+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. října 2015 • 21:53

Na Gibu Fight Night se představí Spejbl Hutník i Raušer proti Vondráčkovi

Autor:
V Praze se představí i Ondřej Hutník
TOP VIDEA
Přípravy na Laver Cup v O2 aréně vrcholí Přípravy na Laver Cup v O2 aréně vrcholí
RENTGEN: Proč Rosický v derby nepomohl? Hlídali ho soupeři a nevyužívali spoluhráči RENTGEN: Proč Rosický v derby nepomohl? Hlídali ho soupeři a nevyužívali spoluhráči
VŠECHNA VIDEA ZDE

Loňský první ročník noci bojových sportů Gibu Fight Night se stal událostí sezony. Fanoušci bojových umění se ale mají nač těšit i v ročníku druhém. V pražské T-Mobile Aréně se 5. prosince představí nejen tuzemská špička, ale také řada hvězdných jmen ze zahraničí.Diváci se už teď jistě těší na zápasy hned ve třech bojových sportech –Muaythai, K1 a Boxu. Fightcard je nabitá k prasknutí, ale mezi nejočekávanější zápasy večera bezesporu bude patřit zápas tuzemské legendy K1 Ondřeje SPEJBLA Hutníka proti nizozemské hvězdě Filipu Verlindenovi.

Druhým vrcholem Gibu Fight Night bude souboj dvou tuzemských superstar v K1 a sice Luboše Raušera proti Petru Vondráčkovi. „Všem fanouškům slibuju, že uvidí pořádnou Mikulášskou nadílku. Dřu jak nikdy předtím a soupeř se má na co těšit. A myslím, že už teď můžu říct, že tenhle zápas určitě neskončí na body. Bude to masakr,” s úsměvem říká Luboš Raušer.

V Muaythai se pak představí hvězda pražského Hanuman Gymu Jiří Žák proti finskému tvrďákovi Danielu Forsbergovi, nebo Tomáš Kohout proti Vladimíru Moravčíkovi.

 

Témata:  sport, mma
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze