Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezky strávený sportovní víkend třeba právě za společnosti internetových onlajnů.
Máme za sebou i čtvrté utkání semifinálové série mezi Škodou Plzeň a Slávií Praha, které ve svůj prospěch ukořistili hosté z Prahy. Vítěznou branku vstřelil ve třetí třetině David Skokan, který dorazil za Mazance odražený puk po Hertlově zakončení. Domácí měli v úvodu třetí části k dispozici dvojnásobnou přesilovou hru, ale vlastní nedisciplinovaností se o tuto velkou šanci připravili a následně sami inkasovali. V závěru už si výsledek takticky vyspělé mužstvo pod vedením Vladimíra Růžičky staršího pohlídalo a vyrovnává stav série na 2:2.
60:00
59:40
Plzeňané se snaží dostat před Furcha, ale jde spíše o takovou křeč. Nyní zahráli dokonce na zakázané uvolnění a Mazanec se vrací do branky.
59:12
Icing Slávie.
58:59
Plzeň to zkouší s šesti hráči v poli! Mazanec zůstává na střídačce.
58:59
Bude se vhazovat před Dominikem Furchem.
58:59
Oddechový čas pro domácí.
58:53
Pletka se po pravé straně vydal až k brance hostů. Jeho zakončení bekhendem Furch vyrazil nazpět k plzeňskému útočníkovi. Následnou zpětnou přihrávku do brankoviště pak ukořistili hostující obránci.
58:37
57:55
57:51
Růžičkova přihrávka spoluhráči při situaci dvou na jednoho končí sražena v rohu hrací plochy.
57:05
Po zakázaném uvolnění hostů se hra přesouvá před brankáře Furcha.
56:37
Namísto nějakého náporu Škody se však na trestnou lavici vydává také Petr Vampola (PLZ), který dostává dvouminutový trest za podražení.
55:55
Pavel Kolařík (SLA) dostává menší trest za držení protihráče, a nabízí tak soupeři krátce před koncem příležitost na vyrovnání.
55:33
Obrovskou příležitost na vyrovnání měl Jan Kovář, ale poté co se prokličkoval před Furcha nedokázal přesně zakončit a odkrytou branku minul. Dost možná ho rozhodil obránce, který se snažil jeho zakončení zabránit.
54:56
Jelínek se dostal k dalšímu ohrožení branky domácích. Mířil Mazancovi mezi betony, ale plzeňský brankář je sklapl včas a puk chytil.
54:46
Po Jeřábkově nepovedené přihrávce se domácím píská zakázané uvolnění.
53:59
Na druhé straně se hnal do úniku Tomáš Vlasák. Před křižujícím obráncem se ale rozhodl pro otočku a zakončení bekhendem, což se nakonec neukázalo jako ideální varianta.
53:08
Pojistku na slávistické vedení mohl přidat Petr Jelínek, který se při přečíslení dostal ke střele mezi kruhy. Branku Plzně však zcela minul.
52:32
Dnešní utkání sleduje 8 236 diváků! V Plzni je vyprodáno.
52:32
Při napadání se hosté dopustili postavení mimo hru a rozhodčí přerušují.
51:26
Domácím se teď vůbec nedaří. Přečíslení 3 na 2 končí nepovedenou přihrávkou Vampoly a Plzeňané musí obrátit.
50:12
Slavia právě vstřelila branku!

Hosté jdou opět do vedení! Po Hertlově otočce kolem branky se dostal k odraženému puku na brankovišti DAVID SKOKAN a procedil jej za Mazance. Využitá přesilovka, 2:3.

Asistence: Tomáš Hertl, Vladimír Růžička.
49:41
Plzeň se osvobozuje.
49:29
Za podražení si jde sednout Tomáš Vlasák (PLZ), a hosté tak mají k dispozici přesilovou hru.
49:05
Brankář Mazanec teď vyděsil domácí příznivce, když se vydal za pukem až do rohu kluziště a přitom nerozehrál zrovna nejšťastněji. Hosté se však nedokázali dostat ke střele a naopak ztratili útočné pásmo.
48:43
Po souboji u plzeňské střídačky ve středním pásmu rozhodčí přerušují. Po komerční přestávce bude následovat buly ve středovém kruhu.
47:45
Hra se teď přelévá z jedné strany na druhou. Ani jeden z týmů se však k zakončení neprobojoval.
46:26
Martin Straka se dostal s pukem sám před Furcha, ale v jasné gólové příležitosti neuspěl.
46:09
Zakázané uvolnění Plzně. Tato přesilová hra se domácím zatím vůbec nedaří, už podruhé se totiž vhazuje v jejich vlastním obranném pásmu.
45:51
Kovář se dostal ke střele ale nezamířil přesně a kotouč se po prknech dostává zpět do středního pásma.
44:55
Vampola udržel kotouč v obtížném souboji proti dvěma protihráčům a plzeňští fanoušci se dožadovali udělení dalšího trestu slávistickým obráncům, ale rozhodčí tentokráte nepískají.
44:14
Michal Kempný (SLA) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a dostává menší trest za zdržování hry.
44:02
Pletka v souboji s Kolaříkem nic nevymýšlel a jak se dostal ke kotouči, poslal jej na Furcha. Vybojoval tak alespoň vhazování v útočném pásmu.
43:31
Straka teď nezpracoval Vampolovu žabku a namísto nadějného brejku odjíždí střídat.
42:49
42:36
Při slávistické přesilovce pálil od modré Kuboš. Mazanec si sice nebyl jist tím, kde má kotouč, ale roztáhl se na brankové čáře a udržel jej na brankovišti.
41:38
41:19
Obrovskou šanci měl po přihrávce Kováře Straka. Jeho rána ale buďto orazítkovala tyč anebo ji slávistický brankář senzačním zákrokem vyrazil.
41:08
Pokračuje se ve čtyřech proti třem.
40:49
Za faul na Petra Jelínka si jde sednout Pavel Kašpařík (PLZ), a domácí tak přicházejí o zbytek své dvojnásobné přesilovky.
40:37
Kovářovu ránu srazil jeden z bránících hráčů Slávie do ochranné sítě.
40:19
Domácí sice vyhráli vhazování v útočném pásmu, ale kvůli přihrávce rukou je rozhodčí vykazují do střední třetiny.
40:15
Hanzlíkovu dělovku z vrcholu kruhů Furch zkrotil na svém hrudníku.
40:01
Oprava posledního zápasu vyloučených ve druhé třetině. S Pletkou byl za Slávii vyloučen Jiří Kučný, Daniel Vrdlovec slouží trest za svého trenéra Vladimíra Růžičku staršího.
Hráči obou týmů už jsou zpět na ledové ploše a do začátku třetí části chybí jen něco málo přes jednu minutu.
Druhou třetinu začali lépe domácí, kteří se hned v první minutě ujali vedení. To když Jan Kovář nachytal nepozorného Furcha a téměř z nulového úhlu jej prostřelil. Hosté vyrovnali ve třicáté minutě zásluhou Petra Kadlece, který se trefil přesně během přesilovky 5 na 3. Stejnou početní výhodu mají současně také Západočeši a ještě jim z ní zbývá jedna minuta a dvaadvacet vteřin.

Třetí třetina začne přibližně v 21:00.
40:00
39:56
První závar plzeňské dvojnásobné přesilovky skončil velmi nepřehlednou situací v brankovišti Furcha, po které rozhodčí ještě jednou vylučují na obou stranách. Za Plzeň si šel odpočinout Václav Pletka, za hosty Jiří Kučný.
39:22
Vladimír Růžička (SLA) dostal nejprve dvouminutový trest za hákování. Poté co si však stěžoval jeho otec na lavičce hostů, rozhodčí přišli ještě s dvouminutovým trestem za nesportovní chování pro trenéra Slávie.
38:49
Plzeňská první kombinace účinným forčekinkem vybojovala v útočné třetině kotouč a Straka jej nahrával mezi kruhy do dobré pozici jednomu ze svých spoluhráčů. Ten však nezakončil ideálně a k puku se vrátili hosté.
38:12
Po souboji Mozíka s V. Růžičkou za plzeňskou brankou se bude vhazovat před Mazancem.
37:25
Mazanec vypomohl spoluhráčům při rozehrávce a hra se dostává opět do útočného pásma Plzně.
36:56
Icing hostujícího týmu.
36:49
Zpoza branky nahrával mezi kruhy Kašpařík, nikdo z jeho spoluhráčů se ale puku neujal.
36:32
35:50
Kombinaci Západočechů ale narušili hvizd rozhodčího, který hru vykázal pro přihrávku rukou do středního pásma.
35:33
Plzeňané se usadili v útočném pásmu a začínají kombinovat.
35:01
Domácí zastavil při přechodu do útočného pásma odpískaný ofsajd.
34:35
Hosté okamžitě po vyhraném buly vyhazují kotouč z vlastní třetiny.
34:32
Jan Kovář schytal další nepříjemný úder ve středním pásmu, za který se jej vydal mstít i kapitán domácích Martin Straka. Situace končí za ohlušujícího pískotu celého stadionu pouze dvouminutovým vyloučením za napadení pro Jaroslava Komu (SLA).
34:13
Z ostrého úhlu teď nahazoval na branku domácích nepříjemný puk Krenželok. Mazanec si však i ve změti těl před sebou kotouč našel a schoval jej do lapačky.
34:01
Mazanec chytá další střelu Slávie a ve vlastním pásmu přerušuje hru.
33:31
Kubošovo nahození od modré čáry těsně před Mazancem někdo ze clonících hráčů tečoval. Puk zamířil jen těsně vedle plzeňské branky.
32:23
Zajímavou střelu zápěstím poslal na plzeňskou branku Žejdl, ale těsně minul. Puk se pak po mantinelu dostal až ke Kučnému, jehož ránu pro změnu chytá brankář Mazanec.
32:12
Po dalším vyhození na zakázané uvolnění v podání pražského týmu následuje komerční přestávka.
31:52
Straka parádní přihrávkou vysunul do střelecké pozice jednoho ze svých spoluhráčů, ten však svojí střelou slávistickou branku vůbec neohrozil.
31:09
Probíhá souboj o kotouč za plzeňskou brankou.
30:18
Po zakázaném uvolnění hostů se hra přesouvá před Furcha.
30:01
29:29

Tak nakonec je branka potvrzena hosté vyrovnávají. Tvrdou ránu PETRA KADLECE někdo srazil přímo do horního růžku Mazancovy branky a plzeňský brankář už nedokázal zareagovat. 2:2!

Asistence: Jaroslav Koma, Jan Alinč.
29:29
Kadlecova střela skončila po teči za Mazancem. Rozhodčí si celou situaci ještě prohlížejí na videu.
28:48
Straka zblokoval další ránu hostů a puk končí v ochranné síti.
28:36
Kadlecovu střelu od modré Mazanec viděl, přestože se mu snažili clonit hned dva hráči hostů, a kotouč lapil.
28:16
Do Kadlecovy střely vložil hokejku Straka a puk se odrazil až ke stropu plzeňské ČEZ Arény.
28:01
Oddechový čas pro hosty.
28:01
Tak to bude nepříjemné pro domácí tým. Jan Kovář (PLZ) dostává dvouminutový trest a Slávii tak čeká minutu a půl dlouhá přesilovka 5 na 3.
27:25
Nyní se přerušuje po Mazancově zákroku a bude se vhazovat po levici plzeňského gólmana.
27:14
Plzeňané vyhazují a mohou vystřídat.
26:34
Kadlec nahazoval od modré na teč Jelínkovi, puk ale zamířil nějaký metr nebo dva vedle plzeňské branky.
25:56
Tentokráte svůj tým osvobozuje sám Mazanec, který puk posílá přes celé hřiště až kolegovi Furchovi.
25:43
Domácí vyhazují.
25:31
Na hrací ploše je třeba ještě odklidit krvavé stopy po zmíněném souboji. Trest se už měnit nebude a hra bude pokračovat v plzeňském obranném pásmu.
25:31
Po faulu na Hertla, který odjíždí za doprovodu lékaře do kabiny, usedl na trestnou lavici Jiří Hanzlík (PLZ), který dostává čtyřminutový trest. Trenér Růžička si však myslí, že je to málo a ještě diskutuje s rozhodčími.
25:10
Velkou šanci měl slávistický Hertl. Tváří v tvář Mazancovi ale selhal, musel totiž zakončovat bekhendem a plzeňský brankář jeho záměr přečetl.
24:48
Kempný sice s pukem na čepeli projel celé útočné pásmo, ale pak o něj přišel.
24:03
Hosté se po delší době dostali do útočného pásma. V. Růžička se natlačil před Mazance, ale ke střele se nedostal.
23:04
Další únik Plzně končí Strakovou zadovkou na Kováře, který pálil z nebezpečné pozice z první. Ani on neuspěl, ale Slávie by se měla honem rychle probrat, pokud nechce inkasovat potřetí.
22:19
Schleiss nabral ve středním pásmu rychlost, ale na hostujícího obránce si nevěřil a zvolil střelu hned za modrou. Bohužel pro něj však přestřelil.
21:43
Slávistům se vůbec nedaří přechod přes střední pásmo a opět ztrácejí puk pokaženou přihrávkou.
21:20
Icing hostí.
20:21
Plzeň právě vstřelila branku!

Po obrovské chybě brankáře Furcha jdou indiáni do vedení. JAN KOVÁŘ dostal puk v rohu kluziště a takřka z brankové čáry jej nahodil na slávistickou branku. Furch si však vybral slabší moment a nahození si nechal proklouznout skrze výstroj až za brankovou čáru. 2:1.

Asistence: Martin Straka.
20:13
Hned na úvod se po zákroku na Kováře ozývají plzeňští fanoušci. Rozhodčí však pískají hostujícímu týmu jen zakázané uvolnění.
20:01
Oba týmy už jsou zpět na hrací ploše. Druhá třetina začne za pár okamžiků.
Máme za sebou prvních dvacet minut čtvrtého semifinálového utkání mezi Plzní a Slávií. Viděli jsme dvě branky, po jedné na každé straně, přestože Marek Tomica otevřel skóre utkání až v 16. minutě, když se prosadil vlastním důrazem v útočném pásmu. Plzeň vyrovnala o dvě minuty později zásluhou Ondřeje Kratěny, který využil přesilovou hru, když do odkryté branky zakončoval povedenou souhru svého týmu.

Druhá třetina začne přibližně v 19:56.
20:00
19:31
Hanzlík chyboval při rozehrávce a Hertl mohl z mezikruží vyzkoušet Mazancovu pozornost. Bohužel pro něj a naštěstí pro domácí ale neuspěl.
19:01
Nepřesná rozehrávka Slávie končí zakázaným uvolněním.
18:10
Schleiss se vydal za Pletkovým nahozením, ale v souboji s Tomicou mu chyběl potřebný důraz.
17:14

A je vyrovnáno! Plzni se podařilo usadit kolem Furchovy branky a po přesné nahrávce napříč brankovištěm od Jana Kováře to měl ONDŘEJ KRATĚNA poměrně snadné. Trefil odkrytou branku a využívá přesilovou hru. 1:1.

Asistence: Jan Kovář.
17:02
Martin Straka teď svojí rychlostí vybojoval pro Plzeň další přesilovku. Daniel Vrdlovec (SLA) si v souboji s plzeňským kapitánem vypomohl hákováním.
16:28
Kadlec pálí od modré. Mazanec tentokráte zasahuje.
15:31

Hosté jdou do vedení! Jako blesk z čistého nebe teď přišel gól MARKA TOMICY, který si dojel Holubovo nahození do útočného pásma, vybojoval puk, najel mezi kruhy a prostřelil plzeňského Mazance. 0:1.

Asistence: Vladimír Růžička.
14:50
Po Strakově nahrávce střílel Slovák, ale trefil jen obránce.
14:35
Přerušuje se pro zásah vysokou holí. Následuje komerční přestávka.
13:59
Dva hostující útočníci se srazili před plzeňským brankovištěm a domácí se vydali do protiútoku. K zakončení se ale nedostali.
12:51
Někdo z plzeňských nastřelil kotouč až ze středního pásma na slávistickou branku. Minul, ale puk se odrazil mezi kruhy na dojíždějícího Pletku, který zajímavě dorážel. Furch se však dokázal zorientovat a úspěšně zasáhl.
12:24
11:56
Domácí se ve vlastním oslabení vydali vpřed a Kovář vybojoval cenné vteřinky.
11:11
Hosté v plném počtu. Začíná přesilová hra Slávie.
10:54
Vampola se teď kličkami dostal přes dva obránce a před branku nahrával volnému Vlasákovi. Tomu ke kotouči chybělo jen pár centimetrů.
10:24
Poměr sil na hrací ploše se vyrovná. Jakub Jeřábek (PLZ) dostává dvouminutový trest za faul kolenem.
09:57
Ve vlastním oslabení se dostal k puku ve středním pásmu Marek Tomica, nic nevymýšlel a přes Hanzlíka se natlačil ke střele. Ta skončila sražena v ochranné síti nad Mazancem.
09:25
Hanzlík začíná zpoza vlastní branky.
09:11
Další přesilovka pro domácí tým. Jiří Kučný (SLA) dostává menší trest za faul loktem.
08:45
Kolaříkovu střelu domácí zablokovali a puk se odrazil až do slávistického pásma.
08:25
07:41
Plzni se vůbec nedaří zaujmout pozice v útočném pásmu a hosté už potřetí v řadě vyhazují.
07:10
Slávisté se osvobozují a mohou vystřídat.
07:00
Plzeňská souhra teď skončila Vlasákovou střelou do Furcha. Puk mu mezi kruhy naservíroval kapitán Straka.
06:31
Kadlec ihned po buly vyhazuje kotouč přes celé hřiště.
06:25
Plzeňský Kovář byl na vlastní modré dost nevybíravě sražen Jaroslavem Komou (SLA) a rozhodčí poprvé vylučují. Škoda si zahraje přesilovou hru.
06:01
Po Strakově úniku střílel v obtížné pozici Kratěna, ale branku soupeře minul.
05:33
Slávisté nahazují puk do útočného pásma a míří na střídačku.
04:52
Po Hertlově zakončení se bude vhazovat v útočném pásmu hostí.
04:46
St. Pierre vyhazuje kotouč do středního pásma.
04:11
Probíhá usazování posunuté branky Slávie. Bude se vhazovat před Furchem.
04:01
Na druhé straně zatopili hostům Vampola s Pletkou. Druhý jmenovaný však dostal přihrávku moc blízko u Furcha a nedokázal úspěšně zakončit.
03:35
Agilní Vrdlovec zatáhl kotouč do pásma po pravé straně a naservíroval jej mezi kruhy zcela osamocenému Sklenářovi. Ten však nabídnutou šancí pohrdl a trefil jen Mazance.
02:52
Po Hertlově přihrávce střílel od modré Kempný, ale Mazanec s jeho pokusem neměl větší potíže.
02:25
Závar před slávistickou branku končí jen vhazováním před Furchem, který puk v nastalé situaci zřejmě zalehl.
02:16
Schleiss dobře vybojoval kotouč ve středním pásmu, namísto střely se ale nechal odzbrojit pohotovým zákrokem Holuba.
01:43
Tentokráte nezachytil prudkou přihrávku přes střední pásmo pro změnu domácí Lev a rozhodčí pískají další icing.
01:13
Druhý icing v krátkém časovém úseku a hra se opět přesouvá až před Furcha.
01:02
Zakázané uvolnění Pražanů.
00:42
Po zaváhání hostujících obránců při rozehrávce se dostal k puku v útočném pásmu Straka. Plzeňský kapitán si stěžoval na držení, ale rozhodčí nechávají pokračovat ve hře.
00:15
Kučný rozehrává první akci Slávie.
00:01
Hráči nastupují na hrací plochu a od začátku nás už dělí jen tradiční zahájení zpěvem české státní hymny.
Hlasatel na stadionu oznamuje sestavy obou týmů a tribuny už se začínají zaplňovat.
Plzeň nastoupí do čtvrtého duelu bez Michala Dvořáka a Nicholase Johnsona, místo kterých byl na soupisku vepsán Pavel Sedláček. Hosté zase nastoupí bez Dreslera a na rozdíl od včerejška je na soupisku dopsán také útočník Georg Mavrojanidis.

HC Škoda Plzeň: Mazanec (Svoboda) – Slovák, Hanzlík, Poživil, Jeřábek, Mozík, St. Pierre, D. Růžička, Boháč – Kratěna, Kovář, Straka – Lev, Vampola, Pletka – Schleiss, Kašpařík, Vlasák – Petruška, Sedláček, Sýkora.

HC Slavia Praha: Furch (Dlouhý) – Kadlec, Kučný, Kuboš, Holub, Kempný, Kolařík, Koma – Micka, Jelínek, Tomica – Hertl, V. Růžička, Sklenář – Žejdl, Alinč, Krenželok – Vrdlovec, Skokan, Poletín – Mavrojanidis.

Rozhodčí: Minář, Šír – Gebauer, Lederer.
Ondřej Weissmann po třetím zápase:
Utkání se rozhodlo v jedné minutě na konci první třetiny. Udělali jsme zbytečný faul a inkasovali jsme. Vzápětí šest vteřin do konce jsme odehráli špatně buly a dostali jsme druhý gól. Plzeň se dostala do obrovské pohody. Bruslila, hrála agresivně, dobře bránila a my jsme měli velké problémy se dostat vůbec k nim před branku. Když jsme si nějakou šanci vypracovali, tak jsme ji nedokázali proměnit. Jsem rád, že jsme hráli až do konce a v závěru jsme to alespoň trošku zdramatizovali.
Michal Straka po třetím zápase:
Chtěli jsme být aktivní, mít dobrý pohyb, neztrácet puky ve středním pásmu a nikde nepropadnout. Chtěli jsme si také vynutit přesilovky a dát z nich nějaké góly, což se nám povedlo a dostali jsme se do vedení 3:0. Bohužel třetí třetina byla z naší strany špatná. Přestali jsme hrát a báli jsme se o výsledek. Bylo to drama až do konce. To už se nám nesmí stát.
HC Slavia Praha:
Slávisté se v posledních utkáních poměrně trápí a nedaří se jim na svoji propracovanou obranu navázat v útoku. Brankáře Furcha, který, i když ne po svých chybách, inkasoval v posledním utkání hned třikrát, by mohl nahradit Kopřiva. Ten už po zranění opět trénuje s týmem a měl by tak být trenéru Růžičkovi k dispozici. Slavia ve třetím zápase postrádala přesnost při zakončení, jelikož mohla jít během první třetiny několikrát do vedení, neproměnila ale své šance a pak toho litovala. Lze tedy očekávat, že se sešívaní ve čtvrtém duelu pokusí zvýšit efektivitu vlastní útočné fáze.
HC Škoda Plzeň:
Domácím se před třetím utkáním vrátili do sestavy hned tři hráči a to Jiří Hanzlík, Václav Pletka a Ondřej Kratěna. Návrat této trojice zkušených byl znát a poslední jmenovaný to zpečetil dokonce dvěma brankami. Během zápasu pak musel odstoupit Michal Dvořák, ale podle slov asistenta Michala Straky, by se nemělo jednat o nic vážnějšího a v semifinálové sérii by měl být Plzni ještě k dispozici. Mimo však zůstává i nadále Ryan Hollweg, Jozef Balej a Tomáš Frolo. Hollwegovi zbývá z uděleného trestu odpykat poslední utkání.
Předchozí zápasy:

1. SF – HC Slavia Praha 3 – HC Škoda Plzeň 0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 36. Hertl (Kučný, Kadlec), 48. Jelínek, 57. Žejdl (Alinč, Krenželok)

2. SF – HC Slavia Praha 0 – HC Škoda Plzeň 1 (0:1, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Schleiss (Mozík, Vlasák)

3. SF – HC Škoda Plzeň 4 – HC Slavia Praha 2 (2:0, 1:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 20. Vlasák (Straka, Vampola), 20. Kratěna (Kovář), 27. Straka (Kovář, Vampola), 60. Kratěna – 50. Tomica (Jelínek), 59. Kadlec (Kuboš)
Před námi je na programu čtvrtý duel této semifinálové série a spokojenější do něj můžou vkročit indiáni. Včera se jim dařilo a poté, co dostali v poslední vteřině první třetiny za Furcha hned dvě branky, začali kontrolovat utkání. Ve druhé části se trefil v přesilovce Martin Straka a navýšil plzeňské vedení, v závěru se ale Západočeši začali strachovat o výsledek, neproměnili své šance a Slavia se hozeného stébla chytla. Hosté snížili na 3:2, ale vzápětí inkasovali do prázdné branky z hole Ondřeje Kratěny a bylo po nadějích.

Stav série: HC Škoda Plzeň 2:1 HC Slavia Praha
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.