Eliod - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : Havlíčkův Brod - 9. září 2017   12:00

Jihlava
Krejčí (Maláč) – Brož, Moravec, Winkler, Chvátal, Sapík, Vranka – Menšík, Chlubna, Augusta -Mihulka, Polodna, Havel – Adam, Čermák, Zdarsa – Kochrda
Jan Slavík
Horácký zimní stadion, Jihlava
Král (Vácha) – Kerber, Vacík, Klofáč, Matula, Řehout, Horáček, Zych – Vyvial, Kopic, Fiala – Prýl, Vacík , Dáňa – Pártl, Rauš, Trupl – Dymák

Poslední část nám branku nepřinesla. Hráči Jihlavy se pokoušeli o kontaktní branku, ale pozornost brankáře Krále jim zhatila veškeré jejich pokusy. Havlíčkův Brod, tak zaslouženě vítězí v úvodním kole extraligy mladšího dorostu a spolu si mohou zakřičet i vítězný pokřik uprostřed kluziště.
59:50'
Hráči Brodu odpočítávají sborově poslední vteřiny zápasu.
59:20'
Už málo zbývá i na čestný gól Jihlavy.
58:52'
Další zakázané uvolnění Havlíčkova Brodu.
58:12'
Jihlava už nemá moc času na to, aby dokázala něco s výsledkem udělat. Přesto se pouští do jednoho útoku za druhým.
58:08'
Vhazuje se před brankou Krejčího.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:00'
Zakázané uvolnění hráčů Brodu. Jihlava se tak přesune do útočného pásma.
55:52'
Souboj v rohu kluziště v obranném pásmu Jihlavy. Puk je za hradbou bruslí a tak hvizd rozhodčího přerušuje hru.
54:39'
Tomáš Chlubna se dostává před branku, ale jeho pokus míří mimo tyče branky Daniela Krále.
54:00'
Stále se Jihlava trápí při založení akce. Havlíčkův Brod nedovolí domácím skutečně nic.
53:29'
Střela Matouše Menšíka se odrazila před brankáře Krále, ale nikdo z jihlavských mladíků se před brankou neobjevil.
52:16'
Další pokus Josefa Vyviala, ale jeho střelu kryje Krejčí do své náruče a bude se vhazovat před jihlavským brankářem.
51:05'
Petr Brož za brankou čeká až se mu zformují spoluhráči, ale puku se opět zmocňuje Brod.
49:37'
Tomáš Chlubna s Davidem Polodnou zkouší vymyslet nějakou akci, ale bezvýsledně.
48:48'
47:43'
Patrik Čermák vypichuje puk a posílá Brod do svého obraného pásma, kde se snaží potrápit nadále rozehrávku hostů.
47:00'
Pozorná lapačka Filipa Krejčího vystihla střelu Patrika Vacíka.
46:39'
Jihlava se dostává do oslabení, kdy je za krosček poslán Ondřej Winkler a Brod bude mít možnost navýšit skóre.
45:52'
Ten se z ledu zvedá a může se pokračovat ve hře.
45:51'
Na ledě zůstává ležet Michal Kerber a hra je přerušena.
45:26'
Petr Brož bojuje o každý centimetr
45:00'
Hra se pohybuje ve středu kluziště,
44:00'
Zakázané uvolnění Brodu, jihavský tlak teď zachránilo až vyhození obránce Davida Matuli.
43:02'
Jihlava se probouzí. Střela Mariana Havla opět prověřila pozornost, brankáře Krále.
42:14'
Pumelenice před brankou Krále. Hráči Dukly se natlačili opět do soupeřovi branky, ale tím celá akce končí.
41:48'
David Mihulka prověřil pozornost Daniela Krále, ale kontaktní branka se nekoná.
40:59'
A opět je z toho závar před Filipem krejčím. Jihlavští obránci mu dělají velké starosti.
40:40'
Střela Ondřeje Winklera je sražena a Brod zákládá útočnou akci.
40:22'
Brod vhazování vyhrává a hned prověřuje pozornost Krejčího.
40:15'
Zakázané uvolnění Jihlavy.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 13:30.
V polovině utkání druhé třetiny se z ospalého hokeje stává přestřelka pro brodské hokejisty. Nejprve Adam Prýl otevřel skóre utkání a o třicet vteřin později navýšil na dvoubrankový náskok Marek Kopic. Havlíčkův Brod byl po zbytek třetiny lepším týmem, kdy toho dokázal zužitkovat i v závěru druhé třetiny. V 37. minutě se nádhernou střelou švihem prosadil Josef Vyvial, který uzavřel prozatimní skóre na 0:3. Jihlava zůstala spíše v šoku a nedokázala se osvobodit s vlastního obranného pásma.
40:00'
39:59'
Tak ještě strkanice na závěr třetiny, která nezůstává nepovšimnuta hlavním sudím a posílá hráče Matouše Menšíka a Patrika Vacíka do třetího dějství na dvě minuty za hrubost.
39:29'
Jihlava se přeci jen dostává před brankáře Krále. Zakončení bekhendem Patrika Čermáka, pozorný Král kryje.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:24'
A zdá se že jsou brodští mladíci stále při chuti. Frustrovaná Jihlava se uzavřela ve svém obranném pásmu a nemohou přijít na nic, jak rozjetý Brod zastavit.
36:40'
A je zde třetí branka Brodu.Krásnou střelou švihem umístil do pravého horního růžku JOSEF VYVIAL. Asistence:Marek Kopic, Josef Dáňa.
34:59'
Lapačka Krále teď lehce sevřela nahození Marka Chvátala,
34:25'
Hra má na obou stranách rychlý spád. Hraje se koukatelnější hokej než tomu bylo v první části. Jihlava se probouzí a snaží se vymyslet, jak přelstít hosty z Brodu.
33:15'
Matěj Trupl v zaháknutí jihlavského obránce Moravce se dostává do zakončení, ale nyní Krejčí jeho úmysl vystihl.
32:26'
Jihlava se nedokáže osvobodit ze svého obranného pásma. Tlak Brodu stupňuje na intenzitě.
31:43'
Jihlava je skutečně jako opařená. Hráči Brodu si dělají co chtějí a potřebují.
30:30'
Jihlava zkouší odpovědět, ale Brod je momentálně tolik na koni, že jihlavským mladíkům nic nedovolí a naopak se sám dere před branku Krejčího.
27:59'
A druhá branka Brodu. ADAM PRÝL se chopil puku ve středním pásmu a překonal Krejčího přízemní střelou k levé tyči. Bez asistence
27:30'
Brodským hráčům se povedl parádní únik a otevírají skóre dnešního utkání. MAREK KOPIC obdržel naservírovaný puk a překonal brankáře Krejčího. Asistence: Dan Fiala
25:32'
Pokus Patrika Čermáka je sražen mimo ledovou plochu a vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:05'
David Matula nebezpečnou střelou protáhl Krejčího. Ten je však pozorný a nechybí.
24:30'
Tak i Brodu se podařilo překonat červenou čáru a povedlo se jim i prověřit brankáře Krejčího.
24:05'
Další zakázané uvolnění hráčů Brodu.
23:27'
Zakázané uvolnění . Vhazuje se po pravici Krále.
22:37'
Tobiáš Adam zakládá akci a hrne se se svými spoluhráči na branku hostí.
21:50'
David Polodna zkoušel protečovat puk za záda Daniela Krále, ale ten netrefil branku.
20:30'
Puk se ocitl v rohu kluziště a puku se zmocňuje Jihlava a míří před bránu gólmana Krále.
20:01'
Přihlížející rodiče spěchají na kávičku z automatu, přeci jen od ledu bývá trochu chladněji.
Další třetina začne přibližně v 12:43.
První část nám branku nepřinesla. Více nebezpečným týmem byla jihlavská Dukla i když obě mužstva si dokázala vytvořit několik nebezpečných situací. Pozorní brankáři Krejčí s Králem však jejich pokusy zdárné kryli a tak je stav po první části bez branek.
20:00'
19:40'
David Moravec si pohrává s útočníkem hostí za vlastní brankou.Ten netuší, kde se puk nachází
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:19'
Stále i v plném počtu domácích se hraje před brankou Krejčího.
17:55'
16:53'
Dukla mohla otevřít skóre zápasu ve vlastním oslabení, ale chyběly skutečně snad milimetry.
16:27'
Adam osvobozuje Duklu vyhozením puku do středního pásma.
15:54'
Za hrubost dostává dvě minuty David Mihulka a Brod si zahraje přesilovou hru.
15:37'
Davidu Polodnovi se otevřel prostor, ale opět jeho střela nalezla pouze připraveného Krále.
15:17'
14:45'
Havel minul odkrytou část branky
14:19'
Závar před Králem. Všichni hráči se ocitli ve svatyni Krále, ale puk za jeho záda nedotlačili
13:50'
Havlíčkův Brod se osvobozuje z kleští Dukly a spěchá střídata
13:17'
Za držení dostává dvouminutový trest Josef Vyvial.
12:49'
Šimon Zdarsa bojuje o puk ve středním pásmu, ale nikdo ze spoluhráčů mu nejede na pomoc
11:50'
Tomáš Chlubna předvedl nádhernou parádičku, ale těsně minul bránu Krále.
11:12'
Lapačka krejčího sevřela pokus Vacíka od modré.
10:55'
10:20'
Kreber od modré poslal nebezpečnou střelu švihem, ale naštěstí pro Krejčího se nic nestalo.
09:49'
09:40'
Puk je opět mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
09:20'
Osamocený Fiala teď mohl trefit vingl brankáře Krejčího, ale puk míří do ochranné sítě
08:45'
Síly na ledě se vyrovnají, za sekání si odpočine Patrik Čermák
07:44'
Hráči Dukly si zahrají přesilovou hru. Za nedovolené bránění je poslán na trestnou lavici Josef Vyvial.
07:18'
Dukla zůstává v tempu a motá Brodské mladíky jako mlýnské kolo vodu.
06:22'
Šimon Zdarsa rozjel další útok Dukly, ale král je zatím neomylný.
05:50'
Tomáš Chlubna se sám dostal až před branku Krále, ale nikdo z dorážejících netrefil patřičně kotouč.
04:49'
Také brodšťí mladíci prověřili pozornost Filipa Krejčího.
04:31'
Král sevřel puk betony a vhazuje se po jeho levici.
04:09'
Jihlava je stále u puku a soupeři puk nepůjčí ani na okamžik
03:38'
Icing Brodu.
02:59'
Závar před brankou Dukly. Krejčí raději puk přikryl lapačkou.