SESTŘIH: 50. kolo extraligy, Olomouc - Plzeň 2:3 po SN

Přeji vám příjemný zbytek večera a u dalšího on-line přenosu z olomoucké plecharény zase někdy na počtenou.
Škodovka si tedy z Olomouce odváží dva body za výhru po samostatných nájezdech. Domácím se konečně 12 zápasech podařilo bodovat, avšak zisk jediného bodu není příliš pozitivní, protože Vary získali o jeden víc v Pardubicích, a získali tak další bod na svého soupeře.
V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.

Rozhodující nájezd tedy proměnil DOMINIK SIMON.
Velmi zkušeně to nyní udělal Kratěna, který naznačil kličku do bekhendu, avšak následně poslal puk mezi Vošvrdovy betony – 0:2.
To samé se však podařilo i následně Machovskému, který si pochutnal na Houdkovi.
Ján Sýkora si chtěl rozpohybovat Vošvrdu, což se mu však nepovedlo a domácí brankář jeho zakončení zlikvidoval.
Marosz zkusil kličku do bekhendu, kterou však Machovský vystihl.
Dominik Simon zvolil kličku do forhendu a následnou střelu mezi betony a uspěl – 0:1.
První začne Plzeň, konkrétně Dominik Simon.
Samostatné nájezdy začínají.
A tak ani prodloužení nerozhodlo o vítězi dnešního utkání a přítomní diváci uvidí samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:37
Střela Skleničky letěla jen těsně vedle olomoucké klece.
64:08
Po vyražené střela Majeského se k puku procpal Marosz, avšak jeho střela končí mimo bránu Indiánů.
63:39
Lev vystřelil z levé strany a Vošvrda jeho pokus vyrazil svým betonem.
63:20
A jejich následná útočná akce končí ofsajdem.
63:01
Sklenička jen nahodil puk do útočné třetiny, avšak domácí jej za svou bránou ukořistili.
62:28
Mataiovu střelu vyrazil Machovský hodně blbě vedle sebe, ale naštěstí pro plzeňského brankáře zde nebyl ani jeden z domácích hráčů.
62:01
Mora nahodila puk za plzeňskou bránu a domácí následně odcházejí střídat.
61:18
Marosz se nyní velmi pěknou kličkou málem dostal až před Machovského, který však puk nakonec vypíchl svou holí.
61:00
Plzeň se dostala do útočného pásma, avšak to bylo jen na krátký okamžik.
60:13
Ondrušek vjel do útočné třetiny a ihned i vystřelil, avšak vyrážečka Machovského byla proti.
60:01
Začalo prodloužení.
I ve třetí třetině se domácí dokázali dostat do vedení, díky tečované střele Hermana, jenže Plzni se podařilo znova vyrovnat, když Simon našel parádní přihrávkou volného Mozíka, který si už se svou příležitostí poradil. Utkání tedy bude muset rozhodnout prodloužení či případně samostatné nájezdy.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:58
A tak je tu ještě jedno přerušení, když se Plzeň dostala do ofsajdu.
59:42
Střelu Hermana z levého kruhu vyrazil Machovský svým betonem.
59:07
Buc chtěl napadat plzeňskou rozehrávku, avšak čárový rozhodčí ho zdviženou pravicí vyhnal do středního pásma.
58:26
Další útočná akce Olomouce je velice rychle zastavena plzeňskou obranou.
57:45
Od modré čáry nyní střílel Kadlec, avšak jeho střela končí hned na prvním hráči.
57:09
Rašner zastavil další útok Plzně, a tak se do útoku mohou hnát domácí hokejisté.
56:43
Řípa nahrál ve středním pásmu Kucharczykovi, jenž ihned od modré vypálil a Machovský jeho střelu udržel ve své výstroji.
56:13
Houdek příliš dlouho čekal se svým nahozením až nakonec vjel do útočného pásma dříve jeden z jeho spoluhráčů, a je tak domácím odpískán ofsajd.
55:44
Matai zavezl puk až do útočného pásma, a to už se z trestné vrací i Kucharczyk.
55:20
Po další nepřesně střela Mozíka se domácím podařilo dostat puk přes všechny čáry.
55:01
Hosté se drží ve svém útočném pásmu, ale zatím tomu chybí střelba.
54:41
Plzeň se však velice rychle vrátila zpět do útočné třetiny.
54:18
Domácím se podařilo vyhodit puk z obranného pásma.
54:00
Mozíkova střela od modré letěla hodně mimo olomouckou bránu.
53:43
Plzeň však bude navíc hrát přesilovou hru, protože si na dvě minuty za sekání odchází odpočinou Radim Kucharczyk (OLO).
52:54
Plzeň právě vstřelila branku!
Avšak nevymysleli nic a naopak se Indiáni dostali do protiútoku, kde Simon viděl na pravé straně zcela volného VOJTĚCHA MOZÍKA, který využil dostatek volného prostoru, aby zamířil a následně poslal puk k vzdálenější tyči Vošvrdovy brány. Asistence: Dominik Simon, Nicholas Johnson.
52:27
Laš dostal puk až do útočného pásma a uvidíme co zde domácí vymyslí.
51:40
Jaroměřský nahodil puk na Machovského, který jej následně přenechal svým obráncům.
51:10
Dlouhý chtěl překonat Machovského mezi jeho betony, avšak plzeňský brankář si tento prostor pohlídal.
50:55
Houdek nyní pálil od modré a jeho střela letěla hodně mimo bránu Plzně.
50:30
Domácí jsou v plném počtu a začíná zkrácená přesilová hra Olomouce.
49:45
Domácí se nyní prezentovali hned několika pěknými kombinacemi, kterým však chyběla nějaká koncová přihrávka a především střela.
49:24
Přesilovka hostů končí předčasně, protože se na trestnou lavici poroučí Dominik Simon (PLZ), jenž zahákoval jednoho z domácích obránců.
49:19
Další nahození Indiánů končí pro změnu pod lapačkou domácího brankáře.
49:03
Hosté chtěli nahodit puk do svého útočného pásma, avšak jejich snaha byla nyní příliš velká, protože se puk odrazil od mantinelu až do hlediště.
48:50
Odkud jej následně domácí vyhodili do obranného pásma Plzně.
48:41
Tentokrát střílel Mozík a jeho pokus byl sražen pro změnu do rohu kluziště.
48:22
Střelu Kadlece od modré čáry přizvedl Buc až do ochranné sítě za olomouckou bránou.
48:17
Tomáš Houdek (OLO) nyní na dvě minuty oslabí svůj tým, protože před bránou přidržel Kubalíka, a odsedí si tak dvě minuty za nedovolené bránění.
48:06
Z levého kruhu se do puku pořádně opřel plzeňský Hollweg, avšak touš mířil přesně do Vošvrdovy lapačky.
47:27
A Kohouti se i dlouho drželi ve své útočné třetině, avšak Mora nijak zvlášť Machovského neohrozila.
46:53
Puk je až za bránou Machovského,kam jej tentokrát regulérním způsobem dostali domácí.
46:18
Domácím je nyní odpískán zcela nesmyslný icing, protože u nahozeného puku byl zcela jasně první domácí Kucharczyk.
45:45
Olomouc právě vstřelila branku!
Domácí ustáli další útok Indiánů a následně se vydali do rychlého protiútoku, kde Rachůnek nahrál na střed útočného pásma JAKUBU HERMANOVI, jehož střelu ještě tečoval bránící hráč Plzně a puk následně přeletěl Machovského a skončil až za jeho zády. Asistence: Tomáš Rachůnek, Ivan Majeský.
45:17
Kubkova střela od modré skončila na jednom z bránících hráčů Olomouce.
44:41
Domácím se podařilo zastavit další útok Plzně a nyní Kohouti drží puk za svou bránou.
44:11
Další ofsajd Olomouce, který byl nyní hodně milimetrový, když se Herman už málem hnal sám na Machovského.
44:07
Jeřábek jen nahodil puk na Vošvrdu a následně musel ustát velmi ostrý hit od Jaroměřského.
43:50
Domácí hokejisté se dostali do postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.
42:53
Nyní bylo pořádně horko před domácí bránou, kde nebezpečně dotírala hned dvojice hostujících hráčů, avšak Vošvrda jejich ataky ustál.
42:22
Laš vystřelil z kraje levého kruhu a Machovský jeho střelu vyrazil za svou klec.
41:56
Pulpánova akce skončila ihned u Majeského, který i s pomocí plzeňského obránce dostal touš až do hlediště.
41:15
Další atak Indiánů je zastaven čárovým rozhodčím, protože se dostali do úmyslného ofsajdu.
41:02
Johnson nahodil puk do útočné třetiny, kde však touš skončil přesně u domácích, kteří jej vyhodili do střední třetiny.
40:24
Domácí se doslova natlačili do útočné třetiny, avšak Plzeň je velice rychle vyhnala pryč.

Třetí třetina začne asi v 19:42.
Ve druhé třetině už byly k vidění hned dvě branky, když se nejdříve do vedení dostali domácí, díky důraznému Dlouhému, který dorazil puk za Machovského. Avšak Indiáni měli připravenou odpověď, když Kubkovu střelu tečoval Simon, jehož gól byl zatím posledním.
40:00
39:45
A tak je tu ještě jedna akce Indiánů, která však končí u olomouckého brankáře.
39:22
Plzeň drží puk ve svém obranném pásmu a hosté už spíše čekají na konec druhé dvacetiminutovky.
38:43
Plzeň už je kompletní, avšak domácí jsou stále v útočném pásmu.
38:17
Buc vystřelil od modré čáry a jeho střela končí opět na betonech plzeňského brankáře.
38:01
V samotném závěru se ještě Marosz snažil prohodit puk přes Machovského, jenže ten puk zachytil svou lapačkou.
37:35
Střela Jaroměřského končí na betonech Machovského.
37:05
Mora se stále nemůže usadit v útočné třetině.
36:49
Další nevydařená akce Olomouce a puk je opět u domácího brankáře.
36:30
Jenže Plzeň vyhrála následné vhazování a puk míří k Vošvrdovi.
36:22
Indiáni jdou do tří a plecharéna ožívá, protože domácí příznivci cítí šanci. Ryan Holweg (PLZ) totiž oslabuje svůj celek na dvě minuty.
36:09
Ve vlastním oslabení se dostal do zakončení Kubka, jehož střelu Vošvrda vyrazil svým betonem.
35:56
Další přesilová hra pro Olomouc. Laš byl podražen za plzeňskou bránou a Dominik Kubalík (PLZ) si dvě minuty pobude na trestné lavici.
34:59
Následuje komerční přestávka.
34:59
Hosté nyní jen nahodili puk na Vošvrdu, který jej udržel ve své výstroji, a přerušil tak hru.
34:38
Plzeň ubránila i své další oslabení a přesilovky zatím ani jednomu z týmů nepřináší úspěch.
33:42
Marosz vystřelil z levé strany a jeho střela skončila za zády Machovského, avšak touš zřejmě vletěl do břevna a poté zůstal ležet za plzeňským brankářem, odkud jej odklidil jeden z obránců Plzně.
33:05
Plzni se podařilo v krátké době vyhodit hned dvakrát puk ze svého obranného pásma.
32:43
A tak konečně se zde domácí usadili a od modré vypálil Škůrek, jehož střelu Machovský vyrazil do ochranné sítě.
32:24
Mora se zatím nemůže dostat do svého útočného pásma.
31:57
Plzeň však vyhrála další vhazování a hosté ihned vyhodili puk ze svého obranného pásma.
31:50
Mora bude hrát přesilovou hru! Jozef Balej (PLZ) vysekl hůl Knotkovi, a tak si odsedí dvě minuty na trestné.
31:20
Kubalík vystřelil z pravé strany a jeho pokus srazil hned první bránící hráč.
30:52
Indiáni jsou hodně povzbuzeni první brankou a hosté už jsou znova usazeni ve svém útočném pásmu.
30:37
A tlak hostujících přináší své ovoce v podobě vyrovnávající branky. Kubka vystřelil od modré čáry a DOMINIK SIMON ještě jeho pokus tečoval a touš následně skončil až za zády olomouckého brankáře. Asistence: Branislav Kubka, Nicholas Johnson.
30:25
Škodovka však drží domácí tým v jeho obranném pásmu.
30:04
Další úspěšný zákrok Vošvrdy, který opět chytá puk svou lapačkou.
29:54
A tak ani další přesilová hra Indiánů nekončí brankou. Domácí zatím svá oslabení zvládají bez větších potíží.
29:22
Plzeň se drží v útočném pásmu, avšak stále nepřichází žádná střela.
28:38
Další akce Plzně je zastavena už na útočné modré, protože se hosté dostali do ofsajdu.
28:29
Další zakončení Johnsona z pravé strany, které tentokrát končí v lapačce domácího brankáře.
28:11
Domácí zachytili rozehrávku Plzně, a tak touš putuje přes všechny čáry.
27:38
Johnson vystřelil z pravé strany, avšak jeho střela letěla mimo bránu Olomouce a navíc se následně puk odrazil až do středního pásma.
27:27
Škodovka však bude moct velice rychle vyrovnat, protože na trestnou lavici usedá Alex Rašner (OLO), který si odpyká dvě minuty za sekání.
26:18
Je tu první branka utkání! Od modré čáry vypálil Jaroměřský, jehož střelu Machovský vyrazil mezi kruhy, kde byl zcela osamocený RADEK DLOUHÝ, jenž už překonal bezmocného brankáře Plzně. Asistence: Jan Jaroměřský.
26:07
Marosz obdržel přihrávku na pravou stranu a jeho nebezpečnou střelu vyrazil Machovský jen těsně vedle své klece!
25:45
Následně se do útoku dostali domácí a Machovský si připsal další úspěšný zákrok.
25:32
Ján Sýkora chtěl vystřelit z pravého kruhu, avšak jeho střela končí hned na prvním bránícím hráči.
24:48
Kratěna se nádherně prokličkovával až mezi kruhy, kde už mohl zakončit, avšak jeden z jeho spoluhráčů stál v brankovišti, a tak je slibná akce Plzně zastavena hlavním rozhodčím.
24:24
Mozík jen nahodil puk do lapačky Vošvrdy, který si jej zde ponechal.
24:05
Domácím se podařilo získat puk a rychle s ním uháněli do útoku, kde nakonec z levé strany vystřelil Herman a jeho pokus končí v náruči Machovského.
23:48
Indiáni se však ještě drží ve svém útočném pásmu.
23:26
Ján Sýkora vystřelil od modré čáry a pro Vošvrdu byl jeho pokus lahůdkou.
22:59
Další prohřešek proti pravidlům Indiánů. Tentokrát hostům nevyšla útočná rozehrávka a Plzni je odpískán icing.
22:39
Trápení Plzně pokračuje, protože jejich akce končí ofsajdem.
22:29
Indiáni se zatím nemohou usadit ve své útočné třetině.
22:02
Další vyhození domácích, kteří zatím svá oslabení zvládají bez větších potíží.
21:48
Domácím se však podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
21:29
Indiáni budou hrát přesilovou hru. Dvě minuty za držení protihráče, totiž odsedí právě Jakub Herman (OLO).
21:06
Herman vletěl do útočné třetiny a chtěl i vystřelit, avšak jeho pokus končí na prvním bránícím hráči Plzně.
20:23
Hosté se ihned usadili ve své útočné třetině, odkud je však domácí hodně rychle vyhnali.

Druhá třetina začne přibližně v 18:48.
První třetina střetnutí příliš šancí nepřinesla. Asi tu největší spálil domácí Matai, který se prodral do samostatného úniku, avšak olomoucký útočník ani netrefil branku. Oba celky si v první periodě zahráli dvě přesilové hry, jenže ani jedna jim příliš nevyšla.
20:00
19:55
Domácí se dostali do dalšího zakončení ihned po vhazování, avšak plzeňský brankář byl opět pozorný.
19:52
Tlak Olomouce však pokračoval i po přesilové hře, kdy zámek domácích ukončil Machovský, který zlikvidoval střelu Zuzina.
19:27
Po pěkné kolmici se ke střele dostal Patera, avšak domácí kapitán trefil stínícího Zuzina.
18:53
Tomáš Sýkora vystihl rozehrávku domácích, a tak následně poslal puk za olomouckou klec.
18:32
Balej vyhodil puk přes celé kluziště.
18:23
Od modré nyní pálil Škůrek, avšak trefil blokujícího Holwega, od kterého se touš odrazil do hlediště.
18:07
Kucharczyk střílel z hodně velkého úhlu a jeho střela letěla hodně mimo bránu Plzně.
17:40
V závěru první třetiny budou hrát Kohouti druhou přesilovou hru, protože Vojtěch Mozík (PLZ) vyhodil puk do hlediště, a dostává tak dvě minuty za zdržování hry.
17:30
Mora však vzápětí nahodila puk na Machovského, který jej opět podržel ve své lapačce.
17:00
Zuzin si v útočném pásmu příliš dlouho hrál s pukem, a tak se na něj pověsili hned dva hráči, kterým se podařilo vypíchnout puk do střední třetiny.
16:17
Škůrek naposledy vyhodil puk z obranného pásma Olomouce a Kucharczyk už se za malou chvíli vrátí do hry.
15:50
Navíc se následně ještě dostali do postavení mimo hru a vhazovat se bude před útočnou modrou Indiánů.
15:43
Nyní se hosté vyhánějí ze svého útočného pásma špatným pasem, a tak je puk ve střední třetině.
15:23
Plzeň je stále ve svém obranném pásmu, odkud se hosté né a né dostat.
15:00
Domácím se znova podařilo vyhodit puk až za bránu Machovského.
14:37
Jaroměřský parádně zabojoval a získal puk, který následně vyhodil přes celé kluziště.
14:17
Je tu další vyloučení na domácí straně. Radim Kucharczyk (OLO), totiž nedovoleně bránil jednoho z hostujících, a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.
14:12
Ondrušek jen nahodil puk směrem na Machovského, jenž jej raději udržel ve své výstroji.
13:40
Puk je po delší době v obranném pásmu Plzně, avšak domácí nijak nezatápí hostující obraně.
13:20
Lev přihrál mezi kruhy Kubalíkovi, jenž okamžitě vystřelil, avšak Vošvrda byl dobře postavený a jeho zakončení zneškodnil.
12:44
Jeřábek dlouho míchal s pukem za olomouckou bránou, odkud chtěl následně přihrát před Vošvrdu, jenže jeho pas skončil přesně pod lapačkou domácího brankáře.
12:05
12:05
Akce Kohoutů však končí na útočné modré, jelikož se domácí dostali do postavení mimo hru.
11:46
Bližňák nahodil puk na Vošvrdu, který jej pouze srazil jednomu z obránců Olomouce.
11:21
Jenže ta jim příliš nevyšla, a tak se do útoku pro změnu žene Olomouce.
11:01
Kotouč je za bránou Machovského, odkud Indiáni rozjedou svou další útočnou akci.
10:42
Pulpán chtěl vystřelit z levé strana, avšak jeho pokus zblokoval Ondrušek.
10:16
Indiáni jen nahodili puk přímo na Vošvrdu, který jej raději ukryl ve své lapačce a přesilovka hostů je už pomalu u svého konce.
10:01
Rachůnek však vystihl rozehrávku hostí a následně vyvezl puk až do útočné třetiny Olomouce.
09:45
Plzeň drží svůj přesilovkový zámek.
09:15
Kadlecova střela od modré byla ještě tečována, ale pouze do rohu kluziště.
08:55
Puk je opět až za bránou Machovského.
08:33
Po velmi nepřesné střele Mozíka se domácím podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
08:17
Plecharéna uvidí první přesilovou hru Plzně. Radek Dlouhý (OLO), totiž zahákoval Simona, a tak si odpyká dvě minuty.
08:03
Simon nahazoval puk do útočné třetiny ještě před středovou čárou, a tak je Indiánům odpískán icing.
07:49
07:49
Zde jej však vydolovali domácí, ale útoku Olomouce je zastaven už ve střední třetině, protože jeden z obránců Plzně tečoval puk na svou střídačku.
07:35
Kotouč už je však opět v obranném pásmu Olomouce, kde se o něj bojuje v rohu kluziště.
06:50
První obrovská šance Olomouce! Matai zůstal zapomenutý za hostující obranou, kam samozřejmě dostal pas, jenže tváří v tvář Machovskému se domácímu střelci nepodařilo trefit plzeňskou bránu.
06:09
Indiáni však nijak nezaměstnali Vošvrdu a domácím se navíc podařilo protlačit touš do středního pásma.
05:42
Ján Sýkora zavezl puk do útočné třetiny Plzně a uvidíme co z akce hostů vznikne.
05:24
Mora se usadila ve své útočné třetině, kde nakonec z pravého kruhu vystřelil Marosz, avšak lapačka Machovského byla na svém místě.
04:28
Pulpán vystřelil od modré a Vošvrda jeho střelu jen vyrazil svou lapačkou za sebe a touš se odklouzal jen těsně vedle domácí brány!
04:11
Řípa poslal nepřesnou přihrávku v útočném pásmu, čehož využili Indiáni a získali puk pod svou kontrolu.
03:30
Schleiss chtěl vystřelit z levé strany bekhendem, jenže jeho střela mu vůbec nesedla a touš směřuje za olomouckou klec.
03:04
Jenže Kohoutům nevyšla útočná rozehrávka, a tak se Plzeň velmi snadno dostává k puku.
02:42
Další atak Plzně byl zastaven ihned na útočné modré a k puku se dostávají domácí hokejisté.
02:25
Jenže ta neměla dlouhého trvání a ihned po návratu Skleničky se do útoku prodral Kratěna, který z levé strany otestoval Vošvrdu.
02:10
Majeský zavezl puk do útočné třetiny a domácí rozjedou svou poslední přesilovkovou akci.
01:49
Mora se opět nemůže dostat do svého útočného pásma.
01:28
Škodovce se podařilo osvobodit ze svého obranného pásma.
01:05
Od modré pálil Škůrek, avšak Machovský byl na svém místě a touš vyráží.
00:50
Až nyní se domácí protlačili do svého útočného pásma.
00:30
Plzeň však vyhrála následné vhazování a hosté vyhodili puk přes celé kluziště.
00:18
Mora se však následně usadila ve svém útočném pásmu a domácí si vybojovali svou první přesilovou hru, protože na dvě minuty za držení protihráče odchází na trestnou David Sklenička (PLZ).
00:09
Ihned po vhazování vysunul Škůrek Buce, jenž už mohl ujíždět sám na Machovského, ale olomoucký útočník upadl.
00:01

HC Olomouc: Vošvrda (Urbisch) – Vyrůbalík, Rašner, Ondrušek, Škůrek, Jaroměřský, Houdek, Nesvadba – Laš, Knotek, Buc – Matai, Herman, Rachůnek – Řípa, Patera (C), Zuzin – Dlouhý, Marosz, Kucharczyk.

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Mozík, Sklenička, Kadlec, Jeřábek, Kubka, Pulpán, Boháč, Marcel – Kratěna (C), Bližňák, Schleiss – Sýkora J., Simon, Johnson – Balej, Sýkora T., Lev – Hollweg, Kubalík.

Rozhodčí: Hribik, Wagner – Barvíř, Blümel.
Základní část hokejové extraligy už odpočítává svá poslední kola a v boji o play off už je pouze pár bodů. Konkrétně se ocitáme v 50. kole, kdy se v úterý vydá do boje hned deset týmů. My se především zaměříme na utkání z olomoucké plecharény, ve které trápící se HC Olomouc přivítá HC Škodu Plzeň, která se chce ještě prodrat mezi nejlepší šestici týmů. Úvodní vhazování střetnutí je naplánováno na 18:00.
Vzájemná střetnutí:

První letošní měření sil se lépe vydařilo Olomouci, která zvítězila na ledě Plzně celkem snadno 5:2. Avšak poté už úřadovali jen Indiáni, kteří nejdříve vyhráli na Hané 4:3 po prodloužení a následně vyhrála Škoda i před svými diváky 2:1, ale i tohle vítězství bylo tentokrát po samostatných nájezdech.

12.10. Plzeň – Olomouc 2:5
25.11. Olomouc – Plzeň 3:4 pp.
11.1 Plzeň – Olomouc 2:1 sn.
HC Škoda Plzeň

Po 49 zápasech zatím Plzni patří 8. příčka, ale Indiáni by si ještě v závěrečných třech kolech chtěli spíše zajistit přímý postup od čtvrtfinále play off, a vyhnout se tak předkolu. Avšak v případě tří proher a pokud se Liberci podaří vyhrát dvě utkání, tak Indiánům hrozí i pád od play out, a tak bude závěr základní části pro tým Martina Straky ještě hodně zajímavý.

Poslední zápasy:

Plzeň – Kometa Brno 3:0
PSG Zlín – Plzeň 2:4
Plzeň – Bílí Tygři Liberec 3:4 pp.
HC Olomouc

Mora je na tom v současné době hodně špatně. Hanáci si v posledním utkání připsali už svou třináctou porážku v řádě, a tak Olomouc postupně podlehla všem celkům extraligy. S Kohouty to už vypadá čím dál hůře, jelikož jim patří předposlední místo, ze kterého ztrácejí na dvanácté Karlovy Vary pět bodů.

Vítkovice Steel – Olomouc 3:1
Olomouc – Verva Litvínov 2:4
Mladá Boleslav – Olomouc 6:3
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.