+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. července 2016 • 19:47

Dojemný závěr EURO. Portugalský klučina utěšoval plačícího Francouze

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Slavia - Dukla 5:0. Výhru řídili Škoda se Zmrhalem CELÝ SESTŘIH: Slavia - Dukla 5:0. Výhru řídili Škoda se Zmrhalem
SESTŘIH: Bayern - Augsburg 3:0. Další výhru mistra řídil Lewandowski SESTŘIH: Bayern - Augsburg 3:0. Další výhru mistra řídil Lewandowski
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skvělé akce, parádní góly, radost, ale i smutek, to všechno přineslo letošní fotbalové EURO. Možná ten nejsilnější okamžik se ovšem odehrál po skončeném finále mezi Portugalskem a domácí Franci (1:0 po prodloužení). Smutný fanoušek Galského kohouta dal průchod emocím a po prohře svého týmu plakal. Toho si všiml mladičký fanoušek Portugalska a snažil se svého „soka“ uklidnit.Během EURO došlo k násilným střetům mezi fanoušky. Ale Portugalci a Francouzi ukázali pravý smysl fotbalu a sportu všeobecně. Společně sledovali finále mistrovství Evropy ve fanzoně a společně sdíleli radost i smutek.

Kamery tak mohly zachytit velmi dojemnou chvilku. Jeden z fanoušků domácí Francie těžce nesl prohru těsně před vrcholem a po závěrečném hvizdu rozhodčího se rozplakal.

Jeho neštěstí nenechalo chladným klučinu v opačných barvách. Mladičký fanoušek Portugalska se snažil všemi způsoby uklidnit francouzského nešťastníka. Podal mu svou dětskou ruku a několikrát ho objal.

Fanoušek Francie krásné gesto ocenil zdviženým palcem. Dojemná chvíle oslnila celý fotbalový svět a šlo o možná nejdůstojnější zakončení letošního fotbalového EURO.

VIDEO: Mladíček v portugalském dresu utěšoval Francouze

 Klasická verze
Mobilní verze