Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Pěkný zbytek dne!
Ještě doplním, že dnešní zápas sledovalo 11 451 diváků!
Československá stopa v utkání

Lukáš Krajíček (MIN) – 0+1, 3 střely, čas na ledě: 15:03
Dominik Furch (OMS) – 41 střel, 1 gól, 60 minut, 97,5%
Střely na branku: 41 – 20
Je dobojováno! Avangard Omsk vyloupil běloruský Minsk! Hosté porazili tamní Dinama 2:1! Gólový účet utkání otevřel v 17. minutě Alexandr Kučerjavenko ! Domácí dostali v šatně vyhubováno a už ve 22. minutě vyrovnal tvrdou střelou z mezikruží Alexandr Matěruchin ! Dominik Furch se v brance Omsku rozchytal k fantastickému výkonu a ve druhé třetině zlikvidoval velké množství domácích šancí! Rozhodující moment utkání přišel ve 46. minutě. Derek Roy nahodil puk na Scrivense, kterému se kotouč přes beton odrazil za brankovou čáru! Dominik Furch ve spolupráci s obranou už poté nedovolili domácím vyrovnat a Omsk si proto odváží další tři body!
59:33
Nahození Klinkhammera za branku dojel Alexandr Kučerjavenko, který puk bez váhání poslal odrazem o mantinel do středního pásma. Domácí nejsou nebezpeční.
59:03
Scrivens zamířil na střídačku! Dinamo Minsk zkouší v závěru utkání štěstí v šesti bruslařích na ledě!
58:20
Minsk ale musí myslet i na zadní vrátka! Domácí ztratili puk na obranné modré čáře a Alexandr Pěrežogin střelou z mezikruží prověřil Scrivense. Domácí brankář vyrazil.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:21
Alexandr Matěruchin si sjel na přihrávku k levé tyčce, ale už se nestačil natáhnout po prudké přihrávce. Domácí ale zůstávají v útočném pásmu. Omsk by potřeboval vystřídat.
56:58
Marc-Andre Gragnani nahodil puk od modré čáry. Jeho skákavá pobídka k Dominiku Furchovi vůbec nedolétla. Kotouč zastavil jeden z obránců Avangardu.
56:20
Kosticyn držel puk v rohu útočného pásma. Běloruský reprezentant předal kotouč Lukáši Krajíčkovi, ale český hokejista se neodhodlal ke střele.
55:44
55:02
Domácí příznivci začínají na hráče Dinama Minsk pískat. Hosté totiž drží domácí hokejisty daleko od branky Dominika Furcha. Vůbec nejde poznat, že Minsk hraje v početní převaze.
54:30
Minsku se dnes v přesilových hrách vůbec nedaří. Domácí se znovu nemohou udržet v útočném pásmu. Omsku se dvakrát podařilo vyhodit kotouč.
53:44
Bude se vylučovat! Domácí dostávají možnost na vyrovnání! Jevgenij Medveděv totiž dostává dvě minuty za vysokou hůl!
53:07
Nick Bailen zachytil vyhození hostů na modré čáře, srovnal si kotouč a příklepem postrašil českého brankáře. Dominik Furch byl ale včas na ledě a puk vyrazil.
53:00
Domácí se tlačí do zakončení! Nick Bailen si našel prostor ke střele a vypálil zápěstím. Pro Dominika Furcha bylo nahození domácího hokejisty lahůdkou. Vhazuje se po jeho levici.
52:33
Sergej Kosticyn si v rohu hřiště vyměnil puk se spoluhráčem. Kristian Chenkel nahodil puk od modré čáry, jenže jeho pokus zastavila obrana Omsku.
51:40
Dinamo se snaží o vyrovnání. Domácí jsou aktivnější a tlačí se před branku Dominika Furcha, nicméně obrana Avangardu funguje v posledních minutách na výbornou.
51:18
Ilja Michejev obral v rohu obranného pásma na hranici pravidel jednoho z domácích hokejistů. Rozhodčí ale pravici nezvedl, což se nelíbilo domácím příznivcům.
50:39
Ránu od modré čáry vyslal Jevgenij Lisovec. Obránce Minsku se do puku opřel z první, jenže při svém pokusu zlomil hůl a kotouč se došoural mimo branku.
50:12
Alexandr Kulakov se hnal do útočného pásma za vlastním nahozením. Domácí hokejista dohnal nahozený kotouč a stačil jej předat spoluhráčům.
49:35
Andrej Kutějkin si sjel k pravé tyčce domácí branky, kam také směřovala prudká přihrávka. Těsně před střelcem Avangardu přizvedl puk jeden z obránců.
49:13
Marc-Andre Gragnani neudržel brusli na modré čáře a přejel spoluhráči do ofsajdu. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Hostům tato hra vyhovuje.
48:30
Omsku se po vstřelení druhé branky podařilo otupit rostoucí nápor domácího celku. Jeden z hostujících obránců drží kotouč za brankou. Oba týmy střídají.
48:02
Ilja Michejev se po vyhraném vhazování ve středním pásmu prohnal do pásma útočného a z pravé strany prověřil Scrivensovu pozornost. Domácí gólman vyrazil kotouč do rohu.
47:32
Ilja Šinkevič si troufl na riskantní manévr za vlastní brankou. Domácí hokejista obkroužil Scrivensovu klec a zbavil se dotírajícího soupeře. Domácí se zase ženou vpřed.
47:05
Další dobrý zákrok českého brankáře! Furch se opravdu vychytal k parádnímu výkonu! Tentokrát si pohlídal nahození od modré čáry a ještě stačil rozehrát na obránce.
46:32
Valentin Pjanov si zpracoval nahozený kotouč za brankou Minsku. Hostující hráč se ale s pukem nedokázal natlačil před branku a přišel o něj.
46:14
Mohlo být vyrovnáno! Dominik Furch podržel Omsk! Český brankář se fantastickým způsobem roztáhl v brankovišti a chytil svižnou střelu zápěstím!
45:37
Avangard právě vstřelil branku!
Omsk si z ničeho nic bere zpět ztracené vedení! Hosté se vymanili z náporu Minsku a vydali se do protiútoku! Po pravé straně se do útočného pásma prodral DEREK ROY, jehož nahození propadlo za záda Scrivense! Domácí brankář určitě nemá čisté svědomí! Bez asistence.
45:13
Anton Fiščenko bojoval o nahozený kotouč za Scrivensovou brankou. Domácí se ale vydali do rychlého protiútoku a Furch musel znovu zasáhnout.
44:56
Až nyní se přerušuje hra! Jeden z obránců Omsku už nevydržel nápor domácího celku a vyhodil puk přes celé kluziště. Hra se vrátí před Dominika Furcha.
44:12
Scrivens vyrobil obrovskou hrubici! Domácí brankář nerozehrál kotouč od branky, Alexandr Pěrežogin jej o něj obral, ale v pádu netrefil odkrytou branku!
43:45
Alexandr Kulakov přebruslil jednoho z hráčů Omsku. Domácí hokejista vyhrál rychlostní souboj o odražený kotouč. Na stadionu je ticho jak v hrobě.
43:07
Alexandr Pavlovič bojoval o puk v rohu útočného pásma. Domácí hráč jej zadovkou přihrál na levý kruh, kde však nebyl nikdo v modrém dresu. Dinama přesto zůstává u puku.
42:15
Alexandr Kučerjavenko poslal puk mantinelu z vlastního obraného pásma. Nikdo v bílém dresu jeho pobídku nedostihl a kotouč tak získali obránci Minsku.
41:47
Erik Gustafsson si převzal opuštěný kotouč v útočném pásmu, předvedl rychlou stahovačku, jenže z ostrého úhlu už nedokázal nasměrovat puk mezi tři tyče.
41:20
Omsk se až nyní vymanil ze sevření Dinama. Za nahozeným kotoučem spěchal Pestuško, který jej pouze protečoval do útočného pásma k domácím hráčům.
40:38
Dominik Furch si připsal první zákrok ve třetí třetině. Český brankář vyrazil nahození od modré čáry. Nahozený kotouč dojel Marc-Andre Gragnani, domácí zůstávají v útočném pásmu.
40:10
Úvodní vhazování třetí periody opanovali domácí hokejisté. Dinamo se okamžitě vydalo do útočného pásma, jenže rozhodčí ztratil puk z dohledu v souboji u mantinelu.
40:01
Střely na branku: 27 – 14
Druhá třetina je minulostí! V prostřední dvacetiminutovce se úroveň hry hodně zvedla! Domácí přidali na pohybu a hned to bylo znát! Dvě minuty po přestávce vyrovnal střelou z mezikruží Alexandr Matěruchin ! Minsk byl i nadále lepším celkem a Dominik Furch musel vytáhnout několik dobrých zákroků. Ten poslední předvedl v závěrečné minutě, kdy ve velké šance vychytal Matta Ellisona! Po čtyřiceti minutách je stav zápasu 1:1!
40:00
39:12
Obrovská šance Minsku! Dominik Furch neudržel nahození z rohu kluziště a odražený kotouč se za jeho záda snažil dopravit Matt Ellison! Domácí hokejista nakonec nedokázal přizvednout puk nad beton českého brankáře!
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:46
Na druhou stranu spěchal po pravé straně Marc-Andre Gragnani. Domácí hokejista ale nenašel odvahu k zakončení a raději nahodil puk za branku Dominika Furcha.
38:10
Závěr prostřední periody se dohrává v hodně ospalém tempu. Do útočného pásma Dinama se hnal Alexandr Pěrežogin, ale aktivní hráč Omsku nedosáhl na prudkou přihrávku.
37:30
Po dlouhé době se přerušuje hra! Lisovec chtěl přihrávkou podél mantinelu vyslat na zteč rozjetého Komarova, ale jeho přihrávka prolétla na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Scrivensem.
36:51
Na druhé straně hrozil bekhendovým nahozením Jevgenij Kovyršin. S pokusem domácího hráče si Furch poradil, ale vyrazil jej jen před sebe. Naštěstí pro Omsk kotouč sebral jeden z obránců.
36:11
Alexandr Pěrežogin se natlačil před branku Dinama a snažil se zakončit bekhendem. Do jeho rány se obětavě položil obránce Lisovec, jež zamezil puku v cestě do sítě.
35:44
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!
35:29
Maxim Minejev chtěl vyhecovat své spoluhráče tvrdým naražením soupeře na mantinel. Domácí tentokrát raději vyhodili puk přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Scrivensem.
35:02
Před brankou Dinama hlídkoval osamocený Erik Gustafsson. Hostující hráč ale nedostal přihrávku zpoza domácí klece. Obrana Dinama vybojovala puk.
34:26
Anton Burdasov pouze protečoval přihrávku středem kluziště do útočného pásma. Před branku Dinama ale nespěchal nikdo v bílém dresu. Hosté raději odjeli střídat.
34:02
Omsk si mohl vzít zpět ztracené vedení! Hosté postupovali do přečíslení 2 na 1! Alexandr Kučerjavenko vzal odpovědnost na sebe a zakončil zápěstím! Jeho ránu pod víko schoval Scrivens v lapačce!
33:21
Omsku se v posledních desítkách sekund podařilo otupit rostoucí nápor běloruského celku. Hosté si pomáhají vyhazováním kotouč do středního pásma.
33:05
Rozehrávka hostujícího celku prosvištěla přes celé kluziště. Po zakázaném uvolnění Avangardu se bude vhazovat po pravici Dominika Furcha.
32:41
Jonas Ahnelöv se podíval do útočného pásma. Hokejista Avangardu nahodil puk o mantinel za branku Scrivense, kde nebyl nikdo v bílém dresu. Domácí mají puk.
32:15
Alexandr Pavlovič bojoval o kotouč v rohu obranného pásma. Domácí hokejista v souboji překonal Burdasova a vybojoval puk pro Minsk.
31:40
Hosté se ihned po návratu vyloučeného Gluchova vydali do útoku. Alexandr Pěrežogin se prosmýkl za modrou čáru a vyslal pěknou střelu zápěstím. Scrivens schoval puk do lapačky.
31:23
30:41
Na přihrávku si před branku Dominika Furcha sjel Sergej Kosticyn. Běloruský reprezentant netrefil kotouč podle svých představ a nasměroval jej mimo hostující klec.
30:15
Minsku se nepovedl ani začátek druhé přesilové hry. Hosté vybojovali kotouč a odrazem o mantinel jej okamžitě vyhodili ven z obranného pásma.
29:29
To je tlak jako blázen! Dinamo se snad tři minuty drželo před brankou soupeře. Dominik Furch zlikvidoval nahození od modré čáry a poradil si i s následnou dorážkou.
29:23
Bude se vylučovat! Dinamo si zahraje další přesilovou hru! Dvě minuty za napadení si odsedí Alexej Gluchov!
29:09
Alexandr Pavlovič vyvezl kotouč zpoza hostující branky, jenže v rohu útočného pásma po souboji u mantinelu upadl. Domácí přesto zůstávají před brankou Omsku.
28:15
Nick Bailen naháněl obránce Avangardu za brankou Dominika Furcha. Domácí hokejista sice dýchal svému sokovi na záda, jenže kotouč nevybojoval.
27:48
Alexandr Kučerjavenko svedl souboj tělo na tělo s jedním z domácích hokejistů. Obránce Omsku na něj nenašel recept, jenže domácí tentokrát Furcha neohrozili.
27:12
Rob Klinkhammer se natlačil mezi kruhy a vyslal střelu bekhednem. Dominik Furch znovu předvedl dobrý zákrok a vyrazil kotouč před sebe.
26:15
Furch musel znovu zasahovat! Tentokrát si hostující brankář poradil s bekhendovou dorážkou Alexandra Matěruchina. Domácí v posledních minutách převzali dirigentskou taktovku.
26:05
Další obrovská šance Minsku! Před Dominikem Furchem dorážel úplně osamocený Arťom Volkov, ale z těsné blízkosti nepřizvedl kotouč nad beton českého brankáře!
25:47
Po nepřesné rozehrávce Avangardu se do dobré šance dral Alexandr Matěruchin. Střelec vyrovnávací branky ale v nejhorší možný moment zapomněl kotouč za sebou.
25:16
Omsk se ubránil pouze za cenu vyhození přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění hostujícího celku se bude vhazovat před Dominikem Furchem.
24:28
Druhá třetina se zatím hraje v o poznání pomalejším tempu. Ani jeden z týmů si není schopen vytvořit souvislý tlak a diváci v Minsk Areně vidí velké množství ztrát.
24:02
Tvrdá střela Lukáše Krajíčka od modré čáry prosvištěla kolem hostující klece a zaduněla o zadní mantinel. Odražený puk sebral připravený Andrej Kutějkin.
23:31
Český brankář si teď rozhodně nemůže stěžovat na nedostatek práce! Furch musel zasahovat proti střele z mezikruží. Tentokrát schoval kotouč do lapačky.
23:07
Obrat mohl být dokonán! Alexandr Pavlovič se z rohu útočného pásma natlačil před Furcha, ale bekhendem nezasunul kotouč mezi betony českého brankáře!
22:35
Hosté se snažili přispěchat s rychlou odpovědí. Omsk se nastěhoval před branku Scrivense, ale nikdo z hokejistů v bílých dresech nezakončil.
21:52
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu! Kotouč se dostal na hokejku ALEXANDRA MATĚRUCHINA, který dělovkou z mezikruží překonal bezmocného Furcha! Asistence: Lukáš Krajíček, Alexandr Kulakov.
21:29
Rob Klinkhammer nahodil puk na Furcha od mantinelu. Český brankář raději přikryl kotouč před dotírajícím Pavlovičem. Vhazovat se bude po levici českého brankáře.
21:02
Na druhé straně se do útočného pásma probil Anton Burdasov. Aktivní hokejista Omsku vyslal od modré čáry svižnou ránu zápěstím, která ale mířila mimo tři tyče.
20:34
Střelecký pokusem se prezentoval Andrej Stěpanov. Rána domácího hokejisty z levé strany byla přizvednuta jedním z clonících útočníků do ochranné sítě.
20:10
Vstup do druhé třetiny se lépe povedl domácím. Dinamo se ihned po vyhraném vhazování vydalo na polovinu Omsku, ale nahozený kotouč vybojoval pouze obránce.
20:01
Střely na branku: 13 – 8
První třetina je minulostí! Úvodní dvacetiminutovka přinesla hokej ve svižném tempu s minimem šancí! Domácí hokejisté se sice tlačili do útočného pásma, dokonce měli k dispozici přesilovou hru, ale recept na Furcha nenašli. Pár sekund po návratu Pěrežogina z trestné lavice se prosadili hosté! Střelou zpoza branky se se štěstím prosadil Alexandr Kučerjavenko ! Do kabin se proto odchází za stavu 0:1!
20:00
19:41
Po zakázaném uvolnění hostů se vhazovalo před brankou Dominika Furcha. Marc-Andre Gragnani po vyhraném vhazování objel branku Omsku, ale přihrávkou mezi kruhy neoslovil nikoho v modrém.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:51
Nick Bailen nahodil puk do rohu útočného pásma. Marc-Andre Gragnani jej ještě udržel u levého mantinelu, jenže Lisovec z otočky netrefil branku.
18:05
Domácí jsou po inkasované brance jako opaření a nyní se vůbec nemohou dostat do hry. Další nahození za branku Furcha dojel jeden z obránců Omsku.
16:41
Hosté se ujímají vedení! Hosté se nastěhovali do obranného pásma Dinama. ALEXANDR KUČERJAVENKO obdržel přihrávku za domácí svatyni a odrazem o beton brankáře Scrivense poslal Omsk do vedení! Asistence: Erik Gustafsson, Alexandr Pěrežogin.
16:21
15:31
Hosté znovu odklidili kotouč do středního pásma. Dinamo má zatím velké problémy s přechodem do útočného pásma, Dominik Furch je prakticky bez práce.
15:03
Domácím se úvod přesilové hry vůbec nepovedl. Omsk vyhodil puk z obranného pásma a Dinamo se při zakládání nové akce vystavilo do postavení mimo hru.
14:29
Erik Gustafsson po vyhraném vhazování v útočném pásmu zavezl puk do rohu kluziště. Švédský hokejista jej poté chtěl přihrát na modrou čáru, ale našel jen domácího obránce.
14:21
Bude se vylučovat! Domácí si zahrají první přesilovou hru! Dvě minuty za hákování si odpyká Alexandr Pěrežogin!
14:15
Jonas Ahnelöv přečetl slabou přihrávku domácích hráčů na modrou čáru a vybojoval kotouč pro Avangard. Hosté se dokonce dostali k zakončení, ale také Scrivens byl znovu pozorný.
13:48
Ilja Šinkevič se natlačil do útočného pásma, protlačil se mezi dva obránce Avangardu a vyslal střelu bekhendem. S jeho nahozením neměl Dominik Furch problém a ukryl puk v lapačce.
13:22
Jevgenij Kovyršin si v rohu útočného pásma prohodil kotouč mezi nohama jednoho z obránců. Hokejisté Omsku však stihli včas vystoupit a odpálili puk ven ze třetiny.
12:26
Za dalším nahozením za Furcha se hnal Ilja Šinkevič. Domácí hokejista naháněl jednoho z obránců Omsku, který jej zkušeně nechal projet a poté přesně rozehrál.
12:04
Po zakázaném uvolnění hostujícího celku se bude vhazovat před brankou Dominika Furcha. Hra obou celků je zatím plná nepřesných přihrávek.
11:47
Nick Bailen musel hodně přidat, aby dobruslil nepřesnou přihrávku za vlastní branku. Domácí obránce ale těžkou situaci ustál a udržel puk.
11:08
Jevgenij Lisovec uklidnil hru v obranném pásmu Dinama. Lisovec počkal na vystřídání svých spoluhráčů a nahodil puk za branku Omsku. Domácí zůstávají v útočném pásmu.
10:32
Na druhé straně vybojoval puk v rohu obranného pásma Maxim Pestuško. Hosté zatím bez problémů zastavují útoky Dinama. Stále se hraje ve výborné atmosféře.
10:02
Nikolaj Lemťugov si vybruslil s pukem do střelecké pozice a vyslal jedovatou ránu na domácí branku. Scrivens měl naprosto čistý výhled a bez potíží puk vyrazil.
09:48
Po vhazování před brankou Minsku se ke kotouči dostal Anton Burdasov. Hostujícího hokejista nahodil puk na Scrivense, nicméně domácí brankář utěsnil prostor u levé tyčky.
09:22
Až nyní se po dlouhé době přerušuje hra! Alexandr Kučerjavenko našel přihrávkou na levou stranu Lemťugova, který posunul puk na Scrivense. Domácí brankář předvedl jistý zákrok.
08:58
Alexandr Pavlovič se prodral do útočného pásma a těsně za modrou čárou přenechal kotouč kolegovi z útoku. Nikdo v modrém jeho úmysl nepochopil a hosté tak získali puk.
08:19
Andrej Kutějkin dostal nabito do slibné pozice, nicméně střelou bez přípravy nasměroval kotouč vedle domácí svatyně. Odražený puk dojeli obránci Dinama.
07:49
Alexandr Pěrežogin naháněl jednoho z obránců Dinama, který kroužil s pukem před vlastní brankou. Útočník Omsku kotouč nevybojoval, domácí míří vpřed.
07:11
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení! Další nahození Nicka Bailena za branku Avangardu dojel jako první jeden z hostujících obránců. Oba týmy střídají.
06:14
Derek Roy dostihl puk u mantinelu a od modré čáry jej bekhendem nahodil před branku Dinama. Před Scrivensem ale neclonil nikdo v bílém dresu, domácí brankář nemusel zasahovat.
05:42
Po delší době se do útoku řítili hostující hokejisté. Jevgenij Kulik ale ve středním pásmu přišel o kotouč a domácí obránci mohou založit nový útok Minsku.
05:07
Dominik Furch měl další práci! Český brankář si tentokrát poradil s nahozením od modré čáry. Bývalý brankář pražské Slavie puk viděl s dostatečným předstihem a schoval jej do lapačky.
04:42
Kristian Chenkel nahodil puk za branku Avangardu. Za nahozeným kotoučem spěchal Jevgenij Kovyršin, ale domácí hokejista měl k puku o kus dále než obránce Omsku.
04:18
Poprvé si na puk sáhl také Dominik Furch. Domácí brankář si poradil s nahozením Bailena, které před brankou ještě tečoval jeden z domácích útočníků.
03:56
Čárový rozhodčí si všiml přihrávky rukou a vykázal hru do středního pásma. Zápas se od začátku hraje ve velkém tempu s minimem přerušení.
03:26
Dinamo se nastěhovalo do útočného pásma, ale nikdo v modrém dresu nevymyslel žádné nebezpečí pro Dominika Furcha. Hosté se ubránili a vyvezli puk do středního pásma.
02:58
Alexej Gluchov skvěle vypomohl hostující defenzívě. Gluchov se vrátil do rohu obranného pásma, kde počkal na odražený kotouč a o mantinel jej poslal ze modrou čáru.
02:15
Kristian Chenkel podržel puk v obranném pásmu a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Zápas se od úvodních minut hraje před dobrou diváckou kulisou.
01:33
Nikolaj Lemťugov se s pukem otočil na modré čáře a nahodil jej směrem na domácí branku. Scrivens tentokrát nemusel zasahovat, obrana srazila nahození do rohu.
01:07
Scrivens si poprvé v utkání sáhl na kotouč! Domácí brankář raději přikryl odražený kotouč před dotírajícím hokejistou Minsku. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
00:37
Alexandr Pěrežogin zavezl kotouč za domácí branku, projel s ním až do rohu kluziště, kde se rychle zastavil, ale už nestačil přihrát. Domácí obránce k němu přistoupil a vybojoval puk.
00:10
Na úvodním vhazování si lépe počínali domácí hokejisté. Minsk se ihned hnal do útoku, jenže první obranný pár Omsku byl připraven a na modré čáře vybojoval kotouč.
00:01
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská a běloruská hymna!
Oba celky už naskakují na hrací plochu. Domácí sehrají duel v modrých dresech, zatímco Avangard bude hrát v bílém.

HC Dinamo Minsk: Scrivens (Karnauchov) – Šinkevič, Gragnani, Chenkel, Krajíček, Lisovec, Bailen – A. Volkov, Pavlovič, N. Komarov – Gavrus, Klinkhammer, Ellison – S. Kosticyn, An. Stěpanov, Linglet – Kovyršin, Kulakov, Matěruchin.

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – J. Medveděv, Děrvuk, Ahnelöv, Gustafsson, Lisov, Kutějkin, Minejev, Kulik – Pěrežogin, Roy, Pjanov – I. Michejev, Zubov, Burdasov – Lemťugov, Kučerjavenko, Pestuško – Malcev, A. Gluchov, Fiščenko..

V dresu domácích bychom dnes měli sledovat Lukáše Krajíčka a v brance Omsku by se mohl objevit Dominik Furch!
Vzájemné duely v minulé sezóně

17.1.2016 Omsk – Minsk 8:1
3.10.2015 Minsk – Omsk 4:2
HC Dinamo Minsk

Běloruský celek také zažívá docela povedený vstup do soutěže! Dinamu sice patří až jedenáctá pozice Západní konference, ale Dinamo odehrálo pouhých šest zápasů, ve kterých nasbíralo jedenáct bodů! Doma Dinamo ještě neprohrálo a v Minsk Areně inkasovalo pouze třikrát! V minulém zápase doma porazilo Novokuzněck 4:2!

Poslední tři zápasy

Minsk – Novokuzněck 4:2
Minsk – Riga 2:1 v prodloužení
Magnitogorsk – Minsk 5:4
Avangard Omsk

Avangard Omsk vstoupil do nového ročníku Kontinentální hokejové ligy podle očekávání! Po deseti odehraných zápasech patří Omsku první příčka Východní konference se ziskem dvaceti bodů! Omsk zatím prohrál pouze dvakrát a může se pyšnit nejlepší defenzivou Východní konference! V minulém utkání zvítězil Avangard 4:3 po samostatných nájezdech v Helsinkách!

Jokerit – Omsk 3:4 po nájezdech
Kazaň – Omsk 1:0
Omsk – Záhřeb 4:1
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.