsou na pochodu, Zlínu se verdikt sudích vůbec nepozdává a stále nejdou na led. Dokonce to vypadá, že sudí jim udělí dvě minuty za zdržování hry.
33:31
Balaštík se dostal do křížku s Janem Hruškou a po vzájemné strkanici putují oba kohouti na trestnou. Menší trest – hrubost.
33:37
Jenže průvan byl i na druhé straně, Leškovo nahození tak nějak podezřele vypadlo před bránu a Čiliak měl co dělat, aby puk dostal z blízkosti své klece.
32:59
Kometa je jednoznačně lepší a v těchto fázích zápasů pořádně větrá území Luboše Horčičky.
32:30
Petr Zámorský vypálil z pravého kruhu na Čiliaka, ten ale vše viděl a kotouč mu končí v lapačce.
32:03
Až teprve teď může jít Zlín střídat, Horčička kryje střelu Kuboše z levé strany. To byla hodně dobrá pasáž hry, kdy se Kometa na delší čas usadila v pásmu a měla velký tlak. Druhý zářez do zlínské branky však prozatím nepřidala.
31:20
Již jsou kompletní, ale tlak stále trvá. Němec poslal krásný pas na Tomáše Svobodu, jenž sám před bránou netrefuje kotouč a hostující pětice sotva plácá nohama.
30:28
Zohornova střela rozvlnila síť, diváci se už radovali, ale byla to pouze boční část klece. Každopádně Kometa pořádně přitopila pod kotlem a Ševci mají plné ruce a nohy práce.
29:57
Kováčik pálí jednu za druhou, Horčička musí vyhlásit stav ohrožení a být v pohotovosti.
29:31
Noskova střela po souhře s Kováčikem byla zblokovaná a puk je až v ochranné síti.
29:10
...Petr Zámorský jej totiž fauloval loktem a putuje dnes podruhé na trestnou lavici.
28:56
Vše už je v pořádku, Čiliak rozehrál na své spoluhráče a Tomáš Svoboda byl faulován...
28:05
Pozor na Honejska, který nebezpečně vypálil přes obránce a Čiliak musel reagovat. Sám byl rád, že celou situaci ustál a neupadl v brankovišti. Celé to bylo z jeho pohledu hodně řekněme neohrabené a krkolomné.
27:27
Vhazování u Čiliaka, Kometa se provinila icingem. Čas na komerční pauzu.
27:16
Samozřejmě se už nějakou dobu hraje v plném počtu, přesilovka Kometa nebyla nikterak nebezpečná.
26:36
Ihned rozehrál na svého spoluhráče Hrušku, který místo střely volil raději přihrávku na Buriana, ale byla to velice těžká souhra a kotouč letěl těsně nad ledem.
25:29
Na druhé straně obrana Komety zapomněla na Honejska, Čiliak však kotouč má ve své lapačce.
24:59
Kempného bomba od modré čáry nadělalala Horčičkovi velké starosti, nakonec dokázal zasáhnout levým betonem v pravou chvíli.
24:26
První minuta z trestu je fuč, Kometa se nemůže na delší dobu usadit v útočné třetině.
23:42
Veselý přidržel Čermáka je za to naprosto správně potrestán menším trestem. Domácí kapitán natlačil před bránu a ukázal svou sílu, nedal se mu odebrat kotouč. Veselému nic jiného nezbývalo.
22:28
Brno tak na začátku druhé třetiny otevírá skóre a zápasu to jen prospěje, což dokazuje prudká střela Buriana, který vyprášil Horčičkovy betony. Ten prach je vidět ještě teď, protože to byla obrovská bomba.
21:26
Je zde první gól zápasu. Padl po obrovské chybě zlínské obrany, která poněkud lehkovážně odhazovala kotouč ze své třetiny, jenže padající list si chytil do rukavic VOJTĚCH NĚMEC a rychle si jej položil na led. Poté se dostal až před Horčičku a i přesto, že mu střela vůbec nesedla, dokázal nepovedou střelou překonat zlínského brankáře. Ten nevěřil vlastním očím, kde měl své spoluhráče. Asistence: Tomáš Svoboda.
20:41
Následně Brňané vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
20:18
Zohorna neprošel přes Marušáka, který mu na modré vystavil stopku.
20:01
Hráči se pozvolna trousí na ledovou plochu, za pár utkání zahájí svou druhou část.
Pokračujeme v 18:50.
Neujala se ani střela Jana Káni a tak první třetina končí nerozhodně 0:0. Zlín byl ze začátku aktivnější a vytvářel si solidní šance, ovšem druhá část třetiny patřila Kometě, která několikrát prověřila pozornost Luboše Horčičky. Největší šanci měl mladý Pavel Sedláček, jenž trefil tyč. Stav se však neměnil a uvidíme, co se bude dít po přestávce.
20:00
19:17
Závěr třetiny patří Kometě, konkrétně obránce Tomáš Žižka vypálil švihem a mnoho nechybělo. Horčička si mohl oddechnout, že mu puk odcestoval těsně vedle pravé tyčky.
18:29
Velká šance Komety. Trojice Brňanů pádila na dva obránce a domácí soupeře solidně rozebrali. Hruška přenechal zadovkou kotouč na najetého Noska, kterému chyběl kousek, aby svůj návrat do sestavy oslavil gólem.
18:07
Kometa se nastěhovala před Luboše Horčičku a z velkého úhlu vypálil Nosek, ale jen do zlínského brankáře.
17:26
Táhlá střela Holík z pravého kruhu, Čiliak jen mách lapačkou a čekal, kam mu puk zapadne. Naštěstí pro Kometu hodně vedle tyče.
16:46
Zatím je to dle očekávání hodně úporná bitva, na gól stále čekáme, i když k němu měli o něco blíž hosté.
15:37
Petr Leška si vždy umí najít prostor na zakončení. Nyní se uvolnil a v podstatě odprostil od brněnských obránců a sám před Čiliakem zakončoval. Jenže domácí gólman byl pozorný a velkou šanci Zlína chytá.
15:16
Tohle už byla lepší varianta, Nosek střelou švihem poslal kotouč na teč pro Tomáše Svobodu, ale Horčička opět připravem. To už jsou hosté v plném počtu.
14:37
Nic na tom nemění ani pumelice Tomáše Žižka od modré čáry, kterou Horčička zpacifikoval do své náruče. Chyběl tam někdo na teč, před zlínskou bránou bylo pusto a prázdno.
14:08
Kometě se nepodařilo vstřelit branku v Liberci a i nyní se v útoku poměrně trápí. Čekání na gól se tak začíná víc a víc prohlubovat.
13:46
Kometa se provinila ofsajdem, musí pokračovat od znova. Jenže Koreis následně prohrál buly a puk je až u slovenského brankáře, původem ze Zvolena..
13:37
Brno má možnost přesilovky, ale Leška první akci přerušil vyhozením přes všechny čáry.
13:11
Brno se do pásma nedostalo, rozhodčí proto hru přerušil a posílá za katr Petra Zámorského – menší trest sekání.
12:48
Teď už si Kometa přesilovku zahraje, nejprve však bude mít výhodu, Čiliak už je na střídačce.
12:17
Rozhodčí zatím pouští hru, i když se divákům nelíbilo dohrání Kubiše na obránce Noska.
11:28
Dočekalovo nahození prosvištělo kolem zlínské brány, jen to v hledišti zahučelo. Zpoza brány si poté ještě bral kotouč Jan Hruška, ale zakončit se mu nedopařilo.
10:37
Stále ta viditelnost není zcela optimální, pro oba týmy jsou však podmínky stejné.
09:58
Samozřejmě řečeno v nadsázce, Veselý by se jistě rád trefil, ale prozatím nebyl úspěšný. Kometa na to reaguje střelou Kuboše, kterou však Horčička viděl a má ji v lapačce.
09:17
Zlín kouše dál a první formace pořádně zavařila brněnské obraně. Především kce Balaštíka, který centroval kotouč před bránu na Veselého zaváněla pořádným nebezpečím. Ovšem i další z bývalých brněnských hráčů Ondřej Veselý, byl ke svému někdejšímu chlebodárci benevoletní a pro jistotu promáchl.
08:37
Kometa se pozvolna dostává do tempa, z levého křídla si před Horčičku najížděl Jan Hruška a někdejší brankář Komety zasáhl perfektně betony. Na dorážku se ještě cpal Dočekal, ale k puku už nenalezl cestu.
07:50
Pokračuje se dál, ale nikterak kvalitní osvětlení zde tedy nepanuje. Nicméně zpět ke hře, Čiliak musel nyní přerušit hru po nahození Čajánka.
07:30
Hra je přerušena, z ničeho nic vypadl proud a zhasla světla. Nyní se už nahodila, ale není to zcela stoprocentní osvětlení.
07:18
Dobrá šance Brna a jednalo se o vůbec první. Tomáš Svoboda velice vtipně přihrával z levého kruhu před bránu, kde byl slovenský obránce připraven na střelu a v poslední moment mu do jeho pokusu vložil hůl jeden ze zlínských obránců. Útočník Komety možná mohl volit spíše střelu, ale myslel to každopádně dobře.
06:48
Následně Řezníček vyhazuje Řezníček na zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Horčičkou.
06:47
Zámorského střela od modré byla sice prudká, ale nikoliv už přesná. Jen zaduněl mantinel za brněnskou bránou.
06:06
Je zde první komerční pauza a kouč Kýhos má svému týmu rozhodně co říct. Zlín je zatím aktivnější a je daleko častěji nastěhován ve své útočné třetině.
05:38
...protože se ke kotouči dostal Sedláček a z mezikruží se procpal až před Čiliakovu bránu. Teď měla Kometa velké štěstí, neboť ji zachránila levá tyč! Zlín poprvé výrazně zahrozil a dal o sobě vědět. Brno na svou šanci stále netrpělivě čeká.
04:58
Hruška se snažil nahodit kotouč před Horčičku, ale nepovedlo se a hosté následně zahrozili...
04:47
Přesilovka Zlína je fuč, Nosek je zpátky na ledě.
04:25
Brňané se zatím brání velice dobře, kotouč je až ve středním pásmu.
03:28
Do nebezpečné palebné pozice se dostával Jaroslav Balaštík, Hanzlík jej dokázal na poslední chvíli odzbrojit a nedovolit mu z pravého kruhu zakončit.
02:59
Zohorna vyhazuje kotouč přes všechny čáry..
02:47
David Nosek nezačal zrovna nejlépe. Je vyloučen za podražení a hosté si zahrají první přesilovku zápasu.
02:23
Kometě se na soupisku vrátil obránce David Nosek a naopak chybí útočník Jakub Svoboda. Místo něj byl povolán z Třebíče Jan Wasserbauer. A právě jeho formace prověřila Horčičku, ale ten v pohodě chytá.
02:07
Hra je přerušena, Filip Čech posunul Čiliakovu bránu a vhazovat se bude ve středním pásmu.
01:28
Obránce Kováčik zkoušel své štěstí střelou od modré, ale obránce Marušák mu do jeho rány vložil hůl.
00:55
Kometa pouze vyhodila kotouč do středního pásma a hráči odchází střídat.
00:07
Hosté vyhráli vhazování a ihned se usadili před brněnskou bránou. Balaštík vypálil z pravého kruhu a netrefuje prostor, kde je Marek Čiliak.
00:01
Oba týmy vstupují na hrací plochu beznadějne vyprodané KAJOT ARENY, která je po reprezentační přestávce plna očekávání. Za malou chvíli jdeme na věc, hezký večer.

HC Kometa Brno: Čiliak (Trvaj) – Hanzlík, Nosek, Kempný, Kováčik, Žižka, Kuboš, Dujsík – Holec, Čermák (C), H. Zohorna – J. Káňa, Němec, T. Svoboda – Burian, Hruška, Dočekal – Wasserbauer, Koreis, Mrázek. Trenér: Vladimír Kýhos.

PSG Zlín: Horčička (Kašík) – Řezníček, Marušák, Urbanec, Zámorský, Horák, Tesařík, Valenta – Veselý, Leška, Balaštík – Kubiš, Čajánek (C), Holík – Čech, Melenovský, Honejsek – Okál, Sedláček, Ondráček. Trenér: Rostislav Vlach.

Rozhodčí: Pavel Mikula (Studénka), Robin Šír (Ostrava) – Vít Komárek (Klecany), Jiří Ondráček (Kladno).
HC Kometa Brno:

Kometa drží vynikající třetí pozici v tabulce, situace se ovšem může v natěsnané tabulce každým zápasem měnit. Brno před přestávkou prohrálo v Liberci. Podle slov Vladimíra Kýhose jsou hráči v dobré pohodě a nažhavení na hokej. Trénovali jsme hned, jak začala extraligová přestávka, pak jsme měli tři dny volno. Podle tréninků, které jsme měli od neděle, jsou kluci nažhavení. Připraveni jsme dobře.

To je před utkáním se Zlínem pro brněnské fanoušky jistě dobrá zpráva. Se Zlínem je to derby, možná to bude trochu vyhrocené. My samozřejmě chceme kluky uklidnit, abychom hlavně hráli hokej, uvedl kouč Komety. Ten se bude muset proti Zlína obejít bez zraněných Jakuba Svobody (minimálně tři týdny, neboť si přivodil vážnější zranění na tréninku) a Libora Pivka. Na led se naopak vrací obránce David Nosek.
PSG Zlín:

Ševci se před reprezentační přestávkou pohybovali na šestém místě a na svém kontě měli 30 bodů. Na třetí Kometu tak před vzájemným soubojem ztrácí pouhé tři body. Navíc svěřenci trenéra Vlacha disponovali před Karjalou solidní formou, v posledních šesti zápasech vždy bodovali. Minulá dvě utkání navíc byly se stoprocentní úspěšností – výhra v Karlových Varech a doma nad Pardubicemi.

Na pohodu před reprezentační přestávkou samozřejmě budou chtít Zlínští navázat i v utkání s Brnem. Trenér Rostislav Vlach, který čerstvě prodloužil s klubem smlouvu, však ví, že Kometa nebude jednoduchý soupeř. „Brno hraje v porovnání s loňskou sezonou podstatně lépe. Zkonsolidovali tým, mají dvojici velmi dobrých gólmanů, kvalitní obranu a šikovné útočníky, kteří dávají góly. Máme před sebou velmi těžké utkání.

Chceme v Brně bodovat, každý bodík ve vyrovnané tabulce je velmi dobrý,“ uvedl lodivod PSG pro oficiální klubové stránky a glosoval také vyrovnanou situaci v tabulce. „Extraliga je velmi vyrovnaná. Prakticky každý může porazit každého, poslední tým porazí vedoucí celek. Neexistuje snadný soupeř, je to hodně vyrovnané a záleží na momentální formě.
Sportu zdar a hokeji zvlášť. Hezký večer přeji všem fanouškům nejrychlejší kolektivní hry světa. Po reprezentační přestávce pokračuje Tipsport extraliga svým 19. kolem a v ostře sledovaném derby zápase budeme sledovat aktuálně třetí Kometu a šestý Zlín. Oba soupeře mezi sebou dělí pouze tři body a tak je rozhodně o co hrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.