Eliod - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vítkovice : Vsetín - 19. listopadu 2017   13:00

58:58'
Richard Liss je vyloučen za hru se zlomenou holí. Vsetínské naděje na bodový zisk tím končí.
49:02'
Vítkovice přežily dlouhé oslabení a nyní už jsou kompletní.
47:25'
Vítkovice jsou ve čtyřech.
47:02'
Vítkovice jdou na 20 sekund do tří. Na dvě minuty je vyloučen Ondřej Cubo za krosček.
45:22'
Vsetín si zahraje druhou přesilovku po vyloučení Josefa Krejsy na dvě minuty za podražení.
40:01'
40:00'
26:43'
Vsetín právě vstřelil branku!
Pár vteřin po skončení vsetínské přesilovky se hosté přece jen prosadili. TOMÁŠ CALABA zužitkoval Fenclovu přihrávku a vstřelil úvodní gól svého týmu. Asistence: Jan Fencl – 3:1.
24:34'
První vyloučení na straně Vítkovic. Dvouminutový trest si odpyká Martin Kubík za podražení.
20:01'
20:00'
18:21'
Vítkovice právě vstřelily branku!
JOSEF KREJSA si se Schauerem vyměnili role a prvně jmenovaný zvýšuje skóre Vítkovic na 3:0. Asistence: Jan Schauer.
14:19'
Domácí vedou už o dvě branky. JAN SCHAUER využil asistencí Samuela Rajčana a Josefa Krejsy a podruhé dostal puk za záda brankáře Geidla!
11:50'
Vsetín se první početní nevýhodě ubránil a je kompletní.
09:48'
Vsetín bude hrát ve čtyřech. Ondřej Navrátil inkasoval dvouminutový trest za podražení.
07:51'
Ostravané se jako první dostávají do vedení! DAVID PASTOR pokořil brankáře Geidla! Asistence: Michal Bystroň, Jakub Gebauer – 1:0.
00:01'

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolíška) – Havel, Smolka (A), Kocián, Bystroň, Cubo, Plánka, Kočí – Tvrdý, Gebauer, Kotásek, Ivan (A), Krejsa, Schauer, Pastor, Krška (C), Rajčan, Kubík.

VHK ROBE Vsetín: Geidl (Křenek) – Liss, Houser (A), Kunst (C), Sviták, Sovjáková, Navrátil – Bednařík, Cypris, Babeliak, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Fencl, Turek, Čajanová.

Rozhodčí: Hykel – Doleček, Holibka..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.